header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

Pusztai Orsi által kapott égi üzenetek a dimenzióváltással kapcsolatban

Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #2757 Írta: Margit
AMALIOAN

tanításai (II.)


Fény Gyermekei! Újra áldással szólok hozzátok. Erõtök összpontosítsátok szívetek szeretetében, hogy tetteitek szívbõl valók legyenek. Gondolataitok immár elérhetik a fényes magasságokat és összekapcsolódhattok Isteni Tudatotokkal.

A teljesség megélése, az Isteni Tudat függvénye!

Aki szívét és tudatát fel nem emeli, sötétben tapogatózik, mert a fény csak az emelkedettet (ezt ne földi szóval értsétek) éri el. Nektek kell megtennetek az elsõ lépést, nektek kell felajánlanotok szíveteket az Isteni Szeretet befogadására. Nektek kell igényt mutatni a tisztaságra!

Ha döntésetek megszületett, s igaz választásotok az Út, akkor indultok el rajta a felemelkedésbe. Már sokan megtettétek, és sokan fogjátok még az utat választani. Minél több láng gyúl, annál fényesebb a Szentély. Mert szívetek templomának fénye a Világ Szentélyének ékessége! Ezt ne feledjétek!

Becsben vagytok, mert szívetek képes egyesíteni ami szétvált, s fénnyé formálni mindent, isteni hatalmatok okán.

Ezzel felelõsség is jár, ezt se feledjétek! Ha elindultok az úton, feladatok jönnek. Nem lesz mindig könnyû, de nem maradtok árván, mert mindig segítünk s körbefogunk ölelõ energiánkkal. Ha már megnyíltok és beengedtek, akkor erõink összeolvadva még tevékenyebbek és hatékonyabbak lesznek. Most a tudatosodás és a megnyílás a legfontosabb! Tudatosítsátok Isteni Önvalótokat, Igaz Felsõbb Éneteket, mert ez a Krisztusi Tudat Kiteljesedése, mire oly régóta vártok!

Kik ezt már értik, õk összekötötték magukat a Felsõbb Akarattal, s belõle táplálkozván, isteni igazságok szerint élnek.

De hitetek nélkül a kapocs mit sem ér! Higgyetek Magatokban, a Szent Szeretet Lángjában, mi ott ég szívetekben elpusztíthatatlanul. Higgyetek erõtökben, képességeitekben, Istentõl való hatalmatokban!

Gyakoroljátok elõször ezt a hatalmat magatokban. Legyetek Önmagatok urai! Legyetek hatalmatok irányítói! Formáljátok át gondolkodásotokat, hozzáállásotokat. Elméletben tudni mindent szép dolog, de ha a gyakorlatban nem alkalmazzátok, mit sem ér.

Lássátok aranyló-vörös fényemet, mi bennem s belõlem ég! Hogyan tudnám irányítani másképp, mint hittel, hatalommal, erõvel, szeretettel.
Hitem és Hatalmam Egy!
Szeretet fénye ég aranyló szívemben. Isten teljessége árad belõlem, mert fenntartások nélkül Eggyéváltam Vele.

Nektek is ezt kell tennetek! Eggyé válni! Elõször bent, szívetekben kezdjétek. Váljatok eggyé szívetek lángjával, s ahogy az nõ, terjed, úgy nõttök és terjedtek ti is, míg eléritek földi tudatotok határait, s átléptek Isteni Tudatotokba. Ott élhetitek át, Isten Igazságát, s lesztek igaz tudatában léteteknek és hatalmatoknak.


Ezzel induljatok az úton: Hittel, Isteni Tudattal, Hatalommal.
S mi szívetekbõl mindezt irányítja, a SZERETET!

Ha így tesztek, emelkedett mesterek lehettek. Találjátok meg egységeteket szívetekben, s így nyeritek el hatalmatokat hitetekben.

Segítségül ezt küldöm most nektek:

Invokáció az Egység és Hatalom elõhívására

Isteni Én mi Bennem Él - Vagyok Aki Vagyok
Szívembõl nyert hatalmammal Istennel Egy Vagyok
Hitem pajzsa körbeölel utam ezzel járom
Igazságom Istentõl jön s Eggyé lesz a Három.
Így Legyen! Így Legyen! Így Legyen!

Ez most tanításom, fény kísérjen utatokon, min hittel jártok.

Ne feledjétek, a hit tettek nélkül nem válik Egésszé! Gyakoroljatok, hogy mesterré válhassatok!
ALOHA
Amalioan szólt

(kristálycsakra.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #2777 Írta: Margit
2010.07.30 - események

Július utolsó két napján nagyon erõteljes energiahangolás és állítás vette kezdetét.

Olyan új lélekkapcsolatok kibontakozása van folyamatban, mely szervesen kihat a következõ idõszakra.

Ezek a kapcsolatok új távlatokat nyitnak mind egyéni, mind közösségi szinten a Szeretet megélésére.

Az isteni Szív munkálkodik bennünk és általunk, így intenzív megéléseken és tapasztalatokon át ébreszt rá minket saját szeretetünkre és hitünkre!

Amit szívünkön át vagyunk képesek el/befogadni, az létünk szerves része marad, a többi lebomlik körülöttünk.

A jövõ hónapban egy nagyon mély, belsõ munka kezdõdik mindenkiben, melyet a Felsõbb Én szellemi ereje irányít lelkünkön át bennünk.

Július utolsó napjai erre a belsõ Fénymunkára készítenek fel bennünket és kapcsolják harmóniába és egységbe részeinket a Hit és a Szeretet által.

A Föld mágneses terében is változás következik be (elõször gyengül, majd újrarendezõdik és visszaáll), hogy elõkészítse az aktiválódó Új Szív-kódokat.

Ezzel egyidejüleg a Naptevékenység erõsödik, mert a Napkapun át érkeznek hozzánk ezek az aktiválókódok.

Legyetek a Szívetekben és hittel fogadjátok a lehetõségeket...

(Pusztai Orsi kristálycsakra.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #2844 Írta: Margit
.
Kristálygömb tisztítás - a 6. dimenzió kristálymestereinek tanítása a dimenziókról

Üdvözlünk titeket! A Kristályesszencia 6. dimenzióbeli Fényterébõl küldjük üzenetünket.
Olyan Fényentitások vagyunk, akik képesek eggyé válni a fluid Kristályesszencia Tudatmátrixával, hogy rezgéseit átsugározzuk és felhasználhatóvá tegyük az alacsonyabban rezgõ (Õk a halványabban rezgõ kifejezést használták) dimenziók számára.

Sokan tudjátok, hogy folyamatos kommunikáció zajlik a dimenziók között, mind energetikailag, mind tanítások útján. Ezek a tanítások legtöbbször kristályfény energiákon keresztül, Fénykristály módosulatban érkeznek.
Ez olyan Energiafajta (inkább rezgésminõség-mintának, Fény-módosulatnak nevezték a Mesterek, de az energia jobban érthetõ sokak számára) mely a leginkább képes alkalmazkodni, tárolni és leadni információt, veszteség nélkül.

Az egész Univerzum egyetlen összefüggõ rendszer, melynek tagozódásai a Teremtésben megtett lépések és tudatosodás szerint alakulnak.
A fejlõdés ezért egyéni és kollektív szinteken is halad és kihat egymásra.
Aki saját rendszerén belül fejlõdik, segíti a kollektív fejlõdést, ezáltal az Egyetemes Erõ hozzájárul az egyéni utak változásaihoz, segíti a tudatosodást.

