header ok

Ebben a témakörben a dimenzióváltásról és az azzal kapcsolatos tanításokról lehet olvasni.
Nostredamus, Kryon, Kirael, Pió Atya, Nyirkai jóslat, 2012,Plejádok üzenete, próféciák stb.

BERTA DUDDE által kapott égi tanítás a végidõkrõl

Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #2835 Írta: Margit
A KATASZTRÓFA LEFOLYÁSA
Berta Dudde által kapott tanítás által


ISTEN kinyilatkoztatja és megokolja
az eljövendõ nagy katasztrófa
elõjeleit és lefolyását

János evangélium 14/21 ígérete alapján
prófétai módon kapta és írta:
BERTHA DUDDE
Ezek az írások valláson felülállók!
Valláshoz tartozástól nem akarnak senkit eltéríteni, sem valami vallási közösségre rábeszélni.
Megjelenésük egyedüli oka, hogy Isten szavát , amit Ján. Ev. 14,21 ígérete alapján ad nekünk a mai idõkben .
az embereknek hozzáférhetõvé tegye.
Ján.14,21: Aki ismeri az én parancsolataimat és megtartja azokat, az szeret engem.
Aki pedig engem szeret, azt szereti az én Atyám, én is szeretem azt, és kijelentem magamat annak.
Német eredetibõl fordította, és közreadja:
G. Szieger Magda
1913 - 2001
Engedélyezett a minden változtatás nélküli, és a forrás megjelölésével készült, fejezetenkénti fordítás és nyomtatás.
2007.



B.D.Nr.6388 1955. 10. 30.
Utalás a természeti eseményre

Szavamat mindenfelé elvezetem, és ismerem a helyes utakat és eszközöket, hogy a jóakaratú emberek olyan szellemi érték birtokába kerüljenek, amelynek én vagyok az eredete. Tudom, kiben van jóakarat, hogy meghallgasson, és valóban, nekem minden lehetséges, az is, hogy olyan formában szóljak hozzájuk, amit el tudnak viselni. De azokra is gondolok, akik még teljesen üresek, akik még nem éreztek vágyat szavaim után, akik felém forduló gondolatok nélkül élnek - akik csak a világot, és annak javait látják. Szavamat hozzájuk is elvezetem, ismételten megszólítom õket is - de annyira erõszak nélkül, hogy meghallhatnak, de nem MUSZÁJ meghallaniuk.
Elõször az akaratuknak kell megelevenedni, hogy más szférából is meghallgassanak valamit, nem csak abból, amibe maguk vannak. Erre indíttatást ismételt beszélgetés, könyvek, világesemények, egyes szükséghelyzetek, vagy balesetek adhatják. EZEK helyes irányba terelhetik az emberek gondolkodását - a végtelenbe - hozzám, a szellemi szférákba, majd aztán akarata alapján táplálékot is kap hozzá.
Nehogy azt higgyétek, valakitõl is megvonom szent segítségemet, azt se higgyétek, hogy kegyelem nélkül egy ember rendbe tudna jönni. Én mindenkirõl gondoskodom, de hogy van-e eredménye, az a szabad akaratú ember ügye. Szavamat az egész világ hallja, nekem csak engedelmes földi gyermekre van szükségem aki megnyitja szívét, és akkor közvetlenül tõlem kaphatja az igazságot. Ezt az igazságot majd továbbviszi, mert én ismerem a fogadóképes embereket. És ahol csak egy pici eredmény is várható, ott a földi gyermekeimet egymáshoz vezetem.
A VILÁGOSSÁG KÖVETEI pedig mindenhol kiosztják a világosságot, bárhol is legyenek. Ugyanazt az igazságot hirdetik valamennyien, mert az én küldötteim, akik a végsõ idõben minden országban, és minden helyen fellépnek. Egyetlen éhezõ lélek sem marad erõtlenül, és egyetlen vágyakozó szív sem betöltetlenül.
Mert minden vezetésem alatt áll, eget és földet az én akaratom kormányozza. Én gondozok minden egyes teremtményt, lehetõséget teremtek neki, hogy üdvözülhessen. Valódi predikátorokat is ébresztek mindenütt, akiknek SZELLEMEM sugallja, hogy mit mondjanak, és akik annyira bensõségesen az enyémek, hogy bennük SZELLEMEM által munkálkodhatok. Mindenütt lesznek eredmények, de lesznek mindenütt olyan emberek is, akik visszautasítják, hogy szívükhöz közeledjek. Szavamat hallják, de teljesen visszautasítják - és ezért hatás nem érzõdik rajtuk.
De õket is megszólítom - egész életük végéig újból és újból megszólítom õket, mert egészen haláluk órájáig azon fáradozom, hogy még földi létük alatt hozzám találjanak. Igaz, megszámlálhatatlan az a tömeg, kik még távol vannak tõlem, és akik nem keresik hogy csökkentsék ezt a távolságot. De szeretetem és gondoskodásom ugyanúgy az övüké is, mert vissza akarom nyerni minden teremtményemet, ezért egyet sem adok fel, míg utolsó órájuk el nem érkezett. De az akarat szabadságához nem nyúlok.
Amit szelíd fáradozásaim nem tudnak létrehozni, amit szavaimmal nem tudok elérni, az majd lehetõvé válik A SZOKATLAN TERMÉSZETI ESEMÉNYEK által. Az embernek akkor nem lesz más választása, mint hogy vagy feladja önmagát, vagy olyan hatalomnál keres segítséget, amely erõs, és tud segíteni.
Már az is elõrelépés, ha elismeri ezt a hatalmat, és meghallom az ilyen emberek segélykiáltását, és megmenekül az örök pusztulástól. Hangom mindenhol felhangzik, halkan és hangosan is hallható lesz. És mindenki megérezheti, hogy õt szólítottam, mindenki kaphat kegyelmet, és felébredhet az életre akiben van jóakarat, és figyel a hangomra. Mert szeretetem menteni akar, oda akarja ajándékozni magát, és életet akar adni mindenkinek, aki még a halálban van.
Ámen.


B.D.Nr.6970 1957. 11. 16.
Vihar elõtti csend - A színlelt béke


Még ha az is a látszat, hogy békésebb idõ felé mentek - ne hagyjátok megtéveszteni magatokat. Azoknak az arculata gyorsabban megváltozik mint gondolnátok, akik a békérõl beszélnek, és már tûzcsóvákat dobálnak a Föld lakói közé. Számotokra a nyugalom veszélyes, mert csak langyossá váltok általa, és a földi életet csak földi módon értékelitek.
Ezért az embereket ismételten felzavarom nyugalmukból, hogy ébren tartsam õket. Ezért történik még annyi minden, az emberek tekintetét ismételten mindenféle szerencsétlenségre és katasztrófákra irányítom. A látszólagos földi jólét és építkezés mellett olyan eseményekben is részt kell venniük, melyeknél nem elég az erejük hogy megakadályozhassák. Rádöbbennek a felismerésre, az ilyen sorscsapások alól senki nem kivétel, akármennyire biztosítottnak látja is földi életét.
A világhelyzet ne tévesszen meg. Ügy tûnik, mintha megnyugodna, de mindez csak áltató cselekvés. Rossz lesz az ébredésetek, ha átadjátok magatokat ennek a nyugalomnak, és figyelmen kívül hagyjátok a végre figyelmeztetõ utalásaimat.
A változás hirtelen jön, és ti akkorra már legyetek felkészülve, és higgyétek, a változás megérkezik. A végidõnek sok jelét észlelhetitek. De az ellenfél az, aki gondoskodik róla, hogy homokot szórjon a szemetekbe. Mert nem akarja, hogy a vég bekövetkeztét higgyétek, rajta gondolkodjatok, és komolyan megváltozzatok. A maga szolgáira úgy hat, hogy azok elhitessék az emberekkel, egy csodálatosan békés és örömteli idõnek mennek elébe. Ez sikerül is neki, mert az emberek mindig hamarabb elhiszik azt, amit tekintetük követhet, mint amit a Szellemi Birodalomból közölnek velük. Ezen kívül maguk is hinni AKARJÁK, hogy egy földi értelemben vett boldog, szép jövõ elé néznek, és nem a Föld végét látják.
De én az óvást és figyelmeztetést nem hagyom abba. Mert nem csak a földi élet rövid éveirõl van szó, hanem az ÖRÖKKÉVALÓSÁGRÓL. Figyelmeztetéseim annál erõteljesebbek lesznek, mennél láthatóbbá válik a "nyugalom" a Föld felett, és mennél inkább bíznak egy látszólagos békében, elfeledkezve jó elhatározásaikról, miket talán a közeli végre való tekintettel tettek. A földi világon keresztül ellenfelem még egyszer kirakja csapdáit az emberek elé, és igen erõs hit kell hozzá, hogy valaki ne essen beléjük.
Azért figyelmeztetlek ismételten és újra, hogy mi vár rátok. Ne engedjétek, hogy megtévesszen benneteket. Szavam igazság, ami beteljesül. Az én szavam a közeli vég bekövetkeztét mondja. Ezt egy hangsúlyos közbenyúlásom elõzi meg. Egy nagy TERMÉSZETI KATASZTRÓFA. Meglepetés lesz ez azoknak, akik a békében hisznek. Viszont bûneikbõl még most is vissza fordulhatnak, és a vég bekövetkeztéig a maguk útját a tökéletesség felé törekvésben tehetik meg. Ez a katasztrófa megszámlálhatatlan emberéletet követel. És ki biztos benne, hogy nem tartozik közéjük? Vajon nem lesz-e már késõ nektek, akik közömbösen sétáltok a szép jövõ reményében? És még mindig engeditek, hogy a világ fejedelme elvakítson?
Mindig gondoljatok ezekre a szavaimra, amikor arról hallotok, különféle fájdalmas sorscsapás emberi életeknek vet véget. Ezáltal figyelmeztetlek benneteket a hirtelen végre. Azt akarom, szemetek arra a HATALOMRA irányuljon, amely elpusztíthat mindent, amit felépítettetek, és megsemmisítheti minden terveteket.
Kapcsolódjatok jobban ehhez a hatalomhoz, találjátok meg hozzám az utat, és kérjetek vezetést, védelmet, és irgalmat tõlem. Higgyétek el, békétek csak a velem való kapcsolattal lesz, és csalás áldozatai vagytok, amikor FÖLDI BÉKÉT ígérnek nektek. Az emberiség már nem él úgy, hogy békés földi élete lehetne. Nem törekszik semmiféle szellemi fejlõdésre, és ezért nincs már joga, hogy ezen a Földön élhessen
Ámen.


B.D.Nr.6770 1957. 02. 25.
Természeti esemény az utolsó figyelmeztetés a vég elõtt

Ismételten emlékeztetlek rá, gondoljatok a végre. Az egész emberiség elõtte áll, de bárki megelõzheti, mert egy ember sem képes védekezni, amikor én elhívom a földrõl. Újra és újra figyelmeztetlek és óvlak! Vannak jövendölések a próféták és látnokok által, amelyek szintén a Föld végére vonatkoznak.
A halálra is folyton figyelmeztetlek, amikor valaki meghal körülöttetek. De csak amikor ezekkel a gondolatokkal komolyan foglalkoztok, akkor tartotok ítéletet magatok fölött. Ekkor vetitek komoly kritika alá a magatok életvitelét, és fáradoztok, hogy még ezen a Földön tudjatok szellemi nyereséget szerezni magatoknak.
De ha NEM ÉRINTENEK benneteket ezek az óvások és figyelmeztetések, akkor a vég érkezése meglepetés lesz, és teljesen készületlenül lesztek az áldozatai.
Mikor elutasítjátok azokat az embereket, akik az én megbízásomból adnak közlést nektek, akkor azt hiszitek, szellemileg messze fölöttük álltok. Ezért már csak egy eszközöm marad, hogy hitelesnek vegyétek az oktatást, az, hogy a természeti erõk figyelmeztessenek benneteket a végre. A sok hitetlen ember miatt kell felhasználnom ezt az eszközt, mert csak élnek, mintha határ nélküli lenne az ember élete a Földön. Amit szavaim nem érnek el, azt végbevihet a természeti esemény, a befelé nézést, és a tudatos hozzám fordulást is.
De az emberek azt is megtehetik, hogy még jobban küzdenek az életükért, miközben gondolatilag nekem ellenállnak. Viszont a HATALOM majd igazolja magát azok elõtt, akik nem akarják elismerni. A természeti eseménynek a kihatása azért lesz olyan hatalmas, mert minden emberhez szólni akar, és gondolataikat a saját végükre akarja irányítani. Közbenyúlásomról minden ember szerezzen ismeretet - még ha az határok közt lesz is tartva, tehát nem érinti az egész Földet.
Viszont hangomat nem lehet nem meghallani - hiszen ez utolsó utalás lesz ennek a Földnek a végére, amit nemsokára utána már várni lehet. Elõtte azonban csak szavakkal hirdethetem meg a vég, és ennek a természeti eseménynek a közelségét.
Ezért szolgáim ismételten megemlítik, hogy az emberiség mit várhat. A szokatlan szenvedéseket, és a szükségek idejét minden embernek el kell viselni, mert a szolgák beszédét ezek támasztják alá, hogy szavaiknak figyelmet szenteljenek. Mert majd minden ember megtapasztalhatja, hogyha HISZ BENNEM és ENGEM segítségül hív, le tudja gyõzni a szükséget.
Tekintettel, hogy az emberek szellemi mélyponton vannak, közbenyúlásom már nem jelent hitbeli kényszert. Úgyis értelmükkel próbálnak mindent megmagyarázni maguknak, és még most sem ismernek el olyan hatalmat, amely élet és halál felet rendelkezik. De legyen elõttük nyitva minden lehetõség, ami megváltoztathatja gondolkodásukat - és az ilyen mértékû természeti esemény létre hozhatja ezt. Felhasználom tehát ezt az utolsó eszközt is. De ezzel még mindig meghagyok minden egyes embernek egy utolsó döntési lehetõséget. Tehát általa nem gyakorlok kényszerítõ hatást.
Ha nem tudjátok elhinni, hogy a Föld elpusztul - akkor gondoljatok a saját végetekre. Mert már nem sok idõ van hátra, hogy mindez beteljesüljön, amit folyton hirdetek.
Szeretlek benneteket, és szeretnélek megmenteni - meg akarlak óvni a szilárd anyagba való számûzetéstõl. Mert ha akarja, még minden egyes ember megváltozhat.
Ámen.



B.D.Nr.5678 1953. 05. 17.
A jövendölések teljesülnek - Elõtte katasztrófa

Az idõ beteljesedett, minden a végre utal. De a jeleket CSAK AZOK az emberek látják meg, akik felém törekszenek, mert az õ tekintetük az ég felé irányul, tehát a megvilágosodásuk szintén föntrõl jön, õk nem kételkednek, hogy minden beteljesül amit a próféták és látnokok az én megbízásomból jövendöltek. Ami ezeknek magától értetendõ - azoknak teljesen lehetetlen, ezek más szemmel néznek, mint azok. A világ emberei csak a világot látják, a világnak és örömeinek élnek. Szellemük mindig sötétebb lesz, minél jobban közeledik a vég.
Ezeknek az embereknek a számára következik be még a vég elõtt az az esemény, ami, ha van bennük kis jóakarat, meghökkentheti õket, és megváltoztathatná gondolataikat. Ezeknek akarom még kinyilatkoztatni magamat a vég elõtt, habár még akkor sem kell, hogy elismerjenek. Veszítsenek el még egyszer mindent, amit olyan mohón megszereztek - vesszen és pusztuljon el a földi tulajdon, de egy olyan hatalom által, amelyet nem tehetnek felelõssé. A természeti elemeken keresztül akarom magamat kinyilvánítani - hogy megmentsem õket. Ahol az emberekben van még egy szikrányi hit - ott van még lehetõség a mentésre.
Gondolatát az utolsó pillanatban is felém fordíthatja, és küldheti hozzám segélykiáltását. És ha földi életét el is veszti - kiáltását meghallom, és hite a túlvilágon segítséget és jutalmat nyer. Csak egy engem elismerõ gondolatot akarok látni, és kezem már ki van nyújtva utána, hogy ezt be is bizonyítsam. Valóban - könnyûvé teszem, hogy higgyetek, csak próbálkoznátok meg vele! Hívjatok engem szellemben és igazságban. Ezért teszek még egy utolsó kísérletet megmentésetekre, és azok megmentésére, akik ellenfelemnek még nem hódoltak be teljesen.
Megremegtetem a Földet, és a földi megmenekülésre eltûnik minden remény. És ahol már nincs semmi, amiben remélni lehetne - ott egyedül én hozhatok menekülést, mert nálam semmi sem lehetetlen. És ha valaki a legnagyobb szükségben visszaemlékezik gyermekkora hitére - aki ezt az utolsó kísérletet megteszi, hogy segítségül hív engem - az valóban nem bánja meg. Megmenekül minden idõre, mert amikor a lélek a Szellemi Birodalomban már fölfelé lépked, akkor már kegyelem a földi élet elvesztése.
Bár nem mindig tekintik a természeti elemeket erõm és hatalmam kifejezésének, de halálfélelem közben az emberben más gondolatok is születhetnek, mint máskor. Engem egy másodperc alatt is felismerhet, és segítségért kiálthat hozzám. De sohasem érvényes az a szó, amit csak a száj mond, és a szív nem részesedik benne.
Az idõ beteljesedett, de elõtte megérkezik, amit bejelentettem, és ismételten bejelentek. Egy szokatlan természeti esemény, hogy figyelmeztessen a végre, ami nemsokára követi. Állandóan óvlak és figyelmeztetlek, és az idõk jeleire hivatkozom, de nem kényszeríthetlek, hogy szavaimat igazságnak elfogadjátok. De véssétek emlékezetetekbe, hogy akik még teljesen hitetlenek vagytok, arra emlékeztessen KI AZ AKI hozzátok beszél, és a teljesen hitetleneket meg akarja menteni attól a szakadéktól, amely felé mennek.
Ámen.


