header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

Kirael tanítása

Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2519 Írta: Margit
Kirael tanítása téma létrehozva Margit által
Felkészülés a Változásra


Kirael mester Kahu Fred Sterling közvetítésével

KIRAEL: Mielõtt a Változás megtörténik, a földi sík kollektív tudatosságának meg kell állítani a viaskodást, harcot és a negativitás minden fajta megnyilvánulását. Együttvéve, elõször rá kell ébrednetek fényetek hatalmára. Segítségképpen, azért, hogy ráébredjetek erre a hatalomra, galaktikus szerzõdéseket kötöttetek.

Ezek a galaktikus szerzõdések tartalmazzák a kódokat, amik olyanok, mint azok a szimbólumok, amik hasonlítanak az orosz, angol és japán írásjelekre, betûkre. Más szavakkal, nem veszed ki értelmüket. A változás idején, ezek a szerzõdések a kódjaik alapján kiértékelõdnek, amit "letöltenek" belétek.

A galaktikus energiák lehetõvé teszik ezeknek a kódoknak a letöltését, amíg legtöbbetek alszik a háromnapos sötétség alatt[1]. Ezeket a kódokat behelyezik a tudatotokba, és kiterjesztik teretekbe, hozzáférhetõvé téve számotokra, amikor felébredtek.

Amikor kiléptek ebbõl a harmadik dimenziós útból, testetek minden egyes sejtje erõvel telített lesz. A 70 milliárd sejtetekben, a mitokondrium, a sejt erõforrása kiterjed, ami "fénnyel telíti " a testi folyamataitokat.

Ennek a jelentõs fénytelítõ folyamat eredményeként mélyreható változások történnek a testben. Tudni fogod, hogy mit tegyél a Változás után. Képes leszel a dimenziók közt utazni, kommunikálni oly módon, amirõl még nem is álmodtál, hogy egyáltalán lehetséges, és még sorolhatnám.

Ha meg akarod érteni ezeket a szerzõdéseket és azok kódjait, kezdd el most gyakorolni úgy, hogy betekintesz agyadba. Csukd be szemed, és képzeld el ezeket a kódokat. Lehet, hogy látsz valamit, ami olyan, mint a "C" betû, melyen vonalak haladnak keresztül. Ha látsz bármit is, amikor becsukod szemed, valószínûleg a galaktikus szerzõdésed látod.

Kódok sokasága van testedben. Például, tegyük fel, hogy újító, feltaláló vagy, és egy bizonyos témán dolgozol már sok-sok éve, és még mindig nem fejezted be. Nos, lehet, hogy birtoklod a feltaláló kódokat, és ezen kódoknak a testedbe történõ bevezetésével, a feltalálói utad megnyílik fényedre. Hirtelen olyan tisztaságra teszel szert, hogy képes leszel átadni terveid valaki másnak, hogy fejlessze ki számodra, vagy lehet, hogy te saját magad fejleszted ki azt.

Mondjuk, hogy mûvész vagy, lehet, hogy egy festõ, és évek óta dolgozol mûveden, de terveid nem válnak olyan gyorsan valóra, ahogy szeretnéd, vagy olyan mûvészivé, mint amilyenné szeretnéd. Nos, amikor a Változásnak ezen új teréhez és idejéhez érkezel, és a kódjaidat letöltik, mindkét kezeddel egyszerre festesz majd, és ez lesz a nagyszerû mûvészet. Ünnepelni fogsz.

Bár a Változás nem csupán a varázslatos dolgokat érinti, amiket képes leszel megtenni. Inkább arról a tényrõl szól, hogy a tudatosság azon szintjét éred majd el, ami megengedi, hogy csodálatos dolgokat tégy, mint például dacolni a gravitációval annyira, hogy felugrasz, és lassan a levegõben lebegsz, mielõtt földet érnél. Ezeknek a galaktikus szerzõdéseknek köszönhetõen e képességek nem borítanak ki majd titeket, mert megértitek, hogy mi is történik. Tulajdonképpen, azt hiszem, hogy meglehetõsen boldogok lesztek, mert felismeritek, hogy távolabb tudtok ugrani, lehet, hogy innen a bolygó egy másik részére.

Ezeknek a galaktikus szerzõdéseknek a léte azt sugallja, hogy a földönkívüli energiák jelen lesznek a Változás idején. Valójában, ezek az energiák már jelen vannak most is a Föld síkján. Nem azért vagyok itt, hogy bebizonyítsam, hogy odakinn galaktikus lények léteznek-e, vagy sem. Tudom, hogy ott vannak. Néhányan közületek lehet, hogy elhiszik, hogy vannak, de nem tudjátok biztosan, mert még nem láttátok õket.

Hányszor szunyókáltál, amikor hirtelen egy földönkívüli energia képe jelent meg, és azt gondoltad: "Mi volt ez?" Felébredtél, és ezt mondtad: "Ez igen! Ez az álom olyan valóságosnak tûnt." Lehet, hogy nem álom volt. Látod, amikor felébredsz, lehet, hogy nem látod õket, mert az úgynevezett földönkívüliek olyan pompás testi folyamatokkal bírnak, hogy láthatatlanná tudják tenni magukat.

Ha ismerni szeretnéd a galaktikus energiákat, három különbözõ bolygórendszert vizsgálj: a Plejádok (Fiastyúk), az Androméda Galaxist és a Szírius csillagrendszert. A Plejádok energiákat Lemúria idején hozták el a tudatosság e síkjára. Õk a Mu energiát hozták és szív központúak.

Az andromédaiak nagyon hathatós mentalisták, akik más világokba utaznak. Az andromédaiak voltak az elsõk, akik galaktikus tanácsokat hoztak létre. Andromédának megvolt minden technológiája, és inkább Atlantisz idején voltak jelen a Föld síkján.

A Szíriusz egy olyan bolygórendszer, ami közel van a tiétekhez. A Szíriuszról származók nagyon szeretik a japánokat, mert sok japán ember a Szíriuszról származik. Ezért láthatod, hogy olyan sok technológia árad Japánból.

A galaktikus szerzõdések testeitekbe történõ letöltésének köszönhetõen, a Változás után képesek lesztek elutazni ezekre az erõs bolygókra és csillagrendszerekbe, hogy galaktikus testvéreitekkel kapcsolatba kerüljetek.

Most térjünk rá az emberi testi folyamatokra, ami csupán egy földi test, nem galaktikus, vagy spirituális test. Megvan a saját személyes testi folyamatod, ami a fizikai testeden kívül található. Megengeded ennek a személyes testi folyamatnak, hogy bejusson az emberi testbe, azért, hogy megtedd ezt az utat. Ennek a személyes testnek csupán kb. hat százaléka mûködik az emberi testen keresztül, és ezért van az, hogy csak tíz százalékát használjátok ki az agyi kapacitásotoknak. A személyes testi folyamatok nagy része a fizikai testeteken kívül található. Úgy gondoljátok, hogy a Földi síkot irányításotok alatt tartjátok, de ez nem így van. Megengedték, hogy a bolygón tartózkodjatok, és megtapasztaljátok az életet tíz százaléknyi agyi kapacitással. Egy teljes elõadást tudnék tartani a személyes testi folyamataitokról, de várnunk kell még erre.

A Fénytevõk közül azok számára, akik olvassák ezt a cikket, vagy hallgatnak engem, könnyebb dolguk lesz, amikor a Föld dimenziót vált. Most legalább 14 - 17 százaléknyi agyi kapacitásotok aktív, mert elértétek ezt a szintet, annak érdekében, hogy megértsétek, hogy a galaktikus erõk itt vannak, és át fognak segíteni titeket a változás folyamatán.

Bemutattam nektek a galaktikus szerzõdések és kódok fogalmait, mert számos témára nyitnak kaput most a beszélgetésnél. Így, hadd vezessék a kérdéseitek a mai estét. Kérdezzetek, és én válaszolok.

Kapcsolat a galaktikus kódok, minták, az omni-agy és a DNS között.

(Forrás: Galactic Contracts: Getting Ready for the Shift www.kirael.com/
2009 Fred Sterling
Contact: Lightways Publishing,
3075 Kalihi Street, Suite 101, Honolulu, Hawaii
96819, USA
Tel: + 808 952-0880 Lightways@Kirael.comAz email cím védve van a spam botoktól, a megtekintéséhez a JavaScript bekapcsolása szükséges
univerzumitudatossag.blogspot.com/


folytatása a következõben

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2520 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: KIRAEL tanítása
Felkészülés a változásra

folytatása az elõzõnek


KÉRDEZÕ: A galaktikus kódok és szerzõdések a mintáinkban, a DNS-ünkben, vagy az omni-agyunkban található, vagy mindezek felett van?


KIRAEL: Igen, igen, és igen. A kódok az omni-agyatokban találhatók. Onnan, a kódokat berakják a mintáitokba, ami utána letöltõdik a DNS-etekbe, ami meghatározza utatokat. Az emberek két DNS szállal születnek. Jóllehet, ha mindent meghallasz és megértesz, amit most mondok neked, akkor valószínûleg négy szálas DNS-ed van. Nem hallanál kevesebbel engem. Amikor kinyílsz erre a Változásra, legtöbbeteknek hat szálas DNS-e lesz. A galaktikus kódok ebben a DNS-ben lesznek.

A galaktikus kódok, az akasha krónika és az omni-agy.

