header ok

Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

P.Sándor gondolatai a világról, az emberekrõl

Több
13 éve 3 napja - 13 éve 3 napja #3732 Írta: Margit
.

A sok szélhámos kapar a hatalomért. A hatalom a népé. De a népnek kikel békülni az apjával, az anyjával, testvérével, a fiával, a lányával, a barátaival, a szomszédival. És el kell szakadni a vallásoktól a politikusoktól a gazdáiktól a szarháziságaitól, amit félelmében tesz testvérei ellen és elfogadni az egy Istent. Aki mindig van. Az Isten Maga az élet. Ezt nem veheted el senkitõl, és nem dobhatod el magadtól. Tanuljátok meg a mi neked jár, az mindenkinek jár. Ami oszthatatlan az mindenkié ilyen a föld is, amin járunk, alszunk és életet ad. Nõjetek fel, mert ez senki nem teheti meg helyettetek. Az örökkévaló gyermekei vagytok, nem tudjátok egymást elpusztítani, hát ki kell, hogy béküljetek. Ember, ember fölött nem állhat, aki erre vetemedik, le kell onnan piszkálni, mint a diót a fáról hogy aztán újra a barátotok akarjon lenni. Az élet egyszerû csak szegény és gazdag bonyolítja, mert önzõ mind a kettõ fajta. Az egyik a gyávasághoz ragaszkodik a másik a felsõbbrendûséghez, nem az élethez. Ami csak akkor szép, ha mindig van adni valód a másik embernek.
P.S.
2013.06.20.

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 13 éve 3 napja Margit által.
Téma zárolva.
Több
12 éve 11 hónapja #3734 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: P.Sándor gondolatai a világról, az emberekrõl
.


Nem kellenek az okos emberek egyik oldalról sem, a tutit megmondó zsarnokok. A vallási, politikai, nemzeti, faji, ideológiáknak lejárt az ideje és nem is volt soha létjogosultsága. Egy a Teremtõ, az a tõ ahonnan eredünk, és életre hívattunk, nem áll jogában embernek embert kihasználni, nincsenek királyi jogok, csak emberek vannak, és végtelen lehetõségek az együttélésre, alkotásra.

Olyan embereket kell választani vezetõ szolgálatra, akik békét tudnak hozni, nem kiharcolni, hanem teremteni a békét. Ha békesség van, akkor minden van.
Ne engedjétek be az elmétekben az egymás ellen uszító gondolatokat. Mert a gonosz szándék így tud hatalomhoz jutni, ami mindenkit megaláz és gonosszá tesz. Minden probléma megoldásának a kulcsa csak a szeretetbõl fakadó jó szándék.
P.S.
2013.06.25,

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.683 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24