B.D.Nr.5879. 1954. 02. 17.
A természeti hatalmak tombolása

Hangomat hangosan és hatalmasan halljátok, és amikor felhangzik, mind megijedtek, kik halk hívásomat nem akartátok meghallani. Ezért majd a természeti elemek tombolása emlékeztet rám benneteket - akik mindig ellenálltatok nekem, és akiknek a természeti elemek megnyilvánulása láttán el kellene hogy ismerjetek engem. Ti nem akarjátok elismerni az összefüggést eme dolgok, és a világban végbevitt tevékenységeitek között. Pedig ez a tevékenység az oka, hogy most ennyire nyilvánvalóan fejezem ki magamat. Ti nem ismertek el Isteneteknek és Teremtõtöknek, AKI elõtt pedig egyszer számadást kell tennetek. Ebben nem hisztek, azért a földi életet nem élitek akaratom szerint.
És ezért felhangzik hangom, hogy gondoljatok rám, és megváltozzatok, hogy felismerjetek, és akaratomat a magatok akaratának is elfogadjátok. Megszólítalak - elõször halkan és tele szeretette beszélek hozzátok, figyelmeztetve, hogy forduljatok vissza errõl az útról. Majd hangomat mindig jobban felemelem, míg félelmet és ijedelmet éreztek, mert életeteket féltitek. És a földi életet sokan elvesztik, de ha az utolsó órában eltalálnak hozzám, úgy a testi halál nem lesz veszteség számukra. Inkább kegyelem lesz. Mert a teljes elmerülés veszélyébe voltak, és ha elhívom õket abban a pillanatban, ahogyan felismernek - tehát a hit felébredésének pillanatában - az megkönnyíti nekik a túlvilági Birodalomba való bejutást, és felfelé emelkedésük útjának a kezdete lesz.
A természet tombolása által határozottan elismertetem magamat. Ahol valamit az emberi akarat hoz létre, ott ritkán várható, hogy az emberek bennem higgyenek. De ahol minden remény nélkül ki vannak szolgáltatva a természeti elemeknek, ott hamarabb gondolnak Teremtõjükre, és kiáltanak utána. Ezért van még remény arra, hogy ekkor a lelkeket ki lehet menteni a hitetlenség sötétjébõl, engem elismernek és hagyják, hogy a Földön, vagy a túlvilági Birodalomban kormányozzam õket. Amit földi történések nem tudnak létrehozni, azt egy nagyméretû természeti katasztrófa eléri. Gondolnak Istenükre és Teremtõjükre, és szívükben helyreállítják vele kapcsolatukat azzal, hogy a veszélyben bensõséges segítségért kiáltanak hozzá. Ezzel a látszólag áttekinthetetlen pusztulás - mentési akció lesz sok lélek számára, akik így megmenekülnek az örök pusztulástól, és az életre ébrednek akkor is, ha osztályrészük a földi halál.
Mindent megteszek, ami még megmentheti azokat, akik halk, szeretetteljes beszédem elõl fülüket lezárják, de akiket ennek ellenére sem akarok elejteni. Most hangos szóval hívom õket még egyszer, és áldott lesz, aki rám gondol - áldott lesz akinek szívébõl még nem lettem teljesen kiutasítva, és mielõtt teljesen késõ lenne, még hozzám kiált.
Ámen.


B.D.Nr.4359 1948. 07. 01.
Fényjelenség a katasztrófa elõtt

Közbenyúlásomat nagy szellemi akció elõzi meg. Ez megerõsíti az enyémek hitét, és utolsó utalás lesz a rákövetkezõ természeti eseményre. Égi küldötteimet arra utasítottam, hog mint FÉNYJELENSÉG tegyék magukat észrevehetõvé az enyémek számára. Világosan és határozottan a mennybolton lesznek láthatók, és ez lehetetlenné tesz minden öncsalást. Az enyémeknek jelenségeik lesznek, míg A HITETLENEK NEM LÁTNAK SEMMIT, és az utalásokat mint agyrémet - kinevetik.
Ez lesz az utolsó jel. Ekkor már biztos elõkészületeket tehettek a természet elemein keresztül való megnyilvánulásomra. Ekkor minden dolgot hagyjatok földi sorsára, és már csak a lelketekkel foglalkozzatok. Szavaimat igaz áhítattal fogadjátok magatokba, engedjétek, hogy szavakkal beszéljek, és mélyen és bensõségesen kapcsolódjatok össze velem, hogy jelenvaló lehessek legnagyobb szükségetekben, amely ezután már nagyon hamar rátok tör. Körülöttetek foglalkozzatok azokkal, akik félve figyelik a természet változásait, adjatok nekik rövid felvilágosításokat, és utasítsátok hozzám õket. Beszéljetek rólam, mint a szeretet Istenérõl, aki elfogad mindenkit, és senkit el nem hagy, aki segítségért kiált hozzá.
Aztán várakozzatok rám. Ne féljetek, amikor hangom olyan erõvel hangzik fel, hogy az emberek beleremegnek. Maradjatok higgadtak és nyugodtak. Ti tudjátok, nektek nem történhet semmi bajotok, ha én akarom, mert védelmet ígértem, ha imában hozzám kapcsolódtok. Jelenvaló leszek, és határozottan érzitek majd közelségemet. És végbemegy, amit Szellemem útján már bejelentettem - mert szavam igazság, és örökké az marad.
Ámen


B.D.Nr.3776 1946. 05. 20.
A katasztrófa bejelentése

A közlés, amit adok - nagyon fontos. Egy elõttetek álló fordulatra kell felkészülnötök, mert hamarosan láthatóan megjelenek. Az adott határidõ a végéhez közeledik, és kevesek örömére - meg sok ember meghökkenésére, szavam teljesedésbe megy.
Mivel MAGAM beszélek, akaratomat és hatalmamat bebizonyítom, az embereknek fel kellene, és el kellene ismerniük.
Az utolsó lépcsõfokon álltok - hogy aztán a nélkülözések és fáradozások útját járjátok, mert az embereknek szükségük van erre. Meg kell ismerkedniük hatalmammal, hogy kezüket felém nyújtsák, és megragadják az én megmentõ kezeimet. Kegyetlennek és irgalmatlannak látszik az emberek számára ez az utolsó nevelési eszközöm - és mégis szeretetbe gyökerezik, mert eme utolsó eszköz nélkül megszámlálhatatlan lélek elpusztulna - én pedig meg akarom menteni õket.
Szeretetemet azon is felismerhetitek, hogy elõre bejelentem, mi elõtt álltok. És még máskor is bejelentem, hogy hihetõvé tegyem - netán elõtte hihetetlennek tûnt volna, vagy nem akartátok volna elfogadni. Mindenki nehéz órákat él át, és a túlélõk elviselhetetlennek tûnõ, nehéz életviszonyokat vesznek magukra. Én viszont mindenkinek megígérem erõmet és hatalmamat, aki szükséghelyzetében, lélekben és igazságban imádkozva segítségemet kéri. Az ajakimára nem figyelek, csak arra a kiáltásra, amely a szív mélyébõl száll hozzám. Ez meghallgattatásra talál, és minden szükség elviselhetõvé válik AZOKNAK, akik hisznek bennem.
Közölnek veletek világi terveket és eljárásokat - de ezeket mind megsemmisítem. Majd újabb veszélyrõl hallatok - viszont akkor már tudjátok, egy másfajta veszély kezdõdik, és az elõzõtõl már nem kell félnetek. Szemeteket csak reám és Országomra irányítsátok. Folyton bensõségesebben kell hozzám kapcsolódnotok, hogy a legnagyobb szükség idején még nagyobb mértékben kaphassatok erõt.
Azért mondom ezeket, mert szeretetem fel akar készíteni arra, ami visszavonhatatlan, és az Örökkévaló Terv szerint játszódik le. Még sok erõre van szükségetek. Hogy ezt megkaphassátok, komoly akarattal bensõséges imában, és szeretetbõl induló cselekedetekben kell élnetek. Ejtsetek el minden földi gondot és szorongást, csak a lelketekre gondoljatok, hogy többé már el ne távolodjatok tõlem, velem állandó összeköttetésbe maradjatok, hogy akkor is érezzétek jelenlétemet, mikor majd a mennydörgés hangján beszélek az emberekhez. Akkor se féljetek tõlem, hanem Örök Atyátoktól védelmet kérjetek - és én biztos hogy megadom.
Ámen.

B.D.Nr.7405 1959. 09. 05.
Egy csillag bejelentése

Ami a Szellemen keresztül jut hozzátok, azt gondolkodás nélkül elfogadhatjátok. Legyen birtokotokban a tudás, hogy a Föld vége az Univerzumban is észlelhetõ lesz. Kozmikus változások adódnak, mert Isten akarata, hogy a földi periódus befejezése a legkülönfélébb jelek által legyen észlelhetõ, amiket az ember TERMÉSZETES MÓDON nem tud megmagyarázni. Ezek a Teremtõ hatalmát bizonyítják, tehát határozottan a Teremtõre utalnak.
Ezek a kozmikus változások fõképpen a csillagok eddigi pályájuktól való eltérésre vonatkoznak. Átcsapnak egy másik pályára, aminek oka megmagyarázhatatlan, és az is marad az emberek számára. Ennek ellenére nem lehet tagadni hogy megtörtént. Minél jobban közeledik a vég, annál gyakrabban állapítanak meg ilyen folyamatokat. Kezdetben nem ismerik fel, majd mindig jobban és határozottabban elõtérbe lép, tehát az emberek az igazságnak megfelelõen mondhatják, hogy "Az egek erõi megindultak."
Ez semmiféle emberi akarattal nem áll összefüggésben. Egyedül Isten AKARATA jut benne kifejezésre. Ezért minden ember hihetné Isten létét, amikor az ilyen szokatlan jelenséget figyelemmel kíséri. Aki egyszerûen NEM AKAR HINNI, azt már ÉRTHETÕBBEN nem lehet a teremtõ Isten létérõl meggyõzni. Mert neki a természet minden eleme engedelmeskedik. És aki ezekre felfigyel, azt is tudja, hány órát ütött az óra.
És így válik el majd egy csillag a szokott pályájától, és útját a Föld felé veszi. Ez a csillag az emberek akaratától függetlenül megy az útján, és a Földnek nagy veszélyt jelent. Futása nem kap akadályt, mert a Földnek a maga kárára - de sok ember javára, el kell viselni egy megrázkódtatást. Eközben sok ember elveszti életét, ahogyan ezt sok idõvel ezelõtt megjósolták.
A Föld egy lökést kap. Hogy a Föld, mint csillag milyen veszélyes helyzetbe jut, azt elképzelni senki nem tudja. Teljes pusztulásához nem vezet ez a természeti katasztrófa, de kihatását nem lehet elképzelni sem, mert megszámlálhatatlan ember halálát jelenti.
Aki túléli, az nem sokkal utána a végsõnek néz elébe. Ez egy olyan pusztító esemény, amit emberi akarat idéz elõ, és amelyet Isten MEGENGED, de nem AZ Õ AKARATA!
Az elõbb leírt kozmikus katasztrófának megváltó célja van, a hitetlen embereknek ad utolsó utalást ARRA A HATALOMRA, amely mindent kormányoz - tehát önkényesen nem történik semmi.
Mentõövet dobok nekik, egy utolsó eszközt, hogy higgyenek, és el ne vesszenek. Ezen a történésen keresztül ISTEN MAGA beszél AZ EMBEREKHEZ. Azokhoz akik halk hangját nem vették figyelembe. De hangos szava fájdalmasan hangzik, és sokan belepusztulnak. De megvan a lehetõségük, hogy bepótolják a túlvilágon, amit a Földön elmulasztottak.
Sokan megkapják a kegyelmet, hogy a vég elõtti, utolsó rövid idõt is átéljék. Mértékadó benne megint a hitet elfogadó akarat, mert a hitetlenek nem húznak lelkük számára hasznot abból, amit átélnek. Nekik a bekövetkezõ vég az újra-számûzetés sorsát hozza - épp azt, amitõl Isten szeretete meg akarta kímélni.
Ezért Isten már elõre óvja és figyelmezteti az embereket, és az utolsó idõben végbemenõ minden jelenségre figyelmessé teszi õket. És boldog, ha valaki ezeket figyelembe veszi, aki hisz benne, és ennek megfelelõen él a Földön. Minden nehéz dolgon átvezetem, és ahogyan a dolgok érik, úgy lesz az jó a lelkének, hogy még a Földön kiérlelõdjön.
Ámen.


B.D.Nr.7421 1959. 10. 03.
Jelenések könyve 16/18 - Csillag


A Föld hatalmasan megremeg. Szellemben épp úgy, mint földi módon. Az emberek ilyent még nem éltek át, ennek a korszaknak a kezdete óta. Ezt elõre megjövendölték, mert ez vezeti be a végeseményt, ami utána hamarosan bekövetkezik. Odáig már nincs hosszú idõ, és folyton sürgetõbben figyelmeztetlek, használjatok ki minden napot, hogy lelketeket érettségre segítsétek. Mert az idõ siet, és óriási léptekkel közeledik a véghez.
És végtelenül hosszú éjszaka következik mindazokra, akik a nappalt nem lelkük üdvösségére használták. Mert az utolsó végidõt csak kevesen élik túl, hogy az Új Föld lakói legyenek, csak kevesen lesznek állhatatosak ezen a Földön a legvégsõ küzdelemben.
A vég jele ismételten a szemetek elé lesz tárva, az utolsó erõteljes jel a nagy földrengés lesz. Ez hogyan jön létre, azt is elmondtam már. Egy csillag kilép a pályáról, és óriási gyorsasággal rohan majd a Föld felé. Hogy még nem tudtok róla semmit, az a nagy távolságon múlik, amit a csillagnak meg kell tenni, mielõtt azok látókörébe kerül akik majd észreveszik.
Az izgalom nagy lesz, mert mindenki felismeri, a Föld mint csillag mekkora veszélybe kerül általa. De hogy ezt a veszélyt elhárítsa, senki nem tud tenni semmit. Fõképp ti, akik tudtok róla, különösen jól használjátok ki ezt az utolsó, rövid idõt, mert senki sem tudhatja, túléli-e ezt az eseményt. Senki nem tudja, a Föld melyik részét éri, és senki ne számoljon azzal, hogy mellette majd elhalad. Istennek ez az utolsó figyelmeztetõ kiáltása, amit a VÉG ELÕTT még enged felhangzani, hogy hitelt szerezzen ennek a "vég"-nek, és vissza forduljanak bûneikbõl azok a kevesek, akik még nem adták meg magukat teljesen Isten ellenfelének.
Ne gondolkodjatok könnyelmûen ezekrõl a jelzésekrõl, ne tévesszen meg a látszólagos építõmunka, amit a világban láttok. Tudnotok kell, hogy a pusztulás árnyai már feltûntek, hogy nem telik bele hosszú idõ, és tudomást szereztek arról a veszedelemrõl, ami egy csillag formájában közeledik felétek.
Kidobódott a pályájáról, mert Isten akarata az, hogy a Földet nagy megrendülés érje, amely még embereket menthet - és meg is menti õket, ha van bennük jóakarat. Valóban, nem hiányzanak a közeli végre utaló jelenségek - de ez a JEL lesz a legnagyobb kihatású, és sok ember elveszti közben életét.
De egy sem állíthatja, hogy õ süket - mert ez túl hatalmas esemény ahhoz, hogy ne érintene minden embert. Csak épp az eredmény más mindenkinél. Az emberek egy részében felébred eddigi gyenge hite - és újból átadják magukat Istennek. Mások gyenge hitüket is elvesztik, és az ellenfél felé fordulnak - ami a jogtalanul megszerezhetõ anyagiak utáni hajszában fejezõdik ki.
Nagy szükség lesz az emberek között. Az igazi hit ekkor tesz majd tanúságot, mert minden embernek segítséget nyújt, ha hittel Istenre bízza magát. Mert Isten segítséget nyújt mindenkinek, aki hozzá akar tartozni, aki a nagy szükségben ARRA gondol, aki egyedül képes, hogy segítsen.
Egy olyan idõszak kezdõdik most, amikor sok igazi szõlõmunkásra lesz szükség, hogy mindenki segítséget kapjon, aki szellemben még gyenge, és hitének erõsítés kell. Mert az utolsó hitüldözés ideje következik, és az még utolsó döntést követel a hívõtõl. Mert aki mindvégig kitart, az üdvözül.
Ámen.


