A nagy váltás idõzítése
Madrid, Spanyolország - 2009. március 21.
( Forrás:
www.kryon.com/k_channel09_Madrid1.html
)
Hogy segítsünk az olvasónak, ezt az üzenetet a világosabb érthetõség kedvéért újraközvetítettük és kiegészítettük (Lee és Kryon). Gyakran van, hogy az élõ közvetítés alkalmával olyan energiák vannak jelen, amelyek egyfajta kommunikációt hordoznak, amit a nyomtatott anyag nem. Ráadásul ez a közvetítés szimultán spanyolul is történt, így az élõ fordítás során keletkezett sok rövid mondatot megváltoztattunk, így a szöveg olvashatóbbá vált. Élvezzétek hát ezt a feljavított üzenetet, amely Madridban, Spanyolországban hangzott el, 2009 márciusában.
Üdvözletem kedveseim, Kryon vagyok a Mágneses Szolgálattól!
Vannak, akik idejöttek és úgy gondolják, hogy valami szokatlant, valami speciálisat fognak látni. Nem értik, hogy amit valójában látnak, az önmaguk. Mert ha megnyitjátok a szíveteket erre az üzenetre, akkor elkezditek látni a családot. Talán elkezdetek egy picit többet érteni a folyamatból. Lehet, hogy azt érzitek, hogy egyedül vagytok és még sohasem értettétek meg, hogy a Szellem ismeri a neveteket. A Szellem idevár titeket. Néhány ember nagyon szokatlan módon közeledik Istenhez. Azt hiszik, hogy különállóak és egyedülállóak. Lehet, hogy eljönnek egy ilyen helyre, hogy itt szólítsák meg az Istent, mert hirtelen felismerik, hogy hiszen megszólíthatják. Most, ez alatt a közvetítés alatt amíg az ajtó nyitva áll, néhányan majd azt mondják: "Az ajtó nyitva áll. Most imádkozhatok. Kryon, hallgass rám kérlek." Õk nem tudják - õk nem tudják, hogy az ajtó mindig nyitva áll!
Ez nem egy olyan hely, ahova eljöttök és valami speciális dologra készültök fel. Egy olyan hely ez, ahol mi tudjuk, hogy ti kik vagytok. (Ez az élõben résztvevõkre vonatkozik). Az itteni speciális energiát az teszi, ahogy "mi itt vagyunk veletek". Elgondolkodtatok valaha is, hogy kik jöttek el kikhez? Gondoltatok arra egy pillanatra is, hogy egy család vár rátok, hogy észrevegyétek õket? Van egy hírem a számotokra: egy hír, amely az elmúlt 20 évben Kryon és a ti számotokra is ismert: az, hogy sosem vagytok egyedül. Sohasem! Ez más gondolatminta, mint amit nektek tanítottak, ugye? Egy kíséret van itt és itt volt egész nap. Itt van, amióta reggel leültetek. Érzitek? Nem én hoztam, õket, tudjátok? Ti hoztátok õket, ti mindannyian. Mert elõre éreztétek, hogy mi fog itt történni. Elõre éreztétek az örömet és hogy nevetni fogunk. Hogy ünnepeljük az életet és a zenét. Ti hoztátok õket.
Tudtad, hogy az angyali energia válaszol az örömre? Tudtad, hogy Isten nem azért hozott erre a bolygóra, hogy szenvedj? Ehelyett arra a varázslatos pillanatra várunk, amikor felismered, hogy miért is vagy itt. A terv egy része vagy, tudod? Isten egy része vagy, tudod? Tudtad, hogy örökkévaló vagy? Nem csak egy Emberi Lény vagy. Az Univerzum egy darabja vagy. És amikor végeztetek az emberlét ezen részével, akkor mentek a következõre és a következõre és a következõre. Te és én végignéztük, ahogy ez a bolygó épül. Nehéz ezt elhinned öreg lélek, de nézted ahogy formálódik a föld és valamilyen szinten tudtad, hogy itt leszel - talán éppen ma, talán éppen itt ülve.
Kezdõdik a tanítás
Valamit át fogok adni nektek ma este. Egy olyan listát fogok nektek átadni, mint amilyeneket az iskolában kaptatok, de ez egy speciális lista lesz. Szeretném felvázolni ma este a számotokra a nagy váltás idõzítésének az energiáit. Nagy szeretettel adom át mindezt a számotokra a rátok váró változások rendszerének részeként.
Lehet, hogy azt gondoltátok, hogy ez a változás nem lett kellõ módon megszervezve? Mindig is volt egy terv, egy terv amelyet ti hoztatok létre és indítottatok el. Ez persze nem egy afféle lineáris terv, mint amilyeneket a magatok számára szoktatok készíteni, hanem egy kvantum terv, amely egy lineáris felületen valósul meg. Ez teszi lehetõvé, hogy jobban megértsétek, de az igazság az, hogy a terv egyes részei vagy akár az egésze szimultán megvalósítható. Így ma este a terv lineáris változatát adjuk át, hogy jobban megérthessétek, mi történt eddig és mi történik most.
Húsz évvel ezelõtt kezdtem el tételesen felsorolni, hogy mi mindenre számíthattok a váltás során. Nem lehetnek elvárásaitok terv nélkül és ez a terv dinamikus. Ezt azt jelenti, hogy képes együtt mozogni az energiátok linearitásával. Ez egy olyan terv, melyben van valamennyi kvantumosság - ez azt jelenti, hogy a tervnek mindig van olyan része vagy darabja, ami éppen történik, ám a lista megváltoztathatja ezeknek a részeknek és daraboknak a sorrendjét. Nehéz ezt megmagyarázni,de van egy energia terv és a terv teljességét hívják A nagy váltásnak. A Nagy Váltásról már másoktól is hallottatok és valójában már azelõtt elkezdõdött, hogy Kryon 1989-ben a földre jött. De ne tévedjetek, ez az oka annak, hogy én itt vagyok.
