.
2019. Szeptember 14. Telihold: Beteljesíteni egy küldetést.
A héten különleges energiájú napok követik egymást, így bõven van okunk, hogy idõt teremtsünk önmagunkkal foglalkozni.
Péntek 13 mindig a nagy változás lehetõségét hordozza magában. A tizanhármas szám szinte mindig a döntésre bíztat. Mindenki életében van egy olyan terület, amivel nagyon nehezen boldogul. De hidd el, Rajtad múlik minden. Az Önmagadon való munka hosszú út. Azonban ha nem mész rajta végig, mindig egyhelyben maradsz. Tudom, hogy fáj, és legszívesebben elmenekülnél. Úgy érzed, már nem bírod, minden energiád felemészti, ahogy harcolsz önmagaddal.
Arra kérlek, ha valahol fáj, ha megaláznak, büntetnek, bántanak, onnan állj fel, és sétálj tovább. Minden Érted történik. Kérlek, tanulj belõle és lépj elõre. Szeretettel zárd le a múltat, ne szenvedj tovább. Küldj szeretet azok felé, akik bántottak, megaláztak, becsaptak, és még mindig támadnak Téged. Ne támadj vissza, mert a harcnak sosem lesz vége! Ugyanakkor arra bíztatlak, hogy állj ki magadért! Itt az idõ! Az eddigi életedrõl is csak Te döntöttél. Bármikor, bárhol felálhattál volna, ahol ülve maradtál, és fordítva. Senkit nem hibáztathatsz, hiszen minden a Te döntéseden múlt. Ne érezd áldozatnak magad, hiszen embertársaid csak megmutatják, hol van munka magadon.
Hidd el, ennek az idõszaknak a rendeltetése az, hogy megismerd Önmagad. Hogy felfedezd, ki is vagy valójában, honnan jöttél, és hová tartasz. Hogy kiegyenlíts minden számlát, és megtanulj igazán élni.
A fájdalom mindig segít a jelenben maradni. Az utóbbi idõben elfelejtettük az igazán fontos dolgokat. Ha állandóan a múlton rágódunk, vagy a jövõ miatt aggódunk, akkor elszalasztjuk a jelent. Ezért érzékeljük olyan gyorsnak az idõ haladtát. Fontos most megtanulni a jelenben élni.
Ha dolgozol, légy ott teljes figyelmeddel. Ha a pároddal töltöd az idõd, semmi másra ne figyelj. Ha sportolsz, koncentrálj magadra. Ha mosogatsz, ha autót vezetsz, ha az erdõben sétálsz, ne azon gondolkodj, másnap vajon mi fog történni Veled. Az aggódás felemészti az energiakészleted.
Ugyanakkor arra kérlek, ne söpörd a szõnyeg alá az érzéseidet. Ha bántottak, éld meg a fájdalmat. Vállald fel a szenvedést. Ha nem teszed, esélyed sincs megfejteni, mit akar tanítani Neked a helyzet. Ne játszd el, hogy minden rendben, ha a lelked ezer sebbõl vérzik. Ha nem veszel tudomást érzéseidrõl, újra meg újra bevonzod azokat a helyzeteket, melyek elõhozzák ezt a fájdalmat.
Attól még a másik ember nem rossz, hogy másként érez vagy gondolkodik. Tükörként mutatjátok egymásnak a palástolni vágyott igazságot. De hidd el, ha értékrendeket különbözõ, és szenvedtek egymástól, nincs értelme a folytatásnak.
Tudom, hogy félelmetesnek tûnik az egyedüllét, de sokkal fájdalmasabb leélni az életedet egy olyan helyzetben, ami méltatlan Hozzád. Sokkal fájdalmasabb valaki mellett lenni, akihez nem tartozol.
És hidd el, nem az egyedüllét rémít meg. Attól félsz, hogy nem vagy elég szerethetõ. Attól félsz, hogy nem leszel fontos. Attól rettegsz, hogy pótolható vagy. Pedig nem így van. Ez egy sérülés lelked mélyén, melyet társaid csak erõsítettek Benned. Megaláztak, megcsaltak, bántottak azért, hogy végre meggyógyítsd az érzéseidet önmagad felé. Valójában arra kapcsolódtak rá, ami lelked legmélyén lapul. Az igazság az, hogy Te nem szereted magad és hiszed, hogy nem jár Neked a boldogság. A karmikus kapcsolatoknak ez a lényege. Szembesítjük egymást, és kiegyenlítjük, amit a múltból magunkkal hoztunk.
