header ok

Jézus tanításával kapcsolatos gondolatokról, szellemtanról stb.

Feketéné Lendvai Katalin írásai

Több
15 éve 11 hónapja #2688 Írta: Margit
Feketéné Lendvai Katalin írásai téma létrehozva Margit által
Földangyalok

Az út, amely visszavezet Önmagunkhoz

2010. június 13.

Az EREDENDÕ REND visszatérésével az eredendõ minõségünket is kiteljesítjük magunkban.
Én most a Földangyalokról írok, mivel magam is képviselem ezt a minõséget, a MAG minõséggel együtt.
A Földangyalok évezredek során újra és újra benépesítették a Földet.
Õk azok a minõségek akik a legközelebb állnak a természethez, és a Természet Rendje szerint mûködnek. Mindez Eredendõ Lényükbõl fakad.
Olyan minõséggel rendelkeznek, amely elõtérbe helyezi a természet megnyilvánulásait és az abból fakadó életformákat.
A Természet Rendje szerint próbálják élni hétköznapjaikat, és ennek megfelelõen próbálnak beilleszkedni a világba.

Az urbanizáció beköszöntével viszont ezek a minták javarészt megsérültek.

A sérülések oka pedig az, hogy nem tudták kellõképpen megélni eredendõ minõségüket, és azt behelyezni, összhangba hozni a világgal.

Az élethelyzetükbõl, a megélhetésükbõl fakadóan egyre távolabbra kerültek az Eredendõ Rendjüktõl, és kénytelenek voltak egy olyan mintát felvenni, ami nem az Õ sajátosságuk. Mindezt túlélésként fejlesztették ki magukban.

Ebbõl adódóan számos probléma lépett fel életükben, mivel nem tudták teljességgel megélni saját minõségüket.
Az õket tápláló rendszerükbõl egy elzárt környezetbe kerültek, ami életterük beszûkülését jelentette.
A sérült minta helyreállításaként különbözõ módszerekhez folyamodtak, amelyet általában soha nem sikerült a teljességig kifejleszteniük.
Egy bizonyos hiány keletkezett életükben, amelyet valójában többnyire ÕK sem tudtak megfogalmazni.
A Földangyalok többnyire szívükön viselik, (természet szeretetükbõl adódóan) az „Épséget”, az Egészséget, a Teljességet,- ezért van az, hogy nagyon sok Földangyal, gyógyító, orvos, terapeuta, lelkisegély, gondozó, kisegítõ tevékenységet folytat.
Sok Földangyal felismerte magában ezt a minõséget és próbálta kiegyensúlyozni, megfelelõen kamatoztatni a teljesség megélése érdekében.
Sajnos viszont vannak olyan Földangyal minõségek, akik nem találták meg magukban azt a tápláló erõt, amivel ki tudták egyensúlyozni magukat.
Õk egyéb módszerekhez folyamodtak.
Többnyire beszûkült hatókörük, és ebbõl kifolyólag látókörük beszûkülése következtében, hibás döntéseket hoztak életükben. És így egyre kevésbé tudták megnyilvánítani Eredendõ Rendjüknek megfelelõ minõségüket.
Közülük sokan olyan minõségi változáson mentek keresztül, amelyben még távolabb kerültek eredendõ minõségüktõl.
Ebbõl kifolyólag egy torzult mintát vettek fel, melynek hatásaként, olyan fokú függõséget alakítottak ki életükben, amelybõl tápláló energiát nyertek.
Ez mindenkinél másképpen nyilvánul meg.
Többen ezt az eltorzult mintát függõségekhez társították.
Gondolok itt olyan függõségi tényezõkre, mint például:- az ételek által próbálja egyensúlyba hozni magát,- különbözõ élvezeti, számára viszonylagosan kielégítõ módszerekhez nyúl.
A felsorolásnak igen széles skálája van, ezért inkább nem mennék bele a részletekbe.
Egy biztos,- az EREDENDÕ REND visszaállításával, ÕK is kénytelenek lesznek megtalálni számukra azt a minõségi élethelyzetet, ami segítséget nyújt Önmaguk kiegyensúlyozásában, és a bennük lévõ, Eredendõ Rend visszaállításában.
A Földangyalok többnyire alacsonyak, mosolygósak, kissé pufókak,- ami már nem a megfelelõ minta felvétele következtében jön létre, hiszen táplálásukat nem a teljes összhangjukból, hanem pótcselekvésképpen az ételbõl nyerik.
Sokszor és sokan szenvednek, valósággal sínylõdnek torz párkapcsolati mintában, mivel a CSALÁD egységét nem tudják megfelelõképpen kibontani magukban, és ezáltal nem tudják feltárni Eredendõ Lényüket,- ezért a megnyilvánulásaik sem eredendõek/eredetiek,- hiszen egy olyan mintát vettek fel és tulajdonítottak magukénak, amelyet a családban láttak, vagy éppen megtetszett nekik, vagy pedig a társ, a maga hozott génjeibõl adódóan ezt nyilvánította meg,- a Földangyal pedig átvette ezt a mintát.
Mindenképpen tanácsos a fent említett gondolatokat mélyebben megvizsgálni.
Ha mélyen, lelkiségükben megvizsgáljuk magunkat, akkor könnyen felszínre kerül az ami hiányként van jelen életünkben.
Sokszor meg sem tudjuk fogalmazni, miért nem érezzük jól magunkat a bõrünkben.
Ajánlatos ilyenkor a dolgok mélyére nézni és feltárni az okokat.

