header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

Pusztai Orsi által kapott égi üzenetek a dimenzióváltással kapcsolatban

Több
14 éve 9 hónapja - 14 éve 9 hónapja #3159 Írta: Margit
.

Egy lehetséges forgatókönyv az átminõsülésre
2011.09.05
Az átminõsülés egyik forgatókönyve


Meditációmban egy olyan térre vittek, ahol megmutatták a Föld felemelkedésének egyik lehetséges variációját.

Ez a látomás magának a Föld átminõsülésének folyamatát tárja fel, megmutatva azt, milyen összehangolt, pontos és megtervezett szellemi munka szükséges minden változáshoz.

Megpróbálom hitelesen átadni, de mikor leírom a szavakat látom, hogy nem tudja a leírt dolog visszaadni teljesen az isteni Valóságot.

Ez a forgatókönyv az emberi tudatosság azon szintjén történik, amikor már képesek vagyunk félelmeink fölé emelkedve az Akaratot elfogadni. Ennek a menete és ideje változhat tudatszint és felkészültség szerint.
A szellemi segítõk folyamatosan figyelnek és az adott helyzetnek megfelelõen korrigálnak, de ha belegondoltok, nem véletlen ez a hatalmas spirituális robbanás és rezgésszint emelkedés az elmúlt 30 évben.

Az átmenet azért zajlik folyamatként és nem egy pillanat alatt, mert újra kell strukturálódnia azon rendszereknek, melyek az Új Föld dimenzionális terét "tartják".

A lehetséges lépések:

- Elsõ fázisként egyfajta "álomba ringatnak mindenkit" ez lesz az elsötétítés. Erre azért van szükség, mert a Fény, ami itt tartotta a galaktikus rendszert, fokozatosan kivonódik a helyrõl. Kicsit olyan, mintha kiradíroznál valamit a papíron és újrarajzolnád… Ezért kell Önmagunk Fényét megtalálnunk, mert nem a rendszer fog már minket tartani, hanem mi saját magunkat!
Ez lehet, hogy kicsit furcsán hangzik, de nem félelmetes. Egyszerûen arról van szó, hogy fel kell ismernünk Önnön nagyságunkat és képességeinket. Bármi történik is velünk, szeretettel elfogadva és megértve tudjuk csak nyugodtan megtenni mindazt, amire vállalkoztunk. Elõtte mindenkit a neki megfelelõ módon felkészítenek feladata szerint arra, mit kell majd tennie. Belül mindenki érezni fogja a szeretõ bizonyosságot. A félelmek és kétségek csak addig tudnak irányítani bennünket, amíg mi azt hagyjuk, hiszen ezek nem az isteni Fény, hanem a saját teremtményeink, egos képeink.
Biztos lehetsz benne, ha szeretettel, figyelve és elfogadva jársz szellemi utadon, pontosan tudni fogod, mikor és miért történnek a dolgok - és részese lehetsz egy univerzális csodának, melyben számtalan angyal, fénylény, mester, galaktikus segítõ vesz részt veled együtt, és melyet maga Teremtõnk, Mennyei Atyánk áldó keze irányít.

- Azt mutatták, hogy ezután, mikor a Fény elkezd a dimenzionális tér szélére húzódni, mint egy védõburok (egyfajta Fény-merkabát alkot), és a Föld körüli Krisztusháló szépen lassan "szertefoszlik", azaz a maga itteni dimenzionális rezgésében megszûnik. Kivonja energiáit a struktúrából és "megszünteti" az általa tartott térrezgést. Ezt egyfajta hideg, elhagyatott érzésként észleltem, miközben a forgatókönyvet néztem. Olyan érzésem volt, mintha védtelenné vált volna a bolygó egy pillanatra, de ez csak érzésben jelentkezett, mert figyeltem végig a segítõket körben állni. Láttam azt is, hogy számtalan Fénysegítõ dolgozik folyamatosan az "átteremtésen". Az atyai fényburok továbbra is körülvette a dimenziót és az egész galaktikus teret, de ez már nem a Fényt hivatott árasztani, hanem a rendszert áthangolni.

- A következõ fázisban azt mutatták, hogy a Háló áthelyezõdik az Új Föld dimenziójába és a már ott létezõ szellemi mintába belehelyezkedve elkezdi magát kiépíteni az isteni Tervnek megfelelõen (az Új Föld már létezik szellemi mintaként a Teremtés azon helyén, ahová emelkedik a többi rendszerrel együtt, de a belehelyezkedést energetikailag és teremtésileg is létre kell hozni). A Háló itt egy kristályrács-szerkezettel a Szeretet-mintázatot építi ki, egyfajta fluid energiából. Ez lesz az egyik tartópillére az Új Föld energetikájának.


- Elõször a Háló csak "láthatatlanul" kezd rezegni az emelkedett térben, hogy a teret teljesen áthassa a megnyilvánulás erõivel.

- Mindeközben a Föld további részei minõsülnek át és a Földmag-háló rezeg feljebb ugyanúgy egy emelkedettebb erõbe, mit a Krisztusi energia. (Ez a Háló a Föld központi szívmagja, Földanya kristályszíve körül dobbant a Krisztushálóval összhangban és Földanya tisztulásának megfelelõen küldte az emberi energiarendszerbe is az összehangolás rezgéseit.) Olyannak láttam, mintha ez az energetikai háló egyszerre csak ködszerûvé válna, és lassan elhalványulva párologna el, minõsülne át. E dimenzió számára láthatatlanná válik és áthelyezkedik egy új energiamenõséggel az Új Föld emelkedett terébe a központi mag köré. Hasonlóan veszi fel a szellemi teret magára, ahogy a krisztusi háló tette és elõször itt is csak láthatatlanul, de berezgi a teret.


- Mindeközben a Földet továbbra is tartja az atyai védelmi rendszer!

- Mikor ezek a rendszerek az új helyükön "stabilizálódtak" (ez földi idõ szerint kb. 1-1 nap), a Föld is átstrukturálódik. Földanya és a Földszellem összekapaszkodva egyfajta spirális táncba kezdenek, amivel a bolygót új helyére emelik. Ezt hasonlóan láttam, mint a többi rendszert: a Föld elhalványodik, mintha a teremtõ Fény kivonódna belõle és a helyén egyfajta "üres tér" keletkezik. Ez a tér tisztulni kezd, és a helyét újraépítik az angyalok.


- Az új Föld energetikai rendszerében a Krisztusháló (Fénykristály-háló) új tere elkezd láthatóvá válni és megnyilvánulni - megteremtõdött a hely.