Egyetlen feladatod az, hogy saját érzéseid meggyógyítsd, és önmagadban is kerek, egész légy. Ne hiányból kelljen melléd valaki. Addig nem fogod azt a társat bevonzani, aki önmagadért szeret. Addig csupán a játszmák világában létezel. Ez fordítva nem mûködik.
És hidd el, nagy kiváltság egyedül lenni. A mai világban egy rendkívül gyors fejlõdést tesz lehetõvé. Ez nem egyenlõ a magánnyal. Sokkal gyorsabb a tisztulás, elõbb megjárjuk a mélyégeket, és kerülünk harmóniába az Univerzummal.
Rájövünk, hogy egyedül vagyunk a világban, minden látszólagos "problémánk" és örömünk forrása mi magunk vagyunk, így a megoldás is Rajtunk áll. Megtapasztaljuk a határainkat, rájövünk, milyen erõsek vagyunk valójában. Megérezzük azt, hogy milyen szeretettel a szívükben létezni. S észrevesszük, hogy amint "bent", úgy "kint" is. A világ visszatükrözi érzéseinket. Ha szeretet van bennünk, a szeretetet vesszük észre a külvilágban. Ha tele vagyunk félelmekkel, ha csatázunk, csak a harcot látjuk magunk körül.
Hidd el, minden jár Neked, amire vágysz. Amint megtalálod önmagad a világban, a világ is Rád talál. Felbukkannak azok az emberek, akik segítenek tovább. Ráérzel majd, merre kell menned, mit kell csinálnod. Nem okoz majd gondot abból keresni a kenyered, ami örömmel tölti meg szíved.
Megkapod a családot, a párt, akire mindig vágytál. És hidd el, nem mese, hogy létezik. Ugyanúgy vár Rád, ahogy Te vágyakozol utána. De míg telve vagy keserûséggel, nincs hely a szívedben a szeretetnek. El kell engedned a múltat ahhoz, hogy a jövõ be tudjon lépni. Megérdemled a legjobbat mindenbõl.
Péntek 13 legyen a Te napod! Legyen az a nap, amire ha visszatekintesz, el tudd mondani, hogy pont ekkor indultál el azon az úton, amely végül elvezetett önmagadhoz.
Majd a 14-i telihold fényében engedd el, amire nincs szükséged. Mondd ki, mely félelmeidet szeretnéd szélnek ereszteni, hogy elég bátor lehess a küldetésed beteljesítéséhez. Most nem az életfeladatodról beszélek, hanem a jelen idõszak karmikus feladatairól. Szerintem pontosan tudod, mi a jelened küldetése. Amire készülsz jóideje. Talán régóta tervezed, hogy rálépsz az útra. De eddig visszatartott a Benned lévõ sok fájdalom, és a múlt sérülései. Leláncolt a sok önbüntetés. Hiszen ha beteljesíted ezt a küldetést, beléphetsz a boldogság kapuján. Ezt tisztán tudod. Eddig mégsem léptél.
Hogy mindenki megjárja-e az utat? NEM! Mindenki megkapja, amire vágyik? NEM! Amíg nem vagy tudatos, nem azt kapod, amit akarsz, hanem amire szükséged van. Minden akkor fog megérkezni, amikor megértél rá, és értékelni, becsülni tudod olyannyira, hogy megtartsd hosszú távon. Már nem fogod elveszíteni, hiszen elõtte megtapasztaltad, milyen nélküle élni. Becsülöd, mert megtapasztaltad az ellenpólust. Ezért van szükség a látszólag rossz élményekre.
Nem fogja mindenki az utat megjárni, de a jó hír, hogy ezt Te döntöd el. Vállalod a fájdalmakat és szembenézel a félelmeiddel, vagy hagyod, hogy tovább sodorjon az ár. Nincs messze a fény, de végig kell menni a sötét alagúton. Hidd el, hogy megéri, hiszen a végén ott vár boldog és tökéletes önmagad, a harmonikus és békés életed!
Még ha rendkívül fájdalmas és leterhelõ is az elsõ pár nap, biztos vagyok abban, hogy rövidesen sokkal jobban érezzük magnunkat. Óriási hitet és erõt merítünk Önmagunkból, amivel a hegyeket is meg tudjuk mozgatni.
Érezz rá és indulj meg a jelen küldetésed felé! Hidd el végre, hogy megérdemled a jutalmát! Én tudom!
Guzsik-Mohácsi Viktória (
elozoeletek.blogspot.hu
)