header ok

Ami egyik kategóriába sem tartozik bele.

A szeretetrõl

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #4865 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A szeretetrõl
.




Lelj örömöt a szeretettel teli gondolatokban



Az életedben szereplõ emberek önmagad tükörképei, akik a Te érzéseidet és önértékelésedet tükrözik vissza. Ha jól érzed magad a saját bõrödben, a kapcsolataid is kiegyensúlyozottabbak és boldogabbak. Amikor kedvezõtlen fényben látod önmagad, a többiekkel kapcsolatos tapasztalataid is követik ezt a mintát. Öntudatosságodat gyakran ahhoz méred, hogy mit gondol vagy mond a többi ember. Ennek azonban a fordítottja igaz, hiszen amikor nagyra értékeled önmagad, mindenki más is így tesz majd.

Ma légy elõzékeny a kapcsolataid terén. Mielõtt bárkivel találkoznál, vértezd fel magad egy egészséges adag szeretettel - ez olyan, mintha csak bevennéd a reggeli adag vitaminpótlókat. Mondd magadnak a következõket: "Szeretetreméltó vagyok, hiszen Isten ilyennek teremtett. Az isteni gondviselés mindenütt jelen van, beleértve önmagamat és minden személyt, akivel a mai napon találkozni fogok."
Csakis a szeretetet lásd meg önmagadban és a többiekben. Akár egy új szokás esetében, ez idõvel sokkalta könnyebbé és természetesebbé válik majd.

A lelked a Teremtõ energiájának egy színtiszta cseppje - valódi esszenciád a szeretet. A mai napon ezen az érzésen keresztül viszonyulj a többiekhez, és figyeld meg, milyen csodálatos módon gyógyulnak meg a kapcsolataid.


Gondolat a mai napra


Minél többre értékelem önmagam, annál jobban tudnak szeretni a többiek. Ezen a reggelen arra szentelem az idõmet, hogy kedves gondolatokkal töltsem fel önmagam, mielõtt kitenném lábamat a külvilágba. Csakis a kedvességet látom meg önmagamban és mindenki másban. Önértékelésemet a Teremtõ mércéjéhez igazítom, aki mindig százszázalékosan egyetértõ.

Dr. Doreen Virtue


Facebook oldalunk: www.facebook.com/utmutatoaleleknek1/?fref=ts

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #4915 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A szeretetrõl
.


Az emberi kapcsolatok alfája és omegája



- Az ember legfõbb vágya, hogy valakinek szüksége legyen rá! Hívd elõ ezt az érzést másokból!

- A legnagyobb erény a kedvesség. Nem szerethetsz mindenkit, de kedves mindenkihez lehetsz.

- Ne akarj mindenáron másokra hatni! Hagyd, hogy örömüket leljék abban, hogy õk hatnak rád!

- Tanulj meg lelkesedni! Az igazán fontos dolgok nem valósíthatók meg lelkesedés nélkül!

- Odafigyelésed sokszor nagyobb hatással lehet másokra, mint beszéded.

- Õszintén érdeklõdj mások iránt! Vedd rá õket, hogy beszéljenek magukról!

- Egy mosoly semmibe sem kerül, viszont bõséges a haszna. Nemcsak neked tesz jót, de másokat is jó érzéssel tölt el.
(Ismeretlen szerzõ)



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #4961 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A szeretetrõl
.

-




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hónapja #5019 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A szeretetrõl
.

"A szeretet, amely véget ér, csak a szeretet árnyéka. Az igazi szeretet kezdet és vég nélküli."

(Hazrat Inayat Khan)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
7 éve 2 hónapja #5053 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A szeretetrõl
.

Szeretet lángja

A szeretet lángját féltve õrizzétek, dédelgessétek, hiszen szeretet nélkül nincs élet!
Kinek szívében e láng kialszik tovatûnõ árnyékként éli le életét.
Nagyon sokan azt gondoljátok, hogy elegendõ családon belül szeretetet adni,pedig ez téves eszme.

A Szeretet azért van, hogy másokkal is megosszuk. Atyánk az Õ szeretetét tette szívünkbe mielõtt e földre születtünk és ugye Õ feltétel nélkül adta nekünk! Hiszen ha szomorú vagy, vagy bánt valami mit teszel? Az Atyához fohászkodsz, kéred segítsen.
Hallván kérõ szavaid, Õ szeretettel átölel megvigasztal és segít. Miért oly nehéz akkor az embereknek, hogy másokat is szeressenek ?
Miért oly nehéz adni azt, ami a legtermészetesebb?

Hiszen kinek gyermeke van, az miért ne adhatna más gyermeknek is szeretetet?
Kinek szülei vannak, miért ne adhatna más idõs embernek is szeretetet?
Az állatoknak miért ne adhatna szeretetet?
Földanyánknak és a természetnek miért ne adhatna szeretetet?
Hiszen Õk is nekünk adják szeretetüket!
A szeretet a legcsodálatosabb, legdrágább kincs a világon. Meggyógyíthatsz, vigaszt nyújthatsz, esélyt adhatsz és hidd el ez bizony így igaz.


Közzétette és kiegészítette: Sandal / www.fenyorveny.hu

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
7 éve 1 hónapja #5195 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A szeretetrõl
.



"Amilyen önmagadhoz vagy, olyan leszel másokhoz is. Ha szereted önmagad, másokat is szeretni fogsz. Ha képes vagy áradni a saját lényeddel, a kapcsolataidban is képes leszel áradni. Ha belül megfagytál, kívül is fagyott leszel."

(Osho)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 1.017 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24