header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

"2012" és a vele kapcsolatos írások

Több
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #3550 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.


Kaoru Nakamaru - Fontos információk 2012-rõl





(Kaoru Nakamaru videó feliratozásának fordítása cseh nyelvrõl magyarra -
)



Kaoru Nakamaru hercegnõ vagyok Japánból. 1976-ban volt egy fantasztikus élményem, amikor megnyílt a harmadik szemem. Azóta kommunikálok UFO emberekkel, és olyan lényekkel, akik a belsõ világ (Agartha) fejlett civilizációjának tagjai. Ezen információk birtokában meg vagyok gyõzõdve arról, hogy 2012.12.22-én Földünk átmegy három nap alatt az 5. dimenzióba.





Van egy hely, amit NURU-nak (Nibirunak) hívnak, amely mellett elhaladunk. Három nap és éjszaka nem lesz áram és teljes sötétség lesz. Semmilyen Nap, semmilyen csillagok és semmilyen fény nem lesz. Teljes sötétségben leszünk három napig. Semmilyen információ nincs közzétéve ezzel kapcsolatosan ezen a bolygón. Az árnykormány emberei ezekrõl az információkról tudnak és azt gondolják, hogy megmenthetik magukat. Megpróbálnak elmenni errõl a bolygóról vagy föld alatti városokat építenek Atlantában, Norvégiában, Hollandiában, Svájcban és Ausztráliában. Szerintük kb. 10000 kiváltságos ember életét lehet megmenteni, ha ott fognak élni. Úgy gondolom, hogy ily módon sem sikerül nekik.



Meg kell tisztítani magunkat lelkileg és fizikailag. Ez nagyon fontos! Elárulom Önöknek, hogy mi képen tegyék ezt. Isten maga a fény, a szeretet és az energia. Az Ö szeretet energiájának egy része szívünkben van. Hazudhatunk más embereknek, de saját magunknak nem. Mindenki lelkében megtalálható a Teremtõ ezen tulajdonsága, amely reinkarnálódik és ez az úgynevezett örök-láng, amelyet magunkkal hordozunk. Lelkünk megtisztulásakor születésünktõl kezdve minden 5. évben visszamenõleg megnézhetjük lelkiismeretünket, viselkedésünket, gondolatainkat és tetteinket. Megtudhatjuk , hogy milyen módon bántottunk másokat. Ezt tisztázni kell és megtisztulni minden alakalommal, amikor ezt tudatosítjuk. Ilyenkor mélyen lélegezzük át a problémát a tisztulás érdekében. Ily módon megszabadulhatunk a szívünkbe lapuló sötétségtõl, és a helyét aranyfény tölti be.



Még mindig van egy kis idõ 2012.12.22-ig. Fizikailag úgyszintén megtisztulhatunk . Ne igyunk dobozos italt, mert az alumínium nagyon káros az emberi testre. Anélkül, hogy tudnánk sok mérget nyelünk étel és ital formájában. Minden alkalommal tudatosítsuk ezt! Fontos még a napi mozgás, és annak a napi megfigyelése, hogy lelkünk hogy érzi magát.



Az ember nem más, mint fény és szeretet, mivel szívünkben a teremtõ egy részét hordozzuk és ez a rész mindig reinkarnálódik. Testünket itt hagyjuk a Földön, de a mi lelkünk tovább él és folytatja útját. A Földön megélt életeimre emlékszem néhány ezer évre visszamenõleg, és még azokra az életeimre is, amelyeket más bolygókon töltöttem. Minden emlék visszajön és képes vagyok olyan nyelven is beszélni, amelyet sosem tanultam. Tehát fizikai tapasztalataim alapján kijelenthetem, hogy az inkarnációs teória igaz.



Azt gondolom, hogy mindenki, aki hallgatja beszédemet az megmenekül. 1913-tól két fajta emberre osztódik Földünk lakóssága, akik hisznek ebben a nézetben és akik nem. Azok az emberek, akik nem hisznek benne vagy nem értik vagy a lelki sötétségben vannak, egy másik bolygóra fognak leszületni. Hasonló bolygóra, mint a Föld, ahol erõszak és háború van.



