.
Levél Jézuskának
Kedves Jézuska!
Mióta felnõtt lettem, még nem kértem Tõled semmit (csak kaptam), ezért remélem nem lesz baj, ha most több dolgot is kérek.
Jól átgondoltam és csak fontosabbakat kérem, mert most sokak kérését kell teljesítened.
Hamarosan itt a Karácsony, és én csak azt kívánom, legyen mindig békességem, maradjon meg emberségem.
Szerethessem a családom, haragból változtassak barátságot, senki szemében ne lássak bánatot, csak boldogságot.
Kérni szeretnék még õszinteséget, tisztaságot, hamis szavaktól, álságos emberektõl kímélj meg kérlek!
Segíts felismernem, ami igaz és amikor egy lépést meg kell tennem, elõre vigyen az!
Segíts, hogy sokáig tudjam használni két karom, segíts, hogy mindig ölelhessen és segítsd azokat is, akik köré fonom!
Segítsd a lábam is, hogy jó úton járjon, és ahol szükség van rám, oda találjon!
De legfõképp segítsd a szívem, hogy kiket oda zártam, mindig boldogságban, egészségben és gond nélkül éljen!
Ezek nem drága dolgok, úgyhogy bízom abban, hogy megkaphatom õket.
(szerzõje ismeretlen)
forrás:
blog.xfree.hu/myblog.tvn?SID=&from=40&pi...key=&hol=&n=suzymama