header ok

Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

A Hold hatása az ermberi szervezetre

Több
5 éve 8 hónapja #6334 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.

A Szuperújhold 2020.október 16-án felkészít minket azokra a változásokra, amelyektől annyira félt a lelkünk

Minden előrelépés óriási ugrásnak fog tűnni.

Az Univerzum felkészít bennünket, hogy megtapasztaljuk 2020. legerőteljesebb Szuperújholdját. Erre október 16-án kerül sor, a Mérleg jegyében, és olyan energiákat hoz, amelyek segítenek megtalálni az utóbbi időben elvesztett egyensúlyt.

2020. október 16-án új eseményre készülünk: a Szuperújholdra!


Mivel szuperholdról van szó, a Hold energiája a szokásosnál sokkal intenzívebb lesz. Lehet, hogy a Hold nem lesz látható, de a jelenlétét mindenképpen érezni fogjuk, mivel arra késztet bennünket, hogy a lelkünkre fordítsuk a figyelmünket. A Holdnak hihetetlen, szinte varázslatos aurája lesz.

A környezetünk már így is tele van bizonytalansággal, és a Hold ebben az időszakban még több félelmet és aggodalmat adhat hozzá ehhez. Arra is számítanunk kell, hogy néhány fájdalmas emlék újra megjelenik az életünkben.

Mivel a Mérleg jobban rávilágít a kapcsolatainkra, jobban megértjük majd mit kell egyensúlyba hoznunk. Ha önmagunkat hanyagoltuk el azért, hogy másoknak segíthessünk, most elég időnk lesz hátrálni egy lépést, önmagunkra összpontosítani, és új módokat találni arra, hogy szeressük önmagunkat, és több időt szánjunk magunkra.

A Szuperújhold a Mérlegben visszavezet minket önmagunkhoz

A Szuperújhold segít, hogy minden félelem nélkül visszatérjünk önmagunkhoz. Emlékeztet bennünket arra, hogy csak akkor alakíthatunk ki erős és egészséges kapcsolatokat másokkal, ha előbb jó viszonyba kerülünk önmagunkkal.

Ha a kapcsolataink nehézkesek is, még nem kell elhamarkodott következtetéseket levonnunk. Lehet, hogy egyszerűen csak új módszereket kell találnunk a kijavításukra, mindenesetre a legfontosabb, hogy türelmesek legyünk. Az Újhold lényege, hogy türelmet tanuljunk, és dolgozzunk önmagunkon.

Szuperújhold valamint a retrográd Mars és Merkúr energiái


Az Újhold új kezdetet jelent, de az októberi Szuperújholdat a Mérlegben zavar veszi körül, mivel a Merkúr és a Mars is retrográd szakaszában van. Emiatt minden előrelépés nagyobbnak, sőt egyenesen óriásinak fog tűnni. Nehézségekbe ütközünk a kommunikációban a körülöttünk lévő emberekkel, és többször is hibázunk. A csillagok azt tanácsolják, hogy ebben az időszakban inkább kerüljük a fontos beszélgetéseket. Ehelyett intuitív erőnkre fordíthatjuk a figyelmünket, hogy újra kapcsolatba léphessünk a spirituális oldalunkkal.

Ha fejlődni akarunk, újra össze kell kapcsolnunk a tudatunkat a szívünkkel. Próbáljuk a szeretet tükrén át meglátni a problémákat és hiányosságokat. Keressünk egy helyet, ahol az a béke uralkodik, amire már olyan nagyon vágytunk. Legyünk elnézőbbek önmagunkkal, és bocsássuk meg a hibáinkat. Legyünk szelídek, és mindig forduljunk a fény felé.


filantropikum.com/a-szuperujhold-oktober...yira-felt-a-lelkunk/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
5 éve 7 hónapja #6350 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.

2020. október 31-én kialakuló Telihold: átalakulás, halál, újjászületés!



Október 31-e egy erős energiákkal teli nap, amikor a különböző dimenziók közötti átjárhatóság a legvékonyabb fátylat fonja körénk.