A dimenziók áthatják egymást, mégpedig úgy, hogy a magasabb rezgésû magában foglalja az alacsonyabbat, mely így annak egy része, de a határvonal egy olyan intelligens energetikai fényburok, mely ellenõriz, figyelemmel kísér és lebonyolít minden átlépést.
Olyanok ezek a Fényburkok, mint a dimenzionális energiatestek, egymásban és egymás körül, mert önmagukat és a bennük lévõt átrezegve léteznek. Saját frekvenciával, létminõséggel és tudati szintekkel.
Mint említettük a kommunikáció folyamatos, mely felfelé haladva tökéletesen értelmezhetõ, de lefelé áradva csak az adott felemelt rezgésszámmal vehetõ. Ezek a kódok, melyek csak akkor bomlanak ki, ha a befogadó energiaszint megegyezik programjuk beindításához szükséges rezgésminõséggel.

Ez éppen azért van így, hogy a fejlõdés a maga útján, ösvényén haladjon. Minden entitásnak a saját fejlettségi szintjén kell megélnie, tapasztalni önmagát, hogy beteljesíthesse vállalt sorsát és feladatait.
Nem véletlenül léteztek most ebben a dimenzióban ember-tudatotokkal, ahogy jelen vagytok még a Teremtés számos pontján a Tudatotok azon részeivel.
Mindig az a Tudatszint a valóságos, ahol fejlõdnötök, tanulnotok kell. Az a szellemi részetek dolgozik, mely a legtöbbet adhatja nektek.
Egyszerûbben, földi példával:
Ha te férfi vagy, akkor ezen belül lehetsz barát, férj, apa, családtag, munkatárs, csapattag, állampolgár, Földlakó. Ez nem zárja ki férfi létedet, hanem ezek ennek meghatározott szerepei, melyek átfedik és ki is egészítik egymást.
Ugyanez vonatkozik rád, ha nõ vagy, hiszen ezeken felül kiteljesedhetsz az anyaságban is, mely nõi mivoltod szerves részét képviselheti, ha így döntesz.

Játszatok csak el a csoportosításokkal és rájöttök, számtalan kombináció létezik, hiszen minden valamilyen módon kapcsolódik a másikhoz.

Ezek nem különálló, egymástól elvonatkoztatott részek, bár tekinthetitek mindegyiket külön-külön, mint beteljesítendõ feladatot, mégis szerves részei és hozzátartozói emberi és ezen belül nemi szerepeiteknek.
De ha mint életet tekintitek, most elsõsorban emberi lények vagytok, akik kapcsolataikon, érzéseiken, gondolataikon át valósítják meg önmaguk jelen emberi részét.
Ugyanakkor magasabb szempontot figyelembe véve részei vagytok a Föld energetikai mintázatának, Naprendszeretek egyensúlya rajtatok is áll, mely ugyanígy kihat az egész Galaxis és Univerzum, így a dimenziók összetett rendszerére is.
Ennek a Rendszernek több végpontja, de Egy kiindulása van. (A (vég)pont elnevezés nem fedi a minõségét annak amirõl szó van, ezek inkább létezés kifejletek pillanatnyi állapotai)

A végpontok folyamatos mozgásban, változásban, fejlõdésben vannak a Teremtés által. A végpontok számotokra talán furcsán hangzik, de a kiindulás felé tartanak, mintegy visszahajolva önmagunkba, de mégsem ugyanúgy.
Ezek a visszahajlások (görbületek) alkotják a dimenziók tereit.
Mivel visszahatnak önmagukra és ezáltal egymásra is, korrekciók, átírások kezdõdnek az energiaminõségek harmóniába hozatalára.
Ezt mindig a fejlettebb, nagyobb rálátással és tudat-térrel rendelkezõ dimenzió kezdeményezi, mintegy finoman áthangolva, emelve a benne létezõket, de mindig csak olyan mértékben, ami megegyezik a Tervben foglaltakkal.
Tanításokat, energiarendszereket adva át, melyek olyan technikákat tartalmaznak, amik finoman segítik a fejlõdést, a tudatosodást.
Ezek általában tisztításokat, hangolásokat és útmutatásokat magukba foglaló tanítások, melyek a felismerést és a pozitív döntéseket készítik elõ.

A most átadásra kerülõ tisztítási módszer a 6. dimenzió Kristályfényét használja.

Vond be magad egy szeretetgömbbe, melyet szíved szeretetébõl árasztasz magad köré.
Érezd és tudd, körbe vesz téged teljesen. Tágítsd akkorára, hogy energiatered teljesen befedjen.

Most emeld fel tudatod a 6. dimenzióhoz és hívd be a Kristályfény energiát. Kérd meg, töltse fel szeretetburkodat és tisztítson meg.

Figyeld meg, hogyan árad kristályfolyamként ez az energia a magad köré épített szeretetgömbbe. Töltsd fel teljesen és lebegj a közepén - Engedd beleoldódni magad a kristályfénybe és add át mindazt, ami nem kell. Csak jelentsd ki, hogy elengeded ami nem válik javadra.
Ez a Fénykristály esszencia magas kristályrezgésével kiold minden negatívumot, alantas energiát rendszereidbõl, melyek nem oda valók.
Addig figyeld és élvezd ezt a tisztítást, míg meg nem érzed, hogy körülötted besûrûsödik a Kristályenergia.
Ez azt jelenti, hogy kikristályosította belõled a nem kívánatost.
Ekkor szereteteddel nyisd szét ezt a gömböt az energiával együtt.
Olyan minta egy zselészerû masszából lépnél ki. Köszönd meg a tisztítást és küldd vissza a gömböt a 6. dimenzió kristálymesteri terébe.
Kristályangyalokat is hívhatsz, akik elveszik tõled és visszaviszik oda, ahonnan elkérted.
Figyeld meg milyen érzés ez a tisztító folyamat és mennyiben változott meg energiatered - ha szükséges végezz egy harmonizáló gyakorlatot, hogy hozzászokj új, tiszta energiateredhez.

Légy kristály tiszta.

Áldással a Kristályfény mesterei.
(Pusztai Orsi kristálycsakra.hu)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #3079 Írta: Margit
2011. Május - a Tudatosság megélése



A hónap mantrája:
TEST, LÉLEK ÉS SZELLEM - MAGAM ELFOGADOM
TUDATOS LÉTEZÉS ÉRTE AJÁNDÉKOM!


Urunk erre a hónapra a tudatosodás erõit küldi el nekünk.

Május:
Felismerések sorozata segít ebben a hónapban megérteni, hogy energiarendszerünk általunk mûködik. Test-lélek és szellemi tudatosságunkba léphetünk, és bizonyosság tölt el Önnön létezésünk aspektusairól. Az ember létezésének titkai már nem kérdésként, hittételként, vagy elképzelésként, hanem megélésként és bizonyosságként vannak bennünk. Feltárulnak az összefüggések szellemi önvalónk irányítása, lelki tereink képei és emberi megnyilvánulásaink indíttatásai között. Egy mély, bensõ felismerés válik részünkké, mely tudatos Létünk minden részét magá(é)nak ismeri el. Érezhetjük magunkban lelkünk vezetését, szellemünk útmutatásait, és bizonyosság éled bennünk: mindezek emberként, fizikai valónkban teljesednek ki, általunk. Az Életet élni jöttünk ide, éppen most. Abban a formában, energiában, mely legjobban képviseli mindazt, mit megélni vágyunk! Mi Magunk vagyunk a tiszta energia, a Fény emberi aspektusa. Létünknek nem kell más bizonyság, csak az, hogy bensõnkbõl értsük meg mindezt, tudatossá váljunk benne!
Bizonyosságunk: tudatos létezésünk alakítja formánkat és életminõségünket!



