.
Müller Péter
"Drága embertársaim!
Földünkön jelentõs energetikai változások zajlanak, melyek minden ember életét érintik.
Felgyorsult életünknek jó páran ismerik az okát, azonban sokan kétségbeesetten,
értetlenül állnak a változások elõtt.
Átalakulásunk oka, a jelenlegi sûrû anyagból való felemelkedés egy magasabb rezgésszámú dimenzióba, ahol az alacsony rezgésû energiák már nem hatnak ránk (félelem, gyûlölet, irigység, féltékenység stb.) vagy már nincsenek is jelen.
Tudom, hihetetlennek tûnik, mert a látszat gyakorta mást mutat, de ezek az energiák már nem sokáig lesznek életképesek.
Sokat hallhatunk, olvashatunk a dimenzióváltásról, hogy zajlik majd,
de biztosat senki nem tud, mi is fog történni valójában.
Számos könyv foglalkozik régóta a témával, több verzió is elképzelhetõ.
Az emelkedés célja, hogy tudatunkat megtisztítsuk és egonkat kordák közé szorítva,
lelkünket megnyitva kapcsolódjunk isteni énünkhöz.
Ez a folyamat már régóta elkezdõdött, idáig azonban nem volt ennyire szembeötlõ a változás.
A folyamat a maja naptár szerint 2012-ben éri el a tetõpontját.
Mit jelent ez?
Azt érezzük, felgyorsul az idõ. (Az idõt egyébként csak mi, emberek érzékeljük, más dimenziókban nincs se tér, se idõ.)
A Földet érõ energiák rezgése fokozatosan emelkedik, az anyag sûrûsége csökken.
Mivel jár ez a jelenség?
Tudatunk kitágul, egyre többször használjuk intuitív érzékelésünket.
Fejlõdik finom érzékelésünk, egyre többen tudnak összekapcsolódni Isteni énünkkel,
másokkal is tudati szinten.
Testünk is változáson megy át, ennek következtében sokszor érezhetjük magunkat fáradtnak, idegesnek, levertnek ok nélkül. Komoly hangulathullámzások törhetnek ránk a semmibõl.
Ez azért van, mert testünk nehezen alkalmazkodik a hozzánk érkezõ, új energiákhoz, amíg beépül. Nem kell tõlük megijedni, hagyjuk, hogy beépülhessenek az új energiák. "
Feküdjünk rá arra a bizonyos hullámra és hagyjuk, hogy vigyen magával elõre"
Sokkal gyorsabban túljutunk a nehezén!
Tudati szinten gondolataink egyre többször és egyre pontosabban valósulnak meg.
A pozitív, teremtõ gondolataink is, de a félelmeink, nehézségeink ugyanígy.
Ezért is fontos, hogy figyeljünk gondolatainkra, és tudatosan fogalmazzuk meg õket.
Egyre többen foglalkoznak ezotériával, nyitnak alternatív gyógymódok felé,
aminek megvan az elõnye is, és a hátránya is. Ha nem vagyunk elég körültekintõek és túl gyorsan akarjuk életünkbe a változásokat behozni, akkor bajt is okozhatunk, elsõ sorban magunknak, de környezetünknek is.
A két legfõbb erény, amit mindenkinek meg kell tanulni, ha szeretne a változásokban részt venni: türelem és alázat.
E kettõ nélkül könnyen kicsúszhat lábunk alatt a talaj.
De ha betartjuk a szabályokat, akkor megtapasztalhatjuk a bõséget és szeretetet életünkben.
Ahogy emelkedik a rezgésszint, úgy növekszik a stressz, feszültség az emberek között.
Vannak emberek, akik nem akarják a változásokat és nem képesek ezeket az új
rezgéseket befogadni.
Õk maradnak a saját rezgésszintjükön, viszont azok, akik emelkednek,már nem tudják elviselni a durva energiákat.
Ilyenkor a két tábor energiája egymásnak feszül.
Sokszor tapasztalhatjuk, hogy régi barátok, ismerõsök maradnak el mellõlünk
és új ismeretségek születnek.
A hazugságok, önáltatások ideje lejárt.
Mindenkinek szembe kell néznie saját félelmeivel, megoldatlan ügyeivel.
Mindenki saját magáért felelõs, persze útmutatást kérhetünk, de az úton egyedül kell végig mennünk.
Nem szabad elfelejtenünk, sose vagyunk egyedül!
Azok, akiknek azonos a rezgésük, csoportokba szervezõdnek,
és együtt haladnak tovább az úton.
Lesznek, akik utolérnek minket és felzárkóznak, de lesznek, akik végleg elmaradnak.
Amikor becsukódik mögöttünk egy ajtó, kinyílik elõttünk egy új!
Ezt ne felejtsük el. Ne rágjuk magunkat azon, hogy mi lesz majd,
hanem éljünk a jelenben, tanulva a múltból! Ez a feladat!
Aki megtalálta " középpontját", messzire sugárzik!
Hívójele bejárja a világot, és akinek szól, meghallja s válaszol.
Rokon lelkek, ha tiszták, állandó adásban-vételben vannak.
Ne félj, hogy társtalan maradsz.
Szíved adásban van és megtalálod a veled "egyívásút".
Minden az "adó" erején és tisztaságán múlik. Ha csillagodat követed, életed is megváltozik.
Régi szokások, szemléletek és társak is elmaradnak.
Mások jönnek helyettük,az egónk az egyetlen ellenségünk, ami visszavethet fejlõdésünkben.
Az, aki elhiteti velünk, hogy nem vagyunk méltók a változásra, az emelkedésre, hogy nem is érdemeljük meg a tudást. Ne higgyünk neki!
Az egyik legerõsebb fegyver, a szeretet, mely mindent elsöpör és nincs ellenség,
mely szembe szállna vele.
Jelenünkben szívcsakránk megnyitása a feladat, ami korántsem olyan egyszerû,
mint amilyen könnyû leírnom.
Sok sérelmet, fájdalmat és feldolgozatlan traumát cipelünk magunkban (életek óta),
aminek feldolgozására és megbocsájtására most jött el az idõ.
Bontsuk le falainkat! Merjünk hinni, bízni és szeretni!
Még ha védtelenek is leszünk általa, sebezhetõk, de a régi színjátékok már nem folytathatók. Magadat kell átalakítani, ha sorsodon változtatni akarsz.Ha belül változol, megváltozik a "kívül" is.
Lelked sugárzása messzire hat, átvarázsolja a külvilágodat.
De magadon kell kezdeni! Ha külsõ harmóniára vágysz,
elõször magadban kell összhangot teremtened.
Ha szeretetre vágysz: szeretned kell!
Ha társra vágysz, alkalmassá kell válnod a társulásra.
Akiben ez a "bensõ mágnes" mûködni kezd, nem akarja a másikat sem elnyomni,
sem manipulálni - úgy vonz, hogy mindenkit meghagy a maga szabadságában.
Az emberek ezt megérzik.
A vonzásnak ezt az ellenállhatatlan erejét SZERETET-nek hívjuk."
(Forrás: Müller Péter)
--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.