Elmondom a váltás három szakaszát. Ez a három szakasz a következõ: (1) azok a dolgok, amelyek már megvalósultak, (2) azok a dolgok, amelyeket éppen tesztek és (3) ami elõttetek áll. Amíg ezt átadom, azt akarom, hogy váljatok izgatottá, mert már annyi minden megtörtént a felsoroltakból! Ettõl válik hitelessé az üzenetem is, mert láthatjátok, hogy amirõl azt mondtam, hogy meg fog történni, az meg is történt. Aztán azt is láthatjátok, hogy mindaz, amirõl beszélek, azok az elõttetek álló lehetõségek és végül mindebben megnyugodhattok és izgatottan várhatjátok a jövõt.
Sokan azt érzik, hogy ezek a dolgok mind teljesen találomra és véletlenszerûen történnek, mintha senki sem irányítaná a kormánykereket és rohannának bele a káoszba. Néhányatok megnézi a híreket és tördeli a kezét. "Bajban vagyunk," mondjátok. Egyébként, ha alaposan megnézitek Kryon munkáit, látni fogjátok, hogy elõre megmondtuk, hogy mi fog történni és az is történt, amit mondtunk. Ez a váltás nem Isten terve. Ezt a tervet ti magatok hoztátok létre és rólatok szól, a részei vagytok. Tehát tételekre fogom bontani a számotokra. Nyugtasson meg benneteket az a tudat, hogy egy olyan változásnak vagytok most épp a közepén, amely az egész emberiség jövõjét fogja megváltoztatni. És ennek a változásnak megvan a maga célja, tudjátok?
Olyan sok ember van, akik listákat akarnak és ez egyike a kevés alkalmaknak, amikor én is átadok egyet! Ideje, hogy ezt az információt a maga teljességében halljátok. Korábban már két alkalommal adtam át egy-egy közvetítés során. Ez új a társam számára (Lee Carroll, aki a közvetítést végzi - a ford.), annyiban, hogy az információ annyira összetett és sok, hogy háromszor is dolgoznia kell vele, hogy összeálljon a teljes kép. Az elsõ alkalommal azt mondtam a társamnak, hogy ne vegye fel a közvetítést. Mondtam neki, hogy tudni fogja, hogy mikor rögzítse, mert korábban jeleztem számára, hogy akkor tudja majd felvenni, amikor egy olyan országban lesz, amely nem az õ nyelvét használja. Egyébként ezt õ úgy értelmezte, hogy ez a hely "nem a saját országa" lesz és amikor Ausztrália kontinensen tartózkodott, ismét átadtam ezt az információt, ami még ekkor sem volt teljes. Így a klassz kis felvevõkészüléke a csatornázás idejére ki volt kapcsolva, de rögzített minden mást elõtte és utána is (Kryon kacsint). Néhányan ezt szinkronicitásnak hívják. Néhányan véletlen egybeesésnek. Õ ajándéknak hívja az esetet, mert segítette olyan irányba kormányozni a munkáját, amely meghaladja a várakozásait. Most itt Spanyolországban azt kértük, hogy vegye fel a közvetítést és ez a felvétel a forrása ennek az átiratnak.
Nem fogok minden egyes pontnál megállni és magyarázni, mert sokan már nagyon sok részletet ismertek, melyekrõl már bõven volt szó az elmúlt évek során. Viszont átadom a hangsúlyos részeket.
Három fázisa van a váltásnak. A három az egyik leghatalmasabb szám. A bolygótokon érvényben lévõ legtöbb spirituális hitrendszer használja. "A katalizátor" energiáját jelképezi. A katalizátort egy olyan energiaként definiáljuk, amely anélkül segíti elõ más dolgok változását maga körül, hogy ez saját magára hatással lenne. Az energia, melyre a folyamat nincs hatással, az Isten szeretete változatlan formában. A dolgok körülötte amelyek változnak, az Emberi tudatosság és a váltásban levõ Föld.
Az elsõ fázis
A Nagy Váltás 1987-ben kezdõdött a Harmonikus Konvergenciával. Ennek a váltásnak az elsõ része 1999-ben fejezõdött be. Fontos, hogy megértsétek, hogy a váltásnak ez az elsõ része magába foglalta a galaktikus együttállást. Az igazi galaktikus együttállási energia a váltás elsõ részében kezdõdött. Ahogy a társam jelezte, ez a csillagászati együttállás nem 2012-ben következik be. Már itt van. És ez nem egy amolyan ezoterikus információ, hanem olyasmi, amit a csillagászaitok a teleszkópjaikkal és számítógépeikkel fognak ellenõrizni. Az õsök megtették, ami tõlük telt és jó becslést végeztek. De a galaktikus együttállás 2012-re megadott ideje pontatlan dátum meghatározás.
