header ok

Ami egyik kategóriába sem tartozik bele.

Kegyelem

Több
5 éve 2 hónapja #6585 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Kegyelem
.

Jelek az Univerzumtól



Lehet, hogy sokszor érezted már, hogy olyan jól jönne egy kis segítség a nehéz időkben… Ha valaki megmondaná, merre indulj, mit tegyél, hogy magad mögött hagyd a sötétet.

Hiába kérsz, úgy érzed, nem kapsz. Nem kiabálja füledbe senki a megoldást. Kérdezel, és a válasz csak a néma csend…

Pedig hidd el, az Univerzumban rend van. Az őrangyalod megérzések formájában mindig üzen Neked. Amikor megtörténik egy esemény, azonnal megszólal Benned a kis hang: ÉREZTEM!

Meg kell tanulnod bízni az ösztöneidben. Érzéseid mindig elvezetnek oda, ahová menned kell.
A hirtelen megjelenő érzések mindig jelzésként szolgálnak. Arra figyelj, hogy amikor összeszorul a gyomrod, vagy bizsereg a mellkasod, milyen gondolat futott át rajtad éppen.

A jel mindig az, amit annak vélsz


Ha többször visszaköszön valami az életedbe, az egyértelmű jelzés lehet, hogy az adott dologgal feladatod van.

A jeleket csak Te tudod megfejteni, csak Te tudhatod, milyen tanulnivalót hordoznak Számodra. Egy biztos: oda kell figyelni rájuk.

Van, amikor egy dal, egy újságcikk, vagy akár egy kifestendő kép próbál kommunikálni Veled. Kinyitod a könyvet és ott van Számodra az üzenet. Még a könnyed is kicsordul, úgy a lelkedbe mar.

Figyeld meg, hol járnak egész nap a gondolataid, mely nótát dalolászod magadban. Vajon mit üzen Neked?

A testi tünetek szintén egyértelmű jelzések, amin keresztül lelked üzen Neked. Felhívja figyelmed a negatív gondolati programokra, amiktől itt az idő megszabadulni. Tudatni akarja Veled, hogy szabadulj meg az önbüntetéstől.

Pihenj meg egy kicsit a hétköznapok forgatagában, kapcsold ki magad, és figyelj a lelkedre. Ott van minden kérdésedre a válasz, hidd el. Őrangyalod ott van Veled, fogja a kezed. Figyeld a jeleket, így nem fogsz eltévedni soha…

Guzsik-Mohácsi Viktória

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
4 éve 11 hónapja #6690 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Kegyelem
.
A sorsod...

A sorsot irányítani azt gondolod, hogy tudod,
De csak bizonyos keretek között változtathatod.
Születéskor bizony a sors dönt helyetted,
Hogy herceg leszel, vagy koldusként kezded életed.
Lépdelsz az élet útján, és azt hiszed Te, irányítod,
Az igazság az, hogy alig változtathatod.
Nem leszel felnőtt, előbb hiába szeretnéd,
Bajt, bút, bánatot elkerülni lehetetlenség.
Az öröm, szerelem ugyan úgy rád talál,
A legváratlanabb pillanatban utadon eléd áll.
Kikerülni hidd el egyiket sem érdemes,
Vállald a sorsodat s így lesz teljes az életed!
(ismeretlen szerző)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #6753 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Kegyelem
.



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 4 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.669 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24