Szilveszter alkalmából az jutott eszembe,
Mi lenne, ha neked is jönne egy kis szerencse?
Búcsúztassuk együtt az ó esztendõt,
S ünnepeljük együtt a sok jót, a jövõt.
...Ünnepeljük meg azt, hogy egészségben élünk,
Ünnepeljük meg, hogy van akit szeressünk.
Gondoljuk végig ezt a régi évet,
Jövõre kívánjunk minden jót és szépet!
Éjfélkor millió sok pezsgõdugó pukkan,
Petárda is szép számban: milliónyi robban.
Poharainkat egymással összekoccintjuk
És mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!
(szerzõje ismeretlen)
-- ``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 12 éve 5 hónapja Margit által.
Új év, új élet.
Új érv, új mérleg.
Lerázni a régi gondot,
Amit az ember elrontott.
Gondolj az elmúlt, 12 hónapra,
Minden gondod múljon el holnapra,
Nemsokára vége lesz az utolsó éjnek,
Kívánok MINDENKINEK Boldog Új Évet
-- ``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``