header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

"2012" és a vele kapcsolatos írások

Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2556 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.

Dimenzióváltás "asztrozófus szemmel"


A változás kora
- avagy a dimenzióváltásról õszintén.




Mivel rengeteg rémhír, félelem-keltõ kör-e-mail és médiumi közvetítés terjed egyre jobban az ún. "dimenzióváltással" kapcsolatban, ezért úgy éreztem eljött az ideje, hogy asztrozófusként megosszam veletek meglátásaimat, így próbálva a sötét kétségekbe Fényt vinni.

Elõször is fontosnak tartom kihangsúlyozni, hogy minden olyan üzenet, amely félelmet kelt bennetek eleve törlésre méltó! Ugyanis nem más, mint a fekete mágia eszköze! Kérek ezért mindenkit, ha olyan levelet, üzenetet kap, amitõl rettegni, félni kezd, törölje ki azonnal, és ne küldje tovább senkinek! (Ha esetleg ez az írás kelt bennetek ilyen érzéseket, akkor ezt is töröljétek!)

Szögezzük le az elején: senki nem tudhatja biztosan lesz -e dimenzióváltás, ha igen mikor, és pontosan hogy fog kinézni? A "tuti" válasz ugyanis az Égiek kezében van. Egyedül Õk tudják biztosra. Õk az információikat pedig két módon tudják csak eljuttatni hozzánk: egyrészt az ún. közvetítõkön, azaz médiumokon keresztül. Másrészt a csillagokon keresztül, azaz az asztrológia, az asztrozófia tudományának mûvelõin keresztül.
Itt egy dolog a kérdés: mennyire TISZTA a médium és az asztrológus? Mennyire hiteles közvetítõ? Mert ha nem tiszta "csatornán" keresztül jön le az információ, akkor torzult, sérült, és sötét energiákat közvetít - azaz félelmet kelt. A hitelesség eldöntése azonban a Te feladatod kedves olvasó! Itt jön be a Te felelõsséged (!), érettséged, érzékenységed és a saját lelki tisztaságod. A sûrûsödõ információk, üzenetek megszûrése, kiválogatása Rád vár, ezt senki nem fogja helyetted elvégezni.

A félelem-keltõ írások óriási károkat okoznak az emberi lelkekben, ugyanis az velük a legnagyobb baj, hogy pontosan arról terelik el a figyelmet, amirõl a jelenlegi korszaknak szólnia kell: a feladatok elvégzésérõl, azaz a tudatos átminõsülésrõl és a tisztulásról. Hiszen ha az emberek azzal vannak elfoglalva, hogy félnek - például rettegnek a "három napos sötétségtõl" és a többi rémhírtõl -, akkor ez tölti ki a gondolataikat, és ennek a negatív energiának a manifesztálására koncentrálnak. Akkor azzal telnek majd a napjaik, hogy megbeszélik egymással a munkahelyen és a barátaikkal, hogy hol vásároljanak több hétre való élelmiszert (ezzel is a multik pénztárcájának kedvezve), hogy húzzák be a függönyöket a "tûzáradat" elõtt (kizárva még a lehetõségét is, hogy esetleg bajba jutott társaiknak segítsenek), és milyen felfokozott életet élhetnek még abban a "pár évben", ami hátravan az életükbõl.

Miközben a csillagos égen gyönyörûen kirajzolódik a követendõ irány. Hiszen a Teremtõ az Égre írta nekünk. Az pedig NEM félelemrõl és sötétségrõl, hanem feladatokról és felemelkedésrõl szól! Tisztításról és tisztulásról. Rendezendõ munkákról és az emberi kapcsolataink helyretételérõl. A Szeretet mindent elsöprõ átminõsítõ erejérõl és, mint egyedüli kivezetõ útról. Arról, hogy eljött az ideje, hogy visszataláljunk a Teremtõ Istenhez. Az Igazi Értékekhez. A Hithez. A természet-közeli tiszta élethez.

A csillagok azt üzenik: igen, valóban nagy változás közeleg! Mindent elsöprõ, mindent felforgató TISZTULÁS, és átalakulás. Teljes érték-átrendezõdés. Egy olyan új korszak, amiben a Teremtõbe vetett Hit és a Szeretet lesz az egyedüli törvény. De ebbe az új korszakba eljutni csak munkával lehet. Meg kell érte dolgozni! És mondjuk ki: néha nehéz lesz a változás energiája. Erre pedig tudatosan készülni kell.


A korszak-váltás asztrológiai háttere

Miért beszélek "új korszakról"? Mert az események egyik fõszereplõje az ún. messianisztikus Plútó, amely a régi, elavult rendszereket drasztikusan és végérvényesen lerombolja azért, hogy egy teljesen ÚJAT, egy magasabb minõségût hozzon létre a helyén. De ez még önmagában nem lenne elég, hiszen a plútói energiáról szinte havonta beszámolnak az asztrológusok. Azonban most az Uránusszal kerül teremtõ erejû (!) fényszög kapcsolatba (és marad is így évekig), amely szintén ún. messianisztikus bolygó. És ha két ilyen "messiás" teremtõ erõvel találkozik az égen, akkor az valóban korszakalkotó változásokat jelez az emberiség történetében.

De szögezzük le: ez a változás felfelé emel és szintemelkedést hoz! Ezért nincs mitõl félni! Lehet, hogy elveszi az értéktelent, de hoz helyette jobbat, újat, tisztábbat.

Az asztrológiában a Plútó az egyetlen olyan bolygó, amellyel konkrét szintemelkedést, azaz akár "dimenzió-váltást" végig lehet vinni. Az Uránusz pedig az, amellyel a magas szintû isteni energiákat konkrétan le lehet "hívni", ide a földi világba, amivel TEREMTENI lehet. Tisztító energia. Az Uránusz ezen kívül a Halak csillagképében jár, amely az összegzés, lezárás, befejezés ideje és a kos jelébe lép, amely a kezdet, az új korszak minõsége. A Szaturnusz az idõ minõsége. Tehát ha mindezt összeolvassuk az üzenet a következõ:
Egy korszak véget ér. Eljött egy tiszta új korszak és a szintemelkedés konkrét megteremtésének ideje.
Azonban ez ímmel-ámmal nem megy - csak radikálisan.

Mint ahogy nem tudjuk pontosan mikor fog a korszakváltás (aki akarja, hívhatja " dimenzió-váltásnak" is) bekövetkezni, ugyanúgy nem tudjuk azt sem pontosan elõre, hogy fog kinézni majd az "új korszak", milyen "világot" fog teremteni? Mi fog változni, mi fog maradni? Nem tudjuk. Csak találgatunk.
Hiteles asztrológus, hiteles médium nem mondhat mást.

Két dolog miatt: egyrészt, mert aki figyelmesen elolvassa a korrekt médiumi közvetítéseket az tudja, az idõ nem fogható meg egyikben sem. A szellemvilág jelzi a változást, a MIKOR kérdésére azonban nem ad konkrét választ, mert ez kizárólag tõlünk, a mi belsõ fejlettségi szintünktõl függ. Ha gyorsul a szellemi fejlõdésünk - hamarabb. Ha lelassul - csak késõbb. Talán 2012. decemberében. Talán csak sok-sok év múlva lesz a nagy áttörés. (Azaz a fellépés a következõ dimenzióba.) Az érettebb, fejlettebb, tisztább lelkek hamarabb átélik a korszakváltást. A kevésbé fejlettek valószínû csak késõbb (több inkarnáció múlva).

