header ok

Szellemtan

"Magyarsággal is kapcsolatos" szellemtani közlemények

Több
16 éve 5 hónapja - 16 éve 5 hónapja #2294 Írta: Margit
.

A MAGYAR VALLÁS HÉTPARANCSOLATA



1. Él a Magyarok Istene; rajta kívül más istened nem lehet!
2. Isten temploma a te szíved; tarts távol tõle minden gonosz gondolatot, nehogy beszennyezd!
3. Istennek célja van veled; úgy élj, hogy az isteni rendelést betölthessed!
4. Tökéletesedj testben, lélekben és szellemben!
5. Szeresd embertársad, ha lehet; bocsáss meg neki, ha õszintén megbánta ellened elkövetett bûnét; ellenségedtõl védd meg magad!
6. Minden magyar a testvéred: szeresd testvéreidet mindenek fölött!
7. Atyáid emlékét és hagyományait tiszteld, róluk megemlékezz; örökítsd át azokat gyermekidre is!
(forrás:mindenkilapja-hu)





--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 5 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 5 hónapja - 16 éve 5 hónapja #2303 Írta: Margit
Jézus a Magyarokhoz

Édesanyám népe! Hozzátok szólok, mert itt az ideje, hogy tudjátok kik vagytok! Az Õserõ népe, Isten gyermekei, kikben az isteni tudás gyökerezik. A Teremtés hajnalán mind együtt születtetek, s részt vettetek abban, hogy itt lehessetek. Feladatotok oly hatalmas, hogy Atyátok - a Fénnyel bízta rátok! Belétek ültette lelketek gyökerét, mely az isteni tudásból szívja erejét, mely összekapcsolódik az isteni Fénnyel, és ez a Tudás tiétek egészen. Bennetek van a Fény, hogy rácsatlakozhassatok Atyátok Igazságára - s azt lehozzátok. Mert ti vagytok a Fény a Földön és az Égben, ti vagytok a híd, az összekötõ láncszem.

De ti a láncokat csak magatokon látjátok! Megkötitek vele boldogságtok! Ezeket a láncokat magatokra tettétek és szorítjátok egyre, sanyargatva lelketek. Ezáltal Igaz Népetek- lássátok- reá e lánc nem való, hanem mindaz mit hisztek és az évezredek sajnálata, bánata és szenvedése, mind benne van, s eltakarja szemetek elõl a Fényt és a sötétség láncát vonja népetek köré.

Édesanyám népe! Szívemnek kedves gyermekek! Ébredjetek, s lássátok szabadságotok bennetek! Ezek a láncok, mik szorítanak - csak kívül vannak - illúziókból fontátok magatoknak. Minden szenvedés és könnycsepp, mit ejtettetek, minden véres veríték, mivel szenvedtetek, egy-egy láncszem, mit magatok köré raktatok, s az évezredek során megszoktatok. De most, itt az idõ, hogy ez a lánc ne rabiga legyen, hanem összekötõ a Fény s Köztetek. Hogy ez a láncszem Atyátok között s köztetek az igaz Megváltás hídja legyen. Ezért most ébredjen Szent Magyar Szívetek és minden fénytudás bennetek! Érezzétek, az Õserõ népe, az összefogás szent egysége jött el! A láncok a Fénnyel mind szétbomlanak, erõtöknek ellen nem állhatnak. Hát ne sanyargassátok magatokat tovább, hanem álljatok föl, s görnyedt testetek egyenesítsétek ki! Nem húzza már le néktek semmi! Mert a Fény, ahová emelkedtek, mi otthonotok néktek. Álljatok ki egyenes gerinccel és igaz hittel, és ÉN krisztusi erõmmel emellek bennetek, s összekötlek azzal, mi igaz HITETEK! Találjátok meg magatokban az Õserõt, mi szívetekben világlik - és elszakítjátok minden láncotokat máris - és az egyetlen fényláncszem, mi összeköt Atyátokkal bennetek - az lesz az Erõ Hídja, miért most itt van létetek.

