.
A BOLDOGSÁGHOZ VEZETÕ ÚT
Helyezkedj el kényelmesen és engedj el mindent, ami NEM MOST és itt van veled. Mindent, ami eddig történt, ami foglalkoztatott engedj el! Hagy menjen! Minden gondolatot, történetet érzést vagy sérelmet engedj most el! Végy egy nagy levegõt és fújd ki vele mindazt, ami nem itt és most van!
Most, hogy elengedted a múltad, elengedted a jövõd is! Ez az a pillanat, amikor változtatni tudsz berögzült szokásaidon, elvárásaidon. Meglepõen kevesen ismeritek ezt a tényt.
Ahová készültök, szabadon teremthettek bármilyen tényt és életeseményt. Akár örömöt, akár fájdalmat teremthettek. Miért vinnéd oda a sérelmeidet, miért teremtenéd azokat újra meg újra? Miért nem szabadítod fel magad? Miért nem teremtesz örömet és boldog, kellemes érzést okozó életeseményeket?
Mostantól a hatalom, a saját életeseményeid iránti HATALOM A TE KEZEDBEN VAN! Mindössze annyi történt, hogy ezt elfelejtetted. Elfelejtetted, hogy bármikor bármit választhatsz. Bármit elengedhetsz, és bármi mást megteremthetsz helyette.
Mindegy, hogy eddig mennyi sérelem ért, véget tudsz neki vetni. TUDD EZT ÉS TEDD! Tudd, hogy minden nap, minden percben választhatsz, az ÚJRATEREMTÉS és az ÚJ MEGTEREMTÉSE között!
Mondtuk már párszor, és mondjuk még ezerszer: SZABADOK VAGYTOK!
Bármit, bármilyen életeseményt szabadon megteremthettek! A korlátok, a TUDATI KORLÁTOK LEOMLOTTAK!
Már az ÚJ ENERGIÁBAN ÉLTEK, de a választásaitok még a régi energiát teremtik újra.
Engedd el mindazt, ami megtanultál, hogy nem lehet! Immár MINDENT LEHET!
Élhettek boldogan, szabadon, bõségben, békességben. Lehet idõtök, pénzetek mindenre, amit csak akartok!
Ne az eddigi élettapasztalataitokat teremtsétek újra! VÁLASZATOK MÁST! Válasszátok az életörömöt, a szabadságot, boldogságot, szeretetet, és mindent, ami csak jól esik!
Nem kell, hogy tovább cipeld a múltat! Itt és most eldobhatod és választhatsz helyette jobb és boldogabb életet. TUDOD, HOGY MEGTEHETED! A kérdés, hogy teszed-e? Választod-e nap mint nap, a jobb életérzést okozó gondolatokat, elvárásokat? Ott tartod-e a figyelmed, ahová menni szándékozol, vagy leköt a csatazaj, a külvilágból rád zúduló információ káosz?
Nehéz most az életetek, ugyanakkor végtelenül könnyû. Nehéz, mert egy civilizáció, egy gondolatstruktúra végnapjait élitek, és minden információ rátok zúdul válogatás nélkül.
Ugyanakkor végtelenül könnyû a helyzeted! Hiszen, ha tudod, hogy hova tartasz, mi a célod, hogyan szeretnél az elkövetkezõ 4-5 évben élni, máris lecsökken a választásaid száma, és a célod tudod információszûrõként használni!
Mindent BEENGEDSZ az életedbe, ami a célodhoz segít, ami annak megfelelõ rezgésû, s minden mást elengedsz! Nem kizárod, nem elutasítod, csak éppen nem fordítasz rá figyelmet, nem adsz neki energiát, így szép lassan elmúlik számodra, kikopik az életedbõl, mint élettapasztalat.
Másoknak továbbra is tapasztalatként szolgál, de neked megszûnik létezni, mint tapasztalat. Nincs vele dolgod, ezért nem adsz neki több energiát, ezért nem is fogod tapasztalni tovább! ÍGY SZABADÍTHATOD FEL AZ ÉLETED, bármi vagy bármilyen kellemetlen tapasztalat, szokás alól. ENGEDD CSAK EL!
Engedd el a sérelmed, és arra figyelj tudatosan, AZON TARTSD A FIGYELMED, AMIT AKARSZ! ÉLD ÁT, ÉREZD ÁT minél többször. LÉGY HÁLÁS ÉRTE, hogy ezt tapasztalhatod, s figyeld meg az életedet. Egyre többször EZ LESZ A TAPASZTALATOD, még egyszer csak rájössz, hogy MEGTEREMTETTED AZ ÚJ ÉLETEDET!
A BÉKE és SZERETET LEGYEN VELED!
MOST SZABADÍTHATOD FEL AZ ÉLETEDET! TUDD EZT ÉS TEDD!
atudatosteremtesmuveszete.blogspot.hu/20...aghoz-vezeto-ut.html