KÉRDEZÕ: Mi a kapcsolat az akasha krónika és az omni-agy között?

KIRAEL: Ha meg szeretnéd "dézsmálni" galaktikus örökséged, az omni-agy az a hely, ahol keresgélhetsz. Benne van minden, amit keresel, az akasha krónika, a galaktikus krónika, stb. Minden ebben az omni-tudatosságban található, és nem valahol messze az ûrben. Az akasha krónikát az Omni-létezés szintjeként ismerik az én világomban, a hetedik fényben. Ez azt jelenti, hogy az omni-agyatok kapcsolatban van az akasha krónikával az egész dimenzionális utatok során, és nemcsak a földi utatok során. Nem szeretnék túl mélyre hatolni ebben a témában, mert összezavaró. Az omni-agy tudatosság csupán egy másik kifejezés [terminus] a tudatosság egy másik szintjére, amit megpróbáltok elérni. Mindnyájan az omni-agyban lakoztok.

A Változás után, a galaktikus kódok letöltésével, a tudatosság másik szintjére való eljutás folyamata "nem-agyaló" lesz, hogy így mondjam. Rácsatlakozhatsz az omni-agyra most, de lehetséges, hogy ezt mély alvási állapotban teszed. Ha akarnád, akkor a tudatosságod kivihetnéd ebbõl a testbõl, fel az atmoszférába, és a felsõbb énedbe. Megteheted ugyanezt az omni-agyaddal is. Míg alszol, elhagyhatod testi folyamataid, és beléphetsz az omni-agyadba, ahol az akasha feljegyzések találhatók. Az omni-agyad egy agya annak a mindennek, aminek részei vagytok mindnyájan.

Most éppen Németországban vagy, és én Hawaii-n, a világ másik végén, mégis a te omni-agyad hozzákapcsolódott az én omni-agyamhoz ebben a pillanatban. Így, én valójában feléd fordítottam az omni-agyat, megpróbálva elérni téged. Ez az a zúgás a fejed hátsó részében. Amikor a galaktikus szerzõdéseidet dekódolják, és letöltik testi folyamataidba, ráébredsz ennek a folyamatnak a megkönnyítésére.

Például, éppen most kapcsolódtam rá energiáidra. Tudom, hogy tudós vagy, és hogy a fotonenergián dolgozol, és hogy kezdesz közelebb kerülni ahhoz, amit keresel. Mos jelenleg a helyi agyad feljavításán mész keresztül, annak az agynak, amit a tudatosság e síkján itt használsz. Látod, a helyi agyadnak sokkal nagyobbnak kell lennie, mert kapcsolatba szeretnél kerülni a galaktikus energiákkal, és megérteni azt az információt, amit nekik meg kell osztaniuk veled. Így nekik fel kell építeniük a te omni-agyad. Lehet, hogy enyhe fejfájásod lesz, de ne aggódj e felõl. Információt, tudásanyagot töltenek beléd.

Fizikai változás és spagnatikus energiák

KÉRDEZÕ: Egy ideje fizikai változást tapasztalok, látva egyszerû sejteket, sejteket létra formában, és nagyon fázom. Olyan érzés, mintha igazából részecskékre bontódnék, és különbözõ helyekre jutnék. Összefüggésbe hoznád ezekkel a kódokkal azt, amin én keresztül megyek?

KIRAEL: Amit megtapasztalsz, az nem általános, és semmi köze sincs a galaktikus kódokhoz. A tested éppen leáll. Ez nem olyan, amikor egy autó lerobban. Inkább a leállásban a sejtszintû tudatosságodtól való elkülönülés játszik szerepet, mivel különbözõ valóságokba szakad szét.

A test 144 szintre tud eljutni, de ez egy erõteljes út, hogy minden szintre eljuss, és utána ismét vissza ebbe az egy testi folyamatba. Így, ez a fajta elkülönülés a sejtszintû tudatosságban leállítja a testet, és hideget, meleget érzel, illetve mindazt, amit átélsz. Ezek csupán a fizikai test mágneses formái, melyek áthelyezõdnek azon keresztül, amit mi "spagnatikus" energiáknak hívunk. Nem tudom, hogy vajon ez egy igazi szó itt, de ez egy igazi szó ott, ahonnan én jövök. A "spagnatikus" energia megnyílik, hogy fenntartsd ezt az utat, azért hogy kijuss ebbõl a dimenzionális folyamatból. Elmehetsz bárhová, ahová csak szeretnél, és utána visszajöhetsz erre az útra "spagnatikusan", a magad teljességében, és összpontosítva.

Nem vagy mentálisan felkészülve arra, hogy átéld, ami bekövetkezik. Amikor a galaktikus kódok teljes mértékben egyesülnek a testi folyamatoddal, ez a tapasztalás gördülékenyebb lesz számodra. Az agyadnak 50 százaléknyi, vagy e feletti kapacitáson kell lennie, azért, hogy megértsd azt az utat, amit megtapasztalsz. Amikor érzed, hogy ez az elkülönülés megtörténik, engedd meg ezt, és meditálj, mert a meditációban fogalmat kapsz arról, hogy mi is történik éppen.

Ez az út, amirõl beszélsz, nagy hatalommal bír. Ne vidd túlzásba, barátom, mert próbára tesz téged. Tudni fogod, mikor jutsz odaátra annyira, hogy nem tudsz visszajönni, mert ezen a dimenzión kívül vagy. Nem akarod ezt megtenni, mert túl sok dolgod van itt.

Dimenzióutazás

KÉRDEZÕ: A földi sík dimenzióján túl is tudunk utazni; elmagyaráznád ezeket a dimenziókat " hány létezik, stb. " és hogy ennek a dimenzionális valóságnak részét képezik a galaktikák?

KIRAEL: A Földnek 144 dimenzionális kapuja van, ami hozzáférhetõ az emberiség számára. E 144 dimenzió járult hozzá ahhoz, hogy eljussatok erre az útra. Lejöttél az omni-agyon keresztül, a felsõbb énen keresztül erre a tudatosságra, amit emberi agynak hívtok. Szeretem a tudatosság ezen szintjét színárnyalat-ember [Hue-man], vagy szín-ember tudatossági szintnek hívni, mert ez a dimenzió a szín útja. A színek átszövik e tapasztalás teljes útját, és a galaktikus energiák határozottan részei a tapasztalás e részének. Van egy színed, amin utazol a testeden kívül, van egy szín a gyógyításhoz, stb. Van színetek mindenre.

Fontos megérteni, megtudni, hogy hogyan használd színeid a "szövetben". A "szövet" energia, vagy részecske összesûrûsödés, ami egymáshoz kapcsolódott áramlatokat, vagy fonatokat formál. Például, amikor kijutsz ebbõl a testi jelenlétbõl, egy utazó vagy, és a világûrbe az utazás színén mozogsz. Amikor elhagyod a testet, hogy utazz, ennek a színnek bizonyos részei kinyílnak számodra. A színen belül van az a bizonyosság, hogy tudni fogod mit tégy, amikor eljutsz oda. Elmész egyik helyrõl a másikra, tudva, hogy a "helyes" irányba tartasz. A színek egyszerre térképezõdnek fel, és ezek a térképek visznek el a tudatosság útjára.

Most a fonatok, vagy áramlatok részecskéi részei a 144 szövetnek. Ez azt jelenti, hogy a 144 szövet összhangban van ezzel az emberi tudatossággal. Például, az emberi tudatosság szövetében, elérheted az embereket Kínában, Japánban, Oroszországban, Angliában és az Egyesült Államokban, vagy bárhol a világotokban azáltal, hogy használod a színeket ebben a 144 dimenzionális folyamatban. Használhatod az utazó színt, hogy áthaladj az egyik szövetbõl a másikba, hogy elérj valakit Németországban, és hallgasd azt, amit õ mond. Amikor kiigyekszel a tudatosság e síkjáról, és véletlenül megérinted valaki más szövetét, éppen ott vagy, ahol a másik ember van, és látsz mindent.

Amíg alszol, utazol, és annak okán, hogy sokkal több energiát emészt fel, hogy kiutazz a világûrbe, az energiádnak szüksége van arra, hogy a fizikai testbõl kiszabaduljon. Amikor bejutsz e 144 dimenzionalitás szövetébe, megérinthetsz más lényeket. Egyszer, amíg a médium aludt, a világ másik részére utazott, és belebotlott ebbe a házba, bement, ahol egy férj és feleség éppen veszekedett. A médium csupán nézte õket, azt gondolván: "Mit is keresek itt?"

Ha kijutsz a 144 dimenzión - ami nem olyan nehéz dolog - része leszel mindennek, és megérinthetsz más szövetet, ahol emberek nem léteznek.

folytatása a következõben

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2521 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: KIRAEL tanítása
folytatása az elõzõnek


Felkészülés a változásra

Médiumom megtanulta, hogy hogyan utazzon ki a 144 dimenzión túlra, egy teljesen más szövetbe, a következõ útra. A médium elment ebbõl a dimenzionális folyamatból és megérintett egy másik energia szövetet, a kis zöld lények szövetét, akik beszéltek hozzá. Nem használta az angolt, hogy beszéljen hozzájuk, mert nem beszélnek angolul. Hozzá kell szoknod az utazások ezen típusához, amikor az új változó folyamatokhoz érsz.

KÉRDEZÕ: Hogyan jutok vissza a fizikai világba, miután dimenziókban utaztam?