B.D.Nr.7423 1959. 10. 05.
Isten a teremtés egyedüli ura - Csillag

A csillagok már öröktõl fogva azon a pályán futnak, amelyet az isteni Teremtõ adott nekik, és akarata alapján a Teremtési Terv szerint be is tartanak. Lehetetlen kezdeményezés lenne, hogy egy csillag elõírt pályáját megváltoztassák, hogy egy csillagot az útjától eltérítsenek, vagy valamiképpen kormányozzanak - hogy az mást tegyen, mint amit az isteni Teremtõ meghatározott.
Épp így lehetetlen megakadályozni egy csillag futását, idõben korlátozni, vagy valamilyen módon megakadályozni, hogy az útját járja. Mindezeket azoknak mondom akik azt hiszik, saját találmányukkal képesek Isten megteremtett rendjébe, egy más rendet beépíteni, akik azt hiszik, hogy az isteni teremtett mûbe beilleszthetik saját emberi készítményeiket, akik azt feltételezik, hogy az ilyen kísérleteket minden komoly károsodás nélkül küldhetik a világmindenségbe.
A kozmosz egyedüli ura én vagyok. Mûvembe való minden behatolásra megfelelõ módon válaszolok. További kísérleteket tesznek - azt még továbbiak követik - amíg meg nem akadályozom. Megengedek ilyent, de amikor eljön az ideje - VÁLASZOLOK RÁ. Mert az emberek által már nem sok minden történhet a világmindenségben - mert lejárt az idõ amivel számolhatnak.
Már nem használ nekik semmi tapasztalat, amit még gyûjteni akartak - mert magam tiltom meg nekik. És hasonló módon válaszolok - mert a válasz ugyanúgy a Világmindenségbõl érkezik, amelybe behatolni akarnak. És haszontalan lesz minden találmányuk, hogy a csillagot eltérítsék, vagy vagy legyõzzék - mert a legnagyobb veszélybe hozzák magukat. Hogy az emberek tetteit meddig bírom, reám van bízva - de korlátozottan tûröm. Beleegyezésemet nem adhatom olyan kísérletekhez, amelyeknek nincs szellemi céljuk, hanem csak megerõsíti az embereket, hogy urai, vagy urai lesznek a Mindenségnek.
Viszont a vég hamar itt lesz, és ebben az idõszakban az emberek még sokfélét megpróbálnak. De minden csak istennélküliségüket, szellemi gõgjüket, és szellemi szegénységüket bizonyítja. Többféle kísérletük erõteljesen hozzájárul, HOGY A FÖLD FELBOMOLJON. Tehát hozzájárul a pusztulás munkájához, és ezzel a Megváltó Periódus befejezéséhez - mely majd egy újnak ad helyet, ha nem akarom, hogy teremtményeim teljesen elvesszenek.
Ti, akik hozzám tartoztok, akármi történik is - ne hagyjátok befolyásolni magatokat. Gondoljatok arra, hogy a Menny és Föld Ura nem engedi félretolni magát, hatalmát megmutatja, anélkül, hogy ebben az emberek megakadályozhatnák.
Én nézem - és várok, amíg az öröktõl meghatározott nap el nem érkezik. Mert az idõnek határa van. Ellenfelem ezt olymódon használja fel, hogy mindent amit akar, megtetet a neki engedelmes emberekkel. De ez mégsem sikerül úgy neki, ahogyan tervezi.
Ámen


B.D.Nr.8908 1965. 01. 09.
Felszólítás

Mielõtt közbenyúlásom létrejön, még nagy feladatot kell teljesítenetek. Ugyanis közbenyúlásom által teljesen más viszonyok közé kerültök, amely megnehezíti az értem való tevékenységet. Azért még elõtte el kell érni azokat a lelkeket, akik szavaimat nem utasítják vissza, hogy megtudják, mi következik az emberekre. És ha kételkednek is, a nagy esemény hamarosan meggyõzi õket, hogy igazat mondtatok. Azért mindenkinek hirdessétek, utaljatok erre a közbenyúlásomra, amely mindig közelebb kerül, és mindenkit érint - habár még a táj rejtve marad, amelyen végigmegy.
Lelketekre kötöm, hogy minden embernél, akinek szavaimat adjátok, utaljatok a hatalmas természeti eseményre. Szükséges, hogy egyszer mindenki foglalkozzon vele, hogy személy szerint érintse õket, és beállítottságuknak megfelelõen merítsenek erõt és vigaszt az jövendõhöz. Errõl is kapjanak ismeretet, ahova szavaim eljutnak, és mindenütt tudják meg az emberek, hogy mi elõtt állnak akkor is, ha nehezükre esik, hogy elhiggyék. De amikor ez az esemény bekövetkezik, gondolnak majd a hamarosan rákövetkezõ végre is - mert ami föntrõl, a Kozmoszból érkezik, annak létrehozója nem lehet az emberi akarat.
Mert ezzel az eseménnyel újból az embereket kívánom megszólítani. Halálos alvásukból fel akarom õket ébreszteni, tekintetüket felém irányítani, AHHOZ, akit bensõséges imával elérhetnek. Most hangos szóval akarok beszélni, mert halk beszédemre nem hallgattak. Elfogadom azokat is, akik még EKKOR eltalálnak hozzám. Lelküket megmentették, akkor is, ha testük a katasztrófa áldozata lett - ha elõtte hozzám kiáltottak, és elismertek ANNAK A HATALOMNAK, amelynek alá vannak rendelve, és amely elõtt meg kell hajolniuk.
Felszólítok mindenkit, hogy ezeket a szavaimat említsék meg, és ne féljenek, hogy netán nyugtalanítanák az embereket. Mert mi hasznuk van abból, ha csukott szemmel mennek a rájuk törõ szerencsétlenségbe, és nem tudnak róla magyarázatot adni maguknak. De ha elõtte megmondjátok, mi a célom vele, ha úgy mondjátok, mint ami biztosan bekövetkezik - egyik-másik mégis érintve érzi magát, és ha nem is hisznek benne, gondolatukból mégsem veszik el. Már tudják - olyan esemény lesz, amit AKARATOM küld az emberekre. Azt is megtudják, hogy szavam igazság - és így majd a vég bekövetkezésében is hisznek.
Mindent meg kell kísérelni, hogy az emberek higgyenek. És ez a hatalmas természeti esemény ébreszthet még hitet azokban, akiket másképpen nem lehet idáig eljuttatni, akik másképpen nem reagálnának, de akiket szeretnék mégis megnyerni, még akkor is, ha az igen nagy szerencsétlenséggel párosul. Elõttetek van az újra-számûzetés veszélye, és ha ebbõl ki tudok ragadni lelkeket, azok örökké hálásak lesznek. Mert a természeti esemény egy éjjel megtörténik, míg a számûzetés messzemenõen borzalmasabb sors, mert örökkévalóságokig tart. Igaz, hogy a katasztrófával mérhetetlen szenvedés érkezik rátok, de ezt önmaga számára mindenki elfogadható állapottá tudja változtatni, ha tud hinni bennem. Mert én az élet és a halál ura vagyok. Megadhatom amire szükségetek van, de éppúgy el is vehetem, amit szabad akaratból nem vagytok készek odaadni.
Ne mulasszátok el hát, hogy megismertessétek embertársaitokkal, hogy mi elõtt állnak. Senki ne mondhassa, õ nem tudott semmirõl. Az emberek nem hiszik el, hogy ennyire közel lenne a vég, Pedig az ÍRÁSBÓL is kiolvashatnák a szerencsétlenség bekövetkezését. De nem hiszik, hogy elérkezett rá az idõ. Pedig minden jövõbõl egyszer jelen lesz, és a bejelentések teljesedésbe mennek. És ez az idõ már közel van.
Ámen.

B.D.Nr.4940 1950. 07. 21.
A természeti katasztrófa megjövendölése - Halott földsávok

A világvégét egy hatalmas esemény elõzi meg, amely minden embert - aki túléli - kell hogy gondolkodásra késztessen. Ez lesz a bekövetkezendõ vég elõjele. Ha a Föld végsõ megsemmisülését elõidézõ eseményhez hasonlítjátok, akkor kisebb mértékû pusztulásnak mondhatjátok, mégis akkora terjedelemben, amelyet az emberek a Föld fennállása óta még nem értek meg. Olyan természeti esemény, amely felzaklat mindenkit akit érint, vagy hall róla, mert kihatása olyan hatalmas, hogy nem lehet nem tudomásul venni.
Úgynevezett halott földsávok képzõdnek, amelyeken semmiféle élet nem mutatkozik, mert a Föld kigõzölgése ezeken a helyeken megfojt minden életet. Láthatóvá lesz a természeti erõk hatása, mert ezt a jelenséget nem lehet emberi befolyásra visszavezetni.
Az esemény által MAGAMAT kívánom kinyilatkoztatni, hogy a közelgõ véget is hihetõvé tegyem az embereknek - amit a látnokok és próféták megbízásomból állandóan hirdetnek. Újabb szenvedés vár az emberekre, és ezt nem lehet addig elvenni tõlük, amíg vámot fizetnek a világnak, és engem csak mellesleg vesznek figyelembe. Keresniük kell, hogy én megtaláltathassam magamat, de ezt csak olyan esemény képes létrehozni amit emberi munkával nem lehet megmagyarázni. Érezniük kell, hogy egy magasabb hatalom van mögötte, és erre a hatalomra földi szükségükben rábízhatják magukat. Azért kell, hogy ki legyenek szolgáltatva ennek a hatalomnak, hogy saját ösztönzésbõl keressenek menedéket nála. Földi módon kell minden segítség nélkül lenniük, hogy látható módon érezzék a föntrõl jövõ segítséget.
Azért hatalmas vihar keletkezik, amely kitép mindent gyökerestõl - és mindent szétszór. A Föld kettéhasad, és az emberek alulról is, fölülrõl is ki lesznek szolgáltatva az elemeknek. Küzdeni nem tudnak ellene, mert erejük nem elég. Elõtte már egy elviselhetetlen hõség teszi lustává és tompává õket annyira, hogy az elsõ jelenségeket közönyösen szemlélik. Míg aztán felismerik helyzetüket, és szinte brutálisan küzdenek életükért, mert elvesztésétõl félnek.
Mindenkinek oldala mellé odaállok szükségében, akiben jóakarat van. Ismeretet adok nekik, hogy mindenben felismerjék MUNKÁLKODÁSOMAT - és ebbõl kifolyóan oktassák embertársaikat. És rábeszélik õket, hogy hozzám forduljanak, predikálnak nekik szeretetemrõl, bölcsességemrõl és mindenhatóságomról, hogy hozzám kiáltsanak, amikor veszélyben vannak.
Én akarok a vezetõjük lenni. Akik hisznek bennem, és szolgálni akarnak a vég elõtti utolsó idõben, azok kimenekülnek minden veszedelembõl. Mert ahogyan meg van írva - ezt az eseményt hamarosan a régi Föld eltünése követi. De minden elõkészület nélkül ne éljék át ezt az emberek. Azért egy árnyékot küldök elõre, egy utolsó utalást amit el kell hinnetek, nehogy az emberek örök pusztulásukba menjenek - megmenthetik magukat, csak használják helyesen az akaratukat.
Ámen.


B.D.Nr.8014 1961. 10. 08.
Ismételt utalás a természeti eseményre


Még egyszer ismeretet akarok adni a Szellem hangján keresztül arról, hogy elképzelhetetlenül nagy kihatása lesz annak az eseménynek, aminek elébe mentek. Ti emberek valami olyant éltek át, ami ennek a megváltó periódusnak a kezdete óta ilyen terjedelemben még nem fordult elõ. Mert fel akarom rázni az embereket, akik mintegy álomban élnek, és azt akarom, hogy észre térjenek. És ez csak olyan hatalmas kihatású természeti esemény által lehetséges, hogy tragédiája elõl - amit ez az embereknek jelent - senki el nem zárkózhat.
Az egész világ részt vesz benne, mert mindenütt attól félnek, õket is érheti hasonló esemény, mert elõzõleg nem mutatott rá semmiféle jel, hogy ilyesmi lenne várható. Ezért az emberek között igen nagy lesz a nyugtalanság. Az is teljesen világos lesz az emberek elõtt, hogy az eseményt nem emberi akarat hozta létre - hogy itt olyan hatalom munkálkodik, aki ellen nem tudnak küzdeni. Felismerik, hogy természeti elemek jutottak áttörésre, amelyeknek menthetetlenül ki vannak szolgáltatva. És ez volt a célom. Mert amíg az emberek mindig csak a másik embert teszik felelõssé azért ami a világban történik, senki nem ébred magára. De én azt akarom, hogy hozzám az utat mindenki megtalálja. Viszont a szellemi mélypont annyira alacsony, hogy az emberek már létemet is kétségbe vonják, és a hit minimumra csökkent. Ezért végsõ eszközökhöz kell nyúlnom, hogy magamat bizonyítsam - habár az ember még most is olyan beállítottságú lehet, amilyent választ magának. Mert nem kényszerítem, hogy bennem higgyen, adhat magának akármilyen más magyarázatot is - és majd nem is lehet mást várni. Megint csak kevesen lesznek, akik engem és hangomat megértik, és megnyitják magukat. Valóban amikor nagy szükségükben engem hívnak - csodálatosan akarok a segítségükre sietni, mert meg akarom nyerni õket magamnak, hogy mellettem tanúskodjanak, és amikor eljön az idõ, eleven hittel lépjenek föl mellettem.
Teljesen szokatlan eszközökhöz kell nyúlnom, mert már annyira eltompultak az emberek, hogy a legborzalmasabb esemény sem mond már nekik semmit. Fülük ugyan felfogja róla a hírt, de egészen rövid idõ alatt már el is felejtik, mert õket személyesen nem érintette. Azért kell az olyan esemény, ami MINDEN embert érint - ijedelmet okozva - vajon nem ismétlõdik-e meg, hogy csak részleges-e a pusztulás, vagy végül is az egész Földet érintette. Ilyen ijedelembe kell helyeznem õket, mert az embert csak a saját sorsa érdekli, és ezért csak aggódjanak.
Ezenkívül lehetõség van adva, hogy az emberek megtalálják, és járják a hozzám vezetõ utat. Boldognak mondhatja magát minden egyes ember, akinek van már kapcsolata velem, vagy azt helyreállítja, aki imádkozik hozzám szellemben és igazságban. Ismételten mondom, megmenekültök a pusztulástól, tehát az anyagba való újra-számûzetéstõl - ha engem megtaláltatok. Még ha alacsony lesz is lelketek érettségi foka, bemehettek a Világosság Birodalmába. Majd a túlvilági Birodalomban magasabb fokra léphettek, és a sötétségtõl már nem kell félnetek.
Mert amint engem megtaláltatok, Jézus Krisztust és Megváltó Mûvét is elismeritek. Ha a megváltás kegyelmeit értékelitek, és bûneitek bocsánatát kéritek, megváltottan mentek be a túlvilági Birodalomba. A másik lehetõség, hogy minden ellenállás nélkül elfogadjátok a túlvilági vezetõk segítségét, akik elvezetnek az Isteni Megváltóhoz. De ehhez az kell, hogy még a földi élet ideje alatt ENGEM EL KELL ISMERNETEK, hogy szabad akarattal döntötök mellettem - ezeket pedig a hozzám intézett bensõséges szavaitok bizonyítják. És a mondhatatlan szenvedés azért érkezik az emberiségre, hogy ez a kiáltástok eljuthasson hozzám - mert a túlvilágon ez dönti el sorsotokat. Hinnetek kell létemet, mint aki Istenetek és Teremtõtök, és aki Atyátok akar lenni - azért mint gyermeknek kell az Atyátokhoz kiáltanotok. És ekkor valóban nem kell félnetek bármi jöjjön is, mert akkor egészen nyilvánvaló módon megtapasztaljátok védelmemet. Az utána következõ idõ, a kegyelem utolsó rövid ideje, amelyben mindenki dolgozhat értem.
Ekkor meggyõzõdéssel LÉPJEN FEL MELLETTEM. És ezt meg is teszi - mert már annyira nyilvánvalóan megtapasztalt és átélt engem, hogy már mindvégig hûséges marad hozzám.
Ámen.


