Azt tartják, hogy az, akit kritizálunk, a feléje megfogalmazott kritika révén átadja az õ negatív energiáit a kritikusainak és pozitív energiával töltõdik helyette.
És végül egy örök érvényû igazság: "Sok beszéd szegénység!"
Igyekezzünk tehát csendben, minél kevesebb energiát veszítve megvalósítani azokat a dolgokat, melyeket célul tûztünk ki magunk elé.