A Kék Hold akkor jelenik meg, amikor egy hónapban két Telihold van, akárcsak most októberben: az első Telihold október 2-án volt, a második pedig október 31-én. Igen erős energiafelszabadulással jár együtt ez az égi jelenség, felszínre kerülnek olyan dolgok, amelyek megoldásához mindig is úgy éreztük, hogy nincs elegendő erőnk.

Most egy olyan utat fogunk bejárni, ami bár fájdalmas és kellemetlen lehet, de csodálatos átalakulást eredményez. Lezárunk néhány fejezetet, de a sok küzdelem után végre egy kiteljesedett fejezettel jutalmaz meg az élet.

November közepéig tarthat az a folyamat, amikor elbúcsúzunk mindattól, ami már nem a hasznunkat szolgálja, legyen szó akár negatív energiákról, helyzetekről, emberekről, ugyanis most el kell engednünk, ami visszahúz.

A Kék Hold az Uránusszal áll kapcsolatban, éppen ezért mindig van esély, hogy valami eddig rejtegetett, meglepő dolog kerüljön felszínre. Intenzív érzelmeket élhetünk át, és, ha nem vigyázunk könnyen a váratlan események áldozataivá válhatunk.

A Bika energiája segíthet abban, hogy csatlakozzunk a stabilitáshoz, hogy gyökeret verjünk, és megalapozzuk a jelen pillanatban azt az utat, amit a jövőben el szeretnénk érni.

A Halloween éjszakáján kiteljesedő Kék Hold segítségünkre lehet abban, hogy kapcsolatba lépjünk az intuíciónkkal és a felsőbb erőkkel. Vizualizáljuk az egyenként megnyíló csakráinkat, képzeljük el, hogy szivárványként felragyognak, majd összekapcsolódnak a felsőbb énünkkel, és a legmagasabb erőkkel.

Gyújtsunk gyertyát, és megtisztító fényben mondjunk egy imát, hálát adva, és áldást kérve az életünkre. Menjünk ki a természetbe, hiszen ott a legnagyobb bizonyossággal lehetünk részei az örök körforgásnak, láthatjuk az elmúlást és az újjászületést, a reményt, és közben tápláló energiákkal töltődhetünk fel.

Tartsuk tiszteletben az élet folyamatos átalakulását, és mindazt, ami eddig támogatott minket az újjászületéshez.

filantropikum.com/2020-oktober-31-en-kia...-halal-ujjaszuletes/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
5 éve 7 hónapja #6373 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.

A november 15-i újhold számos lelki sérülésünket begyógyítja



November 15-én reggel 6:47-kor a Skorpió jegyében szuper újhold lesz, amely az érzelmi növekedés időszakát hozza magával.

2020 senki számára nem volt jó év. De sok gondolkodni valót adott, és sok leckét megtanított nekünk. Sokszor elesünk, hogy újra talpra állhassunk, és ez még számtalanszor megismétlődik – ezzel a leckével haladunk tovább és alakulunk át.

A november 15-i újhold meggyógyítja lelkünk minden sérülését. Sokan szembesülünk olyan dolgokkal, amelyeket a szívünk mélyére rejtettünk. Az egész folyamat, amin most keresztülmegyünk, segít, hogy megkönnyebbüljünk, és meggyógyuljunk.

A novemberi szuper újhold egy kissé felrázza a dolgokat, mielőtt rendbe hozná azokat. Lehetséges, hogy először káoszt, fájdalmat, szenvedést, esetleg szorongást érzünk, majd belépünk az elfogadás és a stabilitás szakaszába. Az Univerzum azt tanácsolja, hogy ne bujkáljunk tovább, legyünk őszinték magunkkal és éljük át teljes mértékben az érzéseinket, hogy meggyógyulhassunk a múlt sebeiből, hogy aztán a jelenre és a jövőre koncentrálhassunk.

Bármi legyen is az, amit most érzünk, az most képes lesz lerombolni a szívünk köré épített falat, hogy felfedje az élet igazságát. Ezek az érzelmi állapotok gyakran kényelmetlenek, de spirituális ébredéshez vezetnek. Ez az a folyamat, amire szükségünk van, mert ez teszi lehetővé a valódi gyógyulást.

