header ok

Nem értjük meg ....

Nem érthetjük meg a másik ember problémáját, ha nincs bennünk
szeretet. Együttérzés nem létezik szeretet nélkül. Aki elfelejtkezik
mások szívéről, a saját szívét veszíti el. Senkinek sincs joga
belenyugodni egy másik ember szenvedésébe. Ez olyan, mintha ő okozná a
szenvedést.
 Aki szeret, elenged, felejt és megbocsát. Aki mindezt
elvárja másoktól, csupán önmagát szereti. Önmagunk elvesztésének
legbiztosabb módja: a szeretet elvárása.
 A szeretet elvárása: önzés;
legalább annyira, mint a szeretet elutasítása.
(Tatiosz)


Idézet

"Higgy, remélj és szeress, hogy boldog ember lehess!"

Keresés

Látogatottság

Ma 10
Tegnap 462
A héten 1056
Ebben a hónapban 14711
Összesen 6771218

2026-06-24