header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

"2012" és a vele kapcsolatos írások

Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 4 hónapja #2857 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások

Kárpáti László - Az aranykor
2010. 07. 26.


Hamarosan egy új vallás fog elterjedni a Földön. Egy olyan vallás, mely megteremti a szabadságot, a békét és a harmóniát. Az emberek újra biztonságban, bõségben és szeretetben fognak élni. Létrejön az igazságos társadalom. Belépünk az Aranykorba.

Ezt a vallást nem egy ember fogja elindítani. Ezt Mi közösen fogjuk megtenni.

Egyre többen és többen jövünk rá arra, hogy az életben a dolgok nem véletlenül történnek. Egyre többen és többen jövünk rá arra, hogy az életben nincsenek
véletlenek. Mindennek, ami velünk történik, mi vagyunk az okozói. A sorsunk meg
van írva. Csak éppen Mi magunk írjuk. Azzal, amit gondolunk, amit beszélünk, és
amit cselekszünk. Ez egy hatalmas felismerés.

Egyre többen és többen fogadjuk el azt, hogy az életünket Mi tudjuk alakítani.
Olyan világot teremtünk magunknak, amilyet csak akarunk.

Egyre többen és többen értjük meg a karma (ok-okozat) törvényét. Az anyagi világban ez a hatás-ellenhatás törvénye. Ezt a fizikai törvényt szinte már mindannyian elfogadjuk.

Minden, ami körülvesz Minket az Energia.

Minden egyes gondolat - energia.
Minden egyes kimondott szó - energia.
Minden egyes cselekedet - energia.

Minden egyes gondolatnak, kimondott szónak és cselekedetnek megjelenik a következménye az életetekben. Ha ezt megértjük, hatalmas változásokat tudunk elérni.

Az, hogy mi fog velünk történni, az MOST dõl el. A teremtés mindig a pillanatban történik.

Azok a körülmények, helyzetek és kapcsolatok, amik jelenleg körülvesznek, azoknak a gondolatoknak, kimondott szavaknak és cselekedeteknek a következményei, ahogy eddig gondolkodtunk, beszéltünk és cselekedtünk.

Ha nem vagy elégedett a jelenlegi életeddel, változtass. Most. Légy tudatos.

Mindig arra gondolj, amit szeretnél.
Mindig azt mond, amit gondolsz.
Mindig azt tedd, amit mondasz.

Az Új világvallás tulajdonképpen nem is vallás. Vállalás. Az Igazság vállalása.

MINDEN EMBERNEK JOGA VAN AZ IGAZSÁGHOZ!

Neked is.
És nekem is.
Senki nem veheti el tõlem.
És tõled se veheti el senki.

Mégis hányszor és hányszor elõfordul, hogy nem az igazat mondjuk. Nem azt mondjuk, amit gondolunk, amit érzünk, amit szeretnénk ... és amit akarunk. Nem vagyunk õszinték.

Miért tesszük ezt?

Félelembõl, gyávaságból, elõítéletbõl, önzésbõl, számításból, megszokásból...
És tudatlanságból. Fõleg tudatlanságból. Nem tudjuk, nem vagyunk tisztában azzal, hogy milyen következményei vannak annak, ha nem az igazat mondjuk.

Minden esetben, amikor nem az igazat mondjuk, megjelenik bennünk a félelem.
Minden ember fél attól, hogy kiderül róla, hogy hazudott. Hogy nem az igazat mondta
a párjának, a barátjának, a gyermekének, a szüleinek, a munkatársának, a fõnökének....
Hogy kiderül róla, hogy becsapta a másikat. Hogy elveszti a bizalmat. Elveszti a másik ember bizalmát.

Minden esetben, amikor nem az igazat mondjuk, megjelenik bennünk az elmúlás.
A lelke mélyén minden ember tudja, érzi, hogy az igazság elõbb-utóbb mindig kiderül.
Csak el kell múlnia addig az idõnek. Az elmúlás gondolatával pedig megjelenik a halál.

Minden esetben, amikor nem az igazat mondjuk, létrejön bennünk egy feszültség.
Megszûnik bennünk a harmónia. A feszültség pedig elõbb-utóbb megnyilvánul. Kialakul a betegség.

A hazugságok következtében megjelenik az életünkben a félelem, a halál és a betegség.

Felmerül a kérdés, hogy mi az igazság és hol található.

Az igazság egy energia.
Vannak, akik kínek. Vannak, akik chínek. Vannak, akik pránának hívják. És valószínûleg van még néhány elnevezése. Az energia, amelyik isteni belsõ részünket, a lelkünket összeköti az Univerzummal. Amely által létrejön a kapcsolat az ember és a teremtõ között. Amely által létrejön az egység.

Az igazság a lélek tápláléka.
Minden egyes ember eldöntheti, hogy él -e vele. Hogy megossza-e a másikkal. Másokkal.
Az igazságot alapvetõen minden ember igényli. Senki nem szereti, ha hazudnak neki.