Az EREDENDÕ REND visszatérésével a számunkra hiányt okozó dolgok, problémaként,- ebbõl kifolyólag megoldandó feladatként jelentkeznek az életünkben.
Sajnos sokan nem a megoldás útját választják, hanem inkább újabb pótcselekvéshez, függõségekhez nyúlnak, és ezzel nyomják el az énükben ébredezõ érzést.
Én személy szerint azt tudom tanácsolni,- figyeljenek oda érzéseikre, fõleg ha folyamatosan jelez a lelkük, hogy nincs rendben valami.
Próbálják megoldani, felszínre hozni az okot és gyógyírt találni rá.
Ha erre magunktól nem vagyunk képesek, vagy éppenséggel elakadtunk, akkor mindenképpen kérjük szakember segítségét.
A Földangyal, a MAG minõség eggyé válásával teljesedett ki, és tölt be olyan szerepet a FÖLDÖN, amely az EREDENDÕ RENDET mintázza.
A MAG, a Földangyal minõség eggyé válásával, egy új minõséget hozott létre,- ami tartalmi változásokat, pozitív megnyilvánulásokat,- egyszerûen megfogalmazva, - pozitív töltetet hoz a FÖLD Rendjébe.
Ahogy ezek a minõségek egyre inkább kiteljesednek, annál inkább térnek vissza eredeti helyükre és rendjükbe.
Magukból adódóan érzik meg, mire van igényük életük kiteljesítéséhez,- hogy olyan tartalmi életet élhessenek, amelyben Önmagukat tükrözik vissza a Mindenségbe, a Természetes Rendbe.
Ez a folyamat már elindult, fokozottan jelen van, és egyre inkább kiteljesedik.
Egyet azonban ne hagyjunk figyelmen kívül,- általunk, belõlünk fakadóan tudjuk kiteljesíteni magunkat, hisz saját értékeinket, igényeinket csak bensõnkbõl tárhatjuk fel.

A kiteljesedés által a Hármasság Törvénye életbe lép.

A Hármasság Törvénye azt jelenti, hogy EGYSÉGBEN van az ERÕ minden megnyilvánulásban.
pl: Test- Lélek- Szellem- EGYSÉGE.

Írta: Meríté
Feketéné Lendvai Katalin
lendvaykati.gportal.hu/gindex.php?pg=32765066&nid=5597515

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja - 15 éve 11 hónapja #2689 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Feketéné Lendvai Katalin írásai
A Szellemi ébresztések ideje van itt.

2010. június 2.