Vannak olyanok a székekben ülõk között, akik tudják, hogy ez mit jelent. Ez az elmúlt 20 év emlékezetes volt számotokra, ugye? Nézzétek meg, mi minden történt, mennyi változás következett be, hányan ébredtek fel... és ezek egyikét sem jelezte elõre semmilyen jövendölés. Azok akik ma ezen a szinten vannak, 20 évvel ezelõtt egyáltalán nem érdeklõdtek a spirituális dolgok iránt. Persze lehet, hogy kerestek már akkor is valamit, de nem volt meg a középpontjuk, nem volt különösebb céljuk. Közéjük tartozott az is, aki most itt ül elõttetek és éppen közvetít (Lee Carroll) és azok is, akik elõttem közvetítettek ezen a színpadon (Geoff Hoppe - Tóbiás közvetítések). Húsz évvel ezelõtt még semmi közük sem volt egymáshoz, nem ismerték egymást és egyáltalán semmilyen spirituális szándékuk nem volt. Fogalmuk sem volt, ki is Kryon vagy Tóbiás. Egyáltalán semmi. A karrierépítõ emberek életét élték és olyan életkorban voltak, amikor nem szokás elkezdeni egy új szenvedéllyel foglalkozni. De mégis váltottak és ez egybeesett a Nagy Váltással.
Emlékezzetek rá, hogy nincs olyan, hogy eleve elrendeltetett jóslat. Isten nem tudja megmondani nektek, hogy mi fog történni, mert ezen a bolygón az emberek a gazdák. "Ha ez a helyzet Kryon, akkor miért mondod, hogy létezik egy terv?" Azért, mert ezek a dolgok amelyekrõl beszélek, az elõttünk álló potenciálok, melyeket az emberiség tudatossága generál. Tehát amit számotokra átadok, az olyasmi amit a potenciálok tudatosságából olvasunk ki. Ezek nem elõrejelzések, hanem azok a lehetõségek, amelyeket a jelenlegi tudatossági energiátoknak megfelelõ cselekedeteitek nyomán következhetnek be. Sok minden történt ebben a 20 évben és ez része a váltásnak. Itt volt a terv 1987-tõl 1999-ig - mondtuk, hogy következõk történhetnek:
Emlékezzetek rá, hogy amirõl most beszélek, az már történelem. De amikor ezt átadtam nektek 1989-ben, akkor még mindez a jövõtök volt. A mágneses rács elmozdítása volt az elsõ tennivaló. Ez az, amiért ide jöttem. A rács csoport 1989-ben érkezett és 2002-ben ment el és hogy milyen okok miatt kellett a rácsot elmozdítani, azt az elmúlt 20 évben adtam át részletesen a számotokra. Azért történt mindez, hogy a DNS-esetekben felépítse a változás mátrixát. Ez az, ami ténylegesen történt, mert a rács mágneses mezõje nagymértékben mozgott ezalatt az idõ alatt és metszette a DNS elemeitek mágneses mezõjét. Ez az átfedés információt, energiát közvetített a DNS-etek felé és elindult egy új folyamat a kvantumizálás felé. A DNS kvantumosan mindig is készen állt erre a változásra.
Az elsõ fázis második lépése Armageddon energiájának kioltása volt. Nos, azok számára akik azt gondolják, hogy semmi sem történt, elmondom, hogy egy nagyon nagy dolog ment végbe: ez a bolygó abban az idõben egy másik energiába lépett át. A legnagyobb politikai rendszerek egyike dõlt le és soha nem állt talpra úgy, ahogy azt azelõtt, mint a Szovjetúniót ismertük. Újból elmondjuk, hogy nincs olyan Nostradamus-négysoros, mely megjósolta volna ezt és ez a tény kellene, hogy mondjon számotokra valamit. Az esemény nagymértékben megváltoztatta a jövõt és mégsem volt egyetlen próféta sem, aki elõzetesen jelezte volna. Valami történt, ami nem volt szinkronban mindazzal, amit eddig nektek mondtak. Ez az egy esemény egy másik jövõt hozott létre egy potenciális háború szempontjából: az a háború már nem fenyeget és sohasem fog kitörni. Az Armageddon-féle színdarab egyszerûen nem történt meg. Olvassátok el újra az erre vonatkozó jóslatokat, milyen biztosan állították, hogy elkerülhetetlenek ezek a dolgok és mégsem következtek be.
Elkezdtétek a felépítését annak, amit mi Kristályrácsnak hívunk. A bolygó kristályrácsának interdimenzionális valós-idejû változása folyik. A témáról már korábban is szó volt, így nem ez a megfelelõ ideje felsorolni, hogy ez mit is jelent. De ez az ezoterikus kvantum rács lehetõvé teszi, hogy most, valós idõben változzon a földön élõk tudatossága. A régi rendszer szerint az embernek meg kellett halnia és el kellett mennie a Teremtés Barlangjába, mielõtt bármi történhetett a Kristállyal. Most pedig kvantum szinten van hatásotok rá, miközben még itt vagytok.
Az egyik legnagyobb és legmélyrehatóbb ezoterikus energia a karma. Az õsök ismerték, beszéltek róla és tanították is. A buddhisták ismerték, a hinduk ismerték. A rendszer mûködött és még ma is a helyén van. De ebben az új energiában már nincs rá szükségetek és mondtuk 20 évvel ezelõtt, hogy kiolthatjátok az összes karmát amivel lejöttetek. Hallottátok? Ez Kryon egy régi tanítása, de néhányatoknak újra kell ezt hallania. Nincs olyan terv a számotokra, hogy gyertek le és szenvedjetek. Egyetlen ilyen terv sincs. Újra megkérdezem: hallottátok? Mert néhányatok még mindig bele van süllyedve ebbe a mocsárba, ahol azt hiszitek, hogy a titeket körülvevõ dráma miatt jöttetek ide, hogy megtapasztaljátok. Nem! Azért jöttetek ide, hogy kioltsátok ezt és egy új energia Világítótornyai legyetek.
