header ok

Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

Pusztai Orsolya írásai

Több
16 éve 4 hónapja - 16 éve 4 hónapja #2350 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
A lélek útja

Minden léleknek a teremtett világban van egy lélekösvénye, mely az adott lélek minõségéhez tartozik. Ez a lélekösvény dimenziókon és életeken át az Univerzum középpontjába vezet, oda csatlakozik, a Forrás Központi Szívébe, Isten Teljességébe. Ezeknek a lélekösvényeknek meghatározott irányultságuk van, kijelölt "pályájuk". Ezt úgy lehet elképzelni, mint a Földön a repülõk légifolyosóit, melyek központja a repülõtér. Irányuk, mint a csillag sugarai, mindenfelé szétszóródnak, de mégis mind a középpontba tartanak.

Hogy a lélek melyik úton és milyen messzirõl indul a Középpont felé, azt saját vállalása, feladatai és érettsége határozzák meg. Minden lélekösvényen meghatározott szakaszonként MÉRÕKÖVEK vannak (azért ez a nevük, mert úgy néznek ki, mint a tányér alakú lapos fehér kövek, vagy mint a mérleg serpenyõi). Ezek a Mérõkövek olyan "semleges energiájú" terek körülöttük energiagömbök, amik a tér frekvenciáját szabályozzák és beállítják , ahol a lélek megáll, és visszatekinthet megtett útjára. Ez még a fizikai megtestesülés közben történik, a lélekvilágban. Ekkor szoktak földi szinten is elõjönni álomban vagy csak úgy felvillanva elõzõ életbeli cselekedetek, érzések, gondolatok. A Nagylélek ismeri minden feladatát, hiszen a lélekrészek egységtudatával rendelkezik, így értékel, mértéket von az eddigi történésekbõl. Azaz a lélek megmérettetik az eltelt útszakasz alapján (részeredmény:)). Kiderül, hol tart a fejlõdésében. Itt a lélek egységtudatába belehelyezkedve felismeri mulasztásait, jócselekedeteit, kijavítani valóit, összehasonlíthat, elemezhet, és bizonyos határokon belül alternatívákat dolgozhat ki az addigi életút alapján például a javításra, vagy helyesbítésre, és ezek szerint dönt a további lépésekrõl.

A döntés következményeként a Mérõkõ energiagömbje feltöltõdik azzal a Fényenergiával, amiben benne van a döntésnek megfelelõ kegyelmi-, és áldásFény. Ezek az energiák az Univerzum Központ Magjából származnak, az atyai teljesség Fényébõl.
A Mérõkövek segítenek, hogy az életszakaszokat összehasonlítva a vállalt életúttal, azok eltérései kijavíthatók és korrigálhatók legyenek. A fizikai létben ekkor szoktak történni a "nagy" változások és felismerések, mert mindig felismerhetõ, hogy minden mindennel összefügg...
Ez is csak azt bizonyítja, hogy Isten kegyelme és szeretetet végtelen az Õ gyermekei iránt.
(Forrás: Puszai Orsi)

www.kristalycsakra.eoldal.hu/




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hónapja - 16 éve 3 hónapja #2406 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai

A Tudás Kamrája


Tanítást kaptam egy angyaltól, ki a Hétszeres Láng angyala.

Elmondta, hogy hamarosan átadják a Földnek a Tudás Kamrájának kulcsát.

Megkérdeztem tõle, mi az?

- A Tudás Kamrája egy olyan hely, ahol azok az Erõk vannak elzárva, melyek felszabadításra várnak, hogy a megfelelõ idõben kifejthessék hatásukat. Most jön el az idõ ezen erõk szabadon bocsátására. Most érnek meg rá az emberek, hogy ezeket az erõket megértsék, s energiájukat befogadják.

- Milyen erõk ezek?

