header ok

Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

Pusztai Orsolya írásai

Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2506 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai

2010. Május - Az Õszinteség útmutató energiái


A hónap mantrája:

ÕSZINTE SZÍVEMMEL ELFOGADOM MAGAM
LÉTEM TISZTA FÉNYE MUTAT NEKEM UTAT!

Ebben a hónapban megérik az elengedés által megélt szabadságunk gyümölcse, melyet tiszta szívvel, minden lelkiismeret furdalás nélkül magunkhoz vehetünk és belõle táplálhatjuk testünket-lelkünket. Ez a gyümölcs Önmagunk tiszta és õszinte elfogadása és szeretete.

Ez az erény felszabadítja lelkünkben azokat az el nem fogadott és meg nem értett területeket, melyek miatt nem mertünk magunkhoz õszinte, nyílt szívvel közeledni, mert a hibázástól való félelem erõsebbnek bizonyult bátorságunknál.
Az Õszinteség erényét nem elég ismerni és megérteni, azt el is kell fogadni és magunkba engedni, teret kell biztosítani neki, hogy fényével minden rejtett zugot megvilágítson és feltárjon. Ez õszinteség elsõsorban magunkkal szemben kell megnyilvánuljon. Könnyû másnak tanácsokat adni, közben magunkkal szemben pedig vakot és süketet játszani.
Mindig az önmagunkkal való szembesülés a legnehezebb. Azért, mert már elõre minõsítjük magunkat úgy, ahogy azt másoktól láttuk és tanultuk. És úgy gondolkodunk, amilyen mintákat magunkhoz vettünk. Ezek pedig nem engedik az õszinteséget megnyilvánulni.
Ezért az õszinteség megértését és elfogadását elõször tiszta szándékkal és elhatározással, Felsõbb Tudatunkkal való összekapcsolódással kell kezdenünk. Mikor belehelyezkedünk egy ítéletektõl mentes, Szeretetfénnyel átitatott, mindent Egy/Egyenlõ-ként értõ energiába, ott az alacsonyabb rendû érzések és gondolatok nem kapnak helyet, mert rezgéseihez nem érnek fel.
Itt, és így tudjuk igazából megérteni, mit jelent az õszinteség. Mindent, minõsítés nélkül feltárni és elfogadni olyannak, amilyen. Ez az Õszinteség megmutatja minden dolog valódi lényegét, mert erejével lehántja róla a felesleges rétegeket, hogy feltáruljon az istenivel való kapcsolata!

Ennek felismerésével, Felsõbb Énünk segítségével lehozhatjuk az Õszinteség igazi képességét fizikai valóságunkba is, hogy ereje és útmutató fénye segíthessen bennünket a fejlõdésben.

Jézus úgy mondta:
"Ez a képesség méltóvá tesz arra, hogy elfogadjuk azokat a dolgokat is, melyeket eddig nem akartunk önmagunk elõtt beismerni."


Ez a méltóság pedig Önmagunk elfogadása a Szeretetben! Hogy mindentõl és mindenkitõl függetlenül képesek vagyunk magunkat szívbõl szeretni. Úgy, ahogy az isteni Szeretet is feltétlenül elfogad minket! Ezért ne hazudjunk magunknak, még "jó szándékból" sem! Nincs mit szégyellnünk, hiszen mind tanulunk. Csak ismerjük fel, hol hibáztunk és korrigáljuk azt szeretettel. Nem kell mindig "tökéletesnek" lenni vagy látszani.

Thomas Mann egyszer így nyilatkozott:
"A tökéletlen varázserejében van a szépség titka."

Igen, mert a tökéletlenbõl tökéletes lehet, ha dolgozunk szívvel rajta, és ezek a tökéletlenségek segítenek felismerni, merre is menjünk, hogy mindezt elérjük.
Ha ezt megértjük, akkor már nem érzünk késztetést arra, hogy megjátszuk magunkat, vagy másnak mutatkozzunk annál, mit valójában szeretnénk megmutatni. Arról is leszokunk, hogy másokat bírálgassunk vagy összehasonlítsunk. Egyszerûen látjuk azt ami van, az õszinteség szemével, és saját õszinte szívünkkel megértünk mindent. Ez a megértés pedig olyan cselekvést szül, mely õszinte egységben van érzéseink és gondolataink által keltett rezgésekkel.

