.
Az emberi lény átkalibrálása
Red Deer, Alberta, Kanada - 2012. január 7.
Forrás:
www.kryon.com/k_channel11_Red
Deer-12.html
Üdvözöllek benneteket kedveseim, Kryon vagyok a Mágneses Szolgálattól!
Úgy tûnik, csak néhány perce mondtam, hogy változások lesznek a teremben és én már érzem is õket. A fátyol túlsó oldaláról érkezõk sajátossága a könyörület. Kérdések, persze mindig vannak. Lesz, aki megkérdezi majd: "Honnan fogom tudni, hogy kik a látogatók? Félek én ettõl-attól, hogy ha közvetítek és elkezdek beszélni, nem tudom mi fog történni. Vajon engedélyezhetem az Univerzum bármely energiájának, hogy belépjen?" Mi erre csak azt mondjuk, ó, mennyire 3D-sek vagytok, hogy azt gondoljátok, az angyalok, amelyek ott állnak körülötted, valaha is hagynák, hogy ez megtörténjen! Ha az egy könyörület-energia, akkor az Istentõl származik. Ha mégsem, akkor tõled. Ilyen egyszerû. Ne hagyd, hogy az elmédben túlsúlyba kerüljenek a sötét energiák, arra várva, hogy lecsapjanak rád, mert ez egy ember-gyártotta sugalmazás. Olyan mértékben elemberiesítettétek Istent, hogy még abban sem vagytok biztosak, ha a Szellem fogja a kezeteket.
Változtassuk ezt meg ma este. Bárhová is mész, tudnod kell és hívhatod, ahogy akarod, de egy kíséret van ott körülötted. Olyan nehéz megmagyaráznom a lélek-töredékeket, mert úgy hangzik, mint egy negatív dolog, közben olyan gyönyörû. Három aspektusod van ott veled állandóan, bárhová is mész. Persze, tulajdonképpen sokkal több, de ez a három jelenti a fõ csoportot. Egy ezek közül a Felsõbb-Én, ami a lényeged. Hogy magyarázhatnám meg a Felsõbb-Énedet? Lényegében, ez vagy te. Ez az a részed, amelyik magasabb rezgésszámon rezeg.
Nem feletted van, inkább benned és ez a magasabban rezgõ "te" nyitja ki a portált, ami szó szerint egy kapcsolat a Szellemmel, kezet ráz veled. És ez te vagy. Ez tehát az egyes számú.
Aztán, ott a tudatos elme, ami a biológiai énedet jelenti. Nos, ez már két rész. Vajon hányra van szükséged, hogy egy csoport legyen? Vajon érted? Vannak dolgok a kvantum részeddel kapcsolatban, amelyeket éppen, hogy csak, de már kezdesz felfogni, beleértve ebbe azt a nyolc méteres mezõt, ami ott van körülötted. Az emberi lény elképesztõ.
A többi jelentõs részed az a rész, amelyik a fátyolnak ezen az oldalán marad, amelyet teljes mértékben tagadsz. Úgy tekintesz rá, mint vezetõre, vagy segítõre, amelyhez nagyon ragaszkodsz. Közben, ez az állandó, amely összekapcsol Istennel, bármerre is vagy.
2012
Arról akarok beszélni, ami jelenleg történik a bolygón és ezzel az alkalommal el szeretném juttatni hozzátok az elsõ közvetített üzenetet 2012-ben, amit én úgy neveznék, hogy a benneteket éppen meglátogató energiák jellemzõi. Ezek az energiák változnak. Akik most itt ülnek a székeken, ebben a teremben és, akik majd ott ülnek holnap (azokról beszél, az Okanagan völgyben) ugyanazt az üzenetet fogják kapni. Ez egyike lesz annak a kevés alkalomnak, amikor ugyanazon a nyelven megismétlem ugyanazt az üzenetet. Szükség van rá, hogy megismételjem. Jegyzetek készülnek majd belõle és sokan fogják hallani.
Magyarázataim után, az öreg lelkek többet fognak tudni azokról a viszontagságokról, amelyeket átéltek és arról is, hogy mi okozta azokat. Szeretetben kapjátok mindezt és semmi félnivalótok nincs tõle. Itt most biztonságos helyen vagytok.
Az energiára számítottunk, ami most itt van, ezen a Földön. Az õsök megjövendölték és mi is szóltunk róla közvetítéseinkben nemrég, még abban az országban is, amit ti Perunak hívtok, arról a változásról, amit mi a tollas kígyó elmozdulásának neveztünk. (Elõször Kryon VI. könyvében említve) Egy valós polaritás-váltás történik a bolygó férfi és nõi energiái között. Az északi félteke, amely mindig is férfi energiáktól volt terhes, változik. A déli félteke, amely nem volt elfogult ebbõl a szempontból, szintén változik. Az õsök déli féltekére jellemzõ bölcsessége kezdi felváltani az õsök bölcsességét északon. Ti viszont kezdtek egy szelídebb emberi lényt látni.