Fontos, hogy ne "konkrét" idõpontra készüljetek, mert a változás már elkezdõdött, és hosszú évekig fog tartani! Mindez tehát egy hosszú folyamat, és mindenkit érint.

A másik ok, hogy az átalakulásnak nincs pontos "forgatókönyve" nem más, minthogy a Szellemvilág is figyeli az emberi lelkek folyamatos változását, és ennek alapján segíti elõ az események alakulását. Nekünk épp ezért meg van az a hatalom a kezünkben, hogy még a "legrosszabb forgatókönyvet" is az utolsó pillanatban átírhatjuk, ha képesek vagyunk felül emelkedni önmagunk korlátain, ha tudunk áldozatot hozni, és ha a SZERETETRE és a HITRE alapozzuk az életünket.

Újra hangsúlyozom: mindez tõlünk függ! Az egyéni törekvésünktõl, a fejlõdési akaratunktól, a tudatosságunktól, a lelkünk megtisztításának ütemétõl. És most fokozottan attól: mennyire tudjuk megnyitni a lelkünket Isten felé.

De a spirituális közvetítõknek is fontos megértenie, hogy nem arról kell szólnia az elkövetkezõ 3-4 évnek, hogy ködösítünk és "meséket" szövõnk az elképzelt Új Világról. És arról sem, hogy sötétséget kiáltunk, rémisztõ híreket és félelmet keltünk. Az elkövetkezõ évek a feladatokról szólnak! Önmagunk meg-munkálásáról. Az életünk el-rendezésérõl. Arról, hogy vissza találjunk a Teremtõbe vetett Hitünkhöz. Hogy újra a Szeretetet tegyük az egyetlen Igaz Értékké életünkben! Hogy megtisztuljunk.
Nekünk spirituális tanítóknak pedig az a feladatunk, hogy segítsük az embereket a változásokban! És ez felelõsség. Aki csak sötét híreket, negatív üzeneteket tud átadni, abban legyen inkább annyi becsület, hogy leteszi a tollat és most elhallgat.


A Messianisztikusok teremtõ ereje

Mint fent is említettem a tisztulási folyamatot két lassú mozgású, ún. messianisztikus bolygó különleges kapcsolódása mutatja, az Uránusz és a Plútó teremtõ erejû fényszöge (kvadrát), amely nagyon ritkán kerül csak ilyen erõs kapcsolatba egymással, ezért domináns és mélyreható változásokat jelez. Mindent átminõsítõ tisztító energiájuk több ciklusban zajlik majd le hosszú évek alatt. Legelõszõr 2010. júniusától - szeptemberig. Majd 2011. februártól 4-5 éven keresztül (kb. 2016-ig).

Az Uránusz által a karmikus terheinktõl tudunk megszabadulni, nagy tisztulások révén. A Plútó radikalizmusáról már esett pár szó ezeken az oldalakon, így tudjátok, hogy a Plútó nem ismer semmilyen kompromisszumot! Nincs középút. Csak feketében és fehérben gondolkozik. Energiáikat összeadva most nyáron (majd jövõ év elején) radikálisan letisztítanak mindent az életünkrõl, ami felesleges. Legyen az akár egy munka, egy párkapcsolat, egy üzleti viszony, vagy egy barátság. És ugyanígy tisztul meg a Föld is.

Az Uránusz a Visszaúszó halak csillagképében halad, a Plútó a Nyilas csillagkép kilövõ nyilánál jár, mely a Fény-szórás minõsége. Visszatérõ feladatokat és élethelyzeteket kell majd lerendeznünk (utoljára), a Fény egyre szélesebb és szélesebb terjedése érdekében. Emellett minden felelõs spirituális ember feladata (és kötelessége!) a FÉNY TERJESZTÉSE. Mert ez a felemelkedés záloga.
Mivel az Uránusz közben folyamatosan együtt áll a Jupiterrel (egészen 2011. elejéig), így a radikális átminõsítõ változások egyben az Égi Igazság nevében zajlanak le és a legmagasabb rendû (Égi) Törvényt teremtik meg itt a földön. Emellett szerencsés, örömteli át-változást hoznak.

A kulcs tehát: radikális tisztulási folyamat. Amely a Szeretet és az Isteni Törvény nevében történik.

A Plútó és az Uránusz teremtõ erejû fényszögének közös hatása júniustól egy mélyreható érzelmi megtisztulás, valamint teljes érzelmi átminõsülés az átfogó megújulás jegyében (bármilyen élethelyzetbõl).

Ezekben az idõkben minden teljesen az ellenkezõjére fordulhat, a legnagyobb robbanásszerû meglepetés erejével. Az impulzív szenvedélyesség és a váratlan izgatottság olyan találkozása ez, amely a legmerészebb képzeletünket képes lesz három másodperc alatt felülírni. Idén nyáron ne tervezzetek elõre! És lazuljatok be. Mert az Égiek most olyan fergeteges táncba hívnak mindnyájunkat, amiben Mister Meglepetés az úr. Ha most valami (vagy valaki) minden elõzmény nélkül, szélvész hurrikánként berobban az életetekbe jelen, vagy elõzõ életetek múltjából, ugyan biztosra vehetitek, hogy felforgató érzelmi energiái mindent felperzselnek körülöttetek, de garantáltan eggyel magasabb szintre emelik az életeteket, kisöpörve minden felesleget, és elhozva egy teljesen ÚJ életminõséget.

Váratlan radikális fordulatok várhatóak. Olyan jelenségre készüljetek, amikor minden elõzmény nélkül a semmibõl fordul át egy helyzet feketébõl-fehérbe, vagy fordítva. Ehhez a lélek nagyfokú alkalmazkodó képességére van szükség! A korszakváltást tehát rugalmas lélekkel lehet magas szinten, belsõ békével megélni.

Az idõszak nagyon kedvez a magas szintû, megdöbbentõ (talán sokkoló), zseniális szellemi alkotások konkrét realizálásának. Újszerû, vad, de felemelõ szellemi alkotások születhetnek ekkor, melyek már az új korszakba vezetnek. (Akár teljesen új baráti vagy gazdasági társulások jöhetnek létre váratlanul, isteni sugallatra.) Fontos, hogy mindvégig az intuíció erejét kövessétek! A magasabb életminõség (magasabb dimenzió) egyik jele, hogy az emberek száz százalékban mernek a megérzéseikre hallgatni. Tehát a nyár feladata ez: tanuljatok meg a sugallatokra hallgatni! Mert ennek segítségével lehet (fõleg júniustól és szeptemberig, majd 2011. elejétõl) a kvadrát fényszögével kézzel fogható minõségi változást teremteni és átütõ, újszerû szellemi alkotásokat létrehozni.