Figyelünk arra, mit is érzünk valójában

Az erős Skorpió hatása alatt késztetést érzünk arra, hogy kapcsolatba lépjünk belső énünkkel. Ez a legjobb alkalom minden érzelem és lelkiállapot átélésére. Ez a legjobb pillanat, hogy megszabaduljunk minden felhalmozott energiától, fájdalomtól, szenvedéstől és szomorúságtól.

A csillagok azt tanácsolják, legyünk őszinték magunkhoz, és válaszoljunk a következő kérdésekre:

Melyek a legbelsőbb álmaink és vágyaink?
Miben reménykedünk valójában?
Mit vagy kit szeretünk?
Mi az, ami nem engedi, hogy olyan életet éljünk, amilyenre vágyunk?
Mi az, amitől a legjobban félünk?

Fontos, hogy a válaszaink a lehető legőszintébbek legyenek. Itt az ideje alaposan átgondolni a fenti kérdéseket, hallgatni a szívünkre, és mélyen a lelkünk mélyére nézni, hogy rájöjjünk, mit akarunk, hogy ne ragaszkodjunk tovább a múlthoz, és hogy új és harmonikus teret hozzunk létre önmagunkban.

Mire emlékeztet bennünket az Univerzum?

Észben kell tartanunk, hogy az érzéseink csak a mienk, és nem feltétlen képviselik az igazságot. Csak azt mutatják, amit mi tapasztalunk – a mi szemszögünkből, rendkívül szubjektív módon.

Ideje megtanulnunk elválasztani az érzelmeinket a valódi énünktől

Mit kell tennünk? Gondoljunk a következőre: ez a mi utunk, a mi életünk. Az utunk során különböző emberekkel és helyzetekkel találkozunk. Az életünkben bekövetkező dolgokkal kapcsolatos érzéseink csak köpenyek, amelyeket egyik úti céltól a másikig viselünk.

A Skorpió szuper újhold idején szembe kell néznünk a legmélyebb, legsötétebb titkainkkal. E folyamat révén egy kicsit többet megtudhatunk valódi önmagunkról.

Egy kissé el kell gondolkodnunk a vágyainkon és az álmainkon – ez több elszántságot, bátorságot és erőt ad nekünk, hogy előrelépjünk, és megküzdjünk azért, amit akarunk.
Lehetőségünk van átalakulni a Skorpió újholdja alatt

A világegyetem támogat bennünket, hogy újra felfedezzük önmagunkat. A múlt csak annyiban számít, amennyiben építkezni tudunk belőle a jövő felé. Itt az ideje előre tekinteni, mert a szuper újhold mindannyiunknak segít, hogy apró léptekkel elinduljunk az élet felé, amiről álmodunk.

2020 senki számára nem volt jó év. De sok gondolkodni valót adott, és sok leckét megtanított nekünk. Sokszor elesünk, hogy újra talpra állhassunk, és ez még számtalanszor megismétlődik – ezzel a leckével haladunk tovább és alakulunk át.


filantropikum.com/a-november-15-i-ujhold...esunket-begyogyitja/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
5 éve 6 hónapja #6392 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.
2020. November 30. Telihold, holdfogyatkozás - A múlt sebeinek begyógyítása


A novemberi telihold óriási energiával robban az életünkbe, így érdemes kihasználni elengedő erejét. Az elmúlt hetek eseményei arra ösztönöznek bennünket, hogy forduljunk befelé, és lelkünkben keressünk válaszokat a felmerülő kérdéseinkre. Megfigyeltétek, milyen sokan hagyták itt a földet és tértek haza a napokban? Te erős vagy! Ha itt vagy, feladataid vannak!

Arra kérlek, értékeld át az idei éved. Megérkeztél oda, ahová januárban indultál? Ha nem, vajon hol akadtál el menet közben? Mi az a terület, melyen képtelen vagy előre lépni? Mi az a félelem, ami visszatart, amely szinte megbénít?

Gondold át kérlek, gyermekkorodban mikor éreztél így? Lehet, hogy bezárkóztál a veszekedések, a viták elől. Lehet, hogy átvetted szüleid negatív hozzáállását: -“Nekünk úgysem sikerül semmi”. Lehet, hogy elhitették veled, hogy semmihez nincs kitartásod… hogy nincs benned elég erő… hogy nem érdemled meg… És így tovább.