A Szellemi ébresztések ideje van itt. Minden egyes kapcsolódás által újat teremtetek, együtt rezegtek, ezt kellene megértetni az emberekkel.
Az emberek többsége sajnos nem mer kiállni és vállalni a maga igazát.
Fél, hogy büntetik érte,- ez egy régi berögzült magatartásformára utal vissza, aminek épp itt az ideje, hogy elengedjük.
Az vagy, amit energiaszinten megvalósítasz, amilyen mértékkel kisugárzod magad a környezetedbe. Ha félsz,- a félelem energiáit vonzod be, és az ahhoz kapcsolódó minõségek valósulnak meg az életedben.
A pozitív kiállás, a tettrekészség, mindig új utakat, lehetõségeket nyit meg elõttünk,- mégha ezt elõször csak szellemi szinten érzékeljük.
A szellemi összekapcsolódás ideje már régóta itt van, de most jött el az ideje annak, hogy tudatosan is tegyetek, és szellemben összekapcsolódva, lélekben megújulva, megerõsödve alkossatok egyet. Ezt az egységet csak magatokon keresztül tudjátok létrehozni, de ahhoz vállalni kell a felelõsséget. Vállalni kell azt az eszmét, azt a gondolatvilágot Aki Te vagy, és amit kitükrözöl a világba. Sajnos enélkül nem tudtok elõrelépni, mert összekapcsolódás minõségileg nem tud létrejönni.
Eljött az ideje annak, hogy felvállaljátok MAGatokat, jobban, mint ezt valaha is megtettétek. Ha céljaid tiszták és igazak, nincs mitõl félned.
A Teremtõ Isten a tiszta lelkûeken és az igazakon keresztül tud "dolgozni" és csodákat létrehozni.
Hisszük-e az ÚR erejét?
Merünk-e ráhagyatkozni, a legkényesebb helyzetekben is?
Merünk-e reá hagyatkozva kiállni mindazért az eszméért, amit képviselünk, és amit megnyilvánítunk magunkban?
Merjük- e kisugározni a bennünk lévõ tartalmi minõséget, azt, Aki valójában mi vagyunk, vagy még mindig játszmákba kényszerülünk?
Itt az ideje, hogy elgondolkozzunk a feltett kérdéseken.
A válasz ott legbelül megszületik bennünk. És ha merünk kiállni magunkért, a Hazánkért, akkor vállaljuk fel a következményeket.
No tévedés ne essék, most nem a büntetésre gondolok, hanem arra,- hogy vállaljuk az esetleges rosszindulatú megjegyzéseket, kritikákat is, mert az ilyen jellegû dolgok sajnos beleférhetnek mindebbe, óhatatlanul belefuthatunk, nem tudjuk kikerülni õket. De ha elég eltökéltek és elszántak vagyunk, akkor már rendelkezünk olyan védõpajzzsal, olyan védelemmel, ami megvéd minket minden ellenséges hatástól. Igaz ezt "pajzsot" sûrûn kell megtisztogatni, sokkal többször mindazt eddig tettük, mert sajnos akadnak "jóakaróink" akinek energiamintázata nyomot hat pajzsunkon. Ne várjuk meg amíg mélyebb sérülések keletkeznek rajta, tisztítsuk meg, fürdessük meg magunkkal együtt az Isteni Fényben. Isten Jóságában és védelmében bízva, bántódásunk nem eshet. Merjük vállalni MAGunkat, azokat, Akik vagyunk.
Mindezzel a kiállással másoknak is utat mutatunk. Apró, kis lépésekben haladunk elõre, de egyre biztosabban állunk a talpunkon, mert a gyökereinket nem tagadjuk meg.
Isten áldjon mindnyájunkat. Adjon az Isten számunkra egy szebb s egy jobb jövõt, Új Magyar IGAZ Hazát!
Áldás!

Írta: Meríté
Lendvai Katalin
lendvaykati.gportal.hu/gindex.php?pg=32765066&nid=5587931

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 11 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #2690 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Feketéné Lendvai Katalin írásai

Szellemi Lényünk kiteljesítése



2010. február 01.

Szeretteim!