Spirituális értelemben, az öreg lelkek figyelmeztettek erre a váltásra és õk részesültek elsõnek a biológiai változásokban. Vártátok és itt van. Ez egy olyan folyamat, amit az egész bolygó érez. Azok a zavargások, amelyeket most a különbözõ országokban láttok, ahol nem voltak zavargások több száz éve, ennek a változásnak az eredményei - mert ez történik, amikor az emberiség több könyörületet mutat, amikor inkább egyesíteni akar, mint szétválasztani és új gondolatok és bölcsesség kezd kibontakozni.
Új találmányok
Ez az új tudatosság új találmányokat hoz létre - magasabb szintû tudományt, magasabb szintû gondolkodást és megoldásokat azokhoz a dolgokhoz, amelyeket ti alapvetõ emberi problémáknak hívtok. A népességrobbanás, élelmiszer, víz, energiatermelés - mindezek a dolgok változni fognak. Új gondolkodás lesz, új gondolatok és új felismerések a következõ két generáció folyamán, de némelyik akár 18 éven belül is. De a váltás történik és el akarom mondani, kik fogják elõször érezni. Azok, akik itt ülnek ezeken a székeken és hallgatnak engem, vagy olvassák e sorokat, akik már olyan sokszor itt voltak ezen a bolygón, hogy hozzászoktak a régi energiához. Öreg lelkek, lassan kezdtek emlékezni. Kezdtek emlékezni, hogy milyenek szoktak lenni a dolgok és milyenek lehetnek ismét. Öreg lelkek, elkezdõdik nálatok az átkalibrálás és ez egy sejtszintû változás a 3D-ben.
Ez az energiaváltás, amirõl beszélünk, nem egy fajta New Age-es ezoterikus varázslat lesz. Hanem, tisztán fogjátok majd látni a kormányzat és a tudomány területén. Látni fogjátok mindenfelé a bolygón, ahogy az energia elkezd váltani, távol attól, amire valaki is számított. Lassan. Már mondtam elõbb is. Lesznek országok, amelyek évekig el voltak szigetelõdve és lassan megnyitják a kapuikat. Még idõben csináljatok fényképeket, [Kryon humor - a szerk. megjegyzése.] mert a dolgok már soha többé nem lesznek ugyanazok. Lassan, csatlakozni fognak a többiekhez és a gyermekeik találkoznak majd a ti gyermekeitekkel és rájöttök majd, hogy vannak közös dolgaitok és nem az alacsony-energiás tulajdonságok, ahogy azt másoktól hallottátok.
A biológia átkalibrálása
Ennek és a holnapi közvetítésnek a témája az öreg lelkek újrahangolása. Úgyhogy a közvetítések hasonlók lesznek, de nem folytatásban. Ne úgy fogjátok fel, mint A és B részt. Mindent elmondok a mai napon és mindent elmondok holnap is. Azt akarom, hogy tudjátok, mit várhattok és mi az, amit néhányan már tesztek is: az átkalibrálás. A biológiátoknak váltani kell. Magába kell, hogy fogadjon egy lágyabb energiát, hogy dolgozzon vele és hogy részévé váljon. Ha ez megtörténik, az a lényeg átkalibrálása kell, hogy legyen, vagyis az energia-centrum átkalibrálása.
Azok, akik tanulmányozták a szövedéket, ami tulajdonképpen a körülöttetek lévõ energia mintázata, õk tudnak az átkalibrálásról. Tudtok az egyensúly energiájáról, amire szüksége van egy embernek, hogy változni kezdjen. Tudtok a test megfiatalodásáról, amit ugyanazon a napon említettünk, amikor a sejtek osztódásáról beszéltünk és arról, hogy a tested minden egyes sejtje, beleértve ide az agyad, a szíved és a bõrödet is, regenerálódik. Úgy van tervezve, hogy regenerálódjon, ha elvesz, újra nõ, ha megsérül, úgy van tervezve, hogy regenerálódjon. És újra csak elmondom kedves ember, vajon nem találod furcsának, hogy a tengeri csillagnak kinõ a karja, ha elveszti, neked meg nem? Nem találod furcsának? Ez is változni fog.
