header ok

" EL CAMINO" - Az "ÚT"

Több
9 éve 2 hónapja - 7 éve 9 hónapja #4229 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: " EL CAMINO" - Az "ÚT"
.



El Camino - a Jakab-út, Spanyolország 14 perces film




www.petoandras.hu/video/vip/13/el_camino...kab_ut_spanyolorszag



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #4254 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: " EL CAMINO" - Az "ÚT"
.



Az Út - 120 perces film












--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hete Margit által.
Téma zárolva.
Több
8 éve 11 hónapja #4269 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: " EL CAMINO" - Az "ÚT"

Magyar zarándokok Szent Jakab útján c. film 140 perces





--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #4312 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: " EL CAMINO" - Az "ÚT"
.





--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 8 éve 8 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #4346 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: " EL CAMINO" - Az "ÚT"
.

EL CAMINO DE SANTIAGO -


Zarándoklat képekben és gondolatokban
FOTÓ: POLNER TAMÁS
SZÖVEG: VARGA LÓRÁNT



elcamino.hu/download/ElCamino_minta.pdf




"A problémák, a nehéz­ségek, az akadályok jelentik a kapukat céljaink, kívánságaink eléréséhez. Azokon át tudunk eljutni a jobbhoz, a fejlõdéshez. Ha kibontom egy pillangó bábját, a pillangó meghal, mert kell a kikeléshez az erõlködés."

elcamino.hu/download/ElCamino_minta.pdf

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
8 éve 1 napja - 8 éve 1 napja #4537 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: " EL CAMINO" - Az "ÚT"
.
"El Camino " az utak


Az utakat sokáig nem érti meg az ember. Csak lépdel az utakon és másra gondol. Néha széles az egyik út, aszfaltos, néha rögös, barázdás, meredek. Az utakat sokáig csak alkalomnak tekintjük, lehetõségnek, melynek segítségével elmehetünk a hivatalba vagy kedvesünkhöz vagy a rikkantó, tavaszi erdõbe. Egy napon megtudjuk, hogy az utaknak értelmük van: elvezetnek valahová.
Nemcsak mi haladunk az utakon, az utak is haladnak velünk. Az utaknak céljuk van. Minden út összefut végül egyetlen közös célban. S akkor megállunk és csodálkozunk, tátott szájjal bámészkodunk, csodáljuk azt a rejtelmes rendet a sok út szövevényében, csodáljuk a sugárutak, országutak és ösvények sokaságát, melyeken áthaladva végül eljutottunk ugyanahhoz a célhoz. Igen, az utaknak értelmük van. De ezt csak utolsó pillanatban értjük meg, közvetlenül a cél elõtt.

(Márai Sándor)
Forrás: www.facebook.com/budapestielcaminodesantiagoklub/





--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 napja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.819 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24