A Nagy Váltás része a felébredésnek, ami kioltja ezt a karmikus jellemzõt. Az elsõ Kryon könyvben már mondtam, hogy teljesen kimozdulhattok ebbõl a karmikus energiából. "Akkor miért jöttünk?" Újból mondom, azért jöttetek, hogy megváltoztassátok ezt a bolygót és ezt meg is tettétek! Azért jöttetek, hogy fényt sugározzatok és ezt meg is tettétek! Azért állok meg ennél a jellemzõnél, mert fontos, hogy újra halljátok. Nincs bélyeg rajtatok, amely azt mondaná, hogy ezt vagy azt meg kellene valósítanotok. Még azt is mondtuk nektek, hogy volt egy asztrológia váltás, már az is megtörtént. Kellett, hogy legyen. És közületek azok akik úgy gondolják, hogy az asztrológiai ciklusok statikusak és örökkévalók, elfelejtik, hogy egyáltalán mi hozza létre a rendszert.
Az asztrológia a legõsibb tudomány a bolygón, amit a mágnesesség és a gravitáció mozgat - mert ezeknek köszönhetõen mozognak a bolygók a Nap körül és ezek energetizálják azt a mágneses és gravitációs rendszert, ami aztán a Nap (a naprendszer gravitációs fix pontja) helioszféráján keresztül jut el személyesen hozzátok. Ez ekkor átfedésbe kerül a Föld mágneses rácsával, ami aztán átfedésbe kerül a DNS-etek mágneses jellemzõivel. Tehát amikor egyet is megváltoztattok ezek közül a jellemzõk közül, az asztrológiai rendszer számításai és összetevõi együtt változnak vele.
Amikor elmozdítottátok a bolygó mágneses rácsát az elsõ fázisban, az emberiség asztrológiai ábrái szintén elmozdultak egy picit. Összesen három foknyi elmozdulás oszlik el a térképen. Ez nem azt jelenti, hogy a térkép három fokkal eltolódott, hanem azt, hogy a házak átalakították magukat, összesen három fokkal... fél fok az egyik házban talán, fél fok egy másikban és fél fok megint egy másikban. Néhányuk egy nagyobb részt kapott, néhányuk kisebbet. Tehát ha asztrológus vagy és többet akarsz tudni errõl, lesz egy kis házi feladatod. Nézzétek meg az átfedéseket, hogy lássátok, mi is történik az emberek életében azok helyett a dolgok helyett, amelyeknek a régi ábrák és elemzések szerint kellett volna megtörténniük. A belefektetett idõ és munka megoldja a problémát. Így valós idõben, azaz most fogjátok látni, hogy mi az, ami új és más, mint amit a régi elemzések mondtak ki. Az eredmény át kell, hogy alakítsa a házakat. Szenteljetek speciális figyelmet a Jupiternek és azoknak a házaknak, amelyekre hatással van. A Jupiter az új energia egyik fõszereplõje.
Az elsõ fázis utolsó tétele az idõjárás változása. Beszéltünk errõl 20 évvel ezelõtt. Elmondtuk, hogy lesznek olyan termõföldek, ahol a továbbiakban nem lehet majd mezõgazdasági tevékenységet folytatni. Mondtuk, hogy lesz néhány területet, amelyeket eddig sohasem mûveltek meg, de most termõföldként fognak hasznosulni. Mit mond mindez a számotokra arról, hogy mi történik? Egy hatalmas változás megy végbe a bolygó vízciklusában és már meg is kezdõdött. "Kryon, miért változik az idõjárás? Ez milyen spirituális aspektus?" Az emberiség hatalmas energiával rendelkezik, csak nem ismeri ezt fel. Ti gyorsítottátok fel a bolygó rezgését még annál is jobban, mint ahogy a maják azt megjósolták. A geológiai mag számára felgyorsult az idõ. De számotokra az idõ relatív és változatlan marad. Meg kell kérdeznem, hányan érzik közületek úgy intuitívan, hogy felgyorsult az idõ? Tudjátok, hogy így van és a Föld érzi ezt. A most tapasztalt idõjárásnak még vagy száz évig nem kellett volna bekövetkeznie és a Föld örökös órája felgyorsult. Korábban már kifejtettük, hogy mindez mit jelent. Beszéltünk arról a kifejezésrõl, amivel ezt a jelenséget illetitek (globális felmelegedés) és hogy valójában hogyan történik, nem tudva, hogy ez elõfutára egy lehûlési ciklusnak. Ezek az elsõ fázis jellemzõi.
A második fázis
A második fázis 2000-tõl 2012-ig tart. Az elsõ fázis az energetikai alap megalkotása ahhoz, hogy létre lehessen hozni mindazt, amit a második és harmadik fázis hajthat végre. A második fázis az, amiben most vagytok. Szeretnétek tudni mit is tesztek? (Kryon mosolyog) Az elsõ a legnehezebb. Ezt meg kell értenetek. Partnerem, most lassan, mert ez nehéz (Kryon Lee-hez beszél).