Ebben a hónapban még erõsebb energiák érkeznek hozzánk, melyek még mélyebb Önismeretre késztetnek bennünket.
Legfontosabb felismerésünk, a felelõsség felvállalása minden gondolatunkért, szavunkért, cselekedetünkért. Ettõl válunk méltóvá az érkezõ beavatásokra.
Hiába próbál az ego harsányan minden felelõsséget a körülményekre vagy másokra áthárítani, belsõ hangunk, lelkiismeretünk, mely szellemünk útmutató üzenete lelkünkön át, jelzi a dolgok igazságtartalmát és a helyes utat bennünk. Meghallásukhoz azonban belülre kell figyelnünk és törekednünk a krisztusi vezetést követni.
Ha tudatos létezõként szeretnénk az emelkedésben részt venni, nem várhatjuk, hogy majd más tesz helyettünk. Nekünk kell cselekednünk és fizikai valóságunkban megteremtenünk a lehetõséget lelkünknek, hogy vezethessen bennünket.
Szellemi aspektusaink csak arra várnak, hogy kaput nyissunk magunkban a Fény tanításaira.

Univerzális törvény: ha megszólítasz egy magasabb tudatosságban (dimenzióban) élõt és segítséget kérsz, akkor úgy, ahogy tud, a Szeretet és a Fejlõdés Törvénye nevében segítenie kell.

Éppen ezért, ha megszólítod Önmagad szellemi szintjeit, mint Léted felsõ aspektusait, a Felsõ Én boldogan lesz segítségedre, hiszen ezzel önmaga fejlõdését is szolgálja.
De neked, embernek kell megtenned az elsõ lépést, hiszen saját tudatosságodból kinézve és a felsõbb irányítás létét elfogadva, szabad akaratod okán kell kérned.
Emberként tanulni, fejlõdni jöttünk. Szellemünk, lelkünk és emberünk nélkül ugyanúgy képtelen a megélésre a földi világban, ahogyan az ember is képtelen az isteni Világokat felfedezni a lelki és szellemi útmutatások nélkül.

Mindehhez azonban tudatos kapcsolat és hajlandóság (tiszta akarat) szükséges elsõsorban emberi valónktól, mert nekünk kell keresnünk és felismernünk, hogy MAGunkra találjunk.
Ne feledd, mindezt bennünk az ego készakarva, mindenféle trükkös megoldásokkal meg akarja akadályozni. Neki nem jó az isteni irányítás, a tudatos REND. Neki a káosz és a tudatlanság kedvez.
A 'zavarosban jobb halászni" elvét vallja, hiszen akkor fejedet megtöltheti a kusza gondolatok kavalkádja (nem hallod a csendet), szívedet a zavaros érzések hada (nem tudsz szív szinteden, a bölcsességben lenni) és energiarendszeredet az általad teremtett hitrendszeredtõl irányított képek sokasága (nem vagy harmóniában).
Na itt csinálj rendet!

Elõször is fel kell ismerned, hogy ami rendetlenséget te teremtettél, azt te is tudod csak igazából rendbe tenni. Kérhetsz segítséget, sõt kérj, hiszen ezzel segítesz az angyaloknak is.

Az angyali rendek éppen úgy fejlõdnek, ahogyan minden más létezõ a Teremtésben. Elvégzett feladataik alapján kerülhetnek magasabb rendekbe és végezhetnek el nagyobb horderejû feladatokat. Ezért szívesen és szeretettel segítenek, mert minden elvégzett munka eredménye a "fejlõdési lapjukra kerül", melyet meghatározott módon az angyalmesterek kiértékelnek és javaslatot tesznek az adott angyal új beosztására.
Minél ügyesebben és eredményesebben dolgozik egy-egy angyal, annál feljebb léphet a hierarchia szintjein.
Ugyanez nálunk, emberi lényeknél is megvan. Minél tudatosabban és szeretetteljesebben éljük az életünket, úgy léphetünk mi is a fejlettség magasabb szintjeire.


Ez a tudatosodás azonban a felelõsség felismerését kívánja. Már túl kell lépnünk a körülményekbe való kapaszkodáson és az önsajnálaton. A felismerés, az elfogadás és a megértés isteni erényei kell vezessenek bennünket utunkon.
Az isteniesség felismerése nélkül az ember csak fizikai léte megélését irányító egós, emberi vágyai által vezetett test marad.
De miért is ne látnánk meg Önmagunkat többként, mint amit a fizikai szint érzékszervi tapasztalatai nyújthatnak. Miért hinnénk el a kábulatot, mikor egy tiszta hang egy bensõ, fizikai szinten megmagyarázhatatlan érzés mást súg?
Hiába játszunk vakot, hiszen fejünket már szinte "beleverjük" az elõttünk (bennünk) lévõ fizikai világon túlmutató Létezésünk határaiba. Dimenziónkkal már jócskán beleemelkedtünk a magasabban lévõbe, és ezek a változások már testi szinten is érezhetõk.
A ragaszkodások, béklyók az emelkedés terében, a kötöttségek elnehezítik lelkünket és a meg nem bocsátás (elsõsorban önmagunknak) nem engedi kinyílni szárnyainkat az elrugaszkodáskor.

Ne várd, hogy majd segítenek, ha te nem segítesz magadon. A segítség ereje a te hajlandóságodon múlik. Amit magadért teszel, azt sokszorosan megtámogatja az ÉG! Amit önzetlenül teszel, azt százszorosan hálálják meg a szellemi Világok.
Tegyél Önmagadért, tegyél a fejlõdésedért, hiszen magadon keresztül a Világért teszel!

Környezeted Önmagad kivetülése. A dolgok benne, az általad kivetített gondolatok, érzések és vágyak képei. Ha belül szép vagy, világod is szép. Ha szeretetben vagy, környezeted is szeretetteljes.
Fókuszálj Önmagadban az isteni dolgokra és engedd, hogy figyelmed az isteniesség energiáira álljon be. Tanuld meglátni magadban a jót, hogy mindenben megláthasd. Tanulj meg hálásnak lenni és mindent megköszönni, hogy a világ is hálával tekinthessen rád.

Csak azt tudod mutatni és adni, ami benned van, ami Te Magad Vagy!
Szépítsd meg magad a Szeretet Fényével, tedd boldoggá magad a Tudatosság erejével és mondd ki minden nap többször:

Olyan vagyok amilyen, és szeretettel elfogadom magam!

A Tudatosság isteni Fényei vezessenek utadon!


A hónap fontosabb napjai:


Május 1. - Az Ember napja. Az univerzális Istenember ünnepe. Isten és ember SZERelemben való EGYesülésének erõi hatják át e napot. Ez a Szerelem a mindent elfogadó és egyesítõ teremtõ erõ. Ezen a napon a szívcsakránkat nyitogató erõk áramlanak hozzánk és mindent szeretetfénybe öltöztetve mutatnak meg nekünk. Az isteni Szerelem összekapcsolja a tiszta vágyat és a kielégülést, az elfogadás és odaadás erõit, melyek nem mérhetõk a testi érzetek szintjén, csak belsõ, felsõbbrendû megélések által találhatóak és érthetõek meg. A felismerés és megértés aztán a fizikai ember megelégedettségét is szolgálja, ha képes átadni magát ennek a felsõbb irányító erõnek. Engedjük magunkba teremtõ erõnk aspektusait és éljük át a bensõ boldogság mindent felemelõ érzését.