Mindezeken túl eljött az ideje a tudatos testi megtisztulásnak, amely érvényes az étkezési szokásokra is! Minél természet közelibb módon kezdünk el táplálkozni, annál könnyebben fogjuk tudni viselni a változásokat. Kevés hús, sok zöldség, gyümölcs és tiszta forrásvíz. Házi készítésû tönkölylisztbõl készült kenyér. Csalán, citromfû tea. A napi ívó vizet érdemes hegyikristállyal megtisztítani és feltölteni. Sokat sétálni a természetben a friss levegõn.

Fontos a szellemi életünk megtisztítása is. A negatív, romboló információk, hírek teljes kiszûrése: elsõsorban a TV készüléktõl szabaduljunk meg! Hogy ez drasztikus mondat volt tõlem? Pedig nem azt kértem, hogy a lábatokat vágjátok le .. Vagy azt könnyebben megtennétek?
A TV buta bambulása tökéletesen tönkreteszi a kreativitást, a harmadik szemet, és az intuíciót. A fekete mágia eszköze. Helyette inkább üljünk le a barátainkkal, a családtagjainkkal beszélgetni. Még az is lehet, hogy megismerjük õket.

Nagyon fontos lesz a következõ években a kis közösségek összefogása! A család, a baráti társaságok, a nagycsalád, a spirituális szövetségek. Csak EGYségben tudunk feljebb lépni!

A mélyreható tisztulási folyamat természetesen a pénz világát is érinteni fogja. Azok a gazdasági "intézmények" és vállalkozások, melyek nem a tisztaság, a becsület és az Isteni Törvény elvei alapján mûködnek drasztikusan összeomolhatnak. Az anyaföld, a természeti erõk, a kistermelõ gazdaságok újra felértékelõdnek és visszanyerik régi becsületüket. A föld ugyanis Érték! Mert Isten gyermekeit táplálja! Megtanulunk újra tisztelettel viseltetni iránta.

folytatása a következõben

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 3 hete #2557 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.


FOLYTATÁSA AZ ELÕZÕNEK

"Dimenzióváltás asztrozófiai szemmel"

Fény-háromszög

Mindezeken túl 2010. július 16. és szeptember 12. között egy rendkívül különleges Fény-háromszög fog létrejönni az égen. Olyan, amelyre talán sok száz éve nem volt példa, és amely belátható idõn belül nem tér vissza. Négy lassú mozgású, és ezen belül két messianisztikus bolygó kerül racionalizáló (kvadrát) és inspiráló (oppozíciós) kapcsolatba egymással, akként, hogy az Uránusz- Jupiter együttállás miközben már tavasz óta szemben áll a Szaturnusszal, július közepétõl mindhárman együtt (!) kvadrát (azaz teremtõ erejû) fényszögbe kerülnek a Plútóval.
A lényeg: képzeljetek el egy nagy piramist magatok elé, amelynek egyik talpkövét a Szaturnusz, másik talpkövét az Uránusz-Jupiter együttállás jelenti, csúcsán pedig a Plútó áll. A piramis-hatás egyben a trigon tüzes, inspiratív fényszög erejét is elhozza.

Az általuk érintett csillagképek pedig a Halak (érzelmek), a Szûz (munka, rendezés) és a Nyilas (tudás, hit, isteni törvény, a Fény terjesztése). Mivel emellett az Uránusz maga levegõs minõség, a Plútó pedig a tûz elemét képviseli, és a Tejúton van, ami a fa eleme, így szépen látszik, hogy a Fény-háromszögben mind az Öt Elem találkozik: azaz a tûz, a levegõ, a víz, a föld és a fa egyesíti energiáit 2010. nyarán. Mit jelent ez? Azt, hogy Föld Anya valamennyi "energetikai minõsége" beindul most egyszerre. Megtisztul a Föld! Erõteljesen.
Megtisztulnak a vizek, a levegõ, a föld. Hogy milyen folyamatban konkrétan? Nem tudni. Ahogy majd az emberiség aktuális szellemi állapota megkívánja.

Négy bolygó, három csillagkép, három különféle fényszög energia és az Öt Elem együttes ereje adódik össze! Olyan sokrétû át-változási folyamatról van tehát szó, amely mindenki életében nyomot hagy és kompromisszumok nélkül kisöpri az értéktelen, tisztátalan, vagy rendezetlen viszonyokat és helyzeteket. Mindezt azonban a teljes újjászületés, és a minõségi felemelkedés érdekében teszi! Egy olyan új korszakért, amelynek bár feltétele a régi, értéktelen lerombolása, de amely egy jóval magasabb szintû korszakba repít.(Hiszen ahhoz, hogy valami ilyen mélyen megújuljon elõtte valaminek végleg meg kell halnia.)
Az Öt Elem a kvintil varázserõ fényszögét kelti nyáron életre, mellyel még a legnehezebb helyzet is átvarázsolható lesz! A Teremtõ gondoskodó keze benne van ebben is. Hiszen miközben próbatételek és radikális változások sora elé állít minket júliustól, a varázserõt is a kezünkbe adja, hogy mindezt pozitívan átminõsítsük.

Ráadásul a Plútó, mely a Fény-háromszög csúcsán áll a Tejúton jár. A radikális átalakulási folyamat a Tejút magas szintû isteni energiái által támogatott! A minõségi szintemelkedés és a teljes újjászületés tehát a mozgatórugó, ami a változásokat elindítja, és amelyben az isteni gondoskodás fokozottan megjelenik.

Szaturnusz Mester közben még mindig a Szûz csillagkép múltból elrugaszkodó lábánál halad. Így vagy úgy, de mindnyájunk életében megjelenik, hogy addig nem tudunk elindulni a jövõ felé, amíg nem lépünk túl végérvényesen - tisztán és radikálisan - a múlton. Visszatérõ élethelyzeteket kaphatunk, amiket ezúttal örökre rendeznünk kell.

A Halak csillagképnek köszönhetõen a radikális tisztulási folyamatok, melyek júniustól beindulnak, fõleg érzelmi, lelki téren hatnak. Ugyanígy a mindent elsöprõ váratlan fordulatok is fõleg érzelmi téren köszönthetnek be. Emellett a tisztulás és az ezt követõ megújulás a spirituális világban is, valamint minden emberi kapcsolatunkban (család, munka, barátságok, üzleti élet) megmutatkozik. Attól függõen kinek hol van rendeznivalója.

A hosszú évekig tartó folyamat több ciklusban fog lezajlani és valószínûsíthetõen egy sokrétû, mindent átható globális változást készít elõ. Természetesen, aki az elsõ "fordulóban" megoldja a feladatait és megtisztul minden felesleges tehertõl annak a következõ átalakulási ciklus már más jellegû változásokat hoz: például másoknak segíteni a tisztulásban, az át-rendezõdésben, az újjászületésben. Hiszen a halak minõsége az önzetlen segítség üzenete is!

Aki elvégzi a munkáit és képes végleg tovább lépni a múlton (Szûz), aki felismeri a múlt Örök Értékeit és ezekbõl merítve el tud indulni elõre, aki aláveti az egész életét a radikális megtisztulásnak, aki tud áldozatot hozni a fejlõdés érdekében, az szinte napról, napra, hétrõl, hétre és hónapról, hónapra konkrétan érezni fogja a minõségi szintemelkedést és a csodálatos, felemelõ pozitív változásokat.
(Ilyen hatások lehetnek például az idõ minõség megváltozása, a fény-hatások változása, a harmadik szem kinyílása, és a kvintil varázserõ fényszög aktiválódása, melynek révén mind az ÖT érzékszervünk egyszerre lép mûködésbe.)

