header ok

Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

Mit üzen a betegséged ?

Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #4720 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Mit üzen a betegséged?
.


Egy betegség levele gazdájához


Kedves Gazdám!


Mivel azt látom, hogy nem akarsz tudomást venni rólam, ezért döntöttem úgy, hogy írok Neked. Szeretném, ha tudnád, hogy nem azért vagyok itt "veled", mert bosszantani, idegesíteni akarlak, hanem mert figyelmeztetni szeretnélek. Én jót akarok neked, hidd el! Ne tekints rám ellenségként, hisz ez nekem nagyon rossz érzés. A részed vagyok, hozzád tartozom, ezért sem bánhatsz így velem. Kérlek vegyél észre! Vedd észre, hogy miért "kísértelek" Téged!

Üzenni szeretnék neked! Azt szeretném üzenni, hogy valamit nem jól csinálsz, valamin változtatnod kell! Ezt be kell látnod végre! ÉN valójában egy ESÉLY vagyok a számodra! Esély arra, hogy változtass az életeden, mégpedig jó irányba!

Én csak annyit kérek tõled, hogy ülj le, és gondold végig, vajon mi az ami nem mûködik jól az életedben, mi az amin változtatnod kellene.

Azzal hogy gyógyszereket szedsz, és orvosokhoz jársz, csak elfeded a tüneteket, de alatta ott vagyok én, mélyen, és hozzám kell közel kerülnöd, velem kell beszélgetned. Ha ezt nem teszed meg, addig itt leszek, és ez nekem sem jó, hidd el!

Ha felismered, és követed az üzenetemet, akkor én is megszûnök létezni. Ezzel velem is jót tennél, hisz én is szenvedek! Kérlek, segíts, ezzel mindkettõnknek nagy szívességet teszel!

Ui: Kérlek ne várd meg, hogy késõ legyen, amikor már nincs más kiút, és mindkettõnknek vége...

Nagyon várom, hogy leülj és beszélgess velem:


A betegséged


Írta: Gelei Anett

Forrás: www.geleianett.hu/2016/04/20/egy-betegseg-levele-gazdajahoz/


elozoeletek.blogspot.com/2016/12/egy-bet...vele-gazdajahoz.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #4721 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Mit üzen a betegséged ?
.


Az érzelmek és egészség kapcsolata - avagy hol raktározódnak az érzelmi blokkok?


Bármennyire is próbálnánk, sosem tudjuk megszakítani az egészségünk és érzelmeink közti kapcsolatot. Örökös igazsággá vált, hogy minden egyes megélt érzelem mély hatással van fizikai testünkre - így szerveinkre is.

Noha kutatóknak még nem sikerült teljes mértékben kibogozniuk ezt a lenyûgözõ folyamatot, a tény viszont már széles körben ismeretes, miszerint az érzelmek kulcsszerepet játszanak a fizikai fájdalom megélésében és a krónikus betegségek kialakulásában.

Nem is gondolnánk, hogy a betegségek az "egyszerû" patogén ágenseknél sokkal mélyebb okokra nyúlnak vissza - ezek pedig az érzelmi okok. A látszólagos gyógyulás nem más, mint a betegség más területre való áttevõdése, ha nem tudatosítjuk és értjük meg annak valódi, kiindító okát. A test hajlamos felhalmozni azokat a méreganyagokat, amelyek a helytelen táplálkozásból, rossz érzelmi-, fizikai- és szellemi magatartásból származnak. Ezek a toxinok pedig a test jól meghatározott pontjain tárolódnak: fõleg a nagy ízületek, nyirokrendszer, belsõ szervek és fej szintjén.

Hogyha a testünk együttmûködik elménkkel és a környezetünkkel, akkor szervezetünk képes kiküszöbölni ezeket a méreganyagokat. A belsõ tisztítás útja az emésztõrendszer, a máj, vesék, húgyhólyag, bõr és a testnedvek. Amikor valami miatt a toxinok nem tudnak kiválasztódni, szintjük addig növekedik a testben, amíg valamilyen betegség meg nem jelenik. A betegség legelsõ lépése lehet a feszültség bármilyen formája.