A megrettent kisgyermek még mindig ott él benned. Arra vár, hogy együtt érezz vele. Azt szeretné, hogy meggyógyítsd az érzéseit… hogy figyelj rá… hogy foglalkozz vele. Ha lelkileg kínzod magad, őt bántod tovább. Bármilyen beidegződések rabja is lettél, felül tudsz kerekedni szüleid korlátain.

Próbálj ráérezni, vajon mi ez a feszültség, ami úrrá lett rajtad?

Emlékszel rá, mi az, amit annyira szerettél volna hallani a szüleidtől? Mi az a mondat, amit csak ritkán, vagy sosem kaptál meg? Pedig annyira vágytál rá… Szeretted volna hallani, hogy fontos vagy? Hogy büszkék rád? Hogy te vagy a világon a legszebb?

Végy elő egy gyermekkori képedet, nézz a szemébe, és mondd el neki, amire annyira vágytál a szüleidtől. Hiszen annyit nélkülözött életében. Ígérd meg, hogy a következő két hétben törődni fogsz vele. Csinálj olyan dolgokat, amiket gyermekkorodban szerettél. Sétálj az esőben, ugorj a száraz levélkupacba, színezz, énekelj, táncolj, vagy vedd elő a kedvenc kártyádat.

Most légy te a szülő, aki megadja a kisgyermekének mindazt, amire vágyik. Ne feledd! Önmagaddal való kapcsolatod örökké tart! Nincs annál fontosabb, mint hogy elfogadd és szeresd önmagad!

Majd arra kérlek, kezdd el gyógyítani a benned élő kamaszt! Szedd elő az érzéseit, a gondolatait, éld meg újra! Dícsérd meg, szeresd őt, ahogy sosem tetted! Engedd, hogy kiöntse neked a szívét!

Nagyon fontos, hogy légy együttérző!

Ha sikerül meggyógyítani a múltadat és feltételek nélkül szeretni önmagad, semmi nem állhat az utadba. Még mindig van időd beteljesíteni azokat a célokat, amiket kitűztél az idei évre.

Engedd el a játszmákat, a drámákat, hidd el, hogy anélkül is tele vagy értékekkel. Igazán szerethető vagy, csak egyszerűen önmagadért! Csak figyelj a belső hangodra, és nyilvánítsd ki szabadon az érzelmeidet.

Döntsd el, hogy elengeded a múlt sérelmeit, a szüleid fájdalmait, a gyermekkorod drámáit, és átadod őket a telihold angyalának, hogy a fénybe emelhesse őket.

Te pedig emelt fővel, hálatelt szívvel és tiszta gondolatokkal nézel elébe a decembernek. Ne feledd! Mindegy, hol tartasz, pillanatok alatt megváltozhat bármi! Sok sikert kívánok neked!


A telihold meditációt itt találod:



Guzsik-Mohácsi Viktória ( elozoeletek.blogspot.hu )

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
5 éve 6 hónapja #6406 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.

2020.december 14. Újhold: A szeretet erejével


Az idei év rövidesen a végéhez ér, és biztos vagyok benne, hogy a te életedbe is gyökeres változásokat hozott. Ha úgy érzed, megtaláltad helyed a világban, akkor egy nyugalmas, békés időszak következik számodra, ahol a szeretet játsza a főszerepet. Ha körvonalazódik benned, merre kell menned, ha ráléptél az útra, akkor bíztatni szeretnélek, hogy tarts ki! Sosem a célba jutás nehéz, hanem az indulás! Az erő ahhoz kell, hogy merj változtatni.

Arra kérlek, most csendesítsd le az elméd, és figyelj lelked hangjára! Érezz rá, hogy minden, amit keresel, ott van benned!

Tedd a szívedre a kezed és légy őszinte! Életed során mennyit bántottad magad? Nem gondolod, hogy itt az ideje megbékélned azzal a csodával, aki te vagy? Nem gondolod, hogy ébredhetne végre együttérzés benned önmagad felé? Mi lenne, ha az önostorozást és a bűntudatot felváltaná a büszkeség és a szeretet?