A jövõ felé elindulni elsõsorban 2010. októbertõl lehet majd, mert a Szaturnusz ekkor éri el a Szûz csillagkép középsõ részét, majd jövõbe lépõt lábát. Addig még a múlt rendezése vár ránk, valamint, hogy visszataláljunk Örök Kincseinkhez.

A nyári Fény-háromszögnek, azaz a most drasztikusan beinduló átalakulási folyamatnak két tartópillére van:

Elsõ tartópillér:

A Jupiter- Uránusz együttállás által a tisztulási folyamatokban az Isteni Törvény ereje jelenik meg. Kulcsfontosságú lesz az Isten Hit (fõleg majd 2012. júliustól, amikor a Jupiter poláris minõségbe lép), mert a Hit ereje által tudunk "felfelé" gondolkozni és a szívünket a Teremtõ felé tisztán megnyitni.
Most mindenki rendezze el magában legbelül, hogy is áll a hit kérdésével? Ha rosszul, hát eljött az ideje, hogy letisztázza hisz -e Istenben? Nem ködösítek: most nem elég a barátomban hinni, vagy a társamban hinni, vagy a családomban (persze ezekben is kell). Az Isten Hit a kérdés. És a kulcs. Mert a Teremtõbe vetett Hit segítségével lehet a radikális változásokat magas szinten, pozitívan, boldogan megélni és ép lélekkel egy szinttel feljebb lépni.

Fontos tartópillér lesz a csalással és hazugsággal szemben az Igazság ereje! Õszinte szó. Õszinte tett. Tiszta helyzetek. (A gazdasági életben is!)
Az átalakulás tartópillére továbbá a Szeretet, a megbocsájtás bölcsessége, és általában az õsi, tiszta emberi Bölcsesség. (Ami a természet tiszteletébõl fakad.)


Második tartópillér:

A változások másik tartópillérét a Szaturnusz, azaz az Örök Értékek jelentik. A becsület, a tisztesség, az õszinteség, a család, az anyaság, a párkapcsolatok szentsége. (Mindaz, ami a mai világból jórészt kiveszett - sõt ciki lett.)
Továbbá fontos pillér a munka és a rendezés. A dolgaink helyretétele. És általában a helyretétel ereje. Eljön az ideje, hogy érzelmi téren minden letisztuljon, és a helyére kerüljön. Mindenki oda ahova való - vagy aki mellé való. Az értéktelen kapcsolatok egyszerûen "kiesnek" az életünkbõl és többet nem találkozunk velük.

A szaturnuszi tartópillér fontos eleme az áldozat! Bereniké hajánál jár a Nagy Mester. A szintemelkedéshez és a minõségi (életforma)átalakuláshoz most elengedhetetlen az a tudatosan meghozott áldozat, amely tavaly õsszel már része volt életünknek. Valami olyan dolgot érdemes beáldozni, ami most fontosnak tûnik ugyan, de valójában pótolható. Az áldozatot az Örök Értékek, az Örök Kincs érdekében kell meghozni, azért, hogy ez tovább jöhessen velünk a következõ (eggyel magasabb) életminõségbe.
Minden meghozott áldozat áldássá válik! Most fokozottan a plútói radikalizmus miatt.

A második tartópillér része az Örök Élet Itala, melyet a Kehely csillagkép õriz. Ez az Örök Tudás, melyet elõzõ életeinkbõl hozunk magunkkal, és ami a végsõ tudás esszenciája - a Szeretet ereje. Kérek mindenkit, ébressze fel magában ezt a Tudást! Higgyétek el, ott van bennetek! Eljött az ideje, hogy az életetek átminõsítéséhez alapvetõ erõként használjátok.

Az Örök Érvényû Kapcsolatok szent ideje köszönt be. Amik kiállták az idõ próbáját. (Legyen az akár jelen, akár elõzõ életbeli "idõ minõség".) Az átalakulások másik kulcsa tehát, hogy az Igazi Társunkkal kéz a kézben menjünk az úton. És aki nem az Igazi " vagy nem igaz barát " azt most radikális módon el-válik. (Persze ettõl még lehet érték! De mint jeleztem a mérce most magas és nem tûr kompromisszumot: csak az Örök Érték mehet át a következõ korszakba.)

Fontos tartópillér a Szentség élménye. A radikális tisztulási folyamatok az emberi élet nagy Szentségei, az Örök Emberi Értékek nevében (védelmében) zajlanak le.

Meglátásom szerint az átalakulási, tisztulási folyamat utolsó szakaszának elindítója pont ez a nyári Fény-háromszög lehet. Hatalmas erõ van benne! Különleges csoda!


Összegzés:

Az elkövetkezõ években tehát minden, ami értéktelen, ami hamis, ami nem tiszta az radikálisan összeomlik. Azért, hogy a helyén egy új, egy magasabb szintû életminõség szülessen meg.
A lényeg: magas szintû átminõsülési folyamat radikális tisztító és megújító erõvel az Örök Emberi Értékek jegyében.

Az uránuszi tisztulás és a radikalizmus az élet minden területére igaz: emberi kapcsolatok, gazdasági élet, étkezési szokások, szellemi élet. És a Föld Anyára is.

Lényeges, hogy folyamatról van szó! Nem köthetõ egy konkrét eseményhez. A bolygó mozgások fényében: esemény-lánc. A több évig tartó átalakulási folyamat kulcsszavakban:

- rugalmas lélek
- Isten Hit
- értéktelen dolgok radikális elengedése
- visszatérés az Igaz Emberi Értékekhez
- intuíció ereje (sugallatokra hagyatkozni)
- tisztulás (testi szinten is)
- rendezés és helyretétel
- megújulási képesség

De mind közül a legfontosabb:
- a Szeretetre alapozni!

Az új korszakban nem azt fogják kérdezni az emberek egymástól: "Milyen autód van? Hol vetted a Gucci órád?" hanem azt: "Milyen ember vagy? Hiszel Istenben? Tudsz szeretni?"

Fontos megemlíteni, hogy a bolygó mozgásokban egyértelmûen látszik, hogy a fent sokat említett, nagyon domináns Uránusz-Plútó teremtõ fényszög (kvadrát) nem szûnik meg 2012. decemberében. Hogy ez miért fontos? Mert azt mutatja, hogy a radikális tisztulási folyamat, amelyen a Föld jelenleg elindult nem ér véget a maják által jelzett idõpontban, hanem még hosszú évekig folytatódik tovább. Azaz bármi is történjék 2012. decemberében, az átalakulások, a tisztító erejû átminõsülések nem érnek véget. Mint ahogy az Élet sem.

Hogyan is gondolhatja bárki is, hogy a Teremtõ elveszi szeretett gyermekétõl, az Embertõl a muskátlik kacéran pirosló virágait? Az eper mámorító tavaszi illatát? A cseresznye roppanó nyári zamatát? A paradicsom vörösen kibuggyanó levét? A lila akác szerelemre hívó illatát? A hajnali madárfütty koncerteket? Az õszi erdõ tarkaságát? A szerelem teremtõ erejét? A tavaszi rét harsányan hivalkodó zöldjét, mely mind-mind az ÉLETRÕL szól!

