header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

Nikola Tesla üzenete

Több
14 éve 11 hónapja - 14 éve 10 hónapja #3132 Írta: Margit
Nikola Tesla üzenete téma létrehozva Margit által
.
Egy rövid üzenet a szabad-energia egyik úttörõ kutatójától, Nikola Teslától



tttweb.hu/gyujtemenyek/cikkek/regi/Techn...a/Nikola%20Tesla.htm
ezen a linken sok hasznos írást lehet találni Nikola Tesláról, az életérõl és munkásságáról, s így érthetõbb a szellemi üzenete is.)

Tesla üzenete

Üdvözöllek benneteket a Föld bolygón. Nikola Tesla vagyok, és elérkezett az idõ, hogy szóljak hozzátok. Régóta figyelem az emberi tudat fejlõdését, és most szeretnék átadni néhány információt, amivel megkönnyíthetitek az elõttetek álló hónapokat.

Sokan néztek most körbe kérdõn, mi történik a Földön. Sokan vagytok - szinte mindenki - akik válaszokat keresnek. Sokan gondolkodtok esténként, vajon mi zajlik most az emberi tudattal, mert szinte kivétel nélkül érzitek, hogy ezen a téren egyfajta fejlõdés, tágulás van folyamatban, saját lényetekben, és tudatotok közös mezõjében egyaránt.

Nincsenek munkahelyek, jövedelmetek nagyon kevés. Sokszor néztek kérdõn az égre, ám az ég helyett befelé kell, hogy forduljatok. Energiaválság korszakát élitek. Ez a válság belsõ energiáitok és az életetekhez szükséges külsõ energiaforrások válsága, egyaránt. Én az utóbbiról szeretnék szólni most.

Hiába fedeztek fel új kõolaj- és földgázforrásokat, ez már nem segít. A Földanya nem tûri tovább, hogy testét kizsákmányoljátok. Nem tûri, mégpedig azért nem, mert ebbõl az energiaforrásból nem jut mindenkinek egyformán: ez az erõforrás mások kizsákmányolására és szolgaságban tartására szolgál; egyfajta hatalmi eszköz, mely a Teremtéssel ellentétes szándékú.

Tudnotok kell, hogy bolygótok egyfajta elektromos áramban úszik. Mivel a Föld belsejében található anyag jóval sûrûbb a külsõ rétegekhez képest, a Föld forgásának következtében fellépõ súrlódás során mérhetetlen mennyiségû elektromos potenciál keletkezik. Ez az energia a bolygótok mágneses, északi és déli pólusán keresztül "csapódik le", és egy elektromos burkot hoz létre a planéta körül. Úgy képzeljétek ezt el, mint egy narancsot és héját. A narancs a bolygó, a héja az elektromos mezõ.

Gyakorlatilag végtelen mennyiségû elektromos áramban úsztok, úgy vesz körül benneteket, mint halat víz. Ti most olyan halak vagytok, akik rájönnek arra, hogy vízben élnek. Ez az Energia a teremtés ajándéka. A szükségleteitekhez képest végtelen erõforrás. Egyetlen nemzet sem sajátíthatja azt ki. Mindenkié. Bolygótok bármely pontjáról elérhetõ. Nevezzük ezt az erõforrást légköri elektromosságnak.

Tudatotok fejlõdésének fontos állomása, hogy a légköri elektromosságot felismerjétek és használjátok. Kezdjetek el foglalkozni vele. Vigyétek be a hírközlõ médiumokba is. Nincs már ellenállás, senki sem fog megakadályozni ebben benneteket. Az embereknek hallani kell errõl, és az emberek hallani akarnak errõl. Mindenkinek joga van tudni.

