.
A
Fényt úgy írhatjuk le, mint szeretet, öröm, áldás, és mindaz az érzelem, ami a felsõbb csakrákhoz kapcsolódik. A Sötétséget úgy írhatjuk le, mint félelem, düh, vádaskodás, szégyen és mindaz az érzelem, ami az alsóbb csakrákhoz kapcsolódik.
A Fény képviseli a ;jutalmat, az örömet, a boldogságot, az áldást. A Sötétség képviseli a leckét, a kihívást. Az érzelmi/fizikai fájdalom, valamint a félelem és a düh érzései azok, amelyeket meg kell tanulnunk a lecke részeként értékelni.
Ebben az univerzumban minden lélek a Polaritás Integráció Játékát játssza, hogy spirituális fejlõdést érjen el, és végül újraegyesüljön az Isteni Teremtõvel, a Forrással, a Minden, ami Vannal.
A Polaritás Integráció Játékának egyik legnagyobb kihívása, hogy megtaláljuk az értéket a Sötétségben. A Sötétség az iskolaépület, az osztályok pedig a leckék, amiket megtanulni vágyunk, hogy megvalósítsuk a kettõ egyensúlyát önmagunkban.
A másik nagy kihívás a hitünk, hogy a Fényben akarunk maradni. A Fény olyan, mint a vakáció egy trópusi szigeten. Menekülés a spirituális fejlõdés stresszétõl és feszültségétõl. Nem arra születtünk, hogy ott maradjunk, mert a Fényben való maradásunk végletesen szélsõséges lenne.
Akár a Fény, akár a Sötétség kihegyezése megrekeszti a spirituális növekedést. Megsemmisíti továbbá a teremtés képességét, mivel a fizikai forma ekkor érzelmileg részben bezáródik. A két poláris ellentét egyensúlya szükséges ahhoz, hogy probléma nélkül teremthessünk.
A célunk elérése érdekében mindannyian eljátsszuk a Sötétség szerepeit és a Fény szerepeit egyaránt. Máskülönben nem tudnánk integrálni, mert nem rendelkeznénk ezen ellentétek tapasztalataival.
Spirituális fejlõdésünket úgy valósítjuk meg, hogy különbözõ planetáris iskolákba inkarnálódunk. A planetáris iskolák a szabad akarat eltérõ fokozataival bírnak, s így a felhatalmazás különbözõ szintjeit biztosítják. A Föld a totális szabad akarat planetáris iskolája, lehetõvé téve az ide inkarnálódó lelkeknek, hogy teremtéseiket és választásaikat teljes mértékben megtapasztalják. A szabad akarat ilyen fokával rendelkezõ bolygókat hívjuk Nagy Kísérletnek. Mindössze két másik ilyen volt a világegyetemünkben.
Mi, a Föld népei, elérkeztünk most a planetáris játékunk végéhez. Meg kell most nyitnunk memória bankunkat, hogy felidézzük a játék szabályait.
Birtokában vagyunk a részvét kódjainak DNS-ünkben, és magasabb dimenziós eszközök is megadatnak számunkra, hogy képesek legyünk a részvét megvalósítására. A Nibiru visszatért, hogy aktiválja a szunnyadó kódokat és feltárja az emlékezetünket.
Hogy megvalósítjuk-e a részvétet? A választás a miénk, és ha megtesszük, bolygónk magasabb dimenzióba lép, és az univerzum többi része is követni fogja.
forrás:
www.nibiruancouncil.com