Ébrednetek kell Õstudásnak Népe! Erõ gyermekei, Istennek Szent Fénye! Rajtatok át terjed az isteni hatalom, érezzétek, mert most mind megmutatom! Megmutatom erõtöket az Összefogásban, megmutatom erõtöket a Szent Imában. S ha mind együtt szóltok, hívtok Engem, Szent Fényem beborít és Egységben lesztek!

Édesanyám népe! Õserõ gyermekei! A Teremtés Szent Erõi! Most kérlek bennetek, hogy magatokba nézzetek, s ott a Fényt lássátok - és Istent bennetek! Onnan hívjátok elõ õsi erõtöket, legyen újra dicsfényben népetek! Ébredjetek!

Az Õstudás birtokosai ti vagytok, gyermekek! Nektek kell szétárasztani e Szent Tudatot itt lent. Mert belétek van kódolva a Teremtéstõl fogva. Mert Atyátok bizalommal rátok ruházta. Ez az Õstudás és Õserõ, mi bennetek fénylik, felébreszti szíveteknek teljes egységét: minden Magyar egyként dobban a Teremtõ Szívben, hogy árassza a Fényt a sötétségben. Ezért vegyétek észre végre gyermekek, hogy feladatotok mily hatalmas bennetek. Kapcsolódjatok õsforrásotokhoz, az isteni Fényhez - mi megadatott néktek a Teremtésben. A Teremtés hajnalán, mikor felvirágoztatok, minden tudást és erõt megkaptatok. Magatokban hordozzátok, mert el nem veszíthetitek, csak tárjátok fel újra, mi Igaz Szívetek! Legyen újra fénylõ bennetek Istennek Ereje, hogy kiterjeszthessétek az Egységet és emelhessétek véle Szent Földet az Égbe.

Tegyétek dolgotok, és áldás van rajtatok! A Fény Gyermekei mindig ti vagytok!
Ámen
(forrás.kristálycsakra.hu)





--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 16 éve 5 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
16 éve 4 hete #2593 Írta: Margit
Magyar korona - video




--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
16 éve 1 hete - 15 éve 6 hónapja #2656 Írta: Margit
A Magyar Nemzet Hét parancsolata - Vass Albert





A Magyar Nemzet hét parancsolata

Az Úristen kegyelmébõl azonban nincsen veszedelem a megmaradás lehetõsége nélkül. Ha fölismerjük a veszedelmet, és él bennünk az akarat, hogy segítsünk magunkon, az Úr is velünk lesz! S ha már egyebet vénségemnél fogva nem is tehetek: szavakba foglalhatom a törvényt, mely részben minden nemzetre egyformán vonatkozik, de különösképpen a magyarra. És elnevezhetem ezt a törvényt A MAGYAR NEMZET HÉT PARANCSOLATÁNAK:


1. Tiszteld és szeresd a te Uradat, Istenedet, teljes szívedbõl, minden erõdbõl, és rajta kívül más istened ne legyen. Bálványt ne imádj! A pénz mindössze eszköz, nem istenség. Érdekimádat, ön-imádat hamis utakra vezet embert és nemzetet egyaránt.

2. Magyar mivoltodat, az Úr legszebb ajándékát, meg ne tagadd soha! Õrizd, ápold, add át fiaidnak, mert csak addig marad rajtatok az Úr szeme, míg e nemzethez hívek maradtok. Ki nemzetét elhagyja: az Urat tagadja meg, s elvész nyom nélkül a népek tengerében.

3. De ne gyûlöld azt, aki más nemzethez tartozik. A gyûlölet méreg, mely megmérgezi az elmét, és gyûlöletet terem. Rokonod minden isten-fia ember, bármely nyelvet beszéljen is.

4. Szeress minden magyart, mert testvéred Õ: nemzeted fia. Segítsd és támogasd, mert közös hazát adott nektek az Úr. Ki testvére ellen fordul, vagy megcsalja azt: önmagát rövidíti meg ezzel, saját nemzetét gyöngíti, s az Úr parancsa ellen vétkezik. Ki széthúzás magját veti el: romlást arat.