Mindenkihez szólok Akihez eljut ez az üzenet és érdemesnek tartja magát arra, hogy a benne foglaltak szerinti életet éljen.
Én most Aki Vagyok, egy Új Formával, tartalommal teljesítettem ki Szellemi Lényemet.
Azt a minõséget árasztom szét magamban, amely küldetésem részét közvetíti felétek,- mindazt az életutat, amelyet az idõk folyamán felvett és tapasztalásként beépített az életébe.
A Magos Szellemi Énem egy idegen civilizáció küldötte.
Mindnyájan, Akik különbözõ tartalmi megnyilvánulási formával bírunk, egy földi testet választottunk annak érdekében, hogy megtapasztaljuk az itteni civilizáció hibáit és pozitív tulajdonságait. Éppen ezért leszálltunk az anyagi szférákba, testünket átalakítottuk, tudatosságunkat, magasan fejlett szellemi tudatosságunkat egy palackba zárva elrejtettük magunkban,- ha majd elérkezetnek látjuk az idõt, felfedjük magunkat, azt a minõséget amely tartalmilag minket jelez.
Nos Kedveseim, lehet, hogy meglepõdtök, de a többségeteknél ez történt,- ilyen átalakulási folyamatot vállalt magának, - megtapasztalva a földi törvényeket és mindezt magába átforgatva emelte egy olyan tudatossági szintre,- amelyben már a Szellem üzenete bontakozott ki.
Most eljött az idõ, hogy felfedjük/felfedjétek azt az Igazi Önvalót, Aki a kezdetek kezdetén részeteket alkotta és kiteljesedett formában van jelen bennetek.
Itt az ideje, hogy kinyissátok a palackba zárt Szellem üzenetét és azt szétárasszátok magatokban és vele együtt a világotokban.
Eljött az ideje (és soha jobbkor mint ebben az idõszakban), hogy a korlátozó törvényeknek ellent mondjatok. Ne hagyjátok besorolni magatokat bizonyos szabályok és keretek közé.
Térképezzétek fel magatokat, mindazt a tudást amely részeteket alkotja, és aktiváljátok a kódokat.
A Szellem üzenetére figyeljetek, arra a megtestesülésre, Akik Ti magatok Vagytok.
Ne hagyjátok magatokat bábként terelgetni, ne hagyjátok, hogy bizonyos eszközök elérése végett felhasználjanak benneteket!
Ebben az évben sok mindenre Fény derül.
Olyan logikusnak látszó álteóriák dõlnek romba, amelyen ti magatok is meglepõdtök.
Kormányzótok a Szellem lesz. A Szellem üzenete által egyre jobban ráláttok bizonyos
dolgokra, egy kiterjedt látásmód képzi részetek,- ami által tisztán láttok,- megértitek az összefüggéseket,- és minden, ami nem a Fény, a Szeretet és az Egységes Szemlélet égisze alá tartozik, - romba dõl.
Különbözõ megalakult civilizációs szervezetek mennek tönkre, mert nem az Egy Isteni Igazságot képviselték és illesztették be életükbe.
A sötétség hatalmának és manipulációjának véget kell vetni. Nem segédkezhetünk ártalmatlannak tûnõ degeneratív látásmód terjesztésében.
Ebben az évben a tudatosodásnak azon fokára jut el az emberiség jelentõs hányada,- hogy tisztánlátásuk megnyílik, és egy olyan valóságra nyitnak rá, amely a tiszta értékeket képviseli és torzításmentesen adja át a világnak.
Az emberiség jelentõs hányada értelemre gyúl, és mindent elkövet annak érdekében, hogy megakadályozza a hamis manipuláció terjedését.
A bolygóközti üzenetek felerõsödnek, megsokszorozódnak.
Egyre több ember ismeri fel milyen szellemiséget képvisel, milyen Csillag- és Lélek családhoz tartozik.
Egyre több ember bontja ki a palackból a Szellem üzenetét. Azt a tudást, amely eredendõen a részét képezte a Mindenségben, - csak az alászállások következményeképpen ez egyre jobban bezárult elõtte.

Mondandóm lényege most ennyire terjedt ki. A fõ szempontokat megjelöltem.
Kérlek bennetek minél tisztábban nyissátok meg magatokban a mélyen rejlõ tudást, hogy Egységet alkothassatok és egymás segítségére legyetek.
Mindenkinek jó és hasznos elmélyülést kívánok MAGában.
Az igazi felfedezés még csak ezután következik.
Áldás!
Feketéné Lendvai Katalin

lendvaykati.gportal.hu/gindex.php?pg=32765066&nid=5587931

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 11 hónapja #2722 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Feketéné Lendvai Katalin írásai

A fátyolon túl...



Ott túl a fátylon már nincsenek illúziók.
Szembesülsz magaddal és a Sorssal ami választottál.
Rájössz, hogy eddig az illúzió fátylai közt éltél, látótered beszûkítésével csak bizonyos célokra koncentráltál.
Amikor az illúzió fátyla leomlik rólad, egy teljesen más világ tárul fel elõtted, merõben más mint az eddigi volt. Valójában körülötted semmi sem változott, csak te lettél más.
Mélyebben megérted a dolgok értelmét és nemcsak egy síkból lesz rálátásod bizonyos történésekre, hanem már különbözõ szempontokból járod körbe.
De vigyázz! Az illúzió fátylának lebontásával, szembesülhetsz a kemény valósággal.
Az is elõfordulhat, hogy óriási fájdalom tõr fel belõled.
Keresed, kutatod az okát,- de még nem leled. És nemcsak az okokat nem leled, hanem a helyedet sem.
Ami eddig számodra jó volt, megnyugtató,- az most nem tölt el nyugalommal, sõt néha irritál. Lehet, hogy nem tudod mi történik veled, hol vagy, mit csinálsz....
- Mi keresek én itt, miért vagyok pont ezen a helyen, hogy kerültem ide?
- ehhez hasonló kérdések százával törhetnek fel belõled,- ami a megváltozott tudatosság eredménye.
Olyan mintha egy másik ember nézne vissza rád, az arc ugyanaz,- de ott belül,- megváltozott valami.