Így vagyunk képesek már minden dolgot megérteni, elfogadni és belõlük tanulni. Azaz tapasztalataink, megéléseink által fejlõdni és jobbá válni.
Ki ne akarná ezt?

folytatása a következõben

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2507 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
folytatása az elõzõnek

A hónap fontosabb napjai:

Május 1-2. - Energia nap. Intenzív energiák érkeznek, melyeket mind bensõnkben, mint külsõ körülményekként is érzékelünk. Az energiák "felpiszkálják" szunnyadó részeinket, hogy teljességében tudjanak felkészíteni bennünket a hónap hangolásaira.
Ez nem azt jelenti, hogy minden azonnal megváltozik és hipp-hopp máris minden a helyére kerül, de bizony feljöhetnek olyan dolgok, melyeknél eljött a lerakás ideje. Miért cipelnél olyan terhet, ami már nem kell? Ebben a két napban figyeld meg, kikkel találkozol és milyen események kerülnek az utadba. Ezek mind jelzések és útmutatások arra vonatkozóan, mire figyelj életedben, mik azok a dolgok, amiket tisztáznod kell magadban. Most elég, ha csak tudatosan felismered, mert a következõ napok hangolásai segítenek elrendezned õket.

Május 7. - Érzelmi útmutatás. Itt az idõ, hogy lelked hangjára hallgatva megtedd azokat a dolgokat, melyekkel a korábban feltárt gondolatok és érzések, valamint események szembesítettek. Ma olyan energiák és bolygóhatások rezegnek a térben, melyek segítenek érzelmi szinten feldolgozni ezeket a "problémákat". Ezek az energiák úgy hatnak mintha érzelmi fájdalomcsillapítót kapnál. Képes leszel érzelmi szinten is megélni, korábban igen fájdalmas dolgokat. Ma mindenképp beszélgess és dolgozz lelkeddel. Tisztázzátok a félreértéseket és szeretgessétek meg egymást. Itt az ideje, hogy érzelmi stabilitásod visszatérjen, és ebben lelkeddel együtt tudsz érdemben tenni.

Május 10-11. - Szellemi leáradás. Felsõbb Énnel való kapcsolódás. Miután érzelmi tereid felszabadultak a "rejtett minták" nagy része alól, készen állsz az õszinteség tiszta fényének befogadására. Ehhez Felsõbb Éned útmutató segítségére van szükséged. Tisztítsd meg magad az elfogadással szemben álló gátaktól: kétségektõl, feszültségtõl, hitbéli dogmáktól, félelemtõl. Ezt leginkább úgy teheted, ha idõt szánsz magadra, elmélyülsz és összekapcsolódsz szellemi erõddel - fényeddel. Engeded, hogy ez a fény leáradjon és átjárva, átmosson téged. Ekkor tudatosítod a kapcsolatot fizikai, lelki és szellemi Önvalód között, így fogadva el léted minden aspektusát. Ekkor Felsõbb Éned energiái megnyilvánulhatnak benned és segítenek, hogy befogadd a hónap ajándékát.

Május 19. - Egyensúlyi nap. Érzelmi, gondolati és cselekvõ energiáink egyensúlyba kerülésének lehetõségét kapjuk meg. Ez azt jelenti, hogy egy harmonizáló fénysugár érkezik mindenki energiaterébe, hogy az eddigi hangolások, tisztulások és befogadások arányában beállítsa az új rezgési fénytartományt. Ezt a hangolást ugyancsak Felsõbb Énünk segíti és angyalaink is intenzíven dolgoznak fényterünk beállításán. Fogadjuk el, és segítsünk nekik azzal, hogy szeretetteljes energiákat és hálát küldünk feléjük köszönetképpen.

Május 23-24. - Pünkösd. A Szentlélek leáradásának és az Áldás befogadásának idõszaka. Bár ez az idõszak hosszabb annál, mint ahogyan most tudjuk, mert van egy felkészítõ szakasza, ami segíti megnyitni Fényrendszerünket a Szentség isteni Energiáival való egyesülésre. Az isteni Akarat és Kegyelem Fénye ölel át mindannyiunkat. Olyan lélekkapcsolat alakul ki ezen a két napon az emberek között, mely az EGY LÉLEK isteni Fényébe emel mindenkit. Ez egy áhítattal teljes érzés, mely olyan, mintha itt is lennél, meg nem is. Egyszerre nagynak és aprónak is érzed magad - csak engedd, hogy beleolvadj a Szentségbe, mi körbeveszi most a Földet, hogy megérezhesd, mit jelent a minden és mindenki EGY.

Május 27. - 10 milliószoros nap. Emlékezzetek a Szeretetre és teremtsetek a Szeretet isteni Erejében! Küldjetek áldást mindenkinek beleértve magatokat is...

Május 29. - Istennõi fények felismerést segítõ energiái áradnak szét Gaia csatornáival összekapcsolódva, szakrális csakránkon keresztül lélektestünk identitástudatunkat hordozó területére. Huh, ez így elég furin hangzik.
Érthetõbben: minden térben, hol kettõsség tapasztalható, az EGY energiái isteni és istennõi fényekben osztották meg a létet. Ha ezek az energiák egyensúlyban vannak, akkor a fizikai térben is érvényesül az EGYség.
A Föld energiatere is így mûködik Gaia istennõi energiái kapcsolódnak a Földszellem isteni energiáival és így EGYütt képviselik az isteni Földtudat minõséget, melynek közvetítõje felénk Földanya.
Mivel a hangolásnak most a befogadó minõségen kell dolgoznia az egyensúly érdekében, ezért áradnak szét az istennõi energiák Gaia energiarendszerén keresztül.
Kicsit érdekesen hangzik, de képletesen olyan ez, mintha a Föld vérkeringésébe nõi hormoninjekciókat nyomnának, hogy kiegyenlítsen és pótolja az egészséghez szinthez szükséges hiányt. Ez szétáradva dolgozni kezd és átrezgi az istennõi energiákban szûkölködõ területeket.
Kíváncsi lennék a férfias társadalmakban, hogyan élik ezt meg?