Május 3.
- Ez a nap egy átfordító energiát hoz el a Föld asztrális terébe. A természet szellemei ezeket az erõket a megfelelõ helyekre bekötik, hogy segítse a negatív energiák kioldódását a térbõl. Ez az erõ olyan érzés, mintha kifordítanál és kiráznál mondjuk egy zsákot, hogy minden, ami még benne van, jöjjön ki belõle. Erre azért van szükség, mert a Föld asztrális terét olyan energiák szennyezik, amik nem engednek bekötõdni bizonyos megújító Fényeket. Emberi szintünkön is érezhetõ lesz ez a felkavaró energia, hiszen Földanyával szerves egységben élve, minden tisztítás közvetve ránk is hat. Asztrál köpenyünket nekünk is megrázza ez a Fényerõ és bizony kihullanak az elrejtett dolgok. Azokat fogjuk felismerni, melyekkel már képesek vagyunk szembenézni és megoldani õket. Ne rejtsünk vissza semmit, hiszen akkor majd késõbb újra szembesít vele lelkünk. Itt és most ismerjük fel és ha kell, kérjünk segítséget a megoldásukhoz a szellemi világoktól és önmagunk magasabb aspektusaitól. Ha ezt felelõsséggel megtesszük az ember és lélek kapcsolata harmonizálódik, és bennünk teljesen új lehetõségeket tár fel. Mai napon újhold van. Ez az energia segít minket abban az újrakezdésben (átfordulásban), amire szükségünk van, hogy most már tudatos, tiszta léptekkel haladhassunk vállalt utunkon.


Május 5. - Fénytudati hangolás kezdõdik Felsõbb Énünkön keresztül a hármas egységben.A szellem tiszta, isteni fényei leáradnak a lelki térbe, hogy "rendet tegyenek". Ezek a magasrezgésû isteni energiák átírják az alacsonyabb minõségû programokat, melyek elhangolták a kapcsolatot lélek és szellem között. A lélekben olyan terek szabadulnak fel, melyeket eddig feleslegesen "töltelék energiák" foglaltak el. Ezek magunkban tartogatott, legtöbbször lelkiismeret furdalásból és önhibáztatásból származó érzések és képek, melyek folyamatosan az agyban ingerületként létrehozott gondolatmintákat futtattak át rajtunk (nem merünk valamit megtenni, felvállalni, mert "cikinek" érezzük, mivel régebben hasonló eset kapcsán ezt az érzést magunkban eltároltuk). A szellem megnyitja bennünk azt a kaput, melyen át a Megbocsátás erõi érnek el. Ez a felszabadulás megkönnyíti lelkünket, és testünkben olyan sejtmegújító erõk felszabadulását indítja el, melyek a testi regenerációt (fiatalodást) segítik. Ehhez azonban mi is kellünk, hiszen az elfogadás nélkül nem engedjük be ezeket a hangolásokat. Gondoljunk szeretettel testünk-lelkünk és szellemünk hármas egységére és érezzük, mind egyként mi magunk Vagyunk! Ha önmagunknak elismerjük minden részünket, ezzel utat engedünk akaratunkkal a Fényerõknek.


Május 9-10.
- Ezeken a napokon nagyon erõs energiák érkeznek az 5. dimenzió Fényterébõl. Az Új Föld energetikai terébõl, a Szeretet Földjérõl kapunk támogató fényeket.


Május 12-13. - A Remény Fényei érkeznek a Földre. Ez a Reménysugár a minden úgy jó, ahogy van elfogadásában segít minket. Ha bízunk az isteni Gondviselésben és Atyánk szeretetében, bármi is történik velünk, mindenben képessé válunk felismerni a tanulás és a fejlõdés lehetõségét.
Ehhez azonban hittel és szeretettel ki kell jelentenünk: Istenhez tartozom, Õ gondoskodik rólam!

Ezzel a Reménység megtisztítja a Hit útját benned, hogy erõt adjon neked a mindennapokban.
Ezek a napok olyan lehetõséget kínálnak, melyekkel elfogadhatjuk isteni létezésünk minden ajándékát és ráléphetünk a mesteri útra.


Május 15. - Lélekmag hangolás. Újabb Isteni szikra lobban fel bennünk, hogy segítsen a tudatosodásban. Ma átszövik a teret az isteni Szeretet erõi és az Összetartozás Fényei. Mélyen belülrõl olyan mesteri tanítások és igazságok bukkanhatnak fel, melyek a minden és mindenki EGY energiáit képviselik. Lássuk meg magunkban az isteni gyermeket és próbáljuk ugyanezt mindenkiben is felfedezni. Egy Tõrõl fakadunk, s bár nõhetünk jobbra vagy balra, attól még ugyanaz a FA táplál, éltet bennünket. Életfánkat az isteni teremtõ Forrás táplálja! A belsõ kapcsolat, melyen keresztül magába a Teremtésbe léphetünk, csak Magunk által tárulhat fel. Nyissuk meg a Tudás Kapuit magunkban és engedjük Létezésünk Emlékeit felszínre!


Május 17. - 10 milliószoros nap és Telihold!Megsokszorozó, Istentõl áldott Fények ölelik át a Földet és Univerzumunkat. Holdanyánk tiszta arcát mutatja nekünk, melyet Napapa boldog fényével ragyog be. Egyesül az atyai-anyai erõ és általunk teljesedhet be, a mi elfogadásunkban válhat valóra a Kegyelem! Ma minden hatás sokkal erõteljesebben érvényesül, így belsõ kreativitásunk is fokozottabban tud minket segíteni. Tartsunk önismereti, feltáró perceket, és adjuk át a Holdnak azokat a dolgokat magunkból, melyek már hátráltatnak, vagy nem tudnak tanítani minket. Figyeljük magunkat érzelmileg és mentálisan is, hogy minden teremtésünket a Szeretetet hassa át.


Május 19. - Isten és Teljesség érzése bontakozik ki bennünk. A felismerés segítõ erõi hatják át a napot, hogy tudatosodásunk útján vezessenek minket. A belsõ, igaz felismerések idõszaka ez, melyeket erõs energiák kísérnek. Minden felismerés egyfajta energetikai változást indít el bennünk. Van, hogy bátrabbak, vagy éppen megfontoltabbak leszünk. Bármit is tapasztalsz, figyeld meg miben segít, hogyan teszi többé, teljesebbé az életed ez az újfajta érzés-, vagy gondolkodásmód.


Május 22. - A bensõ mester ébredése - Önmagunk mesterei vagyunk, csak fel kell ismernünk Önmagunk mesteri aspektusait. Ezt szellemünk megszólításával és a Vezetés rajta keresztül történõ elfogadásával érthetjük meg. Olyan nagyok is vagyunk, amilyen kicsinek is érezzük néha magunkat. E kettõ nem zárja ki egymást, hiszen határainkat próbálgatjuk, Önmagunk lehetõségeit éljük meg. Ha hallgatunk a bölcs bensõ hangra (szellemünk útmutatásaira) bennünk, akkor bárhol legyünk is a Teremtésben, Isten örömére és saját fejlõdésünkért létezünk. Hallgatózzunk befelé és ismerjük fel szívünkkel a mesteri útmutatásokat. Tegyünk fel kérdéseket szívünkön át mesteri Énünknek és csak hagyjuk, hogy akár a legváratlanabb helyzetben jöjjön meg a válasz.


