ÚJÉVI JÓKIVÁNSÁGOK
Kevesebb
Több
Hozzászólások: 6001
Köszönetek: 0
6 éve 5 hónapja #5876
Írta: Margit
.
2019.
Szilveszter éjjelén válasz egy csillagot,
ha bármi bánt, neki elmondhatod.
Meggyógyítja szívedet , lelkedet,
Kívánom tegye szebbé a jövõ évedet!
Szilveszterkor ha majd éjfélt üt az óra,
Gondolj kérlek rám is, csak egy pillanatra.
Enyhe szellõ szárnyán szeretetet viszek,
Békés Boldog Új Esztendõt Neked!
(ismeretlen szerzõ)
--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Kevesebb
Több
Hozzászólások: 6001
Köszönetek: 0
6 éve 5 hónapja -
6 éve 5 hónapja #5877
Írta: Margit
--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja
Margit által.
Téma zárolva.
Kevesebb
Több
Hozzászólások: 6001
Köszönetek: 0
6 éve 5 hónapja -
6 éve 5 hónapja #5878
Írta: Margit
--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja
Margit által.
Téma zárolva.
Kevesebb
Több
Hozzászólások: 6001
Köszönetek: 0
6 éve 5 hónapja -
6 éve 5 hónapja #5884
Írta: Margit
--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja
Margit által.
Téma zárolva.
Kevesebb
Több
Hozzászólások: 6001
Köszönetek: 0
6 éve 5 hónapja -
6 éve 5 hónapja #5887
Írta: Margit
--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja
Margit által.
Téma zárolva.
Kevesebb
Több
Hozzászólások: 6001
Köszönetek: 0
6 éve 5 hónapja -
6 éve 5 hónapja #5888
Írta: Margit
.
Csendes pohárköszöntõ újév reggelén
Nem kívánok senkinek se
különösebben nagy dolgot.
Mindenki, amennyire tud,
legyen boldog.
Érje el, ki mit szeretne,
s ha elérte, többre vágyjon,
s megint többre. Tiszta szívbõl
ezt kívánom.
Szaporodjon ez az ország
Emberségbe', hitbe', kedvbe',
s ki honnan jött, soha soha
ne feledje.
Mert míg tudod, ki vagy, mért vagy,
vissza nem fognak a kátyúk...
A többit majd apródonként
megcsináljuk.
Végül pedig azt kívánom,
legyen béke. -
(Kányádi László)
--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja
Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.492 másodperc