Mikor hazudunk?
Például akkor, amikor olyat mondunk a másiknak, amirõl tudjuk, hogy az nem igaz.
Amikor nem azt mondjuk, amit érzünk, amit gondolunk, amit tettünk. Amit megtapasztalunk. Például akkor, amikor olyat mondunk, amirõl nem tudjuk biztosan, hogy igaz-e. Amikor arról beszélünk, hogy más mit érez, mit gondol, mit tesz. És miért. Vagy miért nem. Amikor minõsítünk. Amikor ítélkezünk.

És akkor is hazudunk, amikor nem mondjuk ki az igazságot. Amikor nem mondjuk ki, amit érzünk, amit gondolunk, amit tettünk. Amit akarunk. Amit szeretnénk. Ami a véleményünk.



A kimondatlan igazságoknak is meg van a következménye. Elfojtás, depresszió, magány.
A kimondatlan igazságokkal is teremtünk. Olyan környezetet, olyan világot, amiben nem érezzük jól magunkat. Aminek nem tudunk megfelelni. Amelyben nem vagyunk szabadok.

Az igazság bennünk van. Minden emberben.

Minden ember tudja, érzi, hogy amit mond, az igaz-e.

Ha úgy érzed, nem vagy szabad, nem érzed jól magad a mostani világodban, változtass.
Zárd ki az életedbõl a hazugságokat. Engedd be az életedbe az Igazságot. És megjelenik az életedben a fény. A szeretet. A szabadság. A szerelem. A boldogság. Az egység.
Minél inkább megszabadulsz a hazugságok okozta blokkoktól, annál inkább megnyílik számodra egy másik világ. Olyan felismeréseket, megtapasztalásokat és tanításokat kapsz, amik teljesen átalakítják az életedet. Olyan képességeid kerülnek felszínre, amilyeneket nem is képzeltél volna. Új barátokat, segítõket és társakat fogsz kapni.

Mit kell ehhez tenni?

Hozni egy döntést. Elhatározni, hogy mostantól felvállalod Önmagad. Felvállalod az érzéseidet, a gondolataidat, a cselekedeteidet. Elfogadsz mindenkit olyannak, amilyen. De te is elvárod, hogy fogadjanak el olyannak, amilyen vagy. Elvárod, hogy õszinték legyenek veled. Mindenki hibázhat. Azért vagyunk, hogy tanuljunk. És te is õszinte leszel. Mindenkivel.Hisz lélekben mindannyian egyek vagyunk.

A világ több szellemi vezetõje kijelentette, hogy az emberiség egy hatalmas szellemi forradalom elõtt áll. Azt is tudják, hogy ezt a változást a magyarok fogják elindítani.
Az emberiség vajúdik. Vár. Várja az új világrend megszületését. Várja, hogy induljunk.

Tegyük meg az elsõ lépést.
Lépjünk az igazság útjára.
Vezessük be az emberiséget Az Aranykorba.
Teremtsük meg az Egységet.


________________________________________

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 7 hónapja - 15 éve 7 hónapja #2901 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.

Kali Yuga korszaka és az Aranykor kezdete


A védikus írások négy korszakot különböztetnek meg a világ létezésének az idõszámításában.A védikus idõszámítás lineáris, ami sok-sok millió évvel megy vissza az idõben, de nemcsak a múlttal kapcsolatban ad információt, hanem a jövõbe is belelát. A védikus filozófia kimondja, hogy a világ, mind az anyagi jellegû, mint pedig a szellemi jellegû, állandóan változó, tehát semmi sem örök. Az idõ korszakokra oszlik, ezek a korszakok állandóan változnak és ha változnak akkor megszületnek majd elpusztulnak.

Nos nézzük mik a védikus tanítások szerint ezek a korszakok.

Mint már említettem négy korszakot különböztetnek meg a védikus írások, ezek: Krita Yuga kb. 1 700 000 év, a Trétha Yuga kb. 1 200 000 év, a Dvápara Yuga kb. 860 000 év és végül a Kali Yuga 430 000 év. Ezekre az idõciklusokra nem akarok kitérni, mert a számunkra csak a legutolsó ciklus a Kali Yuga a fontos.

A Kali Yugat más szóval a mai kornak is nevezhetjük, az anyagiasság kora. A védikus idõszámítás szerint kb. 5 ezer évvel ezelõtt kezdõdött és 2012-ben lesz egy változás, ami egy új ciklus kezdetét jelenti. Ezután beköszönt a védák szerint az ún. Aranykor.

Mi jellemzõ a Kali Yuga korra?


A védikus írások ezt a kort a "sötétség" korának nevezik A nézeteltérések, a háborúk, az elégedetlenség, a pénz, az igazságtalanság, a bosszú, a félelmek, a hatalom és Istentõl való elfordulás korszaka ez. Gyakorlatilag minden nap találkozunk ezekkel a jelenségekkel csak nyitott szemmel kell járnunk. Az emberek tekintete elfásult, érdektelen, teli van közönnyel. Mindenki elégedetlen az életével, mindenki másokat vagy Istent hibáztatja a sorsáért. Szellemileg, spirituálisan a legalacsonyabb fokon vannak- tisztelet a kivételnek- és csak az anyagi illúziók felé fordulnak, abban keresik a boldogságot. Az anyagi javak állnak az életük fókuszába, az egészségtelen étkezés, cigaretta, alkohol, olcsó szex, butító média és negatív gondolatok. És képtelenek megérteni, hogy mindezek azok a tényezõk, amik azután a boldogtalanságukat okozzák. De nem csak az egyéni, hanem a társadalmi és politikai rend is felborult. A háborúk, a természet pusztítása, a vizek és a levegõ mérgezése, a politikai hazugságok és hitegetések, a pénzharácsolás és az egészségügy katasztrofális helyzete jellemzõ erre a korra. A társadalmi és gazdasági válságok kísérik végig az életünket.A szegénység már leírhatatlan, miközben pár multi a kezében tarja a világ értékeit és saját maga számára halmozza fel a javakat.