5. Ki bántja a magyart: téged is üt. Nemzeted jussát, igazát védeni kötelességed. Csak úgy lesztek erõsek, ha megvéditek egymást. Bárki magyar vesztesége a te veszteséged is.

6. Légy becsületes, tisztességes és igaz! Ezek azok az emberi értékek, melyeken nemzeteknek, országoknak épülniök kell. Hamis szó, hamis cselekedet ingoványba vezet. Aki csalásra épít: nyakát töri. A felelõtlen ember homokra épít, amit elfúj a szél, és elmos az esõ. A becsületesség olyan, mint a sziklakõ: kemény és maradandó. Bár úgy tûnik ma, mintha csak a hamisak, gazok és gonoszok számára gyümölcsözne az élet; ne irigyeld õket! Összeomlik alattuk a csalásra épült világ. A jövendõ az igazaké. Haladj csak bátran a becsület és tisztesség útján, a jövendõ az igazakkal van.

7. Legyetek bátrak és hûségesek egymáshoz és a magyar nemzethez, mert az Úr szereti a bátrakat és a hûségeseket, s megsegíti azokat, akik az igazság útjai járnak.

Õrizzétek szívetekben ezeket a parancsolatokat, s meglássátok: az Úr veletek lesz!
(1993. május)
(Vass Albert)
(forrás:netlog. Feketéné Lendvai Katalin)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #3072 Írta: Margit
.



KRYON ÜZENETE A MAGYAROKNAK
2011.02.24.

Lee Carroll - aki eredetileg hangmérnök - egy amerikai médium, író és elõadó, egy Kryonnak nevezett entitás üzeneteit kezdte el közvetíteni 1989-ben, egy felsõbb dimenzióból. Úgy írja le Kryont, mint egy szeretõ angyali entitást, aki a Forrásból származik. Egy a Földre "szakosodott" csoport energiáját képviseli, az otthon energiáját. Kryon Itt van a Földdel "a kezdetektõl fogva" és ugyanahhoz a családhoz tartozik mint Mihály Arkangyal. Az információk melyeket közzétesz nyomtatásban és online, azt a célt szolgálja, hogy segítsen az embereknek felemelkedni egy magasabb rezgésszintre.

Az õ magyaroknak szóló üzenetét olvashatjátok az alábbiakban:
Aki jelen inkarnációjában magyarnak anyanyelvûnek született, s beszéli még ezt a nyelvet, él bárhol a Földön, számukra szól ez az információ.
Egy picit vissza kell mennünk az idõben. Mint mindannyian tudjátok az Atlantiszi idõszak legvégén a Föld s rajta az emberiség energetikailag egy alacsonyabb rezgésszintre került, mint ahogyan addig éltetek ezen a bolygón. Ez teljes egészében azt jelentette, hogy a Föld kikerült a Teremtõ mágneses tudatmezejébõl, egy alacsonyabb frekvenciájú helyet foglalt el az univerzumban.
Ezáltal elvesztette az emberiség a kapcsolatát a Teremtõvel. Ezért éreztétek magatokat végtelenül egyedül, végtelenül magányosnak, s ezt idõvel tudatotok bezárulása is követte. Felvettetek egy sûrû, a mostaninak megfelelõ fizikai burkot. Ebben az állapotban megkérdõjelezõdött a bolygó helyzete és jövõje.
S ekkor olyasmi történt, ami az egész Univerzumban egyetlen egyszer történt meg csupán. Nem kozmikus szülõk által teremtetten, hanem az Isteni tudatmezõ saját energiájából teremtett egy lényt. Ennek a lénynek a feladata kizárólagosan az volt a Földre érkezve, hogy olyan energetikai egyensúlyt teremtsen a bolygón, mely lehetõvé teszi a Fény megjelenését és terjedését, a bolygó rezgésszintjének emelését, s idõvel a bolygónak az Isteni tudatmezõbe való visszatérését segítse. Ez a lény Jézus Krisztus volt.