Május 31. - Az õszinte elfogadás és befogadás napja. Tegyük õszintévé életünket azzal, hogy tudatosan figyelünk erre. Ismerjük fel és koptassuk el az önvédelemre berendezkedett személyiségünk álszentségeit, és helyettesítsük, töltsük fel területét az õszinteség erényével. A hónap utolsó napja egyben felkészülés is isteni Utunk megértésére és meglátására, melyben a következõ hónap energiái segítenek.

Õszinte megértést és elfogadást mindenkinek!
(forrás:kristálycsakra.hu)

www.kristalycsakra.eoldal.hu/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hete - 16 éve 1 hete #2641 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
A belsõ iránytût kövessétek! - Szûzanya üzenete

Drága gyermekeim! Anyai szeretetemmel figyelem fejlõdésetek és boldogan látom, hogy mind többen találtok rá fénylõ Utatokra.

Az ember természetébõl fakad a keresés, a megismerés igénye. Ez így van, mert a vágy szívetekbe ültetett, hogy általa az Útra találjatok. Emberként nagyon sok hatás és információ ér titeket, melyben ésszel eligazodni nem tudtok, csak szívvel.
Az elme segítségetekre van, hogy földi létetekben boldoguljatok és emberként megnyilvánuljatok. De az elme több zsákutcát ismer, mint tiszta ösvényt.

Miért? - kérdezitek.

Mert elmétek egy programozási folyamat részeként már bekódolt.

Mit jelent ez?

Azt, hogy fejlõdésetek útján minden lehetõséggel élhettek. Ezek a lehetõségek vezethetnek benneteket a jó-, vagy a tévúton. Lelketek mindent megtapasztal veletek, így emlékként mindet elteszi magában, hogy bármikor hasznotokra lehessen.
Ezek a lelki képek aztán fel-felvillannak elmétek elõtt, hogy emberi mivoltotokban is segítsenek abba az irányba vezetni titeket, ahol megélésetek segíti ezeket az emlékeket feldolgoznotok, szükség szerint megtapasztalnotok.

Ha ezeket a képeket nem szívetekkel, hanem eszetekkel olvassátok, emberi természetetek átformálja azokat gondolataitok igényei szerint, melyek átitatottak a gyermeki tapasztalatokkal, társadalmi elvárásokkal és mindazokkal a hiedelmekkel, mit magatokról véltek.

Ez mindaddig nem okoz bajt, míg képesek vagytok megkülönböztetni és elkülönülni ezektõl. Amint azonban mindezt magatoknak hiszitek, már az elme irányítása alatt álltok.

Ezt ismerték fel sokan, kik hatalomra, befolyásra törekedtek: ha az elmét azokkal a képekkel és gondolatokkal szennyezik tele, amik az õ céljukat szolgálják, az ember irányíthatóvá válik gondolatai által. Ezeknek a képeknek erõsebbnek kell lenniük, mint a lélekemlék képeinek, hogy eltakarhassák azokat.

Így születtek a dogmák, a kirekesztõ és elõíró törvények. Ezek folyamatos ismételgetése és kötelezõ megtanulása egy erõteljes gondolati képet eredményez az elmében, mely idõvel hitrendszerré alakul. Ez a hitrendszer aztán öröklõdik generációk során át, mindaddig, míg valaki fel nem ismeri benne a mûviességet, az álcát, a hazugságot.

Ekkor önmaga felszabadításával tisztíthatja generációját és azon keresztül a kollektív elme képét is. Ekkor már felismerhetõk az elme zsákutcái, mert a szív irányt mutat.

De ehhez vissza kell találnotok Szívetekhez. Ti nem elme, ti Szív Vagytok!

Mondd ezt ki magadban: SZÍV VAGYOK!
Most érezd meg, hol dobban benned. Hol hullámzik, örvénylik benned az energia ennek hatására?

Elõször csak egy kis pontban fogod érezni, mellkasod mélyén, de ahogy mondogatod és vele szívedet kitárod, hitedet erõsíted. Ezzel a hittel kimondott szó aztán feltárja elõtted, mit elméd nem, csak Szíved ért: Szeretet Vagy!



Most érezd meg, hol van benned ez?

SZERETET VAGYOK!