Végezetül azt kérem, ne fogadjátok el kételkedés nélkül ezeket a sorokat sem! Mindenki gondolja végig magában intuíciója segítségével mit is gondol minderrõl?
A biztos választ a korszak-váltással kapcsolatban felgyülemlõ tétova kérdésekre csak azok a Mesterek és Szellemi Vezetõk tudják teljes egészében, akik jelenleg nem élnek fizikai testben ezen a földön. Én most a saját tudásom szerinti megközelítést osztottam meg veletek. Ne feledjétek az õsi tanítást:
"Aki földi testbe született nem lehet a végsõ tudás birtokában."

Ezért bárki, bármit mond az elkövetkezõ években, csak a lelketek szavára hallgassatok! Ha rugalmasan megnyíltok a változások elõtt, ha elmondjátok a Miatyánkot, ha hisztek Istenben, ha a Becsület, a Hûség, az Õszinteség, a Tisztaság, a Tisztesség, az Emberi Értékek és a Szeretet vezérli a tetteiteket, akkor semmi baj nem érhet benneteket se most, se 2012-ben, se késõbb!

(Veres Mónika
2010. május hava

www.csillagtitkok.eoldal.hu/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 3 hete Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2566 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
E-mailen kaptam az alábbi levelet:


"Filmrõl fordított tanítás"

Egy számomra lebilincselõen érdekes videóra találtam ezen az oldalon:

lightworkers.org/node/102253

ahol egy amerikai "bölcsesség-õrzõ", ahogy magát nevezi, civil nevén Kiesha Crowther, beszél az elõttünk álló változásokról, elsõsorban az idén, 2010-ben. Az elõadás nagyon friss, március végén vették fel.

Mivel engem nagyon megérintett és leküzdhetetlen vágyat éreztem, hogy ezt megosszam veletek, ezért, mivel angolul beszél a hölgy, gondoltam megajándékozlak benneteket a fordítással és összefoglalom a lényegét saját szavaimmal átadva nektek az információt. (Aki beszél angolul, érdemes megnézni a videót, mert sokkal teljesebb az élmény)
Úgy érzem, hogy mindenkinek, aki fontos számomra ezen a földön (=mindenki, akit ismerek), tudnia kell ezekrõl a dolgokról, joga van alternatív forrásokból érkezõ híreket is figyelembe vennie döntéseinél, pláne most, a változások nagy tengerében. Ezt a levelet azért kapod, hogy láthasd a teljességet. Rajtad áll, hogy mit kezdesz vele.

A film két részbõl áll, az elsõben a következõkrõl beszél: (számos egyezés van azzal az információval, amit tavaly nyáron Drunvalo Melchizedek is nyilvánosságra hozott a Magyarországról közvetített internetes elõadásán)

2008-ban összehívtak egy tanácsot a "bölcsesség-õrzõk" számára, ahol szellemi úton érkezett az üzenet, hogy el kell kezdeni felkészíteni az embereket a közelgõ és elkerülhetetlen változásokra.

3 fontos tanácsot fogalmaztak meg:
Az elsõ: kezdjünk el emlékezni õseinkre, az õsök által közvetített értékekre, kultúrára
Második: emlékezzünk arra, kik is vagyunk, s miért vagyunk itt a földön.
Harmadik: mi vagyunk a TEREMTÕK, ISTENEK és ISTENNÕK, a teremtés nem rajtunk kívül álló dolog, mert mi teremtjük saját jövõnket, egyedül mi vagyunk felelõsek érte.

Az õseink által még megélt, de mára már feledésbe merült igazságok megtalálása és értelmezése kulcsfontosságú ahhoz a fejlõdéshez, ami hamarosan mindenkit érint majd a földön, ha akarja, ha nem. Az ész helyett a szív fog vezetni, s aki nem azt éli és élteti, amit szíve diktál, nagyon nehezen tud majd boldogulni az új világban.

Mesélt arról, amikor még nem volt annyi vallás a földön, amikor az emberek egységben éltek a természettel, amikor még nem háborúztak egymással. A háborúk oka szerinte az õsi igazság ismeretének hiánya. Ha tudnánk, hogy egy másik "teremtõt" bántunk meg szavainkkal, vagy ölünk meg fegyvereinkkel, aki az énünk egy másfajta megnyilvánulása, mert össze vagyunk kapcsolva mindannyian, nem tennénk ilyet. Ha nem értjük ezt még, kezdjük el dolgozni magunkon, hogy megértsük.

Azt is értsük meg, hogy teremtõ mivoltunkban az égvilágon semmi sem korlátoz. Ha mégis vannak korlátok, azok mi magunk vagyunk, azokat mi magunk építettük.

A földön a tudatosságának elterjedését és hatalmának kiterjedését egy a horgászatban használt úszóhoz hasonlítja: ha elegendõ ember kap információt az õt körülvevõ valódi világról, akkor az úszó elkezd ingadozni, feldúlja a jelenleg uralkodó nézetek csendes állóvizét és semmi sem állíthat meg egy hirtelen bekövetkezõ, nagy erejû változást. Jelenleg ez az úszó igen-igen inog, már nem sok kell, hogy a vízbe bukjon. A teljes megbillenés várhatóan 2010 végére várható.

A következõ, az egyik legizgalmasabb rész, amikor arról beszél, hogy 2010 végéig milyen tudáshoz férhetünk majd hozzá, mert ezeket folyamatosan fedik fel elõttünk.

Beszél arról a spirál alakú égi jelenségrõl, amelyet tavaly év végén lehetett látni, fotók és videó is készült róla. Több országban is lehetett látni kisebbeket, de nem mindegyikrõl tudósított a média. Elmagyarázza, hogy õseink ismerték a jelenséget és a szimbólumot is, az õsi idõkben gyakran volt ilyen az égen. Szerinte dimenziókapu, a változások kezdetét jelenti, az új tudatosság eljövetelét. Ez már nemcsak a jövõ, ez javában történik. Ha a híreket nyomon követjük, akkor tudjuk mirõl van szó. A tudósok ugyan magyarázzák ezt ilyen vagy olyan fizikai elvekkel, a valódi válasz viszont máshol keresendõ.

Több felfedezés lesz 2010-ben.

Van egy hely, Puma Punku, ahol az épületek mértani pontossággal vannak építve, pontosabban, mintha lézerrel dolgoztak volna. Az itt található épületek térben elhelyezett alaprajza megegyezik a csillagok térbeli helyzetével.

Egy másik hely: Danura, ahol az épületek nemcsak emberi kézzel épültek máshonnan hozott kövekbõl, arról nevezetes, hogy modern, mûködõképes villanyégõt találtak, ami csaknem 17 000 éves.
Görögország több helyén õs-számítógépeket találnak.
Gíza és Tikal városok építményei, a piramisok, mértanilag pontosan megegyezõen vannak építve és a még meglepõbb felfedezés, hogy van egy harmadik testvérük a Hold felszínén.
Bolíviában, Izraelben és Etiópiában is vannak felfedezendõ dolgok, amik az év végéig napvilágra kerülnek.