B.D.Nr.7609 1960. 05. 28.
A vég váratlanul érkezik

Mikor elérkezik rá az idõ, Isten váratlanul közbelép. Ezt a bejelentést már ismételten megkaptátok. De ti kételkedtek, mert túl hosszúnak tûnik a haladék, amit adtam. Nem gondoltok rá, hogy az idõ nálam másképpen van érvényben. Hogy a határidõ rövid meghosszabbítása nem játszik szerepet abban, hogy közbelépésem hatalmas lesz, és hogy közbenyúlásom, és az utána következõ KÖZELI VÉG mit jelent az egész emberiség számára. Elfelejtitek hogy ezek láttán mégis csak rövid a kegyelmi idõ, amit kaptok. Azonkívül, a leghosszabb idõ is véget ér egyszer, ezért minden nap számíthattok rá, hogy végbeviszem amit bejelentettem.
És így nézzétek a magatok életét is. Abban a gondolatban éljetek, hogy mindennap az utolsó lehet. Egyszer majd rájöttök - az élet milyen rövid volt a Földön - de akkor már nem testben éltek. Ugyanakkor sürgetõ figyelmeztetéseimet is megértitek, mert felismeritek, a Földön más idõfogalmatok volt, mint a Szellemi Birodalomban. De ezt már a Földön is megtanulhatnátok, és figyelmeztetéseimet és óvásaimat megtarthatnátok. Tehát ne kételkedjetek, ha hosszúnak tûnik is az idõ, amire közbenyúlásom bekövetkezik.
Mégis meglepetés lesz, és az emberek nagy szükséghelyzetbe kerülnek, akik velem még nincsenek azon viszonyban, hogy egyszerûen hozzám menekülnek. A nap váratlanul érkezik, mint minden katasztrófa, amit az emberek nem tudnak elõre kiszámítani, sem megakadályozni. Azonban visszavonhatatlanul megérkezik. Ezt mindig megismétlem, mert nagy szükségetek van rá, hogy felkészüljetek, hogy higgyetek, és életviteletekben tartsátok szemetek elõtt a katasztrófát. Egyetlen ember sem tudja, a túlélõkhöz tartozik-e, nem tudja a katasztrófa hol történik, és milyen országokat érint.
Valamennyien számoljatok vele, és köszönjétek meg, ha elkerült benneteket. Utána feladatot kell teljesíteni, szeretet-szolgálatot végezni a szerencsétleneknél, és utat kell mutatnotok hozzám, hogy megvigasztalhassam, felemelhessem, és kivezethessem õket minden szükségükbõl. Mert nekem valóban semmi sem lehetetlen, és egy bensõséges ima mindent jóra tud fordítani, akárhol van a szükség és szenvedés.
Szavaimmal azért jövök folyton hozzátok, hogy már elõtte erõt gyûjtsetek, és mindenre felkészüljetek - akármi is ér benneteket. És mindig ismételve mondom: gondoskodjatok róla, hogy az enyémek közé tartozzatok, mert õk mindig védelmet kapnak nálam. Õket mindig felerõsítem, szokatlan erõt adok nekik, hogy értem és Nevemért tevékenykedjenek. Akkor már a vég sem lesz messze, és erre a végre készüljetek fel. Mindig erõsebben higgyétek amit szavaimmal meghirdetek - mert amikor eljön az ideje, minden teljesül.
Ámen.


B.D.Nr.4441 1949. 09. 24.
A pusztulás terjedelme

Hogy Isten akarata folytán a pusztulásnak mekkora lesz a terjedelme, arról embernek elképzelése nem lehet, mert mindenen túllép, ami valamikor is volt. Tájak és tengerek változnak, folyók lépnek ki medrükbõl - ezzel olyan képeket teremtenek, hogy az emberek egészen más tájon érzik magukat. Ezzel már leírhatatlan káosz keletkezik, mert az emberek nem találják meg egymást. Nyugtalanul tévelyegnek, amíg az AKARATERÕ emberek rendet nem teremtenek, és gondoskodnak a gyengékrõl. Akkora lesz a szükség, hogy egyedül csak a szeretet TUDJA ELVISELNI. De ahol az egyik gondoskodik a másikról, ott hamarosan könnyebbség lesz, amit láthatóan föntrõl kaptak. Csak aki szívében istenhez fordul, és õt kéri, az kap segítséget. Szeretetével és mindenhatóságával Isten most olyan határozottan megmutatkozik, hogy könnyû lesz a gyengehitûeknek szilárd hitre jutni. Kegyelmi idõ ez a hitetlenek számára, mert a hit erejébe gyökerezõ sok jelenség láttán könnyû lesz nekik megváltozni.
A jelenségek mindenkit gondolkodásra késztetnek, de hasznot csak az húz belõle, aki HINNI AKAR. A többiek állandóan a véletlenrõl beszélnek, keserûen állnak ott a nagy szegénység láttán, a Teremtõ Istent visszautasítják, és cselekedeteit elítélik. Észre téríteni a szerencsétlenség nagysága sem tudja õket, mert mindent csak természetes úton próbálnak megérteni, és teljesen visszautasítják a szellemi összefüggéseket. Embertársaik véleménye iránt kemények és érzéketlenek maradnak, és nem szégyenlik, hogy embertársaikat - akik túl gyengék ahhoz hogy védekezzenek - saját helyzetük feljavítására megrövidítsék.
Mindenütt nagy lesz a szükség, ahol Isten beszélt. És beszélni ott fog, ahol a legnagyobb a szellemi szükség - hogy a túlélõk egy figyelmeztetõ jelt kapjanak, és kihasználják az idõt a vég bekövetkeztéig. És a szerencsétlenségtõl nem érintett országok emberei is észhez térjenek a katasztrófa láttán, mert az túl hatalmas lesz ahhoz, hogy figyelmen kívül lehessen hagyni. És az egész emberiséget elfogja a félelem, hogy a természeti csapás megismétlõdhet, és az egész Föld áldozatul eshet.
Ez be is következik - de nem közvetlenül a természeti csapás után. Sokak számára üdvös lesz ez a félelem. Majd sok emberben felötlik a hirtelen halál, és a túlvilági élet gondolata, és az életvitel megváltoztatásához vezethet. A világ majd segítõ módon akar közbelépni, de nem tudja megtenni olyan mértékben, ahogy arra szükség lenne. Ennek ellenére Isten megáld minden szeretetét kimutató, minden jóindulatú embert, mert azért éri az embereket a nagy szükség, hogy szívük megpuhuljon, és eleget tegyenek tulajdonképpeni feladatuknak, a szeretetben való tevékenységnek, és általa elérjék lelkük érettségét.
Amíg az emberek csak önmaguk ellátásáról gondoskodnak, az önszeretetükben élnek, és szellemileg nem tudnak elõre lépni. A másik embert ért csapás azonban elevenné teheti a szeretetbõl induló cselekvõképességét - és ekkor már Isten akaratát teljesíti, tehát földi feladatát. Így lesz áldásos a legnagyobb csapás, és teljesíti a célját.
Ámen.


B.D.Nr.1538 1940. 07. 25.
A katasztrófa lefolyása

A legkevesebb ember figyel az utolsó idõk jeleire. Bár csodálkoznak az egyes szabálytalanságon és változáson, ami a természetben tapasztalható, de könnyelmûen elmennek a gondolat mellett. Nem látják meg benne az isteni akarat kifejezõdését - hanem csak a véletlent gyanítják.
Tehát kezdetben azokra a jelekre sem figyelnek föl, hogy a természeti katasztrófa megkezdõdött. A közeledõ viharra az embereket elõször széltölcsérek, forgószelek teszik figyelmessé. Ez olyan hirtelen érkezik, hogy ember és állat nagy szorongattatásokba jut, mert a heves viharnak nem tudnak ellenállni. De ez csak a kezdet lesz.
Kisebb idõközökben heves földlökéseket lehet észlelni - az ég elsötétül, és hatalmas mennydörgés lesz hallható. Mindez annyira félelmetes, hogy emberen és állaton pánik tör ki - és menekül. De ebben a sötétség akadályozza, a helyzet mindig veszedelmesebb lesz, a robaj mindig hangosabb, a földlökések hevesebbek. Majd megnyílik a föld, és a föld belsejébõl hatalmas mennyiségû víz tör utat magának. És ahova a szem néz, azaz nézni szeretne, nem lesz más mint víz és sötétség, és leírhatatlan káosz az emberek között. Most ismerik fel, hogy milyen borzalmas helyzetben vannak.
Elõtte a napok annyira ragyogóak lesznek, hogy az embereket egyfajta gondtalanságba ringatja, majd az összeomlás olyan hirtelen jön, hogy földi vonatkozásba senki nem tesz elõkészületet. Ez teljesen haszontalan is lenne, mert az elemeknek földi hatalom nem állhat ellen. Isten mindenhatóságát csak a hívõ ember érzi, és Teremtõjére bízza magát. Szíve aggódik és fél, amikor az elemek kavargását látja, de vár türelemmel, amíg segítség nem érkezik, mert eközben gondolatait hozzám küldi. Aki az élet értelmét felfogta, az tudja, hogy most ÉRKEZETT EL A DÖNTÉS ÓRÁJA MINDEN EMBER SZÁMÁRA, és ezért mindenütt, ahol csak lehet, megpróbál szellemi segítséget nyújtani. VIGASZTALJA a szerencsétleneket, UTAL ISTENRE, AKI majd segít, amennyiben a legmélyebb sötétségben is gyújt egy kis világosságot.
Mert Isten mindenkinek megadja a lehetõséget, hogy érte tevékenykedhessenek. Mindenkinek, aki neki felajánlja szolgálatát. Gazdag tevékenységi területet kapnak, és a mag majd jó talajra hullik. Mert Isten megkíméli azt, aki õt tiszteli, és azokat is, akik a nagy veszélyben eltaláltak hozzá.
Ámen.


B.D.Nr.7151 1958. 06. 22.
A vég elõtt természeti katasztrófa lesz

A Föld megrendül alapjaiban. Az ember még egyszer megkapja a határozott utalást a bekövetkezõ végre. Egyszer fel kell merülni benne a halál gondolatának, mikor olyan hatalmaknak látja magát kiszolgáltatva, amelyekkel szemben tehetetlen. Sok ember megkérdezi majd, hogyan keletkeztek ezek a nagy földrengések - de az események gyors egymásutánjában nem lesz idõ a válaszadásra.
Hatalmas méretû detonációk lesznek a Föld egyes tájain, és ez elveszi az emberek gondolkodási képességét. Csatlakozik hozzá a természeti elemek elképzelhetetlen dühöngése, amelynek következményeit majd csak a túlélõk tudják áttekinteni. És ezek hajlamosak lesznek azt gondolni, az áttekinthetetlen nagy pusztulást az emberek kísérletei okozták.
De tévednek. Az én hangom volt, ami ilyen erõvel felhangzott, és fel kell hangzania, mert az emberek már nem hallják meg, ha halkan beszélek, és erre a mentési akcióra nekik maguknak van szükségük röviddel a vég elõtt. Eközben a pusztító munka jót és rosszat egyformán elsöpör, és számtalan ember elveszti életét. A túlélõknek meg áldásos lehet, ha a maguk számára levonják belõle a tanítást - és megismernek, utána pedig az utat velem együtt járják.
Már régóta hirdetem ezt az eseményt de hitelt nem igen kapott. Az emberek nem tudnak elképzelni ilyen hatalmas terjedelmû természeti eseményt, azonkívül ennek a földperiódusnak a kezdete óta ilyent még nem éltek át. Említést mindig kapott. Ha az emberek szikrányit hinnének szavaimnak, akkor számon tartanák, amit hosszú idõvel ezelõtt megjövendöltek. De az utolsó idõben kiveszett minden hit, és még az enyémeknek is nehezére esik, hogy ezeket a bejelentéseket komolyan vegyék - habár engedelmesek, és mindig szeretettel kapcsolódnak hozzám.
Hirtelenül és váratlanul lesznek észlelhetõk a jelek, hogy kozmikus változások mutatkoznak, hogy a kozmikus rendbõl a dolgok látszólag kilépnek. Különleges megfigyeléseket tesznek a csillagos égen - rövid idõre fenyegetõ elsötétedések lépnek fel. De utána mindig látszólag nyugalom lesz - míg csak az elemek el nem szabadulnak. Ez pedig olyan gyorsan és rettenetesen történik, hogy az embereknek nem marad semmi idejük megfontolásra.
Ekkor már csak egy lehetõség lesz: a nagy veszedelemben gondolatban hozzám kiáltani segítségért. Azok, akik elõtte már ismeretet szereztek az elkövetkezendõ eseményekrõl - még ha nem is hitték el - most nagy kegyelmet élveznek, mert eszükbe jut az EGYETLEN ÚT, és most lélekben és igazságban HOZZÁM kiáltanak. De közülük sokan még gondolkodni sem lesznek képesek, azért azt a tanácsot adom, hogy már most forduljatok hozzám, kérve, majd AKKOR LEGYEK SEGÍTSÉGETEKRE. És én elfogadom kéréseteket, mert hitet bizonyít - amit akkor majd láthatóan is megerõsítek. Hogy az esemény miképpen játszódik le, azt nem kell az embereknek elmagyarázni, mert semmire sem szolgál. De hogy lejátszódik - azt elhihetitek! És túltesz minden eddigi csapásnál. Errõl meggyõzõdéssel adhattok hírt az embereknek. Mert csak áldásos lehet, ha valaki tudja - istenetek és teremtõtök mindent elõre elhatározott, de nem a ti károtokra, hanem lelketek hasznára - mert az már a legnagyobb veszélyben volt, hogy elveszik.
Rövid idõvel utána bekövetkezik a Föld vége. De ezt nem én idézem elõ, hanem az emberi akarat. Én a mindent elpusztító kísérletek gyakorlatát nem akadályozom meg. Mert a kisiklott emberiség számára is elérkezett a szellemek szétválásának az ideje. Mindent vissza kell vezetni a Rendbe, ami a rendbõl kilépett - hogy az Új Földön újra meginduljon felfelé az elakadt szellemi fejlõdés amit szeretetem, bölcsességem, és hatalmam öröktõl való tervem alapján, újból létrehoz.
Ámen.


