.
"Ahelyett, hogy vennék neked valamit, amit szeretnél, valami olyat adok neked,
ami az enyém, ami tényleg az enyém.
Egy ajándékot. Valamit, ami jelzi, hogy tisztelem azt az embert, aki itt ül velem szemben, és arra kérem, hogy értse meg, mennyire fontos, hogy vele lehetek.
Most már van valamije, ami egy kicsit én vagyok, van belõlem egy darabkája, amit szabad és hirtelen támadt elhatározásomban adtam neki." (Paolo Coelho: Tizenegy perc )
-- ``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Istvan
Újonc fórumozó
KevesebbTöbb
Köszönetek: 0
17 éve 4 hónapja - 17 éve 4 hónapja#717Írta: Istvan
.
" Aki szeretetben él, nem büszke, nem akar másokon uralkodni, nem halljátok soha, hogy hibáztatna vagy gúnyolna másokat. Nem kutat mások szándékai felõl, nem hiszi azt, hogy õ jobban cselekszik, mint mások, és soha nem tartja többre magát embertársainál. Aki szeret, az amennyire csak lehet, elkerüli, hogy fájdalmat okozzon."
-- ``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 17 éve 4 hónapja Margit által.
"Elvárni senkitõl nem lehet semmit. El kell fogadnunk az embereket olyannak, amilyenek... Egy ember van a világon, akitõl elvárhatunk dolgokat, s akit akár meg is változtathatunk... Mi magunk. S hogy kialakítsuk magunkat, az épp elég feladat egész életünkre. Ha ezt megtesszük, hatunk másokra is. Ha mindig a legtöbbet adod másoknak, elõbb-utóbb elkezded ezt vissza is kapni."
(Sarah Garden)
-- ``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 17 éve 4 hónapja Margit által.