Felmerül a kérdés meddig mehet ez így tovább, ki tudja ezeket a folyamatokat megállítani? A válaszom, senki. Most érkezett el az az idõpont, amikor az emberiség kezébõl kicsúszott az irányítás lehetõsége, hogy változtasson azon a katasztrófán ami felé haladunk. Igaz vannak egyesek akik megpróbálják az emberiséget a csipkerózsika álmukból felébreszteni, de csak keveseknek sikerül felébredniük. És ezek az emberek is túl kevesen vannak.Most érkezett el az idõ, hogy a szellemi lét is beleszóljon az eseményekbe, mert a negatív energiák már teljes mértékben kezükben tartják az irányítást.

Aranykor eljövetele.


A védikus írásokban tehát az áll, hogy a Kali Yuga idõszaka 430 ezer év és ez a korszak 5 ezer évvel ezelõtt kezdõdött el. 2012-ben befejezõdik ez az 5 ezer éves ciklus, amit egy 10 ezer éves "aranykor" fog felváltani. De ez nem jelenti azt, hogy a Kali Yugának vége lesz. Mert az aranykor után megint folytatódik a "sötét korszak". Hogy ez meddig fog megint tartani azt még nem tudjuk, mert ez az emberiség tudatosságától fog megint függeni.

Mi lesz erre az Aranykorra a jellemzõ?

Egy szóval: a tudatosság. A szellemi felemelkedés A tudati szint emelkedése és a spiritualitás. Közelebb kerülünk megint Istenhez.Ez egy nagyon fontos ciklus lesz a Föld életében, amikor is a szellemi tudat más irányt vált, és inkább a lelkiség, harmónia, egymás és a természet iránti figyelmesség, összhang, valamint megértés kerül majd elõtérbe. El fognak tûnni azok az energiák, amik hátráltatni fogják az elõrehaladást. Sokan el fognak pusztulni, de sokan életben fognak maradni. Hogy mi melyik oldalon fogunk állni az csakis rajtunk múlik majd.

Megint az ismert mondásomat kell, hogy hangoztassam; még mindig nem késõ. A döntés a mi kezünkben van. Éljünk vele.

(forrás:http://2012tudatszintvaltas.lapunk.hu/)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 6 hónapja - 15 éve 6 hónapja #2938 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.


Mély álmából ébred a csillag

Apokalipszis most? Napvihar elõtti csend

A 2012 és 2014 közti idõszakban erõs napkitörések, elektromágneses viharok várhatók. Erdélyi Róbert, az University of Sheffield magyar kutatója szerint össszemolhatnak a civilizációnk mûködését biztosÍtó elektromágneses rendszerek. Sok felekezet ezt az utolsó idõk bibliai jeleivel veti össze.
Mély álmából ébred a Nap - jelentette ki Richard Fischer az amerikai ûrkutatási hivatal (NASA) vezetõ munkatársa utalva arra, hogy az elkövetkezõ években erõteljesen növekszik a napfoltok aktivitása. Fejlett technológiai rendszerünk és infrastruktúránk miatt ki vagyunk szolgáltatva az ebbõl következõ hatásoknak; a légkörben zajló elektromos jelenségek komolyan károsíthatják bolygónkon az elektromos berendezéseket, a vezetékrendszereket.

De miben áll ez a fokozódó naptevékenység?

Ehhez ismernünk kell a napfoltok és a napkitörések jellemzõit. Amint Erdélyi Róbertnek, az amerikai University of Sheffield magyar kutatójának tájékoztatásából kiderül, a napfoltok a Nap felszínének alacsony hõmérsékletû területei "csak" mintegy 4000 C-fokosak. Ezek az égitestrõl készült felvételeken fekete foltokként mutatkoznak. Számuk (sûrûségük) hatással van a földi életre is; ha kevesebb napfolt képzõdik, csökken a Földön az átlagos hõmérséklet. Ennek egyik jellemzõ megnyilvánulását az ezerhatszázas évek közepén élte át az emberiség, amikor is Londonban úgy befagyott a Temze, hogy házat lehetett a jégre építeni.

