header ok

Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

Pusztai Orsolya írásai

Több
14 éve 7 hónapja #3198 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
.
A hónap fontosabb energianapjai:


November 1. - Mindenszentek. Olyan kapuk nyílnak, melyek összekötik eget és földet, hogy szíveden át megértsd, elmúlás (halál) a szellemben nem létezik. Az egek kapuiból a tiszta fénnyel az örökkévaló dicsérete árad a Földre. Az égi világok szeretõ fényei, erõi érkeznek, szeretteink energetikai (lelki) képével. Lélekcsaládunk szent erõi is megsimogatnak minket. Ezek az erõk belsõ bizonyosságunk felébredését segítik, hogy a létezés csak formájában változik, de a szeretet és a fény örök. Bennünk Isten így létezik, s így élünk általa mi. Nyisd meg magad a mai napon a fénynek és engedd, hogy megérezd szeretteid jelenlétét. Örök létezõ vagy te is. Hagyd, hogy a hozzád érkezõ energiák, köztes létben létezõ rokonok és lélektestvérek, akik ma meglátogatnak, emlékeztessenek erre. www.kristalycsakra.eoldal.hu/cikkek/tanitasok/mindenszentek
az-orokkevalo-dicserete.html


November 3. - Isteni Szeretetenergiák áradnak a Földre, melyek "takarásban" lesznek 11-éig. Ezek az energiák a kapunyitást és az emberi energiarendszer befogadóképességét készítik elõ. A Teljesség Fénykapujából áradó Szereteterõk befogadására készítik elõ az energiákat. Ennek a rendszernek az új alapjait teremtik most meg.
Mivel a háttérben dolgoznak, ezért ezeket az erõket csak nagy odafigyeléssel lehet megérezni. Az energiarendszerek mögött dolgoznak, csöndben, észrevétlenül. Az isteni 7. és 8. síkról vezetnek le erõket ide, a földi síkra. Leáradásukat krisztusi fényenergiák közvetítik, melyek szétáradva a térben a Krisztustudat fényeinek frekvenciáin rezegnek.
Úgy érzékelhetõ, és látható ez az energiamunka szellemi szemmel, mintha néha a térben fel-felvillanna valami. Mintha villanó fényszikrákat látnál. Beáradás... szünet.
Pulzáló energiák, melyekre a sejtek fénycellái megnyílnak és válaszolnak. Fénytesteid kristályrezgései visszatükrözik az ütemet. Ez segíti a befogadást.
Mikor a felvillanás utáni rövid szünet van a sejtek fénycellái megnyílnak és elnyelik a fényt. Egyfajta energiacsere történik, mely a sejteket új információkkal és rezgéssel tölti fel.


November 6. - Agyi csatorna aktiválás indul. Lehet, hogy szédülést vagy enyhe feji nyomást érzékelsz. Mintha a koronacsakrádnál és a harmadik szemednél, annak elsõ és hátsó terénél eggyé válnál, és egy fénypiramis alakulna ki ezen a téren benned. Ez egy beavatás elõkészítése, melyet 11-én kapsz majd szellemed által. Az isteni tudatosság fénykódjait állítják be így benned.
Szinte érzed ezt a fénypiramist a fejedben. Olyan mintha a két füled fölött lenne egy-egy sarka, a homlokcsakrádnál elõl és hátul pedig a másik két sarka. A piramis csúcsát a koronádnál, a fölött érezheted. Az isteni tudat hangolásához kell ez a piramis erõ. Azért alakult ki már most ez az energiatér, hogy elõkészítse az agyi területeket a befogadásra.
A piramis csúcsa egy energiaszállal a legfelsõbb Én tudatosságának fényébe van bekötve. Sarkai pedig az agyi terület egy-egy fénykristályához csatlakoznak. A piramis központja a tobozmirigy és annak erõkristályai. Az isteni tudatosság és bölcsesség fénye kezdi lassanként tölteni ezt a teret…


November 9. - Az emberi energiarendszer belsõ kapui nyílnak. Ezek a kapuk képesek a Teljesség isteni csatornájából érkezõ fények befogadására. Az elõkészítés most is folyik…
Azt is érzed, hogy a fénypiramis még mindig a fejed területén van, és egy nagyon finom bizsergõ energia indul el ma benne a sarkain, élein és csúcsain.
Elkezdi a gondolati teret az agyi frekvenciáidat átállítani, hogy majd a Teljesség Fényének kapujából 11-én érkezõ energiákat és információkat, a magasabb Tudatosság fénykódjait értelmezhesd utad és feladatod szerint.
Az emberi energiarendszer megnyílása már itt elkezdõdik. Olyan blokkok, gátak, akadályok felszámolása indul be, amik a tudatosodás útjában állnak. Ha ezek az akadályok nem engedik ezeket a fényeket bekötõdni a rendszerekbe, eltávolítják azokat a tisztító fények. Ennek az elõkészítésre, mintegy folyamatos energiaáramlás érezhetõ mindenhol. Ha ebben az áramlásban akadályokat érzel, akkor végezz energiatisztító meditációt. Keresd meg te is tudatosan a blokkokat és engedd el õket a Fénnyel.
Szellemi mestereink most nagyon sokat segíthetnek nekünk, ahogyan õrangyalunk is tevékenyen részt vesz a megnyitó és tisztító folyamatokban. Lelki támogatása is nagyban segít. Szólítsd meg hát szeretettel lelkedet. Kérd, segítsen megtisztulnod, befogadóvá válnod.
Fontos, hogy 11-ére minden segítõ és fényerõ tisztán állhasson melletted. A Fény újra feltárul, és a segítõ erõk újra megérinthetnek téged.