KIRAEL: Nem. Tudnod kell, hogyan térj vissza a testbe, és ez azt jelenti, hogy szeretned kell magad eléggé ahhoz, hogy olyan messzire menj el, amilyen messze csak tudsz, de nem olyan messze, hogy ne tudj visszatérni. Ez minden, amire emlékezned kell, és ez az, ami visszahúz téged erre az útra minden egyes alkalommal.

Univerzális nyelv

KÉRDEZÕ: Létezik univerzális nyelv?

KIRAEL:
Hogyne. Éppen most léptem érintkezésbe az agyaddal, és megkértelek téged, hogy tedd fel ezt a kérdést, ami e-mail-en érkezett. Tudom, hogy kitõl származik ez a kérdés, és mirõl szól, és azt gondoltam, hogy ez tökéletes. Szóval, igen, egy univerzális nyelv létezik. Mindenkinek van egy szabvány mûködési állapota, amit használ a kommunikációra. Az emberi világban, nyelveket használtok, úgymint a németet, japánt, kínait, stb. Elképzelésed sincs róla, hány nyelv létezik ezen a bolygón.

Mégis, a szeretet a legfontosabb és univerzális nyelv. Hogyan beszélsz a szeretetben [szerelemben]? Amikor tisztán imádkozol a szerelem nyelvén beszélsz. Például, amikor a médium esõért imádkozik, beáll egy kör közepébe, látja és érzi az esõt, és szerelemmel szereti ezt az esõt. Szintén így tisztítja meg az idõjárást, bárhová is utazik. "Beleszereti" magát útjába. Ez a szerelem kinyílik számára. Nem úgy kezdi el imádságát, hogy azt gondolja: "Meg fogom tisztítani a felhõktõl az eget, mert azt szeretném, hogy tiszta legyen." Õ egyszerûen csak imádja a tisztaságba vezetõ útját.

Gondolj valakire, akit úgy szeretsz, mint például a gyereked, és utána személyesítsd meg ezt a szeretetet tízszeresen. Ha ezt megteszed, mindened meglehet a világban. A szeretet [szerelem] az egyetlen dolog, ami igazán számít itt. Az emberek tudatlanságból és félelembõl ölnek, és nem szeretetbõl. Ez az egész utazás a szeretetrõl, és annak önkéntes megosztásáról szól, hagyva, hogy az szabadon távozzon. Ez az, amikor tudni fogod, hogy itt mi a dolgod.

Galaktikus közösségek a Föld síkján

KÉRDEZÕ
: A Változás után, bizonyos galaktikus energiák közösségeket alkotnak majd a Földön, vagy inkább a világok közötti ide-oda utazás lesz a jellemzõ?

KIRAEL: Tudj a galaktikus energiákról. Már egy ideje jönnek-mennek. Itt vannak, hogy megértsék az embereket, és hogy az emberi politikusok megérthessék õket.

A galatikus energiák már megalakították közösségeiket légkörötökön belül, itt a Föld síkján. Például, sok galaktikus energia olyan helyen van, mint a 451 Terület Las Vegas-ban, Nevadában. El kellett hozniuk olyan technológiát, amit használni tudtok, amikor az idõ megfelelõ lesz. Elhozták a mechanikai dolgok nagy részét, amit fel akartak építeni, úgymint a gátat itt Amerikában, ami oly sok ezer gallon vízbõl nyer elektromosságot. Természetesen, ezt végül modernizálni kell, mert majd áttértek a napfény-energiára, a szélenergiára, és más sokkal jobban környezetbarát eszközre, hogy elektromossághoz jussatok. Zölddé váltok, hogy így fogalmazzak. A technológia, amit titokban behoztak, a Föld síkja alá helyeztek, nem a Föld középpontjába, csupán a Földbe, a felszín alá.

Az Andromédáról valók leágazásos vezetékeket hoztak, hogy ezt a technológiát egyik helyrõl a másikra vigyék. Ezek a leágazásos vezetékek egy hálózat részét képezik, ha így jobban tetszik. Ez majdnem olyan, mintha a mintáidat szétterítenék eléd. Aktív hanglokátor [sonar] van itt, éppen a lábatok alatt [Hawaii].

Ezek a galaktikus energiák "látókörön kívül" maradnak, amíg fel nem készültök arra, megnyissátok számukra ezt az utat. Õk nem sietnek. Megvárják a Változás utáni idõket. Ezek a galaktikus energiák sokat utaznak ide-oda, és nem azokkal a jármûvekkel utaznak, amikrõl azt hiszitek, hogy használnak. Az utazás egyszerû számukra, és számotokra is egyszerûvé teszik a Föld síkján.

Most, barátom, nem vagy pontosan ember. Huszonnégy százaléka aktív az agyadnak most, és ezt tudod. Tudod, hogy amit elhoztak ezek a galaktikus energiák erre a síkra, jóval meghaladja azt, amit az emberi agy jelenleg megérthet. Feltettél egy kérdést, mert részemrõl megerõsítést szerettél volna arra a válaszra, amit már tudsz.

Szerves galaktikus ûrhajók

KÉRDEZÕ:
Azt olvastam, hogy a galaktikus ûrhajók szerves anyagból készülnek. Mi a véleményed errõl?

KIRAEL:
Ezeknek az ûrhajóknak a többsége élõ, lélegzõ, szerves gondolati folyamat, nem gép. Gondolkodnak, lélegeznek, és a pilótával kölcsönösen hatnak egymásra. Még össze is tudnak zsugorodni, illetve ki tudják terjeszteni magukat. Mindent meg tudnak tenni. Ezek az ûrhajók még maguk köré pajzsot is tudnak tenni, és nem tud semmi sem áthatolni rajtuk a Föld síkján, beleértve az atombombát is, ami egyszerûen lepattanna róluk. Ezért nem akarnak kormányaitok harcolni ezekkel a galaktikus lényekkel. Tudják, hogy nem nyerhetnek.

Amikor van lehetõséged, hogy lásd ezeket az ûrhajókat, akár álmodban, vagy ébren, lépj be egybe, ha tudsz. Amikor belépsz az ûrhajó gyomrába, azt gondolhatod: Nos, ez nem túl nagy. Ez csak akkora, mint egy labdarúgópálya. Mindamellett, ahogy beljebb haladsz az ûrhajóba, azt találod majd, hogy a terület hozzávetõleg öt, vagy hat focipályányi. Ha belépsz az egyik ilyen ûrhajó pilótafülkéjébe, úgy tûnik majd, mintha a pilóta semmit nem tenne, csupán körülnézne, és élvezné az utazást. Ez azért van, mert a pilótának csupán gondolni kell a hajó irányítására. Ha a pilóta azt gondolja, hogy "fordulj balra", az ûrhajó balra fog fordulni. Az ûrhajó a másodperc egyötöd része alatt képes elindulni és megállni. Képes 90.000 mérföld per óráról lefékezni nullára kevesebb idõ alatt, mint a másodperc egyötöd része. Hogyan képes erre ez az ûrhajó? Tulajdonképpen érthetõ lenne, ha benn mindenki összetörne az ilyen hirtelen megállás következtében. Mégis, azért mert ez az ûrhajó egy szerves lény, egy fény-lény, tudja, mit kell tenni, és megáll simán, dráma nélkül.

A Föld síkjára egy ilyen ûrhajót leszállítanak majd, még a Nagy Változás elõtt. Olyan lesz, mint egy kis szerves autó, amit fotonenergiával kell feltölteni. Így mutatják meg majd a galaktikus energiák, hogy mit képesek megtenni - anélkül, hogy halálra rémisztenének titeket.

Intelligencia, agyi képességek a Változás után

KÉRDEZÕ:
Mind a négy agy "fizikai, érzelmi, mentális és lélek " aktív a galaktikus energiákban? Mi történik az agyunkkal a DNS változások során, és a galaktikus kódok letöltése alkalmával?

KIRAEL: Négy agy? Nos, most mondjuk, hogy négy, de a galaktikus energiáknak több agyuk van, mint négy. A galaktikusok feje nagyobb, mint a tiétek, mert nagyobb az agyi kapacitásuk. A földi síkon legtöbben közületek enyhe fejfájást, vagy enyhe lüktetõ fájdalmat él át, ami nem tart sokáig. Ez azért történik, mert a koponyának meg kell növekedni legalább 75 - 80 százalékkal, hogy befogadja az újonnan kiterjedt agyat. Közületek mindenkinek van õssejtje az agyában, amit "bekapcsolnak", és ez masszívabbá teszi az agyat. A fejetek nagyobb lesz, ahogy a koponya kitágul. Sokan közületek elveszítik hajukat, mert ahogy terjedelmesebbé válik a koponya, nem lesz hely a hajtüszõknek. Így, ha kihullik a hajad, ez lehet azért, mert az agyi kapacitásod egyre erõsebb.

A két agy, amivel jelenleg rendelkeztek sokkal kiterjedtebb, mint amit gyanítotok, és valójában négy agy. Az emberi agy útját lekorlátozták tízszázaléknyi használatra 2000 éves idõtartamra. Jézus mester "négy aggyal" rendelkezett, amikor belépett a Jordán folyóba, de csupán két agya mûködött. Amikor kijött a Jordán folyóból a megkeresztelése után mind a négy agy mûködött. Agya sokkal kiterjedtebb volt, mint amit el tudtok képzelni. Ez volt az, amikor a Változásnak meg kellett volna történnie. Nem történt meg abban a bizonyos idõben olyan okoknál fogva, ami nem témája e beszélgetésünknek, de ez alkalommal a Változás meg fog történni, mert ezt nem ti tartjátok kézben, most ez az emberi világ hatalmán kívül esik.

