A gyógyulás a végén a videóban!!!!!
Világ botrány!
28 éve meg van a rák elleni módszer, de egy bizonyos lobby nem engedi nyilvánosságra hozni!
Ez ellen lázadt fel egy ember, aki valamikor közéjük tartozott, de idõközben sok jót hallott Jézusról és most kiteregetett!
Amióta Ádám és Éva fiai megszülettek, azóta ezen a földön, folyamatosan zajlik a "másik" ember módszeres és nehezen minõsíthetõ rendszerben megszervezett kiírtása!
A Kainok ott ülnek a Világ pénzhalmain és évszázadok óta szövetséget kötöttek azokkal az emberekkel is, akiket Isten arra hatalmazott fel, hogy mutassák a felé vezetõ útat!
Nincs jogom ítélkezni, ahhoz viszont van, hogy közvetlen keressem Istennel a kapcsolatot.
Azt gondolom, Õ ad erõt ahhoz, hogy a múltunk kutatásában szerzett információkat egyesítsem az Internet csodájával, ami után kezd egyértelmüsödni, hogy valakik nem akarnak jót Nekünk!
Amikor errõl beszélünk, akkor elõdobálnak pénzhalmaik mögül, némi júdás pénzt kormányoknak, orvosoknak, és szervezgetik tovább kaini céljaikat.
Mindenki tudja, hogy a gyógyszeripar az elsõ helyen áll, megelõzve a kábítószer, az olaj és fegyver üzletágakat. Sikerült nekik azért, mert a világ orvosai naivúl elhitetik velünk, hogy évi kétszer repülhetnek valahova egzotikus helyre, megismerni az új gyógyszereket. Közben aláírják a világ számára kiküldendõ mérgekhez kötött esküjüket! Ha Te mindekkor valami egyszerû természetes anyaggal szeretnél gyógyulni, akkor elõkapva az addig sublót fiában tartott "Hippocratis Jusjurandum" azaz a Hippokratész-i esküre mögé bujva dörgedelmesen kuruzslónak nyílvánítanak! Hátha még az Elme Iskolájáról az agykontrollrólm hallanak, (ami lesöpri a patikák két nagy szekrényét,) akkor van igazán félelmükben, mérges kedvükben.
De a közelmúlt viszont valódi pánikot váltott ki a pénzkupac mögött, mert egy Német kutató orvos egyetemi tanár elõállt egy módszerrel, amely 98% hatékonysággal gyógyítja a rákot!!!
Ezt az orvost börtönbe csukták, mert az Egyetemen oktatta a módszert! Sõt számûzték és házi õrizetben tartották, mindakkor amikor a pénzkupac birtokosai egy nemzetközi Konferencián záradékot adtak ki, amelynek idemásolom néhány sorát! Néhány napon belül a teljes anyagot és a gyógymódról a dokumentumokat publikussá teszem:
1. Az Új Orvostudományt (GNM) 27 éve fedezték fel és azóta ismerik. Körülbelül 27 éve - a világfõrabbi Menachem Mendel Schneerson egyik Talmud-cikke alapján - a világ összes rabbiját kötelezték arra, hogy gondoskodjanak róla, hogy minden zsidó vallású pácienst a Germán Új Medicinával (korábban Új Orvostudomány) kezeljenek.
Ennek a terápiának 98%-os a túlélési aránya.
2. A borzasztó az volt, amit Dr. Esra Iwan Götz fõrabbi is megerõsít, hogy ugyanazon talmud cikk szerint a nemzsidó páciensek számára el kell lehetetieníteni. hogy a Germán Új Medicina szerinti kezelést kapjanak.
Egyszerûen felfoghatatlan, hogy - amit Dr. Esra Iwan Götz fõrabbi is megerõsít - nem csak hogy tudta minden zsidó rabbi, hogy az Új Orvostudomány igaz és helytálló és gondoskodtak róla, hogy egyetlen egy zsidó pácienst se kezeljenek kemoterápiával és morfiummal, hanem hogy minden zsidó professzor beleértve az onkológusokat is, akik a többség, egyidejûleg kétféle kezelést végeztek: a zsidó páciensek kezelését és a nemzsidó páciensek félrekezelését.
Nézd meg a témáról szóló filmet a linkre kattintva:
www.gyornet.eu/mozim/orvos/
(forrás: lelki békénk.hu)
Alapismereteket oktató video, elõadás 1,5 órában.
Érdemes megnézni, számomra nagyon érdekes és tanulságos volt.
(Margit)
www.ujmedicina.hu/index.php?option=com_c...ticle&id=20&Itemid=4
(a video forrása: ujmedicina.hu)