,
Drunvalo Melchizedek bejelentése és felhívása
A VILÁG MEGVÁLTOZIK
Hamarosan elérkezik az a történelmi idõ, amelyre a szívünkben régóta készülünk. Közeledünk a naphoz, amikor megtörténik a bolygók együttállása. Ez egy nagy pillanat, amelyben megszületik egy újfajta tudatosság. A 13,000 éves férfi tudatosság ciklusát felváltja a nõi tudatosság ciklusa. Minden oly módon változik meg a világban, amelyet a szívedben érezni és látni akarsz.
A három nap - 2012. december 20. 21. és 22. - eseményeinek tapasztalatait Drunvalo internetes oldalán, nyilvános közvetítéssel megosztja a világgal az átváltozás ideje alatt.December 20-án Drunvalo a nézõk kérdéseire válaszol, amelyek elõkészítenek a következõ napra, december 21-re.December 21-én Drunvalo még a bolygók együttállása elõtt meditáció segítségével elvezet a szív szakrális terébe. Kapcsolatba hoz az univerzum középpontjával, ahonnan remélhetõleg isteni üzenetet kaphatunk nem csak erre az idõre, hanem a jövõre vonatkozólag is.
A közvetítés ingyenes!Ha a szíved mélyén úgy érzed, hogy itt akarsz lenni, kapcsolódj a világhálóra a
www.drunvalo.net
weboldalon.
Megtiszteltetés számomra, hogy a tõlem telhetõ módon segítségedre lehetek ezekben az idõkben, és emlékeztethetlek belsõ kapcsolatodra az élet forrásával. Te és Isten egyek vagytok. Ez az a pillanat, amikor valóban emlékezhetsz arra, aki vagy. -
Drunvalo Melchizedek
Bõvebb információ:
www.drunvalo.net/upcoming1.php
Forrás: Élet a szívben hírlevél - 2012. december
drunvalomelchizedek.network.hu/blog/drun...lentese-es-felhivasa
Folytaása az elõzõnek - Itt a videoról a fordítás
Ennek a közösségnek a híreiben olvashattátok Drunvalo Melchizedek bejelentését és felhívását, amelyben elmondta, hogy megosztja a világgal a három nap (2012-december 20-22-ig.) eseményeinek tapasztalatait egyenes közvetítésben.
drunvalomelchizedek.network.hu/blog/drun...lentese-es-felhivasa
A közvetítés felvételeit itt nézhetitek meg angol nyelven:
www.eletaszivekben.hu/hu/mediatar
Mivel nem tud mindneki angolul, ezért Drunvalo Melchizedek elhangzott szavainak fordítását itt találhatjátok meg.
Szûcs Nikolett ford.
2012.12.20.
.
Üdvözöllek titeket, Drunvalo vagyok és megcsináltuk! Megcsináltuk! Eljutottunk idáig. Pár órán belül a Nap, a Föld és a Galaxis középpontja egy vonalra fog elhelyezkedni és ez több mint 25.000 éve nem történt meg. Nagyon örülök, hogy itt vagytok, mindenben segíteni fogunk titeket három részes sorozatunkban, amibõl az elsõ arról fog szólni, hogy a kérdéseitekre fogunk válaszolni, hogy felkészítsünk titeket arra, ami holnap történni fog. A legtöbb és a legfontosabb, amit holnap megtehetünk az az, hogy leszállunk a szívünkbe, így ezt az élményt közvetlenül a forráson keresztül tudjuk átélni. Nem elég az, ha nézed a tévét vagy elgondolkozol ezen, meg kell találnod az utat a szívedben. A harmadik napon, 22-én, miután kijöttünk ebbõl, arról fogunk beszélgetni, hogy mi is történt és hogy merre visz az utunk.
Nagyon örülök, hogy itt vagytok, köszönöm, hogy vagytok és akkor most tényleg kezdjük el. Nagyon remélem, hogy ez tényleg segíteni fog nektek.