A napfoltok másfelõl igen erõs mágneses terek - magyarázta a magyar kutató. A napkitörések éppen ezek ellenében jönnek létre, amikor is a mágneses tér "a fizika törvényeinek engedelmeskedve " energia-minimumra törekszik. Kitöréskor az egyes foltok között kapcsolat alakul ki, és a különbözõ mágneses terek kiegyenlítõdése nyomán több millió tonna anyag hagyja el a csillagot, amelynek részecskéi óriási, másodpercenként több ezer kilométeres sebességgel szóródnak szét az ûrben. S ha egy ilyen nagy energiájú elektromos részecske valamilyen elektromos berendezéssel ütközik, az menthetetlenül fölmondja a szolgálatot.
Hatásuk miatt a napkitörések jelentik ránk a nagyobb veszélyt. Az eddig ismertek közül az 1895-ben tapasztalt úgynevezett Carrington-kitörés volt az egyik legerõteljesebb, amit Észak-Amerikában észleltek. A krónikák szerint az éjszaka közepén olyan erõs sarki fény ragyogta be az égboltot, hogy annak vörösben-zöldben játszó fénye mellett újságot is lehetett olvasni. Egy turistacsoport pedig napfelkeltének gondolta a fényjelenséget, és készülõdni kezdett a túra folytatásához. Mindehhez annyi kár társult, hogy több helyen kiégtek a távíróvonalak.

Erdélyi Róbert szerint ha ma következne be egy Carrington-kitöréshez hasonló esemény, nem úsznánk meg ennyivel. Egy erõs napkitörést kísérõ légköri elektromos hatások ugyanis képesek tönkretenni például a teljes európai transzformátorhálózatot, és fölgyorsíthatják a gáz- és olajvezetékek korrózióját is.
A csillagászati elõrejelzések szerint éppen a londoni olimpia idején fog tetõzni a nap aktivitása. Ez azt jelenti, hogy az olimpia közvetítésével nagy gondok lehetnek, és az egész Földön komoly fennakadások történhetnek az áramszolgáltatásban, valamint mûholdak és kommunikációs rendszerek bénulhatnak meg. Föl kellene tehát készülnie az emberiségnek a napviharok fogadására - figyelmeztetett a szakember. Mert az bizonyos, hogy 2012 és 2014 között erõs kitörésekre számíthatunk.
A Biblia egyes helyeken ír a közelgõ ítélet jeleirõl úgy, mint a Nap visekedésének változásairól. Ézsaiás könyvének 30,26 verse szerint: "Olyan lesz a sápadt hold fénye, mint az izzó nap fénye, az izzó nap fénye pedig hétszeres lesz, a nappali fény hétszerese, azon a napon, amikor az Úr bekötözi népe sérülését, és meggyógyítja a rajta ejtett sebet.- Ez a jelvárás sok keresztény gyülekezetet jellemez.

Valló László 2010-12-11,
(forrás:mindennapi.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja - 15 éve 4 hónapja #3033 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
.
A VILÁG NEM ÉR VÉGET 2012-BEN

2010.12.21.

Részletek Aluna Joy Yaxkin nyári hírlevelébõl.

Carlos Barrios, maja pap, spirituális vezetõ, a Sas Klán tagja, antropológus, történész véleménye a maja naptár szerint.

C. Barrios, 19 évesen lett a maják egyik spirituális vezetõje és 25 éve tanulmányozza õsei által hátrahagyott tudást, és a maja naptárt. Testvérével együtt kezdeményezték a különbözõ helyeken fellelhetõ, egymástól eltérõ naptárak összehasonlítását. Testvére Gerardo mintegy 600 maja bölcset/véneket szólított meg és készített interjúkat az elõttünk álló változásokról.

Valójában sokan írtak már a maja naptárról, és legtöbbjük el sem ment a szent helyekre, és nem tanulmányozta a hátrahagyott írásokat és jeleket. Sokan fantáziálnak, és elkezdenek különféle próféciákat írni. A legtöbb vélekedés az volt, hogy a világunk véget ér 2012. decemberében. A most élõ maja bölcsek/vének nagyon szomorúak ezért a félrevezetésért.

Barrios mondja: A VILÁG NEM ÉR VÉGET 2012-BEN, CSAK ÁTALAKUL, ÉS MAJÁK TUDJÁK EGYEDÜL HELYESN ÉRTELMEZNI A NAPTÁRUK ALAPJÁN, ÉS NEM MÁSOK.

A maja naptár megértésének alapja, az idõ szakaszainak és ciklusainak összegzése, nem egyszerû dolog. A maják ismerik, és helyesen tudják értelmezni, összevetni a 17 különbözõ naptárt, melyek visszautalnak történelmükben, több mint 10 millió évre.
A maja naptárat, melyet 1987 óta hatalmas érdeklõdés vesz körül Tzolkinnak nevezik.
Õsi idõkre tekint vissza a naptár, és követi a Plejádi ciklusok változásait. A természeti népek naptárai mind tartalmazzák, és nyomon követik az emberiség változásait, történelmi fordulópontjait.

