.
2019. MÁRCIUS 21. TELIHOLD - A SORSFORDULAT
A márciusi telihold környékén mindannyian számíthatunk sorsfordító változásokra. Elképzelhetõ, hogy eleinte apró jeleknek tûnnek, majd késõbb jövünk rá, hogy bizony hatással vannak egész jövõnkre.
2012. december 21-én az egész világ várta a csodát. Sokan hitték, hogy rövid idõ alatt átalakul a Föld, megemelkedik a rezgésszint és egy sokkal harmonikusabb, boldogabb világban élhetünk.
Már akkor is biztos voltam benne, hogy az emberiség nem érett még meg a változásra. Amíg tele vagyunk félelmekkel, gyûlölettel, fájdalmakkal, csupa alacsony rezgésû érzelemmel, addig lehetetlen egy magasabb rezgésû világban léteznünk. Amíg nem figyelünk oda arra, mivel tápláljuk a testünket, addig folyamatosan húzzuk le magunkat.
Azt gondolom, az elmúlt 6-8 évben volt lehetõségünk felkészülni erre az átalakulásra. A változás szükségszerû, hiszen a föld a régi energiákban már nem tudja fenntartani magát. Megérettünk a megújulásra.
Azok az emberek, akik ebben az idõszakban tudatosak voltak, dolgoztak azon, hogy elengedjék a múltat, megváljanak a szenvedésektõl, a fájdalmaktól, és sikerült megbocsátaniuk, vagyis nem hordozzák magukkal a múlt batyuit, hirtelen vehet rendkívül jó irányt az életük. Most nagy esély van arra, ha önmagukra találtak, akkor rálelnek a lelkük másik felére, a valódi hivatásukra. Ráéreznek, merre van az útjuk, mit kell tenniük. A teremtés mestereivé válnak.
Az utóbbi idõben sokan hagyták el a földet, mert nem bírták elviselni a változásokat, és úgy döntöttek, nem kívánnak részesei lenni az átalakulásnak.
Azt gondolom, hogy most óriási erõre van szükségünk " bátorságra" Hiszen ahhoz, hogy megszülessen az új, el kell engedni a régit. Ez mindig fájdalommal jár. Talán érzed is, hogy amíg azon dolgozol, hogy újrateremtsd önmagad, az élet azon dolgozik, hogy újrateremtse körülõtted a helyzeteket. Leválasztanak Rólad embereket, régi emlékeket és helyzeteket. Aki ragaszkodik a múlthoz, annak "nehezen fog jönni a jövõ". Aki beleragad a régi mintákba, az ne várjon mást, mint ami a múltban körbevette. Ha változást szeretnél, változnod kell!
A másik dolog, amire érdemes odafigyelni az, hogyan táplálod a testedet. Azok a táplálékok, amik a régi energiában hasznodra váltak, most egyenesen rombolók lehetnek. Talán érzed is, hogy teljesen mások a tested igényei. Azok a táplálékok, amik erõteljesen földelnek, most elnehezíthetnek, ha a lelked rezgésszintje emelkedik. Ez okozhat gyulladásokat, mozgásszervi fájdalmakat, bõrproblémákat, kiütéseket, viszketést, meggyengítheti a májat, az egész emésztõrendszert.
Itt az idõ magasabb rezgésû ételekkel táplálni a fizikai testet (sokkal több friss zöldség és gyümölcs), és észre fogod venni, hogy sokkal tisztábban gondolkozol és érzel, könnyedebb vagy és jobb a közérzeted is. Nem beszélve arról, hogy sokkal gyorsabban tudod meggyógyítani magad.
Ideje letenni minden függõséget és átvenni az irányítást az életed felett. Azt kell megérteni, hogy most minden gondolatod, érzésed, szavad és cselekedeted sokszorosan hat, mint amit eddig megszoktál. Pillanatok alatt teremthetsz poklot vagy áloméletet. A döntés a Tiéd!
Az biztos, hogy az átalakulás megkezdõdött. Hogy hogyan tovább? Én sem tudom. Egyenlõre ennyit tudok, hogy ideje megemelni a rezgésszintünket, hogy könnyedén tudjunk létezni a világban. Hogy egészségesek, biztonságot és boldogságot teremtsünk, ne félelmeket és fájdalmakat.
Ne ijedjen meg senki, ha felerõsödnek a pánik tünetek, a testi fájdalmak. Ne feledjük, hogy ez is csak egy átmenet. Ha most tudatosak vagyunk, akkor rövidesen azt az életet fogjuk élni, amirõl mindig is álmodtunk.
Csodás teremtéseket kívánok Nektek!
Guzsik-Mohácsi Viktória (
elozoeletek.blogspot.hu
)