" Aki szeretetben él, nem büszke, nem akar másokon uralkodni, nem halljátok soha, hogy hibáztatna vagy gúnyolna másokat.
Nem kutat mások szándékai felõl, nem hiszi azt, hogy õ jobban cselekszik, mint mások, és soha nem tartja többre magát embertársainál.
Aki szeret, az amennyire csak lehet, elkerüli, hogy fájdalmat okozzon."
-- ``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 3 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Istvan
Újonc fórumozó
KevesebbTöbb
Köszönetek: 0
17 éve 2 hónapja - 16 éve 10 hónapja#1299Írta: Istvan
Istvan válaszolt a következő témában: Bölcsességek
MEGÉRTÉS
Ha kész vagyok arra, hogy figyelmesen meghallgassam a saját gondolataimat és érzéseimet, akkor nagyon sokat tanulhatok az emberi természetrõl. Amikor nyitott vagyok mások gondjaira és odafigyeléssel hallgatom õket, akkor elkerülhetem a félreértéseket.
(Uj lap3)
Utolsó szerkesztés: 16 éve 10 hónapja Margit által.
"Néhány évvel ezelõtt rám hagyta valaki az élet három szabályát.
Most tovább adom, mert nagyon hasznosnak találtam.
AZ ELSÕ--INDULJ.
A MÁSODIK--MENJ TOVÁBB.
A HARMADIK--SEGITS VALAKI MÁSNAK IS ELINDULNI.
TH.Adams"
-- ``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 17 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Istvan
Újonc fórumozó
KevesebbTöbb
Köszönetek: 0
17 éve 1 hónapja - 16 éve 6 hónapja#1391Írta: Istvan
Istvan válaszolt a következő témában: Bölcsességek
.
Utolsó szerkesztés: 16 éve 6 hónapja Margit által.