Május 2
7. - A felelõsség felébredésének energiái áradnak a magasabb tudatosság szintjeirõl, ébresztve ezzel minket a teremtés lehetõségeire és folyamatosságára. Az Univerzumból és a Napból férfi energiák megtermékenyítõ erõi hatják át a teret. Ma minden olyan könnyedén megy, mintha "megolajozták" volna, mintegy megmutatva a hit és a teremtõerõ összekapcsolásának lehetõségeit. Ha nehézségekbe ütközöl, vizsgáld meg hited és szereteted mértékét magadban és figyeld meg, van-e hiányod férfi vagy nõi aspektusodban. Ha magad kiegyensúlyozatlannak érzed, akkor egy egyszerû gyakorlattal megvizsgálhatod, milyen energiában van hiányod. Meditatív állapotban emelkedj a szellemi Fénybe (vezetõd, angyalod segít, Felsõbb Éned vezet, ha kéred). Ott szólítsd magadhoz férfi és nõi aspektusodat és állítsd õket egymás mellé. Figyeld meg miként jelennek meg neked - Milyen ruhában vannak? Mekkorák egymáshoz viszonyítva?
Szeretettel tisztítsd meg õket és amelyik kisebb lenne, azt teremtõ energiáddal tápláld fel. Bocsáss meg magadnak, ha bármelyik aspektusodat elhanyagoltad és tisztelettel tõlük is kérj bocsánatot. Öltöztesd õket isteni/istennõi ruhába és kívánd, hogy EGYként segítsék utadat.


Május 29. - A nõi energiák befogadó hatása váltja fel a férfias energiákat. Holdanya elbújó arca még kedvesen ránk mosolyog, hogy aztán teret adjon a megújulás és összekapcsolódás energiáinak. Ma légy befogadó és engedd, hogy tiszta érzéseid és intuíciód vezessenek. Érzékenységed használd fel arra, hogy mindenben megmutassa az isteni csodát, hogy napról napra fedezhesd fel az isteni Igazságokat életedben. Ma csináld meg ugyanazt a gyakorlatot, mint 2 nappal ezelõtt és nézd meg, aspektusaid fénylenek-e?


Május 30-31. - A hónap két utolsó napja a krisztusi megszentelõdés erõivel áldd meg bennünket. Amire rádöbbentünk és felismertünk, az krisztusi utunk részévé válva a megváltás és újjászületés erõivel táplál. Tárjuk ki magunkat e két nap csodás tanításainak, hogy az eljövendõ próbákra és tanításokra felkészíthessen. Nagyon erõteljes megigazító energiák érintenek és a Föld egy újabb tisztulás kezdeti szakaszába lép. Földanyánk szeretete már egy új aspektusunkat táplálja bennünk, mely az Új Tudatosságú Istenembert hivatott felnevelni.
2011. április vége
PuszO

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hete - 15 éve 2 hete #3105 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Pusztai Orsi által kapott égi üzenetek - Junius
.
2011.06.02
2011. Június a Minden felismerése Önmagunkban




A hónap mantrája:
BELÕLEM INDUL - MI BENNEM ÉR VÉGET
ÁTFOGOM MAGAMBAN A VÉGTELENSÉGET!





Urunk ezt a hónapot az év fordulópontjának nevezi. Itt indul el az a folyamat, mely 3 hónapon át egymásba kapcsolódva készíti elõ az õsszel Bennünk megnyilvánuló Reménység Fényútját.


Június:
Mint fent, úgy lent. Mint kint, úgy bent! A hónap felismerése: saját magunk vagyunk az egész Univerzum, ami által mûködünk, s mely általunk fejlõdik. Nincs semmi egymás nélkül, mert minden Mindenben létezik. Isten ott van minden megnyilvánult és megnyilvánulatlan Létezésben, így Bennünk is, és minden általunk létrehozott dologban. Rajtunk áll, megõrizzük-e ezt a tisztaságot, vagy elfedjük kényszeres képzeteinkkel.
Hiába tagadunk bármit, abban éppúgy benne van, amit nem akarunk elismerni. Tükrei vagyunk magunknak és másoknak, s bár élethelyzeteink a Földön most másnak látszanak sorsunk útján, de végül mindannyian ugyanahhoz a célhoz érkezünk. Ez a felismerés, mely bensõ bizonyosságunkból születik, tudássá válik bennünk, hogy ebbõl a tudásból kiindulva léphessünk tovább. A Tudás akkor a miénk, ha a Bizonyosság talaján áll! Ezt ne feledjétek! Akkor értheti meg mindezt az ember, ha meglátja mindenben saját belsõ bizonyosságát!
Bizonyosságunk: minden a részünk és Mindennek részei vagyunk, velünk Egy a Teljesség!
Június hónapja belsõ Egység-tudatunk megtalálásáról és a tudatosodás gátjainak lebontásáról szól. Bár a gátakat csak folyamatosan döntögetjük, minden egyes téglával, mit kiveszünk a felejtés falaiból, fényesedik a tér bennünk és felszabadulhatnak isteni emlékeink.
Elõjöhetnek belõlünk rég elfeledett lélekemlékek, és szembesíthetnek másokon át saját hibáinkkal, de tudd, mindez a felébredésünket szolgálja, hiszen évezredes álomból kell felráznia minket .
Légy türelmes és megbocsátó, mert csak a Szeretet Fénye képes enyhíteni lelked fájdalmait, életed nehézségeit.
Isten csak rajtunk keresztül tud segíteni nekünk és a Világnak. Ezt a Földet nekünk adta, hogy jó gazdaként gondoskodjunk az Életrõl. Emlékezzünk hát, hogyan is kell jó gazdának lenni és törõdjünk szeretettel Önmagunkkal és világunkkal, hogy megtarthassuk Atyánknak tett ígéretünket: FÉNYBEN JÁROK!
Így válhat a Teremtés általunk az Isteni REND kinyilatkoztatásává.

A hónap energiái nagyon intenzívek, hogy felkészülhessünk arra a periódusra, ami a lebontás idõszaka után következik.
Nagyon fontos, hogy a Hármas Egységet tudatosan összekapcsoljuk magunkban, így építve ki a Fénycsatornát szellemi, lelki és fizikai tereink között. Májusban már elkezdtük ezeket a tereket tudatosítani, a lélek és szellemkapukat nyitogatni. De most már nem várhatunk arra, hogy mindig hozzánk jöjjenek be, nekünk is át kell lépnünk Magunkon – Magunkba. Meg kell tanulnunk tudatosan ezekbe a létezéseinkbe fókuszálni és benne Önmagunkat megérezni.

Ahogyan mi Fény-magunk hármasságra tagolódtunk, Tudatosságunk is megosztotta magát e terek között, és mégis a magasabb tudatosság képes átlátni mindazt, ami az alatta lévõben zajlik. Nekünk kell most megkeresnünk és elismernünk emberként ezen tudati részeinket, hogy tudásukat újra magunkba engedhessük.