S már megérzed/megérted Szíveden át, hogy nem áll meg fizikai tested határainál ez az érzés, hanem azon túl, mit elme felfogni nem képes, terjed tova a Fény szárnyain a Valóságba!


Mert ez a Valóság Te Magad Vagy
!

Hogyan tudná ezt az elme elfogadni, mint emberi életet? Õ nem létezik határok nélkül, hogyan foghatná fel hát a határtalanságot?

Elméd csak keretek között képes mûködni. Ha ezek a keretek mesterségesen felállítottak, azok irányítanak. De ha ezt felismered, teret adhatsz egy magasabb tudatosságnak, mely nem áll meg a falaknál, hiszen számára nem léteznek határok.

Mikor emberként éled meg magad, elméd mûködik. De mikor Teljességként éled meg magad s nem állsz meg fizikai határaidnál, már egy magasabb tudatosság veszi át az irányítást, mi benned csak Szíveden át mûködik. A Szíven át érkezõ Fények vetítõdnek elmédre és jutnak gondolataidon át el hozzád. Ekkor már Istenemberként élheted meg Magad! De ehhez tiszta csatornát kell nyitnod Szíved felé!

Ha Szívedet megtalálod, s benne szeretettel eggyé olvadsz Fényeddel, egy Út tárul fel elõtted, mely fénylõ, vezérlõ erõként mutat neked irányt.

Ez a Szív útja, melyet te jelöltél ki Magad számára. Vállalásod isteni ösvénye.

Ha bármikor elbizonytalanodsz elméddel, csak gyere Szívedhez, olvadj össze vele a Szeretetben és lásd meg Utadat. Engedd be a Magasabb Tudatosságot, mely itt mûködik. A Szív Tudatosságát, mely az isteni Szív vezérlõ ereje – az igaz VÁGY!
Szíved, mint iránytû tárja fel elõtted az igaz Ösvényt, s az elme zsákutcái elhalványulnak ragyogása mellett.
Szíved iránytûje Isten Szeretete Benned! Ez a Szeretet a Minden, Õ és Te és Én - Együtt! Így már nem egyedül járod utadat, hanem Mindennel Együtt - EGYként!

Járj a Szív Útján és minden lépésednél veled vagyok!

Imáim ereje kísér benneteket, gyermekek!
Mária szóltam
(Forrás:Pusztai Orsi
www.kristalycsakra.eoldal.hu/



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hete Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #2730 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
Égi Édesanyánk üzenete


Drága gyermekeim! Égi Édesanyátok, Mária szólok hozzátok.

A várakozás idõszakát élitek meg most magatokban és látom, érzem sok gyermekem fájdalmát, szenvedését. Imádkozom értetek!

Gyermekeim, szeretlek titeket! A Gondviselés isteni erõi soha nem hagytak el benneteket, de eszmén és elmén felül mûködnek! Megértésükhöz ki kell lépnetek gondolataitok korlátaiból.
Amit ti most várakozásként éltek meg, az a Változás, a Fejlõdés és az Átváltozás idõszakának befejezõ képe.
Érzitek, valami történik, nemcsak körülöttetek, de bennetek is.
Érzéseitek jól mûködnek, míg szíveteken át engeditek megnyilvánulni õket, s nem szennyezi be azokat lehúzó gondolataitok sara.
Gyermekeim, ha továbbra is ésszel, s az elme labirintusán át akarjátok megélni mindazt mi történik veletek, akkor tartjátok magatokat a szenvedés, a félelem és az elkeseredés útvesztõiben.

A Titkok Kapuja az elfogadás és szeretetteljes felajánlás fényein keresztül tárul fel bennetek. Ide az elme már nem léphet be, az ego szertefoszlik a Fényben és annak részévé válva szolgálja fejlõdéseteket. De ehhez be kell lépnetek, és kezeitek görcsös szorítását kiengedve eleresztenetek ragaszkodásotokat.

Mindaz, ami az elmúlt hónapok során történt veletek, mindezen felismerést hivatott megerõsíteni bennetek. Ez a sok tisztulás ezeket a görcsös eszméket, és a tulajdonlás kötelékeit hivatott megoldani. Mindez isteni szabadságotok meglelését és elfogadását hirdeti.

Ha ennek felismerését elmulasztottátok, magatokat szenvedésben és kétségbeesésben tartjátok. Továbbra is ragaszkodtok a megszokotthoz, és nem a lehetõséget, hanem a veszteséget választjátok.

Most egymást segítve kell lépnetek! Osztoznotok nem a szenvedésben, hanem a szeretetben kell!
Ha megértitek az isteni terv pontosságát és kegyelmi létét, túlláthattok az elme korlátain, felülemelkedhettek az általatok húzott falakon, és olyan kép tárul szemeitek elé, melyben megértitek:
Minden okkal történik!

Ez az ok pedig ti Magatok vagytok!