Ha kialakul valahol egy olyan tudat az emberekben, hogy több mint ezer éven át várnak valaminek a bekövetkeztére, akkor ezzel ténylegesen felhalmozzák az adott helyen az esemény energiáját. Ez nem csak a tudatotokban élõ elvárás volt, hanem Gaia is belevonódott a dologba. A tudat létrehozhatja a valóságot és ti egészen 1987-ig azt vártátok, hogy jelentõsen megváltozik a Föld. Megnéztétek a maják munkáit és nem az õ felismerésüket olvastátok ki belõlük, hanem a félreértelmezett horrort és aztán azt hittétek, hogy õk ezt a horrort hagyták rátok. A világ végét láttátok magatok elõtt és ez a várt világvége kép úgy fekszik a bolygón, mint egy takaró. Sokféle módon jövendölték meg, hogy 2000 körül itt a világ vége és ennek az energiájából Gaiának is jutott.
Az az elsõ dolog amit tesztek ebben a fázisban, hogy érvénytelenítitek a Föld változásának tervét. A próféták továbbra is azt mondják majd, hogy nagy változás fog bekövetkezni. Az elmúlt ezer év összes régi programozása szerint bekövetkezik ez a nagy változás. De én azt mondom nektek: egy olyan kis csoport koncentrált fénye, mint amekkora ez a hallgatóság, elég ahhoz, hogy megakadályozzátok ezt a változást! Ha csak ennyi fény hull erre a sötét lehetõségre, azzal a lehetõség ki is oltódik. Ez az elsõ pont... és egyébként éppen ezt teszitek most. Mi történt 2000-ben? Gondolkodjatok. Semmi. Most az ítéletnap hirdetõi 2012-t nyilvánították világvégének és ha akartok, újból félhettek… vagy megváltoztathatjátok ezt a lehetõséget is.
A következõ: újraírjátok mindazt, amit arról a szóról gondoltok, hogy szerzõdés. Ez nagyon ezoterikus, mert arra az elgondolásra vonatkozik, miszerint az Emberi Lények egy bizonyos spirituális szerzõdéssel jönnek le a Földre. Legtöbbször ezt a karma hozza létre, de gyakran azt is gondolják róla, hogy a DNS-ben van valami, ami mintegy rátok kiabál és elmondja, hogy miért is vagytok itt. Hadd írjam át a szerzõdés fogalmát itt és most. Elmondom, hogy mit jelent ez a szó az új energiában és mindehhez a kérdések és válaszok módszerét fogom használni:
"Kryon, tényleg van egy szerzõdésünk arra, hogy megtegyünk valamit?" Igen. "Egy életre szól?" A régi energiában még egy egész életre szólt a szerzõdés, de most már nem. "És most mennyi idõre szól?" Egy napra! Egy órára! Minden egyes napon vagy pillanatban átírhatjátok. Minden egyes nap eldönthetitek, hogy aláírjátok, vagy nem. Éjszaka lejár a szerzõdés és reggelre kelve megváltoztatjátok, ha akarjátok. Értitek amit mondok? Mindegyikõtöknek csak egyetlen egy feladata van ebben az új energiában: Hogy Isten szeretetében éljen ezen a bolygón és hogy arra helyre kormányozza magát, ahol a legtöbb fényt sugározhatja a többiek számára. Ez minden.
A régebbi energiák lineáris korlátokat helyeznek a spirituális gondolkodásotokra. Jöttök és mentek, felmásztok ezen vagy azon a létrán és ezt vagy azt végrehajtjátok Isten számára. Ez egy osztályokra bontott rendszer, amelyre ránehezedett a régi energiás spirituális történelem. A Nagy Váltás része a DNS kvantumizálásának. Ez lehetõvé teszi, hogy még azalatt változtassátok meg a spirituális szándékotokat, mialatt itt vagytok. Ez sokakban zavart okoz, mert arra ébrednek, hogy darabokra hullottak az álmaik és csak azt érzik, hogy kudarcot vallottak. Pedig nem ez történik: mindezzel az új horizontokra készülnek fel, talán olyanokra is, amelyekre a múltban csak a haláluk és újraszületésük után lettek volna felkészültek. De most új bölcsességgel és szándékkal haladnak elõre és sugározzák a fényt és talán soha nem fogják megtudni, hogy milyen nagyon segítették ezzel a bolygót.
Tehát ha azért jöttél, hogy megírd annak a történésnek a könyvét, vagy hogy annak a helyzetnek a gyógyítójává váljál, ne borulj gyászba afelett, hogy a bejósolt dolgok nem történtek meg. Talán a tehetségeid és képességeid aktiválódtak és a régi terved helyett mindent meg fogsz tölteni fénnyel, amerre csak jársz. A könyv és a gyógyító munka... az sokkal kevesebb, mint az a ragyogás, amit most hordozol. Gondolkodj el errõl. Ez egy olyan dinamika, amelyeket soha nem fogsz megtalálni a statikus vallási doktrínákban, amíg maguk a doktrínák meg nem változnak - és még erre is sor kerülhet!
Aztán itt a DNS-etekben történõ váltás témája. Ezt már öt éve tanítjuk. Nem fogom újból tételesen felsorolni, mert a téma része egy folyamatban levõ tanítássorozatnak. Egy héttel ezelõtt kezdtük el azoknak az aktuális DNS rétegeknek az azonosítását, melyekkel ebben a fázisban dolgoztok. Ezek kvantum rétegek, interdimenzionális rétegek. Nagyon bonyolult anyag ez egy lineárisan gondolkodó ember számára. Ilyen még nem történt ezen a bolygón. Ez a tudás indítja be a váltást, melynek során alapjaiban változik meg a gondolkodásotok és válik jobbá az életetek.