Ezenkívül saját látomásaként megemlített egy fehér templomot, valahol a világon, ahol egy vak ember õriz egy dobozt, amiben régi igazságokat õriznek, s ezeket szintén felfedik. A felfedett információk segíteni fogják a mai életünket. Napvilágra kerülésükkor az emberek elkezdenek majd azon gondolkodni, hogy ezeket miért titkolták el eddig és ez változásokat hoz, felgyorsul az "ébredési" folyamat.

Ismert emberekrõl kapunk majd plusz információkat, például Nicola Tesláról, aki életében sokkal többet hozott létre, mint amirõl mi tudunk. Olyan gépet talált fel, amivel tudták az idõjárást változtatni, de a hatalmi erõk, a kormány visszatartotta az információt, ami már nem tud tovább megtenni.
Isaac Newton, akit nem értettek a kortársai, mert számukra érthetetlen dolgokról beszélt, õrültnek hitték, de nem volt az. Meg fogjuk ismerni elméleteit az idõrõl és térrõl, aminek befogadására most lettünk elég érettek.

Sokminden másról fogunk még információt kapni, az ufókról, a magasabb intelligenciáról, a pszichikai energiákról, és nagyon jó hír, hogy az orvoslás is elõre tud lépni, mert megkapjuk a szükséges igazságokat. Az emberek csontjai megerõsítést kapnak, sokkal erõsebbek lesznek és tudni fogják, hogy hogyan erõsíthetik önmagukat. Nem lesz szükség magunkon kívülre helyezett gyógyítókra, mi magunk leszünk azok, megkapjuk hozzá az információt. S amikor megkapjuk mindezt, úgy érezzük, hogy eddig egy nagy ködben éltünk.

Felfedésre vár egy nagy torony, csövekkel és vezetékekkel, olyan mint egy magas, vékony piramis, a tetején gömb lesz és víz fog folyni mellette. Megdöbbentõ, de emberi kéz által létrehozott építmény, amely mûködõképes, és ezzel az eszközzel az egész föld energia ellátását lehet majd fedezni.

A legnagyobb jó hír: a hatalom és tudás a most uralkodó ERÕ kezébõl át lesz helyezve azoknak az embereknek a kezébe, akik SZÍVBÕL élnek.


folytatása a következõben

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2567 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
folytatása az elõzõnek


A film második része fõképp arról szól, hogy mi mit tehetünk:

NEGATÍV ENERGIÁK

Forduljunk el a negatív dolgoktól. Ha ilyen hírt hallunk a tévében váltsunk csatornát, ha valaki pletykálkodik vagy rosszindulatot gerjeszt, ne beszéljünk vele. Ha újságban negatív hírt látunk, ne olvassuk el. Ne adjunk neki energiát.

SZÍVBÕL CSELEKVÉS
Kezdjünk el gondolkodni azon, mit csinálnánk szívesen. Ha nem tetszik az a világ, ami most van, teremtsünk jobbat. Ne mást várjunk cselekedni helyettünk, a mi kezünkben van most nemcsak a saját, hanem a bolygó sorsa is. Éljünk istenadta teremtõ erõnkkel, melyhez óriási segítséget is kapunk hamarosan.

RAGASZKODÁS
Ne ragaszkodjunk senkihez és semmihez. Ne azt várjuk, hogy más mondja meg mi legyen a véleményünk valamirõl. Keressük meg a saját válaszainkat. Gondolkodjunk el az életrõl, az életünkrõl magunk. Soha nem adjunk más szavára, mert az nem a mi világlátásunk, alakítsuk ki a sajátunkat.

TUDATOSSÁG
Tudatosítsuk az életünket, magunkat. Ne fizessünk nagy pénzeket azért, hogy mások mondják meg mit csináljunk. Csak figyeljünk magunkat, a minket körülvevõ életet. Kik vannak velünk, mellettünk, ellenünk. Kivel kapcsolatban vannak jó érzéseink, rossz érzéseink. Építsük le a rosszakat.

A NAGY KÖRFORGÁS RÉSZEI VAGYUNK
Ismerjük el, hogy van egy nálunk magasabb intelligencia, tudás, vagy ha úgy tetszik, rendezõ elv. Ez uralkodik az univerzumban, ennek vagyunk mi is alárendelve. A dolgok nem véletlenül történnek, aki most itt van a bolygón, nem véletlenül van itt. Nekünk dolgunk van és ezt most el kell végeznünk. Az élet sokkal több, mint mi gondoljuk.

A GONDOLAT
Értsük meg, a történelem a GONDOLKODÁS fejlõdésének történelme, és nem a technológia és termelés fejlõdésének a története. Fontos látnunk ezt, a vezérlõ elvet. Amikor a gondolkodást a természet törvényei uralták, akkor még rend volt, de aztán jött valami, ilyen volt a vallás, amely elkezdte azt tudatosítani az emberekben, hogy Õ irányít. Az emberek elhitték, amit a vallások tanítottak. Itt indult el az az út, amin most járunk. Már nem a saját gondolat irányította az embereket, hanem a vallás tanításai. Óriási különbség. Mert elfelejtettük, hogy mi teremtõk vagyunk, hogy mi teremtjük meg a saját életünk minden részletét. Ezért kell emlékeznünk. Arra, hogy kik vagyunk mi.

Tehát a GONDOLAT fontossága abban van, hogy használjuk az eszünket, mindig, mindenben, de úgy, hogy közben kössük össze gondolatainkat a SZÍVünk által súgott igazságokkal. Ha ez nincs meg, akkor és csak akkor tudjuk elfogadni az olyan jelenlegi nagyvárosok meglétét, amelyben az emberek BOLDOGTALANOK. Mert hiányzik a SZÍV a teremtésbõl. Egy szívvel alkotó ember nem teremt olyat, amitõl rosszul érzi magát.

A VALÓSÁG

Szokjunk hozzá, hogy újszerûen nézzünk rá a fizikai világra. A világ nem pont olyan, mint amilyennek látjuk. A világ most olyan, amilyennek velünk azt láttatják. Minden dolog él, tele van energiával. Lásd az energiát, élvezd a szépet! Mindenki megteheti ezt, aki akarja. Csak gondolatban kell átállítanunk magunkat, a hitrendszerünket. Napfelkelte és naplemente alkalmas az energia meglátására. Fáknak és növényeknek is láthatjuk az energiáját, ha látni akarjuk. S ami a leglényegesebb, hogy meglássuk, ez az energia tart bennünket életben. Az az energia, ami mindenhol ott van. Minden élõben. Ez nem az adás-kapás energiája, ezt rosszul tudjuk. Ki kell javítani ezt a látásmódot.