- A tudást, megértést képviselik. Befogadásukkal képesek lesztek elfogadni és megérteni a változásokat. Meglátni szükségüket és segíteni munkájukat. Ezek az erõk megnyitják az erre felkészültekben azokat a csatornákat és energiapályákat melyek segítségével szervesen részt vehetnek a változás folyamatában. Rádöbbentek olyan isteni igazságokra, melyek eddig rejtve voltak elõttetek. Feltárulnak az összefüggések, s ezek megértésével képesek lesztek befogadni, elfogadni. Sokan tudatára ébrednek feladatuknak! Megértik létüket, az isteni elrendelésben! Tömeges ébredések történnek ekkor. Az emberek észreveszik az anyag görcsös szorítását és szellemük határtalanságát. Képesek lesznek az újat, az igazat befogadni. Rádöbbennek, hogy létük egyetlen oka és célja a Szeretet kiteljesedése! Ezért kell a megadott idõben e kaput megnyitni, s az energiákat felszabadítani.

- De ezek az erõk akkor már többezer éve várják, hogy felszabadulhassanak. Azóta sok minden megváltozott. Honnan tudják akkor ezek az energiák, hogy hatásuk jótékony lesz-e, s nem romboló?

- Ezek az Erõ-energiák eredendõen jók. Még az "idõk hajnalán" Isten engedélyével és közremûködésével zárták be õket a beavatottak azokig az idõkig, míg céljukat beteljesítik. Ez rendeltetésük. Ezért nem kerülhetnek felszínre a megadott idõ elõtt. Csak, ha már befogadhatók. Az energia jellege meg nem változik, célja az isteni Akarat beteljesítése! Mi folyamatosan figyeljük, s Isten erre a feladatra kirendelt angyalai fogják körbe e helyet, melyet folyamatosan bezengnek énekükkel. A jó energiák együtt rezegnek az énekkel. Ha lenne köztük nem megfelelõ, arról visszaverõdne. Ezért is vagyunk biztosak, hogy az erõk felszabadítása, az adott idõben helyes. De ezt majd te is érted, ha ott leszel.

Az angyal a kezében egy csodálatos, kristályokkal kirakott aranykulcsot tart...

- Ezzel a kulccsal, mit kezedben tartasz, nyílik az ajtó, mely a Tudás Kamrájához vezet?

- Nem pontosan. Ez egy jelkép, melynek birtokában a beavatottak képesek lesznek elolvasni azokat a jeleket, melyek kimondása nyitja meg a kaput.

- Akkor ez valamiféle kód?

- Egy erõ ez, mely képessé tesz az adott idõben cselekedni. A beavatottak tudni fogják a dolgukat, de mindent idejében tudatunk.

- Hol ez a hely?

- Most még nem mondhatom meg, így ne is kérdezd. Elég ha annyit tudsz, hogy több helyen, de földi hazádban is van.

- Magyarországon?

- Igen.

- Hányan lesznek kik megnyitják a kaput?

- Többen.

- Ismerik egymást?

- Vannak, kik igen, földi értelemben is. De eredendõ Isteni Énjük már régóta készül a feladatra együtt. Így ekképpen mind ismerik egymást. Ha it az idõ, mind tudni fogják! Legyetek ébren s figyeljetek!

Most egy hely tûnik fel elõttem: egy hegyoldal, melyben lejjebb sziklába vájt üregek vannak. Szabályos, téglalap alakú nyílások, sziklaoszlopokkal.

Sok oszlopot látok, s egy nagy termet, mit a szikla belsejébe vájtak...

Itt a kép eltûnik, s egy erõ visszahoz engem.

Igen, ha itt az idõ, ki készen vár, tudni fogja...

Köszönöm a tanítást.
(Pusztai Orsi)

www.kristalycsakra.eoldal.hu/





--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 3 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja - 16 éve 2 hónapja #2437 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai


Tanuljatok szívetek szerint...


A tanulás fejleszt titeket. Velejárója az, hogy tudatosodtok, ismeretetek és látókörötök tágul.
A tanulás elõrevisz titeket, de arra vigyázzatok, hogy a tanulnivalót mind be kell fogadjátok. Le kell ülepedjen bennetek, hogy javatokra váljon. Ne legyetek túl gyorsak - Néha meg kell állnotok - megérteni.