Sokan a változás folyamatában vagyunk, és különbözõen éljük át.
Nemcsak nekünk nem könnyû, hanem családunknak, ismerõseinknek, akik minket körbevesznek. Nem tudják, honnan is tudhatnák mi zajlik bennünk, csak azt látják, és többnyire ki is mondják,- megváltoztál....
Nos ez a "megváltozás" nem mindenkit tölt el örömmel, mert a "régebbi énünk" közelebb állt hozzá,- és ezzel a változással, és a változásból adódó megújulással nem igen tudnak mit kezdeni.
Õk tovább folytatnák a jól bevett mintát, a szerepjátékokat, amit mi már nem vagyunk tovább hajlandóak folytatni,- mert eddig sem, de most már egyáltalán nem érezzük magukénak ezt a mintát.
Mit tehetünk ilyenkor, hogy tudassuk a körülöttünk élõkkel, szeretteinkkel, hogy most nekünk sem könnyû, mert egy változási folyamatban vagyunk,- ahol keressük, kutatjuk magunkat. Ahol még mi nékünk is meg kell ismerni magunkat, hiszen olyan kincsek kerülnek felszínre belõlünk, amelyek eddig elõttünk is rejtve voltak.
Nehéz ilyenkor tanácsot adni, éppen ezért azt ajánlom,- csak haladjunk a folyamattal. Hagyjuk, hogy csak "úgy" történjenek meg velünk a dolgok.

Rezdüljünk együtt az áramlással, simuljunk bele a Mindenségbe.
Adjuk feltétel nélküli bizalmunkat a Teremtõnek, hogy a számunkra legjobb helyre vezérel minket.
Lehet, hogy megváltoznak emberi kapcsolataink, új munkahelyre, új lakóhelyre költözünk,- ez mind része a változásnak.
Csak hagyjuk magunkat, haladjunk együtt az áramlással.
Ne tegyünk akaratból semmit.
Ne akarjunk emberi tudatunkkal semmit, mert most már egy magasabb szempontból illik rálátnunk a helyzetünkre.
Mindezt azért írtam le, mert én is ezt élem- és már elég régóta élem.
De néha mégis visszaesek pillanatokra,- az "akarásokba".
Nos ezt kell felejtenünk...
Ha szándékainkat, kéréseinket már kinyilvánítottunk az Ég felé, és hitünket, bizalmunkat adtuk Feléjük,- akkor nincs mit tennünk, csak befelé figyelnünk, és egyre inkább megismerni, és feltárni Igazi Énünket, és a körülöttünk lévõ összefüggéseket.
Felismerni mi a feladunk, a Mindenségben betöltött szerepünk,- és továbbra is csak haladni az áramlással a változással....
Nagyon fontos, hogy tudatosak legyünk.
Keressük és kutassuk a bennünk felmerülõ kérdésekre a választ.
Az sem baj ha kicsit megbillenünk, (hiszen ez mindenki számára tanulófolyamat),- csak arra figyeljünk oda, ha lehetséges minél elõbb próbáljunk meg visszahelyezkedni saját középpontunkba.

Az eddiginél sokkal nagyobb figyelmet szenteljünk magunkra.
Folyamatosan tisztítsuk magunkat mindhárom szinten- a TEST- LÉLEK- SZELLEM szintjén,- így tudunk legjobban együtt haladni a változásokkal.
A gyógyító delfinek sokat tudnak segíteni ebben a folyamatban.
Áldás!
aranyfeny.freeblog.hu/archives/2010/07/04/A_fatylon_tul/

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #2770 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Feketéné Lendvai Katalin írásai
Hamis és IGAZ próféta ?