Nagyon szépen köszönöm



Fordította: Sagát István


(forrás:http://drunvalomelchizedek.network.hu/blog/drunvalo-melchizedek-hirei/kaoru-nakamaru-fontos-informaciok-2012-rol

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #3570 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.

2012.12.21. A NAP SZÍNEVÁLTÁSA - A NAP KVANTUMUGRÁSÁNAK 3. OKA - JELAILA STARR, a
Nibirubeliek kontaktja által
- részletek Jelaila múlt heti Hírlevelébõl

Írta: JELAILA STARR
2012. december 13.

2012.12.21. A NAP SZÍNEVÁLTÁSA - A NAP KVANTUMUGRÁSÁNAK 3. OKA





3 NAPOS SÖTÉTSÉG

NIBIRU/X BOLYGÓ VISSZATÉRÉSE

ÁTKELÉS A GALAKTIKUS EGYENLÍTÕN


A 3 NAPOS SÖTÉTSÉGRÕL - A NAPFOLTTEVÉKENYSÉG

A 3 napos sötétség a Nap felmelegedéséhez kapcsolódik, és ez a kvantumugrásával van összefüggésben, és ekkor a sárgából-sárga fehér színû Nappá változik át (színeváltás). Amikor a fémet felmelegítik, akkor az is színeváltozásán megy keresztül, vörösbõl kék-fehérbe. Így a legújabb kutatások is utalnak már arra, hogy a Napunk már nem ugyanaz, aki volt. Ahogy Daniel is utal erre cikkében: ( americankabuki.blogspot.com/2012/11/dani...ed-investigator.html .) - A Napfoltok sötétnek és hidegnek látszanak, de ez egy inverz hõmozgás eredménye, amikor annyira forró, olyan forró, hogy az már hidegnek tûnik, és a Nap abban a régiójában ahol ez történik, akkor az a régió sötét foltba változik át, mintegy napfolt "árnyék" -ként jelenik meg. Vannak már erre utaló jelek, hogy mi okozza a színeváltásának kialakulását. Ebben a kivételes idõben a teljes Nap majd árnyékot vet, de ehhez az kell, hogy, mint egy fényes villanás, mint a szupernóvák esetében fellobbantsa a fáklyáját, amikor a gáz eléri a tûzét (mint üzemanyag, további elemek is elérhetõvé vállnak, ahhoz hogy a mágneses ionizációban ugorjon), ezután a Nap elsötétül úgy mintha eltûnt volna. De ez csak egy rövid ideig tart, amíg az új üzemanyaga eléri és fellobban benne és a Nap, ekkor visszatér a kiegyensúlyozott zónájába.



A NIBIRU VISSZATÉRÉSE




A Nibiru feltételezett visszatérése ugyanakkor szintén ebben az idõpontban várható. Ha visszaemlékezünk a korábbi üzeneteinkre, amikor arról beszéltem, hogy a Nibiru a gyûrûjével hogyan és mikor érintkezik kéthetenkénti idõ-csomópontjainkban, a nyári/téli napfordulón mindkét alkalommal. De ahogy már azt kijelentettem a legjobb forgatókönyv esetében is, mi csak egy Pillantást kapunk most a Nibirutól. Ennek az az oka, hogy a Nap közöttünk lesz. (A Föld és a Nibiru között) és így a Nap megvéd bennünk a Nibiru mágneses mezejének teljes erõsségétõl. Ha teljesen, akadálytalanul pillantana a Nibiru a Földre, az egy nagyon rossz hírt jelentene, mert a Nibiru képes lenne arra, hogy a Föld mágneses magvát maga felé rántsa, és ez esélyt adna arra nézve, hogy a Föld pólusváltáson menjen keresztül.



Mondtam már azt korábban is, hogy (2012. december 21.-én) a Nibiru csak egy pillantást fog vetni a Földre, amely azt jelenti majd, hogy teljesen biztonságban leszünk ebben az idõben.