- Ugyanez történik a Földmag-háló rendszerével is - létrejön a Szív-középpont.


- A Föld pedig egyfajta spirális pályán felemelkedve, lassan, a már õt tartó rendszerek közepébe helyezkedve megnyilvánul új helyén. A Földmag-háló és a krisztusi rendszer kristálytere befogadja és Fénnyel telíti át. A rendszerek összekapcsolódnak és egy teremtõ Fényszikra beindítja kristályarany fénnyel a Létezés Új Életterét.

- Ezzel az ÚJ isteni REND életbe lépett és a Törvények beiktatták az Új Földet és lakóit. (3. nap)

A meditáció alatt a lelkeket, akik a Földdel együtt emelkednek nem mutatták, de kérdésemre elmondták a tanítók, hogy a kialakult emberi Fénytest struktúrák képesek a Föld átalakulását követni és új dimenzióba vele együtt átlépni. Ezért van az "altatás" folyamata, hogy az átminõsülés tudati irányítását ne zavarja meg az esetleges félelmek rezgése.

Aki nem képes követni a rezgésszintet és az emelkedést, az az álomból a köztes térben ébred, ahol lelkét megtisztulni és regenerálódni viszik a fénylények.

Köszönöm a tanítást.

Pusztai Orsi
(kristálycsakra)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 4 hónapja - 14 éve 4 hónapja #3309 Írta: Margit
.




2012. Február - A fénylõ érzelmek ereje




A hónap mantrája:

ÉRZELMEIM TISZTÁN ÁTRAGYOGNAK ENGEM

ISTEN SZERETETE FÉNYESEDIK BENNEM!


A múlt évben már elindult egy folyamat, mely az érzelmi testek tisztítását kezdte el bennünk. Sok felesleges érzelmi blokk szakadt fel és tudott eltávozni belõlünk. Most mélyebb rétegekben, lelkivilágunkban történnek meg az érzelmi gátak felszabadításai. A tiszta érzelmek ereje képes ledönteni félelmünk falait, melyek alacsonyan rezgõ érzelmeket kondicionáltak bennünk.

Ez az idõszak érzelmi tisztulásunkat és újrahangolásunkat hivatott segíteni, ezért ebben az idõszakban sokkal érzékenyebbek leszünk, és lelkünk a szeretet erejében intenzív érzésekkel rezonál majd. Olyan önkéntelen megnyilvánulások törhetnek elõ belõlünk, amiket nem igazán tudunk elmével megérteni... és talán mi magunk is meglepõdünk saját reagálásunkon.

De ne feledd: sose bántsd magad semmiért, hiszen minden érzésednek, gondolatodnak oka van. Ezt az okot feltárva megértheted, miért viselkedsz így vagy úgy egy adott helyzetben. Ez a megértés segít téged, hogy változtass, ha úgy tetszik.

Ami mindig a te választásod marad az az, hogy igazából TE döntöd el, hogyan akarod érezni magad!


Te döntöd el, hogyan reagálsz egy helyzetre, egy emberre, egy gesztusra . Mit vonatkoztatsz magadra és hogyan értékeled érzelmileg a szituációt. Haraggal vagy elfogadással? Szemlélõként vagy elszenvedõként?

Mi dönti el az érzelem pozitív vagy negatív jellegét?

Minden érzelmi energiának töltése van, ezáltal elvesz vagy lead energiát. A negatív érzelmek a mi energiánkból táplálkoznak, mi hozzuk létre õket, fenntartásukat mi biztosítjuk, belõlünk élnek (elvesznek). Mi vagyunk az érzelmi akkumulátorok akikbõl táplálkoznak.

A pozitív érzelmek képesek hozzákapcsolódni az isteni energiák vonulataihoz, nem kell tõlünk energiát elvonniuk, sõt inkább táplálnak minket az Univerzum fényerõi által (leadnak/átadnak számunkra energiát), hiszen az isteni frekvenciákon rezonálnak, abba kötnek bele minket is, azaz rákapcsolnak bennünket az isteni akkumulátorra, így erõsítenek.

Érzelmi testünk rengeteg információt, érzelmi képet és programot tartalmaz. Ezek a képek az érkezõ impulzusok hatására rezonálni, éledni kezdenek és rezgésükkel érzelem létrehozására késztetnek bennünket agyunk által. Az emberi test így érez.

De létezik bennünk egy magasabb, szellemi frekvencián mûködõ érzelmi rendszer is, ami isteni Szívünkön keresztül mûködik, úgymond kikerülve az elme befolyásoló hatását.

Most ennek a rendszernek a behangolása folyik.



Ahogyan a 2012-es évrõl szóló elõzetesben szerepel, ez az idõszak:

Az érzelmi erõk hónapja, melyben megtanulhatunk isteni érzelmeink által vezérelten élni. Ezek olyan magasrendû energiákkal átitatott erények, melyeket fel kell fedeznünk önmagunkban. Ezek nem ragadnak le a földi ember érzelmi rezgéseinél, hanem kiemelnek bennünket errõl a szintrõl, hogy tiszta felismeréseket tehessünk. Februárban 3 teljes hét van. Ugyanakkor van egy hosszabb elõkészítõ és levezetõ periódus is benne. Lesz idõnk felkészülni és kiértékelni megéléseinket. A három hét alatt olyan alapenergiák segítenek, melyek szívünk által megmutatják az isteni nézõpontokat. Találkozunk majd emberi és szellemi megoldásokkal is.

A hónap energiája: az ÉRZELMI TISZTASÁG ereje, mely felemel bennünket a megélés szellemi szintjeire.



Nem kell megijedni azonban, mert mindezek elõhozzák belõlünk azokat a felismeréseket, melyek új szemléletmódhoz vezetnek bennünket... és felismerjük az Egység Szeretetérzését.

A Szív jelzõrendszer beállítása segít ennek az isteni vezérlõ erõnek a használatában:

www.kristalycsakra.eoldal.hu/cikkek/tani...szer-beallitasa.html



Az érzelmi tisztaság csak akkor valósulhat meg bennünk, ha szívünk által magunkba fogadjuk és mûködni engedjük magunkban a tiszta isteni erényeket. Ezek az erények az érzelmeink által tudnak kapcsolódni hozzánk, mint vezérlõ energiák.

Ez az energia komoly felismeréseket eredményez életünkben. Hatását már többször is érezhettük, hiszen minden leáradó isteni Fény tartalmazza a Szeretet tiszta érzésének igazságát. De most, ebben a hónapban ezek a segítõ Fények, isteni érzelmek koncentráltan érkeznek erõterünkbe.