Nézzük, hol tárolódnak testünkben az érzelmi zárak:


1. Szív


A szív, a test anatómiai vérpumpáján kívül más szereppel is bír: érzelmi testünk szívének jobb felében olyan érzelmi blokádok vannak, mint a bánat, vigasztalanság, mély szomorúság, veszteség, félelem, elutasítottság, sértettség, mindenféle bántalmak, az adás-kapás közti egyensúlyzavar.



2. Tüdõ


A vért oxigenizáló és tisztító szerv érzelmi szinten a következõ érzelmi blokádok tárhelye: harag, félelem és életerõhiány. Ezek az alapjai az asztmás megbetegedéseknek is. A köhögés pedig egy védekezési mechanizmus, amellyel az érzelmi sérülések fájdalmait igyekszünk kiküszöbölni.



3. Gyomor


Elõkészíti a táplálékot a vékonybél számára. A gyomor jobb felében felhalmozódott blokádok a család, iskola régi elõírásai és elvei, kollégák elvárásai, stb. A fekély a harag materializálódása, amely belülrõl marja a gyomrot. A "gyomorideg" is a félelemnek, izgatottságnak tulajdonítható. Az emésztési zavarok sokszor az olyan elavult nézetek és elvek talaján alakulnak ki, amelyeknek már nincs fontosságuk a jelenben, vagy a változástól és elutasítástól való félelem okán is elõidézõdhetnek.



4. Vékonybél


Az õ szerepe feldolgozni és felszívni a gyomortól kapott táplálékot és vitaminokat, a hasüregben a vastagbéltõl körülvéve helyezkedik el.



5. Lép

Egyik nyirokszervünk, mivel megszûri a vért és szerepe van a természetes védekezésben. Nála tárolódnak a következõ érzelmi blokkok: befejezetlen dolgok iránt táplált érzelmek, amelyek a múltunkban szereplõ személyekhez kapcsolódnak, közeli személyek halála, a munkahely elvesztése.



6. Vesék

Fenntartják a szervezet folyadékainak elektrolitikus- és kémiai egyensúlyát, a sav-bázis egyensúlyt, szabályozzák a vízháztartást. A vesék szintjén is raktározódnak érzelmi blokádok. A jobb oldalukon van a sokk-trauma energetikai központja, amely a szimpatikus vegetatív idegrendszer túlzott aktivitását eredményezheti, ez pedig nagy mennyiségû adrenalin felszabadulással jár. A veséknek és mellékveséknek az autoimmun folyamatokban is szerepük van.




Másodlagos helyek, ahol érzelmek raktározódnak:


1. Fej

Itt van a test irányító központja, itt "tervezzük meg" az életünket. Az itteni egyensúly nagyon fontos a pszichikai-, érzelmi-, fizikai- és mentális egyensúly szempontjából. A migrén és fejfájás oka legtöbbször az egyensúlyzavart elõidézõ, elfojtott érzelmekre vezethetõ vissza, miközben a tudatos rész próbál magyarázatot találni azokra a dolgokra, amelyek nincsenek rendjén.



2. Szemek

A belsõ látással vannak kapcsolatban, az érzelmekkel és a hallással (a harmadik szemmel, vagy a tisztánlátással kapcsolatban). Figyelmen kívül hagyottnak lenni, nem látni mások kívánságait, nem látni azt, ami az orrunk elõtt van (miópia) vagy ami távol esik tõlünk (rövidlátás) - ezek az érzések halmozódnak fel a szem szintjén. A szemek ugyanakkor kapcsolatban vannak a petefészkekkel, a méhvel, herékkel és prosztatával is.



3. Fülek

"Hallgass meg másokat, s meghallgatásra lelsz." A fülek szintjén olyan érzelemblokádok keletkeznek, amelyek abból származnak, amit nem akarunk, vagy nem akartunk meghallani. Ezek a blokádok kapcsolatban vannak a vérnyomással, az általában vett egyensúllyal és a tisztasággal, világossággal.