Ebben a vonatkozásban, a megválasztott Obama elnöknek nem kell olyan keményen dolgoznia, mint ahogy azt hiszi. Az agyi kapacitása majdnem a Változásra érdemes 43 százalékon van. "Mi, az Emberek"-nek fel kell állnunk, és részt kell vennünk vele az útjában. Tudnia kell arról, amirõl ma beszéltünk. A galaktikus energia mindenki tudatában ott lesz.

Ennek az útnak a megtétele nem a félelem körül forog. Ez a bátorságról szól. A négy agyatok aktív. Legyetek tisztában azzal, hogy meg kell tennetek olyan dolgokat, amikhez nem szoktatok hozzá, és ez inkább mentális [gondolati], mint fizikai.

A galaktikus lények korosztályokba sorolása

KÉRDEZÕ:
Hogyan osztályozzuk a földönkívülieket, az agyi képességeik vonatkozásában? Fiatalként, középkorúként és idõsként vannak osztályozva az agyi kapacitásuk szempontjából?

KIRAEL: Igen, fiatalként, középkorúként és öregként vannak osztályozva. A fiatalokat osztályozzák fiatal-fiatalként, közép-fiatalként és idõs-fiatalként; a középkorúakat fiatal-középkorúként, középkorú-középkorúként és idõs-középkorúként, az idõseket pedig fiatal-idõsként, közép-idõsként, és öreg-idõsként. Így kilenc besorolási osztályuk, vagy agyi kapacitásuk van.

Tudatosságotokban minden magasztalható a fiatal, középkorú és idõs állapotban, az Igazság, Bizalom és Szenvedély elsõ három Alapelvén alapulva. Így, ha szeretnéd tudni, hogy a galaktikus lények hol lennének az életkor értelmében az emberekhez viszonyítva, a galaktikus lények legalább a közép-idõs lélek szinten lennének, amíg a legtöbb ember valahol a középkorú lélek életkor szintjén van.

folytatása a következõben

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2522 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: KIRAEL tanítása

Felkészülés a változásra

folytatása az elõzõnek



Tüdõkapacitás, asztma és a Változás

KÉRDEZÕ:
Gondjaim vannak a légzéssel, és idõnként nem tudom, hogyan lélegezzek; a mellkasom és a tüdõm fáj, amikor mély levegõt próbálok venni. Van ennek valami köze a galaktikus kódokhoz?

KIRAEL: A te légzési ügyednek semmi köze sincs a galaktikus kódokhoz. A tüdõdnek van egy kapacitása, amit fel tudsz építeni ebbe a fizikai testbe a Változás során. A fizikai tested nem tudja használni a tüdõ teljes kapacitását ezen a jelenlegi úton. Mivel olyan nagy tüdõkapacitásod van, hogy nagyobb térre van szükséged. Így, fiatalként lehet, hogy gondjaid voltak a légzéssel, amit "asztmatikus kondíció" címkével látták el, vagy megfázásként azonosították, vagy ebben a kategóriában valami ilyesmiként, de egyik állapot sem valós. Ezek csak annak a növekedésnek a tünetei voltak, ami szükséges ezen új energia létrehozásához.

Az utad a "lélegzésre képtelen" kifejezésként határozható meg, mert a tüdõd igazán "munkaképtelen". Kapacitása sokkal jobban meghaladja azt, amit a test kezelni tud. Gyógyítsd meg prána légzéssel, úgy, ahogyan az szívednek örömet szerez. Ahogy áthozod a pránát a korona csakrádon a mellkasodba, folytasd a légzést, amíg át nem jut a tüdõdön. A tüdõkapacitásod kiterjed, ha nem viszed túlzásba. Ne siettesd. Egy kicsit nyomd magad arra a szintre, amirõl tudod, hogy egy kicsit feszítõ számodra, addig, amíg látod, hogy légzésed sokkal simább nem lesz.

Szóval, néhányatok, akik ettõl az asztmatikus állapottól szenvedtek, tudnotok kell, hogy ez nem egy igazi asztma. Ez inkább az, hogy olyan tüdõkapacitásotok van, ami sokkal nagyobb, mint amihez a test hozzászokott, ami azt okozza, hogy a légzés automatikusan lelassul. Ne aggódj, amikor a Változás eljön, az asztma eltûnik.

Pránát lélegzel majd be a Változás után meglehetõsen kiterjedten. A prána, vagy foton 150 éve, vagy még régebben van jelen ezen a bolygón, de csupán az utóbbi 50, 60, vagy 70 évben vált szembetûnõvé. Gyakorold a prána légzést, és megelõzöd a tömegeket a Változás ideje elõtt.

Csillag-magok a Földön és galaktikus örökségük

KÉRDEZÕ:
Azt mondták, hogy a Szíriusz B-rõl származom, és hogy engem 1549 csillag magnak hívtak. Elmondanál nekem többet a galaktikus örökségemrõl?

KIRAEL: A Szíriusz B-rõl " az egyik legerõsebb csillagrendszerrõl" származó energiáknak több kapcsolatuk volt ezzel a földi síkkal, mint más csillagrendszerekrõl származó lényeknek. A lények a Szíriusz B-rõl a harmincas évektõl kezdve, majd a negyvenes, ötvenes, hatvanas években jöttek ide. Néhány dolgot akkor nem kellett volna megtenniük, de ezt akkor nem tudták jobban. Most értik, mit kell tenniük.

A csillag-magként való megnevezésed azt jelenti, hogy emberi testi folyamattal bírsz. Emberi életet élsz, emberi rokonaid vannak, mégis, a legtöbbször nem érzed magad a családod részének. Ez azért van, mert nem a földi családodtól származol. Unokád sem a földi családodtól származik. Ezért jöttök ki olyan jól ti ketten egymással.

Azért küldtek el ide, hogy részt vegyél ebben a Nagy Változásban, és hogy "bevesd" a bolygót. Megpróbálod az emberiséget szolgálni a médiumi közvetítéseiddel és más lelki törekvéseiddel.

Ami a bolygó "bevetésére" vonatkozik, többé-kevésbé te leszel az agya és szeme a szíriuszi lényeknek, akik eljönnek a tudatosság e síkjára. Az ûrkonferenciák részeként teszed ezt a csillag-mag tevékenységed. Ez az egész út arról szól, hogy a Szíriusz B energiáit átvedd, hogy légy tisztában azzal, milyennek néz ki valójában a Föld síkja.

A szíriusziaknak jelenleg a Föld minden részén vannak ûrhajóik, mégis a legtöbb szíriuszinak elképzelése sincs arról, hogy milyennek néz ki a Föld síkja, eltekintve azoktól, amiket elmondasz nekik, amikor meglátogatod ûrhajóikat. Ó, igen, láttam, amikor elmentél oda. Akkor mész oda, amikor alszol.

A szíriusziak, akik az egyik legnagyobb lények, akiket valaha is meg fogtok tapasztalni, nem nagyon kíváncsiak arra, hogy az emberek hogyan néznek ki. Õket inkább az érdekli, hogy megismerjék a tudatosság e síkját. Nem ismerik fel, mennyire magasabb szinten vannak, mint ti. Nem kellemetlenkedni akarok, amikor ezt mondom, barátom, mert ti is ugyanolyan távolságban álltok mögöttük tudásban és technológiában. A szíriusziaknak pedig elképzelésük sincs arról, hogy milyen távol vannak attól, hogy elérjenek titeket a tudatosságban.

Te, csillag-magként, tájékoztatod õket, amikor elmész hozzájuk. A csillag-magok tudják, mit tesznek. Õk tanítják a másik világokat.

Galaktikus erõk és az emberiség: közös õsök?

KÉRDEZÕ: A különbözõ típusú galaktikus erõk egy közös õstõl származnak, vagy mi külön faj vagyunk? Amikor különbözõ dimenzionális lényekkel találkozunk, hogyan kommunikálunk?

KIRAEL: Ezek a galaktikus energiák a testvéreitek. Mindannyian egy lénytõl, egy energiától származtok. Az omni-agy egy olyan erõhöz kapcsolódik, ami elválaszthatatlan egy bizonyos energiától. Ti vagytok az egyetlen emberi lények, akik szín-lények vagytok.

Meg tudjátok különböztetni a Plejádokról származókat, mert szívük fényesen ragyogóbb a testük többi részénél. Õk a szívükben ragyognak.

Az andromédaiak feje "ragyog". Van elvégzendõ munkájuk, ezért kell szeretned õket eléggé ahhoz, hogy hagyd õket útjukat megtenni. Az andromédaiak is tudnak a szívükben ragyogni, de õk mentalisták, így a fej-energiájuk sokkal szembetûnõbb.

Az Orionról származó energiák kozmikus fény-lények, akiknek sokszínû energiáik átáramolnak testeiken. Gyönyörûen ragyognak. Az Orion lényei meg tudják változtatni színeiket, melyek kígyózó energiák. Igazi szín-emberek lehetnek, árnyalat emberek [hue-man], mert minden színnel rendelkeznek.

