header ok

Egy kis humor mindenkinek

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #4883 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Egy kis humor mindenkinek
.


Egy bunkó gazdag férfi esete az eszes egészségügyi asszisztenssel!



Egy ismert híres üzletembert pár napra beutalták a kórházba, ahol különbözõ vizsgálatoknak vetették alá. A férfi rendkívül durván, csúnyán viselkedett az orvosokkal, különösen az õt ápoló asszisztenssekkel, akikkel úgy beszélt, mintha a rabszolgái lettek volna. Majdnem senki sem mert szólni a befolyásos és dúsgazdag férfinak, csak a fõnõvér állta a sarat.

Egy nap az okos nõ elhatározta, hogy megleckézteti a pasast, mert nem tûrheti tovább, hogy megalázza õt és a kollégáit. Így bement a kórterembe, ahol a férfi feküdt, és közölte vele, hogy meg kell mérnie a lázat.

A férfi ellenkezett, azt mondta, hogy az õ szájába semmiféle lázmérõt nem tesznek be.

- Nem is a szájába kell betennem, mivel nagyon pontos mérésre lesz szükség, ezért a hátsó felébe kell betennem a lázmérõt, így tolja le a nadrágját, gyerünk - utasította a fõnõvér.

A férfi végül megadta magát, és miután az asszisztens felhelyezte a lázmérõt, amirõl a férfi azt hitte, hogy lázmérõ, így szólt:

- Elfelejtettem valamit, át kell mennem a másik kórterembe, addig meg ne mozduljon!

És ekkor sorra bejöttek az asszisztensek, és mind hangosan elnevették magukat. Mikor megjelent egy orvos is, megkérdezte a férfitól, hogy mi történt, mire az dühösen kiabálni kezdett:

- Hogy hogy mi történt? A doktor úr talán nem tudja, hogy miként néz ki egy lázmérés ?

- Igazából tudom, de azt nem egy szál szegfûvel szokták elintézni.


forrás: twice.hu/bulvar/egy-bunko-gazdag-ferfi-e...gugyi-asszisztenssel

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 4 hónapja #4911 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Egy kis humor mindenkinek
.


A rendõr és a pap



Egy rendõr megállít egy autóst, és azt tapasztalja, hogy a sofõr (aki papi ruhát visel) lehelete alkoholszagú.
- Azt tudja, hogy vezetés közben tilos alkoholt fogyasztani? - kérdi a rendõr szigorúan.
- De biztos úr, én csak vizet ittam! - védekezik a tiszteletes.
- Igen, akkor miért borszagú a lehelete?

Erre a pap felnéz az égre:
- Jézusom, hát megint megtetted?

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hónapja #4939 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Egy kis humor mindenkinek
.



Sofõr ....


Egy férfi beül egy taxiba elindulnak, késõbb az utasnak eszébe jut valami elõrenyúl, megfogja a sofõr vállát.
A sofõr hatalmasat ordít, majd reszketve mondja:
- Ne haragudjon, tudja csak nem régóta taxizom,
elõtte a temetkezési vállalatnál voltam sofõr...

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #4981 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Egy kis humor mindenkinek
.



"Kedves Isten!

Lefogadom, hogy nagyon nehéz neked mindenkit szeretni az egész világon. Mi csak négyen vagyunk a családban, és mégse megy."



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hónapja #4985 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Egy kis humor mindenkinek
.

A focista..


A sikertelen középpályás focista meghal, és a Mennyország bejáratához kerül. Hirtelen megjelenik elõtte Szent Péter:

- Fiam, hogyan találtad meg egyáltalán a kaput...?!

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hónapja #4990 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Egy kis humor mindenkinek
.

Összevert ember támolyog este az orvoshoz. A doki szörnyülködve így szól:
- Magával meg mi történt?
- Nekem jött egy hattyú!
- Egy hattyú?
- Utána elütött egy ufó!
- Hm, egy ufó...
- Aztán oldalba csapott egy angyal!
- Aha értem. És utána?
- Utána kikapcsolták a körhintát...

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.928 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24