.
.
Dombi Ferenc - a Hang szerzõje [/b]
Aki nem ismerte Dombi Ferencet (Feri bácsit) annak szeretném röviden elmondani, hogy õ egy katolikus pap volt, (2004-ben költözött át a másik világba, az õ otthonába) de Jézus õt személyesen megszólította és Hang formájában vezette õt. Hamarosan az egyháza õt kitagadta, templomban nem misézhetett, de õ akkor elkezdte a benne megszólaló hang irányítására a gondolkodását átalakítani, mármint másképpen kezdte a tanítását, mert õt Jézus irányította, vezette.
Hamarosan hatalmas embertömeg gyûlt köré, mert az õ kisugárzása, beszéde valósággal vonzotta az embereket. Templomban nem misézhetett, de az Isten gondoskodott róla, hogy legyen lehetõsége misét tartani az õ tanítványainak. Több százan is összegyûltek egy-egy vasárnap az (magyar) ország egész részébõl, és más országokból is. Én személy szerint nagyon nagy tisztelõje voltam Feri bácsinak, mert az õszintesége, az a tiszta szeretet ami sugárzott belõle, olyannal én még nem találkoztam. 1997-2004 között az õ tanításán nevelkedtem, amit a mai napig is magaménak tartok.
Feri bácsi, mert, hogy õt így szólítottuk, egy nagyon közvetlen, barátságos szeretetteljes ember volt, aki szívén viselte a tanítványai sorsát.
A 90-es évek elejétõl elkezdte írni a HANG könyveket, melybõl 43 kötet van. Ezek a hozzá küldött levelekbõl, és az azokra adott válaszokból tevõdött össze, amelyet a benne megszólaló Jézus által írt.
Számomra õ egy olyan ember volt, aki nem az emberek érdeke szerint élte az életét, hanem az Istennek szentelte teljesen magát és ezt a példát mutatta meg a rábízott embereknek.
Õszinte szeretettel gondolok rá a mai napig is és neki ajánlom ezt az oldalt, az õ emlékére.
Szeretettel: Margit