Tanulással az úton haladtok, mindent mit megértetek egy lépés utatokon a tudatosulás, az ébredés, a Teljesség felé.
Azt tanuljátok, mi érdekel bennetek, mert arra van irányultságotok és az kell felébredjen lelketekben. Ha valami iránt érdeklõdést mutat szívetek, tanuljátok azt, mert ti megérzitek, hogy részetekké akarjátok tenni, így a tiétek.

Minden tanulás, öröktõl való tanítás. Mindent, mit megtanultok bennetek van s rá lelketekben kaput nyittok.

Mikor idejöttetek elzártátok azt mire nincsen szükségetek, ne befolyásoljon titeket utatokon, hogy a döntéseket mindig az adott szintnek és tudásnak megfelelõen hozzátok.
De ha megértetek és tovább akartok lépni, erre lehetõségetek nyílik. Ha kéritek, akarjátok, és érte a tanulás energiáit mozgósítjátok, megnyílik a Tudás kapuja elõttetek és feltárul mindaz, amire itt most szükségetek van.

Ezért tudjátok! A tanulás olyan energia, mi bezörget a Tudás kapuján, hogy megnyissa azt. A tanulás felébreszti bennetek azokat a kódokat, amire megnyílik ez az ajtó.
Beléphettek és Tudásotokat újra magatokhoz vehetitek. Feltárhatjátok, mit eddig rejtegettetek!

Ezért figyeljetek arra, mire van késztetésetek, mert arra az ismeretre van szükségetek. Azt tanuljátok hát, mi érdekel benneteket és keressétek a vezetõ jeleket. Mert mindig angyalaimat küldöm el hozzátok, hogy segítsenek, és a tanulás útjára benneteket rávezessenek, mutassák meg, ez a tudás az, mi téged érdekel. Ez az, ami a kaput megnyitja neked.


Hát álljatok mindenhez érdeklõdéssel és figyeljétek meg, részetek-e... mert megérzi azt szívetek.

A tanulás - fejlõdés.

Velejárója a tudatosulás és az ébredés. Tanulni, fejlõdni, tudatosodni jöttetek. Hát tegyétek azt, amit szerettek! Mindenhez álljatok úgy, hogy tanulhattok belõle és figyeljétek mi az, mi megragad bennetek, amin elkezdtek gondolkodni - vissza-visszatér emléke.


Tudjátok, ez azért van, mert tanulásotok van vele...

Hát keressétek, hol tanulhattok róla, és ne álljatok meg az elsõ nem szóra, hanem keressetek tovább és meglátjátok, kezetekbe adom tudásotok.
Tanuljatok, mert az vezet titeket! Akarjatok tanulni és legyen hitetek, mert minden mi történik, tanít benneteket!

A tanulás olyan energia, mely megnyitja a Tudás kapuit és beléphettek oda, mi nektek a Tudás Csarnoka!

Tudatosodjatok a tanulással és legyen hozzá erõtök s hitetek, mit most reátok sugárzok!
Áldásom rátok.
(Pusztai Orsi)
www.kristalycsakra.eoldal.hu/



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 2 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 2 hónapja - 16 éve 2 hónapja #2452 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
Ajándék Húsvétra!

Húsvét vasárnapján lelkem átfényesítettem s megkértem Uramat, hogy a Megváltás Fényével engedjen felemelkednem az Új Élet Terébe.

Õ Mihály arkangyalt küldte hozzám, aki elvezetett az Új Élet Fényébe, hol csodát leltem.