De ha mindezt felismertétek és az Akaratban bízva elfogadtátok, lelki békesség és megnyugvás lett részetek, mely a kapuig vezetett benneteket. Itt már csak szeretettel ki kell tárnotok, hogy a Fény átjárjon és felébressze alvó részeiteket. Ekkor tudatotokra ébredve az Új Világ fényei vezetnek már benneteket a Remény, Bizalom, Hit és belsõ bölcs Tudás Útján. Megszûnik bennetek ekkor minden olyan kényszerítõ kötelék és erõ, mely mindenben hibát, kivetnivalót keres. Látásotok már nem korlátozódik fizikai szemetekre, s fületekkel is halljátok az angyali kórus hangjait. Szívetek elfogadása nem áll meg az általatok ismert személyeknél és dolgoknál, mert mindenben a szeretettet az egységeset ismeritek már fel. Önvalótok egységes Léte tárul fel bennetek.

Ekkor a keserûség tüskéi a lábatok elé hullanak, és sebeiteket szeretetemmel begyógyítom.

Tudjátok és szívetekkel is érzitek, együtt, egyként kell tennetek. Legyen egységes minden áldás és ima mi felszáll az Égbe.
Terjesszétek ki szíveteket és tudatotokat az Egységbe, és így szeretõ gondoskodásotok elérik azokat akiknek szükségük van rá, mégha fizikai tettekkel most nem is segíthetsz nekik.

Gondolataitokkal és érzéseitekkel a Szeretet segítõ és áldásos fényeit küldjétek mindazoknak, kiknek szükségük van rá, és ha tehetsz értük valamit, azt szíved fényén át tedd, hogy tetted ne a hiábavalóság, hanem a Gondviselés erejével hasson.

Mikor imába foglalod Isten nevét, tudd, hogy Õ belõled árad itt és most szét! Ezért szeresd magad, mert ez az isteni részed az, mi szeretettel érez, lát és hall, tesz tebenned. Így értheted meg mindazt, mi fizikai világodban veled s körülötted történik, így válik megérthetõvé az "értelmetlen", beláthatóvá a "kilátástalan" és szeretetteljessé a "félelmetes".
Ekkor nem ítéletbõl vagy félelembõl, hanem tiszta tudásból látsz. Értékrendszered az isteni Elveknek megfelelõen mûködik és minden megnyilvánulásodat ez az erõ hatja át. Így válsz tiszta csatornájává az Akaratnak, az isteni RENDnek. Istenemberként létezel - átminõsülsz. Ekkor szellemed cselekszik általad és tudod bensõd legmélyébõl: így jó.

Drága gyermekeim!
Bizalmam bennetek, mert ismerlek titeket! Tudom, képesek vagytok a szeretetben egyesülni és egymásnak segítõ kezet és támaszt nyújtani!
Mindehhez azonban egymás felé bizalommal és szeretettel forduljatok! Így omlanak le az ego korlátai, melyben önmagatokat különállóként láttátok, s a falak mögött egy másik TE mosolyog rád.
Nyújts kezet, és ez a kézfogás megszentelõdik az Akarat által, hogy támaszra lelj!

Édesanyátok szól hozzátok. Ölelésem szívem fényében tart benneteket, ha elfogadjátok.

Öleljétek egymást ti is meg szeretetben és testvérként segítsétek fejlõdéseteket, Együtt az Úton.

Így vagytok velem, Szeretetben!
Imáim Fénye segít benneteket, gyermekeim

(Mária)

(kristálycsakara.hu)


--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #2764 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
Az egyesítõ energiákról 2010. július.

Fontos, átalakító idõket élünk.

Egy Új korszakba léptünk és ennek már egy ideje a fizikai síkon is érezzük hatásait. Megváltoztak körülöttünk az eddig megszokott folyamatok, és beidegzõdéseink már nem visznek elõre bennünket, az automatizmusok folyamatos zsákutcába terelnek.
Ráébredtünk, hogy másképpen kell gondolkodnunk és hozzáállnunk az élet dolgaihoz. Már nem csak azt látjuk és érzékeljük ami fizikai világunkhoz tartozik, hanem folyamatos megérzések és belsõ vezettetés formájában beengedtük életünkbe a szellemi világok útmutató és segítõ erejét.
Mindez kezd tudatossá válni bennünk és a kétkedések fátylai szakadoznak…

Nem akarom túlbeszélni mindazt, ami most bennünk és körülöttünk zajlik, hiszen azt mindenki egyéni tapasztalatok és megélések útján érzi.

Valami van - ami eddig is volt, csak nem vettük észre.
De már képesek vagyunk érzékelni, mert energia-rezgéseink olyan szintet értek el, hogy láthatóvá, érthetõvé válnak számunkra az Univerzum történései.

Ezek a változások kihatnak egyéni és kollektív szintekre is, sõt az a folyamat amiben most is részt veszünk, egy Új Rendbe emeli az egész Galaktikus teret amelyben létezünk, átrendezve ezzel Univerzumunk energiáit.

