header ok

Egy kis humor mindenkinek

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #4998 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Egy kis humor mindenkinek
.


Õrangyal

A fiatal sofõr vezetés közben hall egy rejtelmes hangot:

- Lassíts, különben elütsz két gyalogost.
A sofõr meglepõdik, de lassít. Fél perc múlva valóban elé lép két gyalogos, de még le tud fékezni, és nem üti el õket.

Kis idõ múlva megint hallja a hangot:
- Térj át a másik sávba, mert itt be fog szakadni az útest.

Áttér a másik sávba. A következõ pillanatban a mellette haladó kocsi alatt beszakad az úttest.

- Ki vagy te, megmentõm? - kérdi.
- Én vagyok az õrangyalod.
- És hol vagy most?
- Pillangó képében itt vagyok a kesztyûtartódban.

A sofõr belenéz a kesztyûtartóba, és valóban ott van a pillangó.

- És akkor hol voltál, amikor megnõsültem?





--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 1 hónapja #5213 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Egy kis humor mindenkinek
.


Tanulság az elírt e-mail címrõl


Egy minneapolisi házaspár eldöntötte, hogy Floridába megy felmelegedni egy különösen fagyos télen. Úgy tervezték, hogy ugyanabban a hotelben szállnak meg, ahol a mézesheteiket töltötték 20 évvel azelõtt.
Mozgalmas programjuk miatt nehéz volt összeegyeztetni az utazási idõpontot, ezért a férj pénteken, a feleség pedig a következõ napon repült Minneapolisból Floridába.
A férj bejelentkezett a hotelbe, ahol a hotelszobában egy számítógép is volt, nem úgy mint évekkel azelõtt, és eldöntötte, hogy küld egy e-mailt feleségének. Véletlenül azonban kihagyott az e-mail címbõl egy betût, s anélkül, hogy észrevette volna a tévedést, elküldte a levelet a rossz címre.

Közben ... valahol Houstonban ... egy özvegy épp a férje temetésérõl érkezett haza, akit az Úr hazahívott az õ dicsõségébe, egy szívinfarktus után. Az özvegy elhatározta, hogy megnézi a barátoktól és rokonoktól érkezett e-maileket.
Miután elolvasta az üzenetet, visított és elájult. Fia berohant a szobába, édesanyját a földön találta, majd felpillantott a képernyõn található szövegre:

Szeretõ feleségemnek
Idõpont: 2005 okt.13, péntek
Tárgy: megérkeztem!
Drága szerelmem,
Tudom, meg vagy lepõdve, hogy üzenetet kapsz tõlem. Már számítógépük is van az ittenieknek és lehet szeretteinknek e-mailt küldeni.
Épp most érkeztem meg és jelentkeztem be. Minden elõ van készítve a holnapi érkezésedre és már nagyon várom, hogy találkozzunk.
Remélem, hogy az utazásod olyan csendes lesz, mint az enyém.
PS.... Tényleg nagyon meleg van idelent!!!

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
7 éve 4 hete - 7 éve 4 hete #5224 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Egy kis humor mindenkinek
.

A székely legény és az apja



A székely legény hulla fáradtan hazamegy az erdei munkából, már sötét van. A sötétben benyit a kamrába és a biztonság kedvéért, megkérdezi: -. Édesapám, bent van? Válasz nem érkezik, így leveszi a válláról a fejszét és bevágja a kamra sarkába. Bemegy a házba, megeszi a vacsorát, de az édesapja nem kerül elõ.

Kimegy, keresni kezdi. A kamra ajtajában látja, hogy az apja vérzõ fejjel mászik ki a kamrából. Kérdõre vonja: Édesapám, kérdeztem, bent van-e ?
A válasz: bólintottam, édes fiam.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hete Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hete #5243 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Egy kis humor mindenkinek
.


Miatyánk

Meggyónt a paraszt, a pap feloldozza, és rendel öt Miatyánkot penitenciának.

A paraszt elköszön:
- Viszontlátásra, atyám!
- Szervusz, fiam
- Viszontlátásra, atyám!
- Szervusz, fiam
- Viszontlátásra, atyám!
- Mondd, fiam, te hülye vagy?

- Látja, atyám, háromszor köszöntem, és már hülyének néz. Mit fog szólni az Úristen öt Miatyánkhoz?

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
7 éve 1 hete #5278 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Egy kis humor mindenkinek
.

Van remény!


Olga nõvér a zárdaablaknál ül, s az otthonról kapott levelet bontogatja.
Talál benne egy tízdollárost. Lenéz az ablakból és meglát egy magába roskadt férfit tépett papírok között, aki a lámpaoszlophoz támaszkodva álldogál. Olga nõvér gyorsan ráírja egy darab papírra: "Van remény - Olga nõvér".

Becsomagolja a tízdollárost és ledobja az ember lába elé. Az felemeli, majd értetlen arccal megbillenti a kalapját, és elmegy. Másnap szólnak a nõvérnek, hogy egy ember mindenáron beszélni akar vele. Olga lemegy a kapuhoz, és ott találja a tegnapi embert, aki szó nélkül átnyújt neki egy köteg bankjegyet.
- Hát ez meg mi? - kérdezi a nõvér.
- Hatvan dollár. A nyereménye. Van Remény öt az egyhez befutott.!!

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
6 éve 11 hónapja #5338 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Egy kis humor mindenkinek
.

Szundi


A lelkész már javában prédikál, amikor hallja, hogy az elsõ sorban egyre hangosabban horkol egy atyafi. Egy darabig mondja, mondja, próbálja hangerõvel ellensúlyozni a konkurenciát, végül megsokallja, és odaszól a mellette ülõ gondoknak:
- Ébressze már fel ezt az embert, gondnok úr, nem lehet így prédikálni!

A gondok visszaszól:
- Én?!? De hisz nem én altattam el!

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.573 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24