Ez a második fázis, ahol elkezditek mozgatni a DNS kvantum energiáit. Ez az a fázis, ahol elkezdtek azzal a kvantumossággal dolgozni, amellyel mint Emberi Lények rendelkeztek és mindig is rendelkeztetek, de eddig alvó állapotban volt meg bennetek. Ez így talán most semmit sem mond a számotokra. Ez a legerõsebb, legcsodálatosabb ajándéka ennek a fázisnak és már oly sokszor beszéltem róla. Tehát nem fogom itt újból részletezni az anyagot, de elmondom, hogy ez adja meg számotokra a lehetõséget, hogy kiaknázzátok az Akasha Krónikát. Azaz hogy ha akartok, belépjetek az Akasha Krónikátokba és magatokra vegyétek azokat a régi tulajdonságaitokat, amelyekre a mostani életetek jobbá tételéhez szükségetek van. Ezek a jellemzõk a tieitek, az elmúlt életeitek tapasztalatai során tettetek szert rájuk.
Visszahozhatjátok és újból felhasználhatjátok õket. Ez a gyógyulás és a manifesztáció teljesen új paradigmáját adja! Öreg lélek, érezd meg a létidõket, amelyeket megéltél. Ha lenne egy energia raktárotok, ahol konténerekben tárolhatnátok a megélt életeitek tapasztalatait, akkor mindannyiótoknak jó pár száz konténere lenne. De a három-dimenziós gondolatmintáitokban a ládákba zárjátok ezeket a tapasztalatokat és elõzõ életeknek nevezitek õket. Aztán bezárjátok a ládákat, mintha sohase férhetnétek többé hozzá mindahhoz, ami benne van. Azért csináljátok ezt, mert 3D-ben a múlt nem hozzáférhetõ. De kvantum állapotban igen! Ez a DNS kvantumizálása. Már mondtuk egyszer, hogy a mai felébredés meg tudja változtatni a múltat. Most már kezditek érteni, hogy hogyan? Aszerint ahogy most tudjátok, ami múlt, az elment. De ha kvantum állapotban vagytok, akkor minden amit valaha tapasztaltatok, még mindig itt van. Tehát, ahogy egyre kvantumosabbá válik a DNS-etek, annál több dolog jön föl a múlt életeitekben használt tulajdonságaitokból, hogy használhassátok õket.
Hadd mondjak valami személyeset mielõtt folytatjuk. Csak egy dolgot, mielõtt továbbmegyünk. Hadd adjak egy másik paradigmát a gyógyulásodhoz. Van itt valaki, akinek a testében olyan dolog történik, amitõl meg szeretne szabadulni. Talán nem hiszed, hogy tudom, hogy ki van itt ugye? Elég világosan beszélek hozzád, vagy nem kedvesem?
(Kryon szünetet tart)
A háromdimenziós paradigma szerint azt kívánod, hogy bárcsak valahogy meg tudnád gyógyítani ezt a dolgot, ugye? Azt kívánod, hogy kerüljön ki a testedbõl és valami más kerüljön be helyette. Hadd adjak egy teljesen más elvet: miért nem alakítod át egyszerûen azt a valamit? Miért nem beszélsz a DNS kvantum-szintjéhez a meditációd csöndességében? "Hogy csináljam, Kryon?" A Felsõbb-Éned segítségével, ami ott volt minden egyes életidõben! Felismerted ezt? Egy Felsõbb-Én, sok élet. Van egy barátod, aki ott volt mindegyik idõben! Mondd a Felsõbb-Énednek "Keress nekem egy életidõt, amikor nem volt a betegség és tedd ezt a mostani DNS-embe!" Mert az az élet is ott van a DNS-edben, mégpedig az interdimenzionális szinteken. A DNS-ed õrzi a személyes Akasha-krónikádat! Lassan hozd elõ a múltból a mostba azt a létidõt. Helyettesítsd a mostani DNS-edben a részeket olyan jellemzõkkel, amelyek ugyanúgy TE voltál... olyan jellemzõkkel, amelyekért már megdolgoztál és amelyeket már megéltél. Ezek még mindig ott vannak. "Valóban meg tudjuk csinálni ezt Kryon?" Ez a fejlõdéseteknek az a fázisa, amelyikben épp ezt tanítjuk. Ez az a fázis, ahol el tudjátok kezdeni a dolog megtanulásának a folyamatát- és ez talán több, mint amit reméltetek.
"Kezd a dolog furcsává válni", mondjátok. Tényleg furcsa! Mert ha a ti szempontotokból nézitek a kvantum képességeket, lehet, hogy nincs sok értelmük. De Isten szeretetének nagy tervében igenis van. Nem kell, hogy megértsétek, kedveseim, hogy megtegyétek. "Kryon, ez túl komplikált. Egy listára van szükségem. Mit tegyek elõször? Mit másodszor?" Miért mondjátok ezt? Ki mondta nektek, hogy tudnotok kell, hogy hogyan mûködik Isten szeretete? "Nos Kryon, azért kell, mert érteni akarjuk a folyamatot, mielõtt rábízzuk a teljes életünket." Valóban? Tehát amikor kimentek ebbõl a terembõl és beszálltok az autótokba, akkor mindegyikõtök abbahagyja amit csinál, a szék alá nyúl az autó kézikönyvéért és tanulmányozza az összes alkatrész listáját. Így van? Végül is nem bíznátok az életeteket arra a rendszerre, amit nem értetek ugye? Azt hiszem értitek, hogy mit akarok mondani. Mindig rábízzátok magatokat a rendszerre! Akkor miért nem bíztok Isten mûvében aki szeret titeket, amikor pedig egy autóra is rábízzátok magatokat, pedig az még a neveteket sem tudja? Értitek mit mondok? Ez volt a második fázis.