Nos, ha minden meg tud újulni, furcsának találod-e, ha egy betegség kezd megváltozni, attól függõen, hogy gondolkozik egy ember? A tudósok pedig azt állítják, hogy az agysejtjeid kezdenek elhalni, eltûnnek, megváltoznak, megmérgezõdnek és az ember még a szeretet emlékét is elveszíti. Hol itt a megfiatalodás? Hol a helyreállítás? A DNS nem így lett tervezve, kedveseim. A sejteket úgy tervezték, hogy visszatérjenek a lenyomathoz és egy friss, új sejtet hozzanak létre. Hát így vannak tervezve! A tudósaitok majd látni fogják ezt és a spirituális tested látni fogja és azok, akik itt ülnek ezeken a székeken, át kell, hogy essenek az átkalibráláson, hogy dolgozni tudjanak vele.
Az átkalibrálás magától történik. Nem kell kérned. Ismétlem. Meg fog történni, mert te egy öreg lélek vagy és ezért vagy itt. Nem kell kérned. Az átkalibrálás az, amire számítottál és amire emlékszel. De talán nem pontosan az, amire számítasz.
Elég kényelmetlen! Nos, néhányan tisztában vannak vele, kinek szól ez az üzenet, ahogy felsoroljuk az átkalibrálás "mellékhatásait", mert azok némelyike nem éppen kellemes, amit néhányan át fognak élni az átkalibrálás során. Persze, csak néhányan, nem mindenki. Minden egyes emberi lénynek megvan az egyéni útja, mindenki a maga módján fogja megélni ezt a folyamatot. Így tehát ez nem egy általános érvényû felsorolás arról, hogy mi fog történni minden egyes öreg lélekkel. Ez inkább azoknak a lehetséges mellékhatásoknak a felsorolása, amelyek az átkalibrálás során jelentkezhetnek azoknál az öreg lelkeknél, akik itt vannak és akik haladni akarnak elõre ezen a bolygón.
A tünetek
Lesz, akinél majd szédülés jelentkezik. Ez az átkalibrálás egy tünete. Ez minden és el fog múlni. De biztosan aggódik az, aki szédül és tájékozódási problémái vannak és esetleg emiatt elesik. Nos mit tehetsz, ha ezzel tisztában vagy? Elõször is tudd, hogy nem valami szörnyû agybetegség támadott meg. Másodszor: közlekedj óvatosabban! Vajon elfogadható ez számodra?
Vannak más tünetek is. Gondjaid lehetnek az alvással, gyakrabban a megszokottnál. Lehet, hogy nemcsak egyszer, hanem kétszer, vagy többször is felébredsz. Tehát ti, akik ilyet éltek át, tudjátok mi történik. Ez az átkalibrálás.
Az elsõ kérdés, amit az ember feltesz: "Meddig fog ez tartani?" A válasz az, hogy addig tart, ameddig tart, te együgyû. (Kryon mosoly) Gondolom felfogtad. Az átkalibrálás folyamata addig tart, ameddig tart és ha küzdesz ellene, tovább tart. Még rosszabb, ha gyógyszereket szedsz ellene, egyszerûen tovább folytatódik. Ünnepeld és mozdulj vele elõre. Mondd meg a sejtszerkezetednek, hogy érted a folyamatot és haladj vele, ne ellene. Az felgyorsítja és hamarabb túl leszel rajta.
A teremben minden ember biológiája különbözik. És most elmondunk valamit, amirõl régen nem esett szó, de hallanotok kell. Hogy mi mindentõl függ az egészségi állapotod, majdnem teljesen és tökéletesen attól függ, hogy mit örököltél az Akashádban. Hogy hol élted le életeid nagy részét? Talán Ázsiában? Talán Indiában vagy Tibetben? Esetleg valahol a déli féltekén? Mindezek a helyek és kultúrák más és más ételekkel táplálkoznak, amelyek arra szolgálnak, hogy egyensúlyban tartsanak és egészségben. Most itt vagy az északi féltekén, ebben az életedben. Azt szeretném, ha tudnád, hogy jelentõs befolyása van rád, hogy az elõzõ életeidben hogyan táplálkoztál.
Lehet, hogy vegetariánus voltál, talán csak gabonaféléket ettél. Ezért a sejtjeid ugyanarra a diétára vágynak, hogy egyensúlyban legyenek. Tisztában vagy ezzel? Aki Észak-Amerikában, vagy Európában élt, sohasem élt ázsiai vagy más déli diéták szerint. Neki nincs gondja az itteni ételekkel. Idehallgassatok: Nincs egyetlen, általános válasz arra a kérdésre, hogy: "Mit kellene ennem, hogy spirituálisan egészséges legyek?" Nincs "kellene". Hallgass helyette a benned lévõ "ösztönösre", az majd megadja a jelzéseket, hogy mi a legegészségesebb a testednek. Más szóval, hallgass a sejtjeidre!