Mire felismeritek, hogyan lehet ezt a mezõt felhasználni, hogy otthonaitokat megvilágítsa és házaitokat befûthesse, élelmetek elõállításához erõforrást adjon, addigra tudatotok olyan fejlett lesz, hogy ezt az energiát kizárólag jóra, a Teremtés akaratának megfelelõen használjátok fel.
Tudatosítsátok ezt. Mikor Autót vezettek, képzeljétek el, hogy a jármû ebbõl a forrásból táplálkozik. Vizualizáljátok ezt, hogy autótok mágneses motorokkal üzemel. Tiszta, és nincs szüksége utántöltésre. Vizualizáljátok ezt, mert ez nagyon fontos. Képzeljétek el, hogy az út menti töltõállomások egyszerû pihenõhelyekké és vendéglátási egységekké alakulnak. Képzeljétek el és tudatosítsátok, hogy házaitok erõforrásait ebbõl a mezõbõl fedezitek. Tudatosítsátok azt, hogy fûtéshez, világításhoz szükséges energia ebbõl a forrásból költségmenetesen elõállítható. Tudatotok ily módon összekapcsolódik, és gondolataitok felgyorsítják a folyamatot. Ilyen mértékû változást csak összefogással és önzetlen szeretettel tudtok végrehajtani.

A Föld egy új tudati fázisba érkezett: gondolataitok és õszinte kívánságaitok gyorsabban teljesülnek, mint hiszitek. Érzitek ezt. Ami ma még nehezen elképzelhetõ, az holnap megvalósítható, holnapután pedig természetes lesz. Mert a tudatotok így mûködik.

Tudati fejlõdésetek napról napra erõsödik. Ez a fejlõdés nap alatt többet halad, mint korábban hónapok alatt. A fejlõdés exponenciális. A következõ nap az elõzõre épül, és ez még jobban gyorsítja folyamatot. Amikor egyfajta sötétséget éreztek "ezek a periódusok egyre ritkábbak és kevésbé nyomasztóak lesznek " azt történik, hogy a tömegtudat pihen. Pihen, hogy újult erõvel kezdje meg további rezgésszint emelkedését. Ezek minták - nagyon sokan közületek érzékelik ezt - a tudati fejlõdés hullámai.

Térjünk vissza a Földi élethez szükséges energiaforrásokra és technológiákra. A robbanó motor egy, a maihoz képest nagyon alacsony tudatszint találmánya. Ideje lejárt. Közületek nagyon sokan foglalkoztok mágneses motorokkal, és vortex rendszerekkel. Közel vagytok, az elkövetkezõ hónapok során az új technológia központi figyelmet fog kapni. Tömegek figyelme irányul a szabad-energia jelenségére, és elkezditek kiépíteni saját rendszereteket. A bõséges energiához mindenkinek joga van, nemzettõl, társadalmi és foglalkozási státusztól függetlenül. Kérjétek saját szabadságotokat, tegyetek érte, és megkapjátok azt. A Teremtés értetek dolgozik.

Figyelmetek fordítsátok hát ebbe az irányba, és tegyetek meg mindent saját szabadságotokért. Nikola Tesla energiája vagyok, aki földi életét az emberi szabadságnak megalapozásának szentelte. Ismerjétek fel, Isteni szikrák vagytok, akiknek hatalmában áll a formálni egyéni és közösségi sorsotokat. Öleljétek egymást feltétel nélküli szeretetben, mert a változás kora elérkezett, s én veletek vagyok.
Tesla üzenete
Dátum: Május 11, szerda, 23:08:09
Téma: Shaumbra
(emailban kaptam)

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 14 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 4 hónapja #3317 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Nikola Tesla üzenete - és a feltaláló
.
T-akták - A zseniális Tesla 47 perces






.

A titokzatos Tesláról film 50 perces



--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.
Több
12 éve 10 hónapja - 12 éve 10 hónapja #3758 Írta: Margit
Margit válaszolt a következő témában: Nikola Tesla üzenete
.

Hova tûnt Tesla "A gravitáció dinamikus elmélete" c. mûve?


Mert Tesla ebben az ( egyetlen! ) elméleti munkájában, melyet már 1892-tõl kezdve írt, feltárta az új fizikai világképe alapjait, azt a spirituális-tudományos szemléletet, melynek nem-létezõvé nyilvánításáért, nevetségessé tételéért és elhallgattatásáért annyi energiát fordított a háttérhatalom már a 20. század elsõ éveitõl kezdve - elõször Einstein relativitáselmélet-blöffjének agyonreklámozásával, majd a kvantummechanika káoszszemléletének komoly tudományos rangra emelésével.