4. Nyak

A gége a beszéd, az önkifejezés biológiai helye. A torok szintjén olyan érzelmi blokádok vannak, amelyeket a szavak, gondolatok és vélemények elhallgatása, lenyelése okoz. Ezek akkor keletkeznek, ha nem azt mondjuk, amit kellene, ha túl sokat beszélünk, vagy elhallgattatjuk belsõ hangjainkat. A nyak szintjén akkor keletkeznek érzelmi blokádok, ha visszafojtjuk gondolatainkat és álláspontunkat. Ezek kapcsolatban vannak azokkal a terhekkel és felelõsségekkel, amelyeket vállunkon cipelünk, és amelyek túlságosan lenyomnak minket. Ugyanakkor kapcsolatban van a "csõlátású" emberekkel, akik sem balra, sem pedig jobbra nem tekintenek.



5. Bélrendszer

A székrekedés általában a harag, félelem vagy bûntudat elnyomásának számlájára írható. A kolitisz (hasmenés) oka lehet régi érzésektõl, gondolatoktól való megszabadulás, melyekkel nem néztünk szembe vagy nem oldottunk meg.



6. Petefészkek és méh

Az õ szintjükön halmozódik fel a férfiak iránti, és a szül(et)éssel, mûvi vetéléssel, erõszakkal, félelemmel és bûntudattal kapcsolatos általános problémák iránti gyûlölet, valamint a nemiséggel kapcsolatos düh.



7. Húgyhólyag

A húgyhólyagban a nemiséggel kapcsolatos harag, bûntudat érzései halmozódnak fel.



8. Dülmirigy

A prosztata szintjén gyülemlik fel a nemi érintkezéssel kapcsolatos bûntudat, a nõk iránt érzett indulat, a képtelenség érzése és a segítség hiánya.



9. Combok

A test tartóoszlopai, itt halmozódnak fel a félelem és harag érzései (zsírlerakódások formájában), a sérülékenység és a biztonság hiányának érzése.



10. Térdek

A flexibilis gondolkodás és a biztonságos életfeltételek leképezõdési helyei. A bal térd a belsõ érzelmi támogatásért felel, a jobb pedig a külsõ érzelmi támogatásért, amit a munkahely, pénz és barátok képviselnek. Az anyai támogatás a bal térdben halmozódik, az apai pedig a jobb térdben.



11. Boka

Vele van kapcsolatban a gondolkodás, elemzés, megértés és a "miért?" kérdése.



12. Lábfejek

A lábfejek a viselkedésmóddal vannak kapcsolatban. Itt tárolódnak az olyan érzések, mint: a másoknak való viselkedési példamutatás, a lelkileg beteljesedettség érzése. A talp tartalmazza a test összes szervének leképezését, kapcsolatban van az élet realitásával.



13. Vállak

A jobb váll a család, foglalkozás, a világ vagy más emberek gondjait és terheit viseli magán. A bal váll olyan belsõ érzelmeket hordoz, mint a saját fizikai, lelki, érzelmi és mentális élet iránti felelõsség, valamint az ezeken a területeken elért fejlõdés iránti felelõsség. Itt is tárolódnak a bûntudat érzései.



14. A hát felsõ része

A hát jobb fele haragot, túlzott nagylelkûségbõl fakadó egyensúlyzavart, banális haragtartást, irritációkat raktároz. Azokat az érzéseket, amikor ezektõl szinte kirobbanunk vagy magunkban tartjuk, amikor elrejtjük vagy kimondjuk ezeket a kis haragokat, amikor elnézzük magunknak az adás-kapás egyensúlyzavarát. A hát bal fele a gyász érzését, rossz véleményeket, bûntudatot raktározza. Általában a bal olal az olyan túlzott javakkal rezonál, amelyekért nem adtunk cserébe eleget.