Végtére, nem számít, hogyan néztek ki, mert mindannyian egy erõtõl, a Teremtõ Istentõl származtok. Egy útnak vagytok a részesei, és nem számít melyik bolygóról vagytok. Ugyanaz a Teremtõ erõ minden bolygón és csillagrendszerben.

A teljes létezésed hat százaléka van ebben a galaxisban, és 94 százalék van galaxison kívül. Ez a hat százalék a Teremtõ Erõ, és ezért van mindenkinek hasonló teste. Eltölthetsz 144.000 évet, és nem érsz egy lépéssel sem közelebb ahhoz, hogy megérintsd mindazt, ami ebben az Egy-Isten valóságban benne foglaltatik.

Barack Obama, a választás, agykapacitása, és a galaktikus tudás

KÉRDEZÕ: Tulajdonképpen hány szavazattal nyerte Obama a választást? Hány százaléknyi agyi kapacitással rendelkezik Barack Obama, McCain-nel összehasonlítva, és mit tud Obama a galaktikus energiákról?

KIRAEL: McCain azt hitte, hogy megnyeri ezt a választást, de soha nem járt ennek még a közelében sem. Azt mondták, hogy egymillió szavazattal veszített. Nos, ez több volt, mint 15 millió. McCain még mindig McCain. Agykapacitása 12 százalék, és egy centiméterrel sem nagyobb, mint amikor az egészet elkezdte. Obama a 42 százaléknyi agykapacitása már eleve nagyobb, mint McCain-é, és kiterjesztette útját egy százalékkal a választás óta.

folytatása a következõben

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hónapja - 16 éve 1 hónapja #2523 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: KIRAEL tanítása
folytatása az elõzõnek

Felkészülés a váltzásra



- Obamának megvolt az elképzelése arról, hogy milyen lesz útja, és most meg kell tanulnia valami mást. A megválasztását követõ nap elment Washington D.C.-be, és találkozott az elnökkel, és néhány emberrel az elnök munkatársai közül, akik elmondták Mr. Obama-nak az igazságot bizonyos eseményekrõl. Minden elnök átesik ezen. Mr. Obama besétált a szobába a 42 százaléknyi agykapacitását mûködtetve, és amikor végére értek a beszédnek, megváltozott attól, amit látott és hallott. Agykapacitása egy százalékkal megnõtt, 43 százalékra. Nem értheted, milyen hatalmas dolog is az, hogy szert tegyél egy százaléknyi agykapacitásra egyetlen nap alatt. Mr. Obama tud mindent, amit nektek nem volt szabad megtudnotok a Tudatosság Változásának megtörténtéig.

Megtudta, hogy John F. Kennedy elnököt az Egyesült Államok kormánya ölette meg. Azt is tudja, hogy az ikertornyokat kiégették, és ez nem oly módon történt, ahogy ti hiszitek. Mindent tud. Most õ egy "cinkos összeesküvõje" a másik 43 elnöknek, mert megkérték, hogy tartsa meg magának ezt a tudást. Nem hinném, hogy képes ezt megtenni. Remélhetõleg nem lesz erre képes. Hiszem, hogy mindenkinek elmondja, és ha ezt megteszi, "Mi az Emberek"-nek fel kell sorakoznunk az õ oldalán. Mondjátok el neki, hogy szeretitek, és véditek õt minden módon, ahogyan csak tudjátok. Imádkozzatok érte. Mindent, amit tudtok, tegyetek meg érte.

Ez nem a demokraták kontra republikánusok kérdése. Mr. Obama lesz az Egyesült Államok elnöke, és ha úgy kezelitek õt, ahogyan kéne, sikerrel jár. Higgy nekem, érdemes rá. 43 százaléknyi agykapacitásnál tart. Csupán hét százaléknyira van attól, hogy elérje a Változást.

Ismétlem. 42 százaléknyi agykapacitással lépett be az irodába, hogy beszéljen az akkori elnökkel, és 43 százalékkal távozott azok miatt a dolgok miatt, amit megtudott abban a szobában. Egy kis idõbe beletelik majd, hogy feldolgozzon mindent. Ezért nem látjátok most õt emberekkel beszélni. Próbálja megérteni azt, amit csak most tudott meg. Látta az ûrlényekrõl a fotókat, és találkozni is fog velük. Igen, ûrlények. Látta a fotókat róluk, ahogy találkoztak az elõzõ elnökökkel. Elképedt az egésztõl, és higgy nekem, nem fogja elfelejteni. Tudja, hogy tovább fogja adni ezt az információt, de nem most azonnal. Kicsit késõbb fog elõhozakodni ezekkel az ismeretekkel. Légy tisztában ezzel.

Mr. Obama tudja mit kell tennie. Most nem akarja elmondani nektek, hogy a szeptember 11. nem úgy történt, ahogy gondoljátok, vagy J.F.K. nem úgy halt meg, ahogyan gondoltátok, vagy hogy a kormány miért nem törõdött az emberekkel New Orleans-ban.

Elnökként, Mr. Obama nem retten vissza attól, amit meg kell tennie. A legelsõ alkalommal, amikor a titkos erõk azt mondják neki, hogy valamit meg fognak tenni gondolkodásmódjával ellentétesen, azt fogja mondani: "Tegyétek csak meg, és én elmondom mindenkinek, mit terveztek." Megteszi, mert egy hatalommal bíró lény. A déli emberek gondolkodnak azon, hogy rossz dolgokat tegyenek vele, ha ezt megengedik nekik, de ti nem engedhetitek meg nekik, hogy ezt megtegyék. Obama túlságosan fontos a társadalmatoknak. 43 százalék agykapacitáson, lehetséges, hogy jelenleg a leghatalmasabb lény a Föld síkján, és õ az elnökötök.

Megteheti útját anélkül, hogy kinyilvánítaná hõsiességét. Nem kell elmondania mindenkinek, hogy a földönkívüliek beszéltek az elnökökkel, és a többi és a többi, de ha a titkos erõk "megnyomják a gombját", és ha utána mennek, bezárja magát irodájába, és elmondja nektek, mi folyik itt, és rajtatok áll, hogy hisztek-e neki. Hinnetek kell neki.

Tudjátok, hogy a szeretetben van, abból, ahogyan beszél a családjáról, feleségérõl, honfitársairól, stb. Õ egy szeretetteljes erõ. Nem számít, hogy demokrata, vagy republikánus vagy. Ezeket a címkéket mindig is az elkülönülés eszközeként használták ezen a földi síkon.

Nem próbálom különlegessé tenni Mr. Obama-t. Õ különleges. Már tudjátok ezt. Amikor a választás után beszélt, nem használt súgógépet. Szívébõl beszélt. Õ már túljutott a saját Változásán. Belépett abba a bizonyos szobába, anélkül, hogy tudta volna mit fog hallani és látni. Most már tisztában van vele, és tudja, mit fog kezdeni ezekkel az értesülésekkel. Szóval támogassátok.

"Mi az Emberek"-nek aktívabbaknak kell lennetek abban, hogy a kormány részeivé váljatok. Ezt kell mondanotok "Nem!" amikor vezetõitek negatív dolgokat akarnak tenni. Amikor egy ország vezetõi bántani akarnak másokat, az Egyesült Államok "Mi az Emberei" ezt mondhatják: Ne tegyétek ezt. Nem megyünk oda, hogy bármit is tegyünk. Ha ezt megteszitek, ti tegyétek meg saját magatok. A teljes út. Mi az Emberek állásfoglalásáról szól. Obama-nak sokkal tisztábbnak és okosabbnak kell lennie most, mint a többieknek, hogy megvalósíthassa a változást, és szüksége lesz .Mi az Emberek támogatására, hogy ezt megtehesse.


Zárszó
Rengeteg mindent kell mondanom nektek, amit a nekem adott másfél órában nem tudtam elmondani. Az én szívembõl a ti szívetekbe, a szeretet / szerelem a válasz. Soha ne felejtsétek el ezt. Isten áldjon meg titeket és jó estét.


[1] A háromnapos sötétség arra vonatkozik, ami akkor következik be, amikor a Föld áthalad a fotonövön: a fényrészecskék összesûrûsödése miatt tûnik majd sötétnek. Ez alatt az idõ alatt mi alszunk, és utána fénnyel telítettek leszünk.
[2] "Fénnyel telít" egy szó, melyet Kirael mester alkotott. Azt jelenti, hogy több fényt viszel be testedbe.
[3] Igazság, Bizalom és Szenvedély a Tudatos Teremtés Tíz Alapelve közül az elsõ három. Lásd a korábbi lefordított cikkeket, vagy angol nyelven a www.kirael.com/ weboldalt.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #2766 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Kirael tanítása

Felemelkedés: Mi tart vissza?


(Kirael mester Kahu Fred Sterling közvetítésével,
univerzumitudatossag.blogspot.com/ )


KIRAEL: A felemelkedés most életetek részét képezi. Ez utatok tökéletessége, elvégzése, az alkímia végeredménye, a Szignál Sejt Gyógymód és a Tudatos Teremtés Tíz Alapelve. Éveket töltöttem el ebben a dimenzióban ismereteket hozva el nektek, melyek segítenek nektek a felemelkedés ezen útján. Most itt az ideje, hogy közelebbrõl megvizsgáljuk, mit jelent a felemelkedés, és ezzel mi jár együtt.