Ebben a hónapban az igaz Kapcsolatok megszilárdítása a cél.
Tudatosítanunk kell emberi mivoltunkat és a Földdel, Földanya Szívével való összetartozásunkat.
Testünk sejtjei az Õ alapelemeibõl épülnek fel, melyek a teremtõ Õselemek " TÛZ-VÍZ-LEVEGÕ-FÖLD " esszenciáit hordozzák. Az Új Föld energetikája már összekapcsolódott Földanya szívével de teremtõ Fényei még nem emelik fel addig, míg mi emberek, meg nem tesszük a saját dolgunkat. Egyezséget kötöttünk Földanyával, hogy az emelkedés folyamatában egymást segítve, együtt veszünk részt.
Fontos, hogy minden nap tudatosítsuk a Szív-kapcsolatot Földanya és közöttünk, és a Szeretet áramán keresztül befogadjuk adományait.
Õ is tanít minket mindaddig, míg tanulhatunk tõle, majd átadja okításunkat az Égnek. Ez nem azt jelenti, hogy nem gondoskodik tovább rólunk, csak azt, hogy szellemi fejlõdésünket most másként támogatja. Mintegy "keretet biztosít" Istenemberré válásunk folyamatában.
Ehhez azonban el kell fogadnunk testi valónkat és szeretettel gondoskodnunk kell róla.

Lelkünket be kell engednünk a fizikai életünkbe, mert nélküle csak botorkálunk az emberi lét útvesztõiben. El kell fogadnunk, hogy létezésünk itt a Földön lelkünk segítsége nélkül lehetetlen lenne. Õ tartja a kapcsolatot szellemi tudatosságunkkal és közvetít a fizikai és szellemi világok között, valamint testünk mûködését irányítja.
Meg kell hát kérnünk õt a vezetésre. Õ kapcsolhat össze szellemünkkel, ha kihagyjuk a "sorból", a teljesség megszakad.
Lelkünk jóban van szellemünkkel és velünk is próbál szeretetteljes kapcsolatban lenni, ha mi emberek ezt hagyjuk és elfogadjuk.
Ezért tudatosan rá kell hangolódnunk lelkünk hullámhosszára és szólongatnunk õt. Ha kell kibékítenünk emberi makacsságaink miatt. Igen, meg tud ránk sértõdni.
Ha követjük útmutatásait, a Kegyelem isteni ösvényén haladunk. Lélek-kapcsolatban vagyunk.

Nem feledkezhetünk meg azonban szellemünkrõl sem. Õ a tiszta isteni Fénnyel áll kapcsolatban így mindazt eljuttathatja hozzánk, mire vágyunk. De ehhez meg kell szólítanunk Õt, és vele is tudatosan fel kell vennünk a kapcsolatot, el kell ismernünk szellemi valónkat is. Tudatosítanunk kell, hogy mi magunk szellemi lények vagyunk, akik megnyilvánultak a fizikai élettérben. Ha képesek vagyunk szellemiségünket elfogadni, a Teremtés folytonosságát felismerni, Szellem-kapcsolatot létesíthetünk.

Minden síkunkon teremtõk vagyunk! Emberként tetteinkkel, lelkünk terében szavainkkal, szellemünk pedig a gondolatok fényével alkot saját világában. Minden részünkkel hatással vagyunk a másikra, hiszen MIND MAGUNK VAGYUNK! Ezért nem szabad elfelejtenünk, hogy lelkünk sérül emberi gyarlóságaink miatt és szellemünk is szomorú ennek láttán, sõt még meg is fakíthatjuk fényét, ha emberként túl sok negatív energiát halmozunk fel.
Lelkünkben minden feljegyzésre kerül és mivel Õ mind a fenti, mind a lenti aspektusainkkal kapcsolatban van ezek az információk szellemi és testi szinten is leolvashatók.
A szellemi világok szerint olyan idõszak következik, mely a hármas Tudatosság megléte és összekapcsolása nélkül nem lesz érthetõ és elfogadható. A látszólagos nehézségek valóságnak tûnnek számunkra és értelmét csak a magasabb aspektusba emelkedéssel érthetjük meg.
Az elkeseredés és hitevesztettség pedig nagyon jó lehetõség az "ellenerõknek", hogy irányítsanak és sötétségben (tudatlanságban) tartsák azokat, akik elfeledkeznek Önmaguk szellemiségérõl és a Szeretetrõl!
A szétzilálás erõit az összefogás és a szeretetteljes kapcsolatok képesek megállítani, de ezeknek a kapcsolatoknak most már nem csak vízszintesen (emberi kapcsolatok), hanem függõlegesen (szellemi kapcsolatok) is ki kell épülniük, mert csak így jöhet létre Bennünk/Velünk, a Teljességet adó FÉNYKERESZT, melynek közepe az ISTENI SZÍV!

A hónap fontosabb energianapjai:


Június 1. - Istenember kódok aktiválása. Újabb Fénykódok nyílnak fel bennünk, melyek a Tudatosság következõ lépcsõjéhez vezetnek minket. Ezek a kódok a szellemi tudás beengedését hivatottak beállítani és azokat az agyi programokat semlegesíteni, melyek a tagadás és az el nem fogadás blokkjaival zárták el az agyi fénycsatornákat. Ez bennünk gondolati hullámokat és zûrzavart idézhet elõ, mert a tisztítás során a bedugult részeket kimossák. Figyeljünk oda szívünkkel, mi a saját tiszta gondolatunk és mi az, ami már nem hozzánk tartozik, nem szolgál minket, ezeket bocsássuk meg és adjuk át a Fénynek.
Néhány napig erõteljesebben lesz érezhetõ ez a tisztító munka. Koronacsakránknál folyamatosan bizsergést és nyomást érzékelhetünk valamint a fülek mögötti és tarkótáji területek is "zizeghetnek".
Figyeljünk rá, hogy gyökércsakránk nyitva legyen és Földanyával tökéletes összeköttetésben legyünk. Lesznek olyan dolgok és energiák bennünk, melyek erre távoznak el Õ fogadja vissza magához.


Június 5. - Napkapu nyílik, melyen keresztül a Krisztusi Rend Szeretetfényei áradnak le, hozzákapcsolódva az elsején megnyílt új kódokhoz. Ez a kapu az egész dimenzionális térben érzékelhetõ és látható. Sejtjeink fénycellái napelemként mûködve szívják magukba az energiát, mellyel a finomanyagi test kiépülését segítik elõ. Csakráinkba belekerül egy új erõ, mely átalakítja frekvenciájukat és behangolja a bennük áramló energiafény minõségét. A kristályosodás szellemi folyamata elérte azt a szintet, mikor a csakrák térszerkezete összehangolódik a szellemi, lelki és fizikai test tudati energiáival, az Istenember kódok eddigi rezgéstartománya szerint. Furcsa testi tünetek keletkeznek, melyek néha testenkívüliség érzésével járnak át. Ilyenkor magasabb aspektusodba kerülsz és figyeled az alattad zajló energiahangolást. Majd hirtelen újra visszatérsz magadba, de mintha már másképp rezegnél, éreznél, mert egy új frekvenciaszintre álltál.