Nos, miért említem ezt? Mert mindig másoktól akarsz tanácsot kérni, hogy mit egyél, hogy az helyreállítsa, ami nincs rendben veled, miközben folyik az átkalibrálásod. Most rögtön elmondom, ne figyelj rájuk. Ehelyett, fordulj befelé és hagyd, hogy a saját Akasha jegyzeted mondja meg, mi az, ami használ neked. Ne lepõdj meg, ha egyszerre olyan ételekre leszel allergiás, amelyeket mindig is ettél. Elárulom: átkalibrálódik a biológia. Ez egy szükséges velejárója az elõrehaladásnak, hogy oda kerülj, ahol egyensúlyban tudsz lenni, a legnagyobb bölcsességben.
Sokan vannak köztetek, akik nem eszik meg a tartósított ételeket, mert az Akasha szerint ilyet nem szoktál enni. Vajon érted, amit mondani akarok? Ha elõhívod a sámáni energiát annak a bölcsességnek a mélyérõl, amelyet megszereztél és újra meg újra megéltél az elmúlt történelemben, akkor bizonyos dolgok ezzel együtt járnak - mint pl. a kiegyensúlyozott étrend - ezzel számolnod kell. Ne harcolj vele.
Számíts ezekre a dolgokra. Azért jelentkeznek, hogy érezd õket és vegyél róluk tudomást. Annak lásd õket, ami: ez az átkalibrálás. "Kedves Szellem" mondhatod: "köszönöm ezt az átkalibrálást, köszönöm, hogy eleget foglalkozol velem, hogy tudjam, hogy merre kell mennem és mit kell tennem." Kedves emberi lény, amilyen mértékben végzel az átkalibrálással most, az fogja meghatározni, miként fogsz visszatérni a következõ életedben. Nem kell ezen újra átmenned - soha többé. Az Akasha örökség sokkal több, mint az ember genetikai öröksége (szülõk). Ezzel tisztában vagy. Az örökölt Akasha azokat a dolgokat jelenti, amelyeket összes életed során megtapasztaltál, tekintet nélkül a szüleid génjeire. Gyakran ezek a legdominánsabb és legnehezebb dolgok, amelyekkel meg kell birkóznod. Ti, akik itt ültök ezeken a székeken, most kezdtek foglalkozni ezekkel a dolgokkal. Ezért elmondom, számítsatok ezekre a múltbéli dolgokra, elõjönnek, hogy megtisztuljanak.
A múlt megtisztítása
Talán, néhány elõzõ életedben nem igazán jól teljesítettél az életfeladatokkal kapcsolatban és most úgy érzed, jobban fog menni? Így lesz, mert a Földnek szüksége van rád. És nem félelemmel terhelve van rád szüksége. Inkább úgy, hogy azt mondod magadnak: "Elfogadom ezt az átkalibrálást. Nem számít, mi van pillanatnyilag a testemben, távozhat. Ha nem helyénvaló, távozhat. Mint isteni mivoltom része állok itt ezen a bolygón - bölcs, megfelelõ és ide tartozom. Ez az én idõm. Sejtszerkezetem figyelj: Ha bármi is nem helyénvaló, az távozzon. Mossátok ki a salakkal együtt. Ki vele, mert nem tekintjük helyénvalónak, mert nem illeszkedik Isten szeretetének energiájához. Csak könyörületes dolgok jussanak be a tudatomba." Lesz, akinek esetleg nehéz lesz majd ezeket kimondani.
A jó hír
Most pedig nézzük azokat a dolgokat, amelyekre számíthattok fizikailag, ami nem lesz olyan nehéz.
Elõször: Még a leginkább rossz szokásaiddal is képes leszel megbirkózni és nagyon gyorsan megszabadulni tõlük. Ez az együttmûködésnek egy új energiája, ami a Fénymunkás-energiával mûködik együtt. Veszed az adást? Ó, tartsunk egy kis szünetet, vegyél egy nagy levegõt, mert most azokhoz szólok, akik majd hallgatják és akik majd olvassák ezeket a sorokat, akik évezredeken át üldöztetéseken, kínzásokon és szenvedésen mentek keresztül. Vannak, akiket máglyán égettek el. Ez azért van, mert az energia, amit te lehoztál a Földre, egyáltalán nem felelt meg annak az energiának, amit a Föld éppen akkor tapasztalt. Egy szent embert vagy asszonyt egyik percben arra kérnek, hogy gyógyítson meg valakit, aztán pedig arra, hogy menjen ki a falu szélére és ugorjon le a szakadékba. Hát ezért a félelem. De most itt vagytok. Ismerlek benneteket. Visszajöttetek. Jóllehet, most ez a bolygó olyan irányba kezdett mozdulni, hogy mindazok a dolgok, amelyeket magaddal hoztál az Akasha tapasztalataidban, elkezdenek együttmûködni az új energiával.