Például az idõõrzõk szerint, azt tanítják, hogy vannak a naptárakban igen fontosnak nevezett napok. Az egyik ilyen a Vörös Ember évében a Ce Acatal, ahogy a maják mondják. Ez volt az a nap, amikor a maják azt jósolták, hogy egy igen nevezetes õsük visszatér, akár egy pillangó, és amely nap, a nyugati naptárakban: 1519. Április 21.-e Húsvét vasárnapjára esett, és ekkor érkezett meg Hernando Cortez spanyol flottájával, keletrõl a mai Vera Cruz területére. Amikor a népek látták a hajókat közelíteni, várták, hogy mi fog történni, és olybá tûntet a vitorlák, mintha pillangók érkeznének. Így indult egy új korszak, amelyet elõre jeleztek a naptárak. Ez volt a 9 Pokol ciklus kezdete az 52 éves ciklusban. (9x52 év), amelyben a földet és szabadságot elvették a természeti népektõl, és betegség, és elnyomás dominált alatta. Cortez érkezésével kezdõdött majd 1987. Augusztus 16.-áig tartott, a Harmonikus Konvergencia/Egyirányba mozdulás kezdetéig. Milliók indultak el a szent helyekre ezen a napon, ünnepelni, imádkozni, hogy zökkenõmentesen induljon be az új ciklus, átmenet kora (1987-2012), hogy az emberiség könnyedén alakulhasson át egy új korszakba, a Nap Ötödik korszakába.

1987 óta mondjuk, hogy a materialista világ el fog tûnni és az emberiség egy jobb korba fog elérkezni. Most ott vagyunk az elérkezés csúcspontjában, amikor a békesség világ elkezdõdik, és az emberek összhangban fognak élni a Földanyával. Nem vagyunk már a világ negyedik korszakába, de még a Nap Ötödik korszakába se léptünk be. Ez egy átmeneti korszak. (1987-2012 között!!!) Egy hatalmas globális környezetpusztítás, társadalmi káosz és háborúk közepette folyamatos változáson megy keresztül Földünk, és ez szükségszerû, a maja naptár matematikai spirálja ezt mutatja. De ez meg fog változni. Minden meg fog változni. A maja idõõrzõk tudják elõre, hogy a Nap az Ötödik korszakába, 2012. december 21.-én be fog lépni és ez lesz az újjászületésünk kezdõpontja. A kezdõpontját az jelzi, hogy a napút meridiánja keresztezni fogja az égi egyenlítõt, és a Föld összehangolódik a Galaktikus Központtal.
26.000 év óta most van erre lehetõség, hogy 2012. december 21.-én, napkeltekor, a nap felkel és metszéspontjában összekapcsolódik a Tejúttal, és ekkor egy Kozmikus Kereszt jön létre, a Szent Fa, az Élet Fája megtestesül és emlékeztetni fog mindenkit a világon a szellemi hagyományokra, és ekkor szívünk is összehangolódik, a galaxis szívével, és 2012-ben megnyitódik a fény csatornája, és kozmikus energiák árasztják el az egész Földet, és megtisztítanak mindenkit aki rajta él, magasabb frekvenciájú sugárzásával.


Ez a folyamat már elkezdõdött. A változás gyorsul, és egyre gyorsabb lesz. A Földön élõ emberek érdeke is hogy minél jobb állapotba érjenek el a 2012-es dátumhoz, annál kevesebben hagyhatnak el bennünket. Egy magasabb szintre fogunk megérkezni. De kell, hogy sokat változzunk, átalakítanunk ezeket a rendkívül erõs energiákat, mert úgy látjuk, hogy blokkolják ezt az utat, hogy ne érkezhessünk meg oda.


Az elõrevezetõ út képe

A maja hagyomány és naptár megértésérõl Barrios felvázol egy képet, mi várható azon az úton ahol járunk. A 2012-es téli napfordulókon a világ nem ér véget. Sok ember, szenzációhajhászás céljából ír így a maja kalendáriumra hivatkozva, errõl az idõpontról. Akik errõl az igazságot ismerik azok a törzs bölcsei, akiknek feladata ennek a hagyománynak a megtartása.

Az emberiség folytatni fogja az útját, de másképp. Az anyagi világ szerkezete meg fog változni. Több emberséget fogunk birtokolni magunkban. Most a legfontosabb idõszakát éljük a maja naptárnak és próféciáknak. A világ összes próféciái, minden hagyományból valók, össze fognak csengeni. Nincs már több idõ játszadozni. Ennek a korszaknak a lelkisége aktiválódik. Számtalan erõs lélek inkarnálódott erre a korszakra, hatalmas erõt tartva magukban. De ez érvényes mind a fényes, mind a sötét oldalra.

Egységbehívás.

Barrios elmondta, hogy a mostani maja új év ünnepségen Guatemalában, egy ceremónián vett részt, ahol az egyik tiszteletben álló maja vén szólt az emberekhez. A tiszteletben álló maja vén egy közvetlen üzenetet adott át. Egységbe hívja az emberi létezõket, hogy jöjjenek össze szerte a világion, és támogassák a fény bejövetelét. A Hegyek Véne azt mondta, Eddig nagyon sok csoport járta a maga útja, de ideje összejönni ezeknek az embereknek, hogy a Fény Reménységeinek Emberei egységbe mozduljanak.

Barrios hozzátette: a polaritás világában élünk.
Nappal, este, férfi és nõ, pozitív és negatív. Fény és Sötétség, itt szükségük van egymásra. Ez hozza az egyensúlyt, csak most a sötét oldal nagyon erõs és nagyon tisztán látszik, mit akarnak a képviselõi. Az az elképzelése, hogy elsõdlegességével és hierarchiájával mindenképpen megakadályozza a világosságot. Rengeteg szempont szerint tesznek azért, hogy ne tudjunk összekapcsolódni az Ötödik Világ spiráljával 2012-ben.