Mivel a tiszta szellemi energia átszövi minden részünket, leáradva szellemi és lelki valóságainkon keresztül fizikai energiarendszerünkbe, a bennünk lévõ szellemi (Ön)Szeretet-Tudat ébredésének lehetünk részesei. Lehet, hogy egy-két felismerés nem lesz kellemes, de most sem nem szabad letagadnunk, vagy elrejtenünk a feltáruló igazságot magunk elõl.

Kérjük isteni szívünk tiszta Fényének segítségét, hogy vezessen minket ezeknek az igazságoknak a megértésében. Nincs értelme halogatni a dolgokat, itt az ideje, hogy szembenézzünk és döntsünk MIT VÁLASZTUNK! Kívánunk-e megtisztulva tovább haladni a tudatosodás útján és istenben EGYként Létezni és Szeretni, vagy továbbra is a különváltság küzdelmét választjuk és harcolunk emberi érzéseink viharaival?

Az isteni Igazság szívünkbõl szóló Fény. Ha ráhangolódunk felszabadító és tiszta érzésünk lesz, mert átvilágítja fizikai szívünk által befogadott elme-érzéseinket.

Az emberi szeretet érzése is ilyen kezdetben, de nem szívünkbõl, hanem elménkbõl árad, tanult sémák alapján.

Ha szívünk Fényével ezeket az elme-érzéseket átvilágítjuk, máris zavaros és visszatetszõ lesz az energiájuk, mert azonnal feltárul bennük mindaz, ami hamis.

Most lehetõségünk van a tiszta választásra és érzelmi energiáink isteni Fényben való áthangolására.

Vezérlésünket Szív-szintünkre helyezve egy teljesen új érzelmi rendszert vehetünk használatba.

Ehhez segítségképpen menjünk végig az érzelmi gyógyítás alaplépésein.



Érzelmi gyógyító lépések:




1.Az érzelembõl elõször ki kell vonni magát az érzést.

Vegyük azt a példát, mikor valaki haszontalannak nevezett és ennek hatására lelkiismeret furdalást kondicionáltunk. Érzelmi vonulatra figyelve elemezzük a szituációt.

Az emberi érzelem agyunk által irányított testi impulzus, az érzés egyfajta létállapot, ami független az elme-érzéstõl.

A lelkiismeret furdalás az érzelem, de mi az érzés? Az érzés létünkkel kapcsolatos. Mit érezhetünk, ha így neveznek bennünket: elkülönültséget, kirekesztettséget az egységbõl (egyfajta Lét-tagadás). Nem akarunk elszakadni, elkülönültnek lenni, inkább vállaljuk a lelkiismeret furdalást, ha azzal visszajutunk az elfogadásba, hiszen azt tanultuk emberként, hogy így helyes.

Ezt az elkülönültség érzést kell kivonni a lelkiismeret furdalásból, a szituáció elemzésével és megértésével.

Amint felismerjük, hogy a lelkiismeret-furdalás nem szünteti meg bennünk az elkülönültséget, már képesek vagyunk lemondani róla és leválasztható. Hiszen csak azért akarjuk ezt az érzelmet, mert úgy gondoljuk, ezzel "törlesztünk és letöltjük a büntetést a haszontalanságunkért", el van felejtve;

Tedd fel a kérdést: Segít nekem ebben a helyzetben ha lelkiismeret furdalást érzek? Hasznos ez a számomra, több leszek tõle? Miért van bennem ez az érzelem? Mit akarok vele magamnak bizonyítani? Igazából mit gondolok errõl? Miért hiszem, hogy ezt magamra kell vonatkoztatnom? Mit jelez nekem ez az érzelem, mibõl táplálkozik?

Hasonló kérdések segítenek felismerni, hogy igazából az érzelem elindítójával, az önmagunkat vádoló gondolattal van dolgunk, és így már átértékelhetjük mindezt magunkban. Mostantól az érzésre figyelve (kirekesztettség) visszaállíthatjuk az Egység érzését Önmagunk elfogadásával - ami nem egyenlõ a lelkiismeret-furdalás érzelmével.



2. El kell különíteni a gondolati formát.


Meg kell határoznunk, hogy a kondicionáló gondolat egyáltalán tõlünk ered-e, vagy másokét ültettük át a sajátjaink közé. Újra a szituációt elemezzük, de most a gondolati részére hangolódunk rá.

Mit gondoltunk, amivel összefûztük az adott érzést, hogy bennünk ezt a reakciót váltotta ki.

Mit is gondolhattunk: a haszontalanság nem jó, mert attól mások dühösek lesznek, tehát a haszontalanság dühöt vált ki. Azaz aki iránt dühöt érzünk, az haszontalan.

Minden meggyõzõdéssel teli gondolatunkat így szép lassan vissza kell vezetnünk, míg rájövünk, hogy ez nem is biztos, hogy a mi gondolatunk, csak a minket haszontalannak nevezõ ültette belénk, mert féltette a tekintélyét, ezért leszólásokkal növelte magában azt. Miért? Mert jelentéktelennek érezte magát.

Hoppá. Hát miért büntessük magunkat mások érzelmei miatt? Le vele! Nincs szükségünk rá, ez nem is a mi gondolatunk, csak a másik érzéseibõl generáltuk.


3. A feloldás

Már lecsupaszítottuk az érzést (elkülönültség) és a gondolatot (nem az enyém) is. De hogyan programozzuk át az érzelmet?

A megbocsátással és a szeretettel!

Megértjük, hogy miért viselkedtünk így, és azt is, hogy mások, esetleg korábban mi, miért tettük azt, ami ide vezetett.

Tudjuk már, hogy az adott érzelem milyen teret töltött ki bennünk (egyfajta törlesztés), de azt most már mással kell helyettesítenünk. Meg kell találnunk kik vagyunk! Milyen kapcsolat fûz bennünket önmagunkhoz és isteni Valónkhoz, és azt szeretettel elfogadni. Másoknak és magunknak is megbocsátani, és az adott teret szeretettel feltölteni. A szeretet visszaállítja a harmonikus mûködést érzelmi rendszerünkben.

Mivel ez a feladat igen nehéz és összetett, hiszen régóta beágyazódott érzelmeket hordozunk, javaslom, hogy ne siesd el, légy türelmes és apró lépésekkel haladj - ha elfáradtál, majd késõbb folytatod.

Pusztai Orsi

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 7 hónapja - 13 éve 7 hónapja #3512 Írta: Margit
.