B.D.Nr.3209 1944. 08. 01.
A végidõ jelei - Hit küzdelem - Kaosz

Nem volna elõnyös az emberiség számára, a szellemi fordulat idõpontjának a meghatározása. Mert ez a pontos tudás a szabad akaratot befolyásolná - az ember arra kényszerülne, ahogyan közeledik az elõre meghatározott idõpont, úgy változtassa életvitelét.
Ezért NINCS AZ ISTEN AKARATA SZERINT, hogy ismerete legyen róla, mikor érkezik el a nap és óra, amikor ítéletet tartok fölöttük. Csak annyit tudjanak, közel van a vég, és ez észrevehetõ az idõk jelein. Ha a hívõ ember Istentõl felvilágosítást kér, majd olyan választ kap, ami lelki üdvének legjobban használ.
Az utolsó ítéletet egy utolsó szakasz elõzi meg, amelyben rövid idõre rendkívüli módon szigorú hitbeli küzdelem lesz. Amint teljesen nyilvánvalóvá válik ez a küzdelem - amint minden titkosságot figyelmen kívül hagynak, és nyíltan és tekintet nélkül megtámadnak minden szellemi törekvést - amint parancsokkal és rendeletekkel tiltanak el minden szellemi törekvést - amint már egyetlen isteni parancsot sem akarnak figyelembe venni, és üldözést indítanak minden hívõ ember ellen, és ezeknek már semmi joguk nem lesz - az utolsó idõ végsõ fázisába lépett, és az utolsó ítéletet naponta, sõt óránként lehet várni.
Mielõtt ez a hitüldözés fellángolna, az emberiség földi és szellemi káoszban lesz. Visszafejlõdést mutat minden, amit csak szemléltek. Ezt a visszafejlõdést a Sátán uralma alatt álló emberek okozzák. Ez mindenféle pusztításban, megsemmisítésben, szeretetlen rendelkezésekben, istenellenes életvitelben, az uralkodó hatalom elleni lázadásban és felkelésekben jut kifejezésre - majd ismét, hogy ezeket a jog és igazságosság megkerülésével, szabadságvesztéssel brutálisan elnyomják.
Ezek az állapotok egy hatalmas földrengés után lépnek fel, amelyet Isten akarata hoz létre, hogy lezárja a népek küzdelmét - amit azok emberi akarata nem fejez be. Ez a földrengés nagy átalakulást idéz elõ az érintetteknél - nagy lemondásokat és nehéz életviszonyokat.
Kezdetben ez az idõ alkalmas lesz az isteni szó elterjesztésére - de arra már nem, hogy a VILÁGI-EGYHÁZI HATALOMNAK fellendülést adjon. Mert az emberek törekvése az lesz, hogy földi módon javítsák föl életviszonyaikat, és ezek a törekvések nem viselik el egymást a Szellemi törekvésekkel - azzal a hittel, hogy van egy hatalom amely felelõsségre vonja õket, és azzal az isteni paranccsal, amely szeretetet követel. Így aztán támadnak mindent, ami a régi jólét visszaállítását akadályozza. Ezért az ISTENI KÖZBENYÚLÁS után nem sokkal hitbeli küzdelem lángol föl, amely más pályára kormányozza az eseményeket.
Az események gyorsan követik egymást, mert az emberek alacsony szellemi nívója meggyorsítja. A szellemi mélypontot felismerhetitek az emberek szeretetlen tettein, helytelen gondolkodásmódjukon. Ezek a legmélyebb romlottságot mutatják, és olyan tetteket készítenek elõ, amelyeket sátáninak kell mondani. Ti emberek, ezeken felismerhetitek az idõpontot, amikor Isten közbenyúlását várhatjátok. Maga a világi esemény az idõmérõ. Azokon a tetteken amire az emberek képesek, felmérhetitek, és megláthatjátok, mennyire eltávolodtak Istentõl. Ez egyértelmûen megcáfolja a nézetet, hogy az emberek között szellemi felvirágozást lehet látni.
Igen, az Istenhez közelálló emberek megerõsítik velem bensõséges viszonyukat - valóban az "egyházam" le

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 9 hónapja - 15 éve 9 hónapja #2836 Írta: Margit
.
folytatása az elõzõnek

Berta Dudde tanítása a végidõkrõl




B.D.Nr.8876 1964. 10. 29.

Újbóli utalás a közeli végre

Hányszor kaptatok már utalást - hogy közel a vég! Hányszor figyelmeztettelek: ne járjátok közömbösen a földi életet, hanem végezzetek buzgó lelki munkát magatokon. De ti nem tesztek semmit, hogy elkerüljétek az új-számûzetés rettenetes sorsát. Ezeknek az utalásoknak nem hisztek, amíg erõszakkal rátok nem ront minden, és már képtelenek lesztek megváltoztatni gondolkodásotokat és akaratotokat. Mert én betartom az arra megállapított idõt, és úgy jön el az utolsó nap, mint tolvaj az éjszakában.
De elõtte komolyan fel akarlak rázni álmotokból, mert a nagy események elõre vetítik árnyékukat. És majd ez is érthetetlennek tûnik nektek, mert a természeti elemek olyan hatalmas erõvel jelentkeznek, hogy elsöpörnek sok embert, és nagy jajkiáltás lesz.
És mégis csak annyi lesz ennek a természeti eseménynek a következménye, hogy az emberek még a szokottnál is gyöngébben ismerik fel, itt most magasabb hatalom tevékenykedett. Fokozódnak kételyeik, mert a szeretet Istenét nem ismerik fel ott, ahol megszámlálhatatlan embernek kell áldozatul esnie.
Viszont hogyan adjak jelt nektek hatalmamról és erõmrõl - akik nem akartok hinni hatalmamban - holott ki vagytok szolgáltatva neki? Amikor halkan szólok - nem halljátok meg, mert elzárjátok szemeteket és fületeket, és nem veszitek észre azt a szelíd fényt, amit rátok sugárzok.
És mert halk beszédemre nem figyeltek, hangosabban kell beszélnem - olyan hangosan, hogy ezt a hangot már senki le ne tagadhassa. Igaz - ti majd mindenféle kifogással éltek, csak ne kelljen elismernetek, hogy üdvösségetek érdekében maga Isten beszélt veletek. Viszont akik ezt a figyelmeztetést felismerik, akik a természeti elemek tobzódásában felismernek engem, és hozzám menekülnek - azokat megmentem, ha testi életük el is veszik. Viszont az örökkévalóságba a felismert Isten tudatával mennek át, és a felemelkedésük útját ott folytatják.
Akármennyire valószínûtlennek is gondoljátok, a közbenyúlásom után hamarosan bekövetkezik a vég. Az ideje öröktõl fogva meg van állapítva, és nem befolyásolhat semmi, hogy ettõl eltérjek. Mert nem csak a csõdbe jutott emberekre gondolok, akiknek sikertelen az utolsó akarati próbájuk. Nekem az egész teremtés a szívügyem, azok is, akik fejlõdésükben az ember alatt állnak. Õk is teremtményeim, akiket megajándékozok irgalmammal, és magasabbra vezetek
E célból kell megújítanom a Földet. A Föld felszínét teljesen át kell alakítanom, és ennek a napja végérvényesen meg van állapítva. Nektek embereknek még meg kell mondanom, figyeljétek az idõ jeleit - hogy azt mondtam: "minden olyan lesz, mint volt a vízözön idején". Az emberek az élvezeteket nagy kortyokkal isszák, bûneikbõl már nem tudnak kilábalni, mert csak önmagukat szeretik, és ez a fordított szeretet mindent megenged nekik. Gondolkodásuk zavaros, mert az isteni szót - ami akaratomat bemutatná - már senki nem veszi tekintetbe. Majd a hitüldözés rövid szakasza következik - ez lesz a végsõ pusztulás elõtti utolsó fázis. Ez az az idõ, amikor az enyémeknek igazolniuk kell engem, amikor uruknak és megváltójuknak kell elismerniük, hogy mint megmentettek mehessenek be az Új Föld paradicsomába.
Nagyon közel van az ítélet órája - és az emberek mégsem akarnak tudni róla. Földi életüket közömbösen és lelkiismeret furdalás nélkül élik tovább. Akárhányszor meg lehet nekik említeni az ítélet közelségét - nem hiszik el. És hit nélkül nem változtatnak életmódjukon. Pedig a nap elérkezik - mint éjjel a tolvaj - és azok mondhatják boldognak magukat, akik dicsõítenek, akik elhiszik szavaimat, és úgy élnek, hogy egyetlen nap sem ijesztheti meg õket, mert mindvégig kitartanak.
Ámen.


B.D.Nr.8311 1962. 10. 27.


Az elszabadult természeti elemek

Gondom örökké nektek szól, akik távol tartózkodtok tõlem, és tiltakoztok, hogy hozzám visszatérjetek. Szánalommal nézem az emberiséget, mert nem tesz semmiféle intézkedést, hogy felém forduljon, és ellenfelemtõl elforduljon. A Föld pusztulása mindig jobban közeledik, és ez a földlakók távolabbi sorsára döntõ kihatású lesz. Harcom mindig erõteljesebb és figyelmeztetõbb. A szenvedés és a szükséghelyzetek tömege azért megy át a Földön, hogy megváltoztassa az emberek fölfogását. Viszont a legtöbbjét addig nem érinti, amíg õt magát nem éri. Igen - az önszeretet mindig erõsebb lesz, és a világ élvezeteivel kártalanítják magukat - alig gondolva a másik szerencsétlen emberre.
Bár szaporodnak a katasztrófák és szerencsétlenségek, az ember még saját mesterkedéseivel is szaporítja ezt a bajt, és súlyosan szorongatott helyzetbe juttatja a többi embert. A bûn elhatalmasodik, és majdnem minden ember felelõtlenül cselekszik embertársával szemben.
Tõlem annyira távol vannak, hogy alig ér el hozzájuk a hangom. Ezzel kényszerítenek arra, hogy fölülrõl adjak hangos hangot - hogy még a természet elemei által is a legnagyobb szükségbe jussanak - hogy többé embertársukat ne tehessék felelõssé azért, ami rájuk jön - hanem kénytelenek legyenek egy hatalom megnyilvánulását elismerni, amellyel szemben nem tudnak ellenállást gyakorolni
Igénybe kell vennem ezt a hatalmi eszközt, habár ez sem lesz az, amely hitre kényszeríti õket, mert majd mindenfajta egyéb magyarázatot adnak maguknak ama egy magyarázat helyett, hogy Istenük és Teremtõjük szól hozzájuk, hogy meghallgassák.
Nagyon gyenge az egy Istenbe vetett hitük, és a pusztulás láttán még ezt a gyenge hitet is sokan elhagyják. Ennek ellenére mégis felhasználom ezt az utolsó eszközt, mert lesznek, akik általa mégis hozzám találnak. Kényszerû szükségükben megtalálják az utat, és lélekben és igazságban küldik felém imájukat. Majd csodálatos módon megmenekülnek, de már rólam sem akarnak lemondani, mert annyira nyilvánvaló volt segítségem. De ezt csak azok élhetik át, akik szellemben és igazságban hívnak engem magukhoz. Sokan elvesztik földi életüket, és felcserélik a túlvilági léttel. Nekik lehetõségük van, hogy odaát is magasabbra jussanak, mert a Szellemi világ kapui még nincsenek bezárva. Sok embernek jelent nagy kegyelmet, hogy még a vég elõtt magamhoz hívom. Valóban - én ismerem lelkük minõségét, hogy még mennyire lesznek tanulékonyak a túlvilági Birodalomban.
De a Földön a túlélõknek lesz még egy olyan idõszakuk, amelyet csak segítségemmel, és erõm igénybevételével tudnak elviselni. Egy áttekinthetetlen káosz lesz, és az emberek nem tudnak úrrá lenni fölötte. Majd bebizonyosodik, hogy az enyémeket minden szükségen átvezetem, mert nyilvánvalóvá válik rajtuk segítségem. Így õk is erõt és vigasztalást nyújthatnak, amennyiben utalnak rám, aki az egyedüli, aki segítséget tud nyújtani, de azt akarja, hogy szívük mélyébõl kérjék és hívják.
A vég elõtt ez a közbenyúlásom nagy kegyelmeket közvetít. Pedig majd a legtöbb ember kételkedik szeretetemben - sõt, nyíltan tagadni fogják azt az Istent, aki ilyen szerencsétlenséget enged az emberekre. Viszont a vég bekövetkeztéig már nincs sok idõ, azért meg kell próbálni mindent, hogy az embereket az Új Föld teremtményeibe való újra-számûzetéstõl megmentsem. Ez rettenetes sors, és az emberek nem tudják elképzelni. Meg akarlak menteni tõle. Ezért elõtte még mindent megteszek, ami valami eredményt ígér. Még akkor is, ha kételkedtek az ELEVEN ISTEN MUNKÁLKODÁSÁBAN, AKI ÖNMAGA A SZERETET.
Nekem egyedül az fontos, hogy szükséghelyzetében az ember reám gondolva utat találjon hozzám. Hogy szívükben elismerjenek mint Istent, és így ne vesszenek el, amikor elszólítom õket. Ezzel már biztosított, hogy a túlvilágon magasabbra jutnak. Ha meg túlélik a hatalmas természeti katasztrófát, akkor már nem mondanak le rólam. De egy kegyelmi idõ van még biztosítva nekik a vég elõtt - amikor komolyan dönthetnek, ha netán még határozatlanok lennének.
Egy korszak a végéhez közeledik - és az emberiséget még sok nehéz dolog éri. Akik hisznek bennem, ennek is nyugodtan elébe nézhetnek, mert állandóan segítségemet tapasztalják, és amint célját elérte, a csapás is elmúlik. Amint elérkezik az utolsó nap - ahogyan Öröktõl való Tervemben le van fektetve - MAGAM jövök, hogy enyéimet elvigyem errõl a Földrõl.
Ámen.


B.D.Nr.8542 1963. 06. 28.

Földi felvirágzás - Gyors pusztulás

Világi tekintetben állandó felvirágzást figyelhettek meg. Az emberek túlságosan is buzgón törekszenek a földi dolgok feljavítására, a jólétre. Minden gondolatuk a földi dolgokra irányul, az életviszonyaik javításának mindent alárendelnek. Szellemileg tekintve ez állandó visszalépés, mert állandóan Istentõl elfelé törekszenek, elvesztik beléje vetett hitüket, és ezzel minden vele való kapcsolatukat. Ez annyit jelent, hogy Isten ellenfele veszi birtokba õket, a világi emberek között nagy a sikerük - csak arra az országra figyelnek, és ezért csak neki engedelmeskednek.
Földi jólét, megtiszteltetés, hírnév - ezek az ember céljai. Szellemi célt nem ismernek. Szívük ürességét és sivárságát sem érzik, mert azt teljesen betölti a földi terv és gondolat. Ezt a gondolkodást csak ritkán tudja valamilyen élmény megrendíteni, vagy megváltoztatni. Az emberek ebbe a hajszába csak ritkán fáradnak bele, és ritkán keresnek valami más célt.
Ezért érinti õket keményen a sors, ezért kell erõszakkal másfelé terelni a gondolataikat. Csak amikor maguk válnak képtelenné, hogy sorsukon változtatni tudjanak, amikor maguknak kell küzdeni - csak akkor adott a lehetõség, hogy ráébredjenek földi életük értéktelenségére. Maguk fölött olyan hatalmat kell elismerniük, aki erõsebb, mint az õ életvágyuk, és felismerteti velük saját gyöngeségüket. De minden kemény sorscsapás csak eszköz, hogy az embereket fölrázza földi életük nyugalmából. Eszköz, amit Isten a felfogás megváltoztatására használ. Ilyenkor szenvedés vagy betegség, vagy egyéb nehéz élmény által kell felismerniük a földi törekvések értelmetlenségét. Ilyenkor gondolkodni kezdenek saját hiányaikon és gyengeségeiken, amely csõdöt mondott hogy úrrá legyen az ilyen csapáson. Fel kell ismerniük, hogy függõségben vannak egy magasabb hatalommal szemben.
Csak ekkor kezd megváltozni gondolkodásuk, és törekvésük is más célra irányul, mint eddig. De mindig csak egyesek lesznek, akik visszafordulnak életútjukról - akik elszakadnak a világi törekvésektõl, és akiket már nem téveszt meg, hogy a világ felvirágzik és sikeres.
Viszont a világi sikerek mindig nagyobb csodálkozást keltenek - és ez is a vég egyik jele. Mindig nagyobbak és nagyobbak lesznek a tervek, amiket kiviteleznek. De ezek mindig jobban eltérnek attól, amit Isten az embertõl kíván, és aminek értéke van a túlvilágra.
Ahol a földi anyagé az elsõbbség, ott részes fél az ellenfelem is. Mert AZOK tartoznak hozzá, akik az anyag után vadásznak, és folyton az anyagi jólétre vonatkozó terveket kivitelezik. Ezek az emberek készségesen szolgálják ellenfelemet, és mindig jobban láncolódnak az anyaghoz, így késõbbi sorsukat is meghatározzák. Mert ha láttok is felvirágzást és haladást - csak rövid ideig örülhettek neki, mert hamarosan megsemmisül, és ti elvesztitek minden javatokat, amit anyagiakban szereztetek. Isten be akarja bizonyítani, mennyire múlandó minden, és mennyire értéktelen, ami gondolataitokat foglalkoztatja.
Azért akik már jó úton vannak, ne engedjék megtéveszteni magukat. Gondolataitok ne jussanak tévútra, amikor azt hiszitek, a Föld még sokáig fennmarad, hiszen annyi emberi terv vár még megvalósulásra, melyek mind világi haladást, és magas életszínvonalat jelentenek.
Minden a földi utakon halad, és hamarabb véget ér, mint gondolnátok. Az emberek olyan életviszonyok közé kerülnek, amit elképzelni nem tudtok. Mert az isteni közbenyúlás a természeti erõk által olyan változást teremt, amihez az embereknek alkalmazkodniuk kell. De erre csak akkor lesznek képesek, ha kapcsolatban állnak Istennel, és erõt kérnek tõle. Ezt biztosan meg is kapják, mert mindenki segítséget kap, aki az utat megtalálja hozzám - és járja is.
Csak ekkor ismeritek fel, mennyire mulandó dolog az anyag. Jó annak, aki ebbõl levonja a következtetést, aki el tud szakadni az anyagiaktól, és csak szellemi javak elérésére törekszik. Átadja magát Istennek, és Isten minden szükségen átvezeti, tõle állandóan áldást és támogatást várhat.
Ámen.



