header ok

A fórumra látogatóknak

Több
17 éve 5 hónapja #572 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Fórumozó társaimnak
Vers az állhatatosságról, elszántságról

Amikor a dolgok balul ütnek ki,és ez néha megtörténik,
Amikor az út ,melyet járunk,állandóan felfelé visz,
Amikor a pénzünk kevés,az adósságunk sok,
És szeretnénk mosolyogni,de sóhajtanunk kell,
Amikor a dolgok lefelé húznak,
Pihenj,ha kell,de ne add fel!

Mert az élet furcsa a maga tekervényeivel,
Mint mindnyájan idõvel megtanuljuk ezt,
És sok kudarcról hallasz,
Mely gyõzelemmé válhatott volna,ha kitartasz.
A siker - visszájára fordított kudarc.
A kétkedés felhõinek ezüstös csillogása.

Sosem tudhatod,milyen közel jársz,
Mert lehet,hogy mellette vagy,bár messzinek tûnik.
Ne add fel hát a küzdelmet,amikor ádáz a csata
Amikor a legnehezebbnek tûnik, akkor ne add fel!
(ismeretlen szerzõ)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #624 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Fórumozó társaimnak
Hajnali recept

MINDEN REGGEL ELKÉSZÍTENDÕ:

2 dl türelem
1 csésze jóság
4 kanál jóakarat
1 csipet reménység
1 adag hit !
Tégy hozzá :
2 maroknyi toleranciát
1 adag okosságot
néhány szál szimpátiát
1 maroknyi alázatosságot
1 adag jókedvet !
Hintsd meg sok jóindulattal,
hagyd összeérni és lesz
EGY JÓ NAPOD !
(Forrás:Bongyi)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
17 éve 5 hónapja #673 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Fórumozó társaimnak
Shishu Bhavan orvosainak imája


Szeretett Uram, isteni doktor,
Elõtted térdelek, s kérlek
- hisz minden tökéletes ajándék Tõled ered-
tedd ügyessé kezemet, gyengéddé szívemet,
tisztítsd meg értelmemet,
hogy lássam a célt,
legyen erõm szenvedõ felebarátom
terhébõl levenni, s hivatásomat betölteni.
Szívemet õrizd meg a hamis világiasságtól,
add nekem a gyermek egyszerû hitét,
aki benned bízik.
(ismeretlen szerzõ)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
  • Istvan
  • Újonc fórumozó
  • Újonc fórumozó
Több
17 éve 4 hónapja - 17 éve 4 hónapja #726 Írta: Istvan
Istvan válaszolt a következő témában: Fórumozó társaimnak
Nem tudom....

Nem tudom neked adni a napot
De tudok adni egy pillanatot
Mikor megállíthatod a rohanó idõt
Kiszakítva belõle minden erõt

Nem tudom a napot neked adni
Sugarával meleget árasztani
De elküldöm neked szívem melegét
Áldásként küldöm, legyen a tiéd

Nem tudom a napot adni neked
De adom a szeretetemet
Ha fontos neked, kezedbe veheted
Ha megérintett, magaddal viheted

A napot neked adni nem tudom
Hiszen nincs is saját napom
De van egy kis lángom, csak neked
Amely szeretetedért tõlem egy köszönet
(ismeretlen szerzõ)


Utolsó szerkesztés: 17 éve 4 hónapja Istvan által.
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hónapja - 17 éve 1 hónapja #752 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Fórumozó társaimnak
A kutya imája

Emberek istene, add, hogy gazdám olyan hûséges legyen embertársaival szemben, mint én vagyok iránta.
Úgy ragaszkodjon barátaihoz és családjához, mint én õhozzá.
Legyen nyílt tekintetû és õszinte, mint én.
Ne csalódjon benne senki, mint ahogy õ sem csalódik énbennem.
Olyan derûs arccal ajándékozd meg, mint az én farkcsóválásom, és olyan hálás lélekkel, mint meleg nyelvem érintése.
Önts belé annyi türelmet, mint amennyi bennem van, amikor órákon átlesek léptei neszére zokszó nélkül.
Önts belé az én éberségemet, bátorságomat,
és készségemet, kényelmet és életet áldozni.
Hozzám hasonlóan tartsd meg szívében fiatalnak, és örökös játékos lelkünknek.
Formáld emberben olyan jóvá, mint én vagyok
kutyában, és add, hogy megérdemeljen engem
a KUTYÁJÁT!
/dr.Kerpel Fróniusz Ödön verse/



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 17 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
17 éve 4 hónapja - 17 éve 4 hónapja #760 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Fórumozó társaimnak
"Milyen az élet manapság" - tanulságos a történet


Manapság magasabbak az épületek és szélesebbek az országútjaink, de rövidebb a türelmünk, és keskenyebb a szemszögünk.
Nagyobbak a házaink, de kisebbek a családjaink.
Több a kompromisszumunk, de kevesebb az idõnk.
Több a tudásunk, de gyengébb az ítélõképességünk.
Több az orvosságunk, de kevesebb az egészségünk.
Megnöveltük tulajdonunkat, de lecsökkentettük értékeinket.
Sokat beszélünk, csak kicsit szeretünk, de túl sokat gyûlölködünk.
Eljutottunk a Holdra és visszajöttünk, de nehezünkre esik átsétálni az utcán, hogy találkozzunk szomszédainkkal.
Legyõztük a külsõ ûrt, de nem gyõztük le a bennünk lévõ ûrt.
Magasabb a jövedelmünk, de alacsonyabb az erkölcsünk.
Mostanában több a szabadság, de kevesebb az öröm.
Valamint sokkal több az étel, de kevesebb a táplálék.
Manapság szebbek a házak, de több az összetört otthon..."
(ismeretlen szerzõ)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 17 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.980 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24