.
Halálközeli élmények - Igaz történetek ll.
A halálközeli élmények nem csak a megváltás hitét erõsítik meg bennünk, hanem onnan visszatérve nagyon sokszor rendelkeznek az átélõk olyan tudással, amely késõbb segíti õket a reál világban. Sokan például valamilyen idegen nyelven kezdenek utána beszélni, amihez sokszor már egy kóma is elég. Egy jó barátom is megjárta így a másvilágot. Elõtte nem volt nyelvérzéke, utána viszont gyorsan és könnyedén, alig egy év alatt tanult meg angolul. Kértem tõle, hogy számoljon be olvasóinknak élményérõl.
ITT megtudhatod, milyen valójában az élet a halál után.
Sokat voltam fáradt, alig bírtam tartani magam, valahogy sosem aludtam eleget. Aztán egy nap rosszul lettem, majd az orvosi vizsgálatok sorozata után jelezték, hogy tumor van az agyamban. Ekkor felborult bennem minden, óriási kétségbeesést éreztem, de az orvosom nem hagyott sokáig gondolkodni, közölte, hogy mûtéti úton tudnak rajtam segíteni. A mûtétre 2007 júliusában került sor. Még arra emlékszem, hogy a feleségem néz rám, ahogy fekszem a kórházi ágyon, majd utána a következõ kép, hogy hatalmas fényeket látok magam elõtt. A kép egyre tisztább volt, a fények kiélesedtek, kezdtem érzékelni, hogy körülöttem emberek dolgoznak, orvosok és ápolók, akik a fejemnél nyúlkálnak. Eszembe jutott a mûtét, hogy engem épp most mûtenek.
"Ne!" gondoltam magamban, de ekkor fel akartam ülni, ami sikerült is, de valami furcsa dolog történt. Nem felültem, hanem elõször azt hittem, leesek a mûtõasztalról. De nem az történt, hanem hirtelen lebegni kezdtem. A lebegés érzése leírhatatlan volt, de különös, hogy ilyenkor már nem éreztem pánikot. Visszanézve a testemet, láttam, ahogy az orvosok dolgoznak rajtam. Ekkor az egyik orvos felkiáltott:
-Baj van, leáll a szív!
Óriási sürgés-forgás kezdõdött, miközben én egyre magasabbról szemléltem az eseményeket. Már a lámpa felett voltam, mikor a lámpán megláttam egy feketével felírt számot: 587. Ezt a számot akkor valamiért megjegyeztem, aminek késõbb lesz jelentõsége. Hirtelen mindent érzékelni kezdtem, a tudatom egyre inkább kiteljesedett, valahogy mindennel tökéletesen tisztában voltam, ami körülöttem történt. Félelmet, kétséget egyáltalán nem éreztem, teljes bizonyosság és nyugalom töltötte el egész énem, már legalábbis, aki éppen akkor voltam. Aztán egyszer csak hatalmas fény kezdett ragyogni, ami mindent beragyogott. Semmit nem láttam, csak a hatalmas fényt, ami ennek ellenére nem volt vakító számomra. Simogatott és kellemes volt, az egész leírhatatlan jó érzéssel töltött el, amire azóta is vágyom, de mégsem vetem meg miatta az életet. Egy megnyugtató hang szólt hozzám, hogy vissza fogok térni az életbe, nekem még nem jött el az idõm. Ekkor a fény alábbhagyott, és hirtelen visszazuhantam a testembe, majd teljes sötétség következett. Amikor felnyitottam a szemem, a feleségem arcát láttam. Az orvos elmondása szerint, beszélni sem kellett volna tudnom, de teljesen magamnál voltam és ment a beszéd, sõt, minden más is jól ment. Azóta teljesen egészséges vagyok, igaz már az életmódom is más, vegetáriánus lettem. Elmondtam a feleségemnek, hogy mi történt velem, aki meghökkent és mondta, hogy pár percre valóban megállt a szívem. Az orvos ekkor jött be, aki meglepõdött éberségemen. Elmondtam neki is, hogy mi történt, de csak mosolygott, majd feltett egy kérdést:
- Péter, mondja el nekem, ha a mûtõasztal felett lebegett, látta-e a lámpát felülrõl?
A válaszom természetesen igen volt.
- Péter, volt arra egy szám is írva, nagy fekete betûkkel, emlékszik erre a számra?
- Természetesen - feleltem - , 587 volt ez a szám!
Az orvos ismét mosolygott, majd mondta, valóban ez a szám van a lámpára írva. Ezzel teszteljük azokat, akik kilépnek a testükbõl. Aki látja, emlékszik is rá, és minden bizonnyal járt a lámpa felett. - Sokat jelent számomra az, amit most elmondott.
Az orvossal azóta is jó kapcsolatban vagyok, sokat foglalkozik a fejlõdésemmel, õ hisz abban, hogy az ember több, mint biológiai lény.
Péter azóta nagyon sikeres az életben és teljesen egészségesen él. Nem reagál a stresszre, nem káromkodik, mint elõtte és nagyon sokat mosolyog. Nem csak õ, de felesége is éveket fiatalodott külsõre. Meg kellett ahhoz halnia egy kicsit, hogy újraszülessen. Õk már tudják, hogy van élet a halál után.
forrás:
www.astro24h.hu/halalkozeli-elmenyek-igaz-tortenetek-ll/