Mit vártok ettõl a bizonyos eseménytõl? Tudni akarjátok, mi visz el titeket a felemelkedéshez? Bátorságot követel, hogy feltegyétek nehéz kérdéseiteket, azon kérdéseiteket, melyek segíteni fognak nektek, hogy saját magatoknak határozzátok meg a válaszokat. Értitek, nem formálhatnátok meg a kérdést anélkül, hogy ne tudnátok a választ, és a felemelkedés adja meg majd nektek a hozzáférést megértéshez, tudatosságotokhoz.

A felemelkedés hathatós. A felemelkedési folyamattal együtt jár a fátylak "lehámozása", azért, hogy emlékezhessetek arra, hogy már rendelkeztek az összes válasszal minden kérdésetekre. Átjuttok ezen a Nagy Változáson, akár két évbe, öt évbe, vagy csupán öt napba telik. Életetek a ti kezetekben van. Tehát, ha van kérdésetek hozzám, kérdezzétek meg azokat tanácsadóitoktól - tanácsadóktól, angyaloktól, Elvenektõl, vagy más csodálatos fénylénytõl. Ezek az energiák hallani akarják azt, amit nekem kell mondanom, és a kérdések, melyeket átadnak nektek, a tökéletes válasz napvilágra kerülése érdekében tiszta és egyénre szabott. Azt mondjátok majd: "Ó, Istenem, honnan érkezett ez?"

Ebben a nyitóbeszédben, beszéltem sejt tudatosságotokhoz, mert hiszem, hogy a felemelkedés közelebb van, mint gondoljátok, és most tudatosságotok mélyebb részét akarom felébreszteni. Nem kell várnotok 2012-ig, vagy bármilyen más dátumig, hogy felemelkedjetek a negyedik fénybe. Tehát, tegyétek fel hathatós kérdéseiteket. Rendelkezem a válaszokkal, melyek segíteni fognak nektek, hogy megkapjátok saját válaszaitokat.

DOLGOZZATOK AZ ÚT TÖKÉLETESÍTÉSÉN, ELVÉGZÉSÉN


KÉRDÉS:
Hogyan határozzuk meg, mi tart vissza minket a felemelkedéstõl?

KIRAEL
: A legáltalánosabban, a felemelkedés utatok tökéletesítésérõl, elvégzésérõl szól, és arról, hogy megtegyétek az öt-vagy-ötven [útját]. Mit akarsz, hogy kijuss ebbõl az útból? Lehet, hogy Szignál Sejt Gyógymód, vagy Reiki, vagy más módozat tanára akarsz lenni. Bármit is akarsz tanítani, kérdezd meg magadtól, mit tettél idáig, hogy tökéletesítsd tanításod? Megteszed az öt-vagy-ötven útját? Gyakorlod az Alvás-állapot Programozást, a Mesteri befolyásolást, imádkozol, és alkalmazod a Tudatos Teremtés Alapelveit? Hajlandó vagy megtenni mindent saját lehetõségeiden belül, hogy elõidézd felemelkedésed életed minden területén?

Annak érdekében, hogy felismerd saját felemelkedésed, szert kell tenned önmagad tudatosságára, azáltal, hogy megteszed az öt-vagy-ötven útját, mely válasz mindenre, amit ebben a dimenziós utazásban teszel. Folytasd az elõre haladást, míg el nem jutsz oda, ahol akarsz lenni. Ha bírod a vágyat, meg fogod tenni az öt-vagy-ötven útját, és utad felragyog. Felemelkedésed egy lépéssel elõrébb lesz.

BESZÉLJETEK FELSÕBB ÉNETEKKEL


KÉRDÉS:
A felsõbb énemmel való beszéd segíteni fog felemelkedésemben, és honnan fogom tudni, mikor beszél hozzám felsõbb énem?

KIRAEL: A felsõbb éneddel történõ beszélgetés kiterjeszti önnön tudatosságod, és segít felemelkedésedben. Nem kell kinyúlnod az éteri [szövetbe] felsõbb éned megtalálása érdekében. Felsõbb éned jelen van energiamezõdben, és válaszolni fog, feltéve, hogy a megfelelõ kérdést teszed fel, azokat a kérdéseket, melyek felemelik utad. Felsõbb éned tudja, mi az életutad. Amikor megkérdezed felsõbb éned, ne éld bele magad a válaszba, mert valószínû, hogy azt a választ kapod, amire szükséged van, és nem azt, amit szeretnél.

Az egyik biztos módja annak, hogy tudd, vajon a felsõbb éneddel kerültél-e kapcsolatba az, hogy az automatikus írást alkalmazod. Amikor az automatikus írást gyakorlod, tudni fogod, ha felsõbb éned válaszol, mert nem az anyanyelveden [eredeti szövegben: angolul] fog válaszolni. Inkább gondolatokat küld elmédbe, elméd öt, esetleg tíz, vagy húsz százalékába. Amikor anyanyelveden kérdezed felsõbb éned, felsõbb éned elmegy helyi agyadba, utána összekapcsolódik omni-agyaddal. Amikor megtanulsz hatékonyan kommunikálni felsõbb éneddel, felsõbb éned teljes büszkeségével és erejével fogod megtenni ezt az utat.

Amikor felsõbb éneddel dolgozol, és követed útmutatásait, világod oly módon változik meg, melyre sosem számítottál. Csupán emlékezz erre: sose kérkedj azzal, mit teszel. Ha kérkedsz, felsõbb éned nem fog válaszolni legközelebb, amikor hívod. Nem akar hencegni arról, amit teszel. Ez a lecke terved része.

Felsõbb éned segíteni akar neked, azonban, ha nem fogadod fel, saját útját fogja járni. Azt fogja tenni, amit õ akar. Lehet, hogy a negyedik dimenzióba, vagy más birodalmakba utazik. A felsõbb én a legvadabb elvárásaidat is meghaladóan korlátlan és hathatós.

Ha fel akarod hívni felsõbb éned figyelmét, kommunikálj vele. Juss ki a helyi agyból. Ebben a dimenzióban helyi agyadból mûködsz, és ez az egyetlen dolog, ami visszatart a felemelkedéstõl. Beszélj felsõbb éneddel a felemelkedési folyamat részeként, azonban emlékezz, hogy felsõbb éned csupán akkor válaszol, ha olyan kérdést teszel fel neki, ami felemeli utad, és ha hajlandó vagy megtenni az öt-vagy-ötven útját.

KÉRDÉS: Azt mondod, hogy rendelkeznünk kellene saját bölcsességünkkel? Elvégre, azt mondtad elõtte, hogy mi vagyunk felsõbb énünk.

KIRAEL: Rendelkezni bölcsességetekkel egy kicsit túlságosan harmadik dimenziós. Nem kell rendelkeznetek saját bölcsességetekkel. Birtokolni saját bölcsességeteket olyan lenne, mintha behelyeznétek azt egy üvegkorsóba megóvás céljából. Mire jó ez? Csupán fogadd el bölcsességed, ahogy gyarapodik minden nap minden percében, és légy hajlandó megosztani ezt másokkal.

TUDJÁTOK, MIT AKARTOK

KÉRDÉS:
Mi a következõ kritikus lépés számomra, ami a felemelkedésem illeti?

KIRAEL: A tétovázás az egyetlen dolog, ami visszatart téged felemelkedésed felismerésétõl. Tedd le a lábad, és juss el a következõ lépéshez. Jóllehet, mielõtt megteszed a következõ lépést, el kell határoznod, mit akarsz. Azt kéred tõlem, mondjam meg neked, minek kellene a következõ lépésednek lennie, azonban én nem mondhatom el neked, míg nem tudod, mit akarsz. Senki sem mondhatja el neked, mi lesz a következõ lépésed, ha nem tudod, mit akarsz.

Itt a bökkenõ: Amikor tudod, mit akarsz, nem kell megkérdezned tõlem, minek kellene a következõ lépésednek lennie. Tudni fogod, mert dolgozhatsz felsõbb éneddel. Tudja, mirõl szól életutad. Ha tudni akarod, mi legyen a következõ lépésed, tudni fogod azt a kérdést, melyet fel kell tenned magadnak, és utána megkapod a választ. Más szavakkal, tanácskozz felsõbb éneddel. Mindig veled van.

Ha nem akarod megkérdezni felsõbb éned, én segíteni fogok neked, azonban elõször hozzám kell eljutnod. Én nem vagyok olyan közel hozzád, mint felsõbb éned. Emlékezz, ha nem tudod, mit akarsz, én nem segíthetek neked. Tehát, tudd, mit akarsz. Egész nap tudok neked segíteni, amikor tudod, mit akarsz. Amikor nem tudod, mit akarsz, menj el a tengerpartra [Hawaiin], ülj le a szerelemben / szeretetben és fényben, és határozd el, mit akarsz. Ha igazán akarod, számodra már tökéletesen le lesz fektetetve.

Egy rákos fiatal férfi látogatott meg. Azt mondta: "Valamit akarok tenni, és szeretném, ha segítenél nekem haladni."Amikor megkérdeztem õt, mi a terve, azt válaszolta: "nem tudom". Nem tudta, mit akar tenni. Saját maga miatt kellett volna tudnia, mi viszi õt elõre. Neked is tudnod kell, mit akarsz, és utána el fogom mondani, mit tehetsz az itt és az ott között, azonban meg kell tenned az utat, az öt-vagy-ötven útját.