Üdvözöllek titeket, én Drunvalo vagyok és ez a galaktikus együttállás különkiadásunk, számomra nagy megtiszteltetés, hogy ezt átadhatom nektek. Ez egy három napos program és az elsõ napon, vagyis a mai napon, arról fogunk beszélni, hogy mit is kell tudnotok arról, ami történik és folyamatban van.
Egyáltalán nem könnyû vagy egyszerû megérteni azokat a dolgokat, amelyek ezek mögött az események mögött állnak, (én értem,) mivel ezek fölötte állnak annak azoknak a gondolatoknak, amelyek a legtöbb emberi lény tudatában megszülettek. Lassan, az általatok feltett kérdéseken keresztül, lépésrõl lépésre fogjuk nektek elmagyarázni azt, hogy mi is fog történni az elkövetkezõ napokban.
Rengeteg kérdést kaptunk és ezeket 5 egyszerûbb kérdésben egyesítettük.
Az elsõ kérdés: Holnap eljön a világvége?
Nem valószínû. A maják által jóslatának valóra válása 1:1100. És hogy ezt hogyan számoltam ki? Van egy ablak most december 21-én, ez az ablak 7-8 éven keresztül fog létezni a maják szerint. Az ablak 2007 október 4-én jelent meg, ez a jelenlét 2015 végéig fog tartani, esetleg 2016 elejéig. Vagyis még hátravan 3-3,5 év, hogy megtudjuk, hogy részesei leszünk-e és ha igen, akkor mikor, ennek a jóslatnak. Véget ér-e a világ december 21-én? Nem tudhatjuk. Az elkövetkezendõ 1100 nap mindegyike ugyan olyan fontossággal bír, így csak a Földanya tudhatja ezt. Szerény véleményem szerint mi nem tudhatjuk a pontos dátumot, vannak, akik megjelölnek konkrét idõpontokat, lehet, hogy õk tudják, de az én nézetem szerint ez egy olyan nõi döntés, amit csak Földanya hozhat meg.
A világvégére visszatérve, igazából ez a szó teljesen félre van értelmezve. Egy körnek a végére értünk, egy nagyon hosszú körnek, egy több mint 25000 éven át tartó kör volt ez és ez így teljesen természetes. Ez millió és millió évek óta mindig teljesen természetes módon megtörténik és nem most történik meg ez elõször. Ahogy most történik meg, az tényleg egyedi és elsõ, ilyen módon még nem ment ez végbe. A maják is egyetértenek abban, hogy ez valami más, valami különleges. Most, hogy ez a kör véget ér, abban a pillanatban, kezdõdik egy új kör, az elõzõhöz nagyon hasonló kör. És ezek a körök nem csak körbe és körbe járnak, de spirálokban is haladnak elõre térben és idõben és folyamatosan változnak egy kicsit.
Szóval én a helyetekben nem félnék a világvégétõl. A világ drámai módon meg fog változni az elkövetkezõ pár évben, de nem ér véget. Egyáltalán nincs ok a félelemre, ez egy természetes dolog, újra és újra megtörténik, már te is keresztül mentél hasonlón, én is. Semmi mást nem kell tenned, csak lélegezz mélyen, lény nyugodt és hallass meg engem és értelmezd, amit mondok. Te is meg fogod látni, hogy nincs mitõl félni.
Egy másik népszerû kérdés: Mi fog történni 2012 december 21-én?
Erre elég nehéz válaszolni, már csak azért is, mert végül Földanya fog arról dönteni, hogy ez hogyan is fog kibontakozni. Elõször is õ fogja eldönteni, hogy ez mikor fog elkezdõdni és hogy pontosan milyen eseményekkel fog járni és azok sorrendjérõl is. Sok minden fog történni. De szinte teljes bizonyossággal állíthatom, hogy december 21-én semmi olyan dolog nem fog történni, amit láthatnál vagy érzékelhetnél.
