.
Szeretet lángja
A szeretet lángját féltve õrizzétek, dédelgessétek, hiszen szeretet nélkül nincs élet!
Kinek szívében e láng kialszik tovatûnõ árnyékként éli le életét.
Nagyon sokan azt gondoljátok, hogy elegendõ családon belül szeretetet adni,pedig ez téves eszme.
A Szeretet azért van, hogy másokkal is megosszuk. Atyánk az Õ szeretetét tette szívünkbe mielõtt e földre születtünk és ugye Õ feltétel nélkül adta nekünk! Hiszen ha szomorú vagy, vagy bánt valami mit teszel? Az Atyához fohászkodsz, kéred segítsen.
Hallván kérõ szavaid, Õ szeretettel átölel megvigasztal és segít. Miért oly nehéz akkor az embereknek, hogy másokat is szeressenek ?
Miért oly nehéz adni azt, ami a legtermészetesebb?
Hiszen kinek gyermeke van, az miért ne adhatna más gyermeknek is szeretetet?
Kinek szülei vannak, miért ne adhatna más idõs embernek is szeretetet?
Az állatoknak miért ne adhatna szeretetet?
Földanyánknak és a természetnek miért ne adhatna szeretetet?
Hiszen Õk is nekünk adják szeretetüket!
A szeretet a legcsodálatosabb, legdrágább kincs a világon. Meggyógyíthatsz, vigaszt nyújthatsz, esélyt adhatsz és hidd el ez bizony így igaz.
Közzétette és kiegészítette: Sandal /
www.fenyorveny.hu