Lelkek gyûltek ott körém, s égi szemmel láttam Fényüket. Ez a Fény szívükbõl sugárként áradt, s átragyogta egész lényüket. Testük is fénylett vele, mint Fényudvar világított. Szívükön át lelküket mutatták nekem. Fénylõ s még fényesebb volt minden lélek. Ebben a fényben a Szeretetet lehetett látni, ahogy árad, mindenki felé, szét a Világban.
A lelkek között voltak kicsit tompábban fénylõek, de õk is a maguk nemében ragyogtak, és az õ lelkük felé a fényesebbek még jobban sugároztak, így egyesítve a Fény világosságát. Így segítve egymást, az Önnön felismerésben.
Egyszerre hatalmas Fényesség támadt. Urunk jött felénk. Krisztusunk, a Feltámadott! Örök Urunk, Istenünk, Megváltónk, mind Benne EGY!
Az Õ Fényességét leírni sem lehet, mindenhol csak FÉNY! CSODA! SZERETET!
Mikor megérintette Fénye Fényünket, összekapcsolódtunk Vele, s Õ Szívébe fogadott minket, miképp mi is Szívünkbe engedtük Õt.

Leült, s mi köré gyûltünk. Õ beszélni kezdett arról, mit keres az ember, s mi a Feltámadás igaz értelme.

Urunk így szólt hozzánk:
- A Feltámadást a Földön kellett véghezvinni, hogy megértsék az emberek, mit itt (emberi elmével) szellemben s lélekben nem fogadnak el. Hogy lássák, átéljék, s így nyilvánvaló legyen, létezik az, mi nekik lehetetlen.
Ezért kellett a Földön megtörténnie, hogy láttassa vele Isten hatalmát és kegyelmét, s az ember elfogadja vele Igaz Létét, Isten hitét (ez a Hit az, ahogyan Isten hisz mibennünk, tiszta szeretettel s feltétlenül)!

Mindennek lényege az, hogy az ember felismerje, hogy amiben hitt nem igaz Hit volt az, csak a hitnek falai, mit lát ember szemével. De ha az ember szívén át figyel, szellemi szemmel néz, a falakon átlát, s megmutatkozik az igaz HIT, ami a FÉNYnek hite, a SZERETETnek hite, maga Isten Kegyelme.

Mikor ember Istenben ÉL, s Isten az Emberben megmutatkozhat így, ez az, mit az ember keres!

Ez az, mire Vágya sarkallja. Ez a belsõ Vágy, az isteni vágyakozás, az Egység-Fény-Szeretet utáni tiszta, isteni Vágy, mit az ember magában elrejt, s falakat húz fel saját hitrendszerével. E falakat úgy képzeli, biztonságban tartják, melyre rávetíti hitrendszere "panorámaképét". Ezt úgy érzékeli, mintha távolba nézne, de mindez behatárolja õt, saját magát, fizikai világa hiedelmei, félelmei közé.

Viselhetsz sötétben sötét szemüveget, nem számít!
De ha megmutatkozik a Fény, már rajtad áll, a te választásod, hogy sötét szemüveged magadon hagyod, vagy leveszed s eldobod!
A szemüveget az ember tette magára, hogy Önmagát ne lássa, mert magát pusztán fizikai létként elismerte, s az egos elmét vezetni engedte.
De a sötét szemüveg az, mely választást ad a Fényben! Levesztitek, hogy így tiszta szemetekkel Istent lássátok, vagy fent tartjátok, s továbbra is a sötétet kémlelitek?
Ezt a választást kaptátok meg. A felismerést, felébredést kaptátok meg. Az Áldást kaptátok meg.
A hívó Vágy igaz szavával, isteni vágyakozásotokkal, hogy meglássátok a Fényt, dönthettek!
Belenéztek-e a Fénybe szemüveg nélkül, s meglátjátok-e az igazságot Önmagatokról s Istenrõl?
Vagy hagyjátok azt továbbra is fent, a sötét szemüveget, mi nem mutatja, hogy Fényben vagy árnyékban vagytok-e.
Sötétben a szemüveg nem számított, de a Fényben mi ragyog reátok, a ti döntésetek, Önnön választásotok.

Ez a Megváltás! Felismerése annak, hogy levehetitek a szemüveget! Láthatjátok a Fényt! Már nem a sötétben vagytok, s bár a szemüveget megszoktátok, s tõle nehéz megválnotok, a változás lehetõségét nektek kell észrevennetek.