November 11. - A Teljesség kapuja kinyílik. Az isteni energiák, a Teljesség Fényerõi áradnak le. Tudatosodást ébresztõ fények érkeznek, amibõl mindenki azt képes majd befogadni, amire készen áll.
Hatalmas erõk és segítõ fények áradnak, melyek a Föld és az emberiség javát hivatottak szolgálni. Ma egy olyan dimenzionális Fénykapu nyílik melyen át az isteni Tudat magasan rezgõ Fényenergiái áradnak le. Ezek a tudatosság kódok mindenkit és mindent átjárnak, minden energiarendszert megtalálnak. Ahová képesek akadálytalanul beáramlani, ott mindent eltöltenek és gyógyítanak. A fénnyel a felemelkedést és változást segítõ erõk aktiváló energiái érkeznek.
A Tudatosság kódok erõt és megértést is hoznak magukkal. Szellemi fényû energiarendszerek nyílnak a térben. A kapun keresztül feltöltõdik a krisztusi gyémánthaló mindazokkal a rezgésekkel, melyek az emelkedés következõ fázisának isteni kódjait tartalmazzák egyéni és kollektív szinteken.
Ezek az erõk fokozatos leáramlásban érkeznek a földre és az emberi energiarendszerbe is, majd a befogadáshoz mérten belekötõdnek. Éppen ezért a nyitott és befogadó hozzáállás most (is) elõnyt jelent.
Az a fénypiramis ami a fej energetikai terében alakult ki, most elkezd forogni. Ez a forgás egy kristályteret alkot az agyi területen. Ez horgonyozza le az isteni tudatosság energiáit bennünk.
Tudatosítsuk, hogy elfogadjuk az isteni fények munkáját bennünk.
A mai leáradó és segítõ erõ lehetõség azoknak is, akik még szunnyadnak. Ez az energia finoman feltázza õket.
Az úton járóknak megerõsítések érkeznek a fénnyel, a belsõ megelégedettség és bizonyosság útján. Felsõbb Énünk szellemi segítõket küld hozzánk, hogy ezek az energiák mindenképpen bekötõdjenek.
Ma olyan hatalmas erõk áradnak a földre, melyek mindenkinek érezhetõek. A dimenzió fénytengelye, mely az isteni Napközponton át tart a Teremtés központi terébe, most újra átáll. 3 fokot emelkedne alapból, de a most megtámogató fények hatására 3x3-at halad, azaz 9 fokot mozdul az emelkedés irányába. Az egész univerzális tengely egy magasabb síkra emeli a Föld dimenzióját. A Foton öv energiái éppen ezért koncentráltabban érezhetõek, így az energiaszint is megemelkedik ezen a napon a fénykapu és a tengelymozgás hatására. 33% energiaemelkedés történik minden rendszerben. Aki be tudja fogadni és képes beépíteni, annak hamarabb harmonizálódik és áll be az új rendszer. Aki ellenáll, az fizikailag nem érzi majd jól magát és benne energia kisülések lehetnek, szikrázik a szeme, cseng a füle, elsötétül a látása… Ezért fontos az energiarendszer átjárhatósága.
De mindenki érezhet, tapasztalhat idõkiesést.
Szólítsd meg lelked és szellemed az együttmûködésre, hogy minden kapu benned, amire szükség van a befogadáshoz, kapcsolódáshoz nyitott legyen benned.


November 19. - a 11:11 energiakapu beáradó energiái ezen a napon tudnak harmonizálódni a térben. Eddig egy intenzív energiahullámzás volt érzékelhetõ, ma azonban egy harmonizáló energia érkezik, hogy mindent az új rendszerekben megszilárdítson. A 7. isteni dimenzióból, a krisztusi térbõl jönnek hozzánk olyan kristályenergiák, melyek apró fénycsillámoknak, kristálypálcáknak látszanak. Ezek a kis pálcikaszerû kristályenergiák forognak a tér minden irányába és dimenziójában. Ezek az energiakristályok összekapcsolódnak és egy kristályrács szerkezetû energiahálót alkotnak az emberi auratérben. A bennünk lévõ kristályformációkat leolvassák, és ezek alapján az eltéréseket korrigálják, majd egy új kristályrezgést állítanak be, mindenkinek tudatossági szintje szerint.
Az a fénypiramis ami eddig a fejünknél volt, most kitágul és az egész energiarendszert átfogóan leárad a lábunk alá. Kiárad az auratérben lévõ most kialakult kristályháló fölé. A kristályhaló és a fénypiramis együttes rezgése egy belsõ isteni erõt generál, melyet a mai nap folyamán magunkhoz vehetünk. Ez az ajándék egy szellemi és egy energetikai tudás is egyben, mely akkor lesz segítségünkre, amikor a feladat vagy a helyzet megkívánja.

November 22. - Istenatyai és Istenanyai energiák most összekapcsolódva érik el Földünket. A férfi és nõi aspektusaink kiegyenlítése kezdõdik el bennünk. Fontos megtalálnunk magunkban azt a harmóniát, melyben isteni és istennõi szellemi erõink együtt tudnak mûködni bennünk. Tudatos fejlõdésünk ennek az egyensúlynak köszönhetõen segíti megértésünket.
A nõi befogadó, életet adó erõ a férfi megtermékenyítõ és védelmezõ energia nélkül nem tudna kiteljesedni. De ugyanez igaz a másik oldalról is. A férfias, yang energiák, a nekik segítõ és teret adó nõi, yin erõk nélkül nem tudnának megnyilvánulni. Így adja e kettõsség az EGY-et, és tartja örökös mozgásban a Teremtés kerekét. Figyelj ma különösen magadra, hogy észrevehesd azokat az apró jeleket, melyek benned a kiegyenlítésre várnak. Lásd meg, kihez, mihez, melyik aspektusodon át kapcsolódsz, és próbáld meg mindkettõt használni, hogy teljes legyen a megértés.


November 23. . Angyali erõk érkeznek hozzánk. Az angyalok egy olyan új csoportja, akiknek az a feladatuk, hogy a tudatosodás energiákat és a Tudatosság Fényeket összekapcsolják az embereken keresztül. Egy tudati hálót alakítanak ki, elõször csak bizonyos csoportok tagjai, majd az összetartozó csoportok tagjai között. Amikor egy csoporton belül és a hasonló csoportok között ez a tudatkapcsolat mûködik, akkor indul el az a feladat, hogy bizonyos csoportok az egész Földön tudatilag összekapcsolódjanak. A tudatosság angyalai azért dolgoznak velünk, hogy mindenkinek segítsenek elõször az öntudat felébresztésében, majd az isteni tudatosság erõit befogadni, ezután mindenkihez ezzel a tudatossággal kapcsolódni. Ez egy folyamat, ne várj azonnali végeredményt. Ha az összekapcsolódás megvalósul, mindenkiben sokkal erõteljesebb érzékenység, empátia, összetartozás érzés lesz, így együttesen, kollektív erõvel könnyebben tudunk csatlakozni a Tudatosság tiszta fényeire, amivel megértjük majd mind az isteni terv lényegét. Magadon át, saját tudatosodásod elõremozdításával segíteni tudod a folyamatot.


November 29. - Egy „kisebb” energiakapu nyílik. Ebbõl a kapuból egyfajta megerõsítõ fény árad be az energiatérbe. Olyan fénypillérek érkeznek a kapun át, melyek mint a fényantennák csatlakoznak a Krisztushálóhoz. Ezek az antennák a föld felé mutatnak és a kollektív tudat terébe érnek bele. A Háló gyémántrezgésein át egy tisztító erõ indul be az emberi tudatosságban. Az isteni tudatosság fényeit közvetítik hozzánk ezek a fényantennák, hogy tisztítsák a kollektív gondolati teret. Lentrõl pedig azok a csoportok dolgoznak ugyan ezen, akiknek szeretetszintje már tökéletesen összekapcsolódott az isteni fényrezgésekkel.
A szellemi fényhírnökök megkeresik azokat a fényküldötteket, akik ebben részt vesznek, és õk megkapják sejtszinten a forgatókönyvet. A többit már szívvel, szeretettel megteszik… lehet, hogy te is köztük vagy, aki olvasod ezeket a sorokat. Figyelj a szívedre tudatosan.