ENERGIA = TÁPLÁLÉK, TÖLTEKEZÉS

Meg kell tanulnunk energiát átadni, átvenni a növényektõl, hegyektõl, folyóktól. A természetbõl, ahogy adva van. Ne egymástól vegyük el az energiát, inkább töltõdjünk fel abból, ami körülöttünk van. Jelenleg egymástól veszünk el energiát, mert azt hisszük, csak ez az út van. Ha egy beszélgetésben valaki mindig vezeti a fonalat, közbevág, vagy sokat beszél, õ elvesz, aki hallgat, keveset szól, õ adja az energiát. De ha adunk, akkor töltekezni kell, s erre a természet az egyik legmegfelelõbb. Ha energiára van szükségünk, menjünk ki a természetbe, ne másokat "csapoljunk" meg. Ha valaki megtámad, akkor ne érezzük magunkat rosszul miatta, ne hagyjuk, hogy vegyenek tõlünk. Inkább töltõdjünk, amikor csak tudunk. Amikor kint vagyunk, csak ülhetünk a természetben, vagy akár a kertben, már akkor töltõdünk. Ne legyünk bent sokat. Figyeljük a kintlétet, mikor kint vagyunk, sokkal frissebben jövünk vissza a belsõ terünkbe. Bizonyítottan a hegyek tetején van a legerõsebb energia, akkor kapunk a legtöbbet. Ha tehetjük, menjünk el ilyen helyekre.

HOZZÁÁLLÁS MÁSOKHOZ

Ne másokhoz viszonyítsuk magunkat. Nem érdekel, hogy ki mit ért el, hol tart, mindenkinek saját feladata van. A személyiség nem fontos, csak a jól-lét. Ki vagy, miért vagy, hogyan tudod a legtöbbet kihozni magadból. Ez számít. Van elég energia, mindenkinek jut belõle. Kérdezd meg magad, miért akarsz itt lenni. Ha igaz, hogy nem véletlenül vagyunk itt a földön, mi lehet az oka annak, hogy ÉN itt vagyok?


ÁLMOK

Figyelj az álmaidra. Legyenek azok éjjeli álmok vagy nappali álmodozások. Minden fontos, ami megtalál. Gondolkodj el rajtuk, miért jönnek azok a képek. Mire figyelmeztetnek? Ha valamilyen ötleted támad, hirtelen gondolat, figyelj oda rá. Ha furcsa véletlenek esnek be az életedbe, gondolkodj el rajta miért történt. Most minden számít, a felettes éned információt küld neked, csak oda kell figyelned. Ezek vezérelhetik az életed. Meg kell hallgatnod õket. Nem szabad felülírni a racionális agyaddal és elhessegetni. Nem azért jönnek, hogy elhessegesd õket. Figyelmeztetnek. Ha jól teszed fel magadnak a kérdést, hogy miért jönnek ezek az életedbe, a helyes válaszokat fogod kapni.

FEJLÕDÉSED MIBENLÉTE

Amennyiben ragaszkodsz bármihez és bárkihez, az megállítja a saját fejlõdésed. Mindenkit szerethetsz, mindenkit elfogadhatsz, hiszen ez itt igazából a feladatod, de nem szabad megakadni másokon, elfogadni, amit mások mondanak, meg kell találnod a saját válaszaidat. A SZERETET ereje mozgat mindent, ezen keresztül tudod megélni az életed, ezen keresztül szemlélve semmit sem fogsz elutasítani és ez a fejlõdésed útja is. Igazi feladatod megtalálni azt a szeretetet, amin keresztül fel tudod fogni az élet teljességét úgy, ahogy van, mert minden tökéletes úgy ahogy létezik.


Köszönöm, hogy végigolvastad. Remélem téged is legalább annyira lelkesített és feltöltött az itt közölt információ, mint engem, mikor elõször hallottam ezt az elõadást.

Szeretetteljes szép jövõt nektek!
Ragyogó szeretettel:
Piroska
Kelt: 2010. április 17-18.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja #2590 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások

Levélváltás egy baráttal


Egy barátom írta nekem:

"A drágulás hullámai egyre több embert taszítanak az éhhalál szelére....lassan -lassan lehetetlené téve a puszta létezést is. Ember embernek lesz farkasa."


És a válaszom erre:

Ez tejesen törvényszerû a fizikai síkon. És ha megnézzük a János Jelenéseket errõl már volt szó.
A Cunami (Tsunami) óta beléptünk az utolsó "felvonásba", és szemmel láthatólag felgyorsultak az események.
Én ezt a saját példámból is tudom, mert eddig este 8-kor lecsukódott a szemem, amikor lement a nap, és hajnalban keltem. Most éjfélkor fekszem, és ugyanúgy hajnalban kelek pár óra alvással teljesen pihenten, és az augusztus óta van.
Figyelmeztettek egy pár rossz szokásomra is, amit meg is változtattam (legnagyobb bánatomra le kellett szoknom nyár közepén a hideg söröcskérõl, és azóta is minden alkohol tiltott a mentális frissen tartás miatt), és figyelmeztettek, hogy nemsokára szükségem lesz a kondimra is, így 136 kg-ról már 120 -re letornáztam magam, sajnos készülni kell egy komoly változásra, ami igénybe veszi majd az embereket, a szervezetet!!
Szellemtannal foglalkozó barátaim is hasonló dolgokról meséltek, a nap 24 óráját ki kell használni a tanításra, tanulásra, fejlõdésre.

Barátom írja:

"A hamis ideológiák záporában az emberiség, mint buta csorda akármire felhasználható, aki egy koncot ígér, mutat. Ennek fényében, most lesz igazan nehéz embernek maradni...azaz az Isteni eszme követõjének maradni/lenni.
Nem tudom én vagyok-e pesszimista, de úgy érzem, hogy a végsõ idõk nagy viharának elsõ szellõlebbentése megérintett minket."


Válaszom erre:

Pontosan errõl van szó, és megy a megmérettetés, a "megpecsételés", és sokan most tesznek életüket meghatározó komoly döntéseket!
Ez pontosan és röviden azt jelenti, hogy akik nem méltóak arra, hogy a tisztességes és szeretetre vágyó szellemtársaik között éljenek, azok "számûzve" lesznek több millió (vagy milliárd) évre egy alantasabb Kozmoszba, és ott is a geológiai szférákba, ahonnan újra a testetöltés kegyelmi állapotán keresztül kezdik elölrõl szellemi evolúciós útjukat újra.

Most fognak vizsgázni a szellemi lények. A "gonosz" szabadjára van engedve, most azt látják az emberek, hogy lehet lopni - csalni - ölni büntetés nélkül, és akinek olyan a lelkisége, az meg is teszi, és ezzel...nagyot fog bukni majd, de ezt nem tudja elõre, mert most ezt "büntetlenül teszi", sõt fürdik a cselekedetének eredményében boldogan, lenézve "alantasabb" társait... és majd jön a meglepi...

Most jön az az idõszak, amikor "megélhetési bûnözök" kerülnek elõ, amikor elvágják egy falat kenyérért a másik nyakát, ahelyett, hogy hinnének Isten igazságosságában, és Jézus szavainak igazságában!
"aki elveszti értem életét, annak örök életet adok!"

Mit is jelent ez a mi nézetünkbõl?

Ha kell, éhen halok a fizikai síkon, és tisztességesen élek az utolsó pillanatig, nem bántok senkit, se hanem szeretettel életem utolsó pillanatáig segítem a többieket, és ha éhezek, se veszem el a másikét, és ha meghalok.... és itt a fizikai síkon a romlandó test elpusztul, és a lélek örök életben fog ragyogni, amikor a HIT élõvé változik!
És ez komoly lemondás, és próba átélésével lehetséges.