Jézus megszületett emberként. Élete során lépésrõl lépésre egy felébredési folyamaton ment végig. Majd teljesen felébredve, felismerve, hogy ki õ s miért is érkezett, elkezdhette a feladatát. A történetet, az eseményeket mindannyian ismeritek. Miért hangzott most el mindez? Mert a ti történetetek ti vállalásotok itt kezdõdik, amikor Jézus visszatért, anélkül hogy a felemelkedési folyamat befejezõdött volna . S ekkor a Föld sok pontján vállaltak csoportok, fénymunkások olyan kiegészítõ extra feladatot melyek Jézus munkájának befejezését célozták meg. És most térhetünk rá arra hogy kik vagytok ti.
A Föld egy ugyanolyan élõlény mint ti mindannyian, ugyan megjelenési formájában nincs hasonlóság, de energiarendszerét tekintve ugyanúgy csakrákkal, ugyanúgy energia szerkezettel rendelkezik. S az a csoport, akit ti képviseltek a Föld történetében elvállalta a legnehezebb feladatot, a szívcsakra õrzését. Mit jelent ez? A felemelkedési folyamat lényege, hogy a Föld lakosságának nagy része az elme, az értelem vezetése, irányítása és döntései alatt tevékenykedik.
A Föld fejlõdésének következõ lépése , hogy ez az irányítás vissza áll eredeti egyensúlyába. A szív és a lélek veszi át az irányítást. Mert egyetlen energia létezik az univerzumban, egyetlen eredõ energia, s ez a szeretet. Az Univerzumot a Mindenható által kisugárzott szeretet energia élteti és mûködteti. Ti mindannyian tiszta szeretet vagytok, lényetek esszenciája a tiszta szeretet. Ezt az esszenciát magadban hordod fizikai testeden belül. Ezt nevezitek a teremtõ lángjának, isteni szikrának, a teremtõ magjának stb. Ezt mindannyian magatokban hordozzátok a szívcsakrában.

Miért nevez benneteket sok olyan társatok, akik spirituális kérdésekkel foglalkozik a MAG népének, mit jelent ez ? A Föld életében az emberiség tagjai között a magyarok képviselik azt az eredeti energiát, azt a tudást, melyet a szívcsakra tárol.
Mi a feladatotok a felemelkedési folyamatban?
A Föld energia rendszere, s a ti energia rendszeretek napról napra emelkedik, változik, s az utolsó a harmadik stádiumban vagytok. Ennek is a legvégén. Mi történik a viszonylag gyors felemelkedési szakaszon? Amikor a Föld eléri azt a rezgés szintet, hogy készen áll, akkor a Teremtõ különleges rezgés sorozatot indít el az egész Univerzumban. Ez a rezgés sorozat elérve a Földet, segíteni fog benneteket. A Mindenható energiája beáramlik. S minden amit lényedrõl, aspektusaidról a kristály könyvtárak tárolnak kiáramlik és egy egységes közös tudatmezõt fog létrehozni a Földön.
A ti feladatotok kapcsolódni ehhez a tudatmezõhöz és ennek segítségével egymással is összekapcsolódva, a szeretet rácshálójához csatlakoztatni a Föld Szívcsakráját. Ennek az energiának a megtartása, õrzése, védelme konkrétan a ti feladatotok. Mindenre képesek vagytok, semmi nem haladja meg képességeiteket. Minden olyan feladat, ami rátok vár bennetek van. Belétek van kódolva, õrzitek sejtjeitekben, õrzitek DNS rendszeretekben, Ez a KÖZÖS feladatotok, ezenkívül egyénileg mindenkinek külön – külön megvan a saját, személyes feladata is.

Amikor Jézus nem folytatta már a Földön konkrét emberi testben élve a Föld energiával való ellátását, akkor bizonyos entitás csoportok a Föld több pontján, köztük ti is, elindultatok, felvállalva feladatotok kiegészítéseként azt, hogy a Jézus által elindított utat segítitek, kiteljesítitek amit Õ elkezdett. Konkrétan történelmetek egy adott pontján elindult egy nép valahonnan keletrõl. Amikor megérkeztetek fizikailag erre a területre, a Kárpát medencébe, legendáitok mesélnek egy csodáról, egy aranyszarvasról.

