header ok

A fórumra látogatóknak

Több
5 éve 9 hónapja #6263 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A fórumra látogatóknak
.


--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
5 éve 9 hónapja #6291 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A fórumra látogatóknak
.


--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #6304 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A fórumra látogatóknak

22.22. Az ismétlődő misztikus szám jelentése


Gondolkodtál már azon, hogy miért van az, hogy többször is akkor pillantasz az órára, amikor 22:22-t mutat? Most megtudhatod!

Már rengeteg ember számolt be arról, hogy visszatérően megjelenik az életében a 2-es számjegy, legyen az akár 2, 22, 222, 2222. Nem is gondolnánk, de ennek spirituális háttere van, de minden személy más és más okok miatt találkozik a számmal.

Habár sokfelől utána kutathatunk eme misztikus szám hátterének, a saját életünkre vonatkozó jelentésre csak mi magunk jöhetünk rá. Legyen szó akár a digitális óra kijelzőjéről (22:22), vagy telefonszámokról, esetleg pénztárjegyekről – ha ismétlődően belebotlunk, akkor bizony az univerzum próbál kapcsolatot teremteni velünk szinkronicitás formájában.

===================================================

Ha spontán jelennek meg ezek a számok előttünk az nem véletlen. Érdemes odafigyelni rájuk, és rájönni mit is akar az univerzum közölni velünk.
===================================================

Pozitív kijelentésekkel és hozzáállással rálelhetünk a helyes útra, csak ne adjuk fel a reményt, még a látszólagos nehézségek ellenére sem.
=================================================

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 5 éve 8 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #6333 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A fórumra látogatóknak
.


--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
5 éve 7 hónapja #6369 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A fórumra látogatóknak
.


--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #6380 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A fórumra látogatóknak
.

Amikor egyszer majd elmész innen, csak két dátum lesz a sírköveden.

Hogy mikor érkeztél, és hogy meddig voltál itt…

De a legtöbbet mégsem ez fogja elárulni az életedről.

Hanem az, amit az a rövidke kötőjel takar a kettő között…

Hogy mennyire éltél?

Milyen Ember voltál?

Merted-e követni a szíved hangját akkor is, ha látszólag minden ellene szólt?

Nevettél-e nagyokat úgy, hogy még a könnyed is kicsordult?

Vagy csak búslakodva, lehatjott fejjel élted a mindennapjaidat…

Szerettél úgy igazán?

Vagy annyira féltél az újabb csalódástól, hogy inkább bezártad a szíved, és hagytad haldoklani…


Odafigyeltél másokra, segítettél rajtuk?

Kedves voltál?

Számíthattak rád a barátaid, a családod, azok, aki bajba jutottak?

Vagy önző módon csak magaddal foglalkoztál…

Ne feledd, az egyik leginkább az tesz minket Emberré, hogy mekkora szolgálatot teszünk másokért!

Brian Tracy szavaival: Csak az Élet az, ami hamar elszalad, amit szeretve teszünk benne, az örökké megmarad!

A jó hír az, hogy minden ember maga választja meg a sírfeliratát…


Döntsd el végre, hogy hosszú Életed végén, milyen nyomot szeretnél hagyni majd magad után, és élj ennek megfelelően!

Légy jó Ember!

Nevess sokat!

És szeress nagyon!

Mert csak ez az, ami igazán számít…


#merjnevessszeress

forrás : www.facebook.com/szabopetermotivacio/?ref=py_c

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 5 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 1.129 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24