Én megmutattam, feltártam, s a sötét üveget széttörtem a szenvedés küzdelmében, s feltámadásommal elétek vetettem!
A vágyat így ültettem Szívetekbe, a felismerés Vágyát. A Fényt Én hoztam körétek, hogy tereteket átvilágítsa, s Utat mutasson.
Feltámadásommal megmutattam rajtatok a szemüveget, mi sötétben tart titeket, mert üvege átláthatatlan, hitrendszereitekkel bekormoztátok.
A Feltámadás mint misztérium nem más, mint az Igazság felfedése, hogy a Földön is meglássátok!

Mert mi lelki és szellemi Létben igaz Való, az számotokra csak így érthetõ. Így veszitek észre a szemüveget, és ismeritek föl hiábavalóságát. Így vagytok képesek levenni és megérteni, hogy EGY FÉNYként ragyogtok!

Ez az ÚJ ÉLET!

Köszönöm Uram!
Szemüvegem eldobtam!
Szívem s lelkem igaz szememmel kitárom, s az ÚJ ÉLETet immár Veled befogadom!
Áldott az Úr, ki elhozta a Fényt!
Áldott Atyánk, ki küldte Urunk!
Áldott minden ember, ki a Fényt meglátja
és szívét az Új Életre Véle kitárja!
(Pusztai Orsi kristálycsakra.hu)



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 2 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2490 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
A Megújulás energiái

A hónap elsõ felében olyan Fényenergiák érkeznek a mennyei Dimenziókból, melyek megújítani hivatottak lelki energetikánkat, ezáltal testi változásokhoz is vezetnek. Az energiaszint minõségének folyamatos változása és a rezgésszint frekvenciáinak emelkedése folytán a lélekkapcsolataink és - testeink új Fényelemekkel sugárzódnak át. Ezek a Fénykódok beépülnek energiatereinkbe, beállítják lelki csatornáinkat és újraminõsítik lélekfejlõdésünket.
Ezzel mintegy beintegrálnak minket a Fejlõdés következõ fázisába.

A Megújulás Új Minõséget jelent. Egy emelkedettebb rezgéstartománnyal való összehangolódást, egy finomabb Fényminõséget.
Sok olyan dolgot értékelünk át, melyekkel eddig nemigen foglalkoztunk, és több dolgot hagyunk el, melyekben már nem leljük "örömünket". (Hasonló ez az érzés egy kicsit arra, mikor az ember számadást végez, és tapasztalatai alapján meghozza Új élete döntéseit és irányvonalát.)
Érzékenyebbek, együtt érzõbbek ugyanakkor elfogadóbbak leszünk, ha átengedjük magunkat ezeknek a finom rezgéseknek.
A Megújulás Fénye akkor tud eltölteni bennünket, ha elengedjük tiszta szívvel, és ragaszkodás nélkül az eddig megszokott és begyakorlott automatizmusokat. Így nyithatunk teret az Újnak, a Megújulásnak.

Egy egyszerû példával élve: ha valakivel találkozunk és ránézünk, sokszor automatikusan megítéljük. Ilyen vagy olyan a ruhája, így vagy úgy áll a haja, miért arra néz, miért nem erre... Ezek olyan ego-ból vezérelt gondolatok, melyek megpróbálják saját különbözõségünket vagy akár felsõbbségünket elhitetni velünk. Ha az induló gondolat valaki felé pl. a megkülönböztetés, akkor a további gondolatok és érzések is ezt a vezérlõelvet követik. Az ego már csak ilyen...:), szereti többnek, jobbnak feltüntetni magát másnál, hogy úgy érezzük, mindig szükségünk van rá.