November 30. . A hónap utolsó napja egy hatalmas támogató erõt közvetít mely segít a szív megnyitásában. Olyan szívnyitogató energiák érkeznek, melyek a belsõ megelégedettség erõit tárják fel bennünk. Megnyitják a szív eddig elzárt energiatereit, hogy képes legyen mindenki szeretete és hite szerint összekapcsolódni az isteni Szívenergiával és az emberi Szívszeretettel.
Az emberi Szív és az isteni Egy-Szív szereteterõben összeolvad, hogy a belsõ megelégedettség mindenkiben benne lehessen általa.
Azért, hogy önmagad tisztán, elfogadón és szeretettel láthasd, úgy, ahogy Atyánk lát bennünket - Téged.

A hónap erõi felkészítenek minket arra, hogy képesek legyünk tisztán megnyílni a Szeretet ünnepének és a Szív Fényének.


Szülessünk újjá a Szeretet és a Megelégedettség isteni erõi által!


Áldással
Pusztai Orsi
kristálycsakra

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
14 éve 7 hónapja #3205 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
.

Angyali üzenet mára:


Belsõ Fényed és Boldogságod képes átjárni és feltölteni téged, mert örök Forrásból táplálkozik.

Ha ez az erõ jelen van benned, te is képessé válsz másokat feltölteni Boldogsággal és Fénnyel, de sokszor elég az is, ha csak megérinted vele õket.

Ekkor mások is megérzik annak tápláló melegét és megnyílnak a Fénynek.
Pusztai O.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
14 éve 7 hónapja - 14 éve 7 hónapja #3220 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
.


A Szeretet és Elfogadás mint isteni VALÓSÁG


Az enciklopédia szerint:
"A szeretet valaki vagy valami iránti ragaszkodásban, gyengédségben, önzetlen jóakaratban megnyilvánuló érzelem."

Ez így szépen hangzik, és sokan azt gondolják mi sem könnyebb, mint szeretni, de sokszor csalódnak.

Azért, mert nem ismerik a SZERETETET. Azt hiszik, õk tudnak szeretni, hiszen mindent úgy csinálnak, ahogyan azt a szeretetrõl tanulták de ezek csak minták, a Valóság mögöttük létezik.

A Szeretet nem egy kedélyállapot, nem az együttérzés, sajnálat vagy érzelmi akarat, a Szeretet egy VANság, ami mind együtt tartalmazza önmagába olvasztva a szeretet-megnyilvánulásokat.

A Szeretet isteni erõ, mely létezik bennem. Vagy megtalálom Önmagamban, vagy nem.
Ennek az erõnek át kell adnunk magunkat, és azt kell megtanulnunk, hogyan létezzünk benne " vele" egyként.
Mert a Szeretet - Létállapot! A MI Létezésünk ISTENi állapota!
Ez az állapot nyilvánul meg bennünk, általunk válogatás, ítélkezés, kérelem nélkül.
Mint a levegõ, ami mindent eltölt, betölt - nem kérdezi beáradhat-e a házunkba. Ha kinyitjuk az ablakot, egyszerûen ott van és átjár mindent.

A Szeretet megélni más, több mint a tanult mintákat gyakorolni.

Amit mások felé mutatunk, mindig Önnön világunkból tesszük, akár tudunk róla, akár nem.
Tehát csak azt tudjuk adni, ami bennünk már megvan.
A csomagolásban az van, ami a mi lényegünk. Az általunk átadott dolgok, minket hordoznak, Önvalónk egy kis lényegi részét tartalmazzák.
Ha ismerjük, szeretjük és elfogadjuk magunkat, a másoknak átadott részünk tiszta, tartós és fényes marad. Azaz Magunkat adjuk.
E nélkül csak buborékok szépen csillogó ábrándját közvetítjük mások felé, ami sajnos nem tartós, és hamar szétpukkad.

Ezért a Szeretet megélésének (meglelésének) elsõ lépése önmagunk szeretete, és elfogadása.
E nélkül magunkat veszítjük el, nem tudunk honnan elindulni.

Önmagunkba kell néznünk, és meg kell vizsgálni milyenek is vagyunk. Most a saját szemünkkel, leplezetlenül.
Elõször csak úgy, mintha valaki mást vizsgálnánk. Mintha nem is rólunk lenne szó
Fel kell ismernünk és szembenéznünk vágyainkkal, félelmeinkkel, és a tulajdonságainkkal.


Segít, ha készítesz egy listát. Egyik oldalra írd fel a pozitívnak tartott, a másikra a negatív tulajdonságaidat. Ezt minden reggel olvasd el és próbálj odafigyelni arra, hogy a negatív oldalon lévõ feljegyzések szépen lassan kihúzhatóak legyenek. Egyszerûen csak fogadd el, ne minõsíts& . minden nappal, ha kitartó és türelmes vagy, szépen ráébredsz, hogy egyre jobb és pozitívabb beállítottságú vagy.
Gyengeségeidbõl erényeket kovácsolhatsz, rossz szokásaidon változtathatsz. Csak te teheted ezt meg, neked kell döntened. Ez a te szabad választásod… milyen szeretnél lenni?

Ismernünk kell erõsségeinket és gyengeséginget ahhoz, hogy tisztán láthassunk. Minden nap változhatunk, fejlõdhetünk, de ez nélkülünk, kitartásunk és akaratunk nélkül nem megy.
Nagyon fontos, hogy ne hazudjunk magunknak. A hazugság éppen azt akadályozza meg, amit szeretnénk.
Pl. ha azért hazudsz valakinek, mert azt hiszed, ettõl jobb lesz neki (kegyes hazugság), azzal nem segítesz, hanem éppen ártasz a helyzetnek. Inkább ne szólj, ha nem kérdeznek… A hazugságok úgyis kiderülnek. Minden akkor áll elénk, amikor készen állunk azzal szembenézni. Ha késõbb jön, már nem tudunk vele mit kezdeni és lehet, csak tüske marad bennünk.
Amit eltitkolunk magunk elõl, kulcsa lehet szeretetünk meglelésének.
Csak az õszinteség vezet az igaz úton minket a Szeretet és Elfogadás megéléséhez.

De hogyan is induljunk el?
Talán kezdhetjük ott, amit látunk.
Önmagunkat itt a Földön emberi lényként tapasztaljuk, testben létezünk. Ha innen nézzük önmagunk szeretetéhez és elfogadásához elengedhetetlen testünk szeretete és ápolása.


Ki kell jelentenünk ezt a szeretetet!
Elõször nehezen megy majd, de késõbb egyre könnyedebb lesz.

Ha belenézel a tükörbe, mit látsz?