2012. November - a Lét örömének kiteljesedése



A hónap mantrája:

LÉTEZÉS ÖRÖME JELENLÉVÕ BENNEM

SZÍVEM BOLDOGSÁGA UTAT MUTAT NEKEM!



A 11. hónap gyönyörû és ugyanakkor erõteljes hangolásokat és tanításokat tartalmaz számunkra. Ez a hónap az, mely egyben elõkészít, másrészt pedig tudatosít is.



Nézzük elõször magát a hónapot a számok mágikus tükrében:



a 11 mesterszám, ami azt jelenti, hogy rezgése nem határozható meg egyetlen szám jelentéstartalmával, mert benne valamiféle különleges, rendkívüli titok és erõ rejtezik.

A 11-ben az isteni inspiráció, - ihlet, és olyan - adottságok rezgése van jelen, melyek az emberi fejlõdés és tudatosodás belépési lehetõségét nyitják meg magasabb szintek felé. Ez azt jelenti, hogy ez a szám lehetõvé teszi, hogy emberként önmagunk magasabb részeinek erõforrásait használjuk.

A 11-es szám egyfajta tudattágító erõként mûködik, az intuitív Énünk áll a befolyása alatt. Ez az úgynevezett "máshogy gondolkodás" elvét indítja el az emberben, amikor nem ragadunk le a mások igazságainál, hanem merünk saját igazságok után kutatni és azokat megtapasztalni.

E szám rezgése szinte kötelez arra, hogy küldetéstudatként értékeljük a fejlõdést, a tudatos megismerést.

Ez a számkód egy lehetõség, melyet felismerve és használva felszabadíthatjuk mesteri képességeinket, de semmi sem kötelezõ - A mag is csak akkor csírázik ki, ha öntözzük és megteremtjük a megfelelõ feltételeket a növekedéshez.



A 11-es szám választás elé állít:

- érvényre juttatod-e rezgésének isteni minõségét, az 1-es szám megerõsítõ energiáiban (vigyázat, ego veszélyeink ) és megéled a felfedezés örömét, a benned jelenlévõ örök Létezés boldogságát,

- vagy átalakítod azt egy másik szám békés és nyugodt energiáira, jelen esetben 1+1=2-ben mûködõ emberi érzelmek folytonosan változó, körülményektõl függõ megérzéseire.





Már sokszor hangsúlyoztam, hogy mindannyian rendelkezünk azokkal a képességekkel, melyek segítenek egyéni és kollektív utunkon.Ezek a képességek olyan energiacsatornák, melyek az adott információhoz és erõhöz juttatnak bennünket, hogy tudatosan használva azokat, tegyünk önmagunkért. Úgy tekinthetjük õket mint csatlakozók az adott képesség-energiákhoz. Ezzel a kapcsolattal aktiváljuk azokat az erõtereket, melyeket magunkba hívva használhatjuk az adott erõt.

Minden képesség belénk kódolt, de adott életünkben azok szabadulnak fel, melyek segítenek feladatainkban. Aki folyamatosan felismeri és fejleszti önmagát, az képes észrevenni ezeket az energiákat magában és tudatos felismeréssel elõhívhatja azokat.



De annak is tudatában kell lennünk, hogy semmit sem szabad siettetni a feltárulással. Mindenhez "meg kell érni"! A túl hamar kibontakoztatott képességekkel nem tudnánk megfelelõen bánni, és esetlegesen éppen hogy hátráltatnának bennünket segítség helyett. Ugyanúgy meg kellene várnunk tudati érettségünket megfelelõ alkalmazásukhoz.

Mindennek van egy úgynevezett "idõkódja". Ez azt jelenti, hogy tudatunk rezgései a megfelelõ idõben nyitnak fel egy-egy képességet vagy tudást bennünk. Ennek a mûködését is intuitív Énünk jelzi nekünk.



Már ezt is sokszor elmondtam, de nem gyõzöm ismételniangel smile: mindannyiunkban van intuíció, hogy feladatainkra odafigyelve a fejlõdés és tudatosodás útján járhassunk. Ez a képesség mindenkiben hozzáférhetõ, mert földi utunk egyik "mutatópálcája". Aki tudatosan hagyatkozik intuitív energiáira, abban a csatorna folyamatosan nyitva van, így az azon beáramló erõk segíthetik és utat mutathatnak neki.

Az intuícióval hozzáférhetünk magasabb tudatszintünk jelzõrendszerének kódjaihoz, azaz értelmezhetjük a leáramló információkat.

Ilyenkor intuitív rezgéseink felerõsödnek és jelzõrendszerként mûködnek a beengedett energiák hatására.

A legfontosabb, hogy örömmel és elfogadással tegyük mindazt, ami szívünk szerint hasznunkra válik. Így tudjuk megérteni, elfogadni és boldogan magunkévá tenni minden isteni ajándékot.



Jézus útmutatása szerint november az Öröm hónapja. A létezés öröme, a megélt tiszta isteni boldogság. Igazából ezért jöttünk emberként a Földre, hogy megtaláljuk létezésünkben az örömöt és boldogok legyünk. De amíg csak kifelé figyelünk, csak külsõ boldogságot kaphatunk, mely nem tartós. Ahogy a külsõ körülmény megváltozik, halványul vele az érzés is. De ha ezt a Létezésben éljük meg és magának az Életnek örülünk, akkor egy olyan örömforrás nyílik meg bennünk, mely az isteni Létezés örömére kapcsol bennünket és állandó forrása lesz megéléseinknek. Ennek a forrásnak a feltárulása történhet meg bennünk, ha felfedezzük, honnan kapcsolódunk hozzá. Tiszta belsõ szívbéli Fény-kapoccsal, vagy emberi mivoltunk érzéseivel?

Mit kell tennünk a felismeréshez? Csak figyelnünk arra a belsõ finom, de elmúlhatatlan érzésre, mely ujjong minden létezésre és annak megélésére: a LÉT ÖRÖMÉRE!

Novemberben 3 teljes hetünk van, hogy tudatosan figyeljünk a hangolásokra. Ez nem azt jelenti (egyik energia esetében sem), hogy elõtte vagy utána nincs vele dolgunk, csak most sokkal érzékelhetõbben tárul fel elõttünk. Minden pillanatban mindent tanulhatunk és tapasztalhatunk, ezért bármi is jön, egyszerûen csak figyeljünk, mert lehet, hogy onnan jön segítség ahonnan nem is várnánk.

Lesz idõnk felkészülni és elmélkedni is az átélteken, úgyhogy örüljünk nekiwink smile.