A fényoldalon mindenki úgy gondolja, hogy most a legfontosabb teendõ, a helyzet kulcsa, elismerni saját, vagy csoportjaik meggyõzõdését. Vélemények kulturális sokszínûsége versenyt gerjeszt közöttük, és azok nem futnak össze egyetlenegy gyújtópontba.

Barrios úgy látja: A sötét oldal akadályozza meg a fényerõk szövetkezését a tagadással és a materializmussal. Azon vannak õk, hogy lehetetlenné tegyék azokat, akik a fénnyel dolgoznak, hogy a Föld elérkezhessen egy magasabb valóságába. Elõszeretettel használják a régi, a Negyedik Világ materializmuson alapuló energiáit. Õk nem akarnak semmiféle változást. Görcsösen markolják a régit, és nagyon is tartanak a következõ szintre lépéstõl. A Negyedik világ sötét hanyatló energiáit nem lehet megsemmisíteni és legyõzni azt. Túl erõs ahhoz, és egyértelmûnek látszik, hogy ez nem jó stratégia. A sötét energiát csak átalakítani lehet, ha szembenézünk vele, és egyszerûségünkbe vagyunk nyitott szívünkkel. A kiegyensúlyozás (a világos és sötét energiák harmóniába hozása) ez a kulcsfogalom, ami elvezet a Nap Ötödik Korszakába.

Barrios mondja: Az Ötödik Nap felemelkedõ korszaka ráirányítja figyelmünket az elemi valóságra. A múltban, számos korszakon keresztül a hagyományos négy elem: Föld, Tûz, Víz, Levegõ korszakai uralkodtak a Földön, de a Nap Ötödik korszakában számolnunk kell az 5. elemmel, az éterrel. A szótárak úgy határozzák meg az étert, mint a Mennyek kifinomult eleme. Keresztülhatol minden távolságon, idõn, és továbbítja az energia hullámokat egy magasabb frekvenciatartományba, a sejtbeszédtõl az emberi aurába.

Mi is az hogy éterikus, az ami a földöntúli, ami összekapcsolja az eget a Földdel. Az éter az Ötödik Nap eleme, mennyei eredetû és hiányzik belõle az anyagi szubsztancia, de van olyan valóságos, mint a fa, a kõ, vagy a hús. Az éteri elem összefüggésében kerülhet sorra a polaritások energiafúziójára. Nem lesz többé se világos, se sötétség az emberekben, annál inkább egy felemelkedõ energiakiegyenlítõdés.

De ezt most a Sötétség Birodalma nem érdekli. Õk akadályokat terveznek. Céljuk a Föld és élõ környezetének kiegyensúlyozatlanságának fenntartása, hogy a 2012-es kiigazítás felkészületlenül érjen mindenkit. Szükséges tehát együtt dolgoznunk, békességben, egyensúlyban a másik oldallal. Meg kell tartani, vigyázni ma Földre, amely hajlékot és táplálékot nyújt nekünk. Létre kell hoznunk magunkba a szív és elme egységének fúzióját most, a másik oldallal szemben, megõrizve az élõ tereket, és felkészülni a Pillanatok Történelmére.

Mr.Barrios mondja az õ hallgatóinak: Ez egy kritikus pont a világtörténelemben. "Össze vagyunk zavarodva" Többet már nem játszadozhatunk. Bolygónknak vagy Új életet adunk, vagy elpusztul. Ideje van felébredni és cselekedni. MINDENKIRE SZÜKSÉG VAN. Mindenki okkal van itt jelen most. Mindenkinek, aki most itt van, van egy fontos küldetése. Ez egy kemény de különleges idõszak. Hatalmas fejlõdésre van lehetõség, és készen kell lenni erre a történelmi pillanatra. Azért testesültetek meg ezekre az idõkre, hogy kiegyensúlyozzátok a bolygót.

Továbbá azt mondta, a maja vének megnyitottak egy ajtót, hogy más fajok is be tudjanak jönni a maja világba, és át tudják adni tudásukat és hagyományaikat. A maják régmúlt idõk óta, elismerik is tisztelettel, vannak, más fajok és más lelki lények, rendszerek felé.

Õk úgy tartják, hogy a maják sorsa összekapcsolódik a világ sorsával. A legnagyobb bölcsesség az EGYszerûség. Szeretet, Tisztelet, Elfogadás, Megosztás, Hála, Megbocsátás. Ez nem valami összetett és bonyolult idea. A valódi tudás a szabadságból áramlik. Ez van kódolva a DNS-ben. Minden amire szükséged van, az benned van. A nagy tanítók mindezt mondják már nekünk a kezdetektõl. KERESD MEG, A SZÍVED ÉS MEGLELED BENNE AZ UTAD.

attolofot.hupont.hu/147/e-vilag-vege-a-vilag-vege

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #3074 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások
Nibiru 2011: NASA Admits 10th Planet



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #3077 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: "2012" és a vele kapcsolatos írások

ÚJ ENERGIA?