Határozd meg, mi az amit szeretsz magadon, és mi az amit nem!
Nézd végig minden porcikádat kendõzetlenül. Mondd ki amit gondolsz: szép a szemem, görbe a szám, fényes a hajam, rövid a lábam stb.
Tetõtõl talpig járd be magaddal ezt az utat. Majd amikor egyenként végignézted a porcikáidat, és kimondtad milyennek tartod, nézd végig magad területenként.
A fejedet, karjaidat, törzsedet stb. Együtt, miképpen mutatnak? Hogyan kapcsolódnak? Miként adnak vissza téged? Mondd el magadnak õszintén.
Majd nézd az egész testedet egyben… hogy mutatsz? Mit szeretsz magadban és mit nem?

Ha szereted, miért teszed? Ha nem szereted annak is tudd az okát.
Érzed meg, hogy minden részed hozzád tartozik, része a létezésednek.
Minden reggel dicsérd meg a szép tulajdonságaidat és szeretgesd meg azokat a részeidet, amiket annyira nem szeretsz, hogy ne szomorkodjanak.
Használd test tudatosságodat és ismerd fel a testedet!

Ha kell, menj végig minden testrészeden és mondd el nekik, miért szereted õket:

Szeretlek szemem, mert segítesz látnom.

Szeretlek szám, mert segítesz beszélnem és a táplálékot magamhoz vennem.

Szeretlek karom, mert segítesz ölelnem. Szeretlek lábam, mert segítesz járnom.

Szeretlek szívem, mert nélküled nem élhetnék stb.


Ezt minden nap meg kell tenned mindaddig, míg egy reggel a tükörbe nézve mosolyogva és szeretettel, büszkén nézel végig magadon… igen, ez vagyok én, ez a testem és szeretem! Minden porcikája tökéletes nekem!

Így szépen lépésrõl-lépésre tanuljuk meg magunkat szeretni és elfogadni:
"Olyan vagyok amilyen, és szeretettel elfogadom magam!" ez a mantra segít, hogy mindez igazzá váljon benned.

A szeret nem csak odaadást, de elfogadást is jelent. Megnyitom magam, és beengedem a többieket, a belõlük áradó szeretet magamba, így megosztom magam velük és bekapcsolódom a Szeretet áramába.

Ha már magunkkal elég jóban vagyunk, elkezdhetünk kifelé tekingetni és a hozzánk közel állókkal való szeretetkapcsolatainkat megvizsgálni.
Kik azok, akik a legközelebb állnak hozzánk, akikkel nap, mint nap találkozunk?


A család

A hozzájuk kapcsolódó érzéseink elsõsorban magunkból, saját érzéseinkbõl indulnak ki. Most, hogy magunkat szeretjük és elfogadjuk, õket is más szemmel látjuk már…

Újra fel kell fedeznünk a kapcsolatainkat velük. Ugyan úgy, ahogyan magunkat szépen, alaposan végignéztük és felismertük, hogy képesek legyünk a szeretetre és az elfogadásra önmagunkkal, hasonlóan nézhetjük sorba családtagjainkat is…

Egyre több információt gyûjthetünk be az által, hogy csak figyelünk… milyen reakciók, tanult elemek vannak közöttünk, de mi van mindezek mögött?

Most is el kell távolodnunk kicsit a helyzettõl és úgy kell megvizsgálnunk ezeket a kapcsolatokat, mintha egy családregényt néznénk…

Ki-kivel van jóban és miért? Hol akadnak el az információk? Miért nem nyitottak a családtagok egymás felé?

Mindenki úgy él ebben a családban, úgy viszonyul a másikhoz, ahogyan önmagát elfogadja és szereti… Most már felismerhetjük, hogy ez az igazi oka, ha nehéz hozzáférnünk egymáshoz.

Saját példánkon át tapasztalhattunk, míg magunkat nem szeretjük, másokkal sem tudunk õszinte szeretetkapcsolatot kialakítani.

Mindenki a saját kis világában él… saját tapasztalatai, érzelmei és gondolatai között. Ha megértjük a másikban zajló összefüggés-rendszert, akkor tudjuk megérteni és elfogadni õt olyannak, amilyen.

De minket most már ez nem zavar, hiszen rendet tettünk magunkban, így a szeretet akadálytalanul áramolhat bennünk.

De mások felé is nyitottá kell válnunk ahhoz, hogy ez a Szeretet belõlünk, feléjük is akadálytalanul áradhasson.

Fel kell ismernünk, áll-e közöttünk bármi olyan dolog, mely ezt az áramlást megakasztaná?



Különbözõek vagyunk, hiszen ettõl olyan csodálatos ez az élet. A sokszínûség ajándéka által fedezhetjük fel az EGY-EZ-ÕS-ÉG-et és találhatjuk meg közöttünk az EGY-et ÉRT-ést.

De ez elfogadás nélkül nehezen menne. Az Elfogadás megnyitja a Szeretet kapuit bennünk, hogy mindenkire ugyanúgy ragyoghasson szívünk fénye.

Ha elõször csak emberként, de megpróbáljuk megismerni egymást, érdeklõdést tanúsítunk a másik irányába, az már szívünket nyitogatja…

Nincs mitõl tartanod, hiszen ez is hozzátartozik a tanuláshoz és a megismeréshez, amiért ide jöttél a Földre.

Lesznek nehéz dió- akik bezárkóztak saját kis elefántcsont tornyuk falai közé, de szeretettel minden fal megrepeszthetõ. Ha kimutatjuk elfogadó szeretetünket, elõször furcsán néznek majd ránk, talán gyanakodnak is, hogy valami nincsen rendben nálunk, de ha kitartóak és állhatatosak vagyunk a szeretetben, egy idõ után felismerik, hogy ez nekik is segíthet.

Lesznek olyanok, akik érzéketlennek tûnnek majd, nem is gondolnak bele viselkedésük, hogyan hat a környezetükre. Ekkor nem szabad elfeledkeznünk az együttérzésrõl, ami megtanít bennünket arra, hogy senki sem kívülálló a Szeretet Rendjében, bármennyire is ezt gondolja magáról vagy a másikról. Az Egység létezik, és abba mindenki és minden beletartozik. Ezt akkor érthetjük meg, ha már képesek vagyunk az Egység Szemével látni. De ez a Szeretetben való Létezés nélkül nem fog menni.


Csak szeress, engedd, hogy a szeretet általad tegye a dolgát. Mosolyogj mindenen, hiszen minden megnyilvánulás egy fohász a Szeretetben való létezésre!

Ha olyan ügyesek voltunk, hogy felismertük a családi kapcsolatok szeretetteljes egységét, nézhetünk egy kicsit tovább.

A családunk után a barátaink azok, akikkel szoros a kapcsolatunk. A barátainkat mi választjuk, saját döntésünk okán. Általában olyanokkal barátkozunk, akikkel van közös pont az életünkben. Akikkel megoszthatjuk érzéseinket, gondolatainkat, mert megértenek minket. Legalábbis így szeretnénk.

