header ok

Mit is kivánhatnék...

Sokat gondolkodtam, mit írhatnék NEKTEK !
Nem kívánok egyebet, csendes lépteiteket kísérje SZERETET !
Szívetekben béke, lelketekben nyugalom, legyetek nagyon BOLDOGOK.
Szívetek sose féljen, bánat sose érjen, minden utatokon SZERENCSE kísérjen !
Legyen egészségetek, tudjatok BOLDOGOK lenni, és a SZIVETEKET soha ne bántsa meg senki.
Legyen NEKTEK is minden nap az örömök napja, kívánom, hogy A SORS EZEKET MEGADJA.
(Kankalin)


Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24