2010. február 17.
ÉN JÉZUS szólok hozzád, AKI a szívedben lakom.
Gyermekeim, egy üzenettel járulok elétek. Kérlek benneteket, szívleljétek meg jól a most elhangzottakat.
A világban történõ változások minden egyes embert érintenek. Ki többé, ki kevésbé vesz részt a változásban, az átalakulásban.
Életetekben elérkeztetek egy olyan ponthoz, amikor minden egyes cselekedetet, mozzanatot illik felülbírálni.
Alaposan meg kell gondolnotok milyen cselekedetben kívántok részt venni, milyen cselekedettel kívánjátok támogatni ISTENI TERVEM megvalósulását.
A látszat mögött meghúzódó részletekre külön figyelmet szenteljetek.
Az utolsó idõk próféciáit éljük, de nem lehet figyelmen kívül hagyni azt a sok értelmetlen és hamis közlést és jóslatot, ami látszólag jószándékba burkolva hívja fel a figyelmet arra, hogy mit és hogyan csináljatok.
Krisztusi Szívemmel minden ember szívéhez kapcsolódok. De sokan vannak és sajnos egyre többen lesznek, akik egy látszatvilágban élõ jézust követnek, szeretnek és tisztelnek.
Egyre kevesebben maradnak azok, akik megértik, hogy minden látszaton túlmutat az ÉN SZERETETEM. Õk azok, akik élik az ÉN tanításaim, megcselekszik szavaim.

Hamis és IGAZ próféta?


Errõl a témáról már többször beszéltünk, és ti ennek ellenére mégis csapdájába estek ellenfelem mûködésének.
Nem veszítek észre mindazt a szándékot amellyel megközelít bennetek.
Nem veszítek észre, hogy felvette képmásom, és a nyájasság köntösébe bújva téveszt meg bennetek.
"Mindezt a legjobb szándékkal teszi"- a cél, hogy minél több lelket nyerjen meg magának, fordítson el a Fény útjáról, KRISZTUS útjáról és magáénak tudja.
Akinek nincs mélységes élõ kapcsolata VELEM, könnyen csapdájába esik a befolyásoló erõnek.
Jézust hívjátok, és Jézus képében jelenik meg.
Egy ami ismérve a dolognak,- õ nem kapcsolódik szívetekhez Szeretetszálaimmal.
Így ha odafigyeltek, ha óvatosak vagytok, könnyen felismerhetitek a csalárdságot.
Okos dolgokkal és hangzatos szavakkal, ígéretekkel lát el bennetek,- az érzés nem kellemetlen, csak éppenséggel nincs benne az ÉN SZERETETREZGÉSEM.
Minden módját megtalálja annak, hogy élõ kapcsolatot alakítson ki veled és mindezt mûködõképessé tegye.

Felhívom a figyelmet arra, hogy mit ne tegyetek.

Isteni irányítás és védelem nélkül ne nyissátok meg szívetek, lelkiségetek!
Ne tárjátok fel és ne adjátok ki önmagatok lényét.
Óvatosak legyetek és figyeljetek!
Szeretetszálaimat tegyétek mûködõvé és akkor nem tévedtek el a sötétség befolyásoltságában.
Szívem fáj ahogy reátok nézek.
Egyre több lélek távolodik el a Fény útjáról, Krisztus útjáról és esik csapdába a sötétség börtönébe.
Megfontolt, alaposan átgondolt cselekedetek már nem fontosak számotokra.
Hirtelen és meggondolatlanul döntetek, és ez a döntés egész életetekre rányomja a bélyeget.
Figyelnetek jobban kellene,- a szóra, az érzésre, amellyel az ember és az embert mûködtetõ erõ megközelít bennetek. De ti többnyire elvesztek a saját homályotokban és korlátozottságaitokban.
Nem nyissátok ki a szemetek az IGAZRA, a JÓRA, a SZÉPRE,- és így többnyire elvesztek a részletekben.
ATYÁTOK különös gonddal ügyel rátok, de mindezt nem teheti meg helytettek.
Nektek kell éreznetek a szívetek legmélyén, hogy mit jelent a KRISZTUSI SZERETET.
Tudtok-e nélküle élni, tudtok-e nélküle továbblépni utatokon.
Minden egyes lélek elvesztésével óriási fájdalom járja át Szívemet.
Tõrként szúrt sebként járja át az érzés LÉNYEMET.
Gyermekeim, vannak köztetek olyanok, akik ÁLTALAM megérzik ezt a fájdalmat,- mert Szeretetszálaimon keresztül feltárom LÉNYEMET elõttük, és segítséget kérek tõlük,- hogy felhívják a figyelmet a JÓ SZÓRA, az EMBERI LÉLEK REJTELMEIRE, és tudatosítsák az emberekben, hogy ne csak a látszat után ítéljenek.
Ne csak a látszat, a külsõségek határozzák meg és váljanak fontossá az emberek életében, hanem merüljenek alá az ISTENI MAGban, és azon keresztül találjanak meg ENGEM. És akkor rájönnek majd, hogy mi a különbség az IGAZI JÉZUS és a látszat jézus között,- mi a különbség az IGAZ és a hamis tanítások között.
Gyermekeim, Isteni Fényemet reátok bocsátom,- tisztuljatok meg.
Ne engedjetek a kísértésnek, a csábításnak, az álságnak,- figyelmesek legyetek!
Mindennap kérjétek, hogy Szeretetszálaimmal erõsítsem meg a kapcsolatot veletek, tegyem élõvé, - és az már csak rajtatok múlik, hogy mindez mennyire válik mûködõvé.
Ne felejtsétek el kinyilatkoztatásom,- Két rend áll egymással szemben, mindkettõ hirdeti az igazát,- az Én igazságom.

