folytatása az elõzõnek
Nincs mitõl félnetek, Isten nem akarja önmagát elpusztítani. Egyáltalán nem, felemelni szeretne titeket magához. Ez a célja minden életnek a földön, minden létezõ és létezni vágyó a fizikai világotokra figyel most. Az, ami történik veletek az eljövendõ idõszakba tudom, hogy sokak számára nehéz lesz, de csak azoknak, akik nem értik meg, hogy kik õk. Ha elzárkóztok a legfelsõbb igazságtól, akkor az elmétek csapdájában maradtok örökre. Ha azt mondod egy csalogánynak, hogy õ csupán egy katicabogár, és ezért nem tud énekelni ,õ a lelke mélyén mindig dalra akar fakadni. Ilyen az ember is. Ha azt mondod ez embernek, hogy te csupán egy hús és csonthalmaz vagy, akkor õt a saját lényegétõl fosztod meg, és ezzel boldogtalanná teszed õt. Ennél nagyobb rabszolgaság nincs. Az évezredek során ezt a tudást szándékosan elvették az emberektõl, mert csak így tudták õket irányítani, azok akik gonosz erõket használtak, a szeretet energiája helyett. Elvették az ember igazi identitását, és mára már arra sem emlékeztek, Drágáim, hogy kik vagytok! Isten ezért segít most nektek azzal, hogy megváltoztatja a Föld Anyát, aki kemény vajúdáson megy át. Óvjátok Õt, mert szüksége van rátok. Minden egyes ember együttérzésére, és szeretetére vágyik. A gyermekei vagytok ti is emberek! Nagyon sokat segíthettek neki a változásban, mert újjá kell születnie. Újra létrehozni önmagát. Elõször õ változik, aztán minden élõ, akit a hátán hord.
Az emberiség számára a legfontosabb tudnivalókat elmondtam. És Istenbe bízz, add át magad neki. Ígérem,vigyázni fog rátok!
A konkrét fizikai események a következõk lesznek:
2010.-ben ami várható: Az egész világban észrevehetõ lesz a pánik érzése. Azok az szervezetek akik eddig nyíltan, vagy titokban uralták a világot, elbizonytalanodnak egyre jobban. Mivel nem úgy alakulnak a dolgok, (jó értelembe véve) ahogy õk ezt szeretnék. Sem a gazdaság, sem semmi egyéb. Ez is Isten akarata. Ez úgy hat az átlagemberre, hogy rémhíreket hall, különbözõ pénzügyi megszorításokat találnak majd ki. Ez országonként változni fog, számtalan variációban. Próbálnak még több pénzt kisajtolni az emberekbõl. Mert Õk félnek. A világ anyagi bázisai meginognak. Az emberek viszont fellázadnak sok helyen, mert már nincs mibõl adni, és mindenki egyre jobban a szabadságra törekszik. A lélek hangja felkiált! Elárulom most elõre, hogy bármit akarnak tenni ezek a hatalmak, nincs értelme. Nincs értelme az újabb és újabb adók kivetésének, a törlesztõrészletek emelésének, és a még számtalan megszorító intézkednek. Egy-két hónapig mûködhet a gazdasági rendszer, de aztán egyre nehezebben megy a szekér, és minden felbomlik. Elérkezik a gazdasági világkáosz.
Kedveseim, ez ne érintsen titeket lélekben. Tudom, hogy most sokan azt fogják kérdezni, hogy rendben, de mi lesz a munkahelyemmel, mit fogunk enni stb.? Megértem az aggodalmatokat, ezért Swami megint csak azt mondja , hogy ne féljetek. Nem fogtok éhen halni, ennek nem lenne értelme Isten tervében. Az, hogy a pénzvilág lassan összeomlik, és elõtte egy óriási pánikot zúdítanak az emberiségre, ez bekövetkezik. De csak azokat az embereket fogja érinteni, akik partnerek lesznek ebben a pánikhangulatban. Isten maga a béke, aki a lelki utat választja, azt nem érinti meg ez a káosz, errõl kezeskedem. Ez törvényszerû változás lesz. MINDEN AMI HAMIS ÖSSZEOMLIK. Ezért elõször a pénzvilág fog összeomlani. Ez szinte az egyik napról a másikra megtörténik majd hamarosan.
Tudnotok kell, hogy a világban elegendõ élelem van. Megtanuljátok majd megosztani egymással az élelmet, a gyógyszert és mindent, amire szükségetek van. Senki ne tartalékoljon magának ezekbõl, ha mások éheznek, vagy szükséget szenvednek bármiben. Egyek vagyunk, az emberiség egy nagy család, és ezt az utat kell követnetek ahhoz, hogy mindenki túlélhesse a nehéz idõket. Az átalakulás, az újjáépítés kezdeti nehéz idõszakát. Ettõl a nehéz idõszaktól ne féljetek, már számtalanszor kerültek az emberek olyan helyzetbe, amikor egymásra voltak utalva gazdag, és szegény. Mégsem tanultatok belõle, ezért vannak folyamatosan a háborúk. Az egyiknek még vége sincs, már kezditek a másikat.
Ebben a két évben 2010 és 2011, nehezebb lesz az élet. Az anyagi dolgok miatt. Senki ne törekedjen anyagi javak gyûjtésére, mert felesleges idõpocsékolás. Elég legyen annyi, hogy tisztességes körülmények között éljetek. Tartsátok tisztán a házatokat, egyetek tiszta táplálékot, és most ezt spirituális értelemben mondom. Mivel a tiszta táplálék azt jelenti, hogy ne egyetek húst, tojást sem lehetõleg. Meg kell tisztítani a testeteket a mérgektõl, az agresszivitástól. Sokan nem veszik ezt komolyan, de higgyétek el fontos , hogy milyen táplálékot vesztek magatokhoz. Az étkezésetek csupán megszokás kérdése, álljatok át a tiszta táplálékokra gyümölcsöket, zöldségeket, gabona féléket egyetek. Tejtermékeket is fogyaszthattok. Ne igyatok alkoholt, ne fogyasszatok kábítószert, vagy tudat módosító hatású gyógyszereket, ne dohányozzatok. Nincs ezekre szükségetek. Õrizzétek meg a tiszta tudatotokat. Maradjatok egészségesek, ezért vigyázzatok a testetekre, ezért ezeket az ártalmas dolgokat adjátok fel a saját érdeketekben. Ezek nélkül lehet élni.
Csak így fogtok lelkileg fejlõdni, és igen ez az út tele van lemondással. Az élvezeti cikkekrõl kell csak lemondanotok, és a betegségekrõl, amiket ezek a káros anyagok okoznak a szervezetetekben.
folytatása a következõben
--
``Legyek én gyertya, csendes eszköz, szolgája az égi fénynek, Hogyha Istenem úgy akarja, ne tudjam kiért, s kikért égek.``
Téma zárolva.