header ok

Gyógyító és szabadító ima

Több
1 éve 3 hete - 1 éve 3 hete #7318 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Gyógyító és szabadító ima
.
Ima a békéért  

Az Úr békéje legyen velünk:
az Úr békéje vezéreljen minket és éljen szívünkben:
Isten szerető Lelke nyilvánuljon érzelmeinkben és gondolatainkban,
tetteinkben és beszédünkben.
Az Úr adjon nekünk szeretetet, békét és szelídséget.
Mily boldog az, akinek sajátja e három kincs!
Küzdjünk hát ezek megszerzéséért!
Segíts meg ebben Mindenható Istenem.
Ámen.
(ismeretlen szerzőtől)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 1 éve 3 hete Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.330 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 7
Tegnap 462
A héten 1053
Ebben a hónapban 14708
Összesen 6771215

2026-06-24