Mit tehetsz ilyenkor, hogy felfedd melyik az IGAZ és melyik a hamis?
A szívedre hallgatsz Gyermekem.
A szívedben megbúvó Istenire hallgatsz, amely megsúgja néked,- mi IGAZ és mi a hamis életedben. De, hogy mindezt meg tudd tenni, mélyen MAGadba kell fordulnod, meg kell találnod a szíved közepén megbúvó ISTENI MAGOT,- fel kell tárnod mélységeit, felszínre kell hoznod magadból és mûködõképessé kell tenned.
Így már nem tévedsz el az ÉLET sûrûjében, útvesztõiben.
Tisztán látsz és tisztán érzékeled a dolgokat.
Nem kell másra figyelned (kifelé), csak oda belülre az Istenire kell figyelned.
Ha ezt megteszed, könnyebbé válik az életed.
Ha ezt megteszed, akkor a szívedben lévõ Szeretetszálaimat befûzted, megerõsítetted, élõvé és mûködõvé tetted.
Ennél nagyobb boldogságot nem is szerezhetnél számomra, mert így folyamatos és élõ a kapcsolatom veled.
Ebben az állapotban már el tudod dönteni, hogy teret engedsz-e a kísértésnek, a csábításnak,- vagy örökké kizárod azt életedbõl.

Krisztusi Fényemmel átjárom szívedet.
Krisztusi Fényemmel átjárom lelkedet.
Krisztusi Fényemmel lelkedet szívedbe helyezem.
Szeretetszálaimmal megerõsítem szíved-lelked kapcsolatát,- Isteni Minõségem kiteljesítem benned.

Áldottak legyetek Ti, akik eszerint cselekedtek.
Áldottak legyetek Ti, akik tovább adjátok e tanítást.
Áldottak legyetek Ti, kik KRISZTUSBAN éltek és élitek mindennapjaitokat.
Krisztusi Fényemmel betakarlak bennetek, óva és féltõn vigyázok rátok, - kössétek csak össze szívetek SZÍVEMMEL,- higgyetek, bántódásotok nem eshet.
Aki ENGEM felvállal, Én is felvállalom õt, ATYÁMHOZ vezetem.
Ámen.

ATYÁM nyisd reám FÉNYFORRÁSODAT.

Nyisd meg bennem lévõ FÉNYKAPUIDAT.
Õrizz és vigyázz reám, hogy ellenálljak a kísértõnek, a szándéknak és az akaratnak amellyel megközelít engem.
ATYÁM, Krisztusi Fényeddel védelmez engem.
Erõsíts meg hitemben, adj kellõ bizodalmat BENNED.
Készen állok, hogy a FÉNY ÚTJÁT járjam.
Fogd a kezem és kérlek ne engedd el, ne engedd, hogy elveszejtsenek.
Áldott vagy KRISZTUS, hisz TE VAGY az ÉLET, TE VAGY a MINDENSÉG FORRÁSA.
Áldásodat terjeszd ki minden létezõre, és teljesítsd AKARATOD benne.
Ámen.
Lejegyezte: Merité
(Lendvai Kati)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.872 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24