B.D.Nr.5798 1953. 10. 29.

A bejelentéseim iránti hitetlenség

Ti emberek nem akarjátok elhinni a vég bekövetkezésére vonatkozó közléseimet. Benne éltek a világban, és nem akartok semminek hitelt adni, ami a földi világon kívül van készülõben. Pedig amit mondok, az általam meghatározott idõben biztos hogy megtörténik. Belétek plántálni nem tudom, hogy ezt higgyétek - ennek magatokban kell keletkezni. És én csak segíthetek, amennyiben szemeteket a kor eseményeire irányítom, mert azok valóban figyelemre méltók. Én elmondtam, hogy mi lesz a végidõk jele, és a próféták és látnokok csak az én akaratomat mondták ki. És most is csak figyelmeztethetlek - most is csak óvhatlak, vegyétek már észre ami körülöttetek van.
Akkor biztosan rájöttök, hogy milyen korban éltek. Mert elõzetes figyelmeztetés nélkül nem engedem, hogy a végsõ idõket átéljétek. Tehát bejelentés nélkül nem jön rátok semmi. De ha nem hiszitek el, úgy váratlanul érkezik egyesekhez, mert szavam teljesedése biztos, mert szavam az egyedüli igazság. És ha emberi részrõl ígérik is a fellendülést - a vég bekövetkezését ez nem tartja fel. De szembeszökõen ez csak ott jelentkezik, ahol már nincs hit, ahol csak a világra néznek - ahol ellenfelem uralkodik. És ez is a közeli vég jele, "mert minden úgy lesz, mint volt a vízözön idején". Az emberek bûnben élnek, az emberek csak élvezni akarnak, és kiküzdeni a világtól amit csak lehet - de engem már nem vesznek figyelembe. És ha csak azt követitek, öröktõl fogva milyen volt az ember beállítottsága Istenéhez és Teremtõjéhez - már abban is megláthatnátok az utolsó idõ jelét. Nincs már az emberek között hit, és azért nincs, mert hiányzik belõlük a szeretet. Az emberek között elhidegült a szeretet, és azért elhalt a hit is. Mert még azoknak sincs eleven hitük, akik magukat hívõknek nevezik, és nem tagadják teljesen az egy Istent és Teremtõt - mert akkor nem kellene õket felkészíteni a vég bekövetkezésére, mert akkor gondolkodás nélkül hitelt adnának közléseimnek.
A figyelmeztetés és óvás épp azoknál nem kap hitelt, akiknek szól. És ha egészen hangosan és érthetõen kopogok is szívük ajtaján, ha fel is riasztom õket a szokatlan eseményekkel, ami õket, vagy környezetüket éri az életben - csak földi szemmel nézik . . . és hangomat nem ismerik fel benne . . . még ha határozottan is beszélek hozzájuk. A vég pedig minél jobban közeledik, annál biztosabban visszautasítják, mindig valószínûtlenebb nekik, hogy egy magasabb hatalom közbenyúlhatna - és így mindig érettebbek a pusztulásra. Az pedig úgy érkezik, ahogyan megmondtam.
Ámen.



B.D.Nr.7643 1960. 07. 08.

Természeti esemény és káosz

Közbenyúlásom után példátlan káosz következik, és ebben kell a helyeteket megállni. Viszont bármi jön is - segítségemre számíthattok. Elviselhetõbb lesz az élet, ha velem élitek, ha kezemet szilárdan fogjátok, és minden lépést velem tesztek meg.
A KÁOSZ BIZTOSAN MEGÉRKEZIK. Akkor is, ha most hihetetlennek gondoljátok, és nagyságát és módját nem tudjátok elképzelni. De a vég ideje van, részemrõl az utolsó ébresztõ kiáltás, az utolsó nagy megrendülés amit még át kell élnetek - hogy felém vegyétek utatokat, mert még más úton jártok. Jól fel kell használnotok az utolsó idõt, amit a végsõ napig megengedtem.
A természeti hatalmak által történõ közbenyúlásom után leírhatatlan lesz a káosz, és sok erõre lesz szükségetek, hogy kitartsatok. De bármikor kérhettek tõlem erõt, és a szeretetbõl induló tettekkel biztosíthatjátok magatoknak. A sorsnak nem lesztek soha erõtlenül kiszolgáltatva, ha csak egyetlen emberen is akartok segíteni, és ehhez kéritek segítségemet.
A természeti eseményt a szellemi ínségetek miatt engedem meg - hogy más felfogásra jussatok, és meggondoljátok, mit ér a földi élet, ha csak világi módon élik át. Mert elvesztitek az anyagi tulajdonaitokat, és olyan viszonyok közé kényszerültök, ahol sok segítségre lesz szükségetek. És ezt a segítséget csak nálam találhatjátok meg, mert a földi módon gyakorolt minden segélynyújtás lehetetlen lesz. De én TUDOK segíteni, és segítek is, amint szellemben és igazságban hívtok - amint bensõséges, kérõ gondolatot küldtök felém, hogy szükségetekben gondoljak rátok.
És minél önzetlenebb lesz imátok, annál jobban megtapasztaljátok segítségemet. Utána az enyémektõl elvárom, hogy beszéljenek rólam, és így embertársaikat felém irányítsák. Hogy õket a bennem való hitben, a végtelen ATYAI SZERETETBE vetett hitben megerõsítsék - tehát, hogy értem és Országomért tevékenykedjenek. Mert akkor õk is nyitott szívekre és fülekre találnak - még ha az emberek többsége nem is akarja meghallgatni õket.
Meg kell nyerni még azokat, akik miatt megengedtem, hogy a világra katasztrófa jöjjön. Nekem fontos minden egyes lélek. Egyetlen lelket sem akarok elveszíteni - amikor még meg lehetne menteni. Ezért adok beszédkészséget nekik, hogy szõlõskertemben eredményes szolgák lehessenek. De elõzõleg már sok erõt kell össze gyûjteniük, mert a szükség igen nagy lesz. De biztosítalak, lesz bennetek kitartás, ha hozzám fordultok. Én minden embert betöltök erõvel, aki rám gondol a nagy szükség idején.
Ha hisztek és bíztok a segítségembe, mindannyian erõsek lesztek, és legyõztök minden földi csapást. Csak irányítsátok felém utatokat, nehogy megint végtelen hosszú idõre elvesszetek, mikor a vég bekövetkezik - mert közbenyúlásomnak ez az egyetlen oka.
Ámen.



B.D.Nr.8345 1962. 12. 02.

A megváltás új szakasza

Nagy szellemi fellendülés ezen a Földön már nem várható. Csak kevesen találják már meg, és járják a helyes utat, amely hozzám vezet, vissza az Atyai Házba.
Mindenütt lesznek emberek akik értem és Országomért dolgoznak, akik az irántam érzett bensõséges odaadás miatt síkraszállnak a hitbeli elõírásokért, amelyek a különbözõ egyházi szervezetekben érvényben vannak. Lesz bennük jóakarat, hogy az igazságot mondják az embereknek, ha általuk Szellemem tevékenykedhet amikor értem és Birodalmamért predikálnak.
Viszont kevés az az ember, aki komolyan foglalkozik lelke alakításával, és a bennem való hite feltehetõvé teszi, hogy irántam felelõsséget érez, és így tudatosan éli a földi életét.
A többség azonban közömbös, és az is marad, akármilyen erõteljes szónokkal is találkozik. Minden szellemit egy fölényes mosollyal elintéznek, az nekik csak fantázia és valótlanság, és így nem is jutnak el odáig, hogy valamit is elfogadjanak. A kevesek miatt kell még buzgón dolgozni, akiket még meg lehet menteni, hogy ne tegyék meg még egyszer az utat a Föld teremtményein keresztül. Csak egyetlen lélek megmentése is olyan hatalmas eredmény, hogy nem kell sajnálni érte semmi fáradtságot. A lélek örökké hálás lesz megmentõjének, aki a helyes útra vezette.
Látszólag sok ember visszatér a hithez. De sokkal nagyobb azoknak a száma, akik lehullanak, és könnyelmûen lemondanak a belém vetett hitrõl. Jézus Krisztus megváltó munkáját sem ismerik el, amit az egész emberiségért tett. És mert éppen a Jézus Krisztusba vetett hit lesz mindig kevesebb, azért lesz mindig nagyobb a szellemi ínség - ami végül a Földnek, mint teremtett dolognak a feloszlásához vezet. Mert a még mélyebb sötétségbe való lesüllyedést azzal akadályozom meg, hogy az ellenfelemhez tartozó szellemit egy új anyagi teremtésbe számûzöm, és ezzel kicsavarom a kezeibõl. Ismételten mondom, hogy ezen a Földön jóra irányuló szellemi fordulat már nem várható - egy új megváltó korszak kezdõdik. Ez egyszerre földi és szellemi fordulat lesz, mert nem marad meg semmi, ami a földön, a föld fölött, vagy a föld alatt él és van. Minden megváltozik - egy Új Föld keletkezik, és az Új Föld törvényes rendben kezd mûködni, hogy biztosítva legyen rajta minden szellemi továbbfejlõdés. Tehát, hogy törvényes rendben folyhasson a visszavezetés elõrehaladása.
Hogy ti emberek ezt elhiszitek-e, vagy nem, az Örök Tervemet nem befolyásolja. De ti, akik szavamat nem akarjátok elhinni - meglepõdtök, hogy milyen gyorsan rátok tör a nap, amikor az elsõ bejelentés megtörténik. Ezzel egy utolsó jelt kaptok tõlem, amely igazolja minden ilyen bejelentésem igazságát. Azok az emberek tagadják a végidõk bekövetkezését, akik értelmileg a többi fölött levõnek érzik magukat. Tehát szavaim igazságában is kételkednek, amelyeket közvetlen módon vezettem föntrõl hozzátok. De hát ki más adhatna ennyire határozott bejelentést, ha nem az, aki minden hatalommal bír, és aki úr az ég és föld erõi fölött? Szavaimat biztosnak és igaznak tekinthetitek, mert nem csak beszélek, hanem minden eseményt megokolok, amit szeretetem és bölcsességem rátok tesz. Mert szükség van rá a lelkek miatt, akik az utolsó órában hozzám kiáltanak, még mielõtt a vég bekövetkezne.
Jövendölésemmel nem akarok mást, mint felébreszteni bennetek a felelõsségtudatot, hogy amikor röviddel a vég elõtt sejtitek magatokat, kérdezzetek rá, hogy meg tudtok-e állni - és hogyan tudtok megállni Istenetek és Teremtõtök szeme elõtt.
Ne higgyetek azoknak, akik tagadják, hogy a vég következik. Akik egy jóra forduló világ reményét akarják felébreszteni bennetek. Akik szellemi fordulatra számítanak, amely még lesz ezen a Földön, csak egy másfajta emberi nemzedék kellene, amely akaratom szerint él . Már nem lesz ilyen emberi nemzedék a Földön, mert folytatódna a szellemi kisiklás - és egyedül ez az, ami maga után vonja ennek a föld-periódusnak a végét. Mert kell, hogy a Föld a szellem iskolája legyen - viszont az emberek gondolatait csak az anyag uralja. Azért válnak ismét maguk is anyaggá, mert minden fölött csak arra vágyódnak, és miatta teljesen elfelejtik Istenüket, AKI a földi életet egy meghatározott cél betöltése miatt adta. Ezt a célt az emberek nem teljesítik. Maga a Föld sem képes már teljesíteni ezt a célt, mert az ember már feldöntötte az egész isteni Rendet. A Föld ellenfelem birodalma lett, az pedig a szellemi dolgok fejlõdését akarja megakadályozni.
És ti, akik még hiszitek, hogy az emberek ezen a Földön szellemileg megváltoznak - szellemileg vakok vagytok, hiányzik belõletek minden belsõ megvilágosultság, csak azt mondjátok amit az emberi értelem feltételez - az isteni kinyilatkoztatásokat pedig tagadjátok, és úgy állítjátok oda, mint egy ellen-szellem kijelentéseit.
Egyébként magatoknak is fel kellene ismernetek, milyen fokra jutott az emberiség. Ha már nem tudtok hinni a végben, akkor legalább maradjatok csöndben, és ne adjátok közre hiányos ismereteiteket a téves feltételezések által - amelyek az én közléseimmel ellentétesek. Mert ti is feleltek érte, hiszen megakadályozzátok hogy az emberek belássák, mennyire elhibázták életüket - megakadályozzátok abban is, hogy hozzám forduljanak. Holott ennek a változásnak még a vég bekövetkezése elõtt kell megtörténnie, hogy a lélek megmeneküljön az újra-számûzetés rettenetes sorsától.
Ámen.


B.D.Nr.5259 1951. 11. 25.

Istennek sok munkásra van szüksége a világ vége elõtti idõben

Mindenkit szolgálatomba veszek, aki készséges. Mert a világ vége elõtti idõben sok munkásra van szükségem, aki megváltó módon tevékenykedik. Ha készségeteket elém tárjátok, úgy akaratotoknak megfelelõen alakul életsorsotok. Azaz, mindig lesz alkalmatok, hogy akaratom szerint tevékenykedjetek értem és országomért, és szívetekben érzitek a feladatot amit adok. Ha egyszer szolgálatomra ajánlottátok magatokat, úgy érzelem szerint engem képviseltek embertársaitoknál - bensõ ösztönzést éreztek, hogy értem és nevemért beszéljetek, és tanításomat mindenkinek hirdetitek, aki utatokat keresztezi. Velük szellemi vitát folytathattok, és segítségetekre szükségük van, mert különben nem vezettem volna õket utatokba.
Nem kell, hogy missziós munkának látszódjon az értem és országomért folytatott munka. Minden feltûnés nélkül végbemehet a napi életben. Azokat az embereket kell megnyerni, akiknek semmiféle kötelezettségük vallásos irányban nincs, nem tagjai semmiféle egyházi szervezetnek, vagy csak forma szerint tartoznak valahova. Épp ezeknek kell Evangéliumomat megismerniük, mert amikor gondolatcsere jön létre, és mindenki elmondhatja saját nézetét, akkor hatékonyabb.
Amint arra indítják az embereket, hogy gondolkodjanak valamin, úgy hamarabb várható eredmény. Így azoknak, akik a Földön szolgáim akarnak lenni, és engem képviselnek - hogy meggyõzõen tudjanak embertársaikhoz beszélni, maguknak is kellõen meg kell gyõzõdve lenniük RÓLAM ÉS TANÍTÁSOMRÓL. Aki befogadta magába az igazságot, azt az igazság átjárja, és alkalmas lesz a világvége elõtti utolsó idõben a szolgálatra - mert állandóan és mindig az ösztönzi, hogy megadja az igazságot ott, ahol az hiányzik.
Részemrõl nem szükséges hogy különleges feladatot adjak, mert szíveteken keresztül mondom meg, hogy mit csináljatok, és ezt a szívbeli közlést ti mint saját akaratot, mint belõ ösztönzést érzitek. Azért miután már kifejeztétek, hogy értem és országomért dolgozni akartok - tegyétek azt, amire ösztönzést éreztek. MINDENKIT elfogadok, és áldásomat adom munkátokra, mert nagy a szellemi ínség, és sok segítséget igényel. És ezt emberi száj által kell megadnom, hogy az emberek szabad akarata megmaradjon, de mégis kirajzolódjon elõttük az út, ami az ínségbõl kivezet. Megáldok minden jóakaratot, amely az embertársak lelkének szól, és segítséget adok a kivitelezéshez.
Ámen.



jezusatyank.hu/htmls/akatasztrofalefolya...043142#_Toc163043142

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 9 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 4 hónapja - 15 éve 4 hónapja #3035 Írta: Margit
.