Ez az bizonyos 25000 év hosszúságú kör két részre van osztva. Az egyik fele a sötét oldal, ez kb. 13000 éven keresztül tart és ezalatt az idõ alatt folyamatosan eltávolodunk a Galaxis közepétõl, ebben az idõszakban elalszunk. Ezalatt az idõszak alatt a férfi energia véd meg minket és irányít minket a sötétségen keresztül. De majdnem 13000 év után elérünk a következõ szakaszba, ahol már jönnek a problémák. Háborúk dúlnak és az emberek ölik egymást. Ezt mi mind tudjuk és látjuk, de ez szerepelt a próféciákban is. A maják december 21-én egy ceremónia által le fogják ezt a kört zárni. December 22-én egy ceremónia keretében fogják megünnepelni az új élet, az új kör kezdetét. Ez az új kör már nõi kör lesz és a világon a nõk mindenhol elkezdenek majd átalakulni. Kb. 9 évre lesz ahhoz szükség, hogy a férfi energia teljesen kiürüljön és a nõi energia a helyére lépjen és átvállalja a felelõsséget. Ez abban a pillanatban el fog kezdõdni, ahogy a kör bezárul és a nõi energia szét fog terülni a világon. Ez egy nagyon jó dolog, ez egyensúlyt fog hozni a világnak, mert õ pontosan tudja, hogy hogyan gyógyítson meg minket. December 21-én ez fog történni, ez az egyetlen biztos dolog.
Következõ kérdés: Mikor fogunk átalakulni?
Erre ismét nagyon nehéz válaszolni. Az, hogy a Föld, a Nap és a Galaxis középpontja mikor rendezõdik egy vonalra, az teljesen precíz. Ez hímnemû. Minden ami precíz és behatárolható az hímnemû. De az együttállás mellett mindig megjelenik egy ablak. Ez hívják a maják az idõk végének.
Mint ahogy már említettem is korábban, az átalakulás idõpontáról Földanya fog dönteni. Õt nem foglalkozik a precizitással, nem is érdekli. Az õ tudata egy körülbelüli érték. Egy nap majd felébred és azt mondja, igen, ez az az nap és ma délután 3 órakor fog megtörténni az átalakulás. De hogy mikor fog így dönteni? Mi ezt nem tudhatjuk, csak õ tudhatja. Így történik ez. Ezért nem tudatjuk, hogy mikor történik meg az átalakulás, csak azt, hogy valamikor az elkövetkezõ 1100 napban.
Következõ kérdés: Hogy fognak a dolgok kiteljesedni?
Ez megint egy olyan kérdés, amire sokat tudni szeretnék a választ. Mi fog pontosan történni? Ezt nem olyan könnyû megmondani. Rengeteg a lehetõség és ezeknek a többségérõl valószínû, hogy te nem szeretnél hallani.
Az is lehetséges, hogy egy Jégkorszakba fogunk belecsúszni, ami csupán 27 órán keresztül fog tartani, a hõmérséklet drasztikusan csökken, azt hiszem, ezt te is észrevennéd, mínusz 50 fok. De ez csak egy lehetõség. De valószínûbb, hogy sötétségbe fog borulni a Föld. El fog menni az áram. Ebben a maják és a tudomány is egyetért. De ez is csak egy lehetõség. Precíz választ nem tudok adni. Tudom, hogy sok itt a bizonytalanság, de így mûködnek a dolgok.
A maják a jóslatukat két részre osztják. Azt mondják, hogy ez a megöregedett hímnemû világszemlélet már többé nem fog létezni. Ez a kétpólusú szemlélet miszerint, a dolgok vagy feketék vagy fehérek, vagy jók vagy rosszak, ez meg fog szûnni. Az a világ, amiben most létezünk (a bankok világa, ahogy a gyermekeinket neveljük, ahogy próbáljuk megvédeni magunkat) a hím befolyása alatt áll. Szerintem ez mind el fog hagyni minket. Valamilyen módon ez a világfelépítés meg fog szûnni, és õszinte leszek, lehet, hogy lesz benne erõszak is. Akár csak a születésnél. Anyukád is sokat szenvedett, amikor Te megszülettél. Ez a születés természete. A vulkánok is rombolnak és életet is teremtenek. Ez a születés útja. De mi ezt már átéltük, ismerjük. A maják is csak azt jósolták meg, ami újra és újra megtörténik. De nem szabad ezen aggódnotok. Abszolút nincs ok a félelemre. Én mindent megteszek azért, hogy ezt ti megértsétek. Ez egy gyönyörû dolog. Ez egy ajándék az Istentõl. Sok olyan emberi lény van az univerzum különbözõ pontjain, akik megadnának azért, hogy a helyedben legyenek. Fantasztikus most élni. Ne aggódj a sötét oldal miatt.