A két ok közül, hogy a Nap egyre forróbbá válik, tehát az egyik a Nibiru jelenléte. Ha elolvastátok a Milleneumi Próféciákat (( www.millenniumprophecy.com )), akkor tudhatjátok azt, hogy a Nibiru valójában egy szoláris rendszer, egy barna törpe nappal, amely minden 3600 évben érkezik be a mi környékünkre. Ahogy a Nibiru naprendszerével egyre közelebb kerül hozzánk, akkor az Aszteroida Övezet porát és törmelékét tolja a Föld felé. Ez a por és törmelék kombinációja, amelyet a Nibiru rendszere maga elõtt tol, extra üzemanyaga a mi Napunknak. (Ennek a pornak és törmeléknek a Napba kerülése, elfogyasztása okozza azt, hogy a Nap egyre forróbbá válik.)



A GALAKTIKUS SZUPERHULLÁM




A galaktikus szuperhullám a 3. oka annak, hogy a Nap megteszi a kvantumugrását. Ez az energiamezõ/galaktikus szuperhullám a galaktikus magból/méhbõl árad ki (a tudomány ma azt tartja errõl, hogy a fekete lyukak, valójában az új napok születési helyének elsõ fázisa, azért is és amiért is az energia kifelé is áradhat onnan, nemcsak magába szív mindent), és így az evolúciós létezésének elõszobája. Az energiamezõ rezgése most sokkal nagyobb sebességû, mint amit megtapasztalunk most. Amikor az anyag a természetes mezejébe kerül, akkor ezen a területen felgyorsul és felgyorsítja a rezgését, és ez történik most. Hogy hogyan hat ez a Napunkra, a galaktikus magból, egyre gyorsabban kiáradó rezgés? Úgy hogy felgyorsítja a Napunk égését.



Tehát azt látjuk, hogy a Napunk keresztülmegy egy lényeges változáson, és ahogy a Nap ezt teszi, úgy a bolygói is végbemennek ezen. Minden életforma a Földön egy felgyorsulási folyamaton esik át. Most visszatérünk az Idõvonalra.



Az volt a jövendölés, a prófécia erre az idõre, hogy a Nap eltûnik 3 napon keresztül. Idõvonalat vált és keresztülmegy a galaktikus szuperhullámon, meglehet, hogy ez egy nap alatt, vagy néhány óra alatt történik meg. De ez sem biztos most, mert az attól függ hogy mennyire vagyunk benne már ebben a váltásban. Személy szerint én azt szeretném, hogy ez az átmenet minél elõbb történjen meg, és lehetõleg éjszaka és inkább felhõs idõben. A gyors változást az hozhatja létre, ha az emberek nyugalmukba maradnak, és nem esnek tömeges pánikba.



Mit tehetünk azért, hogy könnyebb legyen ez az átalakulás?



Ne feledjétek azt, hogy mi most egy idõvonalat váltunk a választásunk, döntésünk szerint, és a döntéseinket ezért a tiszta érzésünk szerint szükséges meghozni. Tehát erre az a válasz, hogy a lehetõ legtöbb tisztítást végezzük el. Képzeljük el azt, mi történne akkor, ha mindenki egyszerre hozzáfogna a mája tisztításához? Sokkal világosabb, tiszta lenne minden, ha a milliónyi negatív hangzástól megtisztítanánk a Föld energiamezejét, és ezzel azt idéznénk elõ, hogy a bolygó váltása könnyebb és még gyorsabb legyen. Azon a ponton, amikor megtapasztaljuk majd a 12/21 napot, az csak egy másik napot jelent majd, de egy olyat, amikor a Nap már fényesebb fog sugározni. Ezután újra a döntéseink, és a teremtõ erõnk kezébe kerül minden.



Jelaila Starr

ncstarr@earthlink.net

közreadja: www.foldicsillagok.hu

Készült a Kristályos Korszakunk beindítása elõtti 9. napon

Áldott Világelejét, Emberi-angyalok!!!

(emaailban kaptam)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 6 hónapja #3579 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.