A hónap energiája: az ÖRÖM FELISMERÉSE mint természetes létállapot, hogy megérthessük minden pillanatot boldogan megélni születtünk.



Mindenkiben van egy belsõ indíttatás, egy tiszta vágy arra, hogy mit szeretne csinálni. Most a lelki indíttatásról beszélek, a szív igaz vágyáról és nem az aktuálisan divatos irányzatokról, és emberi vágyakozásokról. Ha szívünk mélyére tekintünk és figyelünk, megjelenik ott az a dolog, mely örömmel tölt el bennünket. Ez az öröm mutatja azt, hogy lelkünk támogat minket ennek megélésében.

Lelkünk folyamatosan próbál minket a felvállalt feladathoz irányítani, ezért minden ilyen belsõ indíttatás jelzés arra, hogy dolgunk van azon a területen. Ha pedig foglalkoznunk kell vele, akkor képességet is kaptunk hozzá (különben hogyan is tudnánk elvégezni a feladatainkat) - melyek nem minden esetben hivatottak minket - nagy dolgokra - indíttatni, hiszen saját fejlõdésünk és tudatosodásunk a cél, így képességeink is fõleg ebben segítenek minket.

Éppen ezért novemberben segítséget kapunk mindezt felismernünk és képesség-energiáinkat magunkhoz szólítanunk. Ugyanakkor ez a hónap felfedi elõttünk azokat a gátakat és tévhiteket is, melyek pedig akadályoznak ebben. A képesség-energiák segítõ erejét magunkba engedve és ezeket a csatornákat megnyitva tudatosabban haladhatunk utunkon.

Szellemünket megszólítva már hittel követhetjük a felsõ vezetést és beengedhetjük azokat az erõket, melyek támogatólag érkeznek hozzánk.

Ezek az energiák segítik azoknak a képességeknek az ébredését, melyekre már megértünk.

Ez a hónap nem csak felfedi, de rendszerezi is bennünk ezeket a képességeket, ezért nagyon fontos, hogy mindig jusson idõnk a belsõ figyelemre, önmagunkban való számadásra. Amit most felismerünk, azt késõbb tudásként használhatjuk, támogató erõvé alakíthatjuk magunkban. Fontos, hogy tudatosan megértsük mi az, ami segítõ erõként támogat bennünket, és mi az, ami hátráltató akadályként már nem szolgál minket. Csak így tudjuk energiáinkat tisztán arra a célra irányítani amit valójában szeretnénk.

A hónap nem bánik velünk "kesztyûs-kézzel" confused smile. Bennünk élõ részeink összehangolása és egységesítése folyik. Emberi fejlõdésünk folyamán sok-sok élmény és tanulás kapcsán szerepeket veszünk fel, és egy-egy szerep énné lesz bennünk. Így él bennünk a felnõtt és a fiatal, a szülõ és a gyermek én együtt. Ezeken át éljük meg a férj, vagy a feleség szerepét és így mûködik bennem a barátság énje is.

Ezeknek az éneknek éppen a tanult és tapasztalt élmények kapcsán különbözõ igazsága és hite van. Addig nem lesz teljes rend és harmónia bennem, és addig nem tudom az élet örömét teljesen megélni, míg mindegyik énemet fel nem emelem a tudatosság rezgéseibe.



Éppen ezért a három hangoló hét, három alapvetõ ént kezd el megtisztítani és harmóniába hozni:

- a gyermeki énünket és a vele kapcsolatos belénk nevelt hiedelmeket,

- a felnõtt énünket és a vele kapcsolatos félelmeinket,

- és a bölcs, tudatos énünket, melyet néha nem engedünk zavaros hitrendszereink miatt kibontakozni.

A levezetõ idõszak pedig az általuk megtapasztalt igazságokat hozza harmóniába, hogy meglelhessük és megélhessük minden részünk által a Létezés boldogságát, az Élet-örömöt.

Ezért nekünk is tennünk kell, felismerve gátjainkat és a hozzájuk való ragaszkodásokat, hogy elengedve a lehúzó erõket felszabadulhassunk!
Pusztai Orsi

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 7 hónapja - 13 éve 7 hónapja #3527 Írta: Margit
.

Jézus az Új Világról.



Jézus szól:

Új Világotok bensõtökben válik valóra! Testetekkel akkor léphettek át e Földre, ha már lelketekben megteremtettétek és szívetekben tisztán elfogadtátok!

Az Új Föld a Teremtésben a Ti alkotásotok is. Ti magatok, felsõbb, tiszta Énetek isteni Akaratával kívántátok megvalósítani az Emelkedést.
Az Isteni Terv tudói vagytok, együtt teremtetek az isteni Akarattal. Mindaz, mit kivetítetek szívetek Fényével, az megvalósul egy "Vágy-dimenzióban".

Ez a Vágy-dimenzió a kivetített isteni Akarattal egyezõen valósul meg, de ti annak alakítói vagytok.
Ez azt jelenti, hogy az Isteni Akarat létrehoz egy mintát. Olyan ez, mint egy kifestõ, megvan a minta, megvannak a vonalak, a struktúra, de magát a színeket, az elrendezést ti rajzoljátok meg. Ti döntitek el, mikor fejezitek be, mennyit rajzoltok meg belõle, hogy tetszik az nektek.

A teljes megvalósulás a ti döntésetek függvénye. A kép akkor lesz kész, mikor az Isteni Tervvel megegyezõ Fényben ragyog. Ennek a Tervnek a képe ott van Bennetek. Isteni Énetek Szívében és onnan sugárzik le szellemi tereteken át lelketekbe. Majd lelketek vágyán át fizikai szívetekbe - Szívmagotokba.
Ezt érzitek most, mert ez a Mag elkezdett bennetek dolgozni úgy, ahogy az Isteni Terv alakul. Erre reagál Szívmagotok és jelzéseket küld minden valótokba, ahol tudatosságotok szerint észlelitek azt.

Szellemetek teljes tudatában van mind-ennek. Lelketek belõle annyit fogad el, amennyi fejlettségében és vágyaiban egyezik rezgésével. Fizikai tudatotokkal azt fogjátok fel, amiben kapcsolódtok tudatosan lelki és szellemi tereitekkel.
Ezért a Megvalósulás fizikai szinteteken akkor jõ el, ha ezt a szellemi képet Szívmagotokon átragyogva fizikai valótokban is képesek vagytok elfogadni. Hiába látjátok azt lelketek igaz terében lehozva azt fizikai Szívmagotokkal, míg befogadni a képet és elfogadni az Akaratot nem tudjátok. Addig fizikai testetekkel az Új Világba átlépni nem vagytok képesek.
Azt értsétek meg, a három EGYként mûködik csak. Test, lélek és szellem úgy EGY, ha lélek a szellem által a testtel Eggyé válik ebben a teremtett Új Világban.