Sokan közületek mindennel rendelkeztek, azonban nem tudják, merre mennek, vagy mit akarnak. Amikor tudjátok, mit akartok, és elég mélyen akarjátok, utatokba fog kerülni. Ha író akarsz lenni, tudd, mirõl akarsz írni. Ne aggódj mûved kiadása miatt, csupán írj. Megszerezheted azt, amit akarsz, azonban meg kell határoznod, mit akarsz. A felemelkedési folyamatod része, hogy tudd, mit akarsz.

AZ EGO ÚJRA PROGRAMOZÁSA

KÉRDÉS: Kérlek, beszélj az ego újra programozásáról, a tudatalatti és öntudat összekapcsolásáról, hogy elérjük a felemelkedést, vagy elérjük az öntudatot.

KIRAEL: Az ego egy harmadik dimenziós fátyol rendszer, melyet arra terveztek, hogy igaz természetetektõl távol tartson. Az ego nem egy rossz dolog. Inkább, ez az, amire szükségetek van ezen harmadik dimenziós utazás megtételére. A felemelkedési folyamatban újra programozhatjátok az egot, azáltal, hogy tudatosságotok kiterjesztésére tervezett viselkedést elkezditek, az egot kivonva az útból. Ha 21 napig megváltoztatjátok viselkedéseteket, ha ezen idõtartam alatt példát [precedenst] alkottok, és tökéletesítitek azt, egy új szokást alkottok meg a tudatosság más szintjein.

Tested kilencvenöt százaléka mûködik aszerint, amit én tudatalatti magatartásnak hívok. A tudatalatti alatt azt értem, hogy anélkül cselekedtek, hogy elgondolkodnátok viselkedéseteken. Más szavakkal, a viselkedés automatikus, egy reflex, vagy egy szokás. Például, egy olyan cselekedet, mint a pislogás, a tudatalatti elme eredménye. Mielõtt pislognátok, nem kell azt gondolnotok: "most pislogni fogok". Automatikusan teszitek, gondolkodás nélkül. Ha feldobtok egy labdát a levegõbe, feltételezitek, hogy visszaesik. Nem kell gondolkodnotok azon, hogy vajon vissza fog esni, vagy sem, mert tudatalattitokba beprogramozott, hogy a labda nem tud ellenállni a gravitációnak. Legtöbbetek ebben a tudatalatti állapotban élitek életeteket.

Az öntudatos elme csupán öt százalékban aktív életetekben. Az öntudat alatt azon részeteket értem, amely elmétekkel tudatosan teremt. Bármely adott napon elmétek ezen részének csupán öt százalékát használjátok. Nem agyatok erejérõl beszélek. Nem elmétek hatalmáról beszélek, hogy gondolattal teremtsetek. Megtehetitek ezt a harmadik dimenziós utazást elmétek hatalmának csupán öt százalékával. Jóllehet, amikor elértek ehhez a felemelkedési folyamathoz, elmétek hatalma kiterjeszkedik legvadabb álmaitokat is meghaladóan. Az az emberi lény, aki elme hatalmának tíz százalékán dolgozik, hogy alkosson, szinte bármit megtehet. Tehát, képzeljétek el hatalmatokat, ha napi szinten, tudatosan használjátok elmétek tizenöt, húsz, harminc, vagy ennél nagyobb százalékát.

ELMÉTEK MEGSZABADÍTÁSA AZ "AKNÁKTÓL"


A szégyenkezés része ennek a kettõsség-dimenziónak. Mégis, ha ezt a mozgató erõt meg akarjátok változtatni, változtassátok meg ezt tudatos elmétekben, utána tápláljátok be ezt tudatalatti elmétekbe. Minden alkalommal, amikor öntudatosan behatoltok tudatalatti elmétekbe, ez az egész szervezetetekre hatással van oly módon, melyet nem érthettek meg. Az öntudat elmétekbõl eltávolíthatja ezt az aknát. Az öntudat útja magával vonja az ego kiszorítását az útból, a tudatalatti és az öntudatos elme összekapcsolódását, a tudatosság egy új szintjére eljuttatva az elmét. Az öntudat túlhalad az egon, a tudatalattin és az öntudaton, és a kiterjesztett tudatosság birodalmába juttat el titeket, ahol a tanácsadás van jelen. Ennélfogva, egy kérdés feltételekor az öntudat alkotja meg az öntudatot a válaszban, akár önmagadnak, vagy egy olyan energiának tetted fel kérdésed, mint én. Amikor helyesen teszel fel egy kérdést, annak a teljességében válaszolom meg, amit én tudok, és te aratod le az elõnyöket.

Amikor tudomást szerzel a tudatosság más szintjeirõl, mélyebb szándékkal fogsz pislogni, és meg fogod érteni, hogy egy egyszerû pislogás megváltoztathatja a szél mintázatát a világmindenségben, csakúgy, mint egy pillangó szárnycsapkodása is. Korrigálni fogsz ahol szükséges. Ha túl gyorsan, vagy túl lassan pislogsz, tudatosan korrigálod. Amikor egy mélyebb szinten vagy tudatában világoddal, elkötelezettebbé válsz, és finomabbá válnak igazításaid. Megtudsz valamit, és többet akarsz majd belõle, míg meg nem leled a tudatosság egyre magasabb szintjeit. Ez a kulcs.

Tehát, ezt az egy fogalmat tudd: Mindent megkérdezhetsz önvalód egy mélyebb szintjén, azért, hogy a kérdés energiája bejusson testedbe, és onnan kijusson a tudatosság egy másik szintjére. Ez az öntudat útja, mely a kibontakozó felemelkedésedhez vezet. Rendelkezel azzal a joggal, hogy a tudatosság magasabb szintjeire juss el, hogy csatlakozz erre a "megcsapolatlan" birodalomra, hogy érezd és megértsd azt. Minden alkalommal, mikor kérdést teszel fel magadnak, egy lehetõséget alkotsz meg, hogy megcsapold a tudatosság kiaknázatlan birodalmát. Nem arról beszélek, hogy önmagadtól világias kérdéseket tégy fel, mint "Meg fogom kapni a munkát, vagy lesz pénzem?". Olyan kérdésekrõl beszélek, melyek kihívást jelentenek valóságodnak, melyek önvalód részétõl érkeznek - mely részed nem részese ennek a harmadik dimenziós utazásnak.

A harmadik dimenziós élményben nem kapsz sok lehetõséget, hogy kiterjeszd tudatosságod. Túlságosan elmerülsz a félelembõl a szeretetbe / szerelembe irányuló utazásban. Folyamatosan keresgélsz anélkül, hogy megtalálnád valaha is azt a szeretetet / szerelmet, melyet kutatsz. A trükk az, hogy ne keresd a szeretetet / szerelmet, hanem engedd el a félelmet. Amikor ezt megteszed, megleled, hogy a szeretet / szerelem mindig is ott volt. Természetesen, nem számít, milyen mélyen hatolsz bele a szeretetbe, mindig lesz további megtenni való utazás, mert kiterjedésében a szeretetnek / szerelemnek nincs vége. A szerelemben / szeretetben található meg az összes válasz.

ÉRZELMI FELKÉSZÜLÉS A FELEMELKEDÉSRE

KÉRDÉS
: A tolerancia jó módja annak, hogy a felemelkedést hagyjuk megtörténni?

KIRAEL: Toleránsnak lenni felemelkedési folyamatotok lényegi része. Ha igazán toleránsak vagytok, minden ítélkezéstõl megszabadultok. Gyakorolhatod toleranciád azáltal, hogy egyeztetsz felsõbb éneddel, mielõtt beszélnél valakihez, vagy hatnál valakire. Amikor fontolgatod, hogy valakivel beszélj, kérdezd meg felsõbb éned: "Mit képes ez a személy kezelni?" A felsõbb éned tudja, mit képes kezelni a másik ember, és meg fogja mondani neked ott, a helyszínen. Elsõ alkalommal, amikor beszélsz valakivel, lehet, hogy egy kissé hátrálnod kell, és egy kicsit szelídebbnek, nyugodtabbnak kell lenned, mint máskülönben lennél. Természetesen, nem számít, milyen szelídnek érzed, sose szalaszd el alapelveid. Mindig mérlegelj.

KÉRDÉS:
Ahogy felemelkedünk, egy harcos erejével nemesítjük érzékenységünket és szenvedélyünket?

KIRAEL: Az érzékenység és szenvedély a harcos erejének részét képezi. A fény világában a harcos nem az, aki lándzsát hajít, íjat feszít, vagy fegyvert süt el. A fényharcos tudja, hogy a szeretettel / szerelemmel és a fénnyel nyerheti meg a háborút. Emlékeztet tieteket, hogy célotok elérhetõ ellenállás, düh, vagy negativitás nélkül.

A fény harcosa beszél, és utána vár a másik személy válaszára, és utána ismét beszél. Folytatni fogja a beszédet, míg a béke létre nem jön kettõjük között, míg útjaik ki nem simulnak. Ha a fény harcosa akarsz lenni, vedd le ujjad a ravaszról. Tedd félre azt az éles kést. Légy igaz önvalód. Csupán a Szeretet / Szerelem és Fény az a két dolog, mely eljuttat téged oda, ahová el akarsz érni. A Szerelem / Szeretet a Fény, és a Fény a Szer-elem / Szeretet.

Ti mindannyian a lelkiség harcosai vagytok, azonban nem kell senkivel harcolnotok. Csupán a szerelemben és a fényben kell megtennetek utatokat. Tehát, lépjetek egyet, utána még egyet, és még egyet, míg el nem éritek a beteljesedést, míg mindenki fel nem ismeri önmaga felemelkedését.