Õsi jóslatok 2012-re - A húszéves átmenet az Aranykorba

Diana Cooper - 2012-es-azutan

www.dianacooper.com

hu.scribd.com/doc/51300950/Diana-Cooper-2012-es-azutan

Õsi jóslatok 2012-re- A húszéves átmenet az Aranykorba

2012. december 21. egy 26 000 éves csillagászati idõszak végét és egy új korszak kezdetét is jelzi. Azon a napon ritka együttállás lesz megfigyelhetõ a Föld és a Nap között. A múltban ilyen együttállások esetén szerencsétlenségek és katasztrófák következtek be az emberiség alacsony tudatossága miatt.


Ez alkalommal azonban lehetõségünk nyílik egy új és dicsõséges korszak megteremtésére - de mindenkit arra kérnek, hogy vegye ki ebbõl a részét, mert a végeredmény még nem biztosított. Lady Gaia, a Földet felügyelõ hatalmas Lény elrendelte, hogy a Földnek és minden rajta élõnek fel kell emelkednie.

Ez azt jelenti, hogy mindenkinek és mindennek fokoznia kell a rezgésszámát. Ha készen állunk,akkor 2012 egy csodálatos, új életforma kezdete lehet mindannyiunk számára.

A húszéves átmenet az Aranykorba


2012. december 21. egy új, húszéves átmeneti idõszak kezdete, amely eljuttat bennünket 2032-be. Ekkor valóban kezdetét veszi az új Aranykor.

2012 téli napfordulóján a Neptunusz, a Plútó és az Uránusz úgy helyezkednek majd el, hogy kölcsönösen hatást gyakorolnak egymásra. A Neptunusz a felsõbb spiritualitást jelképezi, a Plútó az átalakulást, az Uránusz pedig a változást.

Amint az energiák együttmûködnek, erõteljes hatással lesznek a bolygó tudatosságára. Lehetséges a rezgésszám óriási megváltozása- egyénileg és kollektíven - mindaddig, míg bölcsen használjuk az energiát. A tervezett változás olyan rendkívüli, hogy az õsi bölcsek nem tudták megjósolni, mi fog történni e dátumot követõen.

A régiek elõrejelzései


A MAJÁK 2012. december 21-ét a Teremtés Napjának nevezték, és azt jósolták, hogy az aznap beérkezõ energia aktiválni fogja a kundalíni-erõt az egyénekben és a bolygón. A jóslatok azt állítják, hogy stimulálni fogja az elmúlt életeinkkel és a valódi énünkkel kapcsolatos genetikai emlékeket, és sok ember megvilágosodását és felemelkedését mozdítja majd elõ.

Azt is elõrevetítik, hogy a bolygószintû kundalíniereje segíteni fog az összes piramis aktiválásában és ki-igazításában, ami összeköt bennünket az univerzumon belül minket megilletõ hellyel, és azt is, hogy ez a szoláris tudatosság újjászületését fogja eredményezni az emberiségben. A piramisok (maja, egyiptomi stb.)kozmikus számítógépek. Emellett az univerzális energia generátorai és alállomásai is.


AZ INKÁK szerint 2013 elõtt egy aszteroida fogja elõsegíteni a Föld megtisztulását.

AZ AZTÉKOK szerint a jelenünk a világ ötödik napja vagy "korszaka", amely egy 26 000 éves idõszak vége.

A BENNSZÜLÖTT AMERIKAI bölcsek közül sokan egyetértenek abban, hogy 2012-ben kezdõdik az ötödik világ.

A HOPIK azt állítják, hogy 2012 egy korszak vége - hogy egy 25 éves megtisztulási idõszak után az általuk "Felemelkedésnek" nevezett kor következik majd.

A CSEROKIKNAK saját naptáruk van, amely 2012-vel befejezõdik. Egyetértenek abban, hogy a korábbi világok kataklizmákban értek véget, és talán ez a világ is erre a sorsra jut.

A SZENEKA INDIÁNOK szerint 2012-ig lesz egy 25 éves megtisztulási idõszak.

A MAORI hagyomány szerint 2012-ben felemelkednek az illúzió fátylai, és egybeolvadnak a fizikai és a spirituális síkok.

AZ AFRIKAI SÁMÁNOK is beszélnek 2012-rõl. Például a zuluknak van egy meséjük a 2012-es katasztrófáról.