Ez egy elõre megállapodott energetikai jel volt számotokra. Ez jelentette számotokra megállapodás szerint azt, hogy úti célotok felé közeledtek. Mi vonzott? Mi volt a cél? A szívcsakra energiája. Azért jöttetek, hogy a szívcsakra energiáját erõsítve segítsétek a Földet. A szív csakra energiájának emelése, õrzése, gyógyítása a ti személyes feladatotok. Életetek során elmétek uralmát, gondolataitok meghatározó mivoltát, lépésrõl lépésre mindig kicsit gyengítsétek, s adjátok át a helyet az intuíciónak a szív szavának, azoknak az instrukcióknak, melyeken keresztül lelketek vezet benneteket. Ebben a folyamatban segítitek a Földet, hogy a Föld megerõsíthesse saját szívcsakrájának energiáit, s ennek az energiának nagyon fontos feladata lesz a felemelkedés során. Ez lesz az elsõ energia, mely átkapcsolódik felsõbb dimenziókba.

Tehát megérkeztetek ide a Kárpát medencébe. Intuitívan tudtátok, hogy ide tartotok, tehát megtörtént a letelepedés. S most nézzük meg energetikailag egy kicsit a másik oldalt. A Föld energiáiban nem csak az a folyamat zajlik, ami a Föld rezgésszintjét emeli. Létezik egy másik energia a Földön, akinek ez nem áll szándékában. Nem képviseli az érdekeit. Ez az energia pillanatnyilag a Földön elég jelentõs mértékben irányítja a hatalmat. Tökéletesen érzékelte amikor elindultatok Keletrõl, végig követte utatokat, s tökéletesen érzékelte a megérkezéseteket. Tökéletesen tudatában volt annak, hogy miért jöttetek, mi célból s annak hogy kik vagytok.
Ez az energia hatását jelentõs mértékben elõször akkor fejtette ki, amikor István királyotok, az egyházhoz csatlakozva, megengedte ennek elterjedését, segítve ezt a folyamatot. Ez annyit jelentett, hogy csatlakoztatok ahhoz a hatalmi struktúrához, ami innentõl kezdve egységeteket erõsen szétzilálta, s veszélyezteti a mai napig.

Ezek azok az erõk, melyek országotok vezetõire mindig is hatottak, folyamatosan az egység kialakulásának megnehezítését az egységes erõk fellépését gátolták. A fény egy nagyon erõteljes entitás segítségével tudott megjelenni történelmetek során s ez Mátyás király volt. Az Õ személyében az Õ inkarnációjában egy olyan nagy hatalmú magas fénylény érkezett hozzátok segítségképpen, aki nagyon mélyre ható energiákat árasztott s kötött meg itt léte során. Virágzott és egységes volt az ország. Olyan tulajdonságok kerültek felszínre, mint a szeretet, az igazságosság, a becsület. Olyan mélyreható, tiszta energiákat sikerült élete és tevékenységei során árasztani, ami életét követõen is energetikailag nagyon sokáig hatást gyakorolt erre a területre. A következõ ilyen esemény, ami a szabadság irányába tett egy lépést, s ezt energetikai értelemben is értem. Ez az 1848-as szabadság harc. Újfent létrejött az országban valamilyenfajta egység, cél, törekvés, a megszabadulás egysége. Ugyan történelmileg rövid idõn belül megakadt ez a folyamat, de energetikailag fantasztikus hatása volt, Mégis milyen érdekes, vagy milyen furcsa, hogy ezt az egységet népként, tudatosan sose éltétek meg itt az inkarnációban. Sõt, azt valljátok magatokról, hogy ti vagytok az a nép aki soha nem tud egységes lenni, egységesen fellépni, képviselni az érdekeit. Fellépni idegenek ellen, Önmaga törvényeit megalkotva, Önmagát megerõsítve állni a világban. Hát, ez a dualizmus realitása, ez nem a valóság. Ez csak a ti realitásotok. Így tûnik a lineáris világotokban. Ti egy csodálatos egységet képeztek, azon multidimenzionális részeitek, akiknek nem vagytok tudatában, egy csodálatos együttmûködõ, összhangban levõ szeretetet képviselõ csoport, bármilyen nehéz ezt most számodra elképzelni. De én itt vagyok, s nap, mint nap érzékelem õket s dolgozom velük, tehát hidd el nekem. Ez így van. Afelé tartotok, hogy ezt ti is megéljétek. Ennek az energiának a felismerését a megélését akkor fogjátok tudni tudattal követni földi testben levõ lényként, amikor konkrétan a felemelkedés során, nekikezdetek a feladatotoknak. Tökéletesen fogjátok tudni, hogy hol vagytok, hova tartoztok, hova kell kapcsolódnotok, és mit kell csináltok. Tökéletesen fogjátok érezni részeteket az egységben.