15. A hát alsó része

A haragot, kimondatlan érzéseket, nemiséggel kapcsolatos stresszt, az ellenkezõ nemtõl elválasztó gátlásokat raktározza.



16. A keresztcsonti régió

Ennek a résznek a túléléssel, a sikertõl és élettõl való félelemmel, a cselekvéstõl való félelemmel van kapcsolata.



Forrás: filantropikum.com/az-erzelmek-es-egeszse...-az-erzelmi-blokkok/


elozoeletek.blogspot.com/2016/12/az-erze...zseg-kapcsolata.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 6 hónapja - 7 éve 6 hónapja #4729 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Mit üzen a betegséged ?
.

A balesetekben rejlõ üzenet(ek)





A baleset általában akkor következik be, amikor az ember nem hajlandó észrevenni, hogy nem jó irányba halad, nem azt teszi, amit kellene.

Ha egy negatív érzelem kibillent minket az egyensúlyunkból, és ez az állapot tartósan fennáll, akkor a szervezetet átjáró energiák nem tudnak megfelelõen áramlani. Elakadások, blokkok keletkeznek, amelyek szintjén az egyes szervekben kezdetben kisebb funkciózavarok, késõbb egyértelmûen kimutatható betegségtünetek jelentkeznek.

A betegségtünetek figyelmeztetnek arra, hogy felfogásunkon, hozzáállásunkon, életmódunkon változtatnunk kell. Ezekre az intõ jelekre, ha mint jelképekre tekintünk, könnyebben megérthetjük lelkünkben rejlõ, sokszor elnyomott problémákat.

- Ha például, nem a szívünk szerint élünk, és gyakran hajt minket a gyûlölet, akkor elõbb-utóbb szívproblémákra számíthatunk.

- Vagy például aki dühét, gyûlöletét nem tudja kiadni magából, azaz lenyeli a mérgét, egy bizonyos idõ után gyomorpanaszokat észlel, de számolhat nyálkahártya-gyulladással vagy gyomorfekéllyel is.

- A hólyaggyulladás szintén a visszatartott harag, és gyûlölet, vagy épp a szomorúság miatt keletkezik.

- Tartós munkahelyi sikertelenség eredménye lehet egy derékzsába és a gerincsérv.

- Az pedig, aki állandóan túlhajszolja magát, sokat vállal magára és mégis mindent tökéletesen szeretne elvégezni, ellenben nem tûri a kritikát, könnyen fájdalmas, és nehezen szûnõ migrént kaphat.


A balesetek dekódolása


Minden típusú baleset speciális figyelmeztetést hordoz magában, annak fizikális megnyilvánulása, hogy az illetõ zsákutcába tévedt, letért az útról. A baj csak az, hogy az emberek nagy többsége, ezt nem így éli meg, nem érti meg a vele történt szerencsétlenség jelzésértékét. Helyette el- és végigszenvedi az egészet, szeretne mielõbb túljutni a kellemetlenségeken. Közben azon bosszankodik, miért épp vele, és miért akkor történt ilyen borzalom, holott minden rendben volt körülötte. Pedig...

A baleset soha nem errõl szól, épp az ellenkezõjérõl: rákényszeríti az ember a lassításra, vagy arra, hogy észrevegye, hogy rossz irányba tart, valamit elrontott. Ugyanakkor a balesetben sérült testrész olyan üzenetet hordoz, melyet minden ki fel tud tárni magában, ha akar: elárulja, hol akadt el, mi az, amit rosszul csinál, illetve mi az, amivel nem akar szembesülni.

