.
.
Szent üzenet karácsonyra
"Angyalok éneke zengi be az eget, dalolnak, táncolnak: MEGVÁLTÓ SZÜLETETT!
Megszületett a FÉNY, a neve SZERETET, az Atya szívébõl jött, hozva a SZENT LELKET!
Örömünnep van ma szerte a világon, Jézus jött el hozzánk, itt van Szent Karácsony.
Töltse el a hála szívetek, lelketek, Mennyei Atyánktól üzenet érkezett.
Fiam viszi a hírt, elküldtem a FÖLDRE, Béke és Boldogság, Minden Létezõre!
SZERESSÉTEK EGYMÁST, mást én nem is kérek, SZENT LELKEM küldöm el, így szólt az ígéret.
Nyíljon meg szívetek, ez a kívánságom, váljon így valóra a legszentebb álom.
Áldásom Reátok, FÉNNYEL SZÍVETEKBE, ott vagyok veletek MOST ÉS MINDÖRÖKRE!
Nagy-nagy szeretettel küldöm mindenkinek, akinek szíve nyitott, és meghallja Teremtõ Atyánk üzenetét!
Áldott, békés Karácsonyt, Fénnyel teljes ünnepeket , és Boldog Új Évet kívánok minden Létezõnek!
A FÉNY ÁLTAL, A FÉNYBEN!
Fényliliom
(forrás: angyalszárny.hu)