Június 6-7. - 6-án egy "Fénylétra" válik használhatóvá lényünkben, mely segíti magasabb tudatosságainkba való belépést. Ez egy segítõ erõ, az Ég ajándéka, mely látható a szívedbõl kiindulva szellemi létezésed irányába. Ezen a Fénylétrán meglátogathatod lelki tereidet és szellemi létezésed. A létra fokaira lépve tudatosságod egy-egy magasabb tartományába érkezel. Így segít neked a kegyelem, hogy megértsd, létezésed sokkal több, mint elgondolod- Ezen a napon segítõ angyalok tartják ezeket a létrákat és szellemi vezetõd vár minden egyes lépés után, hogy megmutassa Önmagad "rejtelmed". Kérd Felsõbb Éned vezetését és hagyd, hogy részese légy a csodának, ami te Magad vagy!
A segítõ út a hónap végéig nyitva marad, hogy megismerésed minél szélesebb lehessen.
7-én ezen a fénylétrán aranyfény kezd leáradni, hogy Isteni áldással töltse meg tereidet. Megmutatja neked, hol kell fejlõdnöd, változnod, mert azokon a területeken nyomást érezhetsz. Szeretettel vidd oda figyelmedet, és engedd el onnan azt a blokkot, mely a szorítást okozza. Ismerd fel, mi gátolt eddig abban, hogy teljessé váljon az a részed. Bocsáss meg és oldd fel! Ezután nem kell mást tenned csak engedned, hogy betöltsön téged a Fény úgy, ahogyan arra szükséged van.


Június 12-13. - Pünkösd napjain aRemény Fényei érkeznek a Földre. A Szentlélek energiái áradnak le hozzánk és szentesítik meg isteni hovatartozásunkat. Ehhez azonban hittel és szeretettel ki kell jelentenünk: Istenhez tartozom!
Ezek a napok olyan lehetõséget kínálnak, melyekkel elfogadhatjuk isteni létezésünk minden ajándékát és ráléphetünk a mesteri útra. A Szentlélek ereje kapcsolja össze bennünk a hármas egységet az Istentudat Fényei által. A Szentlélek az a megszentelõ Fényerõ, mely minden isteni eredetet elfogadó létezõ sajátja. Ez a Tudatosság maga Isten, az EGYetlen Lélek, mindent mindennel összekötõ, maga a Kiáradás! A Szentlélek hozta létre a teret, melyben a Teremtés megnyilvánulttá válhatott, így ha elfogadjuk isteni Létünket, a Szentlélek ereje nyit újabb teret bennünk az Univerzum erõire.

Június 18-19. - Ez a két nap energetikailag fordulópont a hónapban, egy energetikai átkötés történik mind az emberi, mind pedig földi szinten. Nekünk egyrészt azért, mert dimenziócsakráink megnyílnak és lélek-hangoló szellemi tudatosság fények áradnak végig Lét-tengelyünkön, belépve azon agyi csatornákba, melyekkel ezek a felsõbb csakrák kommunikálnak. A rezgések idegpályákon jutnak el minden sejtünk vezérlõrendszeréhez és a Fény-DNS-ekhez. Másrészt a Föld energetikai rendszerében folyó hangolások is erõteljesek, mert Földanya merkabája is egy újabb rezgésre áll be. Ez érezhetõ lesz a mi energiánkban is, hiszen az "összerezgés" ilyenkor elkerülhetetlen. Pihenjünk, és ha lehet menjünk ki a zöldbe.

Június 22.
- Mesteri lények csapata érkezik a Földre, hogy az Új krisztusi Rend pilléreit beaktiválják. A Fényentitások vezetõje a Metatron-rend bölcse, aki Fényével bevilágítja a Tudatosság tereit a Földön. Munkájukat az angyali seregek és Mihály arkangyal felügyeli és õrzi. Az energiák egyszerre leáradó és felszálló érzéseket is kelthetnek, ahogy a szellemlények ezeket a Fénysugarakat kötözgetik.

Június 23. - Angyali fénygyûrû épül ki a Föld körül, melyben angyali lények körtánca kelt örvénylõ energiákat a dimenzionális térben. Ez a spirális erõ arra hivatott, hogy kiemelje a Föld energetikai terébõl a már felszabadult, de az emelkedésnél gátló erõként domináló energiákat. Egy felfelé emelõ erõ kezd el dolgozni, melyben a Kozmosz tisztaságát vigyázó angyalok (Erõk angyali szintjei) munkája érvényesül, akik ezt az "energetikai szemetet" felemelve magasabb szintre, elhárítják.

Június 25. - A kollektív térben olyan csatornák nyílnak, melyeknek tudatosságot megvilágító, azaz Fénytudatot bekötõ hatásai érvényesülnek. Kitágul az egyéni emberi tudati tér is és olyan megtapasztalások tanúi lehetünk, melyek erõsítik belsõ bizonyosságunkat szellemi hovatartozásunkat illetõen. Ezek a Fénycsatornák a Magasrendû Fénytudat rezgéseit közvetítik, de csak ott tudnak megkötõdni, ahol nyitott szívre és szellemre találnak. Rezgéseik nem tapadnak meg az alacsonyabb energiatérben, s bár átvilágítják és átrezgik azt, beépülni csak meghatározott rezgéstartománynál képesek. Ezért fontos, hogy gondolati és érzelmi tereinket tisztítsuk meg, hogy megnyílhassunk a Fénynek és befogadhassuk a Tudatosság Új dimenzióit.
A leérkezõ Fények a nemzeti Fénytudat terére is hatással vannak, ezért imáinkkal segíthetjük Nemzettudatunk tisztulását és az ÚJ Eszmék, az isteni Világosság térnyerését benne.

Június 29-30. - A hónap két utolsó napja nagy energiákat hoz, melyek magas mesteri szintrõl érkeznek. Feltöltõ hatásuk elõkészít minket a várható próbákra és feladatokra. Olyan beáradó erõket érezhetünk magunkban, melyek mintegy feltöltik "lélek-, és test-akkumulátorainkat", Fény-celláinkat. Ezek a cellák minden energiatér alapját képezik, mert erre épül fel aztán maga az energia-test.
Az elkövetkezendõ idõszak tiszta Hitet és fénylõ Szeretetet kíván mindannyiunktól, mert a körülöttünk történõ dolgok megpróbálóak lesznek. Kitartásunkra most szükségünk van, mert aki elkeseredik és enged a negatív gondolatok és érzések lehúzó energiáinak, az "megfogható" lesz és külsõ körülmények által irányíthatóvá válik. Ilyenkor az ember kibillen belsõ egyensúlyából és elvesztheti a harmóniát a hármas egységben. Figyelmét kívülre helyezve, már enged a kényszerítõ erõknek és így egyre jobban beleveszhet a "kilátástalanságba". A tiszta Hit, és a Szeretet által történõ szellemi irányítás az, ami kivezethet minket mindenkor a sötétbõl. Önnön lényünkön át tudunk csak kapcsolódni a Feltétlen Szeretet krisztusi erõihez, krisztusi Énünkhöz.
A Remény sugarai már itt vannak és csak arra várnak, hogy magunkhoz szólítsuk õket. Zadkiel az imádság arkangyala segít a Remény sugarát magadba engedned, csak kérd õt.
Ha magadba hívod a Reménység erejét, feltöltekezhetsz azzal az isteni Fénnyel, mely benned ragyog a legnagyobb nehézségek közepette is, mutatva a kiutat, mely sorsodon vezet.


Áldást és fénylõ Hitet kívánok mindannyiunknak. A Szeretet Hatalma vezessen minket Krisztussal az isteni Úton.
Pusztai Orsi

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hete Margit által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 10 hónapja - 14 éve 10 hónapja #3142 Írta: Margit
.