Következõ kérdés: Hogy fognak a dolgok kiteljesedni? (folytatás)
Nem értjük még a majákat és a jóslatuknak ezen részét, mert még nem vagyunk ott, még nem éltük át. Majd akkor értjük meg, ha megszülettünk a másik oldalra. Ezt most még nem foghatjuk fel, mert mindez ütközik a hiedelemvilágunkkal. Majd akkor megértjük.
Például õk azt mondják, hogy a Földhöz való kötöttségünk, a Föld léten alapuló elszigeteltségünk meg fog szûnni.
Hiszen mostani életünkben mi a Földhöz kötve vagyunk, ide be vagyunk zárva. Itt kell maradnunk, hiszen nincs más választásunk. Talán a Holdig eljuthatunk és ott járhatunk egyet, de a Földet nem hagyhatjuk el. Ez a kötöttség teljesen le fog kerülni rólunk.
Rengeteg élet létezik, amelyek létezésérõl fogalmunk sincs. Miután elkezdjük ezt az átalakulást egy változás fog végbemenni bennünk, újra leszünk huzalozva belülrõl és képesekké válunk majd arra, hogy lássuk az életet, azt az életet, ami körülvesz minket, de nem érzékeljük, mert ezek 4. dimenziós lények. Képesek leszünk látni ezeket az embereket és tudunk is majd velük kommunikálni. Egy teljesen új fajta emberi létezés és tudat fog kibontakozni. Képesek leszünk bárhol létezni ebben az univerzumban a maják szerint. És hogy fog ez mûködni? Ehhez majd ûrhajó kell vagy valamilyen technika? Nem. Az amit mi fixnek, mozdíthatatlannak és megváltoztathatatlannak gondolunk, az valódi természetében egyáltalán nem az. Az univerzum igazából egy hologram. Nem úgy létezik, ahogy azt mi gondoljuk. Miután megértjük, hogy mi is az univerzum és, hogy mi magunk mik vagyunk, rá fogunk jönni, hogy sokkal többek vagyunk emberi lényeknél. Fantasztikus dolgokra vagyunk képesek.
Következõ kérdés: Hogy fognak a dolgok kiteljesedni? (folytatás)
Hihetetlenül gyors evolúcióról is beszélnek. Egy olyan gyors evolúcióról, amit el sem tudunk képzelni. A tudatosság egy teljesen új szintjére fogunk megszületni, a Föld 3 dimenziós szintjérõl a Föld 4 dimenziós szintjére. Ehhez az utazáshoz nem lesz szükség mozgásra. Az ittbõl fogunk indulni és ide is fogunk megérkezni. Ez csak egy más fajta létezés. Olyan, mint mikor csatornát váltunk a tévén. Erre te képes vagy, hiszen már máskor is átélted ezt. Majd mikor megtörténik, akkor vissza is tudsz majd emlékezni, hogy igen, most újra az történik. De most ez más lesz, mert most ezt tudatosan fogod megtenni és azon a tudatossági szinten fogsz maradni.
Ami ezután fog történni, az teljesen bámulatba ejtõ.
Amit sok ember nem tud az az, hogy az egész univerzum és a világmindenség egy egész, egy tudat. A csillagok, a bolygók olyanok, mint testünkben a sejtek. És nem természetes az, hogy ezek az elemek harcoljanak egymással. Nem ez a cél. Ez nem így mûködik. Ebben a szervezetben galaxisok alkotják a kezet és az agyat, hasonlóan mint az emberi testben.