A csonttörés például arra figyelmezet, hogy valamibe nagyon becsontosodtunk, megkeményedtünk, és ha ebbõl nem tudunk segítség nélkül kimászni, vagyis önként nem változtatunk ezen, akkor bizony a megoldatlan problémák fizikai síkon " törésben " törnek a felszínre.
Lélek és racionalitás

A bal oldalunk a nõi, a jobb a férfi énünket hordozza - nemtõl függetlenül. De felfoghatjuk úgy is, hogy a bal oldal a múltat és a lelkünket, a jobb a jövõt és a racionalitást képviseli. Ha tehát a bal oldalunk sérül, akkor "nem jó helyre tettünk", vagy feleslegesen cipelünk valamilyen terhet (a múlt terheit), a jobb oldali sérülések pedig azt jelzik, hogy bár tudjuk, látjuk a dolgokat, mégsem cselekszünk helyesen.

Tisztában kell lennünk mind a lehetõségeinkkel, mind a korlátainkkal. Noha, nem mindenben és nem minden esetben van lehetõségünk a változtatásra, mégis sok mindent meg kell próbálnunk azért, hogy tisztában lehessünk a problémáinkkal, és azzal is, hogy egyedül vagy segítséggel tudjuk megoldani.

Segít a gondolat ereje

Persze, hiába tudjuk, mi, miért történt velünk egy baleset kapcsán, a változtatás soha sem megy egyik pillanatról a másikra. Ez nagyon nehéz feladat. Sokaknál a baleset egy figyelmeztetés arra nézve, hogy meg kell tanulni elfogadni.

Ahogy a tudat képes megbetegíteni a testet, ugyanúgy meg is tudja gyógyítani, ha megengedjük neki. A gondolat ereje segíthet visszanyerni egészségüket.

Minden gyógyulás kulcsa a saját tudatunkban van. Biztosat nem ígérhetünk, de talán érdemes elgondolkodni az elméleten - ártani nem árt. Tehát ne csak testünk ápolására fordítsunk hangsúlyt, törõdjünk a lelkünkkel is!


Forrás: www.astronet.hu/test-es-lelek/lelekgyogy...rejlo-uzenetek-10269


elozoeletek.blogspot.com/2016/12/a-bales...-rejlo-uzenetek.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #4993 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Mit üzen a betegséged ?
.
A talpon lévõ testrészek maszírozása




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 1 hete #5273 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Mit üzen a betegséged ?
.

Ez a HAT negatív érzés okozza a legtöbb betegséget!



A taoizmus szerint mikor megszületünk és elsõ pillanatban kapcsolatba kerülünk a környezetünkkel, a látásunk, a hallásunk, a szaglásunk, az ízlelésünk és a tapintásunk révén az érzések is megszületnek bennünk. Ezek aztán vagy energiával, életerõvel töltenek fel, vagy pedig lefárasztanak, szomorúságot okoznak. Errõl az agyunk dönt.

Mindenkinek vannak érzelmei, ezekre befolyással van a fantázia, a gondolat, a képzelõerõ. A kínaiak úgy tartják, hogy mentális képességeink a hatodik érzékünk. Amit az agyunk gondol, amilyen érzések ott megszületnek, mind-mind hatással vannak a belsõ szerveinkre, szöveteinkre, sejtjeinkre.

Ha nem hisszük, akkor mivel magyarázható az, hogy amikor félünk, megemelkedik a pulzus szám, felgyorsul a légzésünk. Ezeket a szervi reakciókat érzelmek váltják ki. És vannak olyan erõs negatív érzelmek, amelyektõl ha nem tudunk megszabadulni, évek múlva komoly betegségeket okozhatnak.

1. Düh

A düh rossz hatással van a máj yin energiájára, amely a vértisztító funkciót és az epetermelést befolyásolja. Ha felborul az egyensúly, akkor felütheti fejét a Hepatitisz, ezért fejfájás, szédülés, zavartság, idegesség jelentkezhet. Igyekezzünk megszabadulni a dühtõl, mert ez az érzés veszélyezteti leginkább a májat.

2. Szorongás

Ez az érzés blokkolja a tüdõ energiáit, így ezt a rendkívül fontos szervet betegítheti meg. A szorongó ember gyakran küzd felsõlégúti betegségekkel, tüdõgyulladással, légzési nehézségekkel. A vastagbél sincs biztonságban, ha valaki sokat szorong, székrekedés, fekély alakulhat ki. Hosszútávon pedig a lép, a hasnyálmirigy és a gyomor is megbetegedhet.