A harmadik fázis
A 2013 és 2025 közötti évek teszik ki a végsõ fázist. Most megmondom, hogy ezek a dolgok túl nagyszerûnek fognak hangzani. Amiket most átadok, azok csak potenciálok és lehet, hogy meghallgatjátok és azt mondjátok: "Nos ezek csak lehetõségek. Túlságosan grandiózusok. Ilyen dolgok nem történhetnek meg." Gyertek vissza velem 20 évet. Mindegyik lehetõség megvalósult, amirõl 1989-ben beszéltem nektek. Megtörténtek, mert a lehetõségek szerint megtörténhettek. A ti tudatosságotokból olvasta ki õket az emberiség. Tehát most újból elmondom, milyen lehetõségek állnak elõttetek. Ezek a potenciálok a Nagy Váltás végsõ fázisában.
Az elsõ az aktuális Emberi társadalmi gondolkodásnak a jelen helyzethez való hozzáigazítása. A társadalmi gondolkodás alatt azt értem, ahogy dolgoztok és gondolkodtok. Ezek azok a fajta dolgok, amelyeket a szociológusok tanulmányoznak. Hadd adjak ennek egy másik nevet: Ami pillanatnyilag zajlik, az az Emberi természet egy magasabb rezgésszintre történõ váltása. "Kryon ez lehetetlen. Az emberi természet az emberi természet. Nem tudjuk megváltoztatni." Nos, már elkezdtétek. Világszerte elkezdtétek megtisztítani a pénzügyi intézményeiteket. Észrevettétek? Kedveseim, ha 30 évvel ezelõtt bárki is mondta volna nektek, hogy meg fogjátok tisztítani a pénzügyi intézményeiteket, kinevettek volna titeket. Mert nem tudjátok, hogy a társadalom hogyan mûködik? Azok, akiknek pénze van, nyernek. A bankok kezében van minden kártyalap és ezeket magas helyeken levõk mûködtetik. Õk érinthetetlenek, mert gyakran õk a kormány tagjai is! Nos, miért nem mondjátok ezt nekik ma. Nézzetek körül, mert valami éppen most történt. Nem mûködik a dolog úgy ahogy eddig, ugye? Mi okozta a különbséget? A tudatosság. Egy új paradigma. Láthatjátok a hírekben.
Itt egy másik. Megváltozik az is, hogy mit enged meg az Emberi Természet a kormányzat számára. "Óvatosan Kryon, ne beszélj politikáról. Bajba kerülsz." Nem kerülök bajba. Azt fogom nektek elmondani, hogy olyan vezetõséget keressetek magatoknak, amelyik törõdik veletek. "Úgy érted, meg fog változni a politika?" Már el is kezdte a változást. Figyeljétek. Teljesen meg fognak szûnni a régi energiás diktatúrák. Megvan rá a lehetõség, hogy ezt még 2013 elõtt meglássátok. Be fognak dõlni, tudjátok, mert a népesség energiája nem fogja tovább fenntartani a régi energiás vezetõt. Emlékezzetek, hol hallottátok ezt elõször... egy különös, ezoterikus találkozón, egy olyan fickóval a székben, aki úgy tett mintha csatornázna. (Kryon itt viccel... Kryon humor) Aztán amikor majd halljátok, hogy mindez bekövetkezett, tudni fogjátok, hogy mirõl van szó ugye? "Talán tényleg volt valami a dologban," fogjátok mondani. "Talán igazat mondott," fogjátok mondani. Lehet, hogy nem kell hozzá a következõ évek összes drámája, hogy már most ezt gondoljátok? (Kryon humor újból)
Ezek a vezetõk el fognak bukni. A világ minden országában elkezdett már lassan kialakulni az újfajta vezetés, melyet a közösségrõl való gondoskodás új energiája mozgat. "Ez egyszerûen túl sok ahhoz, amit a politika terén kérhetnénk, Kryon". Várjatok csak. Ez még csak a kezdete ennek az utolsó fázisnak. Olyan sok dolog közeledik. A következõ ehhez kapcsolódik, mert egy túlélõ módban élõ ország, amely tele van betegséggel, nem tud egy magas tudatosságú vezetõséget fenntartani. Egyszerûen túl sok lehetõség adódik benne a hatalom és mohóság számára. De amikor egy kontinens meggyógyul, minden megváltozik.
A következõ: meg fogtok gyógyítani egy kontinenst. Figyeljetek erre. Elkezdõdik. Figyeljétek, hogy milyen hatalmas váltás fog Afrikában bekövetkezni. Mondtuk már ezt korábban is, még az általatok ENSZ-nek nevezett gyûléseken is. Afrika eddig sosem volt potenciális játékos a gazdasági életben, mert beteg. Mi történik, amikor meggyógyítasz egy egész kontinenst? Elmondom. Hirtelen az azon a kontinensen élõ emberek is elkezdik ugyanazt akarni, ami nektek van - egy mûködõ kormányzatot, békét, saját otthont, iskolákat, kórházakat és még bankokat is, ahonnan kölcsönözhetnek. Ezek náluk most még nincsenek meg igazán. Minden, ami érték, az valahonnan máshonnan jön. Ez azt jelenti, hogy lesz egy kontinensetek, ami fel fog emelkedni és az egyik legnagyobb befolyású játékosává válik a Föld pénzügyi és politikai színterének - egy teljes kontinens a maga összes forrásával és azzal a lehetõséggel, hogy a közös cél érdekében egyesüljenek az országai, olyanformán, mint ma az EU. Információt adok át és amikor majd megtörténik, amit mondok, szólok újra, hogy emlékezzetek rá, hol hallottatok minderrõl elõször.