Itt az idõ, hogy ezeket a kapcsolatokat is megvizsgáljuk tiszta, szeretetteli szemmel, õszintén.

Az elfogultság, kegyes hazugság itt sem segít.

A Szeretet nem azt jelenti, hogy azért mert valaki a barátunk egyet kell értenünk pl. a negatív cselekedeteivel vagy hazugságaival. Egyszerûen lássuk meg minden mögött az embert, az emberben pedig azt az isteni Lényt, aki Szeretetben született velünk együtt.

Vizsgáljuk felül barátainkhoz fûzõdõ érzéseinket. Tiszta szeretet ez, vagy érdek is van benne? Megszokásból a barátom, vagy örömmel vagyok vele? Egyáltalán mit jelent a barátsága nekem?

Elõször tisztázzuk azt, mi hogyan viszonyulunk hozzá. Mert mindaz amit tõle kapunk, tükre annak, amit neki adunk.

Lásd meg ezt a kapcsolatot is kicsit hátralépve tiszták az érzéseid? Elvársz-e valamit is tõle?

Ha igen, az már nem Szeretet, hanem az üzlet. Szeretlek, ha te is szeretsz! Adok, ha te is adsz!

A Szeretet nem függ attól, ki hogyan viselkedik, miként érez vagy gondolkodik. A Szeretet VAN!

Vagy engedem, hogy legyen bennem és megnyilvánuljon általam, vagy nem. Ez ilyen egyszerû - el kell fogadnunk a Szeretet természetét ahhoz, hogy ezt megértsük.

De ahhoz, hogy a Szeretetet megértsük, az önelfogadásban kell élnünk. Az önelfogadás pedig csak az önmegismerés útján érhetõ el.

Ez a kulcsa mindennek: Ismerd meg (fel) "fogadd el " és szeresd magad!

Hogy: mindent (mindenkit) megismerhess" elfogadhass " és szerethess!

Ezek után térhetünk rá tágabb kapcsolatainkra, munkatársainkra, szomszédjainkra, ismerõseinkre… szociális hálónk szépen kiteljesedik.


Valaki egyszer azt felindulva azt mondta: "De hát nem lehet mindig mindenkivel jóban lenni"

Én pedig azt mondom, ha innen akarsz elindulni, nem is lehet.

De ha Önmagadon, a Szeretet forrásán át vezet az utad, nem is kell rá törekedned, mert természeteddé válik a Szeretet, az Elfogadás Magadon át mindenki felé.

Akkor ez a mondat meg sem fogalmazódik majd benned, mert nem akarsz senkivel jóban lenni, hiszen te Szeretetben vagy Mindenkivel!

A Szeretet állapotát mindenki elérheti. Csak fel kell ismernünk Önmagunkat, mint a Szeretetet!

Lépésrõl lépésre haladva ismerjük meg önmagunkat minden aspektusunkból.

Kezdjük akkor azzal, hogy a szeretet megnyilvánulásait gyakoroljuk itt emberként. Kössön össze ez az élmény a Szeretet igaz Valójával, míg bele nem tudunk lépni annak állapotába.

Kezdj el úgy viselkedni, ahogy a Szeretet teszi, hogy közelebb juthass hozzá.

Hiszen a tanítványok is a mestertõl látják a helyes élet példáját és gyakorolják azt a vezetése alatt.

Haladj te is lépésenként


A jóindulat, kegyes szívûség, kedvesség mind a Szeretethez vezetõ út egy-egy lépése. A segítõkészség, megértés, önzetlenség újabb lépések.

Elõször lehet, hogy csak tanult viselkedésformák, de egy idõ után részeddé válnak és kulcsot adnak a kezedbe, hogy valóságoddá tedd õket!



Légy mindig õszinte magadhoz, mert ez az az erõ, amivel korrigálhatod az esetleges félrelépéseidet.

Tiszteld önmagad azért aki vagy, hiszen ez által leszel képes tisztelni másokat is.

Legyen benned kellõ alázat önmagad, a feladatod és mások iránt. Ezzel tudod elismerni magad és õket is.

Minden nap tenned kell azért, hogy benne maradj a Szeretetben! Tudatosítanod kell önvalód, megismerned Önmagad emberként, lélekként és ragyogó szellemként.

Hogy szerethess egyszerre emberként, lélekként és szellemként - Isten Szeretetével!

Ehhez azonban mindent el kell fogadnod MAGadban, hiszen a Minden az, ami teljessé tesz téged!

Amit nem fogadsz el, eltaszítod, így nem válhat részeddé, nem férhetsz hozzá, nem lesz teljességed - tudd, minden látszólagos dolog annak a megnyilvánulása, hogyan tud a Szeretet kiteljesedni az Elfogadásban!

Szeretet nélkül nem lehet elfogadni és elfogadás nélkül nem lehet szeretni. A két létállapot EGY!

Fogadd el magad, mert így válhat benned a Szeretet isteni állapottá és emelhet téged méltó helyedre, a Fénybe!

Szeresd magad, mert így válhat benned az elfogadás beteljesüléssé!

Igazából nem kell mást tenned, mint ÖN-MAG-AD-NAK lenned.


Szeretettel Pusztai Orsi


www.kristalycsakra.eoldal.hu/cikkek/tani...-isteni-valosag.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 6 hónapja - 14 éve 6 hónapja #3239 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
.

Karácsony értékei


A tudatosság korát éljük. Nem elég hallani valamirõl, azt meg is kell értenünk. Érthetõvé kell válnia bennünk minden dolognak, hogy Hitbõl Tudássá érhessen.

De hogyan is jut el hozzánk ez a tudás? Miként érünk meg rá? Honnan tudjuk, hogy már tényleg készen állunk?

Onnan, hogy elkezdünk kérdezni… és egyre több kérdésünk van. De ezekbõl a kérdésekbõl csak akkor lesznek válaszok, ha megértjük õket.



Lépéseink:

1. Ha készen állok, már képes vagyok kérdéseket feltenni.

2. Ha kérdezek, kapok rájuk válaszokat.

3. Ha figyelek, megérthetem ezeket a válaszokat.

4. Ha megértéssé lettek bennem a válaszok, akkor saját tudásommá válhatnak.

5. Ez a tudás vezethet ezután engem a mindennapi életemben.



Mielõtt tehát bármirõl beszélnénk, kérdezzünk rá arra a dologra igazából! Tudjuk-e mit jelent nekünk. Hol illeszthetõ bele a saját igazság rendszerünkbe?

Beszéljünk a Karácsonyról?

A Karácsony a Szeretet és a Fény ünnepe. De nem csak Szeretet és Fény tölt be ilyenkor minket, hanem az a szellemi Bölcsesség is, ami egész év során ért bennünk.