2009 február 10. Syria Szellem - Tanítók


Az alábbi gondolatokat egy beszélgetés indította el bennem. Szeretném most megosztani mindezt veletek. Az új energiáról lenne szó. Nem azt írom le, amit errõl olvastam. Sem azt, amit "csatornáztak" az égiek. Egész egyszerûen csak az érzéseimet és a gondolataimat szeretném szavakba önteni. Már annyi minden olvasható, és fõként hallható az új energiáról. Bátorkodom most leírni a saját világomból nézve az új energiát.

A szavak és az elme szintjén már nagyon jól tudjuk, értjük és érezzük ezt az "új energiás" világot. De valójában tudjuk-e, hogy mi az? És mi mit tapasztalunk az általunk "újnak" nevezett energiából? Én azt hiszem, és azt tapasztalom, hogy nagyon sok ember él "új energiásan", úgy, hogy nem is tud róla! Nem olvasta, s még csak nem is hallotta mi is az. Nem "csatornázta" Mihályt, nem kap üziket nap mint nap. Nem jelennek meg neki a magasan fejlett égi lények, és nem lát színeket, csakrát, aurát, gömböket, fényt.

Mégis éli ezt az "új energiát". Tudatosabban, mélyebben, szeretetteljesebben, és mindezt a szívén át. Nem sejti, hogy tudja a titkot! Éli azt a kis bensõ önmagát. Ám ez az ember nem azzal hívja fel magára a figyelmet, hogy õ valaki. Elvegyül a tömegben, és némán teszi az õ dolgát! Nincs szüksége semmire, és senkire ahhoz, hogy legyen valaki. Mégis valaki, sokkal igazabb és valakibb, mint azok, akik valakinek hiszik magukat, azáltal, hogy úton- útfélen megpróbálnak téríteni, és az "új energiás" észt osztogatni.

Ennek az embernek nincs szüksége harsonára, hókuszpókra. Mert õ önmagát éli, nem egy szerepet. Tud valamit, amit sokunk nem. Olyan szeretet, alázat, és EMBERSÉG van benne, hogy az csoda. Az emberek az "új energia" nevében és hevében versengenek, veszekednek, bántják, "ölik" egymást. Mérhetetlen gõgjükben nem látnak, nem hallanak. Ez az úgynevezett spirituális gõg, ami hajtja õket. Versenyeznek, ki kap több égi üzenetet...a lényeg, hogy minél hatalmasabb, feljebbvaló entitás legyen.

Minél hatalmasabb, akit csatornáznak, annál "új energiásabb" lesz az, aki mindezt veszi és közvetíti. Ha esetleg még valaki nincs az "új energiában", akkor érdemes lenézni, mert õ sajna még nem tart ott. Szegény szerencsétlen "régi energiás" emberkénk annyira le van maradva, hogy már szóba se állunk vele. Nem ereszkedhetünk le hozzá, mert õ nincs azon a szinten, és lehúzza a mi "emelkedett" energiánkat. Netán uram bocsá' visszaesünk a 3D-be, és akkor hiába voltunk olyan nagy bölcsek, és osztottuk az észt. Biztos hallottátok már. -Jaj, én nem állok szóba vele, mert a közelében mindig leesik a rezgésszintem! Nem hinném, hogy mindez annyira új energiás gondolkodás és cselekedet volna! Számomra nem az! Az emberek szeretnek nagyon spirituálisak és felemelkedettek lenni, s közben a lényeg fölött elsiklanak.

Amíg bántjuk egymást és nincs a szívünkben szeretet, amíg nem tudjuk, mi az alázat, és képmutatóak vagyunk, mit akarunk ebben az "új energiában"? Hogyan lehetnénk az újban, amíg benne vagyunk a hatalmi harcokban? Amíg nem rakunk rendet magunkban, és teli vagyunk haraggal, gyûlölettel, félelemmel, amíg a "rosszat" keressük, hogyan akarunk felemelkedni az "új energiába"? Tele vagyunk szeméttel, és mocsokkal, de magunkra akarjuk húzni a fényes "új energiás" köntöst és Mesterré akarunk válni. Mindenkit meg akarunk váltani, menteni, vagy ellenkezõ esetben visszadöngölni a 3D-be, nehogy elõbb felemelkedjen, mint mi, s közben magunk is megváltásra szorulunk.

Elõször rendet kellene raknunk magunkban, s majd azután felhozhatjuk magunkból azt, amit Istentõl "kaptunk." El kell fogadnunk egymást, mert mindenki olyan, amilyennek Isten megteremtette. Nincs olyan hogy "rossz" ember. Nincs olyan, hogy valaki jobb vagy rosszabb. Egyetlen egy ember sem "rossz", és egy ember sem több a másiknál. Szavak szintjén ezt annyira tudjuk, és bõszen bólogatunk. Mert annyira spirituálisak vagyunk és szeretünk mindenkit.