Sok évvel ezelõtt az volt az uralkodó gondolat, hogy Kínát nem kell a gazdasági élet életképes játékosaként számításba venni. Elmaradottak voltak és egy olyan rendszerük volt, amelyrõl azt hittétek, hogy sosem fog nyugatiasodni és nincs olyan vágya, hogy egyesüljön a világ többi gazdasági rendszerével. Nézzétek meg, mi történt mindössze 30 év alatt. Afrikára is másképp kell majd néznetek.
És végül egy újabb váltás a DNS-etekben. Mondhatnék néhány dolgot, ami számotokra utalás. Ó, a társam látja mi következik és azt mondja: "Nagyon szeretnék ott lenni, amikor ez bekövetkezik." Most egyenesen hozzám beszél és azt mondja, hogy ez még hosszú idõ. És azt mondja: "Ott leszek Kryon, hogy lássam mindezt? Tudom mit mondasz nekünk. Tudom, hogy közeledik." És én nyilvánosan azt mondom neki, ó, ott leszel. Azt nem fogom megmondani, milyen idõs leszel, de ott leszel.
Hallgassatok ide: Van valami a DNS-etekben, ami nemsokára kiderül majd. Egy vizsgálat és kísérletsorozat lesz ez 15 év múlva. Megmondom, hogy fogják hívni az eredményt, hogy amikor a dolog megmutatja magát nektek, tudjátok, hogy hogy nevezzétek el. A lemúriai kód. Ez a neve. Most már tudjátok. Olyan sok minden van, ami történik. Most hogy megadtam a nevet a számotokra, figyeljétek, hogy esetleg kik fogják használni egy picit túl korán. Használjátok a megkülönböztetõ képességeteket az igazság érdekében.
Záró gondolatok
"Nos, ez mind csodálatosan hangzik Kryon. Valóban megtörténhet mindez?" Nemcsak hogy megtörténhet, hanem ez az oka annak is, hogy azt mondjuk, hogy a földi béke felé tartatok. Vannak olyanok, akik le fognak hurrogni, mondván, hogy ez sosem történhet meg. Ne dõljetek be ennek a drámának. Ne higgyetek azoknak, akik a régi gondolatmintákban élnek. Nem szolgál egy Emberi Lénynek a javára az sem, hogy hisztek a megsemmisülésetekben és rettegtek tõle. A ti szerzõdésetek arról szól, hogy hordozzátok a fényt, minden országban, minden nyelven, minden tennivalótok során. Van itt egy nagyobb cél, mintsem csak végigélni az életedet és remélni, hogy sikerül. Van egy cél, amely azt is magában foglalja, hogy felelõs vagy a bolygó energiájának a változtatásáért, nap-nap után tehetsz érte valamit a javítás szándékával örömben és egészségben.
Ez a mai napra szóló üzenet és már majdnem készen vagyunk. Csak egy pillanat.
(Kryon szünetet tart)
Nem Kryon, a tanító vagyok. Nem vagyok elválasztva tõletek. Nem egy vagyok különálló lény vagyok. Hogy tudnám elmondani, ki vagyok? Ott sétálok a képzeletetekben és intuíciótokban. Része vagyok a zenének, mely akkor szól, amikor örültök és nevettek. Része vagyok a család magjának, annak a szálnak, mely összeköt titeket a lényetek Isteni részével. Tudok arról, amikor elmentek, hogy erre a bolygóra jöjjetek, elhagyva az én oldalamat, ami valójában az otthon oldala. Tudok róla, hogy mikor jöttök vissza a Tisztelet Csarnokába, megünnepelni azt a különleges átalakulást, melyen oly sokszor keresztülmentetek már korábban, az Ember 3-D-s életén a bolygón.
Vannak az itt lévõk között, akik barátokat veszítettek el mostanában. Sírtok és zokogtok, mert elmentek. Mondani akarok valamit. Õk jól vannak. Több mint jól vannak. Tele vannak örömmel. Az átmenet nem fájdalmas. Visszatekintenek rátok, megfogva a kezeitek és azt kérik tõletek, hogy gyógyítsátok meg a szíveteket. Veletek is ezt fog történni, tudjátok? Mint ahogy korábban és korábban is. Ó, van az a pillanat, amikor rájöttök, hogy befejeztétek és emlékeztek és emlékeztek. Ez az, amikor látlak benneteket a Tisztelet Csarnokában. Micsoda viszontlátás ez! Ez éppen most történik. "Ó Kryon, hogyan lehetsz egyszerre két helyen?" Több mint két helyen vagyok, kedvesem. Mert én a fátyol túloldalán kvantumállapotban vagyok. Ti mind ugyanebben az állapotban vagytok, csak nem emlékeztek. Ebben az állapotban nincs óra, nincs idõ. Múlt, jelen, jövõ, mind egybeolvad. Kvantum állapotban nincs olyan dolog, hogy hely. Amikor ott vagytok, akkor nem nehéz meglátni a teremtõ arcát.
Tudj minderrõl, Emberi Lény. Nagyunk szeretünk. És ez Kryon üzenete és mindig is ez lesz.
És ez így van.
Kryon
(forrás: kryon-hu)