Most, vegyél egy mély levegõt, mert elkezdõdnek az emelt szintû megnyilvánulások - nem azonnal, nem ma, nem ebben az órában, de valamikor, lassan... Ez a kvantum óra kezd feléd mozdulni. A Föld egyre több szelíd könyörület-energiát fogad be. Ez az az energia, amivel leszülettél. Ez az az eszköz, amivel rendelkezel. A múltban ezt furcsának és idegennek tekintették és gyengeséget jelentett. Ezért, kitaszítottak. Voltak, akiket a családjuk is kitagadott. Tudom, kik vannak itt. És elmondom, hogy ebben az új energiában még talán õk is másként tekintenek rátok és látják, ahogy egyre szelídebbek lesztek és nincsenek vele tisztában, hogy ki is az, aki megváltozott.
A dolgok kezdenek úgy mûködni, ahogy azelõtt soha. Vajon van olyan szokásod, amit szeretnél megváltoztatni? A gondolkodásod módja vagy az étkezési szokásaid? Vajon az, amit beviszel a testedbe? Vagy az, hogy dohányzol? Hogy káros az egészségedre és tudsz róla? Kedvesem, tudod, hogy kirõl beszélek. Vajon szeretnéd megváltoztatni? Ezért elmondom, hogy amit ebben az új energiában teszel, arra a tested már egészen máshogy fog reagálni, mint amikor régebben próbáltad.
Idefigyelj, kedves öreg lélek, te bölcs, egyiketek sem mondja azt, hogy: "már próbáltam és nem mûködött." Ha így teszel, az olyan lesz, mintha azt egy gyerek állítaná, aki nem tudja, hogy a dolgok hogyan mûködnek. Ehelyett mondd azt: "Ez alkalommal másképp csinálom. Megcsinálom, mert a testem hallgat rám. Most van itt az én idõm."
Az együttmûködõ energia és annak használata
Mi az, tehát, amit az új energia magával hoz? Az együttmûködés. A dolgok egyre jobban fognak menni, szinte áramlanak. Ahelyett, hogy hátrafelé, inkább elõre mozdulnak. Ha kimondod a szót, amire vágysz az életben, a folyamat elkezdõdik, sokan közületek azonnal látni fogják a pozitív visszajelzést. A kulcs a szinkronicitás. Legyél ott azokon a helyeken, ahol azoknak a dolgoknak meg kell történni. Ne próbálj megjeleníteni valamit és akkor elbújni egy szobába és várni, várni. Inkább legyél ott azon a helyen, ahol feltételezed, hogy majd megnyilvánul. Vajon érthetõ? A válaszok ott lesznek azokon a helyeken, mert lesznek ott mások, akik ott sétálnak a megoldással, számodra! Ugyanúgy keresnek téged, ahogy te keresed õket. Ne különülj el. Az újrahangolás "üzemmódban" jelentkezik egy tendencia, hogy távol maradj a történésektõl, mert nem érzed éppen jól magad.
A közönséges megfázás
Sûrûbben összeszedsz majd egy náthát. És ez miért lesz? De majd gyorsabban meg is gyógyulsz. És ez miért lehet? Az embernél a nátha mindig is a biológiai újrahangolás része volt. Szükség van a náthára és éppen ezért nem tudod "gyógyítani". Végig kell "szenvedned". A közönséges meghûlés az immunrendszernek egy ciklikus lehetõsége, hogy korrigálja magát. Talán errõl nem tudtál? Ezért nem fognak gyógyszereket felírni, hogy egy közönséges meghûlést gyógyíts. Ez egy benned lévõ újrahangoló eszköz. Egy bizonyos módon helyreállítja a téged segítõ rendszert, aminek idõrõl idõre újra be kell következni. Ne rémítsen meg, ha összeszedsz egyet, intézd el ennyivel: "Nos, nem gondoltam, hogy megint elkap, alig gyûrtem le az elõzõt." Csak újrahangolás.
Ezek azok a dolgok, amelyeket el akartunk hozni nektek, hogy tudjátok, mi fog történni és ne féljetek tõlük. Nagyon sok pozitív dolog történik a bolygón, ami valóban pozitív energiát jelent és megnyílnak a lehetõségek az emberiség számára. Ez egy olyan energia, ami támogatja a fénymunkást. Nem kell többé szemben úszni az árral kedveseim.