És mégis. Amikor ott a helyzet, akkor sárba tiporjuk a másikat, lenézzük, megszóljuk, bántjuk és fõként ítélkezünk.
Ítélkezünk! De mi alapján? Hol van a nagy spirituális szeretet ilyenkor? Ki nyilvánul meg ekkor rajtunk keresztül??
Hová akarunk emelkedni az "új energiába" és miért? Menekülni olyan egyszerû, nem látni és behunyni a szemünket. Mi már annyira spirituálisak vagyunk, hogy csak az Angyalokkal állunk szóba, és már hatalmas teremtõk vagyunk! De vajon mit teremtünk így? És vajon mi az, amit hagyunk magunk után? Kivé válhatunk így az "új energiában?"

Rendet kell raknunk! Azért vagyunk itt! Elõször magunkban! Befelé fordulással és tudatosan, kemény önvizsgálattal! Nem mindig másokra mutogatni és hárítani a dolgokat! Nem mindig bírálni mások tetteit, hanem magunkra figyelni! Nincs "rossz" ember! Csak helytelen cselekedet van. Ám a cselekedetétõl függetlenül õ még ugyanaz az ember marad. Ítélni lehet, magát a tettet. Helytelen lehet egy cselekedet, de az, aki mindezt teszi, nem ítélhetõ el. A cselekvõ Isten.

Ám csak abban az esetben, ha hagyjuk, hogy Õ nyilvánuljon meg rajtunk keresztül. A tett lehet isteni, vagy"ördögi".
Ha a tettünk "rossz", akkor Isten nem tud megnyilvánulni általunk, vagy ha úgy jobban tetszik, az isteni Én-ünk. Olyankor Õ félreáll, és hagyja, hogy eldöntsük, kit élünk, " egóságunkat" avagy az isteniségünket. Ez a szabad akarat! Ha mindig összhangban vannak a gondolataink, a szavaink és a cselekedeteink, akkor válhatunk tudatos Teremtõvé. Az út akkor válik szabaddá! Ha csak beszélünk, de nem látunk a "dolgok mögé", akkor nem lehetünk Felemelkedettek.

És persze nem is leszünk! Amíg nem tudunk szeretni és elfogadni, nem Isten az, aki megnyilvánul rajtunk keresztül.

A rosszat mindig könnyebb mindenkiben felfedezni. De próbáljuk egyszer a jót meglátni mindenkiben, a "rossz" mögött! Ez nem eléggé "új energiás", ugye? Pedig itt kezdõdik csak az igazi "új energia!" "Mögé látni,"a jót keresni mindenkiben. A "rossz" mögött meglátni a jót! Ez az igazi kihívás! Ha kicsit mögé nézünk, megláthatjuk, hogy minden szerep mögött ugyanaz a szereplõ. S akkor már nem azt látjuk ,aki "rossz", hanem azt, aki ugyanolyan, mint mi. Mert õ is a mi részünk. Akkor felismerhetjük másokban is az isteniséget, függetlenül attól, hogy bármi, amit tesz, az "helyes" vagy "helytelen."

Rájövünk, hogy mindig, amikor a másik embert bántjuk, önmagunkat bántjuk, amikor bíráljuk, önmagunkat bíráljuk. Mert "új energiásan" annyira nagyon tudjuk ezeket a dolgokat. Elmével. Annyit olvastunk a szeretetrõl, és az egységrõl. De jó lenne önmagunkba nézni! Amíg elmével akarjuk a dolgokat megérteni, nem fogjuk tudni az "új energiát" megélni! Ha harsogva, kiabálva, másokat lenézve, megalázva, és elnyomva próbálunk "új energiások" lenni, nem jutunk messzire!

Sõt sehová sem jutunk! Az "új energia" nem jön el! Mert az bennünk van. Az isteniségünk mi vagyunk, ezt kellene élnünk. Azzá kell válnunk, méltóvá kell lennünk rá, tennünk kell érte! Végtelen szeretettel, türelemmel, odafigyeléssel, alázattal.

És mindezt megélni minden ember felé, aki ugyanúgy a mi részünk. S akkor már nem is látunk mást, csak a szeretetet. Mindenhol, és mindenkiben. Mert nincs is más, csak szeretet van. Mindenütt! Olyan egyszerû, és mégis oly nehéz! De ekkor leszünk "új energiások", mert észrevesszük, hogy az, akiben felismertük az isteniséget, az ugyanaz, mint mi.

Õ is mi vagyunk. Szerintem ez eléggé "új energiás." Már évezredek óta! Éppen ezért a legfontosabb, hogy szeressünk! Fontos, hogy figyeljünk oda az EMBER TÁRSAINKRA! A szívünkbõl! És ne "csak" a szavakkal, hanem a tettekkel is! Az a legfontosabb, hogy ezekben az idõkben segítsük, összefogjunk, és emeljük egymást, szeretettel és FELFELÉ!
Nem harsogva, kiabálva, lenézve, megalázva. Legyünk isteniek, mert lehetünk! Választhatunk! Hangtalanul, a szív nyelvén!

S ahogyan Jézus is mondotta:
"MINDENEKFELETT SZERESSÉTEK EGYMÁST!"

Ez is régi energia, mégis nagyon idõszerû! Talán most jobban, mint valaha!
(Ha ez az írás is régi energia volna, hát vállalom! Ezek csak az én saját kis megérzéseim, Szívtõl-Szívig.)

2008. 10. 20.
blessing
timeless

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.468 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24