Ez a folyamat zajlik, és energiái folyamatosan építik ki azt a Valóságot, melyet kivetítünk tudatunkkal magunk elé.
Mindenképpen megtörténik a változás, de hogy milyen stádiumba íródik a megvalósulás, az tõlünk, saját tudatos választásainktól és cselekedeteinktõl függ.
Az energiák Univerzális szinten a saját tervük szerint haladnak és alakulnak át, beállítva ezzel Földünk helyzetét is. Így adnak lehetõséget, hogy megtegyük azt, amit szeretnénk. Az isteni Rend kialakítja nekünk új helyünket, de az, hogy elfoglaljuk-e, már a mi döntésünk.

Földanya tudatosan készül erre, és minket is segít, ha hagyjuk. Nem kell mást tennünk, csak folyamatosan harmóniában lennünk az isteni Energiák átalakító és integráló erõivel.

Ez azt jelenti, hogy tudatos kapcsolatban vagyunk folyamatosan Földanyával és a Föld energetikai terével a Föld Szívén, Szívközpontján keresztül. Ez a Központ interaktív kommunikációban van szívünkön keresztül energetikai rendszerünkkel, csakráinkkal és Fénytesteinkkel is.
Ez a folyamatos információ-áramlás teszi lehetõvé az átalakító energiák munkáját bennünk. Ezek az energiák segítik beépülésüket és a változások átíródását fizikai síkunkon. Így tudjuk a felnyílt kódokat értelmezve beépíteni azok tudatos erejét életünkbe.
Ezért nagyon fontos ennek a szeretetteljes kapcsolatnak a tudatosítása és akadálytalan áramlásának fenntartása.

A másik kapcsolat, ami segít minket, a szellemi világok energiáival való tudatos összeköttetés. A teremtõ Szív-központtal való Egység.
Az Egy Szív frekvenciáira való ráhangolódás, és annak fizikai szintû alkalmazása. Az Univerzum Szívközpontja, a Teremtõ Szívmagja, melynek apró mása bennünk is megvan.
Nem kell hát mást tennünk, mint engednünk, hogy behangolódjon saját kis adóvevõ-készülékünk és ráálljon a Szívközpont hullámhosszára.
Ha erre hajlandóak vagyunk és a tudatos kapcsolatot kialakítjuk, olyan teremtõ erõket mozdíthatunk meg létezésünk ezen aspektusában, melyek folyamatosan a kegyelem és az isteni Terv Fényeiben tartanak bennünket.
Ez nem jelent mást, minthogy Utunkon vagyunk, lelki vágyaink szerint haladunk.

Ekkor Szívmagunk folyamatos jelzéseket küldd energia-rendszerünknek és Fénytesteink aktiválódnak. Mindig azt az energiát vagyunk képesek így "fogni", amire szükségünk van.
Mert Szívtõl-szívig a Szeretet árad! Ez a Szeretetteljes erõ tart minket folyamatosan ebben az emelkedett gondolati, érzelmi és ezáltal magas rezgésû energetikai állapotban.

Ez a harmónia. Folyamatos összeköttetés és tiszta energiaáramlás minden Létezésünk között.

Most ennek a kapcsolatnak a tisztítása és beállítása folyik. Mint egyéni, mint kollektív szinten.

Az emberi kapcsolatok energetikai hálói elég kuszák. Gondoljunk csak arra, hogy hány emberrel és élõlénnyel, gondolattal, érzéssel, emlékképpel állunk kapcsolatban nemcsak jelen-, de korábbi életeink nyomán is.
Ezekhez a képekhez külön-külön is energetikai szálak fûznek minket. Egyrészt egyéni, másrészt családi és egyéb csoportokba tartozás végett.
Ha ezek a kapcsolatok szeretetteljesek és tiszták, a szálak fényesek, és nem hátráltatnak vagy befolyásolnak minket, mert harmóniában léteznek velünk, szerves részei energiarendszerünknek.

Ha a kapcsolat, emlékkép fájdalmas vagy terhelt bármilyen negatív gondolattal, érzéssel, akkor ezek a szálak sötétek, merevek és hátráltatók lehetnek, mert nem árad rajtuk keresztül a szeretet gyógyító és harmonizáló energiája, így fennmaradásukat a tõlünk levett energia biztosítja. Ezek a merev, megkötõ energiaszálak nem engednek bennünket továbblépni mindaddig, míg fel nem ismerjük és a megbocsátás erejével el nem oldozzuk õket.
Sokszor mindezt lelki téren már megtettük volna, de fizikai emberünk elmés felfogása megakadályoz minket ebben.
Ekkor lelki terünkbõl és segítõink által egy lebontó energia érkezik, mely megtisztít ennek a köteléknek a fizikai jeleitõl, és a külsõ körülmények megváltozása segít ráébrednünk ennek a kapcsolatnak a magasabb aspektusaiban történõ oldásaira.