Elvesztem a munkám? Nem lesz ennivalóm?


Mit is vesztek el? A "színházi játékban a fizikai síkon" a színdarabban játszott figurám szerepét, és levonulok a színpadról, mert nem kell többé szerepet játszanom!
A szellemi közlések szerint, amikor elérjük azt a szellemi szintet, hogy beléphetünk a 4. szférába, a "menny elõcsarnokába", akkor itt a fizikai síkon egy utolsó, szenvedéssel teli életet kell megélni, nagy próbát kiállni, és nem kell többet visszaszületni, és egy szebb világ részesei leszünk.

Az Isten - hit mindenen átsegít minket. Mindig eszünkbe kell jutnia, hogy Jézus értünk, érted, értem halt meg!


Barátom írja:

"Nem vagyok híve az összesküvés elméleteknek, de vajon az egész nem egy
vezérelt folyamat ? Ha véletlenül mégis igen, akkor ki/kik által ?



Válaszom erre:

A szellemi vezetés törvényszerûen próbáknak vet alá, és ilyen próbák mindig voltak az emberiség történetében ciklusosan,

Ennek a próbának (vizsgának) vagyunk "szenvedõ" áldozata. De csak ezen keresztül vagyunk képesek megtisztulni! A "szenvedés" alkalmas egyedül rá, a "jólét" ritkán tanít a jóra!
Igaziból a szabad akaratunk nem annyira szabad akarat, maximum 3-5%-ban mûködik, mert az elõre megtervezett életünknek (színdarabnak) kell játszódnia, hogy a lélek azokból az élethelyzetekbõl tanuljon, fejlõdjön.
Aki eltér ettõl - mert el lehet - az hamar befejezi az életét, és "leveszik az élet színpadáról".
Honnan tudod, hogy dolgod van a földön? Onnan, hogy még élsz!

De azért sok minden belefér ebbe a 3% -ba!

Ismerjünk fel mindent, hogy értünk van a szenvedés, értünk van a "most" rossznak tûnõ dolog is, keressük meg mindenben a mozgató "rúgót", hogy mi miért van, és a felesleges szenvedéstõl megkíméljük magunkat!

Nagyon készül valami, hiszen az utolsó pillanatokat éljük, és bármikor történhet valami "különleges", és fõleg azok félnek, akik a lelkük mélyén érzik, hogy még nem állnak készen!

A fizikai én nem törõdik ezzel, a szellemi ÉN, pedig már jajgat és szenved, és ezt érzik tudat alatt az emberek!

Ezért is kell teljesen odafigyelni magunkra, a fejlõdésre, és segíteni azokon, akiken csak lehet
--Seng--

A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem, hogy mennyi élet volt éveidben...
/ Abraham Lincoln/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
16 éve 3 hete #2621 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
A Föld változásai

A változások az élet számos területén tapasztalhatóak

2012

Kedveseim!
Sokan kíváncsiak vagytok a 2012 év történéseire. Vannak köztetek akik félnek eme változásoktól,vannak akik nagy reményekkel néznek elébe és vannak akik semmit sem hisznek el ebbõl az egészbõl.
De mi is az igazság, mit várhatunk a jövõtõl, és hogyan tudunk rá felkészülni, ezekre a kérdésekre igyekszem értékes gondolat ébresztõ sorokat írni.
. Az idõjárás egyre szélsõségesebb, a világ egyre örültebb, az emberekben bizonytalanság uralkodik, kiszámíthatatlan minden ami körülöttünk van, a személyes életünk is folyton újhabnál újabb kihívásokkal szembesít. Sokszor nagyon rosszul érezzük magunkat, érthetetlenül mély fájdalmakat élünk meg, azok a dolgok, amelyeket eddig eltûrtünk mára elviselhetetlenné váltak. Keressük az életünk mélyebb értelmét, az okot, amiért leszülettünk, és határozattan érezzük, hogy valami történik, amit még nem tudunk felfogni. Az eddigi életformánk már nem elégit ki és keressünk valami ujjat, vagy olyan drámai történések elszenvedõi vagyunk, amelyek arra késztetnek, hogy keressünk magasabb eszméket. Sok kapcsolat felbomlik és az eddigi elavult életszemléletünk, összeomlik. Mindez azért történik, hogy kibújjunk a csigaházunkból, hogy kitörjünk mindabból, ami köt és a lét alsóbb vegetációs állapotában tart.
Az angyalok most fújják a trombitákat, és mély álomból ébresztik fel az emberiséget.
A "végítélet" napjait éljük, itt az idõ a nagy változásokra mind a személyes mind a globális létre nézve. Fel kell ébrednünk a sötétség illúzióiból, hogy felkészüljünk az új korra amely teljesen más alapokra helyezi az emberi létet. Fel kell újra fedeznünk lényünk teljességét, hogy nem csak test vagyunk, hanem lélek és szellem. Isten csodálatos gyermekei vagyunk, akikben ott lakozik az isteni teremtõ erõ, hatalmas erõ lakozik bennünk, amelynek még csak nem is vagyunk tudatában. Egy nagy egész részei vagyunk, és hatással vagyunk mindenre és mindenkire a világegyetemben.
Ha akarjuk, ha nem felül kell vizsgálnunk eddigi élet szemléletünket, az életünk értelmét, a magasabb eszméinket, az értékrendünket és szembe kell néznünk bolygónk kizsákmányolásának eredményeivel. .
Van mitõl félnünk?
Nem! Még ha a változás vég kimenetele teljes pusztulás, akkor sincs mitõl félnünk, hisz halhatatlan szellemi lények vagyunk, akik számos feladatot vállalnak a lélek fejlõsük ciklusaiban és végül mindig Atyánk szeretõ karjaiba kötünk ki.
Ezért soha ne engedjétek, hogy a félelem szelleme és energiái eluralkodjanak rajtatok, hisz akkor lecsökken az energia szintetek, káoszt és kétségbe esést szülve bennetek.
A fél-elem, olyan elem amely manipulálva a mélybe taszít minket, el kell vetnünk az ilyen érzéseket, felül kell emelkednünk rajta.
Számos földi hatalom, csoport, és lény manipulációs eszköze ez amely meg akarja akadályozni a változást vagy legalább késleltetni..

Mit tehetünk? Várjunk ölbe tett kezekkel a nagy átalakulásokat?
Nem!!! Álljunk neki a munkának! Minél többen ébredünk fel, minél jobban tudunk a szeretett eszméje és isteni törvények szerint élni annál könnyebb lesz mindenkinek az átmenet.
A változások mindenképpen megtörténnek, de hogyan az csak rajtunk áll. Számos jóslat érvényét vesztette, mert már nem ott tartunk ahol elméletileg tartanunk kellett, volna. Az emberek rohamosan egyre többen azon munkálkodnak, hogy jobbá tegyék a világot.

A következõ cikkek különbözõ forrásokat jövendöléseit, elméleteit mutatja be, de hogy lesz pontosan az csak rajtunk áll és az is hogy hogyan éljük meg.

Samel

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.532 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24