Ne félj a feladattól, képes vagy, hiszen automatikusan ki fognak nyílni azok a kódok, feloldásra kerülnek azok a képességeid, tulajdonságaid, amiket magadban hordasz. Addig is amit meg tudtok tenni az egy olyan lehetõség ami mindig is itt volt. A Kárpát medence egy hatalmas víz területet rejt a földben. Ez a vízterület számotokra részben tökéletesen ismert, hiszen az ország területén nagyon sok helyen, ahol lefúrtok hévizek, törnek fel. Ez a vízrendszer az ország területe alatt egy kristály mezõ. Amikor dolgoztok egyesével, vagy ketten, vagy csoportban, bármikor meg tudjátok tenni, hogy tudatos energiával tisztítjátok ezt a vízmezõt. Köztudott, hogy a víz egy intelligens, kommunikáló energia. Tudattal rendelkezik. Küldd le szeretetedet, azokat a pozitív gondolatokat, amit Föld anyának szánsz. küldj energiát ebbe a vízbe, s tudatosan kezd el tisztítani, s eltávolítani azt az energiát, amit már jó elengedni. Ennek több rétegû hatása lesz, ha ez a víztömeg befogadja, akkor teljes mezõként a fénymunkások energiájának, tudatának, jó akaratának, szeretetének egy egységes mezõjeként kezd el mûködni. Vannak területek, ahol ez már mûködik, ahol már csodálatosan tiszta. Egységessé kell tenni.
A Földet körülveszi a kollektív tudat mezõje, valamint egy magasabb régióban a szeretet rácshálója. Körülveszi még a mágneses rácsháló, és különbözõ energetikai háló. Évek óta mondjuk, hogy legfontosabb feladatotok a kollektív gondolkodásból a kollektív tudat mezõbõl való kiszakadás. Hogy tudod te ezt konkrétan megtenni? Vannak elképzeléseid a felemelkedésrõl az utána történõ eseményekrõl, az életedrõl. Nagyon konkrétan meg tudod fogalmazni azt, hogy te mit szeretnél. Hogyan szeretnél élni. Mit szeretnél érezni. Békében szeretnél lenni. Szeretetben, bõségben egészségesen, harmóniában, és egy csodálatos békés, játszmáktól, manipulációtól, csalásoktól mentes világban. Ezt mindannyian egységesen szeretnétek.
ALKOSD MEG, KONKRÉT képekben, GONDOLATILAG, a te saját jövõdet. És erre gondolj minél többet, erõsítsd gondolatilag ezt az energiát, minél több gondolatot, minél több energiát adsz hozzá ehhez a képhez annál inkább alakítod nap mint nap.
Alakíts egy magot, alakíts egy alap elképzelést, és ehhez mindig tegyél hozzá valamit, egészítsd ki mindig valamivel, egészítsd ki újabb ötletekkel, de az alapötletet mindig tartsd észben, és ha minden nap, napi rendszerességgel adsz hozzá egy pici energiát, akkor ez a mezõ, ez a gondolat mezõ ez az energia egyre több lesz, egyre nagyobb lesz, egyre jobban gyarapszik.
HA MINDEN FÉNYMUNKÁS AZ ORSZÁGOTOKBAN NAP MINT NAP NÖVELI EZT AZ ENERGIA MEZÕT, AKKOR A KOLLEKTÍV mezõ és a szeretet rácshálója között létre tudtok hozni egy olyan tudatmezõt, ami tiszta, ami legszentebb, leginkább szívbõl és szeretetbõl megalkotott gondolataitok mezeje.
