header ok

" EL CAMINO" - Az "ÚT"

Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #4539 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: " EL CAMINO" - Az "ÚT"
.



1000 km Szabadság - Fényképes élménybeszámoló az El Camino zarándoklatról - 82 perces film












--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 11 hónapja - 7 éve 7 hónapja #4540 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: " EL CAMINO" - Az "ÚT"
.





El Camino - az én optikámon keresztül - 18 perces video
(Petõ A.)











--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 6 hónapja #4688 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: " EL CAMINO" - Az "ÚT"
.


EL CAMINO - PERU - Machu Picchu












Inca - Camino - 60 perces film






Camino - Machu Picchu - 56 perces film -


--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #4925 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: " EL CAMINO" - Az "ÚT"
.





--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #4936 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: " EL CAMINO" - Az "ÚT"
.

Ez a kép valószínû sok mindenkinek ismerõs lehet, de lesz biztosan egy valaki, aki felismeri!!!







--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #4951 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: " EL CAMINO" - Az "ÚT"
.



A Te Utad...


Senki nem ismeri az utat, amely elõtted áll.
Még soha senki nem járt ezen az úton,
és nem is fog más járni rajta,
mert ez a te utad.

Olyan egyedülálló,
mint amilyen egyedülálló te vagy.
Igen, egyedülálló vagy,
és különleges, egyedülálló módon kell hozzájárulnod az élethez:
ez a te igazi rendeltetésed.


Menj hát az utadon,
menj azon az egyedülálló módon,
amely csak a tiéd,
de ne próbálj
mielõbb célba érni.
Mert nincsen cél.
Maga az út a cél,
a cél csak az út vége
és egy új út kezdete.
Élvezd hát utadat,
a te egyedülálló, csodálatos életutad.

Engedd, hogy az élet mindennap megajándékozzon,
és ha készen állsz,
engedd, hogy "belsõ mestered" vezessen.
Életed egyedülálló melódiáját ekképpen
fogod egyre tisztábban hallani magadban.
És énekelj!
Mert minden a te örömödre teremtetett.
Az egész teremtés éretted van!
(ismeretlen szerzõ)




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.502 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24