FELVILÁGOSÍTÁS AZ ANTIKRISZTUSRÓL

Elõszó


Eljött az ideje, hogy közelebbi felvilágosítást kapjunk az Antikrisztusról.
Kevesebbet tudunk meg azonban arról, hogy ki az Antikrisztus mint ember, hogy hívják, és honnan származik. Sokkal többet megtudnánk arról, hogy Jézus követõi mit várhatnak tõle az eljövendõ idõszakban
Isten maga ad információt B.D. közvetítésével, és kinyilatkozza, hogy a Sátán a végidõben egy emberen keresztül úgy tud mûködni, mintha megtestesült volna. Úgy mint az ember Jézus magát Istennek tejesen átadta, hogy Isten rajta keresztül közvetlenül tudott beszélni és mûködni. Épp így adja át az eljövendõ Antikrisztus magát a Sátánnak.
Az Antikrisztus nagy hatalmú világuralkodó lesz, akit minden nemzet örömmel fogad, mert ígéretet tesz, hogy az eljövendõ természeti katasztrófa miatt lecsökkent életszínvonalat a leghamarabb visszaállítja.
Mivel a legtöbb ember teljesen elveszti anyagi javait, ezért uralkodójukká választják, aki teljesíti kívánságaikat.
A Sátán az eddigi ravasz megtévesztõ módszerekkel hat az Antikrisztuson keresztül, ezért az embereknek elõször dolgos megmentõ képében mutatkozik. A többi ember közül kimagaslóan magas értelmével tûnik ki. Miután megszerezte az emberek bizalmát, és a világ feletti hatalmat, fokozatosan elkezd a hittel kapcsolatos ügyekkel törõdni.
Elsõként eléri, hogy minden vallás egyetlen állam, vagy világvallásba tömörüljön, és mindezt Krisztus követésének álcázza. Ehhez megszerzi az egyházak támogatását is, akik egyenként abban a hiszemben élnek, hogy a világvallásban az õ nézeteik lesznek a meghatározók. De csalódni fognak, mert az Antikrisztus nem a hívõk egységét akarja elérni, sokkal inkább az a célja, hogy az Istenben való bármilyen hitet lerombolja.
A Sátán tudja, hogy a leghatalmasabb ellenfele Jézus Krisztus, hogy csak õ válthatja meg az embereket, hogy csak általa lehet eljutni Istenhez. És mivel minden egyes Jézus által megváltott lélek egy darab veszteséget jelent a hatalmából, ezért különösen Jézus Krisztus ellen lép fel.
A Sátán az Antikrisztus által akarja végérvényesen elérni, hogy a Jézusba vetett hit megszûnjön, és már nem csak csellel, hanem embertelen eszközök alkalmazásával próbálkozik. Kegyetlen, kíméletlen módszerei által minden ember választás elé kerül. Mindenki, aki a világot és a javait szereti, könnyen lemond a Jézus Krisztusba vetett hitérõl, de ezzel a lelküket romlásba taszítják - és csak azok, akik Jézus Krisztust mint Megváltó felismerték, és komoly áldozatot hoznak azért, hogy szeretet parancsait teljesítsék, - csak ezek fognak hûségben megmaradni Jézushoz. Ezek megvallják õt a világ elõtt, még akkor is ha a hitük miatt az Antikrisztus halállal fenyegeti õket.
Mutassák meg nekünk a következõ utalások Úrunk jóságát, mert õ mindenre elõre figyelmeztetett, hogy már ma erõt kérhessünk tõle, hogy a hitért vívott küzdelemben hûek maradhassunk Jézus Krisztushoz.

W.K.
B.D.Nr.:1762 1941.1.2.


Harc Krisztus tanításai ellen - Jézus híveinek üldöztetése

Kétségbevonhatatlanul jobb Krisztust a világ elõtt elismerni, mint az ellenfél akaratát teljesíteni, és Krisztust megtagadni. Mert bár a világban hatalma lesz, de abban nem lesz hatalma, hogy feltartóztassa amit Isten ellene küld.
Aki Krisztust megtagadja - Istent tagadja meg, habár mondja az õ nevét, hogy hitét bizonyítsa. Mert aki mélyen hisz, elfogadja Krisztus Isteni voltát, mert akkor a szeretet alapjain áll, és a szeretet igenli hogy Jézus Krisztus Isten fia, és a világ Megváltója.
Ez a felismerés a mély hit következménye. Hit nélkül pedig az ember nem képes, hogy Jézust mint Istent elfogadja. Ezért aki Jézus Krisztust elutasítja, ezzel hitetlenségét bizonyítja, és a világhoz sok olyan ember tartozik, aki nyíltan szembeáll Jézus Krisztussal. Ezek követelni fogják az õ teljes elutasítását, azt akarják, hogy többé még a nevét se mondják ki, el akarnak törölni minden róla való megemlékezést, és tudatlanságban felnevelni ez eljövendõ nemzedéket. Mindent meg akarnak semmisíteni ami õrá vonatkozik, a róla való tudást, és hatását megakadályozni. És így fog a küzdelem fellángolni.
Akik õhozzá kötõdnek, az õ nevéért lépnek fel, õt megvallják a világ elõtt, és megdicsõítik õt és a tanítását. Üldözni fogják õket, de õk ennek ellenére türelemmel viselik az üldözést. Fentrõl erõt kapnak, és annál hívebben hirdetik a tanításokat, minél inkább támadják õket. Az Úr ereje láthatóan velük lesz, szeretete oltalmazza õket, és a világ urainak el kell ismerniük, hogy semmit sem tehetnek ellenük. El kell ismerniük, egy még hatalmasabbat, akinek mûködése nyilvánvaló.
Ez fellázítja õket, és minden eszközt bevetnek, hogy keresztülvigyék akaratukat, ezért Isten keze megbünteti õket. Mert amíg az emberek Isten ellen merészelnek támadni, addig az ellenfél hatalmában vannak, és ezt Isten megakadályozza.
Ezért eljön az idõ, hogy egy legfelsõbb törvényt adnak ki, mely szerint minden embernek döntenie kell, ki oldalán harcol: Krisztus mellett vagy ellen. És a világ követõi eldobják õt, hiú akaratuk fizetségéért földi elõnyre tesznek szert, de ezért lelküket adják el. És sokan lesznek olyanok, akik eldobják ami a legszentebb javuk kellene hogy legyen: az Isteni Megváltót, a világ gyógyítóját.
De akik mégis vállalják az õ nevéért való üldöztetést, ezerszeresen nyerni fognak, mert Isten maga közeledik hozzájuk, õ viszi õket a harcba, és a gyõzelem ott lesz ahol maga a hadvezér. És bár úgy tûnik, hogy az ellenfél tesz szert elõnyre, de ez csalóka, a harc rövid ideig tart, és azoké lesz a gyõzelem, akik Jézus nevéért harcoltak

Ámen
B.D.Nr.:2880 1943.9.13.


Utalás és figyelmeztetés a jövõbeni hitért folyó küzdelemre


Nagy szükség lesz szellemi táplálékra, ahogy véget ér a Föld felrázása, de ez csak átmeneti állapot lesz. Az emberek szükséget szenvednek, ezért kezdetben felfogó képesek lesznek, és Isten igéje vigaszt és erõt nyújt számukra. Ezt õk elismerik mint Isten igéjét, és hívõk lesznek, de csak rövid idõre. Mert a világ ismét elõtérbe lép követeléseivel, és õk elfelejtik szükségüket, vagyis azt, aki ezt a szükséget rájuk bocsátotta.
Értelmük és törekvéseik már csak a régi kapcsolatok helyreállítására irányulnak, és kényelmetlen számukra hogy a parancsolatokhoz tartsák magukat, melyeket Isten igéje képvisel. Ezért a hit elleni magatartást, és ezek követõit elfogadják az emberek és csak egy kis hányaduk tartja magát az igéhez. Csak kevés ember bírja a támadásokat, és marad hû a hitéhez.
És ennek ellenére a kérést még elõtte a legnagyobb mértékben teljesíteni kell, Isten igéjét rendületlenül fel kell ajánlani az embereknek, ahol csak lehetséges. Mert sok emberhez eljut a tudás, mert a hitért vívott harcban újra felmerül az Isteni intés.
A hívõk nagy erõvel fognak rendelkezni, és szokatlan dolgokat visznek végbe. Ehhez az erõt a mély hitbõl merítik. Még a hitetlenek is elismerik a hívõk erejét, mert õk annak elõtte be lettek vezetve Krisztus tanításaiba, és sokminden érthetõvé vált számukra. Látják a bizonyítékát annak, amit már hirdettek nekik.
Isten egyetlen lehetõséget sem hagy ki, minden eszközt megragad hogy megmentse azokat az embereket, akikben még jóakarat van. Isten sok szolgáját a Földre küldi, hogy hirdessék akaratát, és terjesszék tanításait. Az eljövendõ eseményeket tegyék ismertté az emberek számára.
A hitért való küzdelem kegyetlen lesz, olyan formát ölt, miket eddig még soha. Minél szilárdabban ragaszkodnak az emberek a hitükhöz, annál brutálisabban fog az ellenfél eljárni, hogy azt kiirtsa. De a hívõk mértéken felüli erõvel rendelkeznek, sok mindent el tudnak viselni, mert Isten erõsíti õket, igéjén keresztül erõt vezet hozzájuk, állandóan azokkal van, akik a vég elõtt érte és a hitért fellépnek. Mindezt ismertté tegyétek az embereknek még az események elõtt, utalnotok kell a hitért folytatott harc idejére, prédikálnotok kell a hit erejérõl, és a hívõk erejérõl, akiknek maga Jézus Krisztus a hadvezérük a világ elleni harcban - és még sokan áttérnek az ellenség táborából, sokan lesznek hívõk azon dolgok láttán, amelyek akkor történnek. Mert Isten maga fog szolgáin keresztül a Földön mûködni, hogy megmentse azt is, aki még nem áll teljesen ellen neki.
Amen
B.D.Nr.:3184 1944.7.9.



A hitért folyó harc Isten engedélyével történik


A legnagyobb lelki összeütközést fogják az emberek átélni a világi rendelkezések miatt, és ez az idõ már nincs messze. Szorongattatva lesznek, hogy nyíltan állást foglaljanak a hitükkel kapcsolatban, és Isten ezt megengedi, mert szükséges hogy az emberek olyan kérdéssel foglalkozzanak, amely lelkük gyógyulását érinti, és amelyet eddig figyelmen kívül hagytak.
Megengedi, hogy a földi hatalom szorongassa õket, hogy szükséghelyzetbe kerüljenek a hit miatt, hogy világosan eldöntsék, mi a hitük. Minden embernek megadja a szabadságot, tehát Isten által senki sincs kényszerítve, az embereket nem a belsõ hang inti hogy Istenhez hûek maradjanak, és a hang által kényszerítve érezzék magukat, hogy Istent elismerjék a világ elõtt. De mindenkinek a segítségére siet aki még határozatlan, ahol még kétség van, és az embereknek még túl gyenge az akaratuk - itt a belsõ, intõ hangot is megengedi. A belsõ hang ismeri fel Istent, és teljesíti az õ akaratát, így az ember is tudni fogja, hogyan kell döntenie, mert a világosságból való lények segítik, akik kísérik, és helyes irányba terelik a gondolatukat.
Sok ember mégis eldobja, ami a legdrágább kellene hogy legyen, az Isteni Megváltóban, Jézus Krisztusban való hitet. Õk minden habozás nélkül a világ javára döntenek, és lelküket nagy szükségbe taszítják. Ezeket elõre inti az Úr, miközben õ maga lép fel eszközein keresztül. Általuk ismerteti meg a hit erejét, tehát rendkívüli bizonyítékokat ad, amelyek azokat az embereket is elvezetik a hitre akik még nem állnak teljesen Istennel szembe.
Ennek érdekében megengedi a hit ellen folyó harcot, és olyan módszereket hagy jóvá, amelyek jelzik az emberek elvetemültségét. Isten saját maga akar ebben az idõszakban megnyilvánulni, hogy azokat az embereket is megmenthesse, akiknek még egy nagy csapásra van szükségük, hogy megtérjenek.
Nem akarja megakadályozni a földi hatalmat abban, hogy nyíltan fellépjen az Istent megvalló emberek ellen. Csak így lesz az ember döntéshozatalra kényszerítve. De ez a döntés mindennél fontosabb az emberi lélek számára, mert meghatározza az emberi lélek állapotát, a túlvilágon életre vagy halálra ébrednek-e, mikor elhagyják ezt a világot.
Hogy az emberek helyes döntést hozzanak, Isten már elõre megpróbálja õket felismerésre vezetni. A földi és szellemi szolgáin keresztül befolyásolni, akik segítségükre sietnek a bizonytalanoknak, akik nem tudják, mit kell tenniük.
A szabad akaratukat mégsem befolyásolja, éppen ezért szükséges, hogy az embereket földi módon kényszerítse döntésre, és így szavatolja a szabad akaratot.
Amen
B.D.Nr.:6590 1956.7.8.