2011. Augusztus - Lépéseink a Szeretet Útján

A hónap mantrája:
MINDAZ AKI VAGYOK ÖSSZEKAPCSOL ENGEM
A SZERETET ÚTJÁN EGYSÉGBE ISTENNEL!

Ez év augusztusa mozgalmas idõszak, mely megpróbálja hitünket és szeretetünket. Olyan próbák sora áll elénk, melyekben bizonyíthatjuk, képesek vagyunk az eddig tanultakat alkalmazni és szeretettel tenni. Lesz ebben a hónapban olyan idõszak, mikor kicsit magunkra leszünk utalva és a szellemi világok csak szeretettel figyelik ténykedéseinket. Lesz olyan idõszak is, mikor pihenésre és önelemzésre lesz szükségünk, hogy beépülhessenek az eddig tanultak, és bizony lesznek erõs, felkészítõ napok is, mikor intenzív energetikai beavatások várhatóak. Ekkor önmagunkért kell tennünk.

A hónap végül is megérteti velünk, hol is tartunk most a fejlõdésben. A régi dolgok már elkezdtek lebomlani bennünk és körülöttünk, de az újak csak tiszta, szeretetteljes elfogadással léphetnek be az életünkbe. Hitünkre most nagy szükség lesz, hogy mindenben és mindenkiben észrevegyük a nekünk felkínált lehetõségeket és befogadhassuk azokat. Így válik részünkké Új Világunk!

Jézus szerint az Augusztus hitet és szeretetet próbáló idõszaka az évnek:
Ebben a hónapban nehéz felismerések várnak azokra, akik még mindig nem tudnak elengedni. A ragaszkodás ugyanis megkötõ, lehúzó energia. Ami hozzánk tartozik önmagáért/önmagunkért a részünk. A Minden részeként, a Mindenség minden része a miénk: a Teljességben nincs megosztottság, az csak a ragaszkodásban létezik. Az engedés felismeri minden egységét és összetartozását. Mi értelme lenne bizonygatnod, hogy minden hajszálad hozzád tartozik, hiszen belõled nõ ki. Nem a tárgyaink, vagy a környezetünk határoz meg minket, mert mindez általunk létezik és alakul, nélkülünk tárgyaink sem lennének.
Rá kell döbbenjünk és el kell fogadnunk, hogy mindenki és minden addig része az életünknek, míg általa tovább fejlõdhetünk és utunkon járhatunk. Ha szeretettel üdvözlünk és engedünk el mindent az élet velejárójaként értelmezve a történteket, a birtoklási vágy nehezékei nem húznak lefelé többé.
Bizonyosságunk: minden a Szeretet útján halad, ha engedem!


Ebben a hónapban akkor léphetünk tovább, ha felismerjük Önnön egységünket. Nem másban, vagy másnak élünk, hanem Önmagunk kiteljesedéséért és Lényünk teljességének felismeréséért.
Mi vagyunk életünkben a Közép-pont. Akár hisszük, akár nem, minden belõlünk indul ki. Minden érzés és gondolat. Minden vágy és cselekedet. Minden Fény és Szeretet.

Sokszor szoktam mondani, hogy a legnagyobb gát bennünk a mohó akarat. Mindent azonnal és látványosan akarunk. Ez az akaratosság, azonban épphogy akadály a megvalósulás útján, mert görcsössé tesz bennünket, és nem tud végigáradni rajtunk a beteljesülés.

Ami a megoldás: AKARJON BENNED ISTEN, TE PEDIG CSAK HAGYD, HOGY ÍGY LEGYEN!

Csak engedd, hogy az isteni Akarat vezéreljen. Saját akaratodat helyezd Istenébe és legyen az Õ Akarata a tiéd!
Ez a legcélravezetõbb dolog amit tehetsz, hiszen Isten mindenkinek a legjobbat akarja, azt ami az embernek a legjobb! Akkor miért is akarnál te mást?
Ne keverd össze a szabad akaratot a szabadossággal. A szabad akarat enged, a szabadosság ragaszkodik, bármennyire is az ellenkezõjét hirdeti. Ragaszkodik saját elképzeléseihez.

A szabad akarat átengedi a terepet az isteninek és ezzel a Gondviselésre bízza magát. Saját vágyait és céljait felajánlja a Kegyelemnek és szeretettel hiszi, minden az isteni Akarat szerint alakul. Így is van!
Ez nem azt jelenti, hogy ezután aztán már ne tegyél semmit, csak várd a sült galambot.

Itt a Földön emberként a cselekedeteid által válsz teremtõvé. A kérdés csak az, mi mozgatja a cselekedeteidet? Az isteni-, vagy az emberi akarat?
Jó, ha a kettõ - EGY! Akaratodat Istenébe helyezve, Õ általad akar. Ekkor cselekedeteidet a Gondviselés vezeti és a Szeretet útján lépdelsz.

Nagyon fontos, hogy ebben a hónapban a Türelem isteni erénye mindig vezéreljen minket. Sok olyan helyzetben lesz részünk, melyet türelem nélkül nem tudunk helyesen értelmezni és megoldani.

A türelem arkangyala Gábriel, aki az édesanyáknak is segít, hogy gyermeküket türelemmel és szeretettel várják, neveljék. Fordulhatunk hozzá útmutatásért.
Szûzanya szintén nagyon sok türelmet tud nekünk adni, ha kérjük õt.
Földanya pedig tulajdonságaink megértésében és változásában segíthet minket. Õ az, aki feladatainkhoz szükséges emberi tulajdonságaink fejlõdésében vagy éppen azok elengedésében segíthet minket.
Mikor már egy tulajdonságon keresztül megtanultuk hibáinkat és erényeinket felismerni, akkor kérhetjük Földanyát, vegye el tõlünk a már számunkra nem tanító tulajdonságot, és a helyét pótolja azzal, amire szükségünk van.

Ha türelmetlen vagy, kérd meg Földanyát, hogy vegye el tõled ezt a tulajdonságot, vagy ha még tanulnod kell általa, akkor csökkentse annak intenzitását benned.

Csukd be a szemed és kösd össze szívedet Földanya szívével egy fényszálon keresztül. Küldj Földanyának szeretettel hálát a segítségéért, és kérd meg, segítsen elengedned a türelmetlenséget. Kérd, vegye el tõled, vagy csökkentse benned ezt a tulajdonságot.

Drága Földanya, szeretettel kérlek, segíts megszabadulnom a számomra hátráltató türelmetlenségtõl. Visszaadom neked mindazt, ami már nem szolgálja fejlõdésemet, helyét kérlek, töltsd fel azzal az energiával, amire szükségem van. Köszönöm.


Egy rövid kis fohásszal magadba hívhatod a Türelem energiát.

Türelem arkangyala Gábriel és édes Szûzanyám!
Kérlek benneteket, töltsetek fel engem a számomra szükséges fénylõ, isteni erénnyel, a Türelem energiával, hogy segítse megértenem mindazt, ami történik velem és útmutató legyen feladataimban.
Köszönöm.

Most pedig csak nyisd meg magad a fénynek és engedd, hogy feltöltsön.
Minden ami történik velünk, okkal van. Ha ismerjük és szeretjük magunkat, hittel és türelemmel képesek vagyunk elfogadni minden lehetõséget és megoldani minden feladatot.

Kívánok elég türelmet, hitet és szeretetet mindannyiunknak!
Pusztai Orsi
www.kristalycsakra.eoldal.hu/cikkek/aktu...asok/2011.-augusztus
lepeseink-a-szeretet-utjan.html

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.441 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24