3. Koncentráció

A koncentráció itt egy pszichikai betegséget takar, amely abban nyilvánul meg, hogy valaki csak egy bizonyos dologra tud összpontosítani, szinte megszállottá válik, és emiatt folyamatosan aggódik. Ez a probléma a gyomormûködésre, az emésztésre káros, ezért gyakran jelentkezik a hasfájás, hosszabb távon pedig gyomorfekély alakulhat ki.

4. Bánat


Mikor bánatosak leszünk, a szívünk és a tüdõnk egészsége kerül veszélybe. Akkor van baj, ha ezt a negatív érzés több évig lesz úrrá rajtunk. Csökken az életkedvünk, így sokkal sebezhetõvé válunk, ezért több súlyos, vírusos betegséggel számolhatunk a késõbbiekben.

5. Félelem


Az örökös félelem, rettegés nem tesz jót a veséknek. Ha sokáig félünk valamitõl, akár veseelégtelenség is kialakulhat. Ezért van az, hogy a kisgyerekek sokszor bevizelnek, és ebben a félelemnek is nagy szerepe van.

6. Ijedtség


Ez sokkal váratlanabbul jelentkezik, mint a félelem. Az ember ilyenkor szinte sokkot kap, úgy érzi, hogy minden energia kimegy a testébõl. Elsõsorban a szívre veszélyes, de a veséknek sem tesz jót a váratlan ijedtség.

Forrás: filantropikum.com/ez-a-hat-negativ-erzes...-legtobb-betegseget/



elozoeletek.blogspot.com/2015/09/ez-hat-...-okozza-legtobb.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #5405 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Mit üzen a betegséged ?
.


20 fájdalom a testben, melyek mindegyike egy-egy sajátos lelkiállapotból fakad!


A fájdalom elsõsorban energia, másodsorban érzékelés, és harmadsorban megtestesülés.

A fájdalom elsõdleges forrása mindig energetikai, a létrejövése csak másodlagos. Testünk minden egyes fájdalma egy bizonyos érzelmi állapotunkra vezethetõ vissza. Ezek tulajdonképpen egy figyelmeztetésként is felfoghatóak, hogy még mindig dolgoznunk kell életünk azon területein, ahol idáig nem tudtunk tanulni a "leckébõl".

Viszont, ha egyszer megértjük ezeket a "leckéket" és tanulunk is belõlük, akkor a fájdalom eltûnik. Ezért is olyan fontos, hogy képesek legyünk megfejteni testünk különbözõ fájdalmainak üzeneteit.

Fájdalom az izmokban
- az életünkben történõ rugalmasságunkat reprezentálja, arra utal, hogy mennyire vagyunk képesek adaptálódni a munkahelyi, otthoni gondok során.

Fejfájás - a döntéshozatalainkkal van kapcsolatban. A migrén a fejfájások királynõje, ezért is kell odafigyelnek, hogy milyen stresszfaktorok váltják ki. Tudnod kell, hogy mely döntéseket érdemes meghoznod.

Ínyfájdalmak
- valószínûleg olyan döntést hoztál, amellyel nem tudsz azonosulni. Tisztázd le magadban a dolgokat és annak fényében változtass!

Fájdalmak a váll területén
- ez azt jelenti, hogy óriási érzelmi terhet cipelsz, amelyet azonnal orvosolnod kell. Fókuszálj minél hatékonyabb a probléma megoldására, és ha teheted, oszd meg terheidet másokkal is.

Gyomorfájdalom - azt tükrözi, hogyan vagy képes "megemészteni" mindennapjaid történéseit. Az emésztési rendellenességek rendszerint azt jelzik, hogy nem vagy elégedett, vagy bánat gyötör.