Igen, ti mindannyian különbözõek vagytok és én tudom, kik vagytok. A kulcs az elkötelezettség. Ezeknek a dolgoknak egyikét sem lehet csak úgy, mellékesen megtenni, de hát te tudtad ezt. Amikor állást foglalsz annak az elõteremtése mellett, amire szükséged van az életben, az Univerzum fülel. Amikor üzeneteket fogadsz a fátyol felõlem esõ oldaláról - lehet, hogy olyan valamit hallasz, amit talán már tudsz: Nekünk nincs óránk, én a jelenben beszélek hozzád.
Látom az energiákat a teremben, látom, kik vannak itt. Látom az öreg lelkeket. Én a mostban beszélek hozzátok. Rajtatok áll tehát, hogy mit tesz az órátok és meddig tart mindez a ti valóságotokban. Az én valóságomban mindez már megtörtént... már teljesült, mert a legerõsebb potenciálok megnyilvánult valósággá válnak. Tudod-e ezt ilyen módon látni? Ki tudsz-e innen úgy sétálni, hogy az elmédben mindez már megtörtént? Olyan energiák vannak itt ebben a teremben, amelyek pontosan azokra a helyekre ágyazzák be magukat, ahol szükség van rájuk.
Mi várható spirituálisan?
Mit várhattok spirituálisan? Ez az átkalibrálás arról szól, hogy képes legyél itt maradni ezen a bolygón, egészségben és boldogságban, dráma és félelem nélkül. Erre emlékszik az öreg lélek, mint ennek az idõszaknak a lehetõségére.
Társam, régebbi elõadásai során említette, hogy számára az a legnagyobb rejtély, hogy miért van az öreg lelkeknek olyan komoly önértékelési problémájuk? Csak állt ott, tudatlanságában és azt ismételgette, hogy fogalma sincs, hogy tudnak az öreg lelkek ilyenek lenni. Elárulom miért, mert évszázadokon keresztül agyonstrapálták õket! Minden alkalommal, ha tettél két lépést elõre, visszaszorítottak egyet, sõt néha ötöt is. Akkor megérkezel ebbe az életedbe és mire számítasz?
Nagyon kevésre. Mert valaki, még ha el is kezd egy projektet, ott az a kis hang, belülrõl, amelyik azt mondja: "Á, tudtam, hogy ez lesz". Nem is vársz sokat, ugye? Ez azért van, mert egy régi energiában, minden amit tettél, ellenállásba ütközött. Minden alkalommal, ha pozitív javaslatod volt a megoldásra, azt mondták tûnj el. Minden esetben, ha egy bonyolult ügyben spirituális bölcsességet láttál, azt rajtad kívül senki sem látta. Nem érdekelte õket. Újra meg újra izoláltak. Amikor a problémák égetõvé váltak, te megoldást kerestél. Mások a kardjukat. Most azt mondjuk, hogy ez változik.
Így hát, spirituálisan, jobban kell majd, hogy szeresd önmagad és most erre itt a kedvezõ lehetõség, mert ott van benned egy Univerzum, amit sejtszerkezetnek hívnak, a DNS billió darabja. Ezek a darabkák kezdenek reagálni és készen állnak, hogy megkapják tõled az utasításkészleteket. A sejtszerkezeted - mondhatjuk - feléd nyújtja a kezét és a sejtek azt mondják: "O.K. te vagy a fõnök. Mondd mit csináljunk?"
Az önbecsülés kulcsa
Az önbecsülés egy program. Valóban, egy program! Egy tapasztalatokból kifejlesztet informácó, valami, ami megtanulható. Vissza tudod igazítani! Csak annyit kell tenned, hogy közöld magaddal, hogy mit akarsz. "Kedves sejtrendszerem," mondhatod: "én kiérdemeltem, hogy itt legyek. Ez most az én idõm. Vannak dolgaim, amire a többieknek szüksége van. Ez most az én idõm. Fontos vagyok a Föld sémájában. Kiérdemeltem a szalagjaimat. Ez most az én idõm. Kedves sejtrendszerem, szabaduljunk meg a nem helyénvaló, érzelmi problémáktól, amelyek visszatartanak attól, hogy haladjak elõre és a szépségem és hatalmam birtokába kerüljek. A hatalom, amirõl beszélek, tulajdonképpen az a képesség, hogy fényt és könyörületet teremtek mindenhol, ahová eljutok." A sejtrendszered mosolyogni fog, mert már régóta várja, hogy odanyújtsa a kezét és azt mondja: "Partnerek vagyunk a társteremtésben. Induljunk hát.