Ha igazán szeretnénk megtudni, nekünk, magunknak mit is jelent Karácsony misztériuma, akkor fel kell tennünk magunkban a kérdéseket. Amíg nem értjük meg ezeket az erõket magunkban, nem is tudjuk befogadni õket.

Nem tudunk valamire várni, hogy megszülessen bennünk, ha nem tudjuk, mire is várunk.

Ha nem tudjuk magunkat ösztönösen átadni a Szeretet és a Bölcsesség erõinek, akkor tudatosan kell megértenünk, hogyan válhatnak erényekké bennünk Karácsonykor.

Karácsony lehetõséget ad nekünk, hogy eljussunk a Fényhez. Két utat is kínál, mely a végén összeér, és bennünk eggyé válik.

E két út a Szeretet és a Bölcsesség útja.

Ezért születik meg bennünk ez a két erõ, hogy a magunk választása szerint induljunk az Úton, mely a Fényhez, Istenhez vezet. A Fény pedig maga az isteni Tudás, Tudatosság.

Ez a beteljesülés: magunkhoz venni õsi tudásunkat, isteni Fénytudatunkat, melyet Krisztus megváltása tett elérhetõvé újra az ember számára.

Õ egyesítette újra az Istenember szellemi képét tudatosságunkban, mert összekötötte a Szeretetet a Bölcsességgel.

Újra teljes lett a kör. Bármerre indulsz, ugyanoda érsz - Mindegy, hogy a Szereteten át, vagy a Bölcsességen át próbálod megérteni, hiszen e kettõ eggyé lesz a Tudásban.

Ez a cél: e két erény összeolvasztása bennünk, hogy Szeretet által bölcsekké válhassunk, és a Bölcsesség által megtanulhassunk tisztán szeretni.

A régi bölcsek még ismerték a Szeretet és a Bölcsesség egyetemes tanításait. E két erõt egyesítve használták és tudatosan éltek benne.

A mai kor embere újra fel kell fedezze magában ezeket a képességeket, hogy mindez tudássá érhessen benne és általa szellemi emberré válhasson.

A szellemi ember nem tagadhatja többé meg önmagát, hiszen Istenemberségünk szembesít most már Önvalónkkal. Ezt a teljességet megtalálva, szellemi erõinkkel felvértezve, újra isteni esszenciával átitatottan láthatjuk a világunkat!

Nem érthetjük meg az isteni folyamatokat, ha pont Õt hagyjuk ki belõle! Ha mindent csak egy síkon szeretnénk meglátni, pont az az erõ nem tud megmutatkozni, ami az Egységben van jelen.

Egyik szélsõség sem vezet teljes tapasztaláshoz, mert mindennek Egyként, bennünk kell megszületnie.

Errõl szól a Karácsony, a születés misztériumáról. Hogy általunk és bennünk szülessen meg az a szellemi erõvel áthatott isteni Világ, mely a Szeretet és a Bölcsesség alapjaira épül.

Ennek a Világnak kell megnyilvánulnia gondolati, érzelmi és akarati erõinkben.

De ahhoz, hogy megszülessen és fellobogjon a megértés lángja, egy szikrának kell kigyúlnia bennünk. Ez a szikra pedig csak akkor éri el a megfelelõ hõmérsékletet a fellobbanáshoz, ha képesek vagyunk beengedni magunkba az isteni impulzust, Jézus Krisztus által.

Õ gyújtott Fényt újra a Szívekben, az Õ önfeláldozó ereje képes csak fellobbantani bennünk az isteni lángot újra.

Segítségül hívhatjuk még a megértéshez a Szentháromság erõit!

A hármasság erõi általunk nyilvánulnak meg, hiszen bennünk van a gondolat, mint szellemi erõ, az érzelem, mint lelki energia, és az akarat, mint fizikai megvalósító.

A test "lélek " szellem bennünk a Szentháromság!

Ha e három erõt magunkban tisztán harmóniába hozzuk, megnyithatjuk a szellem-, és lélekkapukat, hogy eljusson hozzánk, emberünkhöz is a Fény.

Olyanná válhat bennünk ez a hármas egység, mint Karácsony éjjelén a vezérlõ csillag, ami utat mutat Jézushoz, a bennünk megszületõ isteni Énhez.

Ez az egységes erõ adhat teret a bennünk megszületõ krisztusi Királyságnak, melyet a megváltás misztériumával teljesít be az isteni Akarat. Ha ezeket az erõket magunkban fel nem fedezzük és meg nem értjük nem válhatnak eggyé bennünk az Isteni Énnel.

E Szentháromság szimbólum ott van a Karácsonyi misztériumban is.

Test - az istálló, jászol, mely Istennel válhat csak megszenteltté.

Lélek - a királyok és pásztorok, a bölcsesség és szeretet hordozói, mellyel lelkünket vértezte fel a Teremtõ.

Szellem – Jézus megszületése, mint szellemi fény, beteljesítve az akaratot Krisztus halálával, mint áldozattal.

Ennek az Egységnek, a Fénynek születése történik bennünk Karácsony szent Ünnepén, ha képesek vagyunk magunkba figyelni és e szent csoda áhítatát és örömét átélni.

Azok az isteni erények vezetnek bennünket bensõ utunkon lépésrõl-lépésre, melyeket megtalálunk szívünk által önmagunkban.

Az elsõ a Csend, mely nélkül az igaz isteni szó hallhatatlan. Ez a csend mindannyiunkban benne van és a legbeszédesebben tanít minket a bennünk élõ belsõ bölcs által. Csak az elcsendesedett test és lélek képes meghallani a szellem tanításait.

A második a Béke, melyet a csendbe lépve érhetünk el. Olyan állapota ez lényünknek, mikor megnyugszunk Isten Akaratában és átadjuk magunkat a Gondviselés erõinek.

A harmadik az Öröm, mikor már képesek vagyunk meglátni és felszabadítani azt az érzést, mely magának a Létezésnek az alapállapota. Az Élet megélése maga az öröm, mely nem külsõ forrásból táplálkozik, hanem örökérvényû valója bensõdnek, isteni származásodnak. Atyád örömmel teremtett téged, és ez az, ami éltet.

A negyedik a Szeretet, mely a Mindennel összekapcsoló jézusi szubsztancia.

Az ötödik, mely maga a beteljesülés, a Fény, mellyel eljutunk magához az Istenemberhez. Az öt, az ember száma az univerzumban. A védelem és a mágikus erõk száma is. Régebben a felemelt és széttárt öt ujjukkal köszöntötték egymást a beavatottak, a Fény hordozói. A Fény megláttatja bennünk és velünk isteni eredetünket, szellemi Önvalónkat. Így fogadhatjuk be azt a Krisztus-impulzust, mely tudatosságunkat általa újra Istenbe emelheti.

Ha befogadjuk Krisztusi Lényünk ajándékát, fellobbanhat bennünk a szikra, mely mint betlehemi csillag ragyog tovább a szívünkben örökké.