Fájdalom a lapocka területén - a lapockafájdalom abból fakad, hogy úgy érzed nagyon kevés érzelmi támaszt kapsz. Ha kapcsolatban élsz, akkor nem kapod meg azt a szeretetet, amire szükséged van, ha egyedülálló vagy, akkor pedig minél gyorsabban egy partnerre van szükséged.

Derékfájdalom - ezt vagy a törõdés hiánya, vagy a pénz miatt való aggódásod váltja ki. Lehet, hogy egy profi segítségére lenne szükséged ahhoz, hogy pénzügyeiddel napirendre térj.

Nyakfájdalom - abból ered, hogy nagyon nehezen tudsz megbocsájtani másoknak, sõt, magaddal pedig a végletekig szigorú vagy.

Fájdalom a keresztcsont tájékán
- azért jelentkezik, mert csak ülsz és ülsz egy olyan problémán, ami már régóta megoldásra vár. Nézz szembe a problémákkal és oldd meg õket!

Könyökfájdalom
- ha a karjaidat túl merevnek érzed, azt jelenti, hogy túl kemény vagy az életben. Nagyon görcsösen ragaszkodsz ahhoz, hogy semmi sem változzon és ez nem jó. Lehet, hogy itt az ideje egy kis változatosságnak, kompromisszumoknak. Hagyd, hogy az ár magával sodorjon kicsit.

Karfájdalmak - abból fakad, hogy valaki más érzelmi terheit cipeled.

Kézfájdalom
- a kezeiddel érintesz meg másokat, és kerülsz velük kapcsolatba. Ha olykor fájnak a kezeid, az azt jelenti, hogy kevés a kapcsolatod a külvilággal. Szerezz új barátokat, járj társaságba és építsd kapcsolataidat.

Csípõfájdalom
- félsz a változástól, a mozgástól? Akkor minden bizonnyal visszatérõ vendég nálad a csípõfájdalom. Hagyd, hogy a dolgok változzanak körülötted, hiszen az állandóság unalmas. Elõfordulhat olyankor is, ha túlságosan óvatos vagy a döntések meghozatalában. A csípõ általános fájdalma még a támogatás érzésével is kapcsolatban áll.

Ízületi fájdalmak
- az izomfájdalomhoz hasonlóan a túlságos ragaszkodásból és a flexibilitás hiányából fakad. Légy nyitott mindenre, és ne ragaszkodj mindenhez olyan véresen komolyan.

Térdfájdalom - itt is a támogatás hiánya a felelõs. A belsõ térdkalács a közösséggel, munkával, barátokkal van kapcsolatban, míg a külsõ a személyes kérdésekkel. Tölts egy kis idõt önmagaddal kettesben és rájössz, hogy sokat fogják a te pártodat, csak olykor az egód nem hagyja ezt látni.

Fogfájás
- nem tetszik a jelenlegi helyzeted és ez minden nap befolyással van az érzelmeidre és gondolataidra. Minden nap emlékeztesd magad, hogy a tapasztalatok könnyedén áramlanak, ha mindegyikben megtalálod a pozitív dolgot.

Bokafájdalom
- abból fakad, hogy megvonod önmagadtól a szórakozást és az örömöt. Itt az ideje, hogy egy kis tüzet vigyél a párkapcsolatodba.

Fájdalom okozta fáradtság - a folytonos dac, ellenállás lehet az oka. Engedd magadnak, hogy továbbléphess és hagyd, hogy új élmények vegyenek körül.

Fájdalom a lábfej területén - depresszió esetén jelentkezhet. A nagyfokú negativitás is hozzájárulhat, ezért keress olyan apró dolgokat, amelyben örömed leled.

Váratlan fájdalmak a test különbözõ részeiben
- kimerültség okozhatja, amelyre a legjobb megoldás az, ha feltöltöd energiakészleteidet, kicsit felturbózod az immunrendszeredet. Betegségek mellékhatásaként is jelentkezhetnek random fájdalmak a test különbözõ pontjain.


filantropikum.com/20-fajdalom-a-testben-...lkiallapotbol-fakad/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.571 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24