Kényelmetlen?
Az átkalibrálás. Mellékhatásként lesznek kihívások, de gyönyörû kihívások. Vajon milyen lesz az, amit érezni fogsz? Hirtelen sokkal megvilágosodottabb leszel és több információval rendelkezel majd. Azt fogod érezni, hogy egyre inkább Isten része vagy - náthásan. (Kryon mosolyog) Olykor átesel rajta, csak nevess ezen. Ilyen a biológia. Kell egy kis idõ a váltásnak, néhány hónap, talán több.
Miközben birkózol az átkalibrálás hatásaival és kényelmetlenségeivel, tudnod kell, hogy miért is jelentkeznek. Ugyanakkor, ünnepeld azt, ami ott van benned, hogy egyre könyörületesebb vagy és ez kezd mûködni az életedben. A dolgok egyre jobban fognak mûködni.
A szabad akarat és a teljes kép
Nos, mindez azt feltételezi, hogy eljut hozzád ez az üzenet, hogy szinkronban leszel vele és hogy megnyilvánítod az életedben. Hogy úgy mondjuk, a te szabad akaratod választása, hogy mi fog történni. Ha nem veszel róla tudomást, nagyon kevés dolog fog történni. Te még mindig egy öreg lélek vagy és szabad választásod van.
Végül, itt egy szokványos kérdés ezzel az átkalibrálással kapcsolatban: "Kryon, azt mondod, hogy a Föld energiájában váltás történik. Ez azt jelenti, hogy az egész emberiség érezni fogja. Igaz?" Igen, az egész emberiség érezni fogja. Olyan módon fogjátok ezt látni, hogy kormányzatok tûnnek el, vagy átformálódnak. Olyan módon fogjátok látni, hogy megváltozik a gondolkodásmód. Valamint, más módokon is, amirõl már a társam beszélt a múltban történt közvetítésekben, a másfajta gondolkodásról.
A régi energiájú rezsimek nem fognak újra hatalomra kerülni, inkább a változás mellett döntenek. Ezredévek óta fennálló társadalmak egy bizonyos módon úgy döntenek, hogy hirtelen megváltoznak. Az elkövetkezõ két generáción belül az együttmûködés és a megegyezés lesz az alapvetõ norma. Eljön az idõ, amikor majd visszagondolva a mai napra azt mondjátok: "barbárok voltunk." Ez ám a változás.
Az idõzítés és a jövõ
Én a most-ban vagyok, a fátyolnak ezen az oldalán. Nekem itt nincs órám, hogy idõpontokat adjak nektek. Csak azt mondom el, amit látok és az a következõ. Végsõ fokon, egy meggyógyított bolygót látok, egy új tudománnyal. Olyan bolygót látok, ahol nincsenek állandóan betegségek és ahol a tiszta víz soha nem jelent problémát. Soha! Látok egy olyan idõt, ahol minden családban van elektromosság, könnyû hozzájutni és nem drága. Jól be tudjátok fûteni az otthonaitokat és könnyen. Mindezek a dolgok ott vannak a megnyilvánulás kvantum levesének legerõsebb potenciáljai között. De az idejét nem tudom meghatározni.
Amit mondani tudok, hogy a Föld is átkalibrálja önmagát és lesznek még problémák. Némelyek a politikában és lesz, akinek majd az átkalibrálás velejáróival gyûlik meg a baja és a Föld ezt érezni fogja. Vajon megvilágosodik majd mindenki? Nem. Ti jelentitek azt a majdnem fél százalékát az emberi népességnek, öreg lelkek és ti fogjátok meggyújtani azt a gyufát a sötétségben. Mondtuk ezt már ezelõtt is: Ti lettetek a gyufa hordozói a sötétségben, amikor néhány szál gyufa lehetõvé teszi mindenki számára, hogy jobban lásson. Ez a dolgod, csakhogy a munka egyre könnyebben megy.
Én a most-ban beszélek. Nem tudok nektek idõpontokat adni. Kérem, értsd meg ennek a bölcsességét, amikor távozol a terembõl. Nézd a potenciálokat, ne a napi híreket és ha a dolgok nem történnek meg holnap, kedves emberi lény, a te gyorsan kibillenõ tudatosságodban, ne legyél mindjárt mérges. Istennek van türelme, neked is van. Vajon nem érte meg, leélni mindazokat az életeket, most pedig eljönni és esélyt adni ennek az egynek?