( Pusztai Orsi )

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 5 hónapja #3297 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
.


A Megértésrõl


2012.01.08


Mikor elindultam a Tudatosság útján, mindent azonnal meg akartam érteni, magamévá tenni. Válogatás nélkül olvastam az ezoterikus témájú könyveket és kerestem az alkalmat, hogy másokkal is errõl beszélgessek. Mint a szomjazó, ki vizet talál...

Kicsit késõbb felismertem és elfogadtam, hogy a megértés több, mint amit földi fogalomként le tudnánk írni, vagy el tudnánk magyarázni. (Egyébként ez az egyik hátráltatója a fejlõdésünknek. Mindent azonnal meg akarunk magyarázni ahelyett, hogy csak hagynánk megnyilvánulni. A türelmes odafigyelésbõl sokkal többet tanulhatnánk, mint ideológiák gyártásából.)

Sok minden történt velem utam során, de a legfontosabb lépés az volt, mikor elfogadtam magamban Isten Akaratát. Kitárult a Világ és beengedhettem a Gondviselést, ami által Jézus fogadott tanítványává engem.


Engedjétek ezért meg nekem, hogy egy olyan tanítással kezdjem el ezt a cikket, amit mesterem adott át korábban nekem:


,,Fontos, hogy tudd, megérteni mit jelent. Elfogadást... Ahogy haladsz utadon, és az elfogadás részeddé válik, úgy látod majd meg, ahogy a részek eggyé vállnak, s akkor leszel képes az egyet értésre. Ez az elfogadás gyermeke, ha szívbõl születik. Nem mással értesz Te egyet, de Atyáddal! Nem a földi hívságokkal és anyagi dolgokkal, de Atyád Akaratával, a Gondviseléssel, a Szeretettel. Mert attól, hogy te nem látod értelmét valaminek, attól az még úgy jó! Ne azt akard megérteni, hogyan, miért? Csak azt tudd, kivel: Istennel. Ha ezt elfogadod, kitárul a világ. Megértéssel fogadsz mindent, mi körülvesz, mi történik veled, mert Atyád Gondviselését, Áldását látod meg benne. Megérteni akkor leszel képes, ha szívedbõl akadálytalanul árad a Szeretet. E Szeretet, ha megérinti megértésed tárgyát, felfedi az isteni tartalmat, mi láthatóvá lesz. Ekkor válik bizonyossá Atyád Akarata, az Elrendeltetés.

MEGÉRTÉS - ELFOGADÁS. Egymásból fakadnak, és táplálják a másikat. Elfogadsz és megérted. Megérted, és így tudsz elfogadni. Szív nélkül egyik sem megy. Mert csak a Szeretet Fénye kapcsolja õket össze... Világossá válik, mert a Szeretet Fénye megláttatja veled isteni tartalmát. Tudod, a kétkedés, mely eleinte keresésre sarkall, egy idõ után nem visz elõre. Kinek szívébõl a Szeretet Fénye árad, nem kételkedik, de elfogad s megért.

Megérti, hogy minden javára válik, még az is, mit egója értetlenül fogad.

Bizalom - Hit - Elfogadás - Megértés.

Egyet-értés. Az isteni Egyet!

Látod, ezt kell csak megértened. Ezt az Egyet. Ha ezt megérted, és Egyet-értesz, mindent elfogadsz, s nem lesz kétkedés, értetlenkedés.

Mert Szeretet Van, Isten, Egy-ség.

Válaszd szét ezt az Egyet-értést attól, mit ti az anyagban hívtok egyetértésnek. Mert a mögött nincs isteni tartalom. Szív nélküli bólogatás, ha nincs benne megértés. Inkább mond azt, hasonlóan látom.

Ha valamivel Egyet értesz, akkor elfogadod benne Istent, a Gondviselést. Akkor Istennel értesz Egyet, s ez így jó, mert Atyánk Akarata érvényesül benne. Ha ezt látod a megértésben: isteni erõt, akaratot - elfogadássá válik, és feltárul benned az Egyet-értés. Legyen meg az Õ Akarata!

Így tanultam meg szépen, fokozatosan az Õ útmutatásai alapján azt, ami számomra tudássá lett: a Megértés egyfajta BEAVATÁS.


A megértés olyan, mint a tanulás gyümölcse, a TUDÁS. Lépésrõl-lépésre éred el a célodat.

1. Elveted a magot (egyébként már eleve a szívünkben van), azaz megnyitod magad a tudás felé az érdeklõdéseddel.

2. Locsolod a kibújó hajtást (szeretettel és elfogadással), nevelgeted, ápolod, azaz folyamatosan törekszel a folyamat megismerésére.

3. A beérett a gyümölcsöt az adott idõben leszüreteled (kinyílsz a mondanivalója felé), azaz meg-ért-ed az isteni lényeget, ami tudássá válik benned: beavatott lettél!

Megértetted a Szentháromság üzenetét: ADÁS-SZERETET-ELFOGADÁS


Mikor a tudatosodás lépcsõjén felfelé halad az ember, minden lépés után egy kis pihenõ következik. Ez a pihenõ, a beépítés idõszaka, amikor látszólag nem történik semmi, de belül, az Ember lényében nagy változások zajlanak.

Egy beavatást kap az ember saját szellemén, Felsõbb Énjén keresztül: meg-érik arra, hogy az a tudás, ami benne rejtezik feltáruljon és használhatóvá váljon. A szívében bimbózó virág kibontja szirmait és kinyílik lényében egy olyan kapu, melyen keresztül a Bölcsesség Fényei beáramlanak, és tudássá érlelik benne a hitet. Ekkor isteni Létünk tárul fel elõttünk, és már tudjuk, a megértés nem más, mint lehetõség arra, hogy meglássuk mindenben az isteni tartalmat, a létezés lehetõségét.


Áldással

Pusztai Orsolya

ez az írásom olvasható az Ezoporta januári számában

Kristálycsakra

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
14 éve 4 hónapja - 14 éve 4 hónapja #3310 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
,


A hónap fontosabb napjai:



Február 1.- A hónap elsõ napján egyfajta érzelmi behangolás történik- azt érezheted, hogy sokkal érzékenyebben reagálsz a szituációkra és jobban zavarnak bizonyos dolgok, pl. durvaság, igazságtalanság. Ez azért van, mert érzelmi testedet olyan impulzusokkal telítik, mely megnyitja az eddig elzárt tereket benned, és hozzáférhetõbb leszel. Mindig tudatosítsd magadban, hogy te a Szeretet gyermeke vagy, Istenhez tartozol!



Február 2. - A napnak erõs számhatása van. A dátumban 2012.02.02, négy kettes is található. Energetikailag ez így együttesen egy négyoldalú piramis-erõt képez, aminek sarkai a kettesek, csúcsa pedig az egyes számjegy. Az isteni erõ lehozatala a duális világba a 8-as számösszeg (4x2) megerõsítõ hatásával.