Ennek a megtisztító erõnek a szakaszát éljük most. Dolga, hogy egyesítse minden aspektusunkat a tiszta Szeretetben, hogy az energiaáramlás kitisztulhasson és ezáltal a kívánt változások bennünk és általunk végbemehessenek.
Az akadálytalan áramláshoz azonban, ahogy a szóban is benne van, el kell távolítani az akadályozó tényezõket. Ez elõször finom lelki energiaváltozásokat eredményez, hogy tudatunkban a megfelelõ helyeken érzékelhessük és megérthessük azokat. Majd a megértés által azok átalakító energiáit beengedhetjük magunkba, hogy emberi valónk is megélhesse õket.

Na ez szokott "kemény" lenni!
De csak akkor éljük meg fájdalmasan, ha ellent állunk. Ha az élet folyamával szemben haladunk és le akarjuk küzdeni a sodrást, ami éppen célunkhoz vezet.

Az áthidaló a HIT!

Ha hiszünk életünk teljességében és a Gondviselés szeretõ vezetésében, akkor rálátásunk a dolgainkra is ezek szerint alakul.
Már nem bonyolódunk bele a lehúzó emberi érzések kusza forgatagába, hogy elkeserítsenek vagy dacos ellenállásra kényszerítsenek. Hitünkkel föléjük emelkedünk és erejébõl merítve szeretettel megéljük mindazt amit kell. Mert semmi más nem történik meg velünk, mint amit saját magunk vetítettünk elõre magunknak.
Semmilyen Hatalom nem kívánja szenvedésünket vagy játszadozik velünk szórakozásból. Aki ezt gondolja, az nem ismeri az Univerzum és a Teremtés mûködését és Törvényeit. Mindent csak akkor kell megélnünk, ha annak útjára saját magunkat vezettük.
Ezért fogadjuk el ezeket saját döntéseinkként, hogy megérthessük, mit is tanulhatunk általa, hogy a végén a felismerés magasabb aspektusokba emelhessen minket.


Most alakulnak ki és stabilizálódnak azok a kapcsolati pontok Szívterünkben, melyek "síkba" állnak, hogy ne legyen törés a Fény útjában, mely szellemi terekbõl a teremtõ Szívközpontból rajtunk keresztül tölti fel Létünket fizikai valónkig és a földi Szívközpontig.

Az energiák ilyenforma egyesítése egy erõteljes energetikai átmosással is jár, hiszen az aktiválódó Új Létkódok mûködéséhez elengedhetetlen a tiszta energetikai környezet.

Ezek a beállítások sokszor nagyon erõteljesnek hatnak, de csak azért, mert sok mindent kell harmóniába hozni, így sok részünknek kell alakulnia, megtisztulnia.

Testeink harmonikus rezgéséhez elengedhetetlen, hogy olyan frekvenciára álljon energiaterünk, mely biztosítani tudja köztük a tökéletes kommunikációt.
Ez a frekvencia pedig csak a Szeretet rezgésein át mûködik - ha életünket a Szeretet irányítja és a Szív szava vezeti érhetjük el ezt a kívánt állapotot, mely képessé tesz minket az Emelkedésre.

Feküdjünk fel létünk folyamának felszínére és engedjük, hogy saját tempónk szerint vigyen megéléseink útján. Hitünk és Szeretetünk mindig fenntart minket és bármilyen zavarosság is legyen a mélyben, képesek leszünk ezen erõinkkel felülkerekedni rajtuk.

Miközben haladunk megtisztulunk minden szennyezõdéstõl és kioldódnak belõlünk görcsösségeink, elhagyjuk azokat a tereket, melyek már nem taníthatnak, segíthetnek minket és Életünk Új Tájaira érkezünk.

Engedjük meg magunknak hogy szeretettel és hittel végigjárjuk az utat, amit mi jelöltünk ki, és ha ehhez még segítséget is kapunk a Felsõbb Vezetéstõl, miért állnánk ellent neki.


Szeretet-teli Utat és tiszta, erõs Hitet kívánok Mindannyiunknak!

2010.07.21.
PuszO

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #2779 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai

A Mennyei Atya üzenete gyermekeihez

Drága gyermekeim, szeretteim, Szívem Fényei!

Teremtõ Atyátok szólok most hozzátok, szavaimat Szívetekbe engedve adjátok át MAGatoknak!

Gyermekeim! Nagy utat tettetek meg, s látom sokatok lelke elfáradt a megpróbáltatásokban, de kérlek, ne adjatok helyet magatokban a csüggedésnek, mert mindig az utolsó lépések megtétele a legnehezebb. Ebben az idõszakban sebezhetõek és hiszékenyebbek vagytok, mert vágytok már a beteljesülésre, hogy utatok végén átléphessetek az Aranykapun Országomba, lelki Királyságotokba.

Szívem Fényei! Mert mind azok VAGYtok, Szívem Csillagai!