AZ EGYIPTOMI mítoszok arra utalnak, hogy 2012 vége egy bolygószintû tudatosságváltozás elõhírnöke.

A PLEJÁDOK NAGY NAPTÁRA, amely egy, a Plejádok mozgására alapozott kozmikus naptár, 2012. december 21-én ér véget. Jelenleg a más galaxisokból a Földre érkezõ, magasabb energiák a Plejádokon keresztül érkeznek. Most sok csillaggyermek egy ideig a Plejádokon marad - amely a megtestesülés elõtti pihenõhely - annak érdekében, hogy felkészüljenek a Föld lassúbb frekvenciáira.

2012 után minden ilyen csillagember közvetlenül egy fizikai megtestesülésbe érkezik majd, átalakító nélkül, és így magasabb rezgést fog hordozni. Magas rezgésszámú anyát kell majd választaniuk, aki képes ezt befogadni.

A TIBETI ÉS A ZSIDÓ NAPTÁRAK azt jelzik, hogy 2012 egy hosszú ciklus vége. A Védák szerint a visszaemelkedés a fénybe 2012-ben kezdõdik. Sok HINDU hisz abban, hogy Kalki, akit avatárnak és Visnu úr utolsó megtestesülésének tekintenek, 2012-ben jön el.

Ha képes megvilágosítani 60 000 embert a téli napforduló elõtt, akkor elindíthat egy megvilágosodás-hullámot. Ha nem, akkor a Földön elmulasztjuk ezt a rendkívüli lehetõséget.
BRAHMA KILÉGZÉSÉRÕL úgy vélik, hogy 26 000évig tart. A kilégzés végén van egy kozmikus pillanat,amelynek során megnyílnak az ég kapui. Ebben a né-ma idõpontban csodás dolgok történhetnek, beleértve az emberiség átalakulását is.


A 25 éves megtisztulási idõszak

A bölcs öregek szinte mind belefoglalták jóslataikba azt a tényt, hogy 2012 elõtt egy 25 éves megtisztulási idõszak fog bekövetkezni. Kecalkoatl nevéhez fûzõdik a"13 mennyország és 9 pokol" nevet viselõ jóslat.

Azt állította, hogy az 1987. augusztus 16-án véget érõ "Pokol-ciklus" után egy békés idõszak következik majd.1987. augusztus 17-én következett be a Harmonikus összerendezõdés néven ismert bolygóegyüttállás, 2012 elõtt 25 évvel. Aznap több ezer fényküldött ment fel hegytetõkre vagy szent helyekre, hogy szeretetért és békéért imádkozzon, illetve meditáljon a Földön.



2012-es év

MI FOG TÖRTÉNNI 2012-BEN?

Azt mondták, ha készen állunk, egy fokozatos, de gyorsuló ébredés következik, amint az emberek megnövelik a rezgésszámukat.

Ez mindenütt az embereken múlik, és ezért olyan fontos, hogy a fényküldöttek a jóra koncentráljanak, és megtartsák Arany Atlantisz visszatérésének látomását. Számos jóslat nagy kihívást jelenthet. De felül kell emelkednünk rajtuk, és a csodálatos lehetõségekre kell koncentrálnunk.

2012-t a "magzatmozgásnak" tekintem. Ez az a pillanat, amikor érzed, hogy a baba rugdos a méhedben, és tudod, hogy az átalakulás valódi. De még van idõd az elõkészületekre, mielõtt felbukkan az új élet.

A végeredmény azon múlik, hogy hányan készülnek fel rezgésük megemelésével erre a jelentõs idõszakra, és hogyan fogadják a kozmikus pillanatok energiáját.

A 2009-es tudatosság alapján valószínûleg a következõ eredményt fogjuk megtapasztalni

A harmadik dimenzióban élõ hatalmas tömegek, akik materialisták és spirituálisán zártak, mindent visszatartanak. A felkészületlen lelkek jelenlegi megtestesülésük végén azt fogják választani, hogy útjukat egy másik harmadik dimenziós bolygón folytatják. Ügy távoznak majd, hogy hálásak lesznek az itteni létezés lehetõségéért. Pillanatnyilag azonban rengeteg emberre van nagy hatással a világszerte bekövetkezõ változás légköre.

