header ok

A bánat

Ha szívedben sok a bánat,
Ne meséld el fűnek-fának.
Mindegy, ha fáj, ha vérzik,
Ne szólj semmit úgy sem értik.

Kár a bánat egy nóta,
Tövis nélkül nincsen rózsa.
Ha fáj a szíved csak dalolj,
Ne lássa senki hulló könnyedet.

Maradj hideg mint a rét,
Mely sok mindent eltemet,
De ne tudja meg soha senki,
Ne tudják az emberek,
Hogy a szívnek megszakadni mosolyogva is lehet.
(szerzője ismeretlen)


Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24