De hiába is harsogta tele a multik által futtatott tudományos sajtó ezeket a rögeszméket a 20. század elsõ három évtizedében, Nikola Tesla kutatott tovább, járta a maga útját, bár a Colorado Springs-et követõ kudarca után egyre magányosabban.

Annyit viszont tudunk, hogy Tesla ezen fõ mûve, amely egyrészt leleplezte ezeket az áltudományos rögeszméket, másrészt az emberség tudati felszabadulását biztosító új fizikai világképet vázolt fel, a halála után eltûnt!

Persze megint ugyanolyan véletlenül, ahogy a mai napig már több tízezer kulcs-találmány süllyedt a feledésbe a tudományos(nak hazudott) akadémiai elit beavatkozása következtében, éppen azért, hogy az alacsony tudatosság mesterséges mátrixát az emberiség körül/felett mindenáron fenntartsák!

Azonban hiába is tüntették el ezt a fõ mûvet, mégis Tesla 20. század elsõ évtizedeiben tett nyilatkozatai, feljegyzései és különbözõ visszaemlékezések alapján többé-kevésbé rekonstruálni lehet ezt a Tesla által megalkotott új fizikai elméletet.


Viszont az, hogy most magyar nyelven egyáltalán idézni tudunk Teslának azon nyilatkozataiból, melyekbõl elõtûnnek az elveszett fizikai elméletének alapvetõ pontjai, Kocsis G. Istvánnak köszönthetõ!

Ehhez pedig rögtön hozzá kell tennünk, hogy honlapunkon, mely következetesen és minden megalkuvás nélkül képviseli a spirituális szemléletet nem csak az UFO-kutatásban, hanem minden más tudományos területen is, elõször tudunk igazán a köszönetünket és elismerésünket kifejezni olyan magyar alternatív tudományos kutatónak, Kocsis G. Istvánnak, aki a nemzetközi mércével mérve is fontos alapkönyvet írt és adott ki 'Nikola Tesla és az Univerzum titkai' címmel!

Mert éppen az ilyen alapos munkát hiányoltuk az alternatív kutatás területén itt Magyarországon folyamatosan immár 22 éve! Azt, hogy minden hátsó szándék nélkül, minden ego-elõretolakodás és belemagyarázás nélkül, kellõ alázattal ugyanakkor világos értelemmel és mély belátással tudjon valaki egy alternatív témakört alaposan feldolgozni!

A fájdalmunk viszont itt is, e nagyon alapos életrajzi mû olvasása közben is az, hogy Kocsis G. István sem igazán spiritualitás oldaláról közelíti meg Nikola Tesla munkásságát, hanem a hivatalos tudomány oldaláról kinõve, de attól soha el nem szakadva - így viszont a Colorado Springs-i korszakától kezdve nem lehet igazán megérteni Tesla eszmei fejlõdésének belsõ inspirációját és az ezen az alapon végzett kísérleteinek valódi szándékait!


Nos, Nikola Tesla egy 1931. november 7-én, a sajtóban megjelent nyilatkozatában ezt mondja ( összefoglalás ) :


Tesla szerint nincs felsõ sebességhatár


Dr. Nikola Tesla egy riportban Hugo Gernsback-nek kijelentette, hogy a fényénél nagyobb sebességeket, amiket egyébként Einstein relativitáselmélete értelmében lehetetlennek tartanak, elõ tudott állítani.

Kijelentve, hogy az einsteini elmélet több szempontból is téves, Dr. Tesla már az 1900-as év elején, a (US)787,412 számú szabadalmában megállapította, hogy a rádió-erõmûve adójának árama a föld felszínén 467.859 kilométer / másodperces sebességgel haladt tovább. Az einsteini elmélet szerint, a legnagyobb lehetséges sebesség 298.080 kilométer / másodperc ( megj.: a fény sebessége akkori adat szerint, vákuumban ).