Kérlek...
Engedjétek el korlátaitokat, melyek nem engednek Titeket Hozzám!

Szabadítsátok fel tudatotokat a Rólam alkotott minden képtõl!
Szeretettel mossátok át érzelmeiteket a Velem kapcsolatos minden fenntartásotoktól!

Erõsítsétek és tisztítsátok meg hiteteket, mert ezzel az erõvel válik Minden Tudássá Bennetek!

Utatok, mely most egy lépéssel feljebb folytatódik, egy olyan Létezésbe vezet titeket, ahol kincsetek a Tudás!
Ezt a Tudást hitetekkel éritek el. A Hit ereje kapcsol be benneteket a Létezés isteni Tudat-terébe, ahol már nincs szükségetek az általatok ismert hitre, mert az már Tudássá, TUDAT-tá válik általatok.

Ez nem jelenti, hogy megszûntök hinni, hanem azt, hogy Hitetek összekapcsolódott és EGY-gyé vált Magasabb Tudatállapototokkal, krisztusi-Lelketek Fényével!


Ekkor már nem csak hiszitek, hanem tudjátok kik vagytok, hova tartoztok, és ebbõl a Tudásból a Szereteten át cselekedtek!

ÉLTEK!

Ezért gyermekeim, most MAGatok-ba figyeljetek! Keressétek meg a kapcsolatot Szíveteken át TUDAT-otokkal, isteni Részecskétekkel, Fény-Mag-Kristályotokkal.

Ez képes megtartani BENN-eteket ÉN-BENN-em!

Az Utat isteni Részecskétekhez a HIT mutatja, de ha elértétek MAG-atokat, a Hit Fénye összekapcsol titeket a TUDÁS szikrájával, azzal az IDEA-mintával, mely LÉTre-hozta ÉLETedet.

Igen, mert az ÉLET maga a TUDAT.
TUDni, hogy ÉLsz.
Az ÉLET-TUDAT ÚT-ja DÉL Útja.
TUD-ÉL - DÉL-ÚT - NAP-ÚT - KÖZÉP-ÚT - MAG-ÚT!
Melyben Te Vagy a Kehely(U), melyet betölt a Teljesség(T).
Ez a Teljesség pedig EGY-esít téged minden részeddel!
MAGASZTOSSÁ SZENTESÜLSZ!

A régi idõk bölcsei tudták ezt, és ÖnMAGuk-ból Éltek. A Közép-pont-ban tartózkodtak, a Közép Úton jártak. MAG-ukat adták át a Világnak, így éltek MAG-vas Életet!

Amikor Magadba figyelsz szeretettel, eléred Magadban azt a legmélyebb Közép- pontot, melybe belelépve ÖN-MAG-adban Vagy és megszûnsz a korlátaiba kényszerített elme-tudat lenni, mert átlépsz önnön korlátaidon a Végtelenbe, és akkor érted meg MINDezt!

Itt már nincs szükséged külsõ tanítókra, mert Te Magad Vagy a Mester!

Ezért arra bíztatlak gyermekem, hallgass belsõ ÖnValódra, kövesd Létszikrád isteni Fényét, mely Szívem Szeretetével vértez fel Téged!

Csak ha felismerted MAGad, akkor leszel képes Eggyéválni a Fénnyel, isteni ÖnValóddal.
Ez az idõszak, melyet most Éltek, a belsõ átformálás idõszaka, az isteni Minták Újra Felfedezése.
Az Út a tiéd, Neked kell járnod. Vigyázó karommal segítelek, és minden támogatást megadok Neked, mely elõrevisz és javadra van.

Itt kell a HITed! Ezt neked kell hozzáadnod az ÉN Akaratomhoz, hogy a Beteljesülés Igazzá váljék!
Ezernyi vágy csábít Tõlem el és suttogja füledbe: elhagytak téged!
Csak rajtad áll, gyermekem, mit hiszel, kire hallgatsz.

Vannak jó és kevésbé jó utak, de IGAZ ÚT csak EGY!

Az, mely ÖNMAGADON ÁT VEZET HOZZÁM!

Ezt mutattam meg Fiam által, ki Kegyelmet hozott a Megbocsátás Fényével nektek.
Ha megértettétek szavaimat szavain át, belsõ Templomotokban imáitok Fénye, mi nem más, mint ÖNMAGatok szeretete, mutatta meg nektek ezt az UTAT.

Ezt kell most végigjárnotok Magatokban. Nem másban és más által, hanem Bennetek Jézussal, ki által Hozzám (Hazám) léphettek, Rá-m találtok.

Legyen ezen idõszak a Belsõ Tudás pillanata!

Mely nem ír elõ semmit, nem vár el semmit, csak SZERET, BÍZIK és HISZ BENNED!

Találj MAGadra, és RÁm Találsz!

Szeretõ és Szerelmes Atyád
(Pusztai Orsi)
www.kristalycsakra.eoldal.hu/



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.908 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24