Vannak itt a teremben, akik arra kíváncsiak, hogy meddig fognak élni, tekintettel arra, hogy mi minden történik éppen most. Te tudod, kihez beszélek. Ezért elmondom, hogy a potenciál, amit én látok, egy nagyon hosszú életet mutat. És mindig vannak olyanok is, akik talán majd azt mondják: "Igen, de... Igen, de..." Nem számít, mit mondok, mindig lesz, aki majd mentegetõzik, hogy az úgy nem mûködik. Ilyenkor a régi energia beszél hozzád. Hangold újra magad! Kezdd el azt látni, ami lehetséges és tedd azzá, ami.
A kvantum tényezõ
És végül: Minél többet szemléli a tudomány az atom szerkezetét kicsiben és aztán az Univerzumra tekint nagyban, közös vonásokat kezd látni. A tudományotok kezdi látni, hogy nincs véletlenszerûség abban, ami a 3D-ben úgy tûnik véletlen. Helyette, az intelligens tervezés az, amit látnak. Ez azt jelenti, hogy azokban a sajátosságokban, amit ti teremtésnek hívtok, annak a módja, ahogy a dolgok összejönnek, nagyon is elfogult az élet irányában, elfogult a könyörület iránt. Amit látsz, az Isten keze munkája. Többé nem lehet tagadni, hogy létezik egy Teremtõ.
Ha befelé fordulsz és egy kicsit megvizsgálod magad, kérlek, lásd meg ugyanezt, ott magadban. Csak idõ kérdése, hogy megértsd, te sem véletlenszerûen mûködsz. Az életed nem véletlen. A dolgok nem véletlenszerûen történnek veled. Úgy történnek, ahogy te megteremted õket. Létezik ott egy rendszer, ami irányítható, programozható és újraprogramozható. A dolgok manifesztálódnak, megnyilvánulnak.
Végsõ fokon, az egész emberiségnek ezt a leckét kell megtanulni ahhoz, hogy egy meggyógyult Földet teremtsen, egy békés Földet. Eljutni olyan helyekre, ahová nem is álmodtad volna, hogy eljutsz, új dolgok felfedezésével és egészségben. Ez a kezdet. Nincs idõmérõm, de látom a legerõsebb potenciálokat és ezt tudom nektek ma átadni, ahogy a társam ott ül elõttetek. A potenciálok, amelyeket látunk, grandiózusak, sokkal inkább azok, mint tavaly voltak. Ha a fénymunkások könnyedén újrahangolódnak, fel tudják gyorsítani a folyamatot. Ne harcoljatok ellene.
Tehát, ahogy távozol errõl a helyrõl és az életed visszatér a régi kerékvágásba, mindennapjaid foglalatosságaiba, esetleg visszagondolsz erre a néhány percre, amit együtt töltöttünk és azt mondod: "Bárcsak meg tudnám tenni ezeket a dolgokat." Hajlamos vagy arra, hogy olyan könnyen visszaesel a régi energiákba és nem fogod fel, hogy ki vagy. Ezért van szükség az újrahangolásra, hogy ne így gondolkodj. Ami többdimenziós állapotban történik, az egy olyan tudatossággal van összefüggésben, ami kívül van idõn és téren. Csak az, hogy itt jársz ezen a bolygón, hordozod a fényt, olyan energiát teremt, amivel nem is vagy tisztában. Ezért akarjuk, hogy maradj egészséges, dráma és félelem nélkül. Azok, akik úgy érzik, semmit sem tesznek a bolygóért, fekete-fehér világban élnek, miközben szórják a színeket mindenfelé.
Ezért tûzz ki egy célt ha gondolod, mert az emberek szeretik ezt tenni. De hadd mondjam el: sokan vannak köztetek, akik már azzal változást értek el, hogy élnek és könyörületesek a körülöttük élõkkel. Vannak a teremben, akik tanítók, vannak, akik üzeneteket közvetítenek és vannak gyógyítók. Van, akit ez nem érdekel és én azt is tudom kik azok, mert ez az üzenet nem mindenkinek szól. Te ott állsz a potenciál szélén és ezért jöttem én. Ezért van itt Kryon. Hogy átsegítsen ezen a hídon. Gratulálok, hogy eddig eljutottál.
A régi energia majd visszaüt, kedveseim erre számítanotok kell, de most arra számítsatok, hogy gyõzni fogtok. Gyõzni fogtok, mert most, 2012-ben lassan a fénymunkások kerekednek felül. Hogy úgy mondjuk, a fény látható lesz és az oly régen telepített magok termését lassan lehet betakarítani.
És ez így van.
Kryon
forrás:http://blog.xfree.hu/myblog.tvn?SID=&from=60&pid=&pev=2012&pho=03&pnap=&kat=1153&searchkey=&hol=&n=szuromieszter