Mi segítjük egymást, mi szeretjük egymást. Az univerzum tudja, hogy mi milyen nagyszabású átalakulásra készülünk és most õk itt vannak, olyan szinteken, amelyeket ti még nem ismertek. Bizonyos lények már meglátogattak minket, de több mint 300.000 fajta földönkívüli életforma létezik és most õk mind itt vannak a Földön. És várják a pillanatot, amikor te majd erre az új szintre lépsz és végre kommunikálni tudsz majd velük és õk segíteni fognak téged a legjobb tudásuk szerint. És miért? Mert tudják, hogy mi õk vagyunk és egyszerûen szeretnek minket és törõdnek velünk és azt szeretnék, hogy ez az átalakulás minél könnyebb legyen. És miután ez az átalakulás megtörtént és átléptünk a 4. dimenzióba, onnantól kezdve már nem is könnyû lesz, hanem fantasztikus és örömteli. Nagyon várom, hogy ott tartsunk.
Nem lesz szükséged vízre vagy ételre. Minden egyszerû lesz. Mindent meg tudsz majd teremteni, amire szükséged lesz, mert te leszel saját univerzumod teremtõje. Ez nem egy kis átalakulás. Ez egy hatalmas átalakulás. Ünnepelj, rendezz partit és ne aggódj, mert annak nincs itt a helye.
Ezek voltak az alapkérdések, amelyeket az emberek feltettek.
De voltak speciális kérdések is.
Itt az elsõ: Mi, akik nem vagyunk magasabb szinten, milyen módon tudunk értesülni errõl, minek lehetünk a szemtanúi, azon kívül, hogy az óra mutatja az idõt és értesülünk a hírekbõl?
Lesz egy olyan esemény, ami megelõzi a Föld elsötétedését vagy a világ lelassulását. Miután ez megtörténik, utána nagyon kell majd figyelned. Ezután csak egy rövid idõ áll majd rendelkezésedre arra, hogy megvalósítsd az átalakulást. Az oroszok szerint maximum 2-3 hét. És hogy tudod ezt véghezvinni? Mi segíteni fogunk.
Folyamatosan veletek leszünk és segítünk majd videókkal és megtanítunk titeket arra, hogy hogyan lesztek képesek erre az átalakulásra. Iskolákat indítottunk szerte a világon, hogy segítsünk azoknak, akik úgy érzik, hogy igazán szeretnék ezt elsajátítani. Normális esetben 21-30 év kell ahhoz, hogy ezt valaki megtanulja, de mi ezt úgy leegyszerûsítettük, hogy te is gyorsan meg tudd tanulni és nem fogunk téged magadra hagyni. Képes leszel erre.
Ez az esemény térdre fogja kényszeríteni a világot, de nem fog megölni minket, le fog minket lassítani. Nem tudom, hogy mi lesz ez az esemény, de meg fog történni.
Van itt egy másik levél is, akinek a feladója az univerzumokról és azok kapcsolatáról szeretne többet tudni és én szeretnék is errõl beszélni egy kicsit.
Úgy hiszik, hogy az a valóság és az van a világban, amit a teleszkópokon keresztül látunk. De igazából fogalmuk sincs, hogy a világnak hogyan épül fel a fizikája és mi van a Föld vagy a Nap belsejében. Errõl az embereknek fogalmuk sincs.
Olyan sok univerzumot alkotott az élet, hogy soha senki nem volna képes megszámolni. Nem végtelen, ez egy konkrét szám, de ez a szám hatalmas, ráadásul minden pillanatban ezer új és új univerzum keletkezik és mi csak egy vagyunk. És ezeket nem egy úgynevezett Isten teremtette, hanem az Isten bennünk, ami a szívünkben van, azon a picurka kis helyen. Ezek az univerzumok egymáshoz nem kötõdnek, nincs közöttük kapcsolat és Te sem tudsz az egyikbõl a másikba átkerülni, az egyetlen kapcsolat a szívedben van, azon a picurka szent helyen.