Tudatosságotokat MIND-három szinten éreznetek kell, és Egyként kell elfogadnotok. Az Isteni Tervben rajzolt Új Föld szellemetekben már készen áll! Szellemi szintetekkel már ott laktok. Szellemi tudatosságotok már az Új Földön dolgozik, Gaia megemelkedett Tudatával együtt.
Az Új Föld készen áll! Fénye ott vár benneteket, de a szellemi térbe lelketeken át fizikai valótokkal csak akkor emelkedhettek, ha lelketek Szívében ezt a megrajzolt képet beszínezitek és színeit Szívmagotokba ültetve elfogadjátok.
Mert miképpen a Mag Életre sarjad - belõle megszületik az Új Élet, úgy születik meg fizikai valótokban is Új Földetek reménysége Szívetekben!

Ha ezek a Szívmagok összekapcsolódnak az Új Föld szellemi Képében, az elfogadásban, akkor nyílik meg lelki csatornátokon át az összeköttetés az Új Dimenzióval. Ekkor képes ez a Dimenzió átrezegni fizikai testeteket, mert Szívmagotokban összekapcsolódva megrajzolja az elfogadott képet. Ha ez a kép, mint TÉR-KÉP már ott van bennetek, tudatotokkal bármikor észlelhetitek! Ekkor vagytok KÉPesek fizikai szintetekkel is átlépni, és az Új Földön megVALÓsulni.
KÉPETEK: az ÚJ FÖLDön az ÉLETet megVALÓsítani.

Jézus szóltam

Tudatotokat most helyezzétek szívetekbe: fizikai, lelki és szellemi tudatotok EGYségével fedezzétek fel az Isteni Akarat szent Képét Magatokban, hogy elfogadhassátok Földetek és együtt, EGYként léphessetek ÚJ VILÁGOTOKBA.

Megáldalak benneteket.


Pusztai Orsolya
Kristálycsakra

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 7 hónapja - 13 éve 7 hónapja #3536 Írta: Margit
.


Földtengely állítás - mesteri tanítás



Idõrõl-idõre olyan energiák érkeznek, melyek a Földtengely irányát állítják az emelkedés arányában az Új Föld Központi Szívmagjára. Ez nagyon pontos, precíz munkát kíván a végrehajtóktól és segítõktõl, mert a tengely helyes beállításával egyenesen belehaladunk az Új dimenziós térbe, s így nem lesz gátló interferencia az esetleges elcsúszások miatt.
Hiranus mestertõl, égi segítõmtõl kértem errõl információt, aki a következõ tanítással tett eleget kérésemnek.
Köszönöm.


A Föld és vele együtt dimenziós tere, mint már legtöbben tapasztaljátok és tudjátok is, nagy változáson megy át. A változás már akkor elkezdõdött, mikor e hely még az energiák "sûrû", kivehetetlen forgatagából állt. Ez a teremtõ Energia elõször át kellett járjon minden, addig nem létezõ, teret és idõt, hogy kialakítsa energetikai alapmintáját, mely megvalósulva Univerzumként jelent meg. Ez az isteni Terv része. Mindennek célja van, de eredménye most rajtatok is áll.

Az Univerzum minden része saját kis világként létezik, de mégis, mint sejtek a szervben összetartoznak, s összehangolt munkájuk eredménye a megfelelõ mûködés. Ez a mûködés számotokra a fejlõdés, az energiák összehangolása és összerezegtetése az Univerzum alapmintájával Egy-Hangú-lag. Ahhoz, hogy egy(össz)hangba kerüljetek, el kell érnetek az eredendõ rezgésminta Fény-állapotát. Az eredeti tervben, ezt annak a tengelynek a mentén kellett volna elérnetek, mely a keletkezéskor az Univerzum Központjára volt hangolva a rezgés minõsége szerint. A Terv elindult, s a haladás a tapasztalatok és energiaminták ösvényén haladt. Azonban a kialakított rezgések a fizikai tartományokban keletkezõ hullámok által gerjesztett frekvenciák hatására megtörtek.

Mintha a fény elé vastag üveglapot helyeznél, torzítás keletkezett. Ezt használták ki egyesek (olyanok, akik elég tudással és erõvel rendelkeztek, hogy beleszóljanak az energiák módosulásaiba), hogy a tér-idõ egységet megbontsák és mindezt saját akaratuk szerint átformálják. Így a haladásban megtorpanás következett be s a folyamatosság egyenletes ritmusa megbomlott. Ez módosította a haladás tengelyét, mert energetikailag elállította (eltorzította) az alapmintától. Egy újabb ciklust hozva így létre, mely módosításokat és korrekciókat tett szükségessé a térben, így hatott ki a teret jellemzõen átszövõ idõre is. Az alapkoncepció nem változott, csak az irányultság és a mód. Ez annak a kialakítását tette szükségessé, hogy fejlõdési ciklusokon belül haladjon a megvalósulás, és mindig az aktuális ciklus végén kialakult energiamintát módosítsák csak a terv szerinti módon.

A Teremtés ciklikussága meghatározza azokat az aktuális és megfelelõ idõperiódusokat, melyben egy-egy változás sikeres és elõremozdító lehet. Ezek az idõperiódusok az adott dimenzió összenergiájának és tudati szintjének megfelelõen lettek beállítva, hogy a Teremtés többi szegmensével harmonikus elõremozdulást érhessenek el. Ezen idõperiódusok alatt kell elérnie az adott civilizációnak arra a fejlettségi szintre, mely dimenzióbeli elõrelépést eredményezhet. Az energia-beállítások is a Terv megvalósulásának menetét követik, és folyamatos korrekciót igényelnek.

Ez a dimenzionális tér, melyben ti léteztek, egy nagy teremtõ Terv része. Ez a terv az energiák keveredésének és kiválasztódásának terve. Mivel saját teremtõ akaratotokkal energia-módosulatokat hoztatok létre, ezzel még kuszábbá tettétek egyébként is eltorzított energiatereteket. Így ezek tengerében nektek kell megszûrnötök és kiválasztanotok a titeket segítõ, és lebontanotok a titeket hátráltató részeket. Így emelkedhettek ki azokból és kerülhettek tudatosan vissza az eredeti emelkedési Terv mintájához.