Világesemények - természeti katasztrófa


Viseljetek mindent türelemmel. És ne inogjatok a hitben. Ezt még gyakran el kell mondanom nektek, mert a hitetekért szenvednetek kell, amit most még nem érthettek meg, mert még a gondolkodás bizonyos szabadságát élvezitek, mert az embertársaitok még kevéssé vesznek tudomás azoknak a szellemi életérõl, akik hûek akarnak hozzám lenni. Még ti sem vagytok földi hatalom által szellemi tevékenységetekben akadályozva. De eljön az idõ, amikor már nem lehettek szabadok a hit dolgaiban, amikor éppen azok az emberek lesznek megtámadva, embertársaik és a földi hatalom részérõl, akiknek helyes a gondolkodásuk, akik komolyan veszik lelki kiérlelõdésüket, akik az igazságnak megfelelõen beszélnek, és embertársaikat lelki gyógyulásra akarják segíteni.
Éppen ezek az emberek lesznek szokatlan módon fenyegetve, mialatt a tév-tanítások képviselõit még mindig megtûrik, vagy még támogatják is úgy, mintha tevékenykedésükben akadályozottak lennének. Gyakran fogjátok magatokat kérdezni, miért engedem én meg mindezt, halvány kétség fog bennetek felmerülni, gyengék lesztek - mert szenvednetek kell. Éppen ezért kiáltok hozzátok újra és újra: viseljetek el mindent, és maradjatok erõsek a hitben, mert a gyõzelem koronáját ti viszitek el.
Éppen ezek a szavak nincsenek hihetõen bevésve számotokra, mert még semmi komoly jelzést nem adtam erre az idõre. De hirtelen fordulat következik, mert egy világesemény az embereket meg fogja rázni, és egy nyílt lázadást fog elõidézni az ellen, aki mint Teremtõ és Isten olyan dolgot hagy megtörténni, ami az emberek kárára válik. Ezért mindenfajta elismerést, és mindenfajta belé vetett hitet elvetnek mint értelmetlen dolgot, és megtámadják azt aki engem védelmez, megvall, és embertársait is jobb belátásra akarja téríteni.
Újra és újra hirdetem nektek, hogy természeti hatalom által fogok megnyilatkozni, hogy felrázzam az alvókat és resteket. Néhányan fel is fognak ébredni, ezzel szemben néhányan még gyenge hitüket is elvesztik a nagy rombolás és emberáldozat láttán, amibe ez az esemény kerül.
Aztán a legkülönfélébb véleményeket hangoztatják, és gyûlölettel telve tagadják meg az egy Istent és Teremtõt, mindenkit megtámadnak, aki nem osztja véleményüket. Ellenfelem minden alattomos módszerét és ravaszságát beveti, hogy szítsa ezt a gyûlöletet, és ez sikerülni is fog neki, mert a földi veszteség, melyet az emberek a természeti csapás miatt elszenvednek megkeményíti õket, és jogtalan követelésekre, védtelen embertársaik kizsákmányolására hajtja õket.
Az emberek szeretetlensége egyre inkább fokozódik, és amire vállalkoznak, egyértelmûen elárulja az ellenséget, az Antikrisztust, akihez tartoznak. Olyan intézkedéseket és rendeleteket hoznak, amelyek éppen azokat az embereket érintik érzékenyen, akiknek hitük miatt szenvedniük kell, és kemény sorsukat alig képesek felfogni. És ekkor én lerövidítem a napokat az enyéim kedvéért, hogy ne csüggedjenek el, hanem üdvözüljenek.
Tartsátok magatokat szavaimhoz, hogy a legnagyobb szükségbõl megmeneküljetek, és várjátok szavaim beteljesülését, mert saját magam jövök hogy megszabadítsalak titeket. Elõtte szokatlan módon megjelenek, hogy erõsítsem a hiteteket amikor veszélybe kerültök, hogy elgyengültök.
Nem kell félnetek ameddig bíztok bennem, ameddig összekapcsolódtok velem az ima által, mert addig újra és újra erõhöz juttok, hogy ellenállhassatok. Gondoljatok mindig arra, hogy az ellenség a testeteket megölheti, de lelketeket soha. Gondoljatok arra, van örök élet, s a földi élet hamarosan minden ember számára véget ér. Ekkor el fog múlni félelmetek, ekkor hitetek megerõsödik, és ki fogtok tartani, és újra tanúskodtok rólam és nevemrõl.
Véssétek ezen szavaimat szilárdan emlékezetetekbe, mert ez lesz az eljövendõ idõben erõsségetek. Már elõtte biztosítsatok erõt magatoknak, mert elmúlik még egy kis idõ addig, míg én magam megnyilatkozom a természeti esemény által. Ha ti jól kihasználjátok ezt az idõszakot, hogy hitetek megerõsödjön, nem ijeszt majd meg a hitért folyó harc, kevéssé érint majd benneteket, ezért meggyõzõdéssel várjátok eljövetelemet. Akkor hitetek olyan erõs lett, hogy sem fenyegetés, sem intézkedések nem ingathatnak meg.
Ezután jó harcosok lesztek értem és szavamért, és a pokol összes hatalma sem fog felülkerekedni rajtatok, mert én magam harcolok veletek, és hiteteket valóban gyõzelemre viszem
Amen
B.D.Nr.:7023 1958.1.23.


A mély tudás megindoklása - Hitért folyó harc


Minél mélyebben bevezetlek titeket örökké való Megváltó Tervembe, annál értékesebb munkát tudtok teljesíteni, mert csak akkor lesztek képesek embertársaitokat tanítani, ha magatok is nagy tudással rendelkeztek.
Egykor magam képeztem ki elsõ tanítványaimat, és magam fogom oktatni utolsó tanítványaimat is, hogy értem és birodalmamért fel tudjanak lépni, ha szükséges elõ tudjanak lépni, ha kell olyan tanításokat védjenek, melyek nem bizonyíthatóak.
Mert eljön az idõ, mikor minden hitbeli tanítást megtámadnak, minden szelleminek hadat üzennek, mikor egy fennálló szellemi irányzatnak sem kegyelmeznek - megtámadják és rágalmazzák õket. Nem lesz nehéz ellenfelem számára a legtöbb vallási irányzat alapjait lerombolni, mert sokan homokra építették, vagyis tanaik nem tudnak helytállni az ellenfél propogandájának. Meg tudják osztani õket, saját követõik is kételkedni kezdenek, és nagyon könnyen képesek lesznek megválni hitüktõl - hacsak fanatikusan hívõk nem maradnak vallási irányzatukhoz, anélkül hogy belsõleg meg volnának gyõzõdve, hogy hitüket képviselni tudják.
És akkor az igazságnak is hadat üzennek, és azok ellen fognak eljárást indítani, akiket magam választottam és képeztem ki hogy képviseljék azt az igazságot, amelyet én magam vezetek hozzátok. Ti is be lesztek vonva minden küzdelembe, de ellenségeiteknek nem lesz könnyû dolga hogy földre kényszerítsenek, mert képesek vagytok felismeréseitekhez méltóan az igazságért síkra szállni, és minden ellenvetéssel szembehelyezkedni, mert még a legmélyebb összefüggéseket is képesek vagytok logikusan megokolni.
Ezért vonlak be benneteket megváltó Tervembe, és ajándékozok nektek olyan tudást, amely benneteket is feljogosít arra, hogy ellenségeitekkel felvegyétek a küzdelmet. Ezután harcoljatok a szó fegyverével.
Értsétek meg, miért vezetek újra és újra ismeretet hozzátok fentrõl, miért engedek betekintést olyan szellemi tudásba, amely nem a köz java, amely még sosem mondott csõdöt az azt birtokló ember számára, ha õ méltó arra, hogy õ is fel lehessen világosítva szellemem által.
Az emberek gondolkodása valóban összezavarodott, a tévedés és hazugság hálója fonja õket körül, amelybõl nem találnak kiutat, mert nincs meg hozzá az akaratuk. Éppen ez a besötétedés fog bebizonyosodni, ha komolyan állást kell foglalniuk a hit, valamint a velem, és Megváltó Mûvemmel való kapcsolat mellett. Aztán minden kártyavárként összeomlik, mert az ellenség kegyetlenül jár el, és minden egyes tanítást szétmorzsol, vagy kinevet és kigúnyol, amely az emberek számára gyógyítólag hatott.
Követõim azonban nem félnek, bátran felveszik a harcot, beszélnek és nyíltan válaszolnak, amit valóban nagy megfontoltsággal tesznek - mert akkor nem õk azok akik beszélnek, hanem én magam.
De ennek ellenére õket, elsõ harcosaimat magukra kell hagynom, mert mindezt saját indíttatásból kell tenniük, és saját nyelvükön kell beszélniük, hogy embertársaikat ne kényszerítsék a hitre.
Lesznek még az ellenfél soraiból is, akik a gyõztesekhez csatlakoznak, akiket mélyen megfognak szavaik, és azok helyességét nem képesek letagadni. Így egyszer eljön az az idõ, amikor minden tudásotokat értékesíteni tudjátok, és most kiképezlek benneteket erre az idõre. Olyan tanítást adok, melyet mindenki fel tud mutatni, és amely - mivel tõlem származik - nem marad hatás nélkül. Mindezt azért teszem, mert még sok embernek akarok segíteni. Mégis, hogy a segítséget elfogadják-e, szabad akaratukra lesznek hagyva, mert elég szokatlan dolgokat hagyok megtörténni, bár mindig csak olyan formában, amely nem kényszerít hitre. Sok kegyelmet fogok még rátok önteni, mégis, ezek a szabad akarat számára kell hogy hasznossá váljanak.

Amen
B.D.Nr.:5572 1953.1.9.




Õ tudja, hogy már nincs sok ideje hátra


A jelen ellenfelem befolyása alatt áll, ha csak nem vesszük figyelembe, hogy hatalmammal, szeretetemmel, és kegyelmemmel visszatartom. De az emberek minden jogukat átengedik neki akaratuk által: gondolkodásukat, cselekvésüket, beszédüket. Eltávolodnak tõlem, szeretetsugárzásomat - melynek hatására megszabadulnának ellenfelemtõl - nem érzik többé.
A végidõket élitek, mint ahogyan meg van írva, õ tudja hogy nincs sok ideje hátra, ezért különösen feltûnõen tombol, de az emberek mégsem ismerik fel. Ellenségem ott küzd leginkább, ahol látható a hozzám törekvés.
Ez lesz annak a magyarázata, ha a szellemileg küzdõk konfliktusba kerülnek saját magukkal, vagy környezetükkel. A szellemi törekvés, vagyis a tekintet felém fordulása ellenfelem számára iszonyat. Gyûlölettel és megsemmisítõ dühhel telik meg, a leggyalázatosabb terveket veti be, melyek kihatása egyértelmûen érezhetõvé válnak gyermekeim között, azok között, akik hûen akarnak szolgálni nekem, azok közt, akik felfogják a fényt, hogy a világnak szétosszák.
Mert itt õ gyújtja a vak-fényeket az emberek között. A fentrõl jövõ fény zavarja, melyet ki akar oltani. Minden lélek ellen harcol, akit elveszíthet, és mivel az emberek többsége õt követi, mindenlélek miatt bosszankodik, aki õt felismerte, és mûködésében meggátolta.
Ez egy idõszakos jelenség, amely annak az embernek érthetõ, aki tudatában van annak mi az oka, hogy ezt a földi periódust be kell fejezni, tud a világosság és a sötétség küzdelmérõl, és a közeli végrõl.
Mennél inkább tart mindez, annál hevesebben fog tombolni, és zûr-zavart kelteni az emberek között, mert minden ármányt, hazugságot, minden fegyvert aggály nélkül használ, még akkor is, ha ez a lelkek halálát okozza, akikért harcol. Álarcban jelenik meg, és nehezen lesz felismerhetõ. Az enyéim között fog megjelenni, becsap mindenkit akit álarca meg tud téveszteni.
Mindezt nem fogom megakadályozni, mert a világ végéig hatalma és ereje van, és ezeket be is vetheti, de ezzel egyenlõ mértékben készenlétben állok kegyelmeimmel, csak hasznotokra lehet, hogy az ítélet napjáig gyõzelmemet bevezessem.
Be kell teljesednie, ami már hosszú idõvel ezelõtt az embereknek elõre ki lett fizetve. Ehhez a Sátán támogatása, részvétele is hozzátartozik a vég elõtti idõkben. De számotokra mindig marad egy út, amely a káoszból kivezet. Mindig marad egy menedék, ahova bármilyen veszély esetén menekülni tudtok. Gyertek hozzám, mindannyian, akik fáradtak és megterheltek vagytok. Én segítek rajtatok, és erõt adok ha gyengék vagytok, kivezetlek abból a szükségbõl, mely lelketeket fenyegeti. Adjátok nekem minden szenvedéseteket, aggódó kérdéseiteket, félelmeiteket, gondolataitokat. Mindig készen állok hogy segítsek, és erõt adjak ha gyengék vagytok, mert lelketeket ki akarom vezetni a szükségbõl. Aki komolyan keres engem, annak nem kell félnie, hogy ellenfelem kezébe kerül, mert nála leszek ha vágyik hozzám.
Már csak egy kis idõ van hátra, hogy a világégés tüze fellángoljon, amelyet ellenfelem gyújt, hogy õ maga elrejtõzzön a tûzben, mivel idejének még nincs vége, hatását a legnagyobb mértékben tapasztaljátok, és õ minden idejét jól ki is használja. De mindez be fog fejezõdni, amikor az lesz az én akaratom.
Én igaziból uralkodom ég és föld felett, a jó és rossz szellemvilág felett, és semmi nem történhet meg akaratom - vagy engedélyem nélkül.
Az az akaratom, hogy a Sátán meg legyen kötözve ezer évre, hogy ezen idõre az emberi faj felett a hatalma el legyen véve.
Az az akaratom, hogy egyszer újra béke legyen az emberek között, hogy azok, akik hozzám tartozónak vallották magukat, meg legyenek váltva hatalmától.
Az az akaratom, hogy az enyéim gyõzelmet arassanak felette, ezért nem hagyom el õket, a legerõsebb küzdelem idején sem. Állandóan jelen leszek, és nem hagyom, hogy erõtökön felül fenyegetve legyetek.
Az az akaratom, hogy állandóan jelen lehessek nálatok, vagyis a minden oldalról való támadás ellenére mindig maradjatok meg szeretetemben. Mert akkor én lehetek veletek, és akkor az én védelmem hatására el kell hogy engedjen titeket ellenfelem, akiket így végérvényesen elveszített.

Amen
B.D.Nr.:4947 1950.8.6.



Antikrisztus - Veszélyben a hit


Felelõtlen módon fog eljárni az Antikrisztus mindenki ellen, aki még hisz az egy Istenben, Föld és Menny urában. Kényszeríti az embert a hite megtagadására, amely hit tõlem ered, és az ember teljes szabad akaratú döntésébõl fakad. Olyan fenyegetõ intézkedésekkel kényszerít, amelyek az ember számára elviselhetetlennek tûnnek, és ami miatt túl gyenge lesz az ellenállásuk. ezért ki kell mondani: VESZÉLYBEN VAN A HIT. Ez az ismeretet mindenki számára gondolkodásra ad okot, azoknak, akikhez közel lépek földi küldötteim által, akik igémet közlik, amit küldötteim fogadnak tõlem.
VESZÉLYBEN A HIT! Tudjátok mit jelent, hogy nyíltan állást kell foglalnotok, és ezzel egyidõben a legnagyobb földi szükséggel kell hogy szembenézzetek? Tudjátok, hogy hogyan fogják az emberek minden egyes hittételeteket szétrombolni, és azok értelmetlenségét bizonyítani, és milyen keveset tehettek ez ellen? Tudjátok, hogy milyen nehezen tudtok csak kitartani a bennem - Atyátokban és Istenetekben - való hitben? Hogyan fogják elvenni és elpusztítani mindazt, ami eddig sérthetetlennek tûnt? Brutálisan mindennel elbánnak, mint méltánytalan kívánságotokkal, hogy engem megtagadjatok, elutasítsatok, és ennek láttán sokan lesznek gyengék, mindenfajta ellenállás nélkül elárulnak engem, mert hiányzik belõlük a hit ereje, amely a tiszta igazságból fakad.
Már elõtte felvilágosítalak, és figyelmessé akarlak tenni titeket ezekre az idõkre, mivel az ellenfél hatásai és intézkedései által egyértelmûen felismerhetõvé válik. Így ennek következményeként tudok minden egyes ember állapotáról, és szellemi szükségletérõl is, amibe került.
Ismeretet akarok adni sikerérõl, hogy sok követõje lesz, mert mindenféle furfanggal és erõszakkal fog harcolni. Sikerülni fog neki ami sokkal korábban nem sikerült neki, a hitet, amely megingathatatlannak tûnt - megingatni. Könnyedén felborítja a hittételeket, mert jól tud bánni a szavakkal, igazolni fogja az emberek téves gondolkodását, és akik engem nem hordoznak a szívükben ujjonganak, igazat adnak neki, és hatalma ezáltal jelentõsen megerõsödik. Eléri, amit ezelõtt senki nem ért el, legyõz egy hatalmat, amely legyõzhetetlennek számított - de egy falat nem tud ledönteni, ellenállást fog találni, mégpedig ott, ahol harcosaim az én vezetésem alatt állnak.
Ott hiába fut neki, mert harcosaim legyõzhetetlenek, mivel a hit pajzsa védi õket, amely olyan eleven, hogy saját maga is erõ, és megingathatatlan. Harcosaim közvetlenül tõlem kapnak erõt, mert hallhatnak és láthatnak is engem, és nem fognak kísértésbe esni - bölcsek lesznek, ezért felismerik milyen közel van a vég, és mikor ütött az óra.
Az igazi tudás erõt ad az enyéimeknek, hogy végig kitartsanak, de az igazi tudás az emberek többségébõl hiányzik, és ha ezt meg is kapnák, nem fogadják el. De én tudom mi vár rátok, és segíteni szeretnék nektek. Ezt olyan formában teszem, hogy az igazságnak megfelelõen világos legyen számotokra, a fény és a sötétség közötti harc a vég elõtti utolsó idõben. Ellenfelemnek nagy a hatalma - de égi Atyátoknak még nagyobb a szeretete és kegyelmei mindazok számára, akik az övéi akarnak maradni. Mindazoknak ígérem, kiknek akarata komoly, hogy ahhoz a kicsi nyájhoz tartozzanak, melynek én vagyok a pásztora, hogy a legnehezebb küzdelemben sem fogom õket elhagyni, melyet az emberek e Földön még a vég elõtt átélnek. Amen
B.D.Nr.:6758 1957.2.8.

attolofot.hupont.hu/49/felvilagoisitas-az-antikrisztusrol

--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Utolsó szerkesztés: 15 éve 4 hónapja Margit által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.549 másodperc
Az oldal motorja a Kunena fórum

Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24