Az univerzumokon belül a teremtményeken belül is vannak teremtmények. Az egyik ilyen teremtmény az, amit mi dimenziós világnak nevezünk. Annak az univerzumnak az alapja, amelyikben mi élünk, a zene. Tisztán a zene. Nincs olyan dolog ebben az univerzumban, ami nem zene alapú. A zene adja a dimenziók alapját is. 12 darab alaphangjegy létezik és minden egyes alaphangjegy között található 12 darab felhang, így jön ki az a szám, miszerint 144 dimenziós világok vannak ebben az univerzumban, amiben mi létezünk. Ahogy láthatjátok is, egy nagyon összetett világban élünk. És a világot nem csak így lehet felosztani, hiszen még nem is beszéltünk a párhuzamos világokról, ahol minden egyes döntésünk új és új univerzumokat teremt. Tudom, hogy ez egy kicsit bonyolult. De most nekünk csak azt kell tudnunk, hogy mi hogyan fogunk eljutni a 3 dimenziós világból a 4 dimenziósba.
Tudnod kell, hogy a tested a dimenzióváltás során meg fog változni. Ez a 3 dimenziós tested, ami itt van egy bébi lesz a 4 dimenziós világban. Ebbe a világba is kisbabaként érkeztél és folyamatosan nõttél, amíg felnõtté nem váltál. Ugyanez fog történni a 4. dimenzióban. A nõk és a férfiak is sokkal magasabbak lesznek és az agyatok is hatalmasra fog történni. Ami idáig bonyolult volt, onnantól hihetetlenül egyszerû lesz és ezért mi csak az átváltozásra készítünk fel titeket, mert utána már mindenre képesek lesztek önállóan is.
De nem kell többet tudnunk az univerzumokról. Többre nincs szükségünk.
Következõ kérdés: Mi történik azokkal a családtagokkal, akik nem készülnek fel az átalakulásra, esetleg tudatában sincsenek annak, hogy mi történik? Õk is kapnak valamilyen esélyt vagy õk hátra lesznek hagyva? Van-e esélye a családoknak együtt maradni?
Köszönöm, a kérdést. Elmondom, hogy hogyan mûködik ez. Minden életforma, a baktériumoktól kezdve a madarakon át tudja, hogy hogyan kell ezen az átalakuláson keresztül menni, egyetlen kivétel van ez alól, a felnõtt ember. Ha egy gyermek még nem érte el a pubertás kort, akkor nincs probléma. Minél kisebb egy gyermek, annál könnyebb számára az átalakulás, hiszen nem rég ment át rajta, az emlék éles. Ahogy öregednek, az emlék elhalványul, de még mindig tudnak emlékezni, de ahogy átélik az elsõ orgazmusukat, átlépnek a felnõtt világba illetve a pubertás korba, és az emlék gyorsan elfoszlik. Szóval csak a felnõtteknek van szükségük segítségre.
Õk három félre módon tudnak átalakulni.
Az egyik módját ennek a halál. Amikor az ember meghal, van egy speciális pillanat, amikor felfogja, megérti, hogy meghal, érzi a halál folyamatát és ekkor tudod újra megalkotni a testedet. A tested egy kép a tudatodban, ez egy nagyon fontos dolog, amit akkor is jó tudni, ha nem teljesen érted. A tested nem úgy létezik, mint gondolod. Szóval abban a pillanatban újra tudod építeni a tested és magaddal tudod vinni a tudatodban, mint képet a 4. dimenzióba és amikor odaérsz, akkor vissza tudsz lépni a testedbe és már túl is vagy rajta, már meg is csináltad.
Következõ kérdés: Mi történik azokkal a családtagokkal, akik nem készülnek fel az átalakulásra, esetleg tudatában sincsenek annak, hogy mi történik? Õk is kapnak valamilyen esélyt vagy õk hátra lesznek hagyva? Van-e esélye a családoknak együtt maradni?
