.
MÁRCIUS 31 - TELIHOLD: A "NEHÉZ" KAPCSOLATOK ELENGEDÉSE
A telihold idõszaka mindig elengedésre késztet bennünket.
Ilyenkor felerõsödik bennünk az igény az újra. Ám az, hogy valami új, nem jelenti azt, hogy fájdalommentes. Fõként most, amikor a hetekben az emberi kapcsolatok kerülnek elõtérbe.
Az élet gyors megoldásokat kínál, gyors lezárásokra kényszerít. Olyan helyzetek teremtõdnek, amikben tisztán láthatod, ki az, akit ideje elengedni.
Azon embertársaidnak, akik fájdalmas perceidben most nincsenek melletted, esetleg visszautasítanak, nincs helyük az életedben.
A szituációk most folyamatosan jönnek, melyekbõl lemérheted, kivel hogyan állsz. Akiknek csak akkor hiányzol, amikor szükségük van Rád, és azzal, hogy Rád nyomják problémáikat, elszívják az energiád, ints most búcsút. Hamar kiderül Számodra, kinek nincs már helye az életedben.
A karmikus baráti kapcsolatok nagyrésze már lezáródott. Ne ragaszkodj egyikhez sem, azoknak az embereknek adj helyet, akik úgy fogadnak el, ahogy vagy, és kölcsönösségen alapul a barátságotok. Az egyoldalú, alárendelt-fölérendelt kapcsolatoknak vége. Elég drasztikus történésekkel adják tudtodra, hogy ennél sokkal többre kell becsülni magad. Tiszteld, szeresd azt a lényt, aki Te vagy! A hamis- és érdekkapcsolatok ideje lejárt.
Lehet, hogy sok emberben csalódsz mostanában. Viselkedésük egyre harsogóbban mutatja, mi az, ami eddig a kapcsolatot jellemezte. Ezzel könnyítik meg a felismerést és az elengedést.
Most sok embernek a párját is el kell engednie, mert visszatartja a fejlõdésben. Hidd el, egyedül gyorsabban megjárja az útját. Elõbb felzárkózik, ha elengeded a kezét. Higgy benne, hogy egyedül is képes rá, hiszen azért vállalta.
Ezzel nem arra bíztatlak, hogy add be a válópert, de ha évek óta vagy boldogtalan és a párod nem hajlandó a változásra és a fejlõdésre, azaz nem tudtok együtt haladni, ne félj továbblépni.
Egyre több pár talál egymásra, egyre többen élnek harmóniában, békében, szeretetben.
Azokat az embereket, akik a szeretet nevében próbálják megmondani, mit tégy, akik Rád akarják erõszakolni nézeteiket, messzire kerüld el. Senki más nem tudhatja, mi a jó Neked, csak Te!
Aki fennhéjázva hírdeti az igazságot, és más emberekrõl lekicsinylõen nyilatkozik (sok spirituális "tanító"t említhetnék), mind sötét ösvényen járnak. Aki könnyû megváltást ígér, mind tévútra visz. Aki azt hiszi, nála van az igazság, és tudja, mi a jó Neked, hatalmas egója vezérli.
Aki bánt, megaláz, megszégyenít, nem vállal fel, nem õszinte, hátbaszúr, irigy, féltékeny, annak nincs helye az életedben. A felemelkedés úgy lehetséges, ha vállalod magad, és az õszinteség útját járod. Így gyújtod a fényt magadban. Aki ezzel ellentétesen cselekszik, mint a sötétségbe visz.
Sosem késõ, hogy hátat fordíts ezeknek az embereknek. Nem feladatod, hogy a sárból kiemeld õket, viszont saját magaddal kötelességed ezt megtenni.
Ha benned fény gyúl, azzal meggyújtod a körülötted élõk lángját. Így költözik az Univerzumba fényesség. De bárkinek joga van a sötétségben élni. A döntés a Tiéd!
Csodás napokat kívánok Nektek!
Mohácsi Viktória (
elozoeletek.blogspot.hu
)
elozoeletek.blogspot.hu/2018/03/marcius-...hez-kapcsolatok.html