Tartozol magadnak annyival, hogy végre boldog légy!

Nézz körül a világban! Emberek százezrei adják fel naponta! Elmennek, itt hagyják a földet, mert képtelenek megbírkózni a feladatokkal. Azokkal a leckékkel, amiket ők állítottak maguk elé. Pedig minden embernek adatott erő, hogy véghezvigye küldetését!

Gondold át kérlek, milyen bátor vagy, hiszen a sok megpróbáltatás ellenére még mindig itt vagy, még mindig keresel. Mélyen belül bízol abban, hogy célba érsz… Hogy megérkezel önmagadhoz.

Hiszen a sok fájdalom, a sok félelem elvette a fényed. A lángod éppen csak pislákol. De a benned élő bölcs pontosan tudja, hogy mire vagy képes. Vedd elő újra a gyermekkori álmaid!

A decemberi újhold erőt ad az újrakezdéshez. Arra bíztat, hogy szeresd önmagad, és soha, de soha ne add fel az álmaidat!

Ha tisztelettel, tiszta szívvel és végtelen türelemmel fordulsz önmagad felé, bármilyen élethelyzetre megtalálod a megoldást!

Ha bántottak, éld meg a fájdalmat! Vállald fel a szenvedést! Ha nem teszed, esélyed sincs megfejteni, mit akar tanítani a helyzet. Ne játszd el, hogy minden rendben, ha a lelked ezer sebből vérzik. Ha nem veszel tudomást érzéseidről, újra meg újra bevonzod azokat a helyzeteket, melyek előhozzák ezt a fájdalmat.

Tudom, hogy félelmetesnek tűnik az egyedüllét, de sokkal fájdalmasabb leélni az életedet egy olyan helyzetben, ami méltatlan hozzád. Sokkal fájdalmasabb valaki mellett lenni, akihez nem tartozol. És hidd el, nem az egyedüllét rémít meg. Attól félsz, hogy nem vagy elég szerethető. Attól félsz, hogy nem leszel fontos. Attól rettegsz, hogy pótolható vagy. Pedig nem így van. Ez egy sérülés lelked mélyén, melyet társaid csak erősítettek benned. Megaláztak, megcsaltak, bántottak azért, hogy végre meggyógyítsd az érzéseidet önmagad felé. Valójában arra kapcsolódtak rá, ami lelked legmélyén lapul.

Egyetlen feladatod az, hogy saját érzéseid meggyógyítsd, és önmagadban is kerek, egész légy.

Meg kell érezned, hogy egyedül vagyunk a világban, minden látszólagos "problémánk" és örömünk forrása mi magunk vagyunk, így a megoldás is rajtunk áll. Megtapasztaljuk a határainkat, rájövünk, milyen erősek vagyunk valójában. Megérezzük azt, hogy milyen szeretettel a szívükben létezni. S észrevesszük, hogy amint "bent", úgy "kint" is. A világ visszatükrözi érzéseinket. Ha szeretet van bennünk, a szeretetet vesszük észre a külvilágban. Ha tele vagyunk félelmekkel, ha csatázunk, csak a harcot látjuk magunk körül.

Hidd el, minden jár neked, amire vágysz. Amint megtalálod önmagad a világban, a világ is rád talál. Felbukkannak azok az emberek, akik segítenek az úton tovább. Ráérzel majd, merre kell menned, mit kell csinálnod. Nem okoz gondot abból keresni a kenyered, ami örömmel tölti meg szíved.

Megkapod a családot, a párt, akire mindig vágytál. És hidd el, nem mese, hogy létezik. Ugyanúgy vár rád, ahogy te vágyakozol utána. De míg telve vagy keserűséggel, nincs hely a szívedben a szeretetnek. El kell engedned a múltat ahhoz, hogy a jövő be tudjon lépni. Megérdemled a legjobbat mindenből.