Ha felismerjük ezeket, és szembenézünk saját gondolatainkkal, és a magunk iránt érzett szeretetben képesek vagyunk átvilágítani és felismerni õket, egy teljesen új érzésvilág bontakozik ki bennünk, melynek kisugárzása felüdülést hoz. Ez a felismerés segít nekünk átformálni beidegzõdéseinket, és a megszokott gondolatokhoz való ragaszkodástól, birtoklási vágytól való megszabadulással új fejlõdési szakasz veheti kezdetét életünkben. Ezzel mintegy feloldjuk azokat a kötelékeket, melyek leszûkítették érzelmi mozgásterünket.

Ha a szeretet érzése mindennek a kiindulópontja, mely természetesen onnan ered, hogy önmagunkat szeretjük és elfogadjuk, nincs szükségünk arra, hogy "védõfalként" magunk köré építsünk egy társadalmi hitrendszert. Képesek leszünk mindent meglátni a maga tökéletességében, és elfogadni azt szeretettel.

folytatása a következõben

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #2491 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsolya írásai
folytatása az elõzõnek

A Megújulás ereje segít abban, hogy létenergiáink fényminõsége egy új vibrációs szintre lépjen, így egy másik nézõpontból, emelkedettebb szintrõl szemlélhetjük valóságunkat. A nagyobb rálátás feltárja az eddig észre nem vett összefüggéseket.
Mi, akik itt vagyunk most a Földön, nem véletlenül születtünk ide éppen most. Vállalásunk az itt zajló változások megélése és segítése, valamint önmagunk meggyógyítása és jobbá tétele. Ebben segítenek minket a folyamatosan érkezõ csodálatos és áldással teli energiák.

Fontos, hogy felismerjük és tudatában legyünk azoknak a dolgoknak, melyek hátráltathatnak minket a fejlõdésben. A felismerés az elsõ lépés, hogy ezeket képesek legyünk elengedni. Nem kell megijednünk önmagunktól, hiszen mind az Egy részei vagyunk, Isten gyermekei, az Õ Fénye. Az utunk, fejlõdésünk más-más irányt vesz, szabad akaratunk és döntéseink okán, de ez mind segíti a kollektív tudati fejlõdést, tapasztalást és jobbá válást. Tanítások széles skálája segít ebben minket, vegyük észre.

Ha képesek vagyunk ezt elfogadni és törekszünk a jóra, a szeretetben való megnyilvánulásokra, egy nagy lépést teszünk utunkon.
Nézzünk hát szembe önmagunkkal, és ha felismerjük azokat a részeinket, melyeket eddig elrejtve tartottunk, vagy nem akartunk róla tudomást venni, szeretettel ismerjük fel, fogadjuk el és bocsássunk meg magunknak érte.
Az Út maga a tanulás, fejlõdés. Isten nem várja el tõlünk, hogy mindig tökéletesen viselkedjünk, hiszen aki tapasztal, csak akkor ismeri meg a tapasztalás tárgyát teljesen, ha minden aspektusát átéli, és így, teljes képet alkotva tud dönteni.
Ha felismerjük a Szeretet és a Megbocsátás vezérlõ erejét, már nem is lesz szükségünk arra, hogy alámerüljünk, hiszen a Szeretet Szemén át tárul fel elõttünk a legteljesebb kép: az, ahogy Isten lát minket.
Ez a felismerés segít bennünket, hogy elengedjük a lehúzó energiákat és lélekben megtisztuljunk rezgésüktõl. Így felszabadulva, befogadhatjuk azokat a Fényrezgéseket, melyek emelnek minket.

Fogadjuk el, hogy minden okkal történik, így beengedjük az isteni Akarat energiáját életünkbe, és képesek leszünk mindent felajánlani, ezáltal elengedni. Az eltávozó energiák helyét így már megtöltheti a Megújulás Fénye!
Legyünk hát nyitottak és figyeljünk önmagunkra szeretettel, hogy a Megújulás ereje átjárhasson és taníthasson minket. Törekedjünk mindent a Szereteten át látni, kezdve önmagunkkal:)
Ez készít fel minket Húsvét misztériumának megértésére, a Lélek feltámadására szabad választásunk okán.

(kristálycsakra.hu)

www.kristalycsakra.eoldal.hu/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.518 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24