A Teremtés ezen szegmense rendelkezik egy összenergiával, mely részekre osztott, dimenzióbeli elkülönüléseket tesz lehetõvé. Ez azt jelenti, hogy tereteken belül vannak koncentráltabb energiákkal rendelkezõ területek, és vannak finomabb letisztult részek, de ezek együttes energiája határozza meg ennek a teremtési térnek az állapotát.

Mivel minden rész a teremtési spirál mentén halad felfelé, ezért a dimenziók "vertikális" szintbeli találkozása és együttállása egy tér-idõ dimenzió-kaput nyit meg, melyben az energiák összeadódnak és az egységes energiaminta rezgéseivel összekapcsoltan mûködnek. Így egy különleges energiafolyosó jön létre, mely csak az együttállás idejére van nyitva.
Ez azt jelenti, hogy ez idõ alatt a magasabb rezgésû univerzális terek emelik az alacsonyabbat, így nyújtva kezet neki segítségképpen a magasabbra lépésben. Ez a lehetõség egy adott ciklus végén következik be.
Amennyiben ezt képes megtenni az adott dimenzió, és rezgése beállításával képes kapcsolódni, akkor a spirálon belül emelkedik egy szintet és nem kell megint körbejárnia a ciklusát, hogy feljebb jusson.
Mintha csigalépcsõn haladnál, melyen szintenként pihenõk vannak, és ha a pihenõn egyidõben vagy a közepében felfelé haladó "lifttel", fellépve rá felemel a következõ szintre.

De ezt csak akkor teheted meg ha energiád és tudatod beállítódott a kapcsolatra, a találkozásra, különben elmulasztod, mert nem is veszed észre, nem rezegsz együtt a frekvencián.


A most történõ tengelyhangolások már az aktuális együttállásban létrejövõ tér-idõ dimenzió-kapu megnyitásához készítik elõ a Földet. Földanya tudatosan készül az emelkedésre, és saját dimenzionális rezgéseit eszerint állítja. Mindenkinek megadatott a lehetõség a továbblépésre, és ezt mindenki maga döntötte el.

Tekints vissza az életedre és figyeld meg, hogy az elmúlt 12 évben miként változott életed, felfogásod, környezeted. Ez a változás mit idézett elõ benned? Képes voltál változtatni a dolgaidon és szíved szerint dönteni? Milyen belsõ átalakulásokhoz vezetett ez téged? Elfogadóbbá, megértõbbé tett? Képes voltál magadat szeretni és másokat segíteni? Átitattad-e szeretettel életed területeit?

Ebbõl tudhatod, hogyan döntöttél - de mindig van választásod. A szeretet nem hord órát és mindig készen áll elfogadni téged, ha õt választod.

Nagy változások következnek az egész Föld és dimenziója terében, ami kihat a csillagrendszer és az Univerzum egészére.

A Földtengely állítása több dimenzión keresztül történik és biztosítja a folyamatosságot a ciklusok között.

Mivel ez a Tengely a Föld Szívén keresztül halad az Új Föld Szívmagjába, a tengelyhangolás által az ÚJ FÖLD dimenzionális terének energiája olyan rezgéseket enged leáradni, melyek frekvenciaemelkedést eredményeznek a Föld Szeretet-központjában. Ez az Új Frekvencia mint szívdobbanás, új ritmusra hangolja a földi Létezést, ami szétárad a Szívhullámok által. Ez az erõ elsõsorban a földi szívcsakránál fog a felszínre áramlani, ezért ti itt élõk ezt sokkal koncentráltabban fogjátok megérezni.

Ez a szívenergia a szívre hat. Mind a lelki, mind a fizikai szívre. Sokaknak, akinek kemény burok veszi körül a szívét, heves fájdalmakat fog érezni, s ha e burkot nem engedi lebontani, az a fizikai szívét végzetesen megterheli.
Befogadni, s magadévá tenni ezt a hangoló energiát csak saját szívenergiáidon át tudod. A te szívedet kell behangolnod a Szeretet krisztusi frekvenciáira.

Ez az isteni központi (EGY)Szív mintáján keresztül lehet elérni.


Ennek az Univerzumnak a központja az EGYszív, mely a teremtõ Kiáradás Magja. Az Univerzum összenergiájának birtokosa. Minden ebbõl táplálkozik ebben az EGYségben, Isten Szívében.

Kívánnod kell az összecsatlakozást, melyet szellemed teremt meg, a neked megfelelõ módon.

Így, szíveden át vagy képes összehangolódni és átállni az új Szív-ritmusra, a létezés újabb mintájára.

Ha ezt megtalálod, magadhoz veszed és léteddé formálod, egy Új Élet veszi kezdetét Benned!

Legyetek Szívvel - Szívbõl élõk és tekintsetek bizakodón a Jelen-Létbe, mert ez a ti idõtök!


Áldással
Hiranus



Pusztai Orsolya
Kristálycsakra

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 7 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 6 hónapja #3582 Írta: Margit
.


Meditáció az Új Ember kódjainak behangolására Rafael arkangyallal



Gyermekek, Rafael vagyok, és most segítek nektek, hogy behangolhassátok testetek és energiatereitek az Új Energiáknak megfelelõen. Ez a hangolás beindítja bennetek az élettani és energetikai változásokat, melyek fokozatosan alakítják át léteteket, hogy alkalmassá váljatok az Új Földön való életre.



Helyezkedjetek el kényelmesen, a legjobb, ha egyenes derékkal ültök és mindkét lábatok érinti a talajt. Kezeteket lazán helyezzétek magatok mellé, tenyérrel felfelé. Ujjaitokat, mint a legyezõt enyhén nyissátok szét. Most kezdjetek tudatosan lélegezni úgy, hogy közben figyelitek a levegõ útját bennetek. Az orrnyílásotoktól, légcsövötökön át tüdõtökig, majd benntartva azt érezzétek, ahogy éltetõen szétárad a dús levegõ(oxigén) testetekben, és most kifelé is figyeljétek, ahogy szátokon át elhagyja lassan testetek. Ezt háromszor tegyétek meg, miközben gondolatotokkal folyamatosan légzéseteket követitek.



Most mondjátok ki a nevem, egymás után háromszor:

- Rafael, Rafael, Rafael!



