Elõzõ folytatása
A mi Valóságunk néhányatok számára érthetetlennek tûnik, mert kormányzati struktúráitokat, a hatalmi hierarchiát és a társadalmi paranoiát oly régen meggyökereztettétek, hogy nélkülük alig tudjátok elképzelni az életet.
Mi van az ökológiával? Mondjunk inkább epitomét helyette mivel ez az élet esszenciája, amelyet tisztelünk, és mindaz, ami szent a Földön és áldott a számunkra. Jelenlegi ökológiai gondjaitok egy globális vízkeresztté fejlõdtek, amelyben rájöttetek végre, hogy az emberiség és az ökológia egyek. Elértétek azt a tudatosságot, amely csírájában már a mi létezésünk megtestesítõje. Globális tiszteletünk a természet, egymás és minden élõ iránt elindította a megújhodását egy olyan világnak, amelyet már elveszettnek hittetek.
És hogyan illenek égi fivéreitek és nõvéreitek ebbe a képbe? Át fogjátok ölelni csillagbéli társaitokat és rokonaitokat, de elõbb egyezségre kell jutnotok abban, hogy hogyan bántok egymással. Amint megszabadultok az embertársaitokkal szembeni félelemtõl és rosszindulattól, meg fogtok végre szabadulni a csillaglakóktól való félelmeitektõl is.
Azoknak, akikben a legnagyobb félelem és rosszindulat lakozik, el kell majd menniük, mielõtt az új és bátrabb generáció felemelkedhet az irányítás átvételére. Õk csakugyan elõ fognak lépni, és országaitokat egy nagyobb egységbe és barátságba vezetik, s ez épít alapot a csillagbéliekkel való eljövendõ szövetségnek.
Amint e kapcsolatok kifejlõdnek, a menny kapui szélesre tárulnak, és egy dicsfényes, új világot találtok majd magatok körül, ahol mindig is égi barátok várták a visszatéréseteket, csak éppen nem láthattátok a félelem és a kétség miatt, melyek elhomályosították az észleléseteket.
Engedjétek e tudatosságot beszivárogni a szívetekbe, lelketekbe, hogy fel tudjátok idézni a mélybõl annak a kornak az emlékét, amelyben mindaz, amirõl beszéltünk, már létezett. Csupán visszahódítjátok azt, ami kezdetben egyszer már a tiétek volt.
Úgy kell most élnetek, mintha ez már valóság lenne, mert így nyilvánítjátok ki még gyorsabban azt a békés, bõséges és gyönyörû világot, amelyre mindannyian vágytok."
forrás:
www.paulapeterson.com
részlet