Teslának tudomása van a fényénél többszörösen nagyobb sebességekrõl, és olyan berendezést tervezett, ami az úgynevezett elektronokat a fényével egyezõ vagy akár kétszeres sebességgel is kilõ.

Tesla nem ért egyet az einsteini elmélet azon részével sem, ami azt állítja, hogy egy tárgy tömege növekszik a sebességével. Egy test tömege megváltoztathatatlan, állította Dr. Tesla. A cikk szerint, "különben energiát lehetne elõállítani a semmibõl, mivel egy test esés közben megszerzett mozgási energiája nagyobb lenne, mint ami szükséges a kis sebességû felemelésekor."


Vagy egy másik, 1933. november 2-án megjelent nyilatkozata :


Tesla hasznosította a kozmikus energiát



A feltaláló bejelentette egy olyan energia felfedezését, ami felváltja a gépeket mûködtetõ üzemanyagot. A Napot nevezte meg fõ forrásként! ( Lásd ehhez kapcsolódóan a honlapunkon Narcisio Genovese történetét. )

Nikola Tesla, a neves fizikus és a tudományos berendezések feltalálója, felfedezett egy olyan elvet, amivel az egész világ gépeit mûködtetõ energiát lehet nyerni az Univerzumot mûködtetõ kozmikus energiából, jelentette be a mai napon.

Elmondása szerint az elv, ami egy olyan energiaforrást csapol meg, amit úgy jellemzett, mint "mindenhol, korlátlan mennyiségben jelenlévõ', és amit vezetékkel vagy vezeték nélkül továbbítani lehet a központi erõmûvekbõl a világ minden részére, meg fogja szüntetni a szén, az olaj, a gáz, a benzin vagy bármilyen hagyományos üzemanyag iránti szükségletet.

Dr. Tesla a szállodájában, a mai napon nyilatkozatban közzétette, hogy nem lehet messze az idõ, amikor az elv készen állhat a gyakorlati, kereskedelmi hasznosításra.

A kérdésre, hogy elgondolásának hirtelen bevezetése nem zavarja-e meg a jelenlegi gazdasági rendszert, Dr. Tesla azt válaszolta, hogy "az már amúgy is súlyosan meg van zavarodva." Még hozzátette, hogy most minden korábbinál jobban elérkezett az ideje az új (energia)források hasznosításának.

Mivel jelenlegi formájába tervezetben az energia kiaknázásához hatalmas gépeket tartalmazó, központi erõmûvek szükségesek, Dr. Tesla elmondta, hogy képes lesz kidolgozni egy tervet az egyéni felhasználásra is.

A kozmikus energia központi forrása a Föld számára a Nap, mondta Dr. Tesla, de "éjjel sem fog szünetelni az új energia áramlása."


Aztán egy rövid részletet idézünk a Time-ban 1931. július 20-án, a 75. születésnapjára megjelent cikkbõl :


"Tesla azt mondta ( új fejlesztéseirõl beszámolva ), hogy " az ( energia ) egy teljesen új és rejtett forrásból származik. És mindenféle gyakorlati célokra éjjel-nappal, valamint az év minden szakában rendelkezésre fog állni.Az energiát befogó és átalakító berendezés kétféle mechanikai és elektromos tulajdonságokkal rendelkezik majd, és eszményien egyszerû lesz."

Tesla ugyancsak kitalált már egy módszert, ami lehetõvé teszi majd, hogy nagy energiát, több ezer kilowattot lehessen egyik bolygóról a másikra továbbítani, a távolságtól függetlenül.

Úgy véli, hogy semmi sem lehet fontosabb a bolygóközi kommunikációnál. Egy nap biztosan valóra válik, és a bizonyosság, hogy más emberi lények is léteznek a Mindenségben, dolgozva, szenvedve, küzdve, úgy, mint mi, varázslatos hatást fog gyakorolni az emberiségre, és egy olyan egyetemes testvéri szövetséget fog megteremteni, ami addig fog létezni, mint az emberiség maga..."



spiritufo.ditro.hu/spiritualitas-es-a-tu...mikus-elmelete-c-mve

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 12 éve 10 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.550 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24