A nyolcast ha vízszintesre fordítjuk a végtelen jelét kapjuk. A két zárt kör, sok elrejtett, bezárt érzelem, nehéz tapasztalat, félelem, szorongás, gátlás lakhelye. A saját magába zárt érzelmek a félelmek létrehozói lehetnek. A nyolcas szám egyben a másokkal szembeni karmikus feladatok mutatója.

Ugyanakkor ha a csúcsban lévõ számot az egyest is hozzáadjuk, máris 9 lesz belõle, a befejezettség, bölcsesség, a feltétel nélküli szolgálat száma, ha alázattal viseltetünk ereje iránt. Ellenkezõ esetben elsodorhat erejével és viszályt szíthat bennünk.

Ez a piramiserõ hatja át most energiaterünket és nekünk egyensúlyban kell maradnunk benne a Szeretet érzésével. Feladata karmikus mintáink megtisztítása az érzelmi tereinkbõl. Engedjünk el most minden ragaszkodást és csak hagyjuk, hogy megtörténjen aminek kell Isten Akaratában.



Február 6. - Az elsõ feladat-hét indul el a mai nappal. Elõször emberi szintünkön, elménken keresztül vezérelt érzelmi tisztítás és feladatmegoldás kezdõdik. Emberi szívünkben lévõ érzelemblokkok tisztulnak és jönnek felszínre gyermek és felnõttkorunkból. Lehet, hogy olyan személyek jutnak eszünkbe, akikrõl azt gondoltuk már mindent elrendeztünk velük. Használjuk a megbocsátás erejét és az áldás fényét, hogy elengedhessük a ragaszkodásokat és a sérelmeket.



Február 7.
- Telihold napja. Segít minket felesleges érzelmeink elengedésében. Tedd bele kerek Fényébe azokat az érzelmi dolgokat, melyekre már nincs szükséged és kérd meg Holdanyát vigye el fogyó arcával belõled. Érezd minden nappal egyre könnyebbnek magad, ahogyan a fogyó Hold megszabadít terheidtõl.



Február 12. - Az elsõ hét vége, lezárás. Egyfajta érzelmi kiértékelés történik, ami eléggé lefáraszthat téged. Érezheted, hogy semmihez sincs kedved és mintha lehangolt lennél. De ez csak az eltávozó energiák hiánya. töltsd fel a helyüket fénylõ Szeretettel. Kérd Jézust, jöjjön és hozza el neked Szíve Fénylõ melegét. Õ beborít a Szeretet fénypalástjával téged. Engedd átragyogni magad.



Február 13. - A második hét kezdõdik. Lelki hangolások ideje jön el. Lélekterünkben, mivel a lélek érzésekkel kommunikál velünk, nagyon sok ilyenfajta szennyezõdést, blokkot tudunk felhalmozni válaszainkkal. Ezen a héten figyeljünk finom érzelmi rezdüléseinkre és minden velünk történõ eseményben lássuk meg az érzelmi tisztulás lehetõségét. Figyeld meg, honnan táplálkozik az adott felmerülõ érzelem belõled energiával? Az elmédbõl, vagy a Szívedbõl indult ki az impulzus? Tanult vagy szívvel megélt választ adsz egy-egy helyzetre? Ez a tudatos odafigyelés segít megértened önmagad és felfedezned érzelemvilágod alapjait. Hívd magad mellé a tiszta érzelem angyalait és a Szeretet Fényét kérd minden reggel Magadba, hogy segítsenek utadon.



Február 19. - A második hét lezárása. Egyfajta érzelmi áramlat indul el a lélektérbõl a fizikai test felé. Ez azt jelenti, hogy a megtisztult lelki érzelmi energiák leáradnak, és feltöltik érzelmi rendszeredet egy új frekvenciával, a tiszta leli érzelmekkel. Fogadd be és ne bánd, ha mostanság afféle érzelmi kitöréseid lesznek, természetesen pozitív értelemben: egyfajta túláradó, túlcsorduló öröm-, és szeretet-erõben.



Február 20. - A harmadik behangoló hét elsõ napja. Szellemi hangolások és szellemi kód-beállítások idõszaka. Érzelmi tereid szellemi behangolása folyik. A szellemi térben találhatók un. mesterkódok, melyek a tiszta érzelmi impulzusokat közvetítik az alacsonyabb rezgésû terek felé. Ezek a szellemi impulzusok az isteni fények érzelmekké alakítását segítik. Az Egység érzetbõl így válik Szeretet-érzés az emberben. A Teljességbõl "Megbocsátás, a Létezésbõl - Boldogság" Minden reggel nyisd meg energiateredet az isteni Fények hangoló erõinek és próbáld megérezni, ma milyen impulzusok töltõdnek benned.



Február 21. - Újhold napja. Ereje segít, hogy szellemi tudatossággal és tiszta érzelmi irányultsággal belekezdj életed új teremtésébe. Az újhold hatása segít létrehoznod és megteremtened tiszta érzelmi vezérlésed alapjait. A mai napon amilyen érzelmi erõt teszel lelki vágyaid megvalósulásába, azt háromszoros erõvel ruházza fel a Hold-impulzus. Képzeld el amit szeretnél és töltsd fel boldogan és reménnyel telve tiszta szeretetérzéssel. Lásd, ahogyan átragyogja a Fény és megvalósul a szellemi szinten. Ezt a szellemileg megvalósult energiát jóérzéssel és hálával engedd lejjebb a lelki tered érzelmi energiáiba, majd kösd össze fizikai szíveddel. Érezd a jóérzést az emberi szíveddel is. Ezt ezen a héten minden nap legalább 5 percig képzeld el. A növõ Hold impulzusa beindítja a tudatos teremtési folyamatokat benned.



Február 26. - A harmadik hét lezárása. A szellemi terek leáradó fényei újraprogramozták a lelki és fizikai érzelemtesteket úgy, ahogyan te képes voltál azt befogadni és a felesleges kötöttségeket elengedni. Ma ha teheted pihenj sokat és engedd, hogy érzelmeid képeket mutassanak neked tiszta szellemi, lelki és emberi önvalódról. Ezek az érzelmi képek segítenek megértenek életed momentumait és vállalt feladatot értelmét.



Február 29.
- A hónap utolsó napja. Ma egy különleges ajándékot kapsz, egy Szívkristályt! Az az angyal hozza el neked és helyezi szívteredbe hajnalban, aki mindvégig segítette érzelmi tereid gyógyítását a hónap folyamán. Ez az erõ segít neked, hogy folyamatosan tisztuljon érzelmi rendszered továbbra is.

Csodás és tiszta érzéseket!

Áldással: Orsi


2012. január vége

Pusztai Orsolya

Kristálycsakra ( www.kristalycsakra.eoldal.hu/ )

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.456 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24