Köszönöm, a kérdést. Elmondom, hogy hogyan mûködik ez. Minden életforma, a baktériumoktól kezdve a madarakon át tudja, hogy hogyan kell ezen az átalakuláson keresztül menni, egyetlen kivétel van ez alól, a felnõtt ember. Ha egy gyermek még nem érte el a pubertás kort, akkor nincs probléma. Minél kisebb egy gyermek, annál könnyebb számára az átalakulás, hiszen nem rég ment át rajta, az emlék éles. Ahogy öregednek, az emlék elhalványul, de még mindig tudnak emlékezni, de ahogy átélik az elsõ orgazmusukat, átlépnek a felnõtt világba illetve a pubertás korba, és az emlék gyorsan elfoszlik. Szóval csak a felnõtteknek van szükségük segítségre.
Õk három félre módon tudnak átalakulni.
Az egyik módját ennek a halál. Amikor az ember meghal, van egy speciális pillanat, amikor felfogja, megérti, hogy meghal, érzi a halál folyamatát és ekkor tudod újra megalkotni a testedet. A tested egy kép a tudatodban, ez egy nagyon fontos dolog, amit akkor is jó tudni, ha nem teljesen érted. A tested nem úgy létezik, mint gondolod. Szóval abban a pillanatban újra tudod építeni a tested és magaddal tudod vinni a tudatodban, mint képet a 4. dimenzióba és amikor odaérsz, akkor vissza tudsz lépni a testedbe és már túl is vagy rajta, már meg is csináltad.
Egy újabb kérdés:
A könyvedben olvastam (Az élet folyásának õsi titka), hogy egy szép napon arra ébredsz, hogy nagyon jól érzed magad, és egy olyan formát látsz, amit nem tudsz leírni. Ilyen lesz majd?
Ebben a könyvben részletesen leírtam, hogy milyen lesz majd a 3. dimenzióból a 4. dimenzióba átlépni. Az átalakulás nem minden embernek ugyanolyan, vannak kicsi eltérések, de igen, így fog kezdõdni. De ez csak az elsõ 2-3 perc. Utána még sok lépcsõfok van, de az elsõ lépcsõfok után már mindenre emlékezni fogsz.
Egy újabb: Tényleg meg fog történni? Ha igen, mi fog történni és mi történik utána?
Ebbõl már több kérdésre válaszoltam, de arról még nem beszéltem, hogy mi fog történni utána.
Fejlõdni fogunk, nagyon gyorsan. Már nem is igazán emberek hanem humanoidok leszünk, nagyon magasra fogunk nõni és két szívünk lesz, teljesen máshogy fogjuk látni a világot, oly módon, ahogy most nem vagyunk képesek, mert nincsenek meg ehhez az eszközök a testünkben és a tudatunkban. Egy darabig összezavart gyermekek leszünk abban az új világban, ahogy itt is azok voltunk és volt itt egy anyánk és egy apánk, akik segítettek minket itt, és ugyan így lesz ott is egy apánk és egy anyánk, akik majd segítenek minket. Tanítanak majd és megvédenek minket.
Így folytatja: Ha nem történik velem semmi, akkor az azt jelenti, hogy nekem nem sikerült?
Ettõl nem kell tartanod. Lehet, hogy az élet valami teljesen mást tartogat számunkra, lehet, hogy ez a rengeteg készülõdés teljesen hiábavaló volt, mert az élet valami olyannal készül, amire soha nem is számítottunk volna, de egy dolog teljesen biztos: te velünk leszel.
Ha bármilyen kérdésetek van, nyugodtan írjatok emailt. Youtube videót is küldhettek. Folytatni fogjuk.
Köszönöm, hogy itt voltál. Köszönöm mindazt, amit az életedben tettél.
Fordítás: Szûcs Nikolett
drunvalomelchizedek.network.hu/forumtema...-a-vilag-megvaltozik