Kedves Szabi !
Örömmel olvastam a fórumban, hogy a mindennapi életedben lévõ problémáidat elénk tártad, hogy ezzel példát mutass azoknak, akik nem merik az életükben felmerülõ problémákat másoknak elmondani, mert azt hiszik, hogy az nem tartozik másra.
Nagyon nagy tévedés, mert az emberek a földön össze vannak kapcsolva egymással a feladataik által, és ha magukba zárják az élet problémáit, akkor a lehetõségeket is elzárják maguktól, hogy segítséget kapjanak (és adjanak). Itt nem csak a fórumra gondolok, hanem a mindennapi életben (munkahelyen, családban, közösségekben) történõ "bezártságra", amikor az emberek maguk akarják megoldani, az életük feladatait, pedig az Isten állandóan küldi a segítséget embertársainkon keresztül, csak legyünk figyelmesek.
Kedves Szabi nagyon örülök neki, hogy a weblapomon lévõ írásaimat olvastad és a lelkedben megnyugvást, békességet nyújtott a számodra, mert ezzel felfigyeltél a lelkedben a belsõ segítségre, amit az Isten küld mindannyiunk számára. Hidd el én sem tudom, hogy miért, de folyamatosan érzem, hogy milyen témákat nyissak a fórumon, hogy valakinek ezzel tudjak segíteni. Számomra ebben van az Isteni segítség, hogy felfigyelek arra, amit az Isten akar általam közölni, azokkal, akiknek erre szüksége van.
A családi problémáid megoldását pedig bízd az Isteni gondviselésre, mert mi emberek úgy sem tudunk magunktól olyan jó döntéseket hozni, aminek a gyümölcsei is valóban az Isten akarata szerint való.
Történnek az életünkben megmagyarázhatatlan események, aminek nem tudjuk az okát, hogy miért van, de az Isten sohasem rak ránk olyan terhet, amit nem érdemelünk meg, vagyis az események okát (karma) valamikori negatív cselekedeteinkkel teremtettük meg, vagy ebben az életünkben, vagy elõzõ életeinkben.
Bízz az Isteni gondviselésben!
Az én részemrõl ennyit szerettem volna neked segíteni, de lehet, hogy a fórum olvasók között lesz, aki tud neked még többet is segíteni.
Ezért van ez a fórum, hogy együtt tanuljunk és segítsünk egymásnak.
Szeretettel: Margit
--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.