Hogy mindenki megjárja-e az utat? NEM! Mindenki megkapja, amire vágyik? NEM! Amíg nem vagy tudatos, nem azt kapod, amit akarsz, hanem amire szükséged van. Minden akkor fog megérkezni, amikor megértél rá, és értékelni, becsülni tudod olyannyira, hogy megtartsd hosszú távon. Már nem fogod elveszíteni, hiszen előtte megtapasztaltad, milyen nélküle élni. Becsülöd, mert megélted az ellenpólust. Ezért van szükség a látszólag rossz élményekre.

Nincs messze a fény, de előbb végig kell menni a sötét alagúton. Hidd el, hogy megéri, hiszen a végén ott vár boldog és tökéletes önmagad, a harmonikus és békés életed!

Még ha rendkívül fájdalmas és leterhelő is ez az időszak, biztos vagyok abban, hogy rövidesen sokkal jobban fogod érezni magad.

Ha most erőt merítesz a múltadból, fényessé teheted a jövőt.

Döntsd el, hogy az idei karácsonyod boldogan telik. Öröm lesz a szívedben, hiszen élsz, és feladataid vannak. Ma már tudod, hogy rajtad múlik minden. Légy hálás azért, ami körbevesz téged!

Szóljon az év vége a szeretetről! Saját szeretetedről! Érezd meg, hogy nincs fontosabb az önmagaddal való kapcsolatodnál!

Szeresd magad, és az élet csodává változik! Békés, szeretetteljes ünnepeket és év végét kívánok neked!


Guzsik-Mohácsi Viktória ( elozoeletek.blogspot.hu )

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #6433 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: A Hold hatása az ermberi szervezetre
.
2020 december 30.: az év utolsó Teliholdja! Készüljünk fel az új kezdetre!


Váratlan érzelmek, hangulatok és érzések borítják el a lelkünket. Itt az ideje, hogy megtanuljuk kezelni őket, ha jobban akarjuk kezdeni a 2021-et.

2020 utolsó Teliholdja nagyon sok érzelmet hoz felszínre, a csillagok érdekes meglepetéseket tartogatnak. A Telihold nagy hatással van arra, hogy hogyan érezzük magunkat, és miként döntünk, cselekszünk.

Ez egy nagyszerű alkalom arra, hogy figyelmünket egy kicsit a múltra fordítsuk, és számvetést készítsünk mindazokról a dolgokról, amelyeket eddig átéltünk. Érzelmeink átgondolása segíthet abban, hogy lelkünkben helyet teremtsünk az új év megfelelő fogadására.

Az Univerzum tanácsa erre az időszakra: ne felejtsük el szeretni önmagunkat.

Lépjünk kapcsolatba olyan emberekkel, akik tudják, hogy kik vagyunk valójában, meghallgatnak és megértenek minket. Fektessünk minél nagyobb hangsúlyt önmagunk kényeztetésére és a kényelmünk megteremtésére. Annak érdekében, hogy nyugodtan tudjunk reagálni az érzelmi áradatra, fontos, hogy biztonságban érezzük magunkat.

A Telihold előhozza és felerősíti azokat az érzéseket, amelyeket megpróbáltunk eddig elrejteni.

Nézzük, hogy a december 30-i telihold a Rák jegyében hogyan hat ránk:

A Telihold intenzív energiája alvási problémákat okozhat, de az is megtörténhet, hogy rémálmokkal fogunk küzdeni. A Hold az az égitest, amely érzéseinket, érzelmeinket és sérülékenységünket irányítja, most a szokásosnál sokkal intenzívebben borítanak el az érzelmeink.

Ez az időszak sok ember számára egy nehéz periódus lehet, főleg ha a sebezhetőségekről van szó. Az Univerzum azt tanácsolja, hogy meg kell próbálnunk nem eltévedni az érzelmek óceánjában. Most egy kicsit jobban megérthetjük az eddig történteket, elfogadjuk a hibákat, levonjuk a tanulságokat, és felemelt fejjel megyünk tovább az új kezdet felé.

Meg kell tanulnunk kezelni az érzéseinket, ha azt szeretnénk, hogy kiegyensúlyozottabb legyen a 2021-es évünk.

filantropikum.com/2020-december-30-az-ev...-fel-az-uj-kezdetre/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 1.147 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24