Ezzel felhatalmaztok arra, hogy nektek segítsek, és áthangoljam energiáitokat. Most erõmmel és fényemmel egy fénylõ energiagömböt rajzolok köréd. Ez az energiagömb gyógyító és tisztító Fénnyel teli. Érezd és lásd magad körül. Most elkezd lassan forogni, de ez a forgás több tengelyû. Minden dimenzióban, hol oldani, tisztítani kell téged, ez a gömb ott van most! A Fénygömb energiái most szívedben összpontosulnak, engedd, hogy elérve szívedet egyesülhessenek szereteteddel. Keresd meg krisztusi erõdet magadban. Szíved közepén találod meg egy csillogóan fénylõ pontban. Gondolatoddal menj bele ebbe a pontba mélyen és még mélyebben, amíg azt nem érzed, hogy ez a pont tértelen, és te egy szeretetmezõben vagy. Ezt az érzést most kezdd el testedben szétárasztani, és küldd csakráidon át a Fénygömbbe, mi körötted forog. Minden csakrádon tudatosan küldd ki ezt a Fényt. Mindegyiken lásd kilépni.

Most szívedbõl a fényt küldd gerincoszlopodba, és hagyd, hogy csontszerkezeteden át átjárja egész testedet. A csontvelõ kódjait tisztítja ez a Fény most meg. Figyeld, hogyan világítja át csontvázadat...

Ahhoz, hogy ezeket a tisztító energiákat is kivezesd testedbõl, most koncentrálj két vesédre, és nyisd meg rajtuk a csakrákat. Lásd és érezd, ahogy mindkét veséden egy-egy fénylõ csakra nyílik és áramlik rajta az energia.

Most figyelj májadra (hasüreg felsõ részén, a jobb bordaív alatt) és lépedre (hasüreg bal oldalán, a rekeszizom alatt), mindkettõn megnyílik egy-egy fénylõ csakra.

Küldd át rajtuk is magadból a fényt... Most figyelmed fordítsd mellbimbóidra. Érezd a bizsergést, ahogy ott is megnyílnak csakráid. Engedd át a fényt! És most csontjaidon ár küldd a fényáramot kéz és lábujjaidba és tudatosan nyisd meg rajtuk a csakrákat. Érezd, ahogy minden ujjvégeden megnyílik egy apró fénylõ csakra... Áraszd át most minden csakrádon a Fényt és lásd, ahogy a körülötted forgó fénygömbbe árad. Érezd a tisztulást... és a gyógyulást...
Most kezemet a Fénygömbbe helyezem, megtisztítom a felesleges és kioldott energiáktól, és átállítom frekvenciáját behangolásra. Figyeld, ahogy fénye, sebessége forgástengelye változik...
Elindul egy Fény-térháló szerkezet és kitölti az egész gömböt veled együtt. Hangolódj rá a rezgésre... finom bizsergés, vibrálás érezhetõ. Most a Fénygömbbõl apró fénypontok indulnak el a háló szerkezetén át energiateredbe. Érezd, ahogy egyre közelebb érnek és felveszik fizikai alakod körvonalait. Mint egy fénylõ bõrréteg fognak körbe... Érezd a bõrödön a finom érintést.

Most lásd, ahogy ezek a fénylõ pontok megkeresik idegrendszered érintkezési pontjait és beáramlanak testedbe idegrendszeri-hálódon keresztül.

Figyeld, ahogy testedet átszövõ idegpályák fénylõen felragyognak. Most ez az energia átjárhatóvá teszi idegpályáidat az áthangoláshoz.

Most kiadom az engedélyt a hangolásra!

Szavamra a Fénygömbön át elindulnak testedbe az Új Ember energiáinak beállító kódjai.

Érezd, ahogy végigfut energiapályádon és eljut minden sejtedbe. Legyél most tudatos érzékelõ és kövesd a Fényt. Kövesd egészen sejtjeid közepéig...

Most lásd, ahogy a Fény eljut sejtmagodba, majd belép kromoszómáidba és feltárul elõtted DNS spirálod. Figyeld meg milyen csodálatos! Itt elõtted áll a létezés leglényegibb bizonyítéka. Most a Fény bekapcsolódik a spirálba és végigfut rajta. A látható és láthatatlan részein is! Most beállítja az ÚJ Ember kódjait! Figyeld a kódok aktiválásakor, hogyan változik a DNS színe és fényereje: végigfut rajta egy Fénykristály-energia, mint egy gyûrû, és a kódolás végbemegy!

Tökéletes behangolás!

Most tudatosan figyelmeddel kövesd visszafelé az Új Energia terjedését DNS szintrõl testeden át...

Figyeld ezek az Új rezgések, hogyan terjednek szét testedben. Tudatosan figyeld magad, ahogy belsõ testeden egy bizsergõ, borzongató, furcsa érzés kezdõdik. Maradj testeden belül és figyelj!

Ez eltarthat pár percig, de ne siess! Itt vagyok veled és kiegyenlítem az energiákat!



Mikor megérezted már ezt egész testedben, és idegrendszeri összeköttetésed szétvitte az információt minden részednek, most engedd magad és érzésedet átáradni fizikai határaidon és terítsd szét ezt a behangoló Fényt energiatesteiden is. Most érezheted bõrödön a bizsergést és enyhén libabõrös leszel...



Haladj kifelé aurarétegeiden át. Érezd, ahogy átrezeg az elsõ...második...harmadik...negyedik...ötödik...hatodik...hetedik...és tovább, a nyolcadik...kilencedik...tizedik...tizenegyedik...tizenkettedik, és most érd el a Fénygömböt, melyet én sugároztam köréd!

Fogd át figyelmeddel az egész Energiateret és érezd, hogy valami nagyon különlegesben van most részed. Ez az áthangolás most elindított egy változást benned, mely a te fejlõdésednek és tudatodnak megfelelõen hangol át téged az Új Energiákba.



Az Új Ember kódjait aktiváltam benned, ÉN Rafael arkangyal! A változás elindult és megállíthatatlan!


Most lassan tudatosságoddal térj vissza a testedbe és én ezt a Fénygömböt visszavonom erõmmel, mert feladatát elvégezte, és benned beállította a változásokhoz szükséges Fény-frekvenciákat.
Energiateredet most harmonizálom és a neked kellõ szintre állítom, hogy segítse fejlõdésedet.
Maradj még egy kicsit ebben az állapotban, hogy harmonizálódj!
Majd ahogy neked jólesik, térj vissza és fejezd be a meditációt.

Rafael arkangyal vagyok és erõmmel segítelek téged utadon. Tegyél fejlõdésedért és tudatosítsd magadban ezt a most történõ változást, hogy energiáidat fejlõdésed szolgálatába állíthasd.

Isten veletek, gyermekek


Pusztai Orsolya
Kristálycsakra

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.453 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24