Tarts igényt saját szuverén önállóságodra, saját szabadságodra, tarts igényt saját manipuláció mentes létezésedre. Tarts igényt arra, hogy fénylényként ezt megéld, hogy lényed valódi esszenciája át tudja mosni, át tudja járni összes sejtedet, hogy valódi lényed energiája kitáguljon, kiáradjon, betöltse lényedet. Add át neki a stafétát. S meglátod, hogy megjelennek a csodák az életedben. Megjelenik az az élmény, amikor már nem azt érzed, hogy kicsi vagy, amikor már nem azt érzed, hogy nem vagy jó, amikor már nem azt érzed, hogy nincs miért szeretni téged. Csodálatos vagy! A teljes tökéletességet hordozod magadban. És a tökéletességed, a lelked megnyilvánulni vágyik!
NE ENGEDD MEG SENKINEK, HOGY BEFOLYÁSOLJON, HOGY FÉLELMET GERJESSZEN BENNED. ÉS bárki bármit mond, nem igaz, hogy neked nincs ilyen vagy olyan képességed, nem igaz, hogy nem vagy képes valamire! Nem igaz, hogy nem vagy szép. Nem igaz, hogy nem vagy tökéletesen egészséges. Mindez nem igaz, mindez illúzió! Körülveszed saját lényedet, falakkal, hitekkel. Körülveszed saját lényedet olyan elképzelésekkel, amit mástól vettél át. Gondold el fény lényként születettél meg abban a KICSI TESTBEN, és körülvett a jelen világ, és amint megtanultál a 3 D-ben járni, beszélni, eligazodni, bármit amit megtanultál, AZT VALAKI MONDTA NEKED, VALAKI MEGMUTATTA, VALAKI SEGÍTETT, s ez a valaki mindig ember volt. A családod, a barátaid, az ismerõseid, a tanáraid. Mások által mondott igazságokat vettél át, mások által mondott gondolatokat fogadtál be, s ennek az összképeként HISZEL MAGADRÓL VALAMIT. EZEK FALAK. És közte fogalmad nincs, hogy ki vagy te valójában, Ki az a lény, aki ebben a testben lakik. Fedezd fel, ott van benned, esszenciaként.
És üzeneteket küld a saját érzéseiden keresztül, így tud kommunikálni veled. Üzenteket küld intuíción keresztül. Rögtön jelzi, ha az úton vagy, mert jól érzed magad, és kiegyensúlyozott vagy, és rögtön jelzi, ha letértél a saját utadról, az elõre megtervezett saját utadról, mert érzed, hogy valami nem jó. Mert érzed hogy nem vagy egyensúlyban. Jelez, s te egyre finomabban egyre érzékenyebben tudod venni ezeket a jelzéseket, hát kezdj el figyelni rá! Egyre jobban, egyre mélyebb szinten halld meg azt a halk kis belsõ hangot!.
...harmonia.blogolj.net/.../kryon-uzenete-a-magyaroknak/ -

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
13 éve 6 hónapja - 13 éve 6 hónapja #3598 Írta: Margit
.




A táltos éneke
(Árpád imája)



Boldog Isten! Nézz ránk a magos egekbõl,

Áraszd ránk mosolyod fénylõ napszemedbõl!

Nemzetek Istene! Add nekünk e földet!

Magyarok Istene! Tarts meg itt bennünket!

Évezredeken át, áldd meg életünket!

Viharban és vészben oltalmazz meg minket!

Adj szívünkbe békét, derûs boldogságot,

Ne érezzük soha a hontalanságot!

Duna, Tisza partján magyar szóval áldjunk,

Ez legyen örökké a mi szent országunk!

Legyen minden magyar a te fénygyermeked,

Pihentesd meg rajtunk áldott tekinteted!

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 6 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.412 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24