Tehát az általános tudatosság szintjétõl függõen sok olyan ember, aki jelenleg csak a fizikai világban hisz, felébred majd, és lelkileg megnyílik. Lesznek, akik kezdenek majd szellemeket, tündéreket vagy akár angyalokat és megvilágosodott mestereket látni vagy hallani.

Mivel a csakráik nincsenek hozzászokva a magasabb energiához, ez megzavarhatja és megrémítheti õket. Különösen akkor, ha a hitrendszerük vagy a vallásos hátterük azt sugallta nekik, hogy nincs ilyen dimenzió. Ennek következtében alaposan megnövekedhet a mentális betegségeknek nevezett jelenségek elõfordulása.

Sok ilyen embernek kicsúszhat a talaj a lába alól, és segítségre lehet majd szüksége. Már láttunk példát olyanokra, akik nem képesek megbirkózni a beérkezõ fény gyorsabb rezgésével. Alantasabb fantáziáikat élik ki, amelyhez az internetet is felhasználják. Ha segíteni akarsz nekik, nagymértékben támogathatod õket azzal, hogy megáldod a világhálót, és fényt küldesz neki.

A legfõbb lehetõségek 2012-re

A legfõbb lehetõséget az jelenti, hogy a harmadik dimenzióban élõk közül rengetegen megnyitják majd a szívcsakrájukat, és a fény negyedik dimenzióssá változtatja õket.

Ha a szívünk nyitott, akkor nem tudunk egymásnak ártani, ez tehát bolygónkon mindenütt a békemozgalmak spontán felbukkanását fogja eredményezni.

A spirituális világokra való ráébredés számukra tudatosságuk csodálatos kiterjesztését jelenti majd. Nyitott szívükkel automatikusan szeretni és tisztelni fogják a többi kultúrát és az állatokat, és így a gyerekek,az állatok és a menekültek számára az egész világon jobb feltételek születnek.

Emellett kezdik majd megérteni az elmúlt életeket is, tehát egyre inkább emlékezni fognak arra, hogy kik õk valójában, és méltányolni fogják hosszúra nyúlt lelki utazásukat. Amint felismerik nagyszerûségüket és értéküket, elkezdik majd tisztelni önmagukat, egymást és minden más lényt.

Az Egység érzését fogják átélni az állatokkal, a növényekkel és az embertársaikkal. Az embereket testvéri érzések fogják átjárni, és a közjó érdekében kezdenek el tevékenykedni.

Rengetegen fognak a megvilágosodás és felemelkedés útjára lépni!


..


Hogyan segítsd a folyamatot?



1.Tedd békéssé és harmonikussá az életedet. Ekkor energiád automatikusan megemeli majd mindenkinek a rezgését, akivel kapcsolatba kerülsz.

2. Ismerd fel, hogy mindenki egyenlõ, és bánj velük eszerint.

3. Tisztelj minden életformát a bolygón, a szikláktól, rovaroktól és növényektõl kezdve az állatokig és emberekig.

4. Ne adj energiát a félelemnek, a sötétségnek vagy a tömeghisztériának. Ehelyett koncentrálj a jóra, a bölcsre és a nagyszerûre, hogy az terjeszkedjen.

5. Vizualizáld, hogy a világ minden táján békében és szeretetben éljen mindenki.

6. Járj úgy, hogy lábadat a földön, fejedet pedig az égben tartod. Ha elég ember követi ezt, akkor elkerülhetetlenül növekednie kell minden ember tudatosságának. Az a feladatod, hogy állhatatosan tartsd a fényedet és viselkedj világítótoronyként. Azt fogod tapasztalni, hogy képes vagy több ezer lelket befolyásolni, és még arra is, hogy a felemelkedésbe vezesd õket.


Gyarmati László
ffiformula.ucoz.com
essado.myffi.biz


(Ezt az írást emailban kaptam továbbítom, hátha másoknak is segítségére lesz)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.575 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24