ÉLÕ FELEMELKEDÉS A MOSTBAN

KÉRDÉS: Beszélnél arról, hogy munkánk és a pénz hajszolása hogyan tart vissza minket saját felemelkedésünktõl?

KIRAEL: A felemelkedés vonatkozik életutatok minden részére, és ebben benne foglaltatik az, amit teszel, hogy pénzt keress. Ha fel akarsz emelkedni, és mesterségedben tovább akarsz haladni, különbséget kell tenned az állás és a karrier között. Amikor van munkád, ugyanazt a dolgot teszed minden nap. Ha karriered van, minden napod nagyobb kihívást jelent számodra, mint az elõzõ nap, mert mindig elõrébb haladsz munkádban. Ha karriered olyan érzés, mint egy állás, mert nem jelent kihívást számodra minden nap, ez azt jelenti, hogy azáltal viszonyulsz munkádhoz, hogy elmész a múltba – más szavakkal, bal agyad azt mondja, hogy te már ezt egyszer elõtte megtetted, és ez nem mûködött, és ezért nem akarod ezt újra megtenni - vagy elmegy a jövõbe, mely még nem is létezik.

A felemelkedés arról szól, hogy mi történik a Mostban. Ha van karriered, mely igazából egy másik szó egy olyan munkára, mely kihívást jelent számodra, melyért szenvedélyt érzel, a Mostban maradsz, mert imádni fogod munkád olyannyira, hogy hajlandó lennél a hét minden napján, a nap 24 órájában ott lenni. A karriered egy út életutadon.

Mindnyájan elmétekben egy karrierrel érkeztetek el erre az utazásra - valamivel, mely motiválna titeket, hogy ne hagyjátok abba azt, hogy még " többre" tegyetek szert. Tehát, ha gondjaid vannak a munkában az elõrejutással, ez azért van, mert nem változtattad karrierré. Ha lenne karriered, tudnád, mi lenne a következõ lépés, és jobban összpontosítanál utadra, mint a pénzre. Karrierrel bírni egy egyszerû esete annak, hogy munkádra úgy gondolj, mint egy ösvényre, mely elvezet valami nagyobbhoz ugyanazon a területen. Ha tudod, mi a karriered, egyre feljebb és feljebb juthatsz.

Ego éned mozdítsd el, és engedd meg felsõbb énednek, hogy elõre haladjon utadon, hogy kalauzoljon téged karrieredben. Eljöttél erre az útra, ahol mindenkinek van legalább egy, illetve lehetõség szerint három karrierje, melyet kidolgozhat. Azt mondom, hogy lehetõség szerint három karrier, mert ez a harmadik dimenzió, ahol a három számmisztikája a gyújtópont. Tehát, még ha esetleg van is egy állásod húsz éven keresztül, lehet, hogy még nem volt meg az elsõ karriered.

A te esetedben, már volt egy pár karriered utadon, és egy másik érkezik, mely nagy hatalommal bír, valamint fénnyel és szeretettel telített. Karriered éppen elõtted van. Engedd el a múltat, és mozdulj elõre. A következõ karriered rád vár.

Most térjünk rá a pénzre. A pénz az, amit alkalmaztok, hogy bevonjátok magatokat ebbe a dimenzióba, azonban lényegtelen a felemelkedési folyamatban. Fontos számotokra, mert így méritek meg a sikert, és ez az, amit használtok ideát számláitok kifizetésére, étkezésetekre, ruházkodásotokra, stb. Közületek nem sokan teremtik elõ azt a pénzt, amit akarnak, azonban bármit tesztek, az, amivel meg vagytok elégedve; máskülönben többre tennétek szert. A pénz egy csapásra eltûnhet, és még mindig itt lesztek, hogy megtegyétek utatokat. Tehát, ne összpontosítsatok oly nagyon a pénzre. Inkább, összpontosítsatok arra, amit akartok, illetve arra, hogyan érhetitek el azt a legtökéletesebb módon; utána legyetek hajlandóak megtenni az öt-vagy-ötven [útját]. A pénz cselekedeteitek természetes következményeként fog érkezni.

A VÁLTOZÁS GYEREKEK ÉS PORTÁL DOLGOZÓK

KÉRDÉS:
Milyen szerepet játszanak a Változás gyerekek a felemelkedési folyamatban?

KIRAEL: Szeretem azt mondani, hogy minden gyerek hét éves kor alatt Változás gyermek. Mások osztályozták õket kristály és indigó gyermekekként, néhányan közülük az 1980-as években, és korábban születtek, és néhányan most születnek. Azokra a gyerekekre összpontosítok, akik most érkeznek. Ezek a gyermekek sokkal kevésbé fátyolozottak, mint ti, és készen állnak a felemelkedésre, így fáradtak, és egy kicsit mérgesek rátok most, mert látják, hogy a világ nem áll készen számukra.

Az egy, két évesek már összeillesztik szavaikat, hogy kimondják: - nem akarom ezt tenni, ha ez az, amit nyújtasz nekem. Ez nem az, amiért eljöttem ide megtenni. Tudom, hogy Kirael, Kryon, Gaia és minden más fénylény odaát vannak, azonban nem hallom õket, mert anyukám és apukám nem figyel ezekre az energiákra. - Ne álljatok ezeknek a gyerekeknek az útjába. Ne várjátok el tõlük, hogy megtegyék az utat számotokra. Tegyétek meg azt az életutat, melyet meg kell tennetek, és õk ott lesznek, hogy támogassanak titeket, hogy elvigyenek titeket erre az útra. Át fognak ölelni titeket hálával teli nagyrabecsülésben.

KÉRDÉS:
Tisztáznád, hogy a felemelkedést követõen a külsõ portál dolgozók fogják megtisztítani a Földet?

KIRAEL: A külsõ portál dolgozók fogják a félelem bármilyen maradványát feltakarítani, mielõtt a következõ dimenzióba értek. Más szavakkal, ez az energia "takarítás" megtörténik, mire odaértek. A tisztítás a fátyol másik oldaláról érkezik majd, és itt lesznek a külsõ portál munkások. A galaktikus erõk szintén utatok részét fogják képezni, viszont nektek kell feltakarítanotok az út rátok esõ részét azáltal, hogy cselekvõen folytatjátok felemelkedési folyamatotokat.

A NAPKITÖRÉSEK AJÁNDÉKA


KÉRDÉS:
Július hetedikén a napkitörések szemmel láthatóak voltak, és változás történt az energiában. Megmagyaráznád ezt a változást?

KIRAEL: A fény látatlan erõiben mi küldtük el a kitöréseket, mert tudtuk, hogy készen álltok rájuk. Ezek a bizonyos napkitörések hosszú ideje a legkiterjedtebbek voltak, az általunk küldöttek közül. Áthatoltak az egész Föld síkján, és felmelegítették testeiteket a szerelem fényével. Felidézték a szerelemhez kötõdõ melegség érzését. Tehát most közelebb vagytok a szerelemhez / szeretethez, mint a napkitörések elõtt. Nem véletlen, hogy a kitöréseket július hetedikén bocsátották ki. Ez a hetedik hónap hetedik napja. Hét meg hét a lemuriai számmisztikában tizennéggyel egyenlõ, ami öt [1+4=5], és az öt összességében a szerelemrõl / szeretetrõl szól. Szív csakrátok egy jó centiméternyit növekedett az ezen kitörésekbõl származó melegség következtében.

A Földön mindenkire hatottak ezek a napkitörések, nem számított, hol voltatok, még ha a föld alatt voltatok is. A napkitörések által kibocsátott melegség találkozott az összes negativitással világotokban. Mégis, nem mindenki jól tapasztalta meg az energiát. Néhányan negatívan élték ezt meg, lehet, hogy néhány esetben rosszul, mert néhányatok akkor nem volt kiegyensúlyozott.

Ha a dolgok világotokban nem mennek olyan jól, ne aggódjatok, mert minden tökéletesedik, hála a legutóbbi napkitöréseknek. Egy napba tellett ezeknek a kitöréseknek a kibocsátása, és a fény abszolút tökéletességében történtek. A kitöréseket nektek szánták az emberi világban. Értsétek meg õket és szeressétek õket.

ZÁRSZÓ


A felemelkedés utatok elvégzésérõl szól, a szerelem / szeretet és fény teljes sajátosságához [zamatához] hozva titeket. Ez jelenti azt, hogy utatok minden területe felemelkedni készül - melyben benne van munkátok, kapcsolataitok, minden. Legyetek a szeretetben / szerelemben, és tegyétek az öt-vagy-ötven útját, és biztosak lehettek, hogy felemelkedésetek láthatóvá válik és megvalósul, mely igazából annak az igazsága, akik vagytok. Én is tanulom az igazságot, csakúgy, mint ti. Minden, amit ma mondtam, az én igazságom, ahogyan én értem meg az igazságot. Oly sokat tanultam dimenziótokról azóta, mióta eljöttem ide. Azt hittem, gyerekjáték lesz, azonban karrierré vált, és imádom a karrierem.
Isten áldjon meg titeket, és jó estét.
(forrás:http://felemelkedes.forumx.hu/viewtopic.php?